Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Olimpia Włodowice 483106358337
2Aluron Virtu Warta Zawiercie 36274250226
3KS Rudziniec 36264229215
4ANBUD MKS Będzin 21036176197
5MLKS Pilica Koniecpol 20006117155
2019-01-26 KS Rudziniec - pauzuje0:0
2019-02-02 MLKS Pilica Koniecpol - pauzuje0:0
2019-02-03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2019-02-09 ANBUD MKS Będzin - pauzuje0:0
2019-03-02 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
2019-03-09 KS Rudziniec - pauzuje0:0
2019-03-16 MLKS Pilica Koniecpol - pauzuje0:0
2019-03-23 Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2019-03-30 ANBUD MKS Będzin - pauzuje0:0
2019-03-31 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
1 2019-01-25 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ANBUD MKS Będzin 3:1 (20:25, 25:18, 25:21, 25:19)
2 2019-01-27 LKS Olimpia Włodowice - MLKS Pilica Koniecpol 3:0 (25:17, 25:19, 30:28)
3 2019-02-10 ANBUD MKS Będzin - LKS Olimpia Włodowice 2:3 (25:21, 11:25, 19:25, 25:16, 13:15)
4 2019-02-01 KS Rudziniec - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (14:25, 22:25, 18:25)
5 2019-02-03 LKS Olimpia Włodowice - KS Rudziniec 1:3 (25:22, 24:26, 25:27, 13:25)
6 2019-02-03 MLKS Pilica Koniecpol - ANBUD MKS Będzin 0:0
7 2019-02-08 KS Rudziniec - MLKS Pilica Koniecpol 3:0 (25:12, 25:20, 25:21)
8 2019-02-08 Aluron Virtu Warta Zawiercie - LKS Olimpia Włodowice 1:3 (17:25, 25:14, 19:25, 19:25)
9 2019-03-02 MLKS Pilica Koniecpol - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
10 2019-03-03 ANBUD MKS Będzin - KS Rudziniec 0:0
11 2019-03-09 ANBUD MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
12 2019-03-09 MLKS Pilica Koniecpol - LKS Olimpia Włodowice 0:0
13 2019-03-17 LKS Olimpia Włodowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
14 2019-03-15 Aluron Virtu Warta Zawiercie - KS Rudziniec 0:0
15 2019-03-22 KS Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice 0:0
16 2019-03-23 ANBUD MKS Będzin - MLKS Pilica Koniecpol 0:0
17 2019-03-30 MLKS Pilica Koniecpol - KS Rudziniec 0:0
18 2019-03-30 LKS Olimpia Włodowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
19 2019-03-29 Aluron Virtu Warta Zawiercie - MLKS Pilica Koniecpol 0:0
20 2019-03-29 KS Rudziniec - ANBUD MKS Będzin 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GLKS Wilkowice 4124122351293
2 UKS Jedynka Jaworzno 4124124401313
3SMUKS Orzesze 46287366349
4BBTS Bielsko-Biała 43149277289
5TSK Zagroda Buczkowice 421611348381
6MUKS Michałkowice 410312232350
1 2019-01-26 BBTS Bielsko-Biała - SMUKS Orzesze 0:3 (17:25, 21:25, 22:25)
2 2019-01-25 UKS Jedynka Jaworzno - TSK Zagroda Buczkowice 3:1 (23:25, 25:23, 25:10, 25:20)
3 2019-01-26 GLKS Wilkowice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:17, 25:17, 25:7)
4 2019-02-02 SMUKS Orzesze - GLKS Wilkowice 1:3 (25:27, 25:19, 22:25, 26:28)
5 2019-02-02 MUKS Michałkowice - TSK Zagroda Buczkowice 2:3 (13:25, 16:25, 25:17, 25:22, 9:15)
6 2019-02-02 BBTS Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (25:21, 24:26, 14:25, 11:25)
7 2019-02-03 UKS Jedynka Jaworzno - SMUKS Orzesze 3:1 (25:21, 35:37, 25:20, 25:18)
8 2019-02-01 MUKS Michałkowice - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (11:25, 12:25, 15:25)
9 2019-02-01 GLKS Wilkowice - TSK Zagroda Buczkowice 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:23)
10 2019-02-09 SMUKS Orzesze - TSK Zagroda Buczkowice 3:1 (25:14, 25:18, 22:25, 25:23)
11 2019-02-09 BBTS Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice 0:3 (23:25, 18:25, 27:29)
12 2019-02-09 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice 3:1 (25:11, 21:25, 25:17, 25:12)
13 2019-03-02 MUKS Michałkowice - SMUKS Orzesze 0:0
14 2019-03-02 GLKS Wilkowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
15 2019-03-01 TSK Zagroda Buczkowice - BBTS Bielsko-Biała 0:0
16 2019-03-09 SMUKS Orzesze - BBTS Bielsko-Biała 0:0
17 2019-03-08 TSK Zagroda Buczkowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
18 2019-03-09 MUKS Michałkowice - GLKS Wilkowice 0:0
19 2019-03-16 GLKS Wilkowice - SMUKS Orzesze 0:0
20 2019-03-15 TSK Zagroda Buczkowice - MUKS Michałkowice 0:0
21 2019-03-16 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Bielsko-Biała 0:0
22 2019-03-23 SMUKS Orzesze - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
23 2019-03-23 BBTS Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 0:0
24 2019-03-22 TSK Zagroda Buczkowice - GLKS Wilkowice 0:0
25 2019-03-29 TSK Zagroda Buczkowice - SMUKS Orzesze 0:0
26 2019-03-30 GLKS Wilkowice - BBTS Bielsko-Biała 0:0
27 2019-03-30 MUKS Michałkowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
28 2019-03-31 SMUKS Orzesze - MUKS Michałkowice 0:0
29 2019-03-31 UKS Jedynka Jaworzno - GLKS Wilkowice 0:0
30 2019-03-31 BBTS Bielsko-Biała - TSK Zagroda Buczkowice 0:0