Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Mężczyzn

Etap 3

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 24264207194
2LKS Olimpia Włodowice 22046194207
1 2018-05-18 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - LKS Olimpia Włodowice 3:2 (18:25, 19:25, 26:24, 25:15, 15:8)
2 2018-05-20 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 2:3 (14:25, 23:25, 25:20, 25:19, 10:15)
3 0000-00-00 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMUKS Orzesze 23144199188
2GLKS Wilkowice 23144188199
1 2018-05-19 SMUKS Orzesze - GLKS Wilkowice 1:3 (25:17, 15:25, 21:25, 23:25, 15:11)
2 2018-05-18 GLKS Wilkowice - SMUKS Orzesze 1:3 (26:28, 25:22, 13:25, 21:25)
3 0000-00-00 GLKS Wilkowice - SMUKS Orzesze 0:0

Etap 2

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 24260150100
2SMUKS Orzesze 22006100150
1 2018-05-11 SMUKS Orzesze - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (12:25, 15:25, 19:25)
2 2018-05-13 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - SMUKS Orzesze 3:0 (25:19, 25:20, 25:15)
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Olimpia Włodowice 24261173141
2GLKS Wilkowice 22016141173
1 2018-05-13 LKS Olimpia Włodowice - GLKS Wilkowice 3:1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:14)
2 2018-05-11 GLKS Wilkowice - LKS Olimpia Włodowice 0:3 (24:26, 21:25, 15:25)
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 8207237699581
2LKS Olimpia Włodowice 81862110733604
3Aluron Virtu Warta Zawiercie 81651812682610
4KS Rudziniec 862820559654
5MDK UKS Jedynka Jaworzno 800324446670
2018-02-17 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
2018-02-24 Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2018-03-03 KS Rudziniec - pauzuje0:0
2018-03-10 MDK UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2018-03-17 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - pauzuje0:0
2018-03-24 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
2018-03-25 Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2018-04-07 KS Rudziniec - pauzuje0:0
2018-04-14 MDK UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2018-04-21 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - pauzuje0:0
1 2018-02-16 KS Rudziniec - MDK UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:18, 25:21, 23:25, 25:11)
2 2018-02-16 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (21:25, 22:25, 25:23, 27:25, 15:13)
3 2018-02-24 MDK UKS Jedynka Jaworzno - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (10:25, 17:25, 20:25)
4 2018-02-24 LKS Olimpia Włodowice - KS Rudziniec 3:1 (25:22, 23:25, 25:15, 25:13)
5 2018-03-03 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - LKS Olimpia Włodowice 2:3 (25:23, 28:30, 26:28, 25:20, 9:15)
6 2018-03-02 Aluron Virtu Warta Zawiercie - MDK UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:12, 25:15, 21:25, 25:19)
7 2018-03-10 LKS Olimpia Włodowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:20, 25:22, 23:25, 25:14)
8 2018-04-13 KS Rudziniec - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (24:26, 18:25, 16:25)
9 2018-03-16 Aluron Virtu Warta Zawiercie - KS Rudziniec 3:1 (25:12, 20:25, 25:19, 25:18)
10 2018-04-20 MDK UKS Jedynka Jaworzno - LKS Olimpia Włodowice 0:3 (14:25, 16:25, 18:25)
11 2018-03-24 MDK UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec 1:3 (25:27, 26:24, 19:25, 13:25)
12 2018-03-23 Aluron Virtu Warta Zawiercie - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (13:25, 23:25, 22:25)
13 2018-03-25 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MDK UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:10, 25:14, 25:8)
14 2018-03-23 KS Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice 0:3 (24:26, 12:25, 16:25)
15 2018-04-08 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 2:3 (22:25, 25:21, 25:13, 22:25, 13:15)
16 2018-04-07 MDK UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (15:25, 15:25, 15:25)
17 2018-04-13 Aluron Virtu Warta Zawiercie - LKS Olimpia Włodowice 3:1 (25:16, 25:22, 14:25, 27:25)
18 2018-04-15 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS Rudziniec 3:0 (25:12, 25:16, 26:24)
19 2018-04-20 KS Rudziniec - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (15:25, 18:25, 16:25)
20 2018-04-21 LKS Olimpia Włodowice - MDK UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:16, 25:16)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS Wilkowice 8248242646515
2SMUKS Orzesze 81341613667625
3KS J.A.J.O Jastrzębie 81031217658677
4TSK Zagroda Buczkowice 8831119639701
5BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 852820557649
2018-02-17 SMUKS Orzesze - pauzuje0:0
2018-02-24 GLKS Wilkowice - pauzuje0:0
2018-03-03 KS J.A.J.O Jastrzębie - pauzuje0:0
2018-03-10 TSK Zagroda Buczkowice - pauzuje0:0
2018-03-17 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2018-03-24 SMUKS Orzesze - pauzuje0:0
2018-03-25 GLKS Wilkowice - pauzuje0:0
2018-04-07 KS J.A.J.O Jastrzębie - pauzuje0:0
2018-04-14 TSK Zagroda Buczkowice - pauzuje0:0
2018-04-21 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - pauzuje0:0
1 2018-02-16 KS J.A.J.O Jastrzębie - TSK Zagroda Buczkowice 3:1 (32:30, 23:25, 25:20, 26:24)
2 2018-04-26 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 0:3 (14:25, 16:25, 13:25)
3 2018-02-24 TSK Zagroda Buczkowice - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 21:25, 25:13, 25:17)
4 2018-02-24 SMUKS Orzesze - KS J.A.J.O Jastrzębie 3:1 (25:22, 25:18, 23:25, 25:23)
5 2018-03-03 SMUKS Orzesze - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:10, 25:20)
6 2018-03-02 GLKS Wilkowice - TSK Zagroda Buczkowice 3:1 (25:8, 21:25, 25:12, 25:22)
7 2018-03-10 GLKS Wilkowice - SMUKS Orzesze 3:0 (25:22, 25:19, 25:17)
8 2018-03-09 KS J.A.J.O Jastrzębie - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
9 2018-03-16 KS J.A.J.O Jastrzębie - GLKS Wilkowice 0:3 (21:25, 20:25, 25:27)
10 2018-03-17 SMUKS Orzesze - TSK Zagroda Buczkowice 3:0 (25:23, 25:21, 25:11)
11 2018-04-13 TSK Zagroda Buczkowice - KS J.A.J.O Jastrzębie 3:2 (25:22, 21:25, 19:25, 25:22, 15:12)
12 2018-04-10 GLKS Wilkowice - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)
13 2018-03-25 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - TSK Zagroda Buczkowice 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)
14 2018-03-23 KS J.A.J.O Jastrzębie - SMUKS Orzesze 0:3 (22:25, 20:25, 26:28)
15 2018-04-22 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - SMUKS Orzesze 3:2 (19:25, 25:20, 28:26, 21:25, 16:14)
16 2018-04-06 TSK Zagroda Buczkowice - GLKS Wilkowice 0:3 (22:25, 20:25, 30:32)
17 2018-04-14 SMUKS Orzesze - GLKS Wilkowice 1:3 (22:25, 22:25, 25:16, 18:25)
18 2018-04-14 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - KS J.A.J.O Jastrzębie 1:3 (24:26, 25:14, 20:25, 19:25)
19 2018-04-20 GLKS Wilkowice - KS J.A.J.O Jastrzębie 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
20 2018-04-20 TSK Zagroda Buczkowice - SMUKS Orzesze 3:1 (25:23, 25:19, 17:25, 25:19)