Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadeci

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0000000
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II0000000
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0000000
4Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0000000
5Hemarpol Norwid Częstochowa 0000000
6TS Volley Rybnik 0000000
1 2019-10-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2 2019-10-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
3 2019-10-11 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
4 2019-10-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
5 2019-10-18 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik 0:0
6 2019-10-18 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
7 2019-10-25 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
8 2019-10-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 0:0
9 2019-10-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
10 2019-11-08 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
11 2019-11-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
12 2019-11-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 0:0
13 2019-11-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 0:0
14 2019-11-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
15 2019-11-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
16 2019-11-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
17 2019-11-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
18 2019-11-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 0:0
19 2019-11-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
20 2019-11-29 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
21 2019-11-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
22 2019-12-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
23 2019-12-06 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
24 2019-12-06 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
25 2019-12-13 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
26 2019-12-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
27 2019-12-13 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
28 2020-01-10 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
29 2020-01-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
30 2020-01-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS AZS Rafako Racibórz 0000000
2SK Górnik Radlin 0000000
3SiKReT Gliwice 0000000
4Talent Sferawent Cieszyn 0000000
5UKS TRÓJKA Mikołów 0000000
2019-10-11 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2019-10-18 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-10-25 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2019-11-08 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-11-15 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje0:0
2019-11-22 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2019-11-29 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-12-06 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2019-12-13 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-01-10 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje0:0
1 2019-10-11 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 0:0
2 2019-10-11 Talent Sferawent Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
3 2019-10-18 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn 0:0
4 2019-10-18 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
5 2019-10-25 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 0:0
6 2019-10-24 UKS TRÓJKA Mikołów - SiKReT Gliwice 0:0
7 2019-11-08 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
8 2019-11-08 KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn 0:0
9 2019-11-14 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
10 2019-11-15 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 0:0
11 2019-11-22 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
12 2019-11-21 UKS TRÓJKA Mikołów - Talent Sferawent Cieszyn 0:0
13 2019-11-29 Talent Sferawent Cieszyn - SiKReT Gliwice 0:0
14 2019-11-29 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:0
15 2019-12-06 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 0:0
16 2019-12-06 SiKReT Gliwice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
17 2019-12-12 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin 0:0
18 2019-12-13 Talent Sferawent Cieszyn - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
19 2020-01-10 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
20 2020-01-10 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno II0000000
2ANBUD MKS Będzin 0000000
3GKS GieKSa Katowice 0000000
4MKSR Pyskowice 0000000
5SV MOSiR Zabrze 0000000
2019-10-10pauzuje- ANBUD MKS Będzin 0:0
2019-10-18 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
2019-10-24pauzuje- GKS GieKSa Katowice 0:0
2019-11-08pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0
2019-11-14pauzuje- UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
2019-11-22 ANBUD MKS Będzin - pauzuje0:0
2019-11-28pauzuje- MKSR Pyskowice 0:0
2019-12-06 GKS GieKSa Katowice - pauzuje0:0
2019-12-12 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2020-01-10 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje0:0
1 2019-10-11 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
2 2019-10-10 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice 0:0
3 2019-10-18 UKS Jedynka Jaworzno II - ANBUD MKS Będzin 0:0
4 2019-10-17 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice 0:0
5 2019-10-24 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
6 2019-10-25 ANBUD MKS Będzin - MKSR Pyskowice 0:0
7 2019-11-08 UKS Jedynka Jaworzno II - MKSR Pyskowice 0:0
8 2019-11-08 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
9 2019-11-15 ANBUD MKS Będzin - SV MOSiR Zabrze 0:0
10 2019-11-15 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice 0:0
11 2019-11-22 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 0:0
12 2019-11-22 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
13 2019-11-29 ANBUD MKS Będzin - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
14 2019-11-29 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
15 2019-12-06 UKS Jedynka Jaworzno II - SV MOSiR Zabrze 0:0
16 2019-12-06 MKSR Pyskowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
17 2019-12-13 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
18 2019-12-13 ANBUD MKS Będzin - GKS GieKSa Katowice 0:0
19 2020-01-09 SV MOSiR Zabrze - ANBUD MKS Będzin 0:0
20 2020-01-10 GKS GieKSa Katowice - MKSR Pyskowice 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 0000000
2ANBUD MKS BĘDZIN II0000000
3Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II0000000
4Exact Systems Norwid Częstochowa II0000000
5GKS GieKSa Katowice II0000000
2019-10-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-10-18 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2019-10-25 Exact Systems Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-11-08 GKS GieKSa Katowice II - pauzuje0:0
2019-11-15 ANBUD MKS BĘDZIN II - pauzuje0:0
2019-11-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-11-29 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2019-12-06 Exact Systems Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-12-13 GKS GieKSa Katowice II - pauzuje0:0
2019-12-20 ANBUD MKS BĘDZIN II - pauzuje0:0
1 2019-10-11 Exact Systems Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II 0:0
2 2019-10-11 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
3 2019-10-18 GKS GieKSa Katowice II - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
4 2019-10-18 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:0
5 2019-10-25 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
6 2019-10-25 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice II 0:0
7 2019-11-08 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
8 2019-11-08 Exact Systems Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
9 2019-11-15 UKS Jedynka Jaworzno - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:0
10 2019-11-15 GKS GieKSa Katowice II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
11 2019-11-22 GKS GieKSa Katowice II - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:0
12 2019-11-22 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
13 2019-11-29 ANBUD MKS BĘDZIN II - GKS GieKSa Katowice II 0:0
14 2019-11-29 Exact Systems Norwid Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
15 2019-12-06 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
16 2019-12-06 GKS GieKSa Katowice II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
17 2019-12-13 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 0:0
18 2019-12-13 ANBUD MKS BĘDZIN II - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:0
19 2019-12-20 Exact Systems Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
20 2019-12-20 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II 0:0