Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Kobiet

Etap 3

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II23153176157
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 23135157176
1 2018-05-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (11:25, 23:25, 23:25)
2 2018-05-23 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (19:25, 25:12, 20:25, 25:23, 12:15)
3 0000-00-00 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKPS Borowno 23154200175
2MTS As Myszków 23145175200
1 2018-05-18 LKPS Borowno - MTS As Myszków 3:1 (25:11, 24:26, 25:19, 25:15)
2 2018-05-19 MTS As Myszków - LKPS Borowno 3:2 (23:25, 16:25, 25:18, 25:23, 15:10)
3 0000-00-00 MTS As Myszków - LKPS Borowno 0:0

Etap 2

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 24261166136
2LKPS Borowno 22016136166
1 2018-05-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - LKPS Borowno 3:0 (25:17, 25:23, 25:16)
2 2018-05-17 LKPS Borowno - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (19:25, 25:16, 17:25, 19:25)
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II24260150100
2MTS As Myszków 22006100150
1 2018-05-12 MTS As Myszków - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (21:25, 12:25, 20:25)
2 2018-05-13 JKS SMS Jastrzębie II - MTS As Myszków 3:0 (25:16, 25:10, 25:21)
0000-00-00pauzuje- pauzuje0:0

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKPS Borowno 8217236680457
2MTS As Myszków 81762011678570
3MUKS Michałkowice 81652012680627
4STS Victoria Lubliniec 862819503642
5UKS Gimnazjum Blachownia II800124376621
2018-02-17 LKPS Borowno - pauzuje0:0
2018-02-24 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2018-03-03 UKS Gimnazjum Blachownia II - pauzuje0:0
2018-03-10 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2018-03-17 STS Victoria Lubliniec - pauzuje0:0
2018-03-24 LKPS Borowno - pauzuje0:0
2018-03-25 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2018-04-07 UKS Gimnazjum Blachownia II - pauzuje0:0
2018-04-14 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2018-04-21 STS Victoria Lubliniec - pauzuje0:0
1 2018-02-17 UKS Gimnazjum Blachownia II - MUKS Michałkowice 0:3 (14:25, 7:25, 11:25)
2 2018-02-17 STS Victoria Lubliniec - MTS As Myszków 1:3 (21:25, 25:20, 13:25, 16:25)
3 2018-02-24 MUKS Michałkowice - STS Victoria Lubliniec 3:1 (25:18, 26:28, 25:23, 25:20)
4 2018-02-24 LKPS Borowno - UKS Gimnazjum Blachownia II 3:0 (25:11, 25:13, 25:12)
5 2018-03-04 STS Victoria Lubliniec - LKPS Borowno 0:3 (9:25, 16:25, 8:25)
6 2018-03-03 MTS As Myszków - MUKS Michałkowice 2:3 (25:27, 16:25, 25:22, 25:18, 10:15)
7 2018-03-11 LKPS Borowno - MTS As Myszków 3:0 (25:19, 25:17, 25:14)
8 2018-03-10 UKS Gimnazjum Blachownia II - STS Victoria Lubliniec 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)
9 2018-03-16 MTS As Myszków - UKS Gimnazjum Blachownia II 3:0 (25:9, 25:20, 25:7)
10 2018-03-17 MUKS Michałkowice - LKPS Borowno 1:3 (15:25, 14:25, 25:17, 6:25)
11 2018-03-24 MUKS Michałkowice - UKS Gimnazjum Blachownia II 3:0 (25:9, 25:21, 25:18)
12 2018-03-24 MTS As Myszków - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:7, 25:16, 25:18)
13 2018-04-15 STS Victoria Lubliniec - MUKS Michałkowice 0:3 (16:25, 18:25, 24:26)
14 2018-03-25 UKS Gimnazjum Blachownia II - LKPS Borowno 0:3 (19:25, 6:25, 12:25)
15 2018-04-06 LKPS Borowno - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:8, 25:10, 25:18)
16 2018-04-07 MUKS Michałkowice - MTS As Myszków 2:3 (15:25, 18:25, 25:13, 25:21, 6:15)
17 2018-04-13 MTS As Myszków - LKPS Borowno 3:2 (25:22, 21:25, 22:25, 25:21, 15:12)
18 2018-04-14 STS Victoria Lubliniec - UKS Gimnazjum Blachownia II 3:1 (25:22, 21:25, 25:17, 25:23)
19 2018-04-22 UKS Gimnazjum Blachownia II - MTS As Myszków 0:3 (10:25, 22:25, 10:25)
20 2018-04-22 LKPS Borowno - MUKS Michałkowice 3:2 (25:14, 20:25, 25:23, 23:25, 15:10)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II10279275784625
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 102272310745635
3MKS Czechowice-Dziedzice 101761916777753
4MUKS Sari Żory 101551819779761
5KS Burza MOSiR Mikołów II10621025683804
6SMUKS Orzesze 1031527572762
1 2018-02-17 KS Burza MOSiR Mikołów II - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (15:25, 17:25, 25:21, 13:25)
2 2018-02-17 JKS SMS Jastrzębie II - SMUKS Orzesze 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
3 2018-02-16 MUKS Sari Żory - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (12:25, 24:26, 16:25)
4 2018-02-23 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:23, 14:25, 20:25, 17:25)
5 2018-02-24 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 3:1 (25:17, 26:24, 18:25, 25:22)
6 2018-02-24 SMUKS Orzesze - KS Burza MOSiR Mikołów II 3:0 (25:15, 25:14, 25:12)
7 2018-04-22 MKS Czechowice-Dziedzice - SMUKS Orzesze 3:0 (25:11, 25:17, 25:14)
8 2018-03-02 MUKS Sari Żory - KS Burza MOSiR Mikołów II 3:0 (25:13, 25:17, 25:22)
9 2018-03-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (27:25, 25:23, 25:20)
10 2018-03-10 MKS Czechowice-Dziedzice - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
11 2018-03-11 KS Burza MOSiR Mikołów II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (13:25, 17:25, 18:25)
12 2018-03-10 SMUKS Orzesze - MUKS Sari Żory 0:3 (11:25, 21:25, 17:25)
13 2018-03-16 MUKS Sari Żory - MKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (20:25, 24:26, 25:10, 25:21, 9:15)
14 2018-03-17 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SMUKS Orzesze 3:0 (25:11, 25:8, 25:5)
15 2018-03-17 JKS SMS Jastrzębie II - KS Burza MOSiR Mikołów II 3:1 (18:25, 25:17, 25:21, 25:9)
16 2018-03-23 MKS Czechowice-Dziedzice - KS Burza MOSiR Mikołów II 3:1 (25:22, 25:22, 19:25, 25:21)
17 2018-03-24 SMUKS Orzesze - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (23:25, 10:25, 20:25)
18 2018-03-24 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Sari Żory 2:3 (25:18, 25:14, 21:25, 21:25, 10:15)
19 2018-03-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
20 2018-03-23 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (11:25, 15:25, 16:25)
21 2018-03-25 KS Burza MOSiR Mikołów II - SMUKS Orzesze 3:1 (25:14, 25:22, 30:32, 25:15)
22 2018-04-07 SMUKS Orzesze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
23 2018-04-08 KS Burza MOSiR Mikołów II - MUKS Sari Żory 1:3 (9:25, 25:20, 17:25, 19:25)
24 2018-04-15 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:11, 25:16, 25:23)
25 2018-04-14 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:22, 28:26, 25:18)
26 2018-04-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Burza MOSiR Mikołów II 0:3 (19:25, 8:25, 15:25)
27 2018-04-13 MUKS Sari Żory - SMUKS Orzesze 3:1 (25:15, 25:19, 16:25, 25:12)
28 2018-04-20 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
29 2018-04-21 SMUKS Orzesze - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (22:25, 18:25, 22:25)
30 2018-04-09 KS Burza MOSiR Mikołów II - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (22:25, 24:26, 14:25)