Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa 1 LIGA

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 4114122325261
2Hemarpol Norwid Częstochowa 35266257262
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 34166253255
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II34156226238
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 30009180225
6VK Ostrava 0000000
1 2021-09-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
2 2021-09-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - VK Ostrava 3:1 (16:25, 25:21, 25:21, 25:21)
3 2021-09-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (24:26, 18:25, 25:21, 22:25)
4 2021-10-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:2 (25:20, 25:19, 18:25, 24:26, 15:8)
5 2021-10-05 VK Ostrava - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (10:25, 17:25, 22:25)
6 2021-10-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:21, 25:22, 25:23)
7 2021-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:15, 25:22, 25:19)
8 2021-10-12 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (16:25, 16:25, 25:16, 25:19, 7:15)
9 2000-01-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - VK Ostrava 0:0
10 2000-01-01 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
11 2021-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:16, 25:15, 25:22)
12 2021-10-19 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (18:25, 17:25, 23:25)
13 2021-10-26 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
14 2021-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
15 2021-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VK Ostrava 0:0
16 2021-11-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
17 2021-11-09 VK Ostrava - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
18 2021-11-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
19 2021-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
20 2021-11-16 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VK Ostrava 0:0
21 2021-11-16 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
22 2021-11-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
23 2021-11-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
24 2021-11-23 VK Ostrava - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
25 2021-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VK Ostrava 0:0
26 2021-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
27 2021-12-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
28 2021-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
29 2021-12-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
30 2021-12-14 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0

Grupa 2 LIGA A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKSR Pyskowice 39391245168
2SiKReT Gliwice 36274254233
3TS Volley Rybnik 33146200225
4KS AZS Rafako Racibórz 33137199230
5SV MOSiR Zabrze 20016131173
2021-09-28 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2021-10-05 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2021-10-12 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2021-10-19 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2021-10-26 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
2021-11-09 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2021-11-16 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2021-11-23 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2021-12-07 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2021-12-14 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
1 2021-09-28 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice 1:3 (26:24, 22:25, 18:25, 20:25)
2 2000-01-01 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice 0:0
3 2021-10-05 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice 0:3 (14:25, 9:25, 16:25)
4 2021-10-05 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:21, 25:16, 25:15)
5 2021-10-13 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:17, 25:12, 25:20)
6 2021-10-12 TS Volley Rybnik - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:17, 25:23)
7 2021-10-19 KS AZS Rafako Racibórz - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:14, 23:25, 25:19, 25:22)
8 2021-10-19 SiKReT Gliwice - MKSR Pyskowice 1:3 (16:25, 20:25, 25:20, 19:25)
9 2021-10-26 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 0:0
10 2021-10-26 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
11 2021-11-09 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik 0:0
12 2021-11-09 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
13 2021-11-17 MKSR Pyskowice - TS Volley Rybnik 0:0
14 2021-11-16 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 0:0
15 2021-11-23 KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice 0:0
16 2021-11-23 SV MOSiR Zabrze - TS Volley Rybnik 0:0
17 2021-12-07 SV MOSiR Zabrze - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
18 2021-12-08 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice 0:0
19 2021-12-14 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 0:0
20 2021-12-14 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 0:0

Grupa 2 LIGA B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MIKI UKS Jedynka Jaworzno 4124120300175
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II48395325288
3Hemarpol Norwid Częstochowa II47287327315
4GKS GieKSa Katowice 46277305303
5MKS Czechowice-Dziedzice 43139227294
6GKS GieKSa Katowice II400112217326
1 2021-09-28 GKS GieKSa Katowice - GKS GieKSa Katowice II 3:1 (24:26, 25:14, 25:10, 25:12)
2 2021-09-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:16, 25:13, 25:10)
3 2021-09-28 Hemarpol Norwid Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:3 (17:25, 25:22, 22:25, 25:19, 14:16)
4 2021-10-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:17, 25:15, 25:14)
5 2021-10-06 MKS Czechowice-Dziedzice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (12:25, 21:25, 15:25)
6 2021-10-05 GKS GieKSa Katowice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (17:25, 12:25, 16:25)
7 2021-10-12 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:16, 25:15, 25:9)
8 2021-10-12 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (25:20, 16:25, 18:25, 26:28)
9 2021-10-12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
10 2021-10-20 MKS Czechowice-Dziedzice - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (26:24, 26:24, 25:21)
11 2021-10-19 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
12 2021-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (15:25, 15:25, 21:25)
13 2021-10-26 GKS GieKSa Katowice II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
14 2021-10-26 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:0
15 2021-10-27 MKS Czechowice-Dziedzice - GKS GieKSa Katowice 0:0
16 2021-11-09 GKS GieKSa Katowice II - GKS GieKSa Katowice 0:0
17 2021-11-10 MKS Czechowice-Dziedzice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:0
18 2021-11-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
19 2021-11-16 GKS GieKSa Katowice II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:0
20 2021-11-17 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
21 2021-11-16 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice 0:0
22 2021-11-23 GKS GieKSa Katowice II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:0
23 2021-11-23 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice 0:0
24 2021-11-24 MKS Czechowice-Dziedzice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:0
25 2021-12-07 GKS GieKSa Katowice II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
26 2021-12-07 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice 0:0
27 2021-12-07 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
28 2021-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II 0:0
29 2021-12-14 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:0
30 2021-12-14 GKS GieKSa Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0