Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 3

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 0000000
2Aluron Virtu CMC Zawiercie 0000000
3Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0000000
4Hemarpol Norwid Częstochowa 0000000
1 2020-01-27 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
2 2020-01-27 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
3 2020-01-28 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
4 2020-01-28 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:0
5 2020-01-29 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
6 2020-01-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0

Grupa 7

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ANBUD MKS BĘDZIN 0000000
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0000000
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II0000000
4BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0000000
1 2020-01-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2 2020-01-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
3 2020-01-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
4 2020-01-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
5 2020-01-29 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
6 2020-01-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0

Etap 2

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron Virtu CMC Zawiercie 36392254230
2ANBUD MKS BĘDZIN 35263212166
3SK Górnik Radlin 34137192230
4MKS Winner Czechowice-Dziedzice 33039238270
1 2020-01-13 ANBUD MKS BĘDZIN - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:11, 25:19, 25:19)
2 2020-01-13 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin 3:0 (25:23, 25:22, 25:14)
3 2020-01-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 1:3 (25:17, 18:25, 15:25, 22:25)
4 2020-01-14 ANBUD MKS BĘDZIN - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:3 (16:25, 24:26, 22:25)
5 2020-01-15 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (21:25, 25:23, 25:23, 17:25, 15:13)
6 2020-01-15 SK Górnik Radlin - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (18:25, 13:25, 10:25)

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 36393276235
2 UKS Jedynka Jaworzno 35285288271
3GKS GieKSa Katowice 34146217229
4TS Volley Rybnik 33029230276
1 2020-01-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:20, 25:20, 25:17)
2 2020-01-13 TS Volley Rybnik - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (23:25, 14:25, 27:25, 22:25)
3 2020-01-14 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (18:25, 25:17, 22:25, 17:25)
4 2020-01-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:14)
5 2020-01-15 TS Volley Rybnik - GKS GieKSa Katowice 0:3 (26:28, 14:25, 22:25)
6 2020-01-15 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (25:20, 25:18, 14:25, 19:25, 13:15)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 102372713915822
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 102072312804720
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II102072313839785
4Hemarpol Norwid Częstochowa 101972315853812
5ANBUD MKS BĘDZIN 10821025782851
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1000230606809
1 2019-10-02 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:17, 25:13)
2 2019-10-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:3 (15:25, 25:21, 22:25, 18:25)
3 2019-10-02 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:14, 25:18, 37:35)
4 2019-10-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN 1:3 (26:24, 20:25, 20:25, 20:25)
5 2019-10-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:20, 24:26, 25:19, 25:23)
6 2019-10-09 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)
7 2019-10-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:15, 25:12)
8 2019-10-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (20:25, 22:25, 25:19, 14:25)
9 2019-10-16 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (21:25, 25:27, 17:25)
10 2019-10-23 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (20:25, 26:28, 23:25)
11 2019-10-23 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:19, 25:22, 26:24)
12 2019-10-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (25:27, 25:16, 23:25, 15:25)
13 2019-11-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:13, 25:17)
14 2019-11-06 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 16:25)
15 2019-11-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:2 (25:20, 25:23, 26:28, 20:25, 15:12)
16 2019-11-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (19:25, 18:25, 27:25, 22:25)
17 2019-11-13 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 25:27, 25:15, 18:25)
18 2019-11-13 ANBUD MKS BĘDZIN - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:3 (20:25, 25:23, 25:13, 22:25, 15:17)
19 2019-11-20 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (32:30, 25:20, 25:22)
20 2019-11-20 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:20)
21 2019-11-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:2 (20:25, 25:14, 25:18, 19:25, 15:13)
22 2019-11-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (6:25, 23:25, 16:25)
23 2019-11-27 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:3 (25:10, 20:25, 16:25, 25:19, 11:15)
24 2019-11-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)
25 2019-12-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
26 2019-12-04 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 2:3 (27:25, 25:20, 28:30, 24:26, 16:18)
27 2019-12-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (13:25, 23:25, 23:25)
28 2019-12-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (23:25, 17:25, 21:25)
29 2019-12-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:13, 31:29, 25:21)
30 2019-12-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:12, 26:24, 25:23)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Volley Rybnik 6145166500439
2SK Górnik Radlin 6124149504498
3MKS Winner Czechowice-Dziedzice 6821013489490
4KS AZS Rafako Racibórz 621517444510
1 2019-10-16 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 3:1 (25:19, 22:25, 25:16, 25:18)
2 2019-10-16 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (14:25, 25:15, 23:25, 25:22, 15:12)
3 2019-10-23 TS Volley Rybnik - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
4 2019-10-23 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:20, 26:24, 25:20)
5 2019-11-06 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 1:3 (25:15, 19:25, 17:25, 21:25)
6 2019-11-06 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (25:14, 25:12, 25:22)
7 2019-11-13 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:2 (25:18, 23:25, 19:25, 25:18, 15:12)
8 2019-11-13 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (18:25, 25:19, 25:16, 25:22)
9 2019-12-11 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - TS Volley Rybnik 0:3 (22:25, 13:25, 21:25)
10 2019-11-27 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:3 (21:25, 25:27, 20:25)
11 2019-12-04 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:14, 25:15, 25:19)
12 2019-12-04 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (23:25, 19:25, 26:24, 25:21, 15:13)

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron Virtu CMC Zawiercie 6134157523412
2 UKS Jedynka Jaworzno 6124149503456
3GKS GieKSa Katowice 61141510549513
4SV MOSiR Zabrze 600018256450
1 2019-10-16 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (15:25, 25:19, 25:23, 21:25, 12:15)
2 2019-10-16 SV MOSiR Zabrze - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:3 (14:25, 17:25, 20:25)
3 2019-10-23 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:3 (23:25, 13:25, 12:25)
4 2019-10-23 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)
5 2019-11-06 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (15:25, 14:25, 14:25)
6 2019-11-06 Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS GieKSa Katowice 3:1 (25:20, 25:21, 23:25, 25:18)
7 2019-11-13 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice 2:3 (22:25, 25:22, 21:25, 25:19, 12:15)
8 2019-11-13 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:3, 25:9, 25:13)
9 2019-11-27 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (25:17, 24:26, 20:25, 22:25)
10 2019-11-27 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice 0:3 (9:25, 23:25, 13:25)
11 2019-12-04 UKS Jedynka Jaworzno - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:13, 25:19, 25:11)
12 2019-12-04 GKS GieKSa Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:2 (21:25, 25:19, 29:27, 21:25, 15:13)