Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Mężczyzn

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUMKS Kasztelan Rozprza 36395302284
2BESTIOS Białystok 34176284273
3JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 34156243244
4MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój 34148244272
1 2018-05-18 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - LUMKS Kasztelan Rozprza 2:3 (26:24, 19:25, 25:23, 23:25, 10:15)
2 2018-05-18 MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój - BESTIOS Białystok 3:2 (25:23, 23:25, 25:20, 23:25, 15:11)
3 2018-05-19 LUMKS Kasztelan Rozprza - BESTIOS Białystok 3:2 (25:22, 25:21, 21:25, 11:25, 15:10)
4 2018-05-19 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój 3:0 (25:18, 25:21, 25:16)
5 2018-05-20 MUKS Ogniwo Piwniczna Zdrój - LUMKS Kasztelan Rozprza 1:3 (12:25, 20:25, 25:18, 21:25)
6 2018-05-20 BESTIOS Białystok - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 3:0 (27:25, 25:19, 25:21)

Etap 3

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 36392268230
2PKPS Siatkarz Bierutów 35263220182
3MUKS Iskierka Tarnów 34156237242
4TSPS Bomadek Trzebiechów 33009154225
1 2018-04-27 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - MUKS Iskierka Tarnów 3:2 (25:18, 25:20, 23:25, 26:28, 15:13)
2 2018-04-27 PKPS Siatkarz Bierutów - TSPS Bomadek Trzebiechów 3:0 (25:11, 25:17, 25:17)
3 2018-04-28 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - PKPS Siatkarz Bierutów 3:0 (29:27, 25:20, 25:23)
4 2018-04-28 MUKS Iskierka Tarnów - TSPS Bomadek Trzebiechów 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
5 2018-04-29 PKPS Siatkarz Bierutów - MUKS Iskierka Tarnów 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)
6 2018-04-29 TSPS Bomadek Trzebiechów - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 0:3 (15:25, 21:25, 20:25)

Etap 2

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 143612391412631096
2KS AZS Rafako Racibórz 143110351712081047
3Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 14289332212521182
4UKS TRÓJKA Mikołów 14207292812671247
5UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 14176222910861132
6Exact Systems Norwid Częstochowa 14145213111321218
7MCKiS Jaworzno II14124163410181142
8MKSR Pyskowice 1410314349821144
1 2018-01-13 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - MCKiS Jaworzno II 3:1 (25:22, 25:16, 23:25, 25:12)
2 2018-01-12 Exact Systems Norwid Częstochowa - MKSR Pyskowice 3:0 (26:24, 25:21, 27:25)
3 2018-01-13 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (23:25, 21:25, 33:31, 25:15, 15:17)
4 2018-03-18 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
5 2018-01-24 MCKiS Jaworzno II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (29:27, 25:17, 22:25, 14:25, 15:11)
6 2018-01-20 KS AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 2:3 (19:25, 25:19, 18:25, 25:19, 15:17)
7 2018-03-26 UKS TRÓJKA Mikołów - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:2 (19:25, 28:26, 25:27, 25:21, 15:9)
8 2018-01-20 MKSR Pyskowice - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 1:3 (25:19, 14:25, 16:25, 17:25)
9 2018-01-27 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (25:23, 22:25, 18:25, 14:25)
10 2018-03-04 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:22, 25:20, 28:30, 26:24)
11 2018-01-27 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:16, 25:21, 25:19)
12 2018-02-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKSR Pyskowice 3:0 (25:19, 25:23, 25:15)
13 2018-02-24 MCKiS Jaworzno II - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:1 (22:25, 25:14, 25:11, 25:17)
14 2018-02-24 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:3 (25:17, 25:21, 20:25, 13:25, 13:15)
15 2018-02-23 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - MKSR Pyskowice 3:0 (25:23, 25:15, 25:14)
16 2018-02-25 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (23:25, 26:24, 18:25, 17:25)
17 2018-03-03 MCKiS Jaworzno II - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 0:3 (17:25, 14:25, 24:26)
18 2018-03-02 MKSR Pyskowice - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:19, 29:27, 25:19)
19 2018-03-03 UKS TRÓJKA Mikołów - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1:3 (22:25, 26:24, 20:25, 19:25)
20 2018-03-03 KS AZS Rafako Racibórz - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:3 (23:25, 25:16, 25:13, 31:33, 7:15)
21 2018-03-17 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:19, 25:23, 25:13)
22 2018-03-17 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (28:26, 25:16, 26:24)
23 2018-03-17 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (17:25, 20:25, 16:25)
24 2018-03-18 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - MKSR Pyskowice 3:0 (26:24, 25:11, 25:22)
25 2018-03-24 KS AZS Rafako Racibórz - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
26 2018-03-25 UKS TRÓJKA Mikołów - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 2:3 (25:17, 20:25, 24:26, 25:18, 13:15)
27 2018-03-24 MCKiS Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1:3 (17:25, 26:24, 16:25, 19:25)
28 2018-03-24 MKSR Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (23:25, 19:25, 15:25)
29 2018-04-07 Exact Systems Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 0:3 (16:25, 17:25, 24:26)
30 2018-04-07 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (25:22, 22:25, 12:25, 26:28)
31 2018-04-06 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1:3 (18:25, 17:25, 25:18, 23:25)
32 2018-02-18 KS AZS Rafako Racibórz - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 1:3 (20:25, 25:19, 15:25, 18:25)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Winner Czechowice-Dziedzice 102082616949822
2KS Płomień Przystajń 101862216870795
3LKS Polonia Poraj 101541920850829
4KŚ AZS Politechniki Śląskiej 101541821810899
5KS Victoria Biała 101452122950965
6KSG Bestwina 10831526834953
1 2018-02-10 LKS Polonia Poraj - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (19:25, 25:20, 27:25, 25:22)
2 2018-01-14 KS Płomień Przystajń - KSG Bestwina 3:0 (25:23, 28:26, 25:23)
3 2018-01-13 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KS Victoria Biała 2:3 (29:27, 23:25, 20:25, 25:19, 6:15)
4 2018-01-21 KSG Bestwina - LKS Polonia Poraj 3:2 (22:25, 22:25, 25:14, 25:20, 15:11)
5 2018-01-20 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KS Płomień Przystajń 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
6 2018-01-12 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS Victoria Biała 3:2 (15:25, 25:15, 25:19, 23:25, 15:13)
7 2018-02-24 LKS Polonia Poraj - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
8 2018-02-24 KS Płomień Przystajń - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:20, 10:25, 25:17, 25:19)
9 2018-02-25 KSG Bestwina - KS Victoria Biała 3:2 (25:27, 24:26, 25:17, 28:26, 15:13)
10 2018-03-03 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:13, 25:18, 25:16)
11 2018-03-04 KSG Bestwina - KS Płomień Przystajń 3:1 (21:25, 25:22, 25:16, 32:30)
12 2018-03-02 KS Victoria Biała - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 1:3 (27:29, 30:32, 26:24, 21:25)
13 2018-03-17 LKS Polonia Poraj - KSG Bestwina 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
14 2018-03-17 KS Płomień Przystajń - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)
15 2018-03-16 KS Victoria Biała - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:3 (20:25, 16:25, 16:25)
16 2018-03-24 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - LKS Polonia Poraj 3:0 (28:26, 25:21, 25:19)
17 2018-02-17 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS Płomień Przystajń 3:1 (25:16, 25:15, 21:25, 25:22)
18 2018-03-06 KS Victoria Biała - KSG Bestwina 3:1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:23)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 1234113581053877
2Exact Systems Norwid Częstochowa 12271032121061905
3Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1223727201039980
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 121451625880913
5LKS Polonia Poraj 1211316309531051
6KS Płomień Przystajń 129314309011037
7KS Victoria Biała 128316319691093
1 2017-09-23 Exact Systems Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:2 (23:25, 25:16, 25:20, 21:25, 15:12)
2 2017-09-22 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
3 2017-09-23 KS Płomień Przystajń - KS Victoria Biała 0:3 (25:27, 21:25, 18:25)
4 2017-09-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Victoria Biała 3:1 (25:22, 25:22, 16:25, 25:13)
5 2017-09-30 KS Płomień Przystajń - LKS Polonia Poraj 3:2 (25:19, 42:44, 17:25, 25:21, 15:13)
6 2017-09-30 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 1:3 (25:22, 14:25, 19:25, 24:26)
7 2017-10-05 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:23, 25:23, 25:22)
8 2017-10-07 KS Płomień Przystajń - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 0:3 (14:25, 19:25, 19:25)
9 2017-10-07 KS Victoria Biała - LKS Polonia Poraj 3:2 (21:25, 22:25, 25:19, 25:21, 15:12)
10 2017-10-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - LKS Polonia Poraj 3:2 (19:25, 25:20, 19:25, 25:18, 15:12)
11 2017-10-09 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - KS Victoria Biała 3:1 (25:22, 16:25, 25:18, 29:27)
12 2017-10-08 Exact Systems Norwid Częstochowa - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 3:2 (25:19, 25:22, 29:31, 23:25, 19:17)
13 2017-10-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 0:3 (13:25, 22:25, 18:25)
14 2017-10-14 KS Płomień Przystajń - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (17:25, 10:25, 20:25)
15 2017-10-22 LKS Polonia Poraj - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:2 (21:25, 25:19, 25:18, 20:25, 15:10)
16 2017-10-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1:3 (22:25, 25:21, 21:25, 20:25)
17 2017-10-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Victoria Biała 3:0 (25:13, 25:14, 26:24)
18 2017-10-20 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - KS Płomień Przystajń 3:1 (25:19, 21:25, 25:16, 25:22)
19 2017-10-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Płomień Przystajń 3:0 (25:9, 25:22, 25:17)
20 2017-10-27 KS Victoria Biała - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 1:3 (20:25, 25:23, 15:25, 25:27)
21 2017-10-28 LKS Polonia Poraj - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (20:25, 14:25, 23:25)
22 2017-10-27 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:1 (22:25, 25:23, 25:22, 25:19)
23 2017-11-04 LKS Polonia Poraj - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 0:3 (19:25, 14:25, 23:25)
24 2017-11-03 KS Victoria Biała - KS Płomień Przystajń 3:2 (26:28, 26:24, 25:16, 15:25, 15:12)
25 2017-11-04 KS Victoria Biała - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (20:25, 17:25, 18:25)
26 2017-11-05 LKS Polonia Poraj - KS Płomień Przystajń 1:3 (15:25, 25:18, 15:25, 22:25)
27 2017-11-05 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
28 2017-11-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
29 2017-11-18 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - KS Płomień Przystajń 3:1 (25:13, 25:18, 20:25, 25:19)
30 2017-11-18 LKS Polonia Poraj - KS Victoria Biała 3:1 (25:16, 18:25, 25:22, 27:25)
31 2017-11-25 LKS Polonia Poraj - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:21, 26:24, 25:18)
32 2017-11-25 KS Victoria Biała - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 1:3 (25:17, 11:25, 18:25, 11:25)
33 2017-11-25 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 26:24)
34 2017-12-01 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:20, 25:19, 25:12)
35 2017-12-02 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Płomień Przystajń 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
36 2017-12-01 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:23, 25:9, 25:13)
37 2017-12-09 Eco-Team AZS 2020 Częstochowa - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (25:11, 22:25, 13:25, 20:25)
38 2017-12-05 KS Victoria Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:3 (26:24, 30:28, 18:25, 13:25, 19:21)
39 2017-12-09 KS Płomień Przystajń - JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE 1:3 (20:25, 25:21, 22:25, 17:25)
40 2017-12-16 KS Płomień Przystajń - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (26:24, 25:22, 25:21)
41 2017-12-17 JAMAR UKS TYGRYSY KRZEPICE - KS Victoria Biała 3:0 (25:17, 25:20, 25:16)
42 2017-12-16 Exact Systems Norwid Częstochowa - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS AZS Rafako Racibórz 1234123671030821
2UKS TRÓJKA Mikołów 12248281810561002
3MKSR Pyskowice 122062321959979
4MCKiS Jaworzno II121962223978988
5KŚ AZS Politechniki Śląskiej 12144212810521109
6MKS Winner Czechowice-Dziedzice 12115203010751106
7KSG Bestwina 124112359681113
1 2017-09-23 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (27:25, 20:25, 22:25, 12:25)
2 2017-09-24 KSG Bestwina - MKSR Pyskowice 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
3 2017-09-23 MCKiS Jaworzno II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
4 2017-09-30 MKSR Pyskowice - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:23, 25:21, 25:21)
5 2017-09-30 UKS TRÓJKA Mikołów - KSG Bestwina 3:0 (28:26, 25:22, 25:23)
6 2017-09-30 KS AZS Rafako Racibórz - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:2 (25:22, 22:25, 25:20, 25:27, 15:9)
7 2017-10-07 KSG Bestwina - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (21:25, 21:25, 25:23, 15:25)
8 2017-10-07 MCKiS Jaworzno II - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:23, 25:21, 15:25, 21:25, 11:15)
9 2017-11-15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKSR Pyskowice 1:3 (16:25, 25:21, 23:25, 19:25)
10 2017-10-08 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:18, 25:22, 16:25, 25:19)
11 2017-10-08 KS AZS Rafako Racibórz - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:21, 25:16, 25:15)
12 2017-10-08 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KSG Bestwina 3:1 (27:25, 23:25, 25:23, 25:23)
13 2017-10-14 MCKiS Jaworzno II - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 2:3 (25:16, 23:25, 25:16, 18:25, 7:15)
14 2017-10-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (23:25, 24:26, 19:25)
15 2017-10-26 UKS TRÓJKA Mikołów - MKSR Pyskowice 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)
16 2017-10-21 KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice 3:0 (25:17, 25:15, 25:12)
17 2017-10-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:3 (29:27, 21:25, 15:25, 25:21, 13:15)
18 2017-10-22 KSG Bestwina - MCKiS Jaworzno II 2:3 (25:20, 25:21, 20:25, 17:25, 13:15)
19 2017-10-28 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KSG Bestwina 3:1 (25:18, 25:10, 20:25, 25:17)
20 2017-10-28 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKSR Pyskowice 3:0 (25:23, 25:23, 25:9)
21 2017-10-29 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (17:25, 20:25, 17:25)
22 2017-11-04 UKS TRÓJKA Mikołów - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:1 (25:22, 25:23, 22:25, 25:18)
23 2017-11-04 MKSR Pyskowice - KSG Bestwina 2:3 (21:25, 25:16, 18:25, 28:26, 8:15)
24 2017-11-04 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MCKiS Jaworzno II 1:3 (20:25, 28:26, 21:25, 22:25)
25 2017-11-05 MCKiS Jaworzno II - MKSR Pyskowice 3:1 (25:27, 25:18, 25:20, 25:15)
26 2017-11-05 KSG Bestwina - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (20:25, 20:25, 27:25, 23:25)
27 2017-11-05 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)
28 2017-11-18 KS AZS Rafako Racibórz - KSG Bestwina 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)
29 2017-11-18 UKS TRÓJKA Mikołów - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:18, 25:17, 26:24)
30 2017-11-18 MKSR Pyskowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:14, 23:25, 25:17, 28:26)
31 2017-11-25 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (25:21, 21:25, 23:25, 26:24, 16:14)
32 2017-11-25 MCKiS Jaworzno II - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (20:25, 10:25, 18:25)
33 2017-11-26 KSG Bestwina - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 1:3 (25:23, 19:25, 15:25, 19:25)
34 2017-12-02 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MCKiS Jaworzno II 1:3 (21:25, 29:27, 21:25, 18:25)
35 2017-12-02 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:11, 25:13, 15:25, 25:22)
36 2017-12-02 MKSR Pyskowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:20, 25:23, 22:25, 25:21)
37 2017-12-09 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (25:19, 18:25, 27:29, 25:21, 10:15)
38 2017-12-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:2 (17:25, 25:19, 23:25, 25:13, 16:14)
39 2017-12-09 MCKiS Jaworzno II - KSG Bestwina 3:0 (25:23, 25:23, 25:15)
40 2017-12-17 KSG Bestwina - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:3 (21:25, 25:23, 27:25, 16:25, 9:15)
41 2017-12-16 MKSR Pyskowice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:18, 27:25, 25:16)
42 2017-12-16 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:13, 25:21, 20:25, 25:19)