Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadeci

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 6186184526441
2Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 6155165506425
3ANBUD MKS BĘDZIN 6114138475457
4Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II641815484539
5Hemarpol Norwid Częstochowa 631415394459
6TS Volley Rybnik 631416427491
1 2018-09-28 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 3:1 (18:25, 25:14, 25:18, 25:20)
2 2018-09-28 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:13, 17:25, 25:23, 25:21)
3 2018-09-28 TS Volley Rybnik - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (17:25, 17:25, 23:25)
4 2018-10-12 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - ANBUD MKS BĘDZIN 2:3 (25:22, 25:23, 20:25, 22:25, 13:15)
5 2018-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:0 (25:16, 25:19, 28:26)
6 2018-10-12 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:19)
7 2018-10-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:19, 25:21, 25:21)
8 2018-10-19 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:0 (25:20, 26:24, 25:16)
9 2018-10-19 ANBUD MKS BĘDZIN - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:17, 29:27, 25:23)
10 2018-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:3 (19:25, 18:25, 22:25)
11 2018-10-26 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:20, 25:19, 26:24)
12 2018-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:1 (25:20, 18:25, 25:15, 27:25)
13 2018-11-09 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 3:1 (25:20, 25:23, 30:32, 25:15)
14 2018-11-09 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (25:18, 15:25, 9:25, 22:25)
15 2018-11-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 15:25, 23:25)
16 2018-11-16 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 1:3 (14:25, 25:22, 20:25, 17:25)
17 2018-11-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (16:25, 25:27, 12:25)
18 2018-11-16 ANBUD MKS BĘDZIN - TS Volley Rybnik 3:0 (27:25, 25:14, 25:20)
19 2018-11-23 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:0
20 2018-11-23 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
21 2018-11-23 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
22 2018-12-07 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
23 2018-12-07 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:0
24 2018-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
25 2018-12-14 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
26 2018-12-14 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:0
27 2018-12-14 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
28 2018-12-21 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 0:0
29 2018-12-21 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
30 2018-12-21 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 6165173478375
2Aluron Virtu Warta Zawiercie 6146189583528
3Hemarpol Norwid Częstochowa II61031110470411
4MUKS Michałkowice 672912438460
5ANBUD MKS BĘDZIN II672914489500
6UKS Wolę Volley Świętochłowice 600218317501
1 2018-09-28 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (24:26, 21:25, 21:25)
2 2018-10-04 UKS Wolę Volley Świętochłowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (17:25, 14:25, 29:27, 12:25)
3 2018-10-05 ANBUD MKS BĘDZIN II - MUKS Michałkowice 0:3 (24:26, 20:25, 22:25)
4 2018-10-30 MUKS Michałkowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (19:25, 17:25, 21:25)
5 2018-10-12 UKS Wolę Volley Świętochłowice - ANBUD MKS BĘDZIN II 1:3 (26:24, 22:25, 16:25, 14:25)
6 2018-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (23:25, 25:17, 15:25, 25:17, 14:16)
7 2018-10-19 Aluron Virtu Warta Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (10:25, 25:23, 25:21, 23:25, 15:8)
8 2018-10-19 ANBUD MKS BĘDZIN II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (25:15, 14:25, 12:25, 16:25)
9 2018-10-19 MUKS Michałkowice - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:22, 25:11, 25:13)
10 2018-10-25 UKS Wolę Volley Świętochłowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (14:25, 4:25, 18:25)
11 2018-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice 3:0 (25:18, 25:22, 25:18)
12 2018-10-26 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN II 3:2 (25:23, 18:25, 18:25, 25:20, 17:15)
13 2018-11-09 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (20:25, 16:25, 20:25)
14 2018-11-09 MUKS Michałkowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (25:17, 18:25, 13:25, 25:23, 13:15)
15 2018-11-09 UKS Wolę Volley Świętochłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (4:25, 16:25, 15:25)
16 2018-11-16 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:0 (25:19, 25:20, 25:23)
17 2018-11-16 Aluron Virtu Warta Zawiercie - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:19, 25:12, 25:19)
18 2018-11-16 MUKS Michałkowice - ANBUD MKS BĘDZIN II 1:3 (19:25, 12:25, 25:18, 22:25)
19 2018-11-23 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice 0:0
20 2018-11-23 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Wolę Volley Świętochłowice 0:0
21 2018-11-23 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
22 2018-12-07 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
23 2018-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
24 2018-12-07 UKS Wolę Volley Świętochłowice - MUKS Michałkowice 0:0
25 2018-12-14 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Wolę Volley Świętochłowice 0:0
26 2018-12-14 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:0
27 2018-12-14 ANBUD MKS BĘDZIN II - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
28 2018-12-21 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
29 2018-12-21 Aluron Virtu Warta Zawiercie - MUKS Michałkowice 0:0
30 2018-12-21 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Wolę Volley Świętochłowice 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 6165175515418
2GKS GieKsa Katowice 6155177558444
3SMUKS Orzesze 6124137450405
4KS AZS Rafako Racibórz 6831211498486
5MUKS Sari Żory 631416348485
6SV MOSiR Zabrze 600118349480
1 2018-09-28 GKS GieKsa Katowice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (14:25, 25:13, 26:24, 25:10)
2 2018-09-28 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin 0:3 (20:25, 9:25, 19:25)
3 2018-09-28 SMUKS Orzesze - SV MOSiR Zabrze 3:0 (26:24, 25:19, 25:17)
4 2018-10-11 KS AZS Rafako Racibórz - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:14, 25:12, 25:19)
5 2018-10-12 SK Górnik Radlin - SMUKS Orzesze 3:0 (25:15, 25:19, 25:17)
6 2018-10-12 GKS GieKsa Katowice - MUKS Sari Żory 3:0 (25:15, 25:10, 25:7)
7 2018-11-07 MUKS Sari Żory - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (15:25, 25:27, 17:25)
8 2018-10-19 SMUKS Orzesze - GKS GieKsa Katowice 1:3 (25:22, 16:25, 22:25, 22:25)
9 2018-10-19 SV MOSiR Zabrze - SK Górnik Radlin 0:3 (21:25, 19:25, 27:29)
10 2018-10-26 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 1:3 (19:25, 18:25, 25:23, 15:25)
11 2018-10-26 GKS GieKsa Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:13, 25:17, 25:12)
12 2018-10-26 MUKS Sari Żory - SMUKS Orzesze 0:3 (15:25, 12:25, 22:25)
13 2018-11-09 SMUKS Orzesze - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:21, 13:25, 25:15, 25:20)
14 2018-11-09 SV MOSiR Zabrze - MUKS Sari Żory 1:3 (27:25, 23:25, 20:25, 22:25)
15 2018-11-09 SK Górnik Radlin - GKS GieKsa Katowice 2:3 (25:21, 12:25, 24:26, 28:26, 8:15)
16 2018-11-16 KS AZS Rafako Racibórz - GKS GieKsa Katowice 3:2 (29:27, 26:28, 25:18, 21:25, 15:10)
17 2018-11-16 SK Górnik Radlin - MUKS Sari Żory 3:1 (25:9, 25:9, 16:25, 25:19)
18 2018-11-14 SV MOSiR Zabrze - SMUKS Orzesze 0:3 (16:25, 12:25, 15:25)
19 2018-11-23 SV MOSiR Zabrze - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
20 2018-11-23 SMUKS Orzesze - SK Górnik Radlin 0:0
21 2018-11-23 MUKS Sari Żory - GKS GieKsa Katowice 0:0
22 2018-12-07 KS AZS Rafako Racibórz - MUKS Sari Żory 0:0
23 2018-12-07 GKS GieKsa Katowice - SMUKS Orzesze 0:0
24 2018-12-07 SK Górnik Radlin - SV MOSiR Zabrze 0:0
25 2018-12-14 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
26 2018-12-14 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKsa Katowice 0:0
27 2018-12-14 SMUKS Orzesze - MUKS Sari Żory 0:0
28 2018-12-21 KS AZS Rafako Racibórz - SMUKS Orzesze 0:0
29 2018-12-21 MUKS Sari Żory - SV MOSiR Zabrze 0:0
30 2018-12-21 GKS GieKsa Katowice - SK Górnik Radlin 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III6166185553447
2 UKS Jedynka Jaworzno II5124145434368
3BBTS Bielsko-Biała 61131310514451
4MKS Winner Czechowice-Dziedzice 693119473450
5TS Volley Rybnik II531312257356
6MKS Żywiec 600018292451
1 2018-09-28 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III - MKS Żywiec 3:0 (25:13, 25:10, 25:15)
2 2018-09-28 BBTS Bielsko-Biała - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:14, 25:20, 23:25, 25:19)
3 2018-09-28 UKS Jedynka Jaworzno II - TS Volley Rybnik II 3:0 (25:17, 25:16, 25:10)
4 2018-10-12 MKS Żywiec - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (9:25, 15:25, 18:25)
5 2018-10-12 UKS Jedynka Jaworzno II - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III 2:3 (23:25, 16:25, 25:19, 25:21, 10:15)
6 2018-10-12 TS Volley Rybnik II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:3 (9:25, 19:25, 18:25)
7 2018-10-19 BBTS Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno II 2:3 (25:21, 17:25, 25:21, 21:25, 15:17)
8 2018-10-19 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKS Żywiec 3:0 (25:18, 25:14, 25:19)
9 2018-10-19 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III 0:3 (22:25, 13:25, 16:25)
10 2018-10-26 UKS Jedynka Jaworzno II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:23, 25:12, 25:21)
11 2018-10-26 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III - BBTS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 18:25, 25:21, 25:21, 15:9)
12 2018-10-26 TS Volley Rybnik II - MKS Żywiec 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)
13 2018-11-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III 1:3 (24:26, 27:29, 25:23, 38:40)
14 2018-11-09 MKS Żywiec - UKS Jedynka Jaworzno II 0:3 (24:26, 16:25, 21:25)
15 2018-11-09 BBTS Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik II 3:0 (25:14, 25:9, 25:19)
16 2018-11-16 MKS Żywiec - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III 0:3 (14:25, 12:25, 18:25)
17 2018-11-16 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
18 2018-11-21 TS Volley Rybnik II - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
19 2018-11-23 BBTS Bielsko-Biała - MKS Żywiec 0:0
20 2018-11-23 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
21 2018-11-23 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - TS Volley Rybnik II 0:0
22 2018-12-07 UKS Jedynka Jaworzno II - BBTS Bielsko-Biała 0:0
23 2018-12-07 MKS Żywiec - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
24 2018-12-07 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III - TS Volley Rybnik II 0:0
25 2018-12-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
26 2018-12-14 BBTS Bielsko-Biała - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III 0:0
27 2018-12-14 MKS Żywiec - TS Volley Rybnik II 0:0
28 2018-12-21 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel III - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
29 2018-12-21 UKS Jedynka Jaworzno II - MKS Żywiec 0:0
30 2018-12-21 TS Volley Rybnik II - BBTS Bielsko-Biała 0:0