Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Młodzicy

Etap 3

Grupa 21M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hemarpol Norwid Częstochowa 47363183167
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 46244161170
3SK Górnik Radlin 45127168213
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2424010057
5UKS Jedynka Jaworzno 2424010071
6Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 44018171212
7Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2313210296
8VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 231229291
9Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II0000000
1 2023-02-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2 2023-02-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
3 2023-02-12 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
4 2022-12-17 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:0 (25:17, 26:24, 0:0)
5 2022-12-17 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
6 2022-12-17 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:1 (15:25, 25:16, 0:0, 15:10)
7 2022-12-17 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
8 2022-12-17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
9 2022-12-17 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:0 (25:14, 29:27, 0:0)
10 2023-01-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
11 2023-01-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:15, 25:13, 0:0)
12 2023-01-14 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 25:12, 0:0)
13 2023-01-14 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
14 2023-01-14 UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 2:0 (25:21, 25:13, 0:0)
15 2023-01-14 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:1 (25:21, 21:25, 0:0, 15:13)
16 2023-02-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
17 2023-02-11 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
18 2023-02-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
19 2023-02-04 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
20 2023-02-04 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
21 2023-02-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 0:0
22 2023-02-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 0:0
23 2023-02-04 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
24 2023-02-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
25 2023-02-04 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
26 2023-02-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
27 2023-02-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
28 2023-02-18 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
29 2023-02-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
30 2023-02-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
31 2023-02-18 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
32 2023-02-18 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
33 2023-02-18 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
34 2023-02-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
35 2023-02-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 0:0
36 2023-02-18 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0

Grupa 22

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SiKReT Gliwice 47372209124
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II47373217180
3Volley Concept Katowice 46245176154
4TS Volley Rybnik 45127156202
5MKSR Pyskowice 2424111096
6MOSM Tychy 2313211393
7BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III2201481113
8Klub Siatkarski Racibórz 200040100
9Lechia Volleyball Mysłowice 0000000
1 2022-12-17 Volley Concept Katowice - SiKReT Gliwice 0:2 (17:25, 17:25, 0:0)
2 2022-12-17 SiKReT Gliwice - Klub Siatkarski Racibórz 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
3 2022-12-17 Klub Siatkarski Racibórz - Volley Concept Katowice 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
4 2022-12-17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (10:25, 19:25, 0:0)
5 2022-12-17 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - TS Volley Rybnik 2:0 (25:9, 25:17, 0:0)
6 2022-12-17 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:1 (25:15, 23:25, 0:0, 15:12)
7 2023-02-25 MOSM Tychy - MKSR Pyskowice 0:0
8 2023-02-25 MKSR Pyskowice - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
9 2023-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSM Tychy 0:0
10 2023-01-14 MOSM Tychy - Volley Concept Katowice 2:0 (25:12, 25:18, 0:0)
11 2023-01-14 Volley Concept Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:1 (22:25, 25:17, 0:0, 15:12)
12 2023-01-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy 2:1 (21:25, 25:23, 0:0, 17:15)
13 2023-01-14 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
14 2023-01-14 SiKReT Gliwice - MKSR Pyskowice 1:2 (25:19, 20:25, 0:0, 14:16)
15 2023-01-14 MKSR Pyskowice - TS Volley Rybnik 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
16 2000-01-01 Lechia Volleyball Mysłowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:0
17 2000-01-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
18 2000-01-01 Klub Siatkarski Racibórz - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
19 2023-02-04 Lechia Volleyball Mysłowice - Volley Concept Katowice 0:0
20 2023-02-04 Volley Concept Katowice - TS Volley Rybnik 0:0
21 2023-02-04 TS Volley Rybnik - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
22 2023-02-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
23 2023-02-04 Klub Siatkarski Racibórz - MKSR Pyskowice 0:0
24 2023-02-04 MKSR Pyskowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
25 2023-02-04 SiKReT Gliwice - MOSM Tychy 0:0
26 2023-02-04 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:0
27 2023-02-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SiKReT Gliwice 0:0
28 2023-02-18 Volley Concept Katowice - MKSR Pyskowice 0:0
29 2023-02-18 MKSR Pyskowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:0
30 2023-02-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Volley Concept Katowice 0:0
31 2023-02-18 SiKReT Gliwice - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
32 2023-02-18 Lechia Volleyball Mysłowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
33 2023-02-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice 0:0
34 2023-02-18 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik 0:0
35 2023-02-18 TS Volley Rybnik - MOSM Tychy 0:0
36 2023-02-18 MOSM Tychy - Klub Siatkarski Racibórz 0:0

Grupa 23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Talent Sferawent Cieszyn 47363200152
2Hemarpol Norwid Częstochowa II47363208170
3TKKF Szczygłowice 44028133219
1 2022-12-17 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (25:17, 26:24, 0:0)
2 2022-12-17 Talent Sferawent Cieszyn - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:6, 25:10, 0:0)
3 2022-12-17 TKKF Szczygłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:2 (4:25, 19:25, 0:0)
4 2023-01-14 TKKF Szczygłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:2 (16:25, 25:20, 0:0, 14:16)
5 2023-01-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Talent Sferawent Cieszyn 0:2 (24:26, 22:25, 0:0)
6 2023-01-14 Talent Sferawent Cieszyn - TKKF Szczygłowice 2:1 (18:25, 25:6, 0:0, 15:8)
7 2023-02-11 Talent Sferawent Cieszyn - TKKF Szczygłowice 0:0
8 2023-02-11 TKKF Szczygłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
9 2023-02-11 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Talent Sferawent Cieszyn 0:0

Etap 2

Grupa 11M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 7147140352231
2Hemarpol Norwid Częstochowa 7136122339249
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 7125106333290
4BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 710378329297
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II710379298320
6VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 792511283335
7BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II792512279376
8Volley Concept Katowice 770214256371
1 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (25:11, 25:12, 0:0)
2 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
3 2022-11-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:21, 25:16, 0:0)
4 2022-11-05 Volley Concept Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (25:21, 13:25, 0:0, 5:15)
5 2022-11-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (25:23, 11:25, 0:0, 13:15)
6 2022-11-05 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Volley Concept Katowice 2:0 (25:6, 25:16, 0:0)
7 2022-11-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (7:25, 9:25, 0:0)
2022-11-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2022-11-29pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
8 2022-11-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
2022-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2022-11-30pauzuje- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
9 2022-11-19 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:1 (25:11, 20:25, 0:0, 15:9)
10 2022-11-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:1 (25:20, 10:25, 0:0, 15:11)
11 2022-11-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
12 2022-11-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Volley Concept Katowice 2:0 (25:9, 27:25, 0:0)
13 2022-11-19 Volley Concept Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
14 2022-11-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
15 2022-11-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)
16 2022-11-26 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)
17 2022-11-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
18 2022-11-26 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
19 2022-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
20 2022-11-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
21 2022-11-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Volley Concept Katowice 2:1 (29:27, 14:25, 0:0, 15:8)
2022-11-26 Volley Concept Katowice - pauzuje0:0
2022-11-26pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
22 2022-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Volley Concept Katowice 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
23 2022-12-03 Volley Concept Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
24 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:2 (25:20, 23:25, 0:0, 13:15)
25 2022-12-02 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
2022-12-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
2022-12-02pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
26 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
27 2022-12-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
28 2022-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)

Grupa 12M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 7136124356291
2UKS Jedynka Jaworzno 7125124360301
3Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 7125115345297
4MOSM Tychy 7125106352309
5Klub Siatkarski Racibórz 711496325292
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III792411288335
7Lechia Volleyball Mysłowice 781313262362
8Hemarpol Norwid Częstochowa II770214255356
1 2022-11-05 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 2:1 (20:25, 25:16, 0:0, 15:10)
2 2022-11-05 Klub Siatkarski Racibórz - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:2, 25:20, 0:0)
3 2022-11-05 Lechia Volleyball Mysłowice - SK Górnik Radlin 0:2 (8:25, 24:26, 0:0)
4 2022-11-05 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:18, 0:0)
5 2022-11-05 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
6 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
7 2022-11-05 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (17:25, 18:25, 0:0)
2022-11-05 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2022-11-05pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
8 2022-11-19 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
2022-11-19 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2022-11-19pauzuje- MOSM Tychy 0:0
9 2022-11-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Klub Siatkarski Racibórz 0:2 (19:25, 27:29, 0:0)
10 2022-11-19 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
11 2022-11-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 1:2 (25:10, 17:25, 0:0, 9:15)
12 2022-11-19 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
13 2022-11-19 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 1:2 (15:25, 25:17, 0:0, 10:15)
14 2022-11-19 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
15 2022-11-26 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
16 2022-11-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SK Górnik Radlin 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
17 2022-11-26 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
18 2022-11-26 MOSM Tychy - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (25:16, 21:25, 0:0, 15:13)
19 2022-11-26 Lechia Volleyball Mysłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:1 (25:17, 16:25, 0:0, 15:8)
20 2022-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MOSM Tychy 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)
21 2022-11-26 Klub Siatkarski Racibórz - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
2022-11-26 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - pauzuje0:0
2022-11-26pauzuje- Klub Siatkarski Racibórz 0:0
22 2022-12-10 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:15, 25:13, 0:0)
23 2022-12-10 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
24 2022-12-10 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:1 (16:25, 25:19, 0:0, 15:8)
25 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
2022-12-03 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
2022-12-03pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:0
26 2022-12-03 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 1:2 (23:25, 25:22, 0:0, 12:15)
27 2022-12-03 MOSM Tychy - Klub Siatkarski Racibórz 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
28 2022-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)

Grupa 13

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SiKReT Gliwice 6115112309189
2MKSR Pyskowice 6115103303222
3TS Volley Rybnik 68249199294
4Talent Sferawent Cieszyn 660112209315
1 2022-11-05 MKSR Pyskowice - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
2 2022-11-05 Talent Sferawent Cieszyn - TS Volley Rybnik 1:2 (19:25, 27:25, 0:0, 7:15)
3 2022-11-05 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice 0:2 (13:25, 4:25, 0:0)
4 2022-11-19 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice 0:2 (6:25, 8:25, 0:0)
5 2022-11-19 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (25:11, 25:12, 0:0)
6 2022-11-19 Talent Sferawent Cieszyn - TS Volley Rybnik 0:2 (21:25, 20:25, 0:0)
7 2022-11-26 Talent Sferawent Cieszyn - MKSR Pyskowice 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
8 2022-11-26 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
9 2022-11-26 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
10 2022-12-03 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
11 2022-12-03 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
12 2022-12-03 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice 2:1 (21:25, 25:21, 0:0, 15:13)

Etap 1

Grupa 1M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8168161413199
2Hemarpol Norwid Częstochowa 8146135399335
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 8135126390311
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 8135139423413
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II8135109365378
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 8113810349397
7 UKS Jedynka Jaworzno 8113712376403
8SK Górnik Radlin 891315293416
9Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 880116261417
1 2022-10-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
2 2022-10-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
3 2022-10-01 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (4:25, 7:25, 0:0)
4 2022-10-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:2 (25:14, 22:25, 0:0, 13:15)
5 2022-10-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
6 2022-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
7 2022-10-02 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:0 (25:22, 25:7, 0:0)
8 2022-10-02 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (21:25, 12:25, 0:0)
9 2022-10-02 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (14:25, 27:25, 0:0, 13:15)
10 2022-10-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:0 (25:12, 25:11, 0:0)
11 2022-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:13, 25:22, 0:0)
12 2022-10-08 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (16:25, 7:25, 0:0)
13 2022-10-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
14 2022-10-08 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (20:25, 26:24, 0:0, 8:15)
15 2022-10-08 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (22:25, 25:27, 0:0)
16 2022-10-08 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:1 (11:25, 25:22, 0:0, 15:7)
17 2022-10-08 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:5, 25:20, 0:0)
18 2022-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (25:23, 12:25, 0:0, 15:10)
19 2022-10-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:1, 25:12, 0:0)
20 2022-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (15:25, 25:17, 0:0, 12:15)
21 2022-10-15 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (13:25, 25:23, 0:0, 6:15)
22 2022-10-15 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:23, 25:13, 0:0)
23 2022-10-15 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:2 (23:25, 26:24, 0:0, 10:15)
24 2022-10-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
25 2022-10-15 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:1 (25:14, 25:27, 0:0, 15:11)
26 2022-10-15 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (10:25, 25:27, 0:0)
27 2022-10-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
28 2022-10-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
29 2022-10-22 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (15:25, 9:25, 0:0)
30 2022-10-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
31 2022-10-22 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
32 2022-10-22 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
33 2022-10-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (25:19, 23:25, 0:0, 12:15)
34 2022-10-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (25:19, 23:25, 0:0, 15:13)
35 2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
36 2022-10-22 Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)

Grupa 2M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley Concept Katowice 6126122327250
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II6115113322247
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III610485278275
4Klub Siatkarski Racibórz 69389321324
5MOSM Tychy 68268296265
6Lechia Volleyball Mysłowice 671311230311
7Hemarpol Norwid Częstochowa II660212216318
1 2022-10-01 MOSM Tychy - Volley Concept Katowice 1:2 (25:23, 19:25, 0:0, 13:15)
2 2022-10-01 Volley Concept Katowice - Klub Siatkarski Racibórz 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
3 2022-10-01 Klub Siatkarski Racibórz - MOSM Tychy 2:1 (25:21, 18:25, 0:0, 15:10)
4 2022-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
2022-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - pauzuje0:0
2022-10-01pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
5 2022-10-01 Lechia Volleyball Mysłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:1 (20:25, 25:15, 0:0, 15:12)
2022-10-01 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2022-10-01pauzuje- Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
6 2022-10-08 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSM Tychy 0:2 (9:25, 14:25, 0:0)
7 2022-10-08 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
8 2022-10-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
9 2022-10-08 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Volley Concept Katowice 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
2022-10-08 Volley Concept Katowice - pauzuje0:0
2022-10-08pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
10 2022-10-08 Klub Siatkarski Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 1:2 (16:25, 26:24, 0:0, 12:15)
2022-10-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2022-10-08pauzuje- Klub Siatkarski Racibórz 0:0
2022-10-15 MOSM Tychy - pauzuje0:0
2022-10-15pauzuje- pauzuje0:0
2022-10-15pauzuje- MOSM Tychy 0:0
10 2022-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Klub Siatkarski Racibórz 2:1 (20:25, 25:19, 0:0, 15:13)
11 2022-10-15 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:1 (18:25, 25:14, 0:0, 15:7)
12 2022-10-15 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
13 2022-10-15 Volley Concept Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:8, 25:22, 0:0)
14 2022-10-15 Lechia Volleyball Mysłowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
15 2022-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Volley Concept Katowice 1:2 (26:24, 22:25, 0:0, 10:15)
16 2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)
17 2022-10-22 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:14, 25:7, 0:0)
18 2022-10-22 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
19 2022-10-22 Volley Concept Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (25:21, 25:13, 0:0)
2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - pauzuje0:0
2022-10-22pauzuje- Volley Concept Katowice 0:0
20 2022-10-22 Klub Siatkarski Racibórz - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (25:12, 19:25, 0:0, 15:11)
2022-10-22 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
2022-10-22pauzuje- Klub Siatkarski Racibórz 0:0