Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 2

Grupa 4 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 36393285233
2MIKI UKS Jedynka Jaworzno 35284284231
3GKS GieKSa Katowice 34146208246
4SiKReT Gliwice 33019187254
1 2022-01-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SiKReT Gliwice 3:0 (25:11, 25:17, 25:14)
2 2022-01-11 GKS GieKSa Katowice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (15:25, 15:25, 17:25)
3 2022-01-12 SiKReT Gliwice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (17:25, 25:23, 16:25, 14:25)
4 2022-01-12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - GKS GieKSa Katowice 3:1 (25:22, 25:16, 23:25, 25:17)
5 2022-01-13 GKS GieKSa Katowice - SiKReT Gliwice 3:0 (25:21, 26:24, 30:28)
6 2022-01-13 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (25:23, 27:29, 24:26, 25:19, 10:15)

Grupa 5 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hemarpol Norwid Częstochowa II36393286251
2MKSR Pyskowice 35275269243
3VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II34177301311
4Klub Siatkarski Racibórz 33019202253
1 2022-01-11 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (24:26, 20:25, 21:25)
2 2022-01-11 MKSR Pyskowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 3:2 (25:19, 23:25, 24:26, 25:15, 15:10)
3 2022-01-12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:3 (25:22, 20:25, 25:23, 20:25, 14:16)
4 2022-01-12 MKSR Pyskowice - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (25:17, 25:19, 25:13)
5 2022-01-13 Klub Siatkarski Racibórz - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 1:3 (23:25, 15:25, 29:27, 21:25)
6 2022-01-13 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice 3:1 (25:20, 25:13, 23:25, 26:24)

Etap 1

Grupa 1 LIGA

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8197229719618
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 81541915752718
3Hemarpol Norwid Częstochowa 81451815727714
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II81031619729768
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 821623591700
6VK Ostrava 0000000
1 2021-09-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
2 2021-09-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - VK Ostrava 3:1 (16:25, 25:21, 25:21, 25:21)
3 2021-09-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (24:26, 18:25, 25:21, 22:25)
4 2021-10-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:2 (25:20, 25:19, 18:25, 24:26, 15:8)
5 2021-10-05 VK Ostrava - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (10:25, 17:25, 22:25)
6 2021-10-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:21, 25:22, 25:23)
7 2021-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:15, 25:22, 25:19)
8 2021-10-12 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (16:25, 16:25, 25:16, 25:19, 7:15)
9 2021-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - VK Ostrava 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
10 2021-11-11 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)
11 2021-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:16, 25:15, 25:22)
12 2021-10-19 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (18:25, 17:25, 23:25)
13 2021-10-26 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (25:27, 25:12, 25:14, 25:22)
14 2021-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
15 2021-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VK Ostrava 3:0 (25:15, 25:21, 25:20)
16 2021-11-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (18:25, 25:19, 22:25, 25:22, 15:17)
17 2021-11-09 VK Ostrava - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:3 (28:30, 23:25, 25:22, 19:25)
18 2021-11-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (22:25, 25:20, 20:25, 25:22, 16:14)
19 2021-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (21:25, 26:24, 25:19, 23:25, 18:16)
20 2021-11-16 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VK Ostrava 3:0 (25:20, 25:15, 25:20)
21 2021-11-16 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (22:25, 25:22, 17:25, 13:25)
22 2021-11-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:2 (27:29, 14:25, 25:15, 25:22, 20:18)
23 2021-12-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 22:25)
24 2021-11-23 VK Ostrava - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:17, 31:29, 25:23)
25 2021-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VK Ostrava 3:1 (24:26, 25:16, 25:17, 25:16)
26 2021-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 25:23, 15:25, 21:25)
27 2021-12-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (21:25, 25:23, 25:18, 25:22)
28 2021-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (25:20, 25:19, 20:25, 16:25, 15:13)
29 2021-12-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (20:25, 25:23, 16:25, 21:25)
30 2021-12-14 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 23:25, 25:20, 19:25)

Grupa 2 LIGA A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKSR Pyskowice 8248241620380
2SiKReT Gliwice 81761910653569
3Klub Siatkarski Racibórz 81341415614639
4TS Volley Rybnik 831621502641
5SV MOSiR Zabrze 831622514674
2021-09-28 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje0:0
2021-10-05 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2021-10-12 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2021-10-19 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2021-10-26 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
2021-11-09 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje0:0
2021-11-16 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2021-11-23 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2021-12-07 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2021-12-14 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
1 2021-09-28 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice 1:3 (26:24, 22:25, 18:25, 20:25)
2 2021-12-06 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice 0:3 (11:25, 21:25, 16:25)
3 2021-10-05 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice 0:3 (14:25, 9:25, 16:25)
4 2021-10-05 SiKReT Gliwice - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (25:21, 25:16, 25:15)
5 2021-10-13 MKSR Pyskowice - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (25:17, 25:12, 25:20)
6 2021-10-12 TS Volley Rybnik - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:17, 25:23)
7 2021-10-19 Klub Siatkarski Racibórz - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:14, 23:25, 25:19, 25:22)
8 2021-10-19 SiKReT Gliwice - MKSR Pyskowice 1:3 (16:25, 20:25, 25:20, 19:25)
9 2021-10-26 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:22, 25:17, 25:20)
10 2021-10-26 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)
11 2021-11-09 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik 3:0 (25:14, 25:20, 25:15)
12 2021-11-10 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:10, 25:5, 25:12)
13 2021-11-17 MKSR Pyskowice - TS Volley Rybnik 3:0 (25:13, 25:17, 25:19)
14 2021-11-30 Klub Siatkarski Racibórz - SiKReT Gliwice 2:3 (17:25, 22:25, 25:23, 25:23, 5:15)
15 2021-11-23 Klub Siatkarski Racibórz - MKSR Pyskowice 0:3 (19:25, 12:25, 13:25)
16 2021-12-01 SV MOSiR Zabrze - TS Volley Rybnik 3:1 (25:17, 25:14, 21:25, 25:19)
17 2021-12-07 SV MOSiR Zabrze - Klub Siatkarski Racibórz 1:3 (25:23, 14:25, 30:32, 25:27)
18 2021-12-08 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice 3:0 (25:8, 25:21, 25:15)
19 2021-12-14 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 1:3 (9:25, 11:25, 25:19, 14:25)
20 2021-12-14 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik 3:1 (25:7, 20:25, 25:10, 25:22)

Grupa 2 LIGA B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MIKI UKS Jedynka Jaworzno 103010302801560
2Hemarpol Norwid Częstochowa II102272312817696
3VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II101762015816750
4GKS GieKSa Katowice 101551816741728
5GKS GieKSa Katowice II1031427551769
6MKS Czechowice-Dziedzice 1031427548771
1 2021-09-28 GKS GieKSa Katowice - GKS GieKSa Katowice II 3:1 (24:26, 25:14, 25:10, 25:12)
2 2021-09-28 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:16, 25:13, 25:10)
3 2021-09-28 Hemarpol Norwid Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:3 (17:25, 25:22, 22:25, 25:19, 14:16)
4 2021-10-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:17, 25:15, 25:14)
5 2021-10-06 MKS Czechowice-Dziedzice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (12:25, 21:25, 15:25)
6 2021-10-05 GKS GieKSa Katowice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (17:25, 12:25, 16:25)
7 2021-10-12 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:16, 25:15, 25:9)
8 2021-10-12 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (25:20, 16:25, 18:25, 26:28)
9 2021-10-12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
10 2021-10-20 MKS Czechowice-Dziedzice - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (26:24, 26:24, 25:21)
11 2021-10-19 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
12 2021-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (15:25, 15:25, 21:25)
13 2021-10-26 GKS GieKSa Katowice II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (23:25, 12:25, 17:25)
14 2021-10-26 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (25:20, 27:29, 25:27, 16:25)
15 2021-10-27 MKS Czechowice-Dziedzice - GKS GieKSa Katowice 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)
16 2021-11-09 GKS GieKSa Katowice II - GKS GieKSa Katowice 0:3 (15:25, 24:26, 19:25)
17 2021-11-10 MKS Czechowice-Dziedzice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (15:25, 15:25, 12:25)
18 2021-11-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (17:25, 21:25, 25:22, 22:25)
19 2021-11-16 GKS GieKSa Katowice II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:3 (12:25, 23:25, 21:25)
20 2021-12-10 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:10, 25:22, 25:11)
21 2021-11-16 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice 3:1 (25:13, 25:14, 21:25, 25:17)
22 2021-11-23 GKS GieKSa Katowice II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (11:25, 22:25, 13:25)
23 2021-11-23 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice 3:1 (22:25, 25:22, 25:16, 25:16)
24 2021-11-24 MKS Czechowice-Dziedzice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 1:3 (26:24, 9:25, 22:25, 13:25)
25 2021-12-07 GKS GieKSa Katowice II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (28:26, 25:19, 25:22)
26 2021-12-07 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
27 2021-12-07 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:0 (25:22, 25:23, 28:26)
28 2021-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)
29 2021-12-14 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 3:0 (25:17, 25:23, 26:24)
30 2021-12-14 GKS GieKSa Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:22, 25:19, 25:12)