Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

III Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 26260150106
2KS Częstochowianka 24153186149
3MUKS Michałkowice II23155199227
4SV MOSiR Zabrze 1213211689
5GLKS Wilkowice 100035975
6UKSG Blachownia II100034775
7Akademia Siatkówki SPS Panki 100033975
2020-02-08 Akademia Siatkówki SPS Panki - pauzuje0:0
2020-02-15pauzuje- GLKS Wilkowice 0:0
2020-02-22 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2020-02-23pauzuje- UKSG Blachownia II 0:0
2020-02-29 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2020-03-07pauzuje- MUKS Michałkowice II 0:0
2020-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2020-03-21pauzuje- Akademia Siatkówki SPS Panki 0:0
2020-03-22 GLKS Wilkowice - pauzuje0:0
2020-03-28pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0
2020-04-04 UKSG Blachownia II - pauzuje0:0
2020-04-18pauzuje- KS Częstochowianka 0:0
2020-04-19 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2020-04-25pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
1 2020-02-08 MUKS Michałkowice II - SV MOSiR Zabrze 2:3 (18:25, 26:24, 29:27, 6:25, 10:15)
2 2020-02-08 KS Częstochowianka - UKSG Blachownia II 0:0
3 2020-02-08 MKS Czechowice-Dziedzice - GLKS Wilkowice 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)
4 2020-02-16 UKSG Blachownia II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (16:25, 13:25, 18:25)
5 2020-02-15 MUKS Michałkowice II - KS Częstochowianka 3:2 (25:22, 24:26, 28:26, 18:25, 15:12)
6 2020-02-26 Akademia Siatkówki SPS Panki - SV MOSiR Zabrze 0:0
7 2020-02-19 KS Częstochowianka - Akademia Siatkówki SPS Panki 3:0 (25:12, 25:7, 25:20)
8 2020-02-22 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Michałkowice II 0:0
9 2020-02-22 GLKS Wilkowice - UKSG Blachownia II 0:0
10 2020-03-07 MUKS Michałkowice II - GLKS Wilkowice 0:0
11 2020-03-13 Akademia Siatkówki SPS Panki - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
12 2020-02-23 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka 0:0
13 2020-02-29 MKS Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze 0:0
14 2020-02-29 GLKS Wilkowice - Akademia Siatkówki SPS Panki 0:0
15 2020-03-01 UKSG Blachownia II - MUKS Michałkowice II 0:0
16 2020-03-07 UKSG Blachownia II - Akademia Siatkówki SPS Panki 0:0
17 2020-03-06 SV MOSiR Zabrze - GLKS Wilkowice 0:0
18 2020-03-07 KS Częstochowianka - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
19 2020-03-14 GLKS Wilkowice - KS Częstochowianka 0:0
20 2020-03-14 SV MOSiR Zabrze - UKSG Blachownia II 0:0
21 2020-03-14 MUKS Michałkowice II - Akademia Siatkówki SPS Panki 0:0
22 2020-03-21 SV MOSiR Zabrze - MUKS Michałkowice II 0:0
23 2020-03-21 UKSG Blachownia II - KS Częstochowianka 0:0
24 2020-03-21 GLKS Wilkowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
25 2020-03-22 MKS Czechowice-Dziedzice - UKSG Blachownia II 0:0
26 2020-03-22 KS Częstochowianka - MUKS Michałkowice II 0:0
27 2020-03-22 SV MOSiR Zabrze - Akademia Siatkówki SPS Panki 0:0
28 2020-03-29 Akademia Siatkówki SPS Panki - KS Częstochowianka 0:0
29 2020-03-28 MUKS Michałkowice II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
30 2020-03-28 UKSG Blachownia II - GLKS Wilkowice 0:0
31 2020-04-04 GLKS Wilkowice - MUKS Michałkowice II 0:0
32 2020-04-04 MKS Czechowice-Dziedzice - Akademia Siatkówki SPS Panki 0:0
33 2020-04-04 KS Częstochowianka - SV MOSiR Zabrze 0:0
34 2020-04-18 SV MOSiR Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
35 2020-04-18 Akademia Siatkówki SPS Panki - GLKS Wilkowice 0:0
36 2020-04-18 MUKS Michałkowice II - UKSG Blachownia II 0:0
37 2020-04-19 Akademia Siatkówki SPS Panki - UKSG Blachownia II 0:0
38 2020-04-19 GLKS Wilkowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
39 2020-04-19 MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka 0:0
40 2020-04-25 KS Częstochowianka - GLKS Wilkowice 0:0
41 2020-04-25 UKSG Blachownia II - SV MOSiR Zabrze 0:0
42 2020-04-26 Akademia Siatkówki SPS Panki - MUKS Michałkowice II 0:0