Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 7175198623549
2Hemarpol Norwid Częstochowa 71451710625579
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II71451710630598
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 71141412573553
5ANBUD MKS BĘDZIN 772816541576
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 700221447584
1 2019-10-02 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:17, 25:13)
2 2019-10-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 1:3 (15:25, 25:21, 22:25, 18:25)
3 2019-10-02 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:14, 25:18, 37:35)
4 2019-10-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN 1:3 (26:24, 20:25, 20:25, 20:25)
5 2019-10-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:20, 24:26, 25:19, 25:23)
6 2019-10-09 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)
7 2019-10-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:15, 25:12)
8 2019-10-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (20:25, 22:25, 25:19, 14:25)
9 2019-10-16 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (21:25, 25:27, 17:25)
10 2019-10-23 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (20:25, 26:28, 23:25)
11 2019-10-23 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:19, 25:22, 26:24)
12 2019-10-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (25:27, 25:16, 23:25, 15:25)
13 2019-11-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:13, 25:17)
14 2019-11-06 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 16:25)
15 2019-11-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:2 (25:20, 25:23, 26:28, 20:25, 15:12)
16 2019-11-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (19:25, 18:25, 27:25, 22:25)
17 2019-11-13 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (21:25, 25:27, 25:15, 18:25)
18 2019-11-13 ANBUD MKS BĘDZIN - Hemarpol Norwid Częstochowa 2:3 (20:25, 25:23, 25:13, 22:25, 15:17)
19 2019-11-20 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (32:30, 25:20, 25:22)
20 2019-11-20 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:20)
21 2019-11-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:2 (20:25, 25:14, 25:18, 19:25, 15:13)
22 2019-11-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
23 2019-11-27 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
24 2019-11-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
25 2019-12-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
26 2019-12-04 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
27 2019-12-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
28 2019-12-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
29 2019-12-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
30 2019-12-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Volley Rybnik 483106350335
2MKS Winner Czechowice-Dziedzice 47287325307
3SK Górnik Radlin 47287319324
4KS AZS Rafako Racibórz 421511330358
1 2019-10-16 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 3:1 (25:19, 22:25, 25:16, 25:18)
2 2019-10-16 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (14:25, 25:15, 23:25, 25:22, 15:12)
3 2019-10-23 TS Volley Rybnik - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
4 2019-10-23 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:20, 26:24, 25:20)
5 2019-11-06 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik 1:3 (25:15, 19:25, 17:25, 21:25)
6 2019-11-06 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 3:0 (25:14, 25:12, 25:22)
7 2019-11-13 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:2 (25:18, 23:25, 19:25, 25:18, 15:12)
8 2019-11-13 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (18:25, 25:19, 25:16, 25:22)
9 2019-11-27 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - TS Volley Rybnik 0:0
10 2019-11-27 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:0
11 2019-12-04 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
12 2019-12-04 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron Virtu CMC Zawiercie 4124121323208
2GKS GieKSa Katowice 46298363359
3 UKS Jedynka Jaworzno 46288335322
4SV MOSiR Zabrze 400012168300
1 2019-10-16 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (15:25, 25:19, 25:23, 21:25, 12:15)
2 2019-10-16 SV MOSiR Zabrze - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:3 (14:25, 17:25, 20:25)
3 2019-10-23 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:3 (23:25, 13:25, 12:25)
4 2019-10-23 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)
5 2019-11-06 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (15:25, 14:25, 14:25)
6 2019-11-06 Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS GieKSa Katowice 3:1 (25:20, 25:21, 23:25, 25:18)
7 2019-11-13 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice 2:3 (22:25, 25:22, 21:25, 25:19, 12:15)
8 2019-11-13 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:3, 25:9, 25:13)
9 2019-11-27 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
10 2019-11-27 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice 0:0
11 2019-12-04 UKS Jedynka Jaworzno - SV MOSiR Zabrze 0:0
12 2019-12-04 GKS GieKSa Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:0