Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy Młodsi

Etap 4

Grupa 11 - 1/8 Finał Mistrzostw Polski

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0000000
2AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle 0000000
3UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola 0000000
4IM Rekord Volley Jelcz Laskowice 0000000
1 2024-03-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola 0:0
2 2024-03-01 AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice 0:0
3 2024-03-02 UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - IM Rekord Volley Jelcz Laskowice 0:0
4 2024-03-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle 0:0
5 2024-03-03 AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle - UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola 0:0
6 2024-03-03 IM Rekord Volley Jelcz Laskowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0

Etap 3

Grupa 4 - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 36394292259
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 35283253209
3Tauron Norwid Częstochowa 34156227242
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II33009163225
1 2024-02-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:16, 25:15, 25:22)
2 2024-02-16 Tauron Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (25:21, 23:25, 15:25, 27:25, 12:15)
3 2024-02-17 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:21, 25:21, 20:25, 21:25, 15:11)
4 2024-02-17 Tauron Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:19, 25:23, 25:14)
5 2024-02-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (20:25, 19:25, 15:25)
6 2024-02-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Tauron Norwid Częstochowa 3:0 (25:20, 25:12, 25:18)

Grupa 5 - o miejsca 7-12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 131309983
2TS Volley Rybnik 131319288
3MOSM Tychy 12132104105
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 11023105104
5Tauron Norwid Częstochowa II100138892
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 100038399
1 2024-02-22 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 26:24, 48:46)
2 2024-02-22 Tauron Norwid Częstochowa II - TS Volley Rybnik 1:3 (22:25, 25:17, 19:25, 22:25)
3 2024-02-22 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MOSM Tychy 2:3 (25:22, 25:17, 20:25, 23:25, 12:15)
4 2024-02-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Tauron Norwid Częstochowa II 0:0
5 2024-02-29 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
6 2024-02-29 TS Volley Rybnik - MOSM Tychy 0:0
7 2024-03-07 Tauron Norwid Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
8 2024-03-05 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
9 2024-03-07 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 0:0
10 2024-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - TS Volley Rybnik 0:0
11 2024-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Tauron Norwid Częstochowa II 0:0
12 2024-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:0
13 2024-03-21 TS Volley Rybnik - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
14 2024-03-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
15 2024-03-21 Tauron Norwid Częstochowa II - MOSM Tychy 0:0
16 2024-03-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
17 2024-03-28 TS Volley Rybnik - Tauron Norwid Częstochowa II 0:0
18 2024-03-28 MOSM Tychy - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
19 2024-04-04 Tauron Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
20 2024-04-04 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
21 2024-04-04 MOSM Tychy - TS Volley Rybnik 0:0
22 2024-04-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Tauron Norwid Częstochowa II 0:0
23 2024-04-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 0:0
24 2024-04-11 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
25 2024-04-18 TS Volley Rybnik - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
26 2024-04-18 Tauron Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
27 2024-04-18 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
28 2024-04-25 UKS Jedynka Jaworzno - TS Volley Rybnik 0:0
29 2024-04-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
30 2024-04-25 MOSM Tychy - Tauron Norwid Częstochowa II 0:0

Grupa 6 - o miejsca 13-16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Klub Siatkarski Racibórz 131307555
2SK Górnik Radlin 131319889
3MKSR Pyskowice 100138998
4Volley Concept Katowice II100035575
1 2024-02-22 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 3:1 (25:20, 25:22, 23:25, 25:22)
2 2024-02-22 Klub Siatkarski Racibórz - Volley Concept Katowice II 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)
3 2024-02-29 MKSR Pyskowice - Volley Concept Katowice II 0:0
4 2024-02-29 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
5 2024-03-07 Klub Siatkarski Racibórz - MKSR Pyskowice 0:0
6 2024-03-07 Volley Concept Katowice II - SK Górnik Radlin 0:0
7 2024-03-14 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 0:0
8 2024-03-14 Volley Concept Katowice II - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
9 2024-03-21 Volley Concept Katowice II - MKSR Pyskowice 0:0
10 2024-03-21 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin 0:0
11 2024-03-28 MKSR Pyskowice - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
12 2024-03-19 SK Górnik Radlin - Volley Concept Katowice II 0:0

Etap 2

Grupa 3 - 1/2 Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 36393269214
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II35274243229
3Volley Concept Katowice 34168281290
4MOSM Tychy 33029200260
1 2024-01-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Volley Concept Katowice 3:1 (18:25, 25:19, 25:17, 25:19)
2 2024-01-19 MOSM Tychy - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (17:25, 8:25, 23:25)
3 2024-01-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MOSM Tychy 3:0 (25:20, 25:18, 25:18)
4 2024-01-20 Volley Concept Katowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (25:22, 15:25, 25:14, 18:25, 8:15)
5 2024-01-21 MOSM Tychy - Volley Concept Katowice 2:3 (23:25, 15:25, 25:23, 25:22, 8:15)
6 2024-01-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (18:25, 25:12, 25:18, 25:20)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 123612360900454
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II123010306856603
3MOSM Tychy 122172320923921
4TS Volley Rybnik 121651923816939
5BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 121561826887949
6SK Górnik Radlin 126111348101059
7Klub Siatkarski Racibórz 12217357431010
2023-09-28 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2023-10-05pauzuje- TS Volley Rybnik 0:0
2023-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2023-10-19pauzuje- MOSM Tychy 0:0
2023-10-26 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje0:0
2023-11-09pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:0
2023-11-16 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2023-11-30 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2023-12-07pauzuje- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
2023-12-14 MOSM Tychy - pauzuje0:0
2023-12-21pauzuje- Klub Siatkarski Racibórz 0:0
2024-01-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje0:0
2024-01-11pauzuje- SK Górnik Radlin 0:0
1 2023-09-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:12, 25:22, 25:18)
2 2023-10-30 Klub Siatkarski Racibórz - MOSM Tychy 1:3 (19:25, 17:25, 25:20, 26:28)
3 2023-09-28 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 1:3 (20:25, 30:28, 22:25, 14:25)
4 2023-10-05 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 3:2 (18:25, 27:29, 25:18, 25:13, 16:14)
5 2023-10-05 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (25:8, 25:14, 25:13)
6 2023-10-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (3:25, 8:25, 12:25)
7 2023-10-12 Klub Siatkarski Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
8 2023-10-16 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (9:25, 14:25, 13:25)
9 2023-10-12 TS Volley Rybnik - MOSM Tychy 1:3 (25:21, 12:25, 12:25, 18:25)
10 2023-10-19 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (15:25, 15:25, 12:25)
11 2023-10-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:1 (25:17, 25:22, 22:25, 25:21)
12 2023-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (25:10, 25:14, 25:6)
13 2023-10-26 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (8:25, 13:25, 7:25)
14 2023-10-26 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (25:21, 23:25, 20:25, 25:19, 8:15)
15 2023-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MOSM Tychy 3:0 (25:14, 25:12, 25:19)
16 2023-11-09 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:2 (25:20, 25:20, 22:25, 18:25, 15:12)
17 2023-11-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:0 (25:7, 25:12, 25:10)
18 2023-11-09 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin 3:2 (25:19, 22:25, 25:12, 18:25, 15:13)
19 2023-11-16 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (26:24, 18:25, 25:17, 25:21)
20 2023-11-16 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 17:25)
21 2023-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:18, 25:16)
2023-11-23pauzuje- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
22 2023-11-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)
23 2023-11-23 MOSM Tychy - Klub Siatkarski Racibórz 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)
24 2023-11-23 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 3:0 (25:8, 25:21, 26:24)
25 2023-11-30 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 0:3 (23:25, 28:30, 15:25)
26 2023-11-30 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (16:25, 14:25, 19:25)
27 2023-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:14, 25:12)
28 2023-12-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (27:29, 25:13, 25:16, 25:22)
29 2023-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin 3:0 (25:8, 25:16, 25:16)
30 2023-12-07 MOSM Tychy - TS Volley Rybnik 3:1 (25:12, 23:25, 25:18, 25:19)
31 2023-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik 3:0 (25:15, 25:16, 25:7)
32 2023-12-14 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (10:25, 25:23, 20:25, 25:22, 3:15)
33 2023-12-14 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (5:25, 18:25, 11:25)
34 2023-12-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 3:0 (25:23, 25:8, 25:12)
35 2023-12-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 0:3 (19:25, 22:25, 18:25)
36 2023-12-21 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
37 2024-01-04 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 26:24)
38 2024-01-04 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 22:25, 6:25)
39 2024-01-04 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (22:25, 25:14, 25:21, 25:17)
40 2024-01-11 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik 0:3 (22:25, 17:25, 16:25)
41 2024-01-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MOSM Tychy 3:0 (25:5, 25:8, 25:13)
42 2024-01-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (17:25, 18:25, 19:25)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Tauron Norwid Częstochowa 14391442101231934
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1438124081155805
3Volley Concept Katowice 14301032151100943
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 14228292511331120
5 UKS Jedynka Jaworzno 1416519319651103
6Tauron Norwid Częstochowa II14144223111201181
7Volley Concept Katowice II14729368131068
8MKSR Pyskowice 14214417321095
1 2023-10-16 Tauron Norwid Częstochowa - Tauron Norwid Częstochowa II 3:1 (25:20, 21:25, 25:16, 25:20)
2 2023-09-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (25:20, 21:25, 26:24, 21:25, 15:12)
3 2023-09-28 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (13:25, 10:25, 13:25)
4 2023-09-28 Volley Concept Katowice - Volley Concept Katowice II 3:0 (25:14, 25:19, 25:16)
5 2023-10-05 Tauron Norwid Częstochowa II - Volley Concept Katowice II 3:0 (25:20, 25:14, 25:18)
6 2023-10-05 Volley Concept Katowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (22:25, 22:25, 22:25)
7 2023-10-05 UKS Jedynka Jaworzno - MKSR Pyskowice 3:0 (25:16, 25:13, 25:21)
8 2023-10-20 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Tauron Norwid Częstochowa 2:3 (28:26, 18:25, 25:15, 21:25, 13:15)
9 2023-10-11 Tauron Norwid Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (21:25, 25:18, 16:25, 25:13, 11:15)
10 2023-10-12 MKSR Pyskowice - Tauron Norwid Częstochowa 0:3 (15:25, 13:25, 14:25)
11 2023-10-12 UKS Jedynka Jaworzno - Volley Concept Katowice 0:3 (21:25, 9:25, 18:25)
12 2023-10-12 Volley Concept Katowice II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (18:25, 12:25, 6:25)
13 2023-10-19 Tauron Norwid Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (18:25, 23:25, 18:25)
14 2023-10-19 UKS Jedynka Jaworzno - Volley Concept Katowice II 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)
15 2023-10-19 Volley Concept Katowice - Tauron Norwid Częstochowa 1:3 (22:25, 18:25, 25:18, 13:25)
16 2023-10-19 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MKSR Pyskowice 3:0 (25:14, 25:15, 25:18)
17 2023-10-26 Tauron Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
18 2023-10-26 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Volley Concept Katowice 1:3 (14:25, 8:25, 25:22, 19:25)
19 2023-10-26 Volley Concept Katowice II - Tauron Norwid Częstochowa 0:3 (16:25, 15:25, 15:25)
20 2023-10-26 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:9, 25:10, 25:13)
21 2023-11-09 UKS Jedynka Jaworzno - Tauron Norwid Częstochowa II 3:1 (25:12, 14:25, 25:22, 25:17)
22 2023-11-09 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Tauron Norwid Częstochowa 2:3 (25:21, 22:25, 16:25, 25:22, 12:15)
23 2023-11-09 Volley Concept Katowice II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (13:25, 11:25, 17:25)
24 2023-11-09 MKSR Pyskowice - Volley Concept Katowice 0:3 (19:25, 16:25, 16:25)
25 2023-11-16 Volley Concept Katowice - Tauron Norwid Częstochowa II 3:1 (25:23, 26:24, 23:25, 25:19)
26 2023-11-16 MKSR Pyskowice - Volley Concept Katowice II 0:3 (21:25, 14:25, 20:25)
27 2023-11-16 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:18, 25:17, 25:13)
28 2023-11-16 Tauron Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:14, 25:15)
29 2023-11-23 Tauron Norwid Częstochowa II - Tauron Norwid Częstochowa 1:3 (27:25, 25:27, 18:25, 12:25)
30 2023-11-23 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (20:25, 14:25, 22:25)
31 2023-11-23 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MKSR Pyskowice 3:0 (25:9, 25:9, 25:11)
32 2023-11-23 Volley Concept Katowice II - Volley Concept Katowice 0:3 (19:25, 18:25, 13:25)
33 2023-11-30 Volley Concept Katowice II - Tauron Norwid Częstochowa II 0:3 (23:25, 28:30, 18:25)
34 2023-11-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Volley Concept Katowice 3:1 (24:26, 25:23, 25:16, 25:19)
35 2023-11-30 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (17:25, 20:25, 25:21, 25:15, 15:10)
36 2023-11-30 Tauron Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (26:28, 25:15, 25:19, 25:14)
37 2023-12-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Tauron Norwid Częstochowa II 3:2 (19:25, 25:14, 23:25, 25:21, 15:10)
38 2023-12-07 Tauron Norwid Częstochowa - MKSR Pyskowice 3:0 (25:7, 25:6, 25:14)
39 2023-12-07 Volley Concept Katowice - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:22, 25:22)
40 2023-12-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Volley Concept Katowice II 3:0 (25:9, 25:13, 25:11)
41 2023-12-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Tauron Norwid Częstochowa II 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)
42 2023-12-14 Volley Concept Katowice II - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:15, 25:14, 16:25, 17:25, 8:15)
43 2023-12-14 Tauron Norwid Częstochowa - Volley Concept Katowice 3:0 (25:17, 25:17, 25:17)
44 2023-12-14 MKSR Pyskowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (12:25, 15:25, 12:25)
45 2023-12-21 MKSR Pyskowice - Tauron Norwid Częstochowa II 1:3 (11:25, 22:25, 25:22, 12:25)
46 2023-12-21 Volley Concept Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:19, 25:20, 25:18)
47 2023-12-13 Tauron Norwid Częstochowa - Volley Concept Katowice II 3:0 (25:10, 25:18, 25:18)
48 2023-12-21 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
49 2024-01-04 Tauron Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (25:13, 20:25, 16:25, 24:26)
50 2024-01-10 Tauron Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (24:26, 25:17, 26:24, 9:25, 16:14)
51 2024-01-04 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Volley Concept Katowice II 3:1 (25:27, 25:20, 25:19, 25:18)
52 2024-01-04 Volley Concept Katowice - MKSR Pyskowice 3:0 (25:13, 27:25, 25:18)
53 2024-01-11 Tauron Norwid Częstochowa II - Volley Concept Katowice 1:3 (16:25, 25:23, 12:25, 23:25)
54 2024-01-11 Volley Concept Katowice II - MKSR Pyskowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:23)
55 2024-01-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (27:25, 14:25, 14:25, 15:25)
56 2024-01-11 UKS Jedynka Jaworzno - Tauron Norwid Częstochowa 0:3 (23:25, 12:25, 17:25)