Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 6186181483352
2KS AZS Rafako Racibórz 7176186569500
3UKS TRÓJKA Mikołów 5135155457409
4SK Górnik Radlin 5134145449379
5MKSR Pyskowice 572910421443
6KS Rudziniec 772915519551
7KS Płomień Przystajń 46286331304
8 UKS Jedynka Jaworzno 652714440477
9Hemarpol Norwid Częstochowa 551812421439
10MKS Winner Czechowice-Dziedzice 431310239308
11Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 631316397471
12LKS Olimpia Włodowice 621517429522
1 2019-10-31 KS Rudziniec - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (24:26, 25:21, 25:18, 16:25, 11:15)
2 2019-09-28 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKSR Pyskowice 0:3 (20:25, 20:25, 21:25)
3 2019-09-29 LKS Olimpia Włodowice - SK Górnik Radlin 1:3 (13:25, 17:25, 25:22, 23:25)
4 2019-09-28 UKS Jedynka Jaworzno - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (19:25, 20:25, 26:24, 21:25)
5 2019-09-28 KS Płomień Przystajń - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
6 2019-10-18 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25:14)
7 2019-10-05 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS Rudziniec 3:0 (25:11, 30:28, 25:21)
8 2019-11-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
9 2019-10-05 KS Płomień Przystajń - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
10 2019-10-05 KS AZS Rafako Racibórz - LKS Olimpia Włodowice 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)
11 2019-10-05 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:0 (25:20, 25:21, 25:19)
12 2019-10-05 MKSR Pyskowice - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (20:25, 25:22, 22:25, 25:21, 12:15)
13 2019-10-11 KS Rudziniec - MKSR Pyskowice 1:3 (22:25, 25:23, 23:25, 26:28)
14 2019-10-12 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin 0:0
15 2019-10-12 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (22:25, 18:25, 15:25)
16 2019-10-12 LKS Olimpia Włodowice - KS Płomień Przystajń 0:3 (11:25, 24:26, 20:25)
17 2019-10-12 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (21:25, 25:22, 20:25, 25:22, 15:12)
18 2019-10-12 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (13:25, 19:25, 14:25)
19 2019-10-18 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS Rudziniec 0:3 (16:25, 22:25, 15:25)
20 2019-10-21 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
21 2019-11-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice 2:3 (22:25, 21:25, 25:18, 25:19, 13:15)
22 2019-10-19 KS Płomień Przystajń - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 22:25)
23 2019-11-14 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (17:25, 16:25, 19:25)
24 2019-10-19 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 3:1 (25:17, 25:19, 24:26, 25:20)
25 2019-10-24 KS Rudziniec - SK Górnik Radlin 0:3 (16:25, 22:25, 9:25)
26 2019-11-09 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (13:25, 19:25, 27:29)
27 2019-10-26 KS Płomień Przystajń - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (20:25, 22:25, 25:17, 23:25)
28 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (24:26, 16:25, 16:25)
29 2019-10-27 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)
30 2019-10-26 UKS Jedynka Jaworzno - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:16, 25:18, 25:13)
31 2019-11-16 UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec 0:3 (21:25, 18:25, 21:25)
32 2019-11-15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - LKS Olimpia Włodowice 3:1 (25:19, 18:25, 25:18, 25:21)
33 2019-11-16 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:0 (30:28, 25:22, 25:19)
34 2019-11-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (25:27, 18:25, 19:25)
35 2019-11-27 KS Płomień Przystajń - MKSR Pyskowice 0:0
36 2019-11-17 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 3:2 (22:25, 24:26, 26:24, 25:19, 15:9)
37 2019-11-22 KS Rudziniec - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (20:25, 20:25, 25:27)
38 2019-11-23 KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin 0:0
39 2019-11-23 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
40 2019-11-23 UKS TRÓJKA Mikołów - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
41 2019-11-23 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
42 2019-11-24 LKS Olimpia Włodowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
43 2019-12-01 LKS Olimpia Włodowice - KS Rudziniec 0:0
44 2019-11-30 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
45 2019-11-30 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
46 2019-11-30 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKSR Pyskowice 0:0
47 2019-11-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
48 2019-11-30 KS Płomień Przystajń - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
49 2019-12-06 KS Rudziniec - KS Płomień Przystajń 0:0
50 2019-12-07 KS AZS Rafako Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
51 2019-12-07 SK Górnik Radlin - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
52 2019-12-07 MKSR Pyskowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
53 2019-12-07 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
54 2019-12-07 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice 0:0
55 2019-12-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS Rudziniec 0:0
56 2019-12-15 LKS Olimpia Włodowice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
57 2019-12-14 UKS Jedynka Jaworzno - MKSR Pyskowice 0:0
58 2019-12-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:0
59 2019-12-14 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
60 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Płomień Przystajń 0:0
61 2019-12-20 KS Rudziniec - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
62 2019-12-21 KS Płomień Przystajń - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
63 2019-12-21 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
64 2019-12-21 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
65 2019-12-21 MKSR Pyskowice - LKS Olimpia Włodowice 0:0
66 2019-12-21 UKS TRÓJKA Mikołów - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
67 2020-01-04 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Rudziniec 0:0
68 2020-01-04 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
69 2020-01-04 SK Górnik Radlin - LKS Olimpia Włodowice 0:0
70 2020-01-04 KS AZS Rafako Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
71 2020-01-04 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS Płomień Przystajń 0:0
72 2020-01-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
73 2020-01-10 KS Rudziniec - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
74 2020-01-11 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
75 2020-01-11 UKS Jedynka Jaworzno - KS Płomień Przystajń 0:0
76 2020-01-12 LKS Olimpia Włodowice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
77 2020-01-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 0:0
78 2020-01-11 UKS TRÓJKA Mikołów - MKSR Pyskowice 0:0
79 2020-01-25 MKSR Pyskowice - KS Rudziniec 0:0
80 2020-01-25 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
81 2020-01-25 KS AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
82 2020-01-25 KS Płomień Przystajń - LKS Olimpia Włodowice 0:0
83 2020-01-25 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
84 2020-01-25 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
85 2020-01-31 KS Rudziniec - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
86 2020-02-01 UKS Jedynka Jaworzno - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
87 2020-02-02 LKS Olimpia Włodowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
88 2020-02-01 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS Płomień Przystajń 0:0
89 2020-02-01 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
90 2020-02-01 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 0:0
91 2020-02-08 SK Górnik Radlin - KS Rudziniec 0:0
92 2020-02-08 KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice 0:0
93 2020-02-08 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Płomień Przystajń 0:0
94 2020-02-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
95 2020-02-08 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - LKS Olimpia Włodowice 0:0
96 2020-02-08 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
97 2020-02-14 KS Rudziniec - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
98 2020-02-16 LKS Olimpia Włodowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
99 2020-02-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
100 2020-02-15 UKS TRÓJKA Mikołów - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
101 2020-02-15 MKSR Pyskowice - KS Płomień Przystajń 0:0
102 2020-02-15 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
103 2020-02-22 KS AZS Rafako Racibórz - KS Rudziniec 0:0
104 2020-02-22 SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń 0:0
105 2020-02-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKSR Pyskowice 0:0
106 2020-02-22 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
107 2020-02-22 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
108 2020-02-22 UKS Jedynka Jaworzno - LKS Olimpia Włodowice 0:0
109 2020-02-28 KS Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice 0:0
110 2020-02-29 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
111 2020-02-29 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
112 2020-02-29 MKSR Pyskowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
113 2020-02-29 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
114 2020-02-29 KS AZS Rafako Racibórz - KS Płomień Przystajń 0:0
115 2020-03-07 KS Płomień Przystajń - KS Rudziniec 0:0
116 2020-03-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
117 2020-03-07 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - SK Górnik Radlin 0:0
118 2020-03-07 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKSR Pyskowice 0:0
119 2020-03-07 UKS Jedynka Jaworzno - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
120 2020-03-08 LKS Olimpia Włodowice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
121 2020-03-13 KS Rudziniec - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
122 2020-03-14 UKS TRÓJKA Mikołów - LKS Olimpia Włodowice 0:0
123 2020-03-14 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
124 2020-03-14 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
125 2020-03-14 KS AZS Rafako Racibórz - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
126 2020-03-14 KS Płomień Przystajń - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
127 2020-03-21 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Rudziniec 0:0
128 2020-03-21 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS Płomień Przystajń 0:0
129 2020-03-21 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
130 2020-03-21 UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 0:0
131 2020-03-22 LKS Olimpia Włodowice - MKSR Pyskowice 0:0
132 2020-03-21 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0