Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

III Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSS "GUMISIE" Pyskowice 2626015047
2GS UKS Krzanowice II131307527
3MKS Dąbrowa Górnicza II131307532
4MOSiR Łaziska Górne 2000664150
5UKS SUSZEC II2000642150
6Volley Dąbrowa Górnicza 0000000
1 2000-01-01 MKS Dąbrowa Górnicza II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
2 2024-02-17 MOSiR Łaziska Górne - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (13:25, 11:25, 8:25)
3 2024-02-17 UKS SUSZEC II - GS UKS Krzanowice II 0:3 (11:25, 8:25, 8:25)
4 2000-01-01 Volley Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice II 0:0
5 2024-02-24 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS SUSZEC II 3:0 (25:5, 25:5, 25:5)
6 2024-02-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSiR Łaziska Górne 3:0 (25:4, 25:16, 25:12)
7 2000-01-01 MOSiR Łaziska Górne - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
8 2024-03-02 UKS SUSZEC II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
9 2024-03-02 GS UKS Krzanowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
10 2024-03-09 Volley Dąbrowa Górnicza - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
11 2024-03-09 GS UKS Krzanowice II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
12 2024-03-09 MOSiR Łaziska Górne - UKS SUSZEC II 0:0
13 2024-03-16 UKS SUSZEC II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
14 2024-03-16 GS UKS Krzanowice II - MOSiR Łaziska Górne 0:0
15 2024-03-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
16 2024-03-23 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
17 2024-03-23 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSiR Łaziska Górne 0:0
18 2024-03-22 GS UKS Krzanowice II - UKS SUSZEC II 0:0
19 2024-04-06 GS UKS Krzanowice II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
20 2024-04-06 UKS SUSZEC II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
21 2024-04-06 MOSiR Łaziska Górne - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
22 2024-04-13 Volley Dąbrowa Górnicza - MOSiR Łaziska Górne 0:0
23 2024-04-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS SUSZEC II 0:0
24 2024-04-13 KSS "GUMISIE" Pyskowice - GS UKS Krzanowice II 0:0
25 2024-04-20 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
26 2024-04-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - GS UKS Krzanowice II 0:0
27 2024-04-20 UKS SUSZEC II - MOSiR Łaziska Górne 0:0
28 2024-04-27 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS SUSZEC II 0:0
29 2024-04-27 MOSiR Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice II 0:0
30 2024-04-27 MKS Dąbrowa Górnicza II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0