Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Mężczyzn

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS TRÓJKA Mikołów 214615532818601698
2UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 204315512717451649
3MKSR Pyskowice 214314472717201617
4SK Górnik Radlin 203513433617731726
5KS Płomień Przystajń 213512453818621818
6KS AZS Rafako Racibórz 213311434318571801
7Hemarpol Norwid Częstochowa 20289384016921752
8AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 21268394819251962
9Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 21218334717691811
10MKS Winner Czechowice-Dziedzice 20217324716881756
11KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 21216325117701887
12MCKiS Jaworzno II21206275116431827
1 2018-09-29 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - SK Górnik Radlin 2:3 (25:19, 19:25, 20:25, 25:22, 13:15)
2 2018-09-29 KS Płomień Przystajń - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 3:2 (20:25, 25:13, 27:29, 30:28, 15:11)
3 2018-09-29 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:3 (25:16, 19:25, 25:18, 11:25, 12:15)
4 2018-09-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:0 (29:27, 25:21, 25:18)
5 2018-09-29 MKSR Pyskowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:20)
6 2018-09-29 MCKiS Jaworzno II - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 2:3 (20:25, 25:21, 25:20, 22:25, 14:16)
7 2018-10-07 MCKiS Jaworzno II - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:1 (35:33, 16:25, 25:22, 25:21)
8 2018-12-14 MKSR Pyskowice - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:0 (25:23, 25:21, 25:19)
9 2018-10-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (16:25, 23:25, 25:20, 19:25)
10 2018-10-06 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (22:25, 18:25, 25:23, 25:18, 15:13)
11 2018-10-06 KS AZS Rafako Racibórz - KS Płomień Przystajń 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:22)
12 2018-10-06 SK Górnik Radlin - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 2:3 (25:22, 23:25, 25:16, 26:28, 6:15)
13 2018-10-13 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:2 (25:27, 20:25, 25:22, 25:22, 15:11)
14 2018-10-13 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin 2:3 (28:26, 25:22, 23:25, 14:25, 5:15)
15 2018-10-13 KS Płomień Przystajń - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)
16 2018-10-13 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:22, 25:16, 23:25, 23:25, 11:15)
17 2018-10-13 Hemarpol Norwid Częstochowa - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:1 (25:23, 23:25, 25:19, 25:14)
18 2018-10-13 MKSR Pyskowice - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:18, 25:16, 25:21)
19 2018-10-27 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKSR Pyskowice 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
20 2018-10-26 MCKiS Jaworzno II - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (23:25, 19:25, 24:26)
21 2019-03-07 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (20:25, 25:18, 25:17, 25:17)
22 2018-10-27 KS Płomień Przystajń - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (11:25, 19:25, 25:14, 18:25)
23 2018-10-27 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SK Górnik Radlin 1:3 (21:25, 33:35, 25:16, 21:25)
24 2019-01-03 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
25 2018-11-03 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS AZS Rafako Racibórz 3:2 (25:17, 25:21, 20:25, 23:25, 15:13)
26 2018-10-28 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:0 (25:22, 25:18, 25:17)
27 2018-10-28 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (22:25, 19:25, 18:25)
28 2018-10-26 KS Płomień Przystajń - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 1:3 (25:19, 22:25, 32:34, 21:25)
29 2018-10-28 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MCKiS Jaworzno II 3:2 (25:11, 25:17, 23:25, 16:25, 15:9)
30 2018-10-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKSR Pyskowice 3:2 (27:25, 21:25, 25:21, 18:25, 15:10)
31 2018-11-10 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 1:3 (25:18, 21:25, 16:25, 21:25)
32 2018-11-10 MKSR Pyskowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:20)
33 2018-11-11 MCKiS Jaworzno II - KS Płomień Przystajń 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)
34 2018-11-10 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - SK Górnik Radlin 2:3 (27:25, 26:28, 25:23, 21:25, 14:16)
35 2018-11-10 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 2:3 (25:20, 14:25, 19:25, 25:23, 10:15)
36 2018-11-10 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:15, 25:16, 25:17)
37 2018-11-17 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:1 (25:27, 25:18, 25:21, 25:19)
38 2018-11-17 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (25:17, 25:15, 23:25, 19:25, 19:17)
39 2018-11-17 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 1:3 (25:19, 22:25, 22:25, 23:25)
40 2018-11-16 SK Górnik Radlin - MCKiS Jaworzno II 3:1 (25:12, 20:25, 25:21, 25:15)
41 2018-11-17 KS Płomień Przystajń - MKSR Pyskowice 1:3 (23:25, 23:25, 25:22, 24:26)
42 2018-11-17 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:22, 22:25, 25:14, 26:24)
43 2018-11-24 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
44 2018-11-24 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Płomień Przystajń 3:2 (29:27, 25:11, 20:25, 19:25, 15:11)
45 2018-11-23 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin 0:3 (19:25, 22:25, 19:25)
46 2018-11-24 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:15, 29:27, 25:12)
47 2018-11-24 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (25:17, 19:25, 25:14, 22:25, 13:15)
48 2018-11-24 UKS TRÓJKA Mikołów - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:1 (25:27, 25:15, 25:19, 25:23)
49 2019-01-31 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (23:25, 19:25, 25:23, 15:25)
50 2018-12-01 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:1 (25:18, 20:25, 25:13, 25:21)
51 2018-12-01 KS AZS Rafako Racibórz - MCKiS Jaworzno II 3:1 (25:12, 22:25, 25:14, 25:22)
52 2018-12-01 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - MKSR Pyskowice 1:3 (27:29, 13:25, 25:17, 21:25)
53 2018-11-30 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (25:13, 26:24, 21:25, 25:23)
54 2018-11-30 KS Płomień Przystajń - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)
55 2018-12-07 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS Płomień Przystajń 3:2 (25:19, 25:16, 25:27, 32:34, 17:15)
56 2018-12-08 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 2:3 (23:25, 19:25, 25:20, 25:23, 12:15)
57 2018-12-08 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:3 (27:29, 22:25, 23:25)
58 2018-12-08 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (28:26, 18:25, 25:21, 25:17)
59 2018-12-09 MCKiS Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (15:25, 18:25, 22:25)
60 2018-12-08 UKS TRÓJKA Mikołów - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:1 (25:17, 25:17, 21:25, 25:21)
61 2019-01-27 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 2:3 (25:18, 25:18, 18:25, 21:25, 10:15)
62 2018-12-15 UKS TRÓJKA Mikołów - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:17, 25:23, 25:22)
63 2018-12-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKSR Pyskowice 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)
64 2018-12-15 KS AZS Rafako Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:1 (20:25, 25:21, 25:20, 25:15)
65 2018-12-15 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 30:28)
66 2018-12-15 SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń 1:3 (25:19, 21:25, 22:25, 16:25)
67 2019-01-05 SK Górnik Radlin - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:23, 25:23, 25:17)
68 2019-01-05 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - KS Płomień Przystajń 3:0 (25:21, 25:13, 25:18)
69 2019-01-05 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:22, 25:22, 25:21)
70 2019-01-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (22:25, 25:21, 22:25, 21:25)
71 2019-03-10 UKS TRÓJKA Mikołów - MKSR Pyskowice 0:3 (19:25, 21:25, 24:26)
72 2019-01-06 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - MCKiS Jaworzno II 1:3 (23:25, 21:25, 25:14, 26:28)
73 2019-01-12 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:21, 25:23, 26:24)
74 2019-01-13 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - MKSR Pyskowice 3:0 (25:22, 25:18, 25:20)
75 2019-01-12 UKS TRÓJKA Mikołów - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
76 2019-02-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 1:3 (19:25, 25:21, 14:25, 23:25)
77 2019-02-08 KS Płomień Przystajń - KS AZS Rafako Racibórz 3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 25:16)
78 2019-02-03 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - SK Górnik Radlin 3:0 (25:22, 25:19, 25:17)
79 2019-01-19 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 2:3 (25:19, 17:25, 26:24, 20:25, 10:15)
80 2019-01-18 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (25:22, 17:25, 24:26, 23:25)
81 2019-01-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS Płomień Przystajń 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
82 2019-01-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:14, 25:15, 25:19)
83 2019-01-30 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (22:25, 23:25, 25:27)
84 2019-01-20 MCKiS Jaworzno II - MKSR Pyskowice 3:1 (25:22, 25:16, 22:25, 25:23)
85 2019-01-26 MKSR Pyskowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:1 (23:25, 25:13, 25:20, 25:17)
86 2019-02-28 Hemarpol Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 3:1 (25:22, 25:23, 16:25, 26:24)
87 2018-12-04 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:1 (25:22, 22:25, 25:19, 27:25)
88 2019-01-26 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Płomień Przystajń 3:0 (25:20, 27:25, 25:22)
89 2019-03-12 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:3 (15:25, 12:25, 24:26)
90 2019-02-20 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - KS AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:18, 25:21, 25:16)
91 2019-02-02 KS AZS Rafako Racibórz - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:21, 25:15, 25:22)
92 2019-02-08 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 3:2 (25:21, 15:25, 19:25, 25:22, 15:10)
93 2019-03-05 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin 3:0 (25:23, 27:25, 25:14)
94 2019-02-03 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - KS Płomień Przystajń 3:1 (25:20, 20:25, 25:15, 25:22)
95 2019-02-02 MCKiS Jaworzno II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (32:30, 25:17, 25:20)
96 2019-02-02 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:18, 25:18, 25:21)
97 2019-02-16 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (23:25, 16:25, 16:25)
98 2019-02-16 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKSR Pyskowice 0:3 (19:25, 17:25, 24:26)
99 2019-02-10 KS Płomień Przystajń - MCKiS Jaworzno II 3:2 (23:25, 25:22, 15:25, 25:20, 15:10)
100 2019-02-16 SK Górnik Radlin - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:1 (25:20, 28:26, 22:25, 25:22)
101 2019-03-03 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (26:24, 18:25, 25:15, 27:25)
102 2019-03-14 KS AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:1 (21:25, 25:22, 25:14, 25:23)
103 2019-03-03 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:2 (24:26, 20:25, 26:24, 25:17, 15:8)
104 2019-02-23 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz 2:3 (31:29, 19:25, 23:25, 25:15, 9:15)
105 2019-02-24 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 1:3 (22:25, 25:21, 23:25, 24:26)
106 2019-03-08 MCKiS Jaworzno II - SK Górnik Radlin 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)
107 2019-02-23 MKSR Pyskowice - KS Płomień Przystajń 0:3 (18:25, 22:25, 24:26)
108 2019-03-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 2:3 (25:19, 25:21, 17:25, 16:25, 17:19)
109 2019-03-17 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
110 2019-03-02 KS Płomień Przystajń - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (14:25, 25:17, 25:27, 25:11, 15:11)
111 2019-03-02 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice 3:1 (23:25, 25:23, 25:16, 25:20)
112 2019-03-02 MCKiS Jaworzno II - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:3 (20:25, 20:25, 15:25)
113 2019-03-03 KS AZS Rafako Racibórz - AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY 3:2 (25:19, 19:25, 22:25, 25:23, 15:5)
114 2019-03-02 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (21:25, 26:24, 25:27, 12:25)
115 2019-03-09 UKS TRÓJKA Mikołów - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:0 (25:23, 25:22, 25:15)
116 2019-03-09 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 3:1 (25:22, 26:24, 22:25, 25:17)
117 2019-03-09 MCKiS Jaworzno II - KS AZS Rafako Racibórz 3:2 (27:25, 16:25, 27:25, 26:28, 15:10)
118 2019-03-09 MKSR Pyskowice - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 1:3 (25:23, 22:25, 13:25, 21:25)
119 2019-03-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin 2:3 (16:25, 25:20, 17:25, 25:20, 12:15)
120 2019-03-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS Płomień Przystajń 1:3 (25:11, 21:25, 23:25, 13:25)
121 2019-03-16 KS Płomień Przystajń - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 3:1 (25:21, 23:25, 25:15, 25:15)
122 2019-03-21 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
123 2019-03-20 UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI - Hemarpol Norwid Częstochowa 0:0
124 2019-03-16 KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice 0:3 (17:25, 20:25, 23:25)
125 2019-03-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MCKiS Jaworzno II 1:3 (25:23, 19:25, 19:25, 23:25)
126 2019-03-17 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:16, 12:25, 19:25, 31:29, 12:15)
127 2019-03-23 AMISTER UKS GWIAZDA TARNOWSKIE GÓRY - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie 0:0
128 2019-03-23 MCKiS Jaworzno II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
129 2019-03-23 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa 0:0
130 2019-03-23 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
131 2019-03-23 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS TYGRYSY KRZEPICE SPS PANKI 0:0
132 2019-03-23 KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin 0:0