Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

II Liga Śląska Kobiet

Etap 4

Grupa mecz o 1. miejsce

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS Częstochowa 131319691
2KPKS Halemba 100139196
1 2021-04-10 KPKS Halemba - AZS Częstochowa 1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 23:25)

Etap 3

Grupa mecz o 3. miejsce

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 13130750
2MKS Czechowice-Dziedzice 10003075
1 2021-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)

Etap 2

Grupa 2 - 1/2 finału play-off (1-4)

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 24263199186
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 22036186199
1 2021-03-20 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:20, 25:20, 20:25, 25:18)
2 2021-03-27 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 2:3 (27:25, 25:14, 18:25, 23:25, 10:15)
3 2021-03-28 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0

Grupa 3 - 1/2 finału play-off (2-3)

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS Częstochowa 24261165142
2MKS Czechowice-Dziedzice 22016142165
1 2021-03-20 AZS Częstochowa - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:22, 25:22, 25:16)
2 2021-03-27 MKS Czechowice-Dziedzice - AZS Częstochowa 1:3 (19:25, 25:15, 22:25, 16:25)
3 2021-03-28 AZS Częstochowa - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0

Etap 1

Grupa II Liga Śląska

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 184415491815631244
2AZS Częstochowa 184415491915551289
3MKS Czechowice-Dziedzice 184214441614051201
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 184214461914991226
5MCKiS Jaworzno 18248313514221464
6KS Częstochowianka 18186254313651523
7UKS Spartakus Zabrze 18176244012911457
8SV MOSiR Zabrze 18175264414191596
9UKS Sokół '43 Katowice II18165224413061492
10UKSG Blachownia 1862135112011534
1 2020-10-17 MCKiS Jaworzno - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:3 (26:28, 25:16, 25:20, 23:25, 9:15)
2 2020-10-17 SV MOSiR Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
3 2020-10-17 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice II 3:1 (21:25, 25:15, 25:15, 25:18)
4 2020-10-18 UKSG Blachownia - KS Częstochowianka 1:3 (15:25, 25:20, 17:25, 8:25)
5 2020-10-29 AZS Częstochowa - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:13, 25:8, 25:18)
6 2020-10-23 UKS Spartakus Zabrze - MCKiS Jaworzno 1:3 (19:25, 17:25, 25:19, 21:25)
7 2020-10-24 KS Częstochowianka - AZS Częstochowa 0:3 (21:25, 16:25, 19:25)
8 2020-11-11 UKS Sokół '43 Katowice II - UKSG Blachownia 3:1 (21:25, 25:19, 25:14, 25:15)
9 2020-10-23 MKS Czechowice-Dziedzice - KPKS Halemba 0:3 (19:25, 23:25, 16:25)
10 2020-10-24 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:19, 25:13)
11 2020-11-07 SV MOSiR Zabrze - MCKiS Jaworzno 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
12 2020-11-07 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (11:25, 25:20, 25:22, 13:25, 15:11)
13 2020-11-08 UKSG Blachownia - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (29:31, 13:25, 21:25)
14 2020-11-06 AZS Częstochowa - UKS Sokół '43 Katowice II 3:1 (25:12, 13:25, 25:17, 25:18)
15 2020-11-06 UKS Spartakus Zabrze - KS Częstochowianka 3:2 (18:25, 25:16, 25:22, 20:25, 15:10)
16 2020-11-14 MCKiS Jaworzno - KS Częstochowianka 3:0 (31:29, 25:23, 25:9)
17 2020-11-14 UKS Sokół '43 Katowice II - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:16, 25:16, 27:25)
18 2020-11-14 MKS Czechowice-Dziedzice - AZS Częstochowa 0:3 (20:25, 18:25, 16:25)
19 2020-11-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKSG Blachownia 3:0 (25:17, 25:19, 25:10)
20 2020-11-13 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 2:3 (11:25, 26:24, 21:25, 25:23, 10:15)
21 2020-11-21 MCKiS Jaworzno - KPKS Halemba 1:3 (25:20, 10:25, 19:25, 19:25)
22 2020-11-21 UKSG Blachownia - SV MOSiR Zabrze 3:1 (22:25, 25:22, 25:23, 25:17)
23 2020-11-20 AZS Częstochowa - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:11, 14:25, 25:18, 25:19)
24 2020-11-20 UKS Spartakus Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (14:25, 14:25, 25:18, 15:25)
25 2020-11-21 KS Częstochowianka - UKS Sokół '43 Katowice II 3:2 (22:25, 20:25, 25:18, 25:8, 15:12)
26 2020-11-28 UKS Sokół '43 Katowice II - MCKiS Jaworzno 0:3 (20:25, 20:25, 20:25)
27 2020-11-27 MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka 3:0 (25:19, 25:21, 25:10)
28 2020-11-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:21, 25:15, 25:21)
29 2020-11-27 SV MOSiR Zabrze - AZS Częstochowa 1:3 (25:18, 18:25, 19:25, 13:25)
30 2020-11-28 KPKS Halemba - UKSG Blachownia 3:1 (24:26, 25:11, 25:8, 25:9)
31 2020-12-05 UKSG Blachownia - MCKiS Jaworzno 0:3 (19:25, 11:25, 21:25)
32 2020-12-05 KPKS Halemba - AZS Częstochowa 2:3 (25:23, 19:25, 25:15, 20:25, 10:15)
33 2020-12-04 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 3:1 (18:25, 25:21, 29:27, 25:15)
34 2020-12-05 KS Częstochowianka - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:20, 26:24, 17:25, 25:19)
35 2020-12-05 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Sokół '43 Katowice II 3:0 (25:11, 25:15, 25:14)
36 2020-12-12 MCKiS Jaworzno - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (20:25, 16:25, 20:25)
37 2020-12-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice II 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
38 2020-12-12 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka 3:2 (18:25, 25:20, 20:25, 25:20, 15:8)
39 2020-12-11 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba 1:3 (14:25, 25:15, 14:25, 20:25)
40 2020-12-11 AZS Częstochowa - UKSG Blachownia 3:0 (25:19, 25:13, 25:15)
41 2020-12-18 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno 3:1 (22:25, 27:25, 25:18, 25:19)
42 2020-12-19 UKSG Blachownia - UKS Spartakus Zabrze 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
43 2021-03-12 KPKS Halemba - KS Częstochowianka 3:0 (25:9, 25:21, 25:7)
44 2020-12-19 SV MOSiR Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice II 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)
45 2020-12-19 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:12, 25:15, 25:20)
46 2021-02-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno 3:1 (25:22, 25:19, 25:27, 25:14)
47 2021-02-06 MKS Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:20, 20:25, 25:14, 25:15)
48 2021-02-06 UKS Sokół '43 Katowice II - KPKS Halemba 0:3 (19:25, 10:25, 15:25)
49 2021-02-06 KS Częstochowianka - UKSG Blachownia 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
50 2021-02-05 UKS Spartakus Zabrze - AZS Częstochowa 1:3 (22:25, 26:28, 25:15, 20:25)
51 2021-01-16 MCKiS Jaworzno - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:14, 25:19, 25:27, 25:18)
52 2021-01-15 AZS Częstochowa - KS Częstochowianka 2:3 (25:22, 26:24, 20:25, 23:25, 13:15)
53 2021-01-16 UKSG Blachownia - UKS Sokół '43 Katowice II 3:2 (20:25, 25:23, 16:25, 25:20, 15:10)
54 2021-01-16 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (31:29, 22:25, 21:25, 24:26)
55 2021-01-16 SV MOSiR Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (22:25, 12:25, 17:25)
56 2021-02-16 MCKiS Jaworzno - SV MOSiR Zabrze 1:3 (26:28, 29:27, 26:28, 12:25)
57 2021-01-24 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:19)
58 2021-01-23 MKS Czechowice-Dziedzice - UKSG Blachownia 3:0 (25:13, 25:21, 25:15)
59 2021-01-23 UKS Sokół '43 Katowice II - AZS Częstochowa 0:3 (13:25, 20:25, 12:25)
60 2021-01-23 KS Częstochowianka - UKS Spartakus Zabrze 0:3 (21:25, 20:25, 17:25)
61 2021-01-30 KS Częstochowianka - MCKiS Jaworzno 1:3 (14:25, 25:18, 17:25, 16:25)
62 2021-01-29 UKS Spartakus Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice II 3:1 (25:15, 25:15, 15:25, 25:22)
63 2021-01-29 AZS Częstochowa - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:17, 24:26, 25:17, 25:13)
64 2021-01-30 UKSG Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (18:25, 25:23, 21:25, 12:25)
65 2021-01-30 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:13, 25:12, 25:14)
66 2021-02-13 KPKS Halemba - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:23, 25:10)
67 2021-02-13 SV MOSiR Zabrze - UKSG Blachownia 3:1 (22:25, 25:17, 25:19, 25:17)
68 2021-02-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - AZS Częstochowa 3:1 (25:15, 21:25, 25:19, 25:23)
69 2021-02-13 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:17, 25:8, 25:22)
70 2021-02-13 UKS Sokół '43 Katowice II - KS Częstochowianka 3:1 (25:23, 20:25, 25:18, 25:23)
71 2021-02-20 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice II 1:3 (25:16, 22:25, 18:25, 21:25)
72 2021-03-10 KS Częstochowianka - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:23, 22:25, 15:25, 20:25)
73 2021-02-26 UKS Spartakus Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (17:25, 17:25, 6:25)
74 2021-02-19 AZS Częstochowa - SV MOSiR Zabrze 3:2 (25:20, 25:6, 20:25, 13:25, 15:8)
75 2021-02-20 UKSG Blachownia - KPKS Halemba 0:3 (25:27, 21:25, 27:29)
76 2021-02-27 MCKiS Jaworzno - UKSG Blachownia 3:2 (25:21, 19:25, 25:21, 12:25, 16:14)
77 2021-02-26 AZS Częstochowa - KPKS Halemba 1:3 (25:20, 19:25, 16:25, 19:25)
78 2021-02-27 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:16, 18:25, 25:23, 25:19)
79 2021-02-27 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)
80 2021-02-27 UKS Sokół '43 Katowice II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (25:27, 24:26, 23:25)
81 2021-03-06 MKS Czechowice-Dziedzice - MCKiS Jaworzno 3:0 (26:24, 25:15, 25:9)
82 2021-03-06 UKS Sokół '43 Katowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (13:25, 11:25, 22:25)
83 2021-03-06 KS Częstochowianka - SV MOSiR Zabrze 3:1 (27:29, 25:22, 25:20, 25:19)
84 2021-03-06 KPKS Halemba - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)
85 2021-03-06 UKSG Blachownia - AZS Częstochowa 0:3 (14:25, 15:25, 10:25)
86 2021-03-13 MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa 0:3 (20:25, 14:25, 17:25)
87 2021-03-12 UKS Spartakus Zabrze - UKSG Blachownia 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)
88 2021-03-13 KS Częstochowianka - KPKS Halemba 0:3 (19:25, 7:25, 11:25)
89 2021-03-13 UKS Sokół '43 Katowice II - SV MOSiR Zabrze 3:2 (25:22, 25:21, 23:25, 21:25, 15:8)
90 2021-03-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (22:25, 25:17, 25:13, 25:14)