Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Młodzicy

Etap 3

Grupa 21

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 48480200116
2ANBUD MKS BĘDZIN 48480207154
3Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II47373208190
4BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 47363183182
5 UKS Jedynka Jaworzno 46244169188
6Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 45136182190
7Aluron Virtu CMC Zawiercie 45126156197
8MOSM Tychy 44008172207
9ANBUD MKS BĘDZIN II44008154207
1 2019-11-30 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
2 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
3 2019-11-30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
4 2019-11-30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (26:28, 13:25, 0:0)
5 2019-11-30 ANBUD MKS BĘDZIN - MOSM Tychy 2:0 (29:27, 25:19, 0:0)
6 2019-11-30 MOSM Tychy - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (25:27, 19:25, 0:0)
7 2019-11-30 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
8 2019-11-30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (25:14, 19:25, 12:15)
9 2019-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN II 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
10 2019-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
11 2019-12-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
12 2019-12-07 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
13 2019-12-07 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 1:2 (23:25, 25:11, 10:15)
14 2019-12-07 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - MOSM Tychy 2:0 (26:24, 25:19, 0:0)
15 2019-12-07 MOSM Tychy - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
16 2019-12-07 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II 2:0 (32:30, 25:14, 0:0)
17 2019-12-07 ANBUD MKS BĘDZIN II - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
18 2019-12-07 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
19 2019-12-14 MOSM Tychy - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
20 2019-12-14 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
21 2019-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MOSM Tychy 0:0
22 2019-12-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:0
23 2019-12-14 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
24 2019-12-14 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
25 2019-12-14 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
26 2019-12-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
27 2019-12-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
28 2019-12-15 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
29 2019-12-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
30 2019-12-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
31 2019-12-15 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
32 2019-12-15 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
33 2019-12-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:0
34 2019-12-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
35 2019-12-15 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 0:0
36 2019-12-15 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0

Grupa 22

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 48480200107
2KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 47362183168
3Hemarpol Norwid Częstochowa 47373222178
4MKSR Pyskowice 47364210192
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II46245190185
6TS Volley Rybnik 45146182198
7GKS GieKSa Katowice 45137192214
8Hemarpol Norwid Częstochowa II45126121186
9MUKS Michałkowice 44018143215
1 2019-11-30 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
2 2019-11-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (26:24, 25:23, 0:0)
3 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
4 2019-11-30 GKS GieKSa Katowice - TS Volley Rybnik 2:1 (25:18, 15:25, 15:7)
5 2019-11-30 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:2 (22:25, 25:23, 7:15)
6 2019-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - GKS GieKSa Katowice 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
7 2019-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
8 2019-11-30 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice 1:2 (27:25, 19:25, 0:0, 8:15)
9 2019-11-30 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
10 2019-12-07 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
11 2019-12-07 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:11, 25:19, 0:0)
12 2019-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin 0:2 (4:25, 6:25, 0:0)
13 2019-12-07 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKSR Pyskowice 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
14 2019-12-07 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice 2:1 (27:25, 22:25, 15:7)
15 2019-12-07 GKS GieKSa Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
16 2019-12-07 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
17 2019-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:2 (22:25, 25:16, 12:15)
18 2019-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Michałkowice 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
19 2019-12-14 MUKS Michałkowice - GKS GieKSa Katowice 0:0
20 2019-12-14 GKS GieKSa Katowice - SK Górnik Radlin 0:0
21 2019-12-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 0:0
22 2019-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 0:0
23 2019-12-14 MKSR Pyskowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
24 2019-12-14 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice 0:0
25 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
26 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
27 2019-12-14 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
28 2019-12-15 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
29 2019-12-15 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
30 2019-12-15 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 0:0
31 2019-12-15 TS Volley Rybnik - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
32 2019-12-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice 0:0
33 2019-12-15 MUKS Michałkowice - TS Volley Rybnik 0:0
34 2019-12-15 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
35 2019-12-15 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
36 2019-12-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - GKS GieKSa Katowice 0:0

Grupa 23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec 48481199143
2 UKS Jedynka Jaworzno II45136163182
3SiKReT Gliwice 45126153190
1 2019-11-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (25:17, 9:25, 15:6)
2 2019-11-30 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
3 2019-11-30 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
4 2019-12-07 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
5 2019-12-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
6 2019-12-07 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)
7 2019-12-14 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice 0:0
8 2019-12-14 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
9 2019-12-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0

Grupa 24

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 2313210683
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II231227886
3MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2312391106
4KS AZS Rafako Racibórz 0000000
1 2019-11-30 KS AZS Rafako Racibórz - MUKS Sari Żory 0:0
2 2019-11-30 MUKS Sari Żory - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
3 2019-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
4 2019-12-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
5 2019-12-07 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory 2:1 (15:25, 25:20, 15:11)
6 2019-12-07 MUKS Sari Żory - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
7 2019-12-14 MUKS Sari Żory - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
8 2019-12-14 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
9 2019-12-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory 0:0
10 2019-12-15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0
11 2019-12-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
12 2019-12-15 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0

Etap 2

Grupa 11

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8168161421238
2ANBUD MKS BĘDZIN 8157152411279
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 8135117386361
4Aluron Virtu CMC Zawiercie 8135107348344
5 UKS Jedynka Jaworzno 812499375358
6MOSM Tychy 8124810366343
7SK Górnik Radlin 8102712327402
8Hemarpol Norwid Częstochowa 891215292397
9Hemarpol Norwid Częstochowa II880116209413
1 2019-10-12 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (28:26, 22:25, 11:15)
2 2019-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:10, 25:21, 0:0)
3 2019-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (7:25, 19:25, 0:0)
4 2019-10-12 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1:2 (23:25, 25:11, 11:15)
5 2019-10-12 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin 2:0 (26:24, 25:13, 0:0)
6 2019-10-12 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (25:23, 19:25, 9:15)
7 2019-10-12 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:10, 25:16, 0:0)
8 2019-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
9 2019-10-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy 1:2 (20:25, 25:21, 6:15)
10 2019-10-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:0 (25:21, 25:20, 0:0)
11 2019-10-19 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (22:25, 13:25, 0:0)
12 2019-10-19 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
13 2019-10-19 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (20:25, 8:25, 0:0)
14 2019-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:8, 25:2, 0:0)
15 2019-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
16 2019-10-19 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 1:2 (11:25, 25:22, 4:15)
17 2019-10-19 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
18 2019-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
19 2019-10-26 MOSM Tychy - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
20 2019-10-26 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:11, 25:20, 0:0)
21 2019-10-26 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 2:0 (26:24, 25:23, 0:0)
22 2019-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:1 (23:25, 25:13, 15:9)
23 2019-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)
24 2019-10-26 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
25 2019-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 30:28, 0:0)
26 2019-10-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:1 (23:25, 25:7, 15:10)
27 2019-10-26 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (14:25, 10:25, 0:0)
28 2019-11-16 Hemarpol Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (13:25, 7:25, 0:0)
29 2019-11-16 ANBUD MKS BĘDZIN - SK Górnik Radlin 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
30 2019-11-16 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
31 2019-11-16 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MOSM Tychy 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
32 2019-11-16 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (16:25, 8:25, 0:0)
33 2019-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:0 (25:12, 25:8, 0:0)
34 2019-11-16 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
35 2019-11-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:0 (25:10, 25:23, 0:0)
36 2019-11-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)

Grupa 12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 8168161410242
2Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II8157153410289
3ANBUD MKS BĘDZIN II8146124373290
4TS Volley Rybnik 8135116359323
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II8113611320370
6GKS GieKSa Katowice 8113611324384
7MKS-MOS Płomień Sosnowiec 8113612310383
8MUKS Sari Żory 891514346417
9 UKS Jedynka Jaworzno II880116258412
1 2019-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Sari Żory 2:1 (25:17, 16:25, 18:16)
2 2019-10-12 MUKS Sari Żory - GKS GieKSa Katowice 1:2 (27:25, 29:31, 10:15)
3 2019-10-12 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)
4 2019-11-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS Volley Rybnik 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)
5 2019-11-14 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 1:2 (11:25, 25:20, 6:15)
6 2019-11-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
7 2019-10-12 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN II 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
8 2019-10-12 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
9 2019-10-12 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:2 (12:25, 9:25, 0:0)
10 2019-10-19 ANBUD MKS BĘDZIN II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
11 2019-10-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory 2:1 (14:25, 25:20, 15:6)
12 2019-10-19 MUKS Sari Żory - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
13 2019-10-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:2 (13:25, 25:20, 12:15)
14 2019-10-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - GKS GieKSa Katowice 2:0 (25:15, 25:6, 0:0)
15 2019-10-19 GKS GieKSa Katowice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)
16 2019-10-19 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:10, 25:19, 0:0)
17 2019-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
18 2019-10-19 UKS Jedynka Jaworzno II - TS Volley Rybnik 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
19 2019-10-26 UKS Jedynka Jaworzno II - MUKS Sari Żory 0:2 (21:25, 12:25, 0:0)
20 2019-10-26 MUKS Sari Żory - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:2 (5:25, 21:25, 0:0)
21 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
22 2019-10-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:23, 25:12, 0:0)
23 2019-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
24 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
25 2019-10-26 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
26 2019-10-26 ANBUD MKS BĘDZIN II - TS Volley Rybnik 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
27 2019-10-26 TS Volley Rybnik - GKS GieKSa Katowice 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
28 2019-11-16 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik 0:2 (23:25, 15:25, 0:0)
29 2019-11-16 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:2 (16:25, 11:25, 0:0)
30 2019-11-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MUKS Sari Żory 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
31 2019-11-16 GKS GieKSa Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
32 2019-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (25:18, 22:25, 15:4)
33 2019-11-16 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 0:2 (14:25, 22:25, 0:0)
34 2019-11-16 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:20, 25:15, 0:0)
35 2019-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:2 (21:25, 9:25, 0:0)
36 2019-11-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)

Grupa 13

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 6115114325293
2MKSR Pyskowice 69387328288
3MUKS Michałkowice 671311246318
1 2019-10-19 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (25:20, 22:25, 11:15)
2 2019-10-19 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
3 2019-10-19 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
4 2019-10-26 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
5 2019-10-26 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (25:18, 24:26, 11:15)
6 2019-10-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice 2:0 (25:20, 25:15, 0:0)
7 2019-11-16 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice 1:2 (25:22, 16:25, 12:15)
8 2019-11-16 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice 1:2 (25:23, 13:25, 15:17)
9 2019-11-16 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (19:25, 26:28, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hemarpol Norwid Częstochowa 2424110746
2Hemarpol Norwid Częstochowa II231329657
3MKSR Pyskowice 200040100
1 2019-10-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:1 (25:10, 17:25, 15:11)
2 2019-10-05 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
3 2019-10-05 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron Virtu CMC Zawiercie 2424010071
2Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 231228786
3Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II2200470100
1 2019-10-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 2:0 (25:15, 25:21, 0:0)
2 2019-10-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
3 2019-10-05 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2424111345
2MOSM Tychy 231329563
3KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 200040100
1 2019-10-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2019-10-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
3 2019-10-05 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:2 (8:25, 25:23, 12:15)

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 2424010051
2TS Volley Rybnik 231227982
3MUKS Sari Żory 2200454100
1 2019-10-05 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 0:2 (11:25, 18:25, 0:0)
2 2019-10-05 SK Górnik Radlin - MUKS Sari Żory 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
3 2019-10-05 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik 0:2 (18:25, 14:25, 0:0)

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ANBUD MKS BĘDZIN 2424111470
2ANBUD MKS BĘDZIN II231329190
3GKS GieKSa Katowice 2200455100
1 2019-10-05 ANBUD MKS BĘDZIN - ANBUD MKS BĘDZIN II 2:1 (24:26, 25:10, 0:0, 15:5)
2 2019-10-05 ANBUD MKS BĘDZIN II - GKS GieKSa Katowice 2:0 (25:8, 25:18, 0:0)
3 2019-10-05 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN 0:2 (10:25, 19:25, 0:0)

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 2424010038
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 231226780
3 UKS Jedynka Jaworzno II2200451100
1 2019-10-05 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
2 2019-10-05 UKS Jedynka Jaworzno II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
3 2019-10-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (9:25, 8:25, 0:0)

Grupa 7

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 121205027
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II110022750
1 2019-10-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -