Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 14361240131231934
2MUKS Sari Żory 153511381612571078
3MKS Dwójka Zawiercie 143312391612421050
4MUKS Michałkowice 14289322011581067
5AZS Częstochowa 1327931171087944
6MKS Czechowice-Dziedzice 15279312612411151
7JKS SMS Jastrzębie II15155193010261128
8UKS Spartakus Zabrze 147311388881146
9SMUKS Orzesze 14418418501164
10SV MOSiR Zabrze 141010429141232
1 2018-10-26 AZS Częstochowa - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:18, 23:25, 25:13, 25:11)
2 2018-10-20 BKS STAL Bielsko-Biała - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:10, 25:12, 25:15)
3 2018-10-20 JKS SMS Jastrzębie II - SMUKS Orzesze 3:0 (25:13, 25:16, 25:22)
4 2018-10-19 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory 0:3 (17:25, 16:25, 19:25)
5 2018-10-20 MUKS Michałkowice - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:23, 26:24, 12:25, 25:21)
6 2018-10-27 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Michałkowice 0:3 (16:25, 14:25, 18:25)
7 2018-10-28 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (25:18, 23:25, 15:25, 25:16, 11:15)
8 2018-10-27 SMUKS Orzesze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (16:25, 13:25, 19:25)
9 2018-10-27 SV MOSiR Zabrze - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (20:25, 23:25, 21:25)
10 2018-10-28 AZS Częstochowa - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 13:25, 19:25, 19:25)
11 2018-11-11 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:9, 25:3, 25:10)
12 2018-11-10 JKS SMS Jastrzębie II - AZS Częstochowa 1:3 (27:25, 22:25, 20:25, 15:25)
13 2018-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:11, 22:25, 25:13, 25:18)
14 2018-11-11 MKS Dwójka Zawiercie - SMUKS Orzesze 3:0 (25:13, 25:21, 25:18)
15 2018-11-10 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory 1:3 (19:25, 24:26, 25:20, 21:25)
16 2018-11-16 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Sari Żory 0:3 (23:25, 19:25, 16:25)
17 2018-11-17 SMUKS Orzesze - MUKS Michałkowice 1:3 (14:25, 21:25, 25:21, 12:25)
18 2018-11-17 SV MOSiR Zabrze - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (13:25, 17:25, 25:23, 19:25)
19 2018-11-16 AZS Częstochowa - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:12, 25:20, 25:20)
20 2018-11-17 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (25:20, 25:12, 25:14)
21 2018-11-24 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:15, 25:22, 25:20)
22 2018-11-23 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała 2:3 (19:25, 25:18, 26:24, 20:25, 5:15)
23 2018-11-24 MKS Dwójka Zawiercie - AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 29:27, 25:20)
24 2018-11-24 MUKS Michałkowice - SV MOSiR Zabrze 3:1 (20:25, 25:12, 25:15, 25:18)
25 2018-11-23 MUKS Sari Żory - SMUKS Orzesze 3:0 (25:19, 25:12, 25:18)
26 2018-12-01 UKS Spartakus Zabrze - SMUKS Orzesze 3:2 (25:9, 13:25, 20:25, 25:23, 15:9)
27 2018-11-30 SV MOSiR Zabrze - MUKS Sari Żory 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)
28 2018-12-01 AZS Częstochowa - MUKS Michałkowice 3:0 (25:15, 25:16, 25:17)
29 2019-01-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (19:25, 25:22, 21:25, 25:11, 13:15)
30 2018-11-30 MKS Czechowice-Dziedzice - JKS SMS Jastrzębie II 3:1 (22:25, 25:16, 25:15, 25:22)
31 2018-12-07 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:15, 25:19, 25:16)
32 2018-12-08 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (25:11, 25:20, 25:21)
33 2018-12-08 MUKS Michałkowice - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 14:25, 25:19, 21:25)
34 2018-12-08 MUKS Sari Żory - AZS Częstochowa 3:1 (25:18, 26:28, 25:21, 25:20)
35 2018-12-08 SMUKS Orzesze - SV MOSiR Zabrze 3:2 (8:25, 23:25, 25:22, 25:22, 15:13)
36 2018-12-14 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:12, 16:25, 25:19, 25:20)
37 2018-12-15 AZS Częstochowa - SMUKS Orzesze 3:0 (25:12, 25:22, 25:8)
38 2018-12-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)
39 2018-12-15 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Michałkowice 0:3 (30:32, 10:25, 23:25)
40 2018-12-14 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (21:25, 25:18, 25:11, 23:25, 15:8)
41 2019-01-12 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Spartakus Zabrze 0:0
42 2019-01-12 MUKS Michałkowice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (25:14, 25:23, 14:25, 23:25, 9:15)
43 2019-01-11 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (25:15, 25:23, 26:24)
44 2019-03-24 SMUKS Orzesze - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
45 2019-01-12 SV MOSiR Zabrze - AZS Częstochowa 0:3 (15:25, 15:25, 7:25)
46 2019-01-18 UKS Spartakus Zabrze - AZS Częstochowa 0:3 (13:25, 19:25, 11:25)
47 2019-01-18 SV MOSiR Zabrze - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 17:25, 8:25, 12:25)
48 2019-01-20 SMUKS Orzesze - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (18:25, 16:25, 20:25)
49 2019-01-19 MUKS Sari Żory - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:11, 25:16, 27:25)
50 2019-01-19 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Michałkowice 3:1 (25:20, 25:18, 22:25, 25:12)
51 2019-01-26 MUKS Michałkowice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:16, 26:24, 25:15)
52 2019-01-27 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Sari Żory 3:2 (23:25, 27:25, 25:19, 23:25, 15:6)
53 2019-01-25 MKS Czechowice-Dziedzice - SMUKS Orzesze 3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
54 2019-01-26 JKS SMS Jastrzębie II - SV MOSiR Zabrze 0:0
55 2019-01-26 BKS STAL Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 3:2 (25:16, 18:25, 25:12, 23:25, 15:7)
56 2019-02-01 UKS Spartakus Zabrze - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 20:25, 10:25)
57 2019-02-02 AZS Częstochowa - JKS SMS Jastrzębie II 3:1 (17:25, 25:22, 25:10, 25:22)
58 2019-02-02 SV MOSiR Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:22, 13:25, 18:25, 16:25)
59 2019-03-17 SMUKS Orzesze - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (12:25, 21:25, 13:25)
60 2019-02-02 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice 1:3 (22:25, 21:25, 25:15, 19:25)
61 2019-03-02 MUKS Sari Żory - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:18, 25:15, 22:25, 25:15)
62 2019-03-02 MUKS Michałkowice - SMUKS Orzesze 3:0 (25:12, 25:19, 25:11)
63 2019-03-02 MKS Dwójka Zawiercie - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:22, 25:12)
64 2019-03-01 MKS Czechowice-Dziedzice - AZS Częstochowa 2:3 (26:28, 17:25, 25:18, 25:19, 16:18)
65 2019-03-02 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 20:25, 23:25)
66 2019-03-08 UKS Spartakus Zabrze - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
67 2019-03-10 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:18, 25:22, 25:21)
68 2019-03-20 AZS Częstochowa - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
69 2019-03-09 SV MOSiR Zabrze - MUKS Michałkowice 1:3 (18:25, 14:25, 25:16, 16:25)
70 2019-03-09 SMUKS Orzesze - MUKS Sari Żory 0:3 (13:25, 15:25, 21:25)
71 2019-03-16 SMUKS Orzesze - UKS Spartakus Zabrze 2:3 (25:23, 22:25, 25:23, 21:25, 15:17)
72 2019-03-16 MUKS Sari Żory - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:11, 25:14, 19:25, 25:19)
73 2019-03-21 MUKS Michałkowice - AZS Częstochowa 0:0
74 2019-03-16 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:16, 16:25, 25:22, 15:13)
75 2019-03-16 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (21:25, 19:25, 25:18, 21:25)
76 2019-03-22 UKS Spartakus Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
77 2019-03-13 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (10:25, 17:25, 13:25)
78 2019-03-24 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 0:0
79 2019-03-23 AZS Częstochowa - MUKS Sari Żory 0:0
80 2019-03-23 SV MOSiR Zabrze - SMUKS Orzesze 0:0
81 2019-03-30 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 0:0
82 2019-03-30 SMUKS Orzesze - AZS Częstochowa 0:0
83 2019-03-30 MUKS Sari Żory - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
84 2019-03-31 MUKS Michałkowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
85 2019-03-30 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
86 2019-04-06 UKS Spartakus Zabrze - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
87 2019-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Michałkowice 0:0
88 2019-04-06 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 0:0
89 2019-04-06 BKS STAL Bielsko-Biała - SMUKS Orzesze 0:0
90 2019-04-06 AZS Częstochowa - SV MOSiR Zabrze 0:0