Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8248242639430
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8217224630442
3UKS TRÓJKA Mikołów 81651712589605
4MKS Czechowice-Dziedzice 7155157504396
5MKS ZORZA Wodzisław Śląski 81551712631555
6UKS Spartakus Zabrze 71041313514531
7Angstrem UKS Blachownia 883917525558
8UKS SUSZEC 8621018570629
9TKS Tychy 652916455546
10SV MOSiR Zabrze 651816475544
11MUKS Sari Żory II610318358502
12KS Częstochowianka II400012148300
1 2021-10-10 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:5, 25:11, 25:14)
2 2021-10-09 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:16, 26:24, 25:13)
3 2000-01-01 KS Częstochowianka II - TKS Tychy 0:0
4 2021-10-09 MKS Czechowice-Dziedzice - Angstrem UKS Blachownia 3:0 (25:12, 25:18, 25:22)
5 2021-10-09 UKS SUSZEC - SV MOSiR Zabrze 1:3 (20:25, 25:22, 24:26, 16:25)
6 2021-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Sari Żory II 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
7 2021-10-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (17:25, 21:25, 25:21, 11:25)
8 2021-10-15 MUKS Sari Żory II - UKS SUSZEC 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)
9 2021-10-17 SV MOSiR Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (14:25, 20:25, 18:25)
10 2021-10-16 Angstrem UKS Blachownia - KS Częstochowianka II 3:0 (25:10, 25:15, 25:17)
11 2021-10-16 TKS Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:19, 25:21, 21:25, 14:25, 15:12)
12 2021-10-15 UKS Spartakus Zabrze - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (25:13, 13:25, 14:25, 25:9, 15:12)
13 2021-10-24 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:19, 25:20, 25:14)
14 2021-10-24 TKS Tychy - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (19:25, 25:18, 20:25, 18:25)
15 2021-10-23 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - Angstrem UKS Blachownia 3:0 (25:18, 25:12, 25:18)
16 2000-01-01 KS Częstochowianka II - SV MOSiR Zabrze 0:0
17 2021-10-23 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory II 3:0 (25:12, 25:8, 25:13)
18 2021-10-23 UKS SUSZEC - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (19:25, 31:33, 14:25)
19 2021-10-29 UKS SUSZEC - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:16, 25:27, 19:25, 14:25)
20 2021-10-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)
21 2000-01-01 MUKS Sari Żory II - KS Częstochowianka II 0:0
22 2021-10-30 SV MOSiR Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:3 (25:21, 13:25, 25:17, 20:25, 9:15)
23 2021-10-30 Angstrem UKS Blachownia - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
24 2021-10-30 TKS Tychy - UKS Spartakus Zabrze 0:3 (16:25, 14:25, 16:25)
25 2021-11-07 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - TKS Tychy 3:0 (25:11, 25:12, 25:8)
26 2021-11-05 UKS Spartakus Zabrze - Angstrem UKS Blachownia 3:0 (25:17, 25:22, 25:13)
27 2021-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:23, 25:19, 23:25, 25:15)
28 2021-11-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory II 3:0 (25:20, 25:12, 25:11)
29 2021-11-07 KS Częstochowianka II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (11:25, 12:25, 7:25)
30 2021-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS SUSZEC 3:1 (25:11, 21:25, 25:9, 25:13)
31 2021-11-14 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 16:25, 19:25)
32 2021-11-13 UKS SUSZEC - KS Częstochowianka II 3:0 (25:10, 25:8, 25:14)
33 2021-11-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:15, 26:24, 25:17)
34 2021-11-12 MUKS Sari Żory II - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (19:25, 23:25, 25:22, 12:25)
35 2021-11-13 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 2:3 (25:21, 17:25, 24:26, 25:21, 10:15)
36 2021-11-14 Angstrem UKS Blachownia - TKS Tychy 3:2 (12:25, 25:9, 23:25, 25:17, 17:15)
37 2021-11-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - Angstrem UKS Blachownia 3:0 (25:23, 25:17, 25:23)
38 2000-01-01 TKS Tychy - SV MOSiR Zabrze 0:0
39 2021-11-19 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Sari Żory II 0:0
40 2021-11-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:9, 25:12, 25:16)
41 2021-11-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS SUSZEC 3:1 (18:25, 25:17, 25:19, 25:7)
42 2000-01-01 KS Częstochowianka II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
43 2021-11-28 KS Częstochowianka II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (11:25, 18:25, 15:25)
44 2021-11-27 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:17, 25:18, 25:16)
45 2021-11-27 UKS SUSZEC - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
46 2021-11-27 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (22:25, 25:16, 25:8, 25:9)
47 2021-11-26 MUKS Sari Żory II - TKS Tychy 2:3 (25:17, 15:25, 24:26, 25:22, 10:15)
48 2021-11-28 SV MOSiR Zabrze - Angstrem UKS Blachownia 0:3 (16:25, 17:25, 17:25)
49 2021-12-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - SV MOSiR Zabrze 0:0
50 2021-12-03 Angstrem UKS Blachownia - MUKS Sari Żory II 0:0
51 2021-12-04 TKS Tychy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
52 2021-12-03 UKS Spartakus Zabrze - UKS SUSZEC 0:0
53 2021-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
54 2021-12-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka II 0:0
55 2021-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
56 2021-12-11 KS Częstochowianka II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
57 2021-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Spartakus Zabrze 0:0
58 2021-12-11 UKS SUSZEC - TKS Tychy 0:0
59 2021-12-11 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Angstrem UKS Blachownia 0:0
60 2021-12-10 MUKS Sari Żory II - SV MOSiR Zabrze 0:0
61 2021-12-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Sari Żory II 0:0
62 2021-12-18 SV MOSiR Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
63 2021-12-18 Angstrem UKS Blachownia - UKS SUSZEC 0:0
64 2021-12-18 TKS Tychy - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
65 2021-12-17 UKS Spartakus Zabrze - KS Częstochowianka II 0:0
66 2021-12-18 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
67 2022-01-15 UKS TRÓJKA Mikołów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
68 2022-01-14 UKS Spartakus Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
69 2022-01-15 TKS Tychy - KS Częstochowianka II 0:0
70 2022-01-15 Angstrem UKS Blachownia - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
71 2022-01-15 SV MOSiR Zabrze - UKS SUSZEC 0:0
72 2022-01-14 MUKS Sari Żory II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
73 2022-01-23 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
74 2022-01-22 UKS SUSZEC - MUKS Sari Żory II 0:0
75 2022-01-22 MKS Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze 0:0
76 2022-01-22 KS Częstochowianka II - Angstrem UKS Blachownia 0:0
77 2022-01-22 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TKS Tychy 0:0
78 2022-01-22 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Spartakus Zabrze 0:0
79 2022-01-28 UKS Spartakus Zabrze - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
80 2022-01-29 UKS TRÓJKA Mikołów - TKS Tychy 0:0
81 2022-01-29 Angstrem UKS Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
82 2022-01-29 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka II 0:0
83 2022-01-28 MUKS Sari Żory II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
84 2022-01-29 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS SUSZEC 0:0
85 2022-02-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS SUSZEC 0:0
86 2022-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
87 2022-02-05 KS Częstochowianka II - MUKS Sari Żory II 0:0
88 2022-02-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SV MOSiR Zabrze 0:0
89 2022-02-05 UKS TRÓJKA Mikołów - Angstrem UKS Blachownia 0:0
90 2022-02-04 UKS Spartakus Zabrze - TKS Tychy 0:0
91 2022-02-12 TKS Tychy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
92 2022-02-12 Angstrem UKS Blachownia - UKS Spartakus Zabrze 0:0
93 2022-02-12 SV MOSiR Zabrze - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
94 2022-02-11 MUKS Sari Żory II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
95 2022-02-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka II 0:0
96 2022-02-12 UKS SUSZEC - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
97 2022-02-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
98 2022-02-26 KS Częstochowianka II - UKS SUSZEC 0:0
99 2022-02-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
100 2022-02-26 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Sari Żory II 0:0
101 2022-02-25 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 0:0
102 2022-02-26 TKS Tychy - Angstrem UKS Blachownia 0:0
103 2022-03-05 Angstrem UKS Blachownia - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
104 2022-03-05 SV MOSiR Zabrze - TKS Tychy 0:0
105 2022-03-04 MUKS Sari Żory II - UKS Spartakus Zabrze 0:0
106 2022-03-05 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
107 2022-03-05 UKS SUSZEC - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
108 2022-03-05 MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka II 0:0
109 2022-03-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka II 0:0
110 2022-03-12 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
111 2022-03-12 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS SUSZEC 0:0
112 2022-03-11 UKS Spartakus Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
113 2022-03-12 TKS Tychy - MUKS Sari Żory II 0:0
114 2022-03-12 Angstrem UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze 0:0
115 2022-03-19 SV MOSiR Zabrze - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
116 2022-03-18 MUKS Sari Żory II - Angstrem UKS Blachownia 0:0
117 2022-03-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TKS Tychy 0:0
118 2022-03-19 UKS SUSZEC - UKS Spartakus Zabrze 0:0
119 2022-03-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
120 2022-03-19 KS Częstochowianka II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
121 2022-04-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
122 2022-04-02 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Częstochowianka II 0:0
123 2022-04-01 UKS Spartakus Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
124 2022-04-02 TKS Tychy - UKS SUSZEC 0:0
125 2022-04-02 Angstrem UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
126 2022-04-02 SV MOSiR Zabrze - MUKS Sari Żory II 0:0
127 2022-04-08 MUKS Sari Żory II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
128 2022-04-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SV MOSiR Zabrze 0:0
129 2022-04-09 UKS SUSZEC - Angstrem UKS Blachownia 0:0
130 2022-04-09 MKS Czechowice-Dziedzice - TKS Tychy 0:0
131 2022-04-09 KS Częstochowianka II - UKS Spartakus Zabrze 0:0
132 2022-04-09 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0