Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy

Etap 1

Grupa I Liga

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 25262179157
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II131307555
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 131308366
4Hemarpol Norwid Częstochowa 11023103104
5BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 20006120158
6MKS BĘDZIN S.A. 100035575
7VK Ostrava 0000000
2020-09-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje0:0
2020-10-07pauzuje- VK Ostrava 0:0
2020-10-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
2020-10-19pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2020-10-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2020-10-28pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
2020-11-04 MKS BĘDZIN S.A. - pauzuje0:0
2020-11-09pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
2020-11-18 VK Ostrava - pauzuje0:0
2020-11-23pauzuje- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
2020-11-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje0:0
2020-12-02pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
2020-12-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2020-12-16pauzuje- MKS BĘDZIN S.A. 0:0
1 2020-09-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)
2 2020-09-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
3 2020-09-30 MKS BĘDZIN S.A. - VK Ostrava 2:3 (25:15, 20:25, 20:25, 25:22, 13:15)
4 2020-10-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:13, 25:20, 25:22)
5 2020-10-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 31:33, 17:25)
6 2020-10-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (18:25, 25:18, 25:20, 24:26, 11:15)
7 2020-12-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
8 2020-12-31 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MKS BĘDZIN S.A. 0:0
9 2020-10-14 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
10 2020-10-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VK Ostrava 0:0
11 2020-12-31 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKS BĘDZIN S.A. 0:0
12 2020-12-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
13 2020-12-31 MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
14 2020-10-21 VK Ostrava - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
15 2020-12-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
16 2020-10-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
17 2020-10-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VK Ostrava 0:0
18 2020-10-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS BĘDZIN S.A. 0:0
19 2020-11-04 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
20 2020-11-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
21 2020-11-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
22 2020-11-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
23 2020-11-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
24 2020-11-09 VK Ostrava - MKS BĘDZIN S.A. 0:0
25 2020-11-18 MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
26 2020-11-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
27 2020-11-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
28 2020-11-23 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
29 2020-11-23 MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
30 2020-11-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VK Ostrava 0:0
31 2020-11-25 VK Ostrava - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
32 2020-11-25 MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
33 2020-11-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
34 2020-12-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MKS BĘDZIN S.A. 0:0
35 2020-12-02 Hemarpol Norwid Częstochowa - VK Ostrava 0:0
36 2020-12-02 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
37 2020-12-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
38 2020-12-09 VK Ostrava - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
39 2020-12-09 MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
40 2020-12-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VK Ostrava 0:0
41 2020-12-16 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
42 2020-12-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0

Grupa II Liga A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS AZS Rafako Racibórz 2626015096
2SiKReT Gliwice 23134148174
3UKS TRÓJKA Mikołów 20016154182
4MKS Czechowice-Dziedzice 0000000
2020-10-07pauzuje- UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
2020-10-07 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-10-14 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-10-14 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-10-21pauzuje- pauzuje0:0
2020-10-28pauzuje- KS AZS Rafako Racibórz 0:0
2020-10-28 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2020-11-04 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-11-04 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2020-11-17 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2020-11-18 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-11-25pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2020-11-25 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-12-02pauzuje- pauzuje0:0
2020-12-09 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2020-12-09 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2020-12-16pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
2020-12-16 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
-1 2020-10-07 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 3:0 (25:11, 25:13, 25:17)
0 2020-10-13 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (21:25, 16:25, 18:25)
1 2020-11-10 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2 2020-10-21 SiKReT Gliwice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 34:32)
3 2020-10-28 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice 0:0
4 2020-11-03 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
5 2020-11-18 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
6 2020-11-25 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
7 2020-12-02 MKS Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
8 2020-12-01 UKS TRÓJKA Mikołów - SiKReT Gliwice 0:0
9 2020-12-09 SiKReT Gliwice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
10 2020-12-16 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0

Grupa II Liga B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno II39390226175
2Hemarpol Norwid Częstochowa II23133140133
3 UKS Jedynka Jaworzno 23134157164
4GKS GieKSa Katowice 33137213241
5Aluron CMC Warta Zawiercie 20026180203
2020-10-07 Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2020-10-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2020-10-21 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2020-10-28 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje0:0
2020-11-04 GKS GieKSa Katowice - pauzuje0:0
2020-11-18 Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2020-11-25 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2020-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2020-12-09 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje0:0
2020-12-16 GKS GieKSa Katowice - pauzuje0:0
1 2020-10-07 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Jedynka Jaworzno II 0:3 (22:25, 19:25, 16:25)
2 2020-10-07 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)
3 2020-10-14 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
4 2020-10-14 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (25:19, 25:23, 25:27, 25:20)
5 2020-10-21 GKS GieKSa Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 (26:28, 25:20, 25:18, 27:25)
6 2020-10-21 UKS Jedynka Jaworzno II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:0 (26:24, 25:18, 25:23)
7 2020-10-28 Aluron CMC Warta Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
8 2020-10-28 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice 0:0
9 2020-11-04 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
10 2020-11-04 UKS Jedynka Jaworzno II - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:0
11 2020-11-18 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
12 2020-11-18 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice 0:0
13 2020-11-25 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
14 2020-11-25 Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
15 2020-12-02 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice 0:0
16 2020-12-02 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
17 2020-12-09 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:0
18 2020-12-09 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
19 2020-12-16 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
20 2020-12-16 Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0