Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadeci

Etap 3

Grupa 7

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 0000000
2ANBUD MKS BĘDZIN 0000000
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II0000000
4Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0000000
1 2020-02-03 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
2 2020-02-03 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
3 2020-02-04 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
4 2020-02-04 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
5 2020-02-05 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
6 2020-02-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0

Grupa 8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ANBUD MKS BĘDZIN II0000000
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0000000
3Hemarpol Norwid Częstochowa 0000000
4SK Górnik Radlin 0000000
1 2020-02-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 0:0
2 2020-02-03 ANBUD MKS BĘDZIN II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
3 2020-02-04 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
4 2020-02-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
5 2020-02-05 ANBUD MKS BĘDZIN II - SK Górnik Radlin 0:0
6 2020-02-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0

Etap 2

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ANBUD MKS BĘDZIN II24260150117
2ANBUD MKS BĘDZIN 23134154153
3TS Volley Rybnik 22016134168
2020-01-20 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
1 2020-01-20 ANBUD MKS BĘDZIN - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:3 (16:25, 23:25, 22:25)
2020-01-21pauzuje- ANBUD MKS BĘDZIN II 0:0
2 2020-01-21 TS Volley Rybnik - ANBUD MKS BĘDZIN 1:3 (25:18, 16:25, 15:25, 22:25)
2020-01-22 ANBUD MKS BĘDZIN - pauzuje0:0
3 2020-01-22 ANBUD MKS BĘDZIN II - TS Volley Rybnik 3:0 (25:14, 25:21, 25:21)

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 36393274229
2SK Górnik Radlin 35275274256
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 34168286299
4GKS GieKSa Katowice 33039217267
1 2020-01-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice 3:2 (25:22, 20:25, 25:17, 18:25, 15:10)
2 2020-01-20 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (20:25, 20:25, 25:22, 22:25)
3 2020-01-21 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (6:25, 15:25, 25:14, 17:25)
4 2020-01-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:3 (25:21, 28:26, 19:25, 22:25, 10:15)
5 2020-01-22 SK Górnik Radlin - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
6 2020-01-22 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:16, 13:25, 25:22)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 10279285803582
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 101972418934852
3Hemarpol Norwid Częstochowa 101962214817746
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II101141723799874
5TS Volley Rybnik 101131523772838
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1031629608841
1 2019-10-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (15:25, 25:17, 25:13, 25:22)
2 2019-10-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (22:25, 14:25, 12:25)
3 2019-10-11 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:11)
4 2019-10-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 20:25, 25:12, 25:15)
5 2019-10-18 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:0 (25:14, 25:15, 25:22)
6 2019-10-18 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 20:25, 25:21, 21:25)
7 2019-10-25 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (25:17, 23:25, 25:17, 26:24)
8 2019-10-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:2 (24:26, 25:14, 25:17, 23:25, 15:8)
9 2019-10-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (12:25, 13:25, 17:25)
10 2019-11-07 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:9, 25:17, 25:15)
11 2019-11-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:18, 25:14)
12 2019-11-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:0 (25:15, 25:23, 25:23)
13 2019-11-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 3:2 (25:23, 14:25, 25:17, 12:25, 15:8)
14 2019-11-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (13:25, 19:25, 22:25)
15 2019-11-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:22, 25:18, 23:25, 25:20)
16 2019-11-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:22, 25:21, 25:12)
17 2019-11-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:18, 16:25, 25:20, 25:22)
18 2019-11-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 0:3 (23:25, 21:25, 36:38)
19 2019-11-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:3 (23:25, 25:18, 25:17, 23:25, 13:15)
20 2019-11-29 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (16:25, 15:25, 12:25)
21 2019-11-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (25:21, 19:25, 25:13, 23:25, 16:14)
22 2019-12-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (21:25, 26:24, 12:25, 16:25)
23 2019-12-06 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:3 (24:26, 25:21, 19:25, 25:18, 6:15)
24 2019-12-06 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:6, 25:10, 25:13)
25 2019-12-13 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (20:25, 20:25, 18:25)
26 2019-12-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:2 (12:25, 13:25, 25:23, 25:23, 15:12)
27 2019-12-13 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (17:25, 24:26, 25:27)
28 2020-01-10 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:2 (25:18, 21:25, 15:25, 25:23, 15:13)
29 2020-01-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:8, 25:13)
30 2019-12-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:1 (31:29, 19:25, 25:16, 25:19)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 8238244679484
2SiKReT Gliwice 81351616694693
3KS AZS Rafako Racibórz 81341612610611
4UKS TRÓJKA Mikołów 81131317639662
5Talent Sferawent Cieszyn 800424523695
2019-10-11 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2019-10-18 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-10-25 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2019-11-08 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-11-15 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje0:0
2019-11-22 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2019-11-29 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-12-06 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje0:0
2019-12-13 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2020-01-10 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje0:0
1 2019-10-11 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 2:3 (25:15, 23:25, 27:25, 19:25, 8:15)
2 2019-10-11 Talent Sferawent Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (20:25, 21:25, 18:25)
3 2019-10-18 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:15, 22:25, 25:15, 25:22)
4 2019-10-18 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (18:25, 25:13, 25:13, 25:14)
5 2019-10-25 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 1:3 (15:25, 26:24, 12:25, 10:25)
6 2019-10-24 UKS TRÓJKA Mikołów - SiKReT Gliwice 3:1 (19:25, 26:24, 25:22, 25:19)
7 2019-10-31 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:15, 25:12, 25:23)
8 2019-11-08 KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn 3:0 (25:16, 25:17, 25:20)
9 2019-11-14 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (24:26, 21:25, 23:25)
10 2019-11-15 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
11 2019-11-22 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 25:20)
12 2019-11-21 UKS TRÓJKA Mikołów - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:15, 22:25, 25:19, 25:15)
13 2019-11-29 Talent Sferawent Cieszyn - SiKReT Gliwice 1:3 (26:28, 20:25, 25:21, 15:25)
14 2019-11-26 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)
15 2019-12-06 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:0 (25:16, 27:25, 25:11)
16 2019-12-06 SiKReT Gliwice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (20:25, 25:19, 25:16, 17:25, 15:11)
17 2019-12-10 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin 2:3 (9:25, 21:25, 28:26, 25:19, 11:15)
18 2019-12-13 Talent Sferawent Cieszyn - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (15:25, 24:26, 20:25)
19 2020-01-10 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:22, 26:24, 25:18)
20 2020-01-10 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice 3:0 (25:17, 25:20, 25:18)

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ANBUD MKS BĘDZIN 8248240602399
2GKS GieKSa Katowice 81651712647574
3MKSR Pyskowice 81451611580509
4SV MOSiR Zabrze 862819534620
5 UKS Jedynka Jaworzno II800124360621
2019-10-10pauzuje- ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
2019-10-18 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
2019-10-24pauzuje- GKS GieKSa Katowice 0:0
2019-11-08pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0
2019-11-14pauzuje- UKS Jedynka Jaworzno II 0:0
2019-11-22 ANBUD MKS BĘDZIN - pauzuje0:0
2019-11-28pauzuje- MKSR Pyskowice 0:0
2019-12-06 GKS GieKSa Katowice - pauzuje0:0
2019-12-12 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2020-01-10 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje0:0
1 2019-10-11 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:15, 25:13, 25:13)
2 2019-10-10 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice 0:3 (15:25, 20:25, 19:25)
3 2019-10-18 UKS Jedynka Jaworzno II - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (10:25, 10:25, 11:25)
4 2019-10-17 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice 1:3 (15:25, 25:23, 22:25, 8:25)
5 2019-10-24 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:15, 26:24, 25:14)
6 2019-10-25 ANBUD MKS BĘDZIN - MKSR Pyskowice 3:0 (25:12, 25:19, 25:14)
7 2019-11-28 UKS Jedynka Jaworzno II - MKSR Pyskowice 0:3 (12:25, 12:25, 10:25)
8 2019-11-13 ANBUD MKS BĘDZIN - GKS GieKSa Katowice 3:0 (25:16, 25:22, 27:25)
9 2019-11-15 ANBUD MKS BĘDZIN - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)
10 2019-11-15 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice 1:3 (15:25, 19:25, 25:19, 21:25)
11 2019-11-22 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice 0:3 (22:25, 10:25, 21:25)
12 2019-11-22 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:17, 25:10, 25:20)
13 2019-11-29 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:13, 25:12, 25:15)
14 2019-11-29 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:1 (23:25, 25:16, 25:18, 25:22)
15 2019-12-12 UKS Jedynka Jaworzno II - SV MOSiR Zabrze 1:3 (12:25, 22:25, 25:20, 12:25)
16 2019-12-06 MKSR Pyskowice - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (21:25, 18:25, 19:25)
17 2019-12-13 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno II 3:0 (25:9, 25:13, 25:15)
18 2019-12-13 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
19 2020-01-09 SV MOSiR Zabrze - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (15:25, 19:25, 23:25)
20 2020-01-10 GKS GieKSa Katowice - MKSR Pyskowice 2:3 (25:18, 25:14, 19:25, 13:25, 11:15)

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 8197229714607
2ANBUD MKS BĘDZIN II81551812699612
3Hemarpol Norwid Częstochowa II81551913727672
4Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II81131517680668
5GKS GieKSa Katowice II800124357618
2019-10-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-10-18 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2019-10-25 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-11-08 GKS GieKSa Katowice II - pauzuje0:0
2019-11-15 ANBUD MKS BĘDZIN II - pauzuje0:0
2019-11-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-11-29 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2019-12-06 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2019-12-13 GKS GieKSa Katowice II - pauzuje0:0
2020-01-10 ANBUD MKS BĘDZIN II - pauzuje0:0
1 2019-10-11 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:18, 25:11, 25:12)
2 2019-10-11 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (19:25, 25:18, 25:17, 25:19)
3 2019-10-18 GKS GieKSa Katowice II - ANBUD MKS BĘDZIN II 0:3 (6:25, 20:25, 15:25)
4 2019-10-18 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 1:3 (23:25, 25:18, 23:25, 19:25)
5 2019-10-25 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II 1:3 (25:20, 12:25, 16:25, 23:25)
6 2019-10-25 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:12, 25:11, 25:13)
7 2019-11-07 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 3:2 (25:18, 25:18, 18:25, 22:25, 15:7)
8 2019-11-08 Hemarpol Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II 3:1 (25:21, 26:24, 16:25, 27:25)
9 2019-11-15 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:1 (27:25, 21:25, 25:23, 25:16)
10 2019-11-15 GKS GieKSa Katowice II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 1:3 (18:25, 10:25, 25:18, 16:25)
11 2019-11-22 GKS GieKSa Katowice II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 0:3 (10:25, 12:25, 16:25)
12 2019-11-22 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II 3:1 (20:25, 25:16, 25:19, 25:17)
13 2019-11-29 ANBUD MKS BĘDZIN II - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:14, 25:6, 25:16)
14 2019-11-29 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 3:2 (25:16, 20:25, 14:25, 25:16, 15:12)
15 2019-12-06 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II 1:3 (26:24, 22:25, 17:25, 19:25)
16 2019-12-06 GKS GieKSa Katowice II - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (8:25, 17:25, 23:25)
17 2019-12-13 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (21:25, 17:25, 22:25)
18 2019-12-13 ANBUD MKS BĘDZIN II - Hemarpol Norwid Częstochowa II 3:1 (25:15, 23:25, 27:25, 29:27)
19 2019-12-20 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:23, 24:26, 25:23, 23:25, 13:15)
20 2020-01-10 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)