Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Mężczyzn

Etap 5

Grupa mecz o 1. miejsce

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III131307765
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 100036577
1 2021-05-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:20, 27:25)

Etap 4

Grupa mecz o 3. miejsce

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 131319871
2GKS GieKSa Katowice 100137198
1 2021-05-21 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - GKS GieKSa Katowice 3:1 (25:19, 25:14, 23:25, 25:13)

Etap 2

Grupa 2 - 1/2 finału play-off (1-4)

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III24260150104
2GKS GieKSa Katowice 22006104150
1 2021-05-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:15, 25:12, 25:17)
2 2021-05-12 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 0:3 (17:25, 23:25, 20:25)
3 2021-05-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - GKS GieKSa Katowice 0:0

Grupa 3 - 1/2 finału play-off (2-3)

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 24261170144
2Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 22016144170
1 2021-05-07 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 25:20, 18:25, 21:25)
2 2021-05-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:13, 25:22)
3 2021-05-16 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0

Etap 1

Grupa II Liga Śląska Mężczyzn

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III102910303818648
2Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 102062217897825
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 101351720821844
4GKS GieKSa Katowice 101241823845927
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 10921628886943
6 UKS Jedynka Jaworzno II10731527876956
1 2021-02-12 GKS GieKSa Katowice - Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 15:25, 21:25, 25:27)
2 2021-03-10 UKS Jedynka Jaworzno II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:2 (20:25, 24:26, 28:26, 25:17, 15:12)
3 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 0:3 (24:26, 16:25, 23:25)
4 2021-02-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)
5 2021-03-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (19:25, 25:18, 25:17, 20:25, 15:17)
6 2021-03-26 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Jaworzno II 3:1 (24:26, 25:14, 25:20, 25:19)
7 2021-03-03 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II 3:2 (25:20, 23:25, 25:22, 22:25, 15:12)
8 2021-02-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
9 2021-02-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:13, 25:20, 25:13)
10 2021-03-06 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (20:25, 17:25, 25:22, 26:24, 10:15)
11 2021-03-05 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 0:3 (29:31, 23:25, 19:25)
12 2021-03-17 UKS Jedynka Jaworzno II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 23:25, 22:25)
13 2021-03-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice 0:3 (22:25, 18:25, 21:25)
14 2021-03-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:23, 25:15, 27:25)
15 2021-03-12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 24:26, 21:25)
16 2021-03-19 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - GKS GieKSa Katowice 3:1 (21:25, 25:8, 25:14, 25:18)
17 2021-04-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno II 2:3 (13:25, 25:20, 25:14, 21:25, 9:15)
18 2021-03-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 29:27, 25:22)
19 2021-03-27 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 0:3 (11:25, 14:25, 14:25)
20 2021-04-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:2 (25:15, 19:25, 25:21, 18:25, 15:13)
21 2021-03-24 UKS Jedynka Jaworzno II - Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 19:25, 11:25, 17:25)
22 2021-04-23 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 3:2 (19:25, 25:20, 21:25, 27:25, 15:9)
23 2021-04-09 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 26:24)
24 2021-04-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)
25 2021-04-29 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - GKS GieKSa Katowice 2:3 (21:25, 25:27, 27:25, 25:19, 6:15)
26 2021-04-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:18, 22:25, 27:25, 18:25, 15:10)
27 2021-04-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno II 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 25:21)
28 2021-04-24 GKS GieKSa Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 26:24, 24:26, 25:23)
29 2021-04-24 UKS Jedynka Jaworzno II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 1:3 (24:26, 23:25, 25:22, 20:25)
30 2021-02-19 Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (15:25, 25:23, 25:22, 15:25, 13:15)