Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKSR Pyskowice 26261170142
2Hemarpol Norwid Częstochowa 36274260242
3KS Płomień Przystajń 35276299290
4UKS TRÓJKA Mikołów 35276285285
5SK Górnik Radlin 35287324303
6UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 35287322329
7KS AZS Rafako Racibórz 35177284296
8MKS Winner Czechowice-Dziedzice 34178310300
9MCKiS Jaworzno II34157262283
10AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 22145188204
11Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 32148258281
12KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 32059310317
1 2018-09-29 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - SK Górnik Radlin 2:3 (25:19, 19:25, 20:25, 25:22, 13:15)
2 2018-09-29 KS Płomień Przystajń - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 3:2 (20:25, 25:13, 27:29, 30:28, 15:11)
3 2018-09-29 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:3 (25:16, 19:25, 25:18, 11:25, 12:15)
4 2018-09-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 3:0 (29:27, 25:21, 25:18)
5 2018-09-29 MKSR Pyskowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:20)
6 2018-09-29 MCKiS Jaworzno II - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 2:3 (20:25, 25:21, 25:20, 22:25, 14:16)
7 2018-10-07 MCKiS Jaworzno II - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:1 (35:33, 16:25, 25:22, 25:21)
8 2018-10-06 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - MKSR Pyskowice 0:0
9 2018-10-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (16:25, 23:25, 25:20, 19:25)
10 2018-10-06 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (22:25, 18:25, 25:23, 25:18, 15:13)
11 2018-10-06 KS AZS Rafako Racibórz - KS Płomień Przystajń 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:22)
12 2018-10-06 SK Górnik Radlin - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 2:3 (25:22, 23:25, 25:16, 26:28, 6:15)
13 2018-10-13 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:2 (25:27, 20:25, 25:22, 25:22, 15:11)
14 2018-10-13 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 2:3 (28:26, 25:22, 23:25, 14:25, 5:15)
15 2018-10-13 KS Płomień Przystajń - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)
16 2018-10-13 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:22, 25:16, 23:25, 23:25, 11:15)
17 2018-10-13 Hemarpol Norwid Częstochowa - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:1 (25:23, 23:25, 25:19, 25:14)
18 2018-10-13 MKSR Pyskowice - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:18, 25:16, 25:21)
19 2018-10-27 MKSR Pyskowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
20 2018-10-26 MCKiS Jaworzno II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
21 2018-10-27 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
22 2018-10-27 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Płomień Przystajń 0:0
23 2018-10-27 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
24 2018-10-27 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
25 2018-10-28 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
26 2018-10-28 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
27 2018-10-28 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
28 2018-10-26 KS Płomień Przystajń - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
29 2018-10-28 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MCKiS Jaworzno II 0:0
30 2018-10-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKSR Pyskowice 0:0
31 2018-11-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
32 2018-11-10 MKSR Pyskowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
33 2018-11-10 MCKiS Jaworzno II - KS Płomień Przystajń 0:0
34 2018-11-10 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - SK Górnik Radlin 0:0
35 2018-11-10 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
36 2018-11-10 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
37 2018-11-17 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
38 2018-11-17 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
39 2018-11-17 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
40 2018-11-17 SK Górnik Radlin - MCKiS Jaworzno II 0:0
41 2018-11-17 KS Płomień Przystajń - MKSR Pyskowice 0:0
42 2018-11-17 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
43 2018-11-24 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
44 2018-11-24 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Płomień Przystajń 0:0
45 2018-11-24 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 0:0
46 2018-11-24 MCKiS Jaworzno II - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
47 2018-11-24 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
48 2018-11-24 UKS TRÓJKA Mikołów - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
49 2018-12-01 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
50 2018-12-01 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
51 2018-12-01 KS AZS Rafako Racibórz - MCKiS Jaworzno II 0:0
52 2018-12-01 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - MKSR Pyskowice 0:0
53 2018-12-01 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
54 2018-12-01 KS Płomień Przystajń - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
55 2018-12-08 KS Płomień Przystajń - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
56 2018-12-08 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:0
57 2018-12-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
58 2018-12-08 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
59 2018-12-08 MCKiS Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
60 2018-12-08 UKS TRÓJKA Mikołów - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
61 2018-12-15 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
62 2018-12-15 UKS TRÓJKA Mikołów - MCKiS Jaworzno II 0:0
63 2018-12-15 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - MKSR Pyskowice 0:0
64 2018-12-15 KS AZS Rafako Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
65 2018-12-15 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
66 2018-12-15 SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń 0:0
67 2019-01-05 SK Górnik Radlin - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
68 2019-01-05 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - KS Płomień Przystajń 0:0
69 2019-01-05 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
70 2019-01-05 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
71 2019-01-05 UKS TRÓJKA Mikołów - MKSR Pyskowice 0:0
72 2019-01-05 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - MCKiS Jaworzno II 0:0
73 2019-01-12 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MCKiS Jaworzno II 0:0
74 2019-01-12 MKSR Pyskowice - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
75 2019-01-12 UKS TRÓJKA Mikołów - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
76 2019-01-12 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
77 2019-01-12 KS Płomień Przystajń - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
78 2019-01-12 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - SK Górnik Radlin 0:0
79 2019-01-19 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
80 2019-01-19 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
81 2019-01-19 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - KS Płomień Przystajń 0:0
82 2019-01-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
83 2019-01-19 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
84 2019-01-19 MCKiS Jaworzno II - MKSR Pyskowice 0:0
85 2019-01-26 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKSR Pyskowice 0:0
86 2019-01-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 0:0
87 2019-01-26 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
88 2019-01-26 KS Płomień Przystajń - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
89 2019-01-26 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
90 2019-01-26 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
91 2019-02-02 KS AZS Rafako Racibórz - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
92 2019-02-02 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
93 2019-02-02 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin 0:0
94 2019-02-02 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - KS Płomień Przystajń 0:0
95 2019-02-02 MCKiS Jaworzno II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
96 2019-02-02 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
97 2019-02-16 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
98 2019-02-16 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKSR Pyskowice 0:0
99 2019-02-16 KS Płomień Przystajń - MCKiS Jaworzno II 0:0
100 2019-02-16 SK Górnik Radlin - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
101 2019-02-16 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
102 2019-02-16 KS AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
103 2019-02-23 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
104 2019-02-23 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
105 2019-02-23 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
106 2019-02-23 MCKiS Jaworzno II - SK Górnik Radlin 0:0
107 2019-02-23 MKSR Pyskowice - KS Płomień Przystajń 0:0
108 2019-02-23 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
109 2019-03-02 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
110 2019-03-02 KS Płomień Przystajń - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
111 2019-03-02 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 0:0
112 2019-03-02 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - MCKiS Jaworzno II 0:0
113 2019-03-02 KS AZS Rafako Racibórz - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 0:0
114 2019-03-02 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
115 2019-03-09 UKS TRÓJKA Mikołów - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
116 2019-03-09 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
117 2019-03-09 MCKiS Jaworzno II - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
118 2019-03-09 MKSR Pyskowice - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
119 2019-03-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
120 2019-03-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS Płomień Przystajń 0:0
121 2019-03-16 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS Płomień Przystajń 0:0
122 2019-03-16 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
123 2019-03-16 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
124 2019-03-16 KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice 0:0
125 2019-03-16 Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 0:0
126 2019-03-17 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
127 2019-03-23 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
128 2019-03-23 MCKiS Jaworzno II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
129 2019-03-23 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS 2020 IV LO Częstochowa 0:0
130 2019-03-23 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
131 2019-03-23 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
132 2019-03-23 KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin 0:0