Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 2

Grupa 4 - grupa ćwierćfinałowa

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hemarpol Norwid Częstochowa II39393298264
2SK Górnik Radlin 37285296258
3MOSM Tychy 32158272303
4MKSR Pyskowice 30039250291
1 2022-10-19 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (25:19, 19:25, 27:29, 26:28)
2 2022-10-11 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 3:1 (25:18, 21:25, 25:16, 25:21)
3 2022-11-22 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice 3:1 (19:25, 25:19, 25:19, 25:19)
4 2022-11-15 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 3:2 (25:23, 25:19, 21:25, 21:25, 15:12)
5 2022-11-29 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (9:25, 27:25, 26:28, 23:25)
6 2022-11-29 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 3:1 (25:14, 25:13, 21:25, 25:19)
7 2022-12-06 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin 0:0
8 2022-12-07 MKSR Pyskowice - MOSM Tychy 0:0
9 2022-12-13 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MOSM Tychy 0:0
10 2022-12-14 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 0:0
11 2023-01-03 MOSM Tychy - MKSR Pyskowice 0:0
12 2023-01-03 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0

Grupa 5 - o miejsca 11-14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SV MOSiR Zabrze 36286310290
2Volley Concept Katowice 36286289294
3Klub Siatkarski Racibórz 35275268226
4MIKI UKS Jedynka Jaworzno 31039227284
1 2022-10-11 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Klub Siatkarski Racibórz 2:3 (25:22, 19:25, 25:22, 19:25, 9:15)
2 2022-10-18 SV MOSiR Zabrze - Volley Concept Katowice 2:3 (25:22, 19:25, 23:25, 25:15, 13:15)
3 2022-11-15 Klub Siatkarski Racibórz - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:9, 25:17, 25:11)
4 2022-11-22 Volley Concept Katowice - SV MOSiR Zabrze 2:3 (25:17, 18:25, 25:23, 19:25, 8:15)
5 2022-11-29 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - SV MOSiR Zabrze 1:3 (25:21, 20:25, 21:25, 27:29)
6 2022-11-29 Volley Concept Katowice - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (17:25, 25:15, 25:22, 25:22)
7 2022-12-06 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Volley Concept Katowice 0:0
8 2022-12-06 Klub Siatkarski Racibórz - SV MOSiR Zabrze 0:0
9 2022-12-13 SV MOSiR Zabrze - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:0
10 2022-12-13 Klub Siatkarski Racibórz - Volley Concept Katowice 0:0
11 2023-01-03 Volley Concept Katowice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 0:0
12 2023-01-03 SV MOSiR Zabrze - Klub Siatkarski Racibórz 0:0

Etap 1

Grupa 1 LIGA

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8248240608497
2Hemarpol Norwid Częstochowa 71341510573523
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II71141212560538
4Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 71141415657631
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 841721600667
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 500115253395
1 2022-10-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:22, 29:27, 25:22)
2 2022-10-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:2 (26:24, 25:21, 22:25, 22:25, 15:12)
3 2022-10-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:9, 25:8, 25:14)
4 2022-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
5 2022-10-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (21:25, 20:25, 9:25)
6 2022-10-11 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (25:27, 17:25, 24:26)
7 2022-10-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:3 (25:20, 22:25, 25:23, 25:27, 12:15)
8 2022-10-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)
9 2022-10-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (15:25, 19:25, 20:25)
10 2022-10-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:21, 25:23, 25:19)
11 2022-10-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)
12 2022-10-25 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (25:22, 19:25, 25:27, 25:18, 15:10)
13 2022-11-15 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (34:32, 25:22, 25:15)
14 2022-11-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (17:25, 25:20, 7:25, 17:25)
15 2022-11-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:22, 26:24, 25:19)
16 2022-11-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
17 2022-11-22 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (22:25, 23:25, 27:25, 21:25)
18 2022-12-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
19 2022-11-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (21:25, 22:25, 11:25)
20 2022-11-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (25:20, 25:20, 27:29, 25:22)
21 2022-11-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:23, 25:22, 25:23)
22 2022-12-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
23 2022-12-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
24 2022-12-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
25 2022-12-20 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
26 2022-12-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
27 2022-12-20 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
28 2022-11-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:18, 25:12, 23:25, 25:19)
29 2023-01-03 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
30 2022-11-08 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (15:25, 18:25, 23:25)

Grupa 2 LIGA A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Hemarpol Norwid Częstochowa II6176184534439
2MKSR Pyskowice 6124148518463
3SV MOSiR Zabrze 641717457532
4Volley Concept Katowice 631717478553
1 2022-10-04 Volley Concept Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (17:25, 17:25, 21:25)
2 2022-10-04 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice 0:3 (21:25, 16:25, 23:25)
3 2022-10-11 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:14, 25:19, 25:17)
4 2022-10-11 Volley Concept Katowice - MKSR Pyskowice 1:3 (25:21, 21:25, 15:25, 18:25)
5 2022-10-19 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (25:19, 19:25, 27:29, 26:28)
6 2022-10-18 SV MOSiR Zabrze - Volley Concept Katowice 2:3 (25:22, 19:25, 23:25, 25:15, 13:15)
7 2022-10-25 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Volley Concept Katowice 3:0 (25:19, 25:14, 29:27)
8 2022-10-26 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:14, 25:15, 25:13)
9 2022-11-15 SV MOSiR Zabrze - Hemarpol Norwid Częstochowa II 2:3 (25:20, 27:25, 11:25, 23:25, 9:15)
10 2022-11-16 MKSR Pyskowice - Volley Concept Katowice 3:1 (18:25, 25:20, 25:20, 25:22)
11 2022-11-22 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice 3:1 (19:25, 25:19, 25:19, 25:19)
12 2022-11-22 Volley Concept Katowice - SV MOSiR Zabrze 2:3 (25:17, 18:25, 25:23, 19:25, 8:15)

Grupa 2 LIGA B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 6165175521416
2MOSM Tychy 61041411566552
3Klub Siatkarski Racibórz 662814452468
4MIKI UKS Jedynka Jaworzno 641716447550
1 2022-10-04 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:3 (25:19, 19:25, 16:25, 17:25)
2 2022-11-07 Klub Siatkarski Racibórz - MOSM Tychy 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
3 2022-10-11 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 3:1 (25:18, 21:25, 25:16, 25:21)
4 2022-10-11 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Klub Siatkarski Racibórz 2:3 (25:22, 19:25, 25:22, 19:25, 9:15)
5 2022-10-18 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin 0:3 (14:25, 12:25, 21:25)
6 2022-10-18 MOSM Tychy - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:21, 32:30, 28:30, 25:16)
7 2022-10-25 SK Górnik Radlin - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:18, 25:12)
8 2022-10-25 MOSM Tychy - Klub Siatkarski Racibórz 3:2 (19:25, 25:16, 20:25, 25:17, 18:16)
9 2022-11-15 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 3:2 (25:23, 25:19, 21:25, 21:25, 15:12)
10 2022-11-15 Klub Siatkarski Racibórz - MIKI UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:9, 25:17, 25:11)
11 2022-11-22 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (27:25, 25:18, 25:19)
12 2022-11-22 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 3:1 (21:25, 25:23, 25:23, 25:16)

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -