Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Spartakus Zabrze 8227236684523
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 7186194559424
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 7176187563515
4JKS SMS Jastrzębie 81551611609594
5UKS SUSZEC 81351714679618
6SV MOSiR Zabrze 6831111506466
7UKS TRÓJKA Mikołów 762917518553
8TKS Tychy 651915482527
9UKS Blachownia 741720514622
10MOSiR Łaziska Górne 800024328600
1 2022-10-08 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Blachownia 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
2 2022-10-08 TKS Tychy - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:16, 25:16, 21:25, 15:25, 15:17)
3 2022-10-07 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:17, 25:23, 25:22)
4 2022-10-08 JKS SMS Jastrzębie - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 23:25, 20:25)
5 2022-10-08 MOSiR Łaziska Górne - UKS SUSZEC 0:3 (13:25, 10:25, 15:25)
6 2022-10-15 UKS Blachownia - UKS SUSZEC 2:3 (11:25, 25:20, 20:25, 25:23, 11:15)
7 2022-10-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MOSiR Łaziska Górne 3:0 (25:12, 25:10, 25:12)
8 2022-10-15 SV MOSiR Zabrze - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (19:25, 25:20, 24:26, 28:30)
9 2022-10-15 TKS Tychy - UKS Spartakus Zabrze 1:3 (25:20, 15:25, 16:25, 20:25)
10 2022-10-15 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:22, 25:20, 25:12)
11 2022-10-22 UKS Blachownia - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (19:25, 25:20, 25:21, 21:25, 15:11)
12 2022-10-21 UKS Spartakus Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:21, 22:25, 25:20, 25:23)
13 2022-10-21 JKS SMS Jastrzębie - TKS Tychy 3:0 (25:22, 25:17, 25:18)
14 2022-10-22 MOSiR Łaziska Górne - SV MOSiR Zabrze 0:3 (6:25, 14:25, 19:25)
15 2022-10-23 UKS SUSZEC - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:19, 24:26, 23:25, 22:25)
16 2022-10-29 UKS Blachownia - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (23:25, 20:25, 19:25)
17 2022-10-29 SV MOSiR Zabrze - UKS SUSZEC 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)
18 2022-10-29 TKS Tychy - MOSiR Łaziska Górne 3:0 (25:21, 25:16, 25:20)
19 2022-10-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 25:15, 25:20)
20 2022-10-28 UKS Spartakus Zabrze - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:16, 25:23, 25:13)
21 2022-11-04 UKS Spartakus Zabrze - UKS Blachownia 3:0 (25:15, 25:16, 25:13)
22 2022-11-04 JKS SMS Jastrzębie - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (13:25, 25:20, 25:22, 25:19)
23 2022-11-05 MOSiR Łaziska Górne - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (9:25, 23:25, 11:25)
24 2022-11-04 UKS SUSZEC - TKS Tychy 3:1 (25:17, 25:15, 17:25, 25:20)
25 2022-11-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:19, 16:25, 25:21, 26:24)
26 2022-11-19 UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze 2:3 (25:18, 26:24, 25:27, 17:25, 12:15)
27 2022-11-19 TKS Tychy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (22:25, 25:20, 20:25, 26:24, 3:15)
28 2022-11-19 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS SUSZEC 3:1 (20:25, 25:23, 25:16, 25:16)
29 2022-11-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSiR Łaziska Górne 3:0 (25:12, 25:9, 25:13)
30 2022-11-18 UKS Spartakus Zabrze - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (21:25, 25:20, 25:13, 25:12)
31 2022-11-25 JKS SMS Jastrzębie - UKS Blachownia 3:0 (25:13, 25:16, 28:26)
32 2022-11-26 MOSiR Łaziska Górne - UKS Spartakus Zabrze 0:3 (8:25, 9:25, 12:25)
33 2022-11-25 UKS SUSZEC - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:15, 25:18, 25:17)
34 2022-11-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:16, 25:10, 25:16)
35 2000-01-01 SV MOSiR Zabrze - TKS Tychy 0:0
36 2022-12-03 UKS Blachownia - TKS Tychy 0:0
37 2022-12-03 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SV MOSiR Zabrze 0:0
38 2022-12-03 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
39 2022-12-02 UKS Spartakus Zabrze - UKS SUSZEC 2:3 (25:18, 25:18, 14:25, 20:25, 12:15)
40 2022-12-02 JKS SMS Jastrzębie - MOSiR Łaziska Górne 3:0 (25:13, 25:21, 25:20)
41 2022-12-10 MOSiR Łaziska Górne - UKS Blachownia 0:0
42 2022-12-09 UKS SUSZEC - JKS SMS Jastrzębie 0:0
43 2022-12-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Spartakus Zabrze 0:0
44 2022-12-09 SV MOSiR Zabrze - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
45 2022-12-09 TKS Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
46 2022-12-17 UKS Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
47 2022-12-18 UKS TRÓJKA Mikołów - TKS Tychy 0:0
48 2022-12-17 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 0:0
49 2022-12-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie 0:0
50 2022-12-16 UKS SUSZEC - MOSiR Łaziska Górne 0:0
51 2023-01-07 UKS SUSZEC - UKS Blachownia 0:0
52 2023-01-07 MOSiR Łaziska Górne - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
53 2023-01-07 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze 0:0
54 2023-01-06 UKS Spartakus Zabrze - TKS Tychy 0:0
55 2023-01-07 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
56 2023-01-14 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Blachownia 0:0
57 2023-01-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Spartakus Zabrze 0:0
58 2023-01-14 TKS Tychy - JKS SMS Jastrzębie 0:0
59 2023-01-14 SV MOSiR Zabrze - MOSiR Łaziska Górne 0:0
60 2023-01-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS SUSZEC 0:0
61 2023-02-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Blachownia 0:0
62 2023-02-03 UKS SUSZEC - SV MOSiR Zabrze 0:0
63 2023-02-04 MOSiR Łaziska Górne - TKS Tychy 0:0
64 2023-02-03 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
65 2023-02-04 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Spartakus Zabrze 0:0
66 2023-02-11 UKS Blachownia - UKS Spartakus Zabrze 0:0
67 2023-02-11 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 0:0
68 2023-02-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSiR Łaziska Górne 0:0
69 2023-02-11 TKS Tychy - UKS SUSZEC 0:0
70 2023-02-11 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
71 2023-02-18 SV MOSiR Zabrze - UKS Blachownia 0:0
72 2023-02-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TKS Tychy 0:0
73 2023-02-17 UKS SUSZEC - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
74 2023-02-18 MOSiR Łaziska Górne - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
75 2023-02-17 JKS SMS Jastrzębie - UKS Spartakus Zabrze 0:0
76 2023-02-25 UKS Blachownia - JKS SMS Jastrzębie 0:0
77 2023-02-24 UKS Spartakus Zabrze - MOSiR Łaziska Górne 0:0
78 2023-02-25 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS SUSZEC 0:0
79 2023-02-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
80 2023-02-25 TKS Tychy - SV MOSiR Zabrze 0:0
81 2023-03-04 TKS Tychy - UKS Blachownia 0:0
82 2023-03-04 SV MOSiR Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
83 2023-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
84 2023-03-03 UKS SUSZEC - UKS Spartakus Zabrze 0:0
85 2023-03-04 MOSiR Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 0:0
86 2023-03-11 UKS Blachownia - MOSiR Łaziska Górne 0:0
87 2023-03-10 JKS SMS Jastrzębie - UKS SUSZEC 0:0
88 2023-03-10 UKS Spartakus Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
89 2023-03-11 UKS TRÓJKA Mikołów - SV MOSiR Zabrze 0:0
90 2023-03-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TKS Tychy 0:0