Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 5

Grupa 4 - Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0000000
2KS Gwardia Wrocław 0000000
3UKS Szamotulanin Szamotuły 0000000
4UMKS MKS MDK Warszawa 0000000
1 2021-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Gwardia Wrocław 0:0
2 2021-03-26 UMKS MKS MDK Warszawa - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:0
3 2021-03-27 KS Gwardia Wrocław - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:0
4 2021-03-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UMKS MKS MDK Warszawa 0:0
5 2021-03-28 UMKS MKS MDK Warszawa - KS Gwardia Wrocław 0:0
6 2021-03-28 UKS Szamotulanin Szamotuły - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0

Etap 4

Grupa 8 - Finał Mistrzostw Woj. Śląskiego Juniorów.

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 484120300198
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 47393281235
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 46268290314
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II451510304348
5 UKS Jedynka Jaworzno II440112239319
1 2021-02-17 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:14, 25:13, 25:17)
2 2021-02-17 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:9, 25:19)
3 2021-02-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:15, 25:10, 25:15)
4 2021-02-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 14:25, 23:25, 25:22, 15:17)
5 2021-02-19 UKS Jedynka Jaworzno II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 20:25, 22:25)
6 2021-02-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
7 2021-02-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)
8 2021-02-20 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:15, 25:22, 25:18)
9 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno II 3:1 (19:25, 25:20, 25:19, 25:20)
10 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (10:25, 23:25, 23:25)

Grupa 9

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hemarpol Norwid Częstochowa 2426015094
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 23133126137
3GKS GieKSa Katowice 22006107152
1 2021-02-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:15, 25:16, 25:18)
2 2021-02-18 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - GKS GieKSa Katowice 3:0 (27:25, 25:20, 25:17)
3 2021-02-21 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (14:25, 10:25, 21:25)

Etap 3

Grupa 6 - 1/2 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorów

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 36390225173
2 UKS Jedynka Jaworzno II35264233212
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 34136190215
4GKS GieKSa Katowice 33019204252
1 2021-02-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:16, 25:21, 25:15)
2 2021-02-01 UKS Jedynka Jaworzno II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:15, 25:16)
3 2021-02-02 GKS GieKSa Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 28:30, 15:25)
4 2021-02-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
5 2021-02-03 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 3:1 (25:23, 22:25, 25:21, 25:18)
6 2021-02-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 16:25, 21:25)

Grupa 7 - 1/2 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorów

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 36394282249
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II35285288253
3Hemarpol Norwid Częstochowa 34177292290
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 33019174244
1 2021-02-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
2 2021-02-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (25:21, 22:25, 25:23, 19:25, 15:13)
3 2021-02-02 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (14:25, 25:19, 17:25, 23:25)
4 2021-02-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:2 (14:25, 25:23, 23:25, 25:23, 15:11)
5 2021-02-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:14, 25:14, 25:16)
6 2021-02-03 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (25:20, 25:20, 14:25, 18:25, 9:15)

Etap 2

Grupa 4 1/4 Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II36390225141
2GKS GieKSa Katowice 35264220215
3Hemarpol Norwid Częstochowa II34137208228
4KS AZS Rafako Racibórz 33029201270
1 2021-01-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:12, 25:18, 25:17)
2 2021-01-18 Hemarpol Norwid Częstochowa II - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:17, 22:25, 25:15, 25:21)
3 2021-01-19 GKS GieKSa Katowice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (23:25, 25:14, 25:22, 25:21)
4 2021-01-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
5 2021-01-20 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
6 2021-01-20 KS AZS Rafako Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (10:25, 16:25, 15:25)

Grupa 5 1/4 Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno II36390227153
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 35263218160
3MKS Czechowice-Dziedzice 34137197237
4SiKReT Gliwice 33019159251
1 2021-01-18 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SiKReT Gliwice 3:0 (25:11, 25:11, 25:14)
2 2021-01-18 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:3 (9:25, 22:25, 18:25)
3 2021-01-19 SiKReT Gliwice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:3 (14:25, 11:25, 11:25)
4 2021-01-19 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:17, 25:16, 25:14)
5 2021-01-20 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice 3:1 (25:17, 25:20, 26:28, 25:22)
6 2021-01-20 UKS Jedynka Jaworzno II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:20, 25:23, 27:25)

Etap 1

Grupa I Liga

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 102810308901742
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 102382714930864
3Hemarpol Norwid Częstochowa 101542020875859
4BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 101251722841897
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II101031624891920
6VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1020830745901
7VK Ostrava 0000000
2020-09-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje0:0
2020-10-07pauzuje- VK Ostrava 0:0
2020-10-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
2020-10-19pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2020-10-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2020-10-28pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
2020-11-04 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - pauzuje0:0
2020-11-09pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
2020-11-18 VK Ostrava - pauzuje0:0
2020-11-23pauzuje- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
2020-11-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje0:0
2020-12-02pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
2020-12-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2020-12-16pauzuje- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
1 2020-09-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)
2 2020-10-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (25:23, 26:24, 15:25, 25:16)
3 2020-09-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - VK Ostrava 2:3 (25:15, 20:25, 20:25, 25:22, 13:15)
4 2020-10-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:13, 25:20, 25:22)
5 2020-10-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 31:33, 17:25)
6 2020-10-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (18:25, 25:18, 25:20, 24:26, 11:15)
7 2020-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)
8 2020-12-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
2020-10-14pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2020-10-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
9 2020-12-21 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:20, 25:16, 25:17)
10 2020-10-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (18:25, 23:25, 25:22, 25:19, 12:15)
11 2020-12-15 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (25:14, 20:25, 14:25, 18:25)
2020-10-21pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
12 2020-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 25:16, 23:25, 18:25, 6:15)
13 2020-10-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:18, 27:25, 25:17)
2020-10-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
14 2020-11-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (25:12, 26:28, 25:16, 25:10)
15 2020-11-04 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
16 2020-11-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (25:18, 20:25, 23:25, 25:23, 11:15)
17 2020-11-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (16:25, 25:22, 19:25, 25:22, 15:11)
18 2020-11-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (23:25, 34:32, 16:25, 18:25)
19 2020-11-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (22:25, 25:22, 19:25, 18:25)
2020-11-09pauzuje- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
20 2020-11-18 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:3 (22:25, 19:25, 25:17, 29:27, 15:17)
21 2020-11-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:22, 25:16)
22 2020-11-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (23:25, 25:22, 25:14, 25:23)
23 2020-11-23 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 25:15, 26:24, 10:25, 16:18)
24 2020-11-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (26:24, 18:25, 25:16, 16:25, 14:16)
2020-11-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje0:0
2020-11-25pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
25 2020-11-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (22:25, 25:21, 17:25, 14:25)
26 2020-11-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:1 (25:16, 25:13, 15:25, 25:14)
27 2020-12-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (25:18, 25:20, 22:25, 25:20)
2020-12-02 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje0:0
28 2020-12-02 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (25:18, 30:28, 19:25, 27:25)
29 2020-12-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:21, 26:24, 26:28, 25:21)
2020-12-09 VK Ostrava - pauzuje0:0
30 2020-12-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 24:26, 14:25)
2020-12-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
31 2020-12-16 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:22, 25:19, 33:31)
32 2020-12-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:17, 14:25, 25:19)

Grupa II Liga A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS AZS Rafako Racibórz 6145167523467
2MKS Czechowice-Dziedzice 61241612624585
3SiKReT Gliwice 6831112499535
4UKS TRÓJKA Mikołów 620618513572
2020-10-07pauzuje- UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
2020-10-07 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-10-14 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-10-14 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-10-21pauzuje- pauzuje0:0
2020-10-28pauzuje- KS AZS Rafako Racibórz 0:0
2020-10-28 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2020-11-04 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-11-04 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2020-11-17 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2020-11-18 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-11-25pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2020-11-25 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-12-02pauzuje- pauzuje0:0
2020-12-09 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2020-12-09 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2020-12-16pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
2020-12-16 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
-1 2020-10-07 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 3:0 (25:11, 25:13, 25:17)
0 2020-10-13 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (21:25, 16:25, 18:25)
1 2020-12-15 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:23, 25:17, 22:25, 20:25, 15:10)
2 2020-10-21 SiKReT Gliwice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 34:32)
3 2020-10-28 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice 2:3 (21:25, 21:25, 26:24, 25:21, 13:15)
4 2020-11-03 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (27:25, 22:25, 16:25, 26:24, 15:17)
5 2020-12-16 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (21:25, 25:23, 15:25, 22:25)
6 2020-12-11 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:22, 28:26, 11:25, 25:21)
7 2020-12-02 MKS Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:15, 25:19, 19:25, 25:20)
8 2020-12-01 UKS TRÓJKA Mikołów - SiKReT Gliwice 0:3 (21:25, 17:25, 21:25)
9 2020-12-09 SiKReT Gliwice - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 16:25)
10 2020-12-18 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 24:26, 15:8)

Grupa II Liga B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno II8228246714571
2Hemarpol Norwid Częstochowa II8196207636531
3GKS GieKSa Katowice 81131317615672
4 UKS Jedynka Jaworzno 8831118611656
5Aluron CMC Warta Zawiercie 800424545691
2020-10-07 Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2020-10-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2020-10-21 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2020-10-28 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje0:0
2020-11-04 GKS GieKSa Katowice - pauzuje0:0
2020-11-18 Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2020-11-25 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2020-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2020-12-09 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje0:0
2020-12-16 GKS GieKSa Katowice - pauzuje0:0
1 2020-10-07 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Jedynka Jaworzno II 0:3 (22:25, 19:25, 16:25)
2 2020-10-07 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
3 2020-10-14 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
4 2020-10-14 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (25:19, 25:23, 25:27, 25:20)
5 2020-10-21 GKS GieKSa Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (26:28, 25:20, 25:18, 27:25)
6 2020-10-21 UKS Jedynka Jaworzno II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:0 (26:24, 25:18, 25:23)
7 2020-12-09 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
8 2020-12-16 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice 0:3 (18:25, 16:25, 23:25)
9 2020-11-13 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (20:25, 25:17, 25:17, 30:28)
10 2020-12-14 UKS Jedynka Jaworzno II - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:13, 25:14, 25:19)
11 2020-11-18 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:17, 25:17, 25:27, 25:20)
12 2020-11-18 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:10, 27:25, 25:20)
13 2020-12-11 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II 2:3 (25:21, 27:25, 14:25, 15:25, 13:15)
14 2020-11-25 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:20, 25:15, 25:21)
15 2020-12-02 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice 1:3 (18:25, 25:17, 15:25, 21:25)
16 2020-10-28 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:3 (25:18, 15:25, 25:23, 18:25, 11:15)
17 2020-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:13, 25:15, 25:23)
18 2020-12-09 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:20, 25:22, 21:25, 10:25, 5:15)
19 2020-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (15:25, 18:25, 14:25)
20 2020-12-16 UKS Jedynka Jaworzno II - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (21:25, 25:22, 25:16, 25:18)