Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadeci

Etap 6

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 36392262223
2UKS SMS Joker Piła 35274245243
3KS Metro Warszawa 34148249266
4EKS Skra Bełchatów 33039246270
1 2018-03-16 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - KS Metro Warszawa 3:1 (25:18, 18:25, 25:20, 25:15)
2 2018-03-16 UKS SMS Joker Piła - EKS Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 25:20, 13:25, 25:18)
3 2018-03-17 KS Metro Warszawa - EKS Skra Bełchatów 3:2 (26:28, 16:25, 25:15, 25:21, 15:8)
4 2018-03-17 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - UKS SMS Joker Piła 3:1 (25:21, 19:25, 25:19, 25:16)
5 2018-03-18 UKS SMS Joker Piła - KS Metro Warszawa 3:0 (26:24, 25:18, 25:22)
6 2018-03-18 EKS Skra Bełchatów - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)

Etap 5

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Gwardia Wrocław 2426015086
2BAS Białystok 23133128120
3Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 121307560
4UKS Mickiewicz Kluczbork 2200679151
5RCS Czarni Radom 110036075
2018-03-01 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
1 2018-03-01 KS Gwardia Wrocław - BAS Białystok 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
2 2018-03-02 BAS Białystok - UKS Mickiewicz Kluczbork 3:0 (25:9, 25:12, 26:24)
2018-03-02pauzuje- RCS Czarni Radom 0:0
3 2018-03-02 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - RCS Czarni Radom 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
4 2018-03-02 KS Gwardia Wrocław - UKS Mickiewicz Kluczbork 3:0 (25:10, 25:14, 25:10)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Mickiewicz Kluczbork 0000000
1 2018-03-03turniej- UKS Mickiewicz Kluczbork 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 36392254213
2RCS Czarni Radom 35263210188
3KS Gwardia Wrocław 34156239231
4BAS Białystok 33009154225
1 2018-03-02 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - RCS Czarni Radom 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
2 2018-03-02 KS Gwardia Wrocław - BAS Białystok 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
3 2018-03-03 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - BAS Białystok 3:0 (25:18, 25:18, 25:15)
4 2018-03-03 KS Gwardia Wrocław - RCS Czarni Radom 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
5 2018-03-04 RCS Czarni Radom - BAS Białystok 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
6 2018-03-04 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - KS Gwardia Wrocław 3:2 (20:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11)

Etap 4

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 36393278239
2Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 35273229188
3Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II34156223230
4TS Volley Rybnik 33009152225
1 2018-02-09 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 3:2 (25:20, 22:25, 23:25, 25:21, 15:11)
2 2018-02-09 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (15:25, 17:25, 17:25)
3 2018-02-10 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)
4 2018-02-10 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)
5 2018-02-11 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:3 (19:25, 13:25, 13:25)
6 2018-02-11 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 20:25, 25:18, 14:25)

Grupa 13

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Exact Systems Norwid Częstochowa 36392263219
2Exact Systems Norwid Częstochowa II35284276242
3ANBUD MKS Będzin 34147246252
4MOSM Tychy 33019177249
1 2018-02-09 Exact Systems Norwid Częstochowa - MOSM Tychy 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
2 2018-02-09 Exact Systems Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS Będzin 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:19)
3 2018-02-10 Exact Systems Norwid Częstochowa II - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (16:25, 23:25, 25:19, 29:27, 10:15)
4 2018-02-10 MOSM Tychy - ANBUD MKS Będzin 1:3 (25:22, 17:25, 25:27, 10:25)
5 2018-02-11 MOSM Tychy - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:3 (11:25, 22:25, 15:25)
6 2018-02-11 ANBUD MKS Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (20:25, 19:25, 25:27)

Grupa 14

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Winner Czechowice-Dziedzice 23154204193
2MCKiS Jaworzno 23144182184
3SK Górnik Radlin 23145195204
1 2018-03-09 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:23, 23:25, 25:22, 21:25, 15:11)
2 2018-03-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MCKiS Jaworzno 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:14)
3 2018-03-09 MCKiS Jaworzno - SK Górnik Radlin 3:1 (25:23, 23:25, 25:21, 25:17)

Etap 3

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 36390229170
2TS Volley Rybnik 35263200190
3Exact Systems Norwid Częstochowa II34138230247
4MOSM Tychy 33029208260
1 2018-01-27 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - MOSM Tychy 3:0 (25:9, 25:19, 29:27)
2 2018-01-27 TS Volley Rybnik - Exact Systems Norwid Częstochowa II 3:0 (25:17, 25:20, 25:22)
3 2018-01-28 MOSM Tychy - Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:3 (25:22, 25:19, 18:25, 16:25, 13:15)
4 2018-01-28 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:0 (25:21, 25:11, 25:18)
5 2018-01-29 TS Volley Rybnik - MOSM Tychy 3:0 (25:16, 25:20, 25:20)
6 2018-01-29 Exact Systems Norwid Częstochowa II - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 36390225180
2Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II35266272235
3Exact Systems Norwid Częstochowa 34157252275
4ANBUD MKS Będzin 33029213272
1 2018-01-26 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
2 2018-01-26 ANBUD MKS Będzin - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 1:3 (25:23, 16:25, 16:25, 8:25)
3 2018-01-27 Exact Systems Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 2:3 (25:20, 29:27, 11:25, 17:25, 13:15)
4 2018-01-27 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:21, 25:18)
5 2018-01-28 ANBUD MKS Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 22:25)
6 2018-01-28 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (17:25, 23:25, 22:25)

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS AZS Rafako Racibórz 473107377364
2MDK UKS Jedynka Jaworzno 46288336342
3SiKReT Gliwice 451710363370
1 2018-02-23 SiKReT Gliwice - MDK UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (21:25, 16:25, 23:25)
2 2018-03-02 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice 3:2 (26:24, 25:17, 25:27, 22:25, 15:13)
3 2018-03-09 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:22, 21:25, 25:16, 25:20)
4 2018-03-16 MDK UKS Jedynka Jaworzno - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)
5 2018-03-23 KS AZS Rafako Racibórz - MDK UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (23:25, 17:25, 26:24, 25:21, 15:13)
6 2018-03-30 MDK UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice 3:2 (22:25, 25:21, 12:25, 25:20, 15:10)

Grupa 11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 24261174147
2GKS GieKsa Katowice 22016147174
3Aluron Virtu Warta Zawiercie 0000000
1 2018-02-23 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS GieKsa Katowice 0:0
2 2018-03-02 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
3 2018-03-09 Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 0:0
4 2018-03-16 GKS GieKsa Katowice - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 1:3 (26:24, 19:25, 23:25, 18:25)
5 2018-03-23 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - GKS GieKsa Katowice 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)
6 2018-03-30 GKS GieKsa Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0

Grupa 12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS OLIMPIA Katowice 6145178559499
2MOSM Tychy II6831012478473
3MUKS Michałkowice 6821214539546
4SV MOSiR Zabrze 662914448506
1 2018-02-23 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy II 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
2 2018-02-21 SV MOSiR Zabrze - UKS OLIMPIA Katowice 3:2 (17:25, 25:18, 25:22, 22:25, 15:10)
3 2018-03-02 MOSM Tychy II - UKS OLIMPIA Katowice 1:3 (23:25, 14:25, 25:22, 17:25)
4 2018-03-13 MUKS Michałkowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
5 2018-03-08 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II 3:0 (25:11, 25:21, 26:24)
6 2018-03-21 MUKS Michałkowice - UKS OLIMPIA Katowice 2:3 (21:25, 25:22, 25:22, 23:25, 13:15)
7 2018-03-16 MOSM Tychy II - MUKS Michałkowice 3:2 (25:23, 25:15, 21:25, 26:28, 15:8)
8 2018-03-16 UKS OLIMPIA Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:19, 25:17, 25:17)
9 2018-03-23 UKS OLIMPIA Katowice - MOSM Tychy II 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)
10 2018-03-22 SV MOSiR Zabrze - MUKS Michałkowice 2:3 (15:25, 11:25, 25:23, 25:15, 13:15)
11 2018-03-09 MOSM Tychy II - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:12, 21:25, 26:24, 25:7)
12 2018-03-26 UKS OLIMPIA Katowice - MUKS Michałkowice 3:2 (18:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:8)

Etap 2

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Exact Systems Norwid Częstochowa II36394298274
2Exact Systems Norwid Częstochowa 35264231220
3MKS Winner Czechowice-Dziedzice 34157267269
4MCKiS Jaworzno 33049270303
1 2018-01-15 Exact Systems Norwid Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (28:26, 25:20, 25:18)
2 2018-01-15 Exact Systems Norwid Częstochowa II - MCKiS Jaworzno 3:2 (25:20, 14:25, 27:29, 29:27, 15:10)
3 2018-01-16 Exact Systems Norwid Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)
4 2018-01-16 MCKiS Jaworzno - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:20, 22:25, 13:25, 18:25)
5 2018-01-17 MCKiS Jaworzno - Exact Systems Norwid Częstochowa 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 24:26)
6 2018-01-17 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:3 (25:23, 25:27, 25:23, 23:25, 10:15)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II36391249184
2MOSM Tychy 35266252259
3MKSR Pyskowice 34167283291
4SK Górnik Radlin 33029223273
1 2018-01-15 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:3 (22:25, 11:25, 11:25)
2 2018-01-15 MKSR Pyskowice - MOSM Tychy 2:3 (25:18, 17:25, 25:15, 17:25, 14:16)
3 2018-01-16 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - MOSM Tychy 3:0 (27:25, 25:11, 25:20)
4 2018-01-16 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 1:3 (21:25, 23:25, 27:25, 24:26)
5 2018-01-17 MKSR Pyskowice - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 1:3 (19:25, 25:22, 23:25, 17:25)
6 2018-01-17 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 3:1 (21:25, 26:24, 25:19, 25:16)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 10259287838686
2Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 102482610829702
3ANBUD MKS Będzin 101551616692715
4TS Volley Rybnik 101441719800791
5Exact Systems Norwid Częstochowa 10931123718782
6SK Górnik Radlin 1031427556757
1 2017-10-06 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 1:3 (25:22, 9:25, 21:25, 12:25)
2 2017-10-06 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:0 (25:19, 25:11, 26:24)
3 2017-10-06 ANBUD MKS Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)
4 2017-10-13 TS Volley Rybnik - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)
5 2017-10-13 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS Będzin 1:3 (23:25, 25:23, 22:25, 22:25)
6 2017-10-13 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (18:25, 18:25, 17:25)
7 2017-10-20 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:1 (24:26, 25:17, 25:17, 25:17)
8 2017-10-20 ANBUD MKS Będzin - SK Górnik Radlin 3:0 (25:13, 25:21, 25:17)
9 2017-10-19 Exact Systems Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (16:25, 24:26, 16:25)
10 2017-10-27 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (30:32, 24:26, 12:25)
11 2017-10-27 SK Górnik Radlin - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 28:26, 25:13)
12 2017-10-27 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
13 2017-11-10 ANBUD MKS Będzin - TS Volley Rybnik 3:0 (25:23, 25:23, 25:18)
14 2017-11-10 Exact Systems Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 2:3 (21:25, 25:23, 24:26, 25:18, 8:15)
15 2017-11-10 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 3:0 (25:15, 25:17, 25:18)
16 2017-12-07 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:0 (25:21, 25:15, 25:17)
17 2017-11-17 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:23, 23:25, 22:25, 25:15, 11:15)
18 2017-11-17 Exact Systems Norwid Częstochowa - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
19 2017-11-24 Exact Systems Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik 3:2 (16:25, 25:21, 36:34, 24:26, 15:10)
20 2017-11-24 ANBUD MKS Będzin - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 14:25, 19:25)
21 2017-11-24 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:0 (25:15, 25:8, 25:19)
22 2017-12-01 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (17:25, 21:25, 23:25)
23 2017-12-01 SK Górnik Radlin - ANBUD MKS Będzin 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
24 2017-11-30 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
25 2017-12-08 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:2 (25:12, 25:19, 21:25, 22:25, 15:13)
26 2017-12-12 Exact Systems Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)
27 2017-12-08 ANBUD MKS Będzin - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1:3 (25:13, 16:25, 14:25, 21:25)
28 2017-12-15 TS Volley Rybnik - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)
29 2017-12-15 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:20, 25:18, 25:18)
30 2017-12-15 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 22:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKSR Pyskowice 123111337946657
2Exact Systems Norwid Częstochowa II123110349999777
3SiKReT Gliwice 122892910920691
4Aluron Virtu Warta Zawiercie 121861919796773
5MUKS Michałkowice 121241427738938
6SV MOSiR Zabrze 1242734728977
7UKS Wolę Volley Świętochłowice 12206366861000
2017-09-22 Exact Systems Norwid Częstochowa II - pauzuje0:0
2017-09-29pauzuje- MKSR Pyskowice 0:0
2017-10-06 Aluron Virtu Warta Zawiercie - pauzuje0:0
2017-10-13pauzuje- UKS Wolę Volley Świętochłowice 0:0
2017-10-20 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2017-10-27pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
2017-11-03 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2017-11-10pauzuje- Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:0
2017-11-17 MKSR Pyskowice - pauzuje0:0
2017-11-24pauzuje- Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:0
2017-12-01 UKS Wolę Volley Świętochłowice - pauzuje0:0
2017-12-08pauzuje- MUKS Michałkowice 0:0
2017-12-15 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2018-01-05pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0
1 2017-09-22 Aluron Virtu Warta Zawiercie - SiKReT Gliwice 0:3 (13:25, 24:26, 15:25)
2 2017-09-22 MUKS Michałkowice - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:1 (25:16, 25:20, 20:25, 25:20)
3 2017-09-27 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice 0:3 (19:25, 17:25, 9:25)
4 2017-09-29 UKS Wolę Volley Świętochłowice - SV MOSiR Zabrze 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 23:25, 9:15)
5 2017-09-29 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:20, 25:18, 25:7)
6 2017-09-29 Exact Systems Norwid Częstochowa II - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (25:21, 25:17, 15:25, 25:14)
7 2017-10-17 MUKS Michałkowice - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:3 (9:25, 15:25, 11:25)
8 2017-10-04 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 0:3 (11:25, 17:25, 17:25)
9 2017-11-06 MKSR Pyskowice - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:16, 25:11, 25:8)
10 2017-10-13 SiKReT Gliwice - MKSR Pyskowice 3:0 (25:20, 25:21, 25:11)
11 2017-10-13 Exact Systems Norwid Częstochowa II - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:19, 25:19, 25:12)
12 2017-10-13 MUKS Michałkowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3 (23:25, 25:23, 14:25, 14:25)
13 2017-10-20 SV MOSiR Zabrze - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (19:25, 24:26, 15:25)
14 2017-10-20 MKSR Pyskowice - Exact Systems Norwid Częstochowa II 3:2 (23:25, 25:21, 18:25, 25:18, 15:13)
15 2017-10-20 UKS Wolę Volley Świętochłowice - SiKReT Gliwice 0:3 (19:25, 9:25, 18:25)
16 2017-10-27 Exact Systems Norwid Częstochowa II - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:11, 25:23, 25:9)
17 2017-10-27 Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKSR Pyskowice 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
18 2017-10-26 SV MOSiR Zabrze - MUKS Michałkowice 1:3 (23:25, 20:25, 25:18, 12:25)
19 2017-11-03 MKSR Pyskowice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:8, 25:12, 25:17)
20 2017-11-03 UKS Wolę Volley Świętochłowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (12:25, 11:25, 10:25)
21 2017-11-03 SiKReT Gliwice - Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:3 (25:17, 19:25, 23:25, 25:17, 6:15)
22 2017-11-10 SiKReT Gliwice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:14, 25:22, 25:11)
23 2017-11-10 UKS Wolę Volley Świętochłowice - MUKS Michałkowice 1:3 (23:25, 13:25, 25:21, 15:25)
24 2017-11-10 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:9, 25:10)
25 2017-11-17 SV MOSiR Zabrze - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:2 (25:21, 25:17, 19:25, 19:25, 17:15)
26 2017-11-17 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice 1:3 (11:25, 21:25, 25:23, 6:25)
27 2017-11-17 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:3 (21:25, 19:25, 17:25)
28 2017-11-24 Exact Systems Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice 3:0 (25:7, 25:13, 25:11)
29 2017-11-24 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:21, 25:19, 25:12)
30 2017-11-24 UKS Wolę Volley Świętochłowice - MKSR Pyskowice 0:3 (9:25, 12:25, 17:25)
31 2017-12-01 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)
32 2017-12-01 SV MOSiR Zabrze - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
33 2017-12-01 Aluron Virtu Warta Zawiercie - MUKS Michałkowice 3:0 (25:18, 25:18, 25:18)
34 2017-12-06 Aluron Virtu Warta Zawiercie - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:14, 25:15, 25:15)
35 2017-12-08 Exact Systems Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice 2:3 (26:28, 25:22, 19:25, 25:23, 13:15)
36 2017-12-08 SiKReT Gliwice - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
37 2017-12-15 UKS Wolę Volley Świętochłowice - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:3 (16:25, 10:25, 20:25)
38 2017-12-15 MKSR Pyskowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:11, 25:15, 25:21)
39 2017-12-15 MUKS Michałkowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (27:25, 25:15, 25:15)
40 2018-01-05 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice 0:3 (11:25, 13:25, 12:25)
41 2018-01-03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:16, 25:13, 25:13)
42 2018-01-05 Exact Systems Norwid Częstochowa II - SiKReT Gliwice 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MCKiS Jaworzno 123512365996662
2MOSM Tychy 122793010954694
3MDK UKS Jedynka Jaworzno 122793012989806
4GKS GieKsa Katowice 121762023939887
5UKS OLIMPIA Katowice 121441725898918
6MOSM Tychy II1262730602868
7UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1200136384927
2017-09-22 MOSM Tychy - pauzuje0:0
2017-09-29pauzuje- MDK UKS Jedynka Jaworzno 0:0
2017-10-06 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2017-10-13pauzuje- GKS GieKsa Katowice 0:0
2017-10-20 UKS OLIMPIA Katowice - pauzuje0:0
2017-10-27pauzuje- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
2017-11-03 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2017-11-10pauzuje- MOSM Tychy 0:0
2017-11-17 MDK UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2017-11-24pauzuje- MCKiS Jaworzno 0:0
2017-12-01 GKS GieKsa Katowice - pauzuje0:0
2017-12-08pauzuje- UKS OLIMPIA Katowice 0:0
2017-12-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje0:0
2018-01-05pauzuje- MOSM Tychy II 0:0
1 2017-10-23 MCKiS Jaworzno - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2017-09-22 UKS OLIMPIA Katowice - GKS GieKsa Katowice 2:3 (27:25, 25:23, 21:25, 23:25, 9:15)
3 2017-09-22 MOSM Tychy II - MDK UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (11:25, 15:25, 19:25)
4 2017-09-29 GKS GieKsa Katowice - MOSM Tychy II 3:0 (25:8, 25:11, 25:12)
5 2017-10-18 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS OLIMPIA Katowice 0:3 (15:25, 11:25, 15:25)
6 2017-09-29 MOSM Tychy - MCKiS Jaworzno 1:3 (18:25, 18:25, 25:20, 19:25)
7 2017-10-06 UKS OLIMPIA Katowice - MOSM Tychy 1:3 (25:18, 22:25, 19:25, 15:25)
8 2017-10-06 MOSM Tychy II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:17, 25:12, 25:13)
9 2017-10-06 MDK UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKsa Katowice 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
10 2017-10-13 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MDK UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (13:25, 10:25, 20:25)
11 2017-10-13 MOSM Tychy - MOSM Tychy II 3:0 (25:10, 25:9, 25:9)
12 2017-10-13 MCKiS Jaworzno - UKS OLIMPIA Katowice 3:0 (25:9, 25:20, 25:18)
13 2017-10-20 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno 0:3 (9:25, 21:25, 19:25)
14 2017-10-20 MDK UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 0:3 (24:26, 24:26, 19:25)
15 2017-10-20 GKS GieKsa Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:1 (25:10, 25:17, 25:27, 25:13)
16 2017-10-27 MOSM Tychy - GKS GieKsa Katowice 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
17 2017-10-27 MCKiS Jaworzno - MDK UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:22, 25:19, 23:25, 25:21)
18 2017-10-27 UKS OLIMPIA Katowice - MOSM Tychy II 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
19 2017-11-03 MDK UKS Jedynka Jaworzno - UKS OLIMPIA Katowice 3:0 (25:19, 34:32, 25:21)
20 2017-11-03 GKS GieKsa Katowice - MCKiS Jaworzno 0:3 (20:25, 19:25, 13:25)
21 2017-11-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy 0:3 (11:25, 10:25, 4:25)
22 2017-11-10 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MCKiS Jaworzno 0:3 (15:25, 13:25, 9:25)
23 2017-11-10 GKS GieKsa Katowice - UKS OLIMPIA Katowice 3:2 (25:23, 25:21, 23:25, 17:25, 15:9)
24 2017-11-10 MDK UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy II 3:0 (25:20, 25:16, 25:16)
25 2017-11-17 MOSM Tychy II - GKS GieKsa Katowice 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)
26 2017-11-17 UKS OLIMPIA Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)
27 2017-11-17 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy 3:1 (25:21, 20:25, 25:23, 25:18)
28 2017-11-24 MOSM Tychy - UKS OLIMPIA Katowice 3:0 (25:14, 25:19, 25:20)
29 2017-11-24 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy II 0:3 (25:27, 13:25, 19:25)
30 2017-11-24 GKS GieKsa Katowice - MDK UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (24:26, 25:17, 19:25, 25:23, 12:15)
31 2017-12-01 MDK UKS Jedynka Jaworzno - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
32 2017-12-01 MOSM Tychy II - MOSM Tychy 0:3 (11:25, 13:25, 14:25)
33 2017-12-01 UKS OLIMPIA Katowice - MCKiS Jaworzno 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
34 2017-11-27 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy II 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
35 2017-12-08 MOSM Tychy - MDK UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (27:25, 23:25, 19:25, 23:25)
36 2017-12-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - GKS GieKsa Katowice 0:3 (15:25, 9:25, 9:25)
37 2017-12-15 GKS GieKsa Katowice - MOSM Tychy 0:3 (17:25, 17:25, 21:25)
38 2017-12-15 MDK UKS Jedynka Jaworzno - MCKiS Jaworzno 2:3 (20:25, 15:25, 25:17, 25:23, 10:15)
39 2017-12-15 MOSM Tychy II - UKS OLIMPIA Katowice 1:3 (19:25, 25:17, 16:25, 22:25)
40 2018-01-05 UKS OLIMPIA Katowice - MDK UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (20:25, 16:25, 21:25)
41 2018-01-05 MCKiS Jaworzno - GKS GieKsa Katowice 3:0 (25:19, 28:26, 25:20)
42 2018-01-05 MOSM Tychy - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II10268287822569
2MKS Winner Czechowice-Dziedzice 102592810881721
3KS AZS Rafako Racibórz 101552120858834
4BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 101241520744747
5SMUKS Orzesze 101241522763832
6MKS Żywiec 1000230430795
1 2017-10-06 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:2 (18:25, 25:22, 25:13, 17:25, 15:8)
2 2017-10-06 SMUKS Orzesze - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:3 (20:25, 18:25, 9:25)
3 2017-10-06 MKS Żywiec - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 0:3 (7:25, 18:25, 16:25)
4 2017-10-13 KS AZS Rafako Racibórz - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:1 (15:25, 25:22, 25:13, 25:22)
5 2017-10-13 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - MKS Żywiec 3:0 (25:2, 25:3, 25:8)
6 2017-10-13 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SMUKS Orzesze 3:0 (25:19, 25:14, 25:13)
7 2017-10-20 SMUKS Orzesze - KS AZS Rafako Racibórz 3:2 (18:25, 20:25, 27:25, 25:19, 16:14)
8 2017-10-20 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKS Żywiec 3:0 (25:10, 25:8, 25:8)
9 2017-10-20 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)
10 2017-10-27 KS AZS Rafako Racibórz - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 3:2 (25:14, 17:25, 25:21, 19:25, 15:12)
11 2017-10-27 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 23:25, 25:18, 25:23)
12 2017-10-27 SMUKS Orzesze - MKS Żywiec 3:1 (25:12, 25:20, 22:25, 25:23)
13 2017-11-10 MKS Żywiec - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (20:25, 12:25, 22:25)
14 2017-12-22 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - SMUKS Orzesze 3:1 (25:23, 23:25, 25:20, 25:23)
15 2017-11-11 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (22:25, 25:22, 25:16, 25:20)
16 2017-11-17 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3 (22:25, 25:16, 18:25, 29:31)
17 2017-11-17 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - SMUKS Orzesze 3:0 (25:14, 25:20, 25:16)
18 2017-11-17 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - MKS Żywiec 3:0 (25:8, 25:8, 25:19)
19 2017-11-24 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (25:17, 25:13, 17:25, 25:17)
20 2017-11-24 MKS Żywiec - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 0:3 (10:25, 3:25, 13:25)
21 2017-11-24 SMUKS Orzesze - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:3 (20:25, 24:26, 19:25)
22 2017-12-01 KS AZS Rafako Racibórz - SMUKS Orzesze 3:2 (25:17, 25:15, 18:25, 23:25, 15:8)
23 2017-12-01 MKS Żywiec - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:3 (8:25, 14:25, 11:25)
24 2017-12-01 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:20, 25:10)
25 2017-12-14 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:19, 25:12, 25:13)
26 2017-12-08 BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3 (13:25, 23:25, 25:20, 22:25)
27 2017-12-08 MKS Żywiec - SMUKS Orzesze 1:3 (16:25, 19:25, 25:23, 21:25)
28 2017-12-15 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Żywiec 3:0 (25:14, 25:13, 25:14)
29 2017-12-15 SMUKS Orzesze - BBTS WŁÓKNIARZ Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:16, 25:20)
30 2017-12-15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II 3:2 (19:25, 23:25, 25:19, 25:21, 15:13)

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -