Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Mężczyzn

Etap 2

Grupa I Liga Śląska Mężczyzn grupa C

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS VT Alukoncept Bobrowniki 91862013773665
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 81662114766753
3Hemarpol Norwid Częstochowa 7155178567555
4Talent Sferawent Cieszyn 91552016817807
5SK Górnik Radlin 71451813723680
6Klub Siatkarski Racibórz 81141818770766
7Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 952924668768
8Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 9501027745835
1 2022-10-15 Klub Siatkarski Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:23, 15:11)
2 2023-01-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (25:20, 26:24, 21:25, 15:25, 13:15)
3 2022-12-02 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:3 (21:25, 11:25, 25:21, 20:25)
4 2022-11-10 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:2 (25:23, 33:31, 10:25, 20:25, 15:10)
5 2023-01-07 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 3:2 (25:21, 27:29, 20:25, 25:23, 15:12)
6 2022-10-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)
7 2022-12-09 Talent Sferawent Cieszyn - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (25:19, 24:26, 19:25, 18:25)
8 2022-10-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:0 (25:23, 27:25, 29:27)
9 2022-12-30 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 3:1 (25:19, 18:25, 32:30, 25:22)
10 2022-12-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:2 (17:25, 26:24, 15:25, 25:20, 15:10)
11 2022-10-08 Klub Siatkarski Racibórz - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:21, 25:15)
12 2022-10-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 2:3 (20:25, 25:17, 25:16, 24:26, 13:15)
13 2022-12-02 Talent Sferawent Cieszyn - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (25:18, 19:25, 25:22, 25:19)
14 2022-11-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
15 2022-10-15 SK Górnik Radlin - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:21, 21:25, 31:29, 25:19)
16 2022-10-01 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (19:25, 25:8, 25:22, 25:15)
17 2022-11-19 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin 3:2 (24:26, 25:23, 18:25, 25:18, 16:14)
18 2022-11-12 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
19 2022-10-21 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Talent Sferawent Cieszyn 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)
20 2022-11-18 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:12, 25:21, 25:15)
21 2022-11-05 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:22, 25:27, 25:10, 26:24)
22 2022-10-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (20:25, 26:28, 25:23, 25:23, 16:14)
23 2022-11-25 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Klub Siatkarski Racibórz 3:2 (25:20, 25:8, 18:25, 18:25, 15:10)
24 2022-12-03 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:17, 25:8, 25:12)
25 2023-01-14 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:15, 25:20)
26 2023-02-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 0:0
27 2000-01-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
28 2023-01-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Talent Sferawent Cieszyn 2:3 (23:25, 22:25, 25:23, 25:22, 12:15)
29 2023-01-21 Talent Sferawent Cieszyn - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:0 (25:22, 28:26, 25:16)
30 2023-01-20 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:3 (21:25, 25:19, 20:25, 23:25)
31 2000-01-01 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
32 2023-01-26 Klub Siatkarski Racibórz - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (21:25, 25:17, 20:25, 25:17, 16:14)
33 2023-01-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 2:3 (23:25, 27:25, 21:25, 25:20, 12:15)
34 2023-01-28 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (25:22, 25:19, 25:27, 27:25)
35 2023-01-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:19, 25:19, 24:26, 25:23)
36 2023-01-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:20, 27:25, 25:14)
37 2000-01-01 Klub Siatkarski Racibórz - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
38 2023-02-03 SK Górnik Radlin - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:0
39 2000-01-01 Talent Sferawent Cieszyn - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
40 2023-02-03 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
41 2023-02-10 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:0
42 2023-02-11 SK Górnik Radlin - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
43 2023-02-11 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
44 2023-02-13 Talent Sferawent Cieszyn - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
45 2023-02-18 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Talent Sferawent Cieszyn 0:0
46 2023-02-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
47 2023-02-18 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
48 2023-02-18 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 0:0
49 2023-02-25 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
50 2023-02-25 Klub Siatkarski Racibórz - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:0
51 2023-02-25 Talent Sferawent Cieszyn - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
52 2023-02-24 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
53 2023-03-04 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Klub Siatkarski Racibórz 0:0
54 2023-03-04 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - SK Górnik Radlin 0:0
55 2023-03-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - Talent Sferawent Cieszyn 0:0
56 2023-03-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 0:0

Grupa I Liga Śląska Mężczyzn grupa D

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley Dąbrowa Górnicza 5124134413345
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 39390225150
3KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 493104337292
4LKS Olimpia Włodowice 500015264375
5BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 30009148225
0000-00-00 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
1 2022-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 1:3 (22:25, 25:23, 17:25, 18:25)
0000-00-00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
2 2022-12-09 LKS Olimpia Włodowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 19:25, 17:25)
3 2022-10-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:21, 25:14)
0000-00-00 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - pauzuje0:0
4 2022-12-10 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)
0000-00-00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
0000-00-00 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
0000-00-00 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
5 2022-10-22 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 13:25, 31:29, 25:27)
0000-00-00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje0:0
6 2022-10-01 Volley Dąbrowa Górnicza - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
7 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 21:25, 12:25)
0000-00-00 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - pauzuje0:0
8 2022-10-21 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (15:25, 19:25, 18:25)
0000-00-00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje0:0
0000-00-00 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
9 2023-01-28 Volley Dąbrowa Górnicza - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)
10 2023-01-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:14, 25:21, 25:15)
11 2023-02-04 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
12 2000-01-01 LKS Olimpia Włodowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
13 2023-02-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
14 2023-02-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
15 2023-02-18 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
16 2023-02-17 LKS Olimpia Włodowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
17 2023-02-24 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
18 2023-02-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - LKS Olimpia Włodowice 0:0
19 2023-03-04 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0
20 2023-03-04 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0

Etap 1

Grupa I Liga Śląska Mężczyzn grupa A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS VT Alukoncept Bobrowniki 12301032121039842
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 12281033121030935
3Hemarpol Norwid Częstochowa 1225829161031964
4Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 122062218891831
5KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 121451825949984
6Volley Dąbrowa Górnicza 12931228840942
7LKS Olimpia Włodowice 1200136645927
2022-10-01 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - pauzuje0:0
2022-10-08pauzuje- LKS Olimpia Włodowice 0:0
2022-10-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje0:0
2022-10-22pauzuje- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
2022-10-23 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - pauzuje0:0
2022-10-29pauzuje- Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
2022-11-05 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2022-11-12pauzuje- KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
2022-11-19 LKS Olimpia Włodowice - pauzuje0:0
2022-11-26pauzuje- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
2022-12-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - pauzuje0:0
2022-12-10pauzuje- UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:0
2022-12-17 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje0:0
2023-01-07pauzuje- Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
1 2022-10-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)
2 2022-10-01 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:1 (19:25, 25:8, 25:22, 25:15)
3 2022-10-01 Volley Dąbrowa Górnicza - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
4 2022-10-08 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:21, 25:14)
5 2022-10-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:0 (25:23, 27:25, 29:27)
6 2022-10-08 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (20:25, 16:25, 31:33)
7 2022-10-16 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:1 (25:21, 18:25, 25:12, 25:16)
8 2022-10-15 Volley Dąbrowa Górnicza - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (23:25, 25:23, 15:25, 18:25)
9 2022-10-14 LKS Olimpia Włodowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (12:25, 25:27, 26:28)
10 2022-10-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice 3:1 (25:9, 25:19, 22:25, 25:16)
11 2022-10-22 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 13:25, 31:29, 25:27)
12 2022-10-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 2:3 (20:25, 25:17, 25:16, 24:26, 13:15)
13 2022-10-23 Volley Dąbrowa Górnicza - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (23:25, 10:25, 17:25)
14 2022-10-21 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (15:25, 19:25, 18:25)
15 2022-10-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (20:25, 26:28, 25:23, 25:23, 16:14)
16 2022-10-29 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:22, 27:25, 25:22)
17 2022-10-28 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:16, 25:19, 25:16)
18 2022-10-29 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Volley Dąbrowa Górnicza 3:1 (22:25, 25:11, 25:22, 25:22)
19 2022-11-04 LKS Olimpia Włodowice - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:3 (18:25, 10:25, 23:25)
20 2022-11-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
21 2022-11-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 2:3 (20:25, 25:20, 25:20, 22:25, 13:15)
22 2022-11-12 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
23 2022-11-10 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:2 (25:23, 33:31, 10:25, 20:25, 15:10)
24 2022-12-09 LKS Olimpia Włodowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 19:25, 17:25)
25 2022-11-19 Volley Dąbrowa Górnicza - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (21:25, 22:25, 20:25)
26 2022-11-18 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:12, 25:21, 25:15)
27 2022-11-19 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:19, 26:24, 25:16)
28 2022-11-26 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 1:3 (19:25, 25:17, 21:25, 21:25)
29 2022-11-25 Hemarpol Norwid Częstochowa - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)
30 2022-11-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:14, 25:16, 25:20)
31 2022-12-02 LKS Olimpia Włodowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (17:25, 20:25, 21:25)
32 2022-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 1:3 (22:25, 25:23, 17:25, 18:25)
33 2022-12-03 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 3:0 (25:17, 25:8, 25:12)
34 2022-12-10 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:15, 25:16)
35 2022-12-10 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)
36 2022-12-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 3:2 (17:25, 26:24, 15:25, 25:20, 15:10)
37 2022-12-16 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:3 (15:25, 22:25, 18:25)
38 2022-12-16 LKS Olimpia Włodowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:3 (17:25, 18:25, 11:25)
39 2022-12-17 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:3 (17:25, 22:25, 23:25)
40 2023-01-06 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:16, 25:13, 25:14)
41 2023-01-07 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:3 (25:20, 26:24, 21:25, 15:25, 13:15)
42 2022-12-18 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:20, 21:25, 26:24, 25:22)

Grupa Grupa I Liga Śląska Mężczyzn grupa B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 102482712933803
2Klub Siatkarski Racibórz 102172615920799
3Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 101762017817735
4Talent Sferawent Cieszyn 101752217888847
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 101141421628789
6BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1000330609822
1 2022-10-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin 0:3 (16:25, 19:25, 16:25)
2 2022-11-10 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Talent Sferawent Cieszyn 0:3 (17:25, 16:25, 27:29)
3 2022-10-08 Klub Siatkarski Racibórz - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:13, 25:21, 25:15)
4 2022-10-15 SK Górnik Radlin - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 3:1 (25:21, 21:25, 31:29, 25:19)
5 2022-10-15 Klub Siatkarski Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:23, 15:11)
6 2022-10-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:21, 25:14)
7 2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 0:3 (9:25, 20:25, 19:25)
8 2022-10-22 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
9 2022-10-21 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Talent Sferawent Cieszyn 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)
10 2022-11-05 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn 3:1 (25:22, 25:27, 25:10, 26:24)
11 2022-10-24 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
12 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Klub Siatkarski Racibórz 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
13 2022-11-19 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin 3:2 (24:26, 25:23, 18:25, 25:18, 16:14)
14 2022-11-18 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:12, 25:22)
15 2022-11-19 Talent Sferawent Cieszyn - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:21, 23:25, 20:25, 23:25)
16 2022-11-26 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)
17 2022-11-26 Talent Sferawent Cieszyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:17, 25:22)
18 2022-11-25 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Klub Siatkarski Racibórz 3:2 (25:20, 25:8, 18:25, 18:25, 15:10)
19 2022-12-02 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:3 (21:25, 11:25, 25:21, 20:25)
20 2022-12-02 Talent Sferawent Cieszyn - Klub Siatkarski Racibórz 3:1 (25:18, 19:25, 25:22, 25:19)
21 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 21:25, 12:25)
22 2022-12-09 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:17, 20:25, 25:14)
23 2022-12-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Klub Siatkarski Racibórz 1:3 (22:25, 25:27, 25:22, 19:25)
24 2022-12-09 Talent Sferawent Cieszyn - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (25:19, 24:26, 19:25, 18:25)
25 2022-12-30 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin 3:1 (25:19, 18:25, 32:30, 25:22)
26 2022-12-16 Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:18, 23:25, 25:18, 25:22)
27 2022-12-17 Klub Siatkarski Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3:1 (26:28, 25:16, 25:21, 25:12)
28 2023-01-07 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 3:2 (25:21, 27:29, 20:25, 25:23, 15:12)
29 2023-01-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno 1:3 (23:25, 25:22, 13:25, 18:25)
30 2023-01-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Talent Sferawent Cieszyn 3:2 (17:25, 18:25, 25:21, 25:23, 15:7)