Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorzy Młodsi

Etap 5

Grupa 3 - 1/2 Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPS Chełmiec Wałbrzych 121307543
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 12132114105
3Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 11023105114
4UKS SMS Joker Piła 110034375
1 2022-03-25 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - KPS Chełmiec Wałbrzych 0:0
2 2022-03-25 UKS SMS Joker Piła - Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 0:0
3 2022-03-26 KPS Chełmiec Wałbrzych - Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 0:0
4 2022-03-26 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS SMS Joker Piła 0:0
5 2022-03-27 UKS SMS Joker Piła - KPS Chełmiec Wałbrzych 0:3 (17:25, 14:25, 12:25)
6 2022-03-27 Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (20:25, 26:24, 23:25, 27:25, 9:15)

Grupa 4 - 1/2 Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 36390225136
2KS Metro Warszawa 35263198170
3 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 34137186233
4MMKS Zaksa Kędzierzyn - Koźle 33019169239
1 2022-03-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MMKS Zaksa Kędzierzyn - Koźle 3:0 (25:11, 25:17, 25:12)
2 2022-03-25 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - KS Metro Warszawa 0:3 (16:25, 14:25, 19:25)
3 2022-03-26 MMKS Zaksa Kędzierzyn - Koźle - KS Metro Warszawa 0:3 (19:25, 15:25, 12:25)
4 2022-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice 3:0 (25:19, 25:14, 25:15)
5 2022-03-27 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - MMKS Zaksa Kędzierzyn - Koźle 3:1 (25:19, 14:25, 25:20, 25:19)
6 2022-03-27 KS Metro Warszawa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 17:25, 13:25)

Etap 4

Grupa 8 - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 36390225158
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 35264237200
3VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 34147211261
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II33019189243
1 2022-02-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 13:25, 22:25)
2 2022-02-11 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (25:15, 25:20, 23:25, 25:16)
3 2022-02-12 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
4 2022-02-12 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (10:25, 18:25, 14:25)
5 2022-02-13 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (25:22, 25:15, 15:25, 28:26)
6 2022-02-13 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)

Grupa 11 - o miejsca 5-8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 36394271236
2Hemarpol Norwid Częstochowa 35284261236
3SK Górnik Radlin 34157250247
4Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II33029205268
1 2022-02-10 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (20:25, 25:12, 25:17, 14:25, 15:10)
2 2022-02-10 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin 1:3 (17:25, 12:25, 25:21, 21:25)
3 2022-02-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:15)
4 2022-02-11 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:3 (25:14, 25:18, 17:25, 22:25, 8:15)
5 2022-02-12 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (23:25, 16:25, 18:25)
6 2022-02-12 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 10:25, 23:25)

Etap 3

Grupa 6 - 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 36392255174
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 35285270283
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II34147241249
4SK Górnik Radlin 33029214274
1 2022-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 3:0 (25:15, 25:23, 25:17)
2 2022-01-30 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:3 (28:30, 18:25, 25:23, 17:25)
3 2022-01-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:3 (23:25, 22:25, 25:10, 20:25)
4 2022-01-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 3:0 (25:12, 25:16, 25:9)
5 2022-02-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin 3:1 (25:21, 25:23, 21:25, 25:20)
6 2022-02-01 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (10:25, 25:21, 25:19, 13:25, 9:15)

Grupa 7 - 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 36391248193
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II35265248242
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 34168286308
4Hemarpol Norwid Częstochowa 33029213252
1 2022-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 22:25, 20:25)
2 2022-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (13:25, 25:21, 22:25, 27:25, 15:6)
3 2022-01-31 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:3 (20:25, 23:25, 21:25)
4 2022-01-31 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 23:25, 25:20, 25:18)
5 2022-02-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:15, 25:19, 25:13)
6 2022-02-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:3 (25:22, 20:25, 22:25, 25:21, 11:15)

Grupa 9 - o miejsca 9-10

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 46298366349
2 UKS Jedynka Jaworzno 46289349366
2022-01-27pauzuje- MOSM Tychy 0:0
1 2022-03-03 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 3:1 (13:25, 25:22, 25:23, 25:23)
2 2022-03-10 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (23:25, 28:26, 25:23, 20:25, 6:15)
3 2022-04-07 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (25:19, 17:25, 25:21, 14:25, 15:7)
4 2022-03-24 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:16, 25:23, 25:11)
2022-03-31 MOSM Tychy - pauzuje0:0

Grupa 10 - o miejsca 11-13

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lechia Volleyball Mysłowice 4103114345301
2SV MOSiR Zabrze 48396336285
3MKS Czechowice-Dziedzice 400212248343
2022-01-27pauzuje- Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
1 2022-01-28 MKS Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze 0:3 (15:25, 15:25, 12:25)
2 2022-02-03 Lechia Volleyball Mysłowice - SV MOSiR Zabrze 2:3 (21:25, 25:18, 25:23, 11:25, 13:15)
2022-02-03pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
3 2022-03-04 MKS Czechowice-Dziedzice - Lechia Volleyball Mysłowice 1:3 (26:24, 22:25, 13:25, 20:25)
2022-02-10 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2022-03-03 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
4 2022-03-03 SV MOSiR Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:14, 25:15, 19:25, 25:18)
5 2022-03-10 SV MOSiR Zabrze - Lechia Volleyball Mysłowice 0:3 (23:25, 24:26, 14:25)
2022-03-11 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
6 2022-03-17 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
2022-03-17pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0

Etap 2

Grupa 4 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II24263205188
2Hemarpol Norwid Częstochowa 23153183140
3KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 22016112172
1 2022-01-18 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:9, 25:11, 25:12)
2 2022-01-19 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 1:3 (17:25, 25:22, 18:25, 20:25)
3 2022-01-20 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (20:25, 25:23, 23:25, 25:23, 15:12)

Grupa 5 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 36392270215
2SK Górnik Radlin 34166249256
3MOSM Tychy 34146221231
4 UKS Jedynka Jaworzno 34138208246
1 2022-01-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
2 2022-01-18 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy 3:0 (25:21, 25:20, 25:20)
3 2022-01-19 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 0:3 (20:25, 20:25, 18:25)
4 2022-01-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:1 (25:22, 22:25, 25:14, 25:17)
5 2022-01-20 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 2:3 (25:19, 25:14, 21:25, 12:25, 13:15)
6 2022-01-20 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 22:25, 14:25, 24:26)

Etap 1

Grupa I Liga

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 8217237688559
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8196218680549
3Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II81041518679712
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 8831320672741
5Hemarpol Norwid Częstochowa 820524526684
2021-09-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - pauzuje0:0
2021-10-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
2021-10-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2021-10-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje0:0
2021-10-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje0:0
2021-11-04 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - pauzuje0:0
2021-11-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
2021-11-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2021-12-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje0:0
2021-12-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje0:0
1 2021-09-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:1 (19:25, 25:19, 25:21, 25:22)
2 2021-09-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (10:25, 14:25, 21:25)
3 2021-10-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:23, 25:23, 25:18)
4 2021-10-07 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 26:28, 17:25)
5 2021-10-14 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:3 (23:25, 25:19, 19:25, 22:25)
6 2021-10-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 3:0 (25:19, 25:22, 25:12)
7 2021-10-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:3 (25:20, 24:26, 12:25, 28:30)
8 2021-10-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
9 2021-10-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:20, 25:21, 10:25, 25:19)
10 2021-10-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (21:25, 25:15, 25:18, 23:25, 9:15)
11 2021-11-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 14:25, 14:25)
12 2021-11-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:10, 25:21, 25:12)
13 2021-11-18 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:3 (16:25, 24:26, 25:20, 25:21, 13:15)
14 2021-11-18 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (25:18, 26:28, 25:17, 25:14)
15 2021-11-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (22:25, 25:21, 25:19, 21:25, 15:7)
16 2021-11-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (22:25, 23:25, 25:17, 25:18, 15:13)
17 2021-12-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:0 (25:14, 25:10, 25:13)
18 2021-12-02 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (10:25, 15:25, 19:25)
19 2021-12-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:3 (22:25, 21:25, 25:18, 25:21, 4:15)
20 2021-12-16 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:3 (25:14, 25:18, 23:25, 23:25, 9:15)

Grupa II Liga A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 8248243666452
2SK Górnik Radlin 8165189601505
3KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 81141215565552
4TS Volley Rybnik 8931115504561
5MKS Czechowice-Dziedzice 800124357623
2021-09-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2021-10-07 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - pauzuje0:0
2021-10-14 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2021-10-21 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2021-10-28 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2021-11-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2021-11-18 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - pauzuje0:0
2021-11-25 SK Górnik Radlin - pauzuje0:0
2021-12-02 TS Volley Rybnik - pauzuje0:0
2021-12-16 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
1 2021-09-30 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)
2 2021-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:3 (15:25, 16:25, 25:23, 14:25)
3 2021-10-07 TS Volley Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:18, 25:10, 25:11)
4 2021-10-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
5 2021-10-15 MKS Czechowice-Dziedzice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 13:25, 12:25)
6 2021-10-14 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Volley Rybnik 3:0 (27:25, 25:19, 25:0)
7 2021-10-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:21, 25:19, 25:12)
8 2021-10-21 SK Górnik Radlin - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:11, 25:17, 25:5)
9 2021-10-28 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - SK Górnik Radlin 3:2 (22:25, 16:25, 25:16, 25:14, 15:9)
10 2021-10-28 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (13:25, 25:19, 13:25, 18:25)
11 2021-11-04 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)
12 2021-11-04 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:14, 25:14, 25:21)
13 2021-11-19 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Volley Rybnik 0:3 (19:25, 13:25, 20:25)
14 2021-11-18 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1:3 (28:26, 22:25, 14:25, 22:25)
15 2021-11-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
16 2021-11-25 TS Volley Rybnik - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:12, 25:22, 25:19)
17 2021-12-02 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 11:25, 22:25)
18 2021-12-03 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:3 (11:25, 7:25, 14:25)
19 2021-12-16 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
20 2021-12-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik 3:1 (25:10, 25:18, 21:25, 25:8)

Grupa II Liga B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II8228245689548
2MOSM Tychy 81751910664550
3 UKS Jedynka Jaworzno 81551813706640
4SV MOSiR Zabrze 841622500650
5Lechia Volleyball Mysłowice 821623510681
2021-09-30 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2021-10-07 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2021-10-14 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
2021-10-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - pauzuje0:0
2021-10-28 MOSM Tychy - pauzuje0:0
2021-11-04 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2021-11-18 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje0:0
2021-11-25 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
2021-12-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - pauzuje0:0
2021-12-16 MOSM Tychy - pauzuje0:0
1 2021-09-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Lechia Volleyball Mysłowice 3:0 (25:9, 25:14, 25:17)
2 2021-09-30 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (22:25, 25:21, 25:21, 25:18)
3 2021-10-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - MOSM Tychy 3:2 (25:22, 18:25, 25:20, 20:25, 15:12)
4 2021-11-22 Lechia Volleyball Mysłowice - SV MOSiR Zabrze 3:2 (22:25, 17:25, 25:19, 25:10, 15:10)
5 2021-10-14 MOSM Tychy - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:6, 25:15, 25:15)
6 2021-10-14 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 0:3 (19:25, 23:25, 26:28)
7 2021-10-21 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
8 2021-10-21 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSM Tychy 0:3 (11:25, 15:25, 24:26)
9 2021-10-28 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice 3:1 (25:14, 25:21, 26:28, 25:22)
10 2021-10-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:17, 25:13, 25:21)
11 2021-11-04 Lechia Volleyball Mysłowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 0:3 (14:25, 14:25, 13:25)
12 2021-11-04 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy 3:2 (23:25, 25:16, 25:20, 17:25, 15:13)
13 2021-11-18 MOSM Tychy - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
14 2021-11-18 SV MOSiR Zabrze - Lechia Volleyball Mysłowice 3:1 (25:11, 25:18, 22:25, 25:21)
15 2021-11-25 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy 0:3 (14:25, 20:25, 15:25)
16 2021-11-25 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 26:24, 16:14)
17 2021-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:15, 25:10, 25:19)
18 2021-12-02 MOSM Tychy - Lechia Volleyball Mysłowice 3:0 (25:14, 25:16, 25:17)
19 2021-12-16 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (19:25, 11:25, 25:18, 13:25)
20 2021-12-16 SV MOSiR Zabrze - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 1:3 (25:21, 20:25, 22:25, 10:25)