Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 0000000
2MKS Dwójka Zawiercie 0000000
3MKS Dąbrowa Górnicza 0000000
4MKS Dąbrowa Górnicza II0000000
5MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0000000
6MOSM Tychy 0000000
7TJ Ostrava 0000000
8TJ Sokol Frydek Mistek 0000000
1 2019-09-25 TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava 0:0
2 2019-09-25 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
3 2019-09-25 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 0:0
4 2019-09-25 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
5 2019-10-02 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
6 2019-10-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 0:0
7 2019-10-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
8 2019-10-02 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
9 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava 0:0
10 2019-10-09 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
11 2019-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
12 2019-10-09 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
13 2019-10-16 TJ Ostrava - MOSM Tychy 0:0
14 2019-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
15 2019-10-16 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
16 2019-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
17 2019-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava 0:0
18 2019-10-23 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
19 2019-10-23 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
20 2019-10-23 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
21 2019-10-30 TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
22 2019-10-30 TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy 0:0
23 2019-10-30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
24 2019-10-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
25 2019-11-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava 0:0
26 2019-11-06 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
27 2019-11-06 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
28 2019-11-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
29 2019-11-13 TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
30 2019-11-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
31 2019-11-13 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
32 2019-11-13 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
33 2019-11-20 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava 0:0
34 2019-11-20 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
35 2019-11-20 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
36 2019-11-20 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
37 2019-11-27 TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
39 2019-11-27 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
40 2019-11-27 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:0
41 2019-12-02 MOSM Tychy - TJ Ostrava 0:0
42 2019-12-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
43 2019-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
44 2019-12-02 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
45 2019-12-04 TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
46 2019-12-04 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
47 2019-12-04 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
48 2019-12-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 0:0
49 2019-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Ostrava 0:0
50 2019-12-11 MOSM Tychy - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
51 2019-12-11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
52 2019-12-11 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
53 2019-12-18 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
54 2019-12-18 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
55 2019-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:0
56 2019-12-18 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 0000000
2MOSM Tychy II0000000
3MOSM Tychy III0000000
4UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0000000
5UKS TRÓJKA Mikołów 0000000
2019-10-02 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2019-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-10-16 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2019-10-23 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-11-13 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2019-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-11-27 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2019-12-04 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2019-12-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MOSM Tychy III - KPKS Halemba 0:0
2 2019-10-01 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
3 2019-10-09 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
4 2019-10-09 KPKS Halemba - MOSM Tychy II 0:0
5 2019-10-16 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
6 2019-10-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 0:0
7 2019-10-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II 0:0
8 2019-10-22 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba 0:0
9 2019-11-06 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
10 2019-11-06 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 0:0
11 2019-11-13 KPKS Halemba - MOSM Tychy III 0:0
12 2019-11-12 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
13 2019-11-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III 0:0
14 2019-11-20 MOSM Tychy II - KPKS Halemba 0:0
15 2019-11-26 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 0:0
16 2019-11-27 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
17 2019-12-04 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
18 2019-12-04 KPKS Halemba - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
19 2019-12-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba 0:0
20 2019-12-11 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 0000000
2MOSiR Polonia Łaziska Górne 0000000
3MUKS Sari Żory 0000000
4UKS Jedynka Rybnik 0000000
2019-10-02pauzuje- pauzuje0:0
2019-10-09pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2019-10-09 MOSiR Polonia Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-10-16 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2019-10-16 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-10-23pauzuje- MOSiR Polonia Łaziska Górne 0:0
2019-10-23 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-11-06 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2019-11-13pauzuje- pauzuje0:0
2019-11-20 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-11-20 MOSiR Polonia Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-11-27pauzuje- MUKS Sari Żory 0:0
2019-11-27 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-12-04 MOSiR Polonia Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-12-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-12-11pauzuje- UKS Jedynka Rybnik 0:0
2019-12-11 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
-1 2019-10-02 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik 0:0
0 2019-10-02 MUKS Sari Żory - MOSiR Polonia Łaziska Górne 0:0
1 2019-10-09 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 0:0
2 2019-10-16 MOSiR Polonia Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik 0:0
3 2019-10-23 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 0:0
4 2019-11-06 MOSiR Polonia Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 0:0
5 2019-11-13 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 0:0
6 2019-11-13 MOSiR Polonia Łaziska Górne - MUKS Sari Żory 0:0
7 2019-11-20 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 0:0
8 2019-11-27 UKS Jedynka Rybnik - MOSiR Polonia Łaziska Górne 0:0
9 2019-12-04 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:0
10 2019-12-11 JKS SMS Jastrzębie - MOSiR Polonia Łaziska Górne 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSS "GUMISIE" Pyskowice 0000000
2MUKS Michałkowice 0000000
3MUKS Michałkowice II0000000
4SiKReT Gliwice 0000000
5UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0000000
2019-10-02 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2019-10-16 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-10-23 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2019-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
2019-11-13 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2019-11-27 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-12-04 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2019-12-11 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II 0:0
2 2019-10-02 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
3 2019-10-09 MUKS Michałkowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
4 2019-10-09 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice 0:0
5 2019-10-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 0:0
6 2019-10-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice II 0:0
7 2019-10-23 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
8 2019-10-23 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
9 2019-11-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 0:0
10 2019-11-06 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice 0:0
11 2019-11-13 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice 0:0
12 2019-11-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
13 2019-11-20 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice II 0:0
14 2019-11-20 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice 0:0
15 2019-11-27 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
16 2019-11-27 MUKS Michałkowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
17 2019-12-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 0:0
18 2019-12-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice 0:0
19 2019-12-11 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
20 2019-12-11 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice II 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ANBUD MKS Będzin 0000000
2CFiK Klima Będzin 0000000
3KS Częstochowianka 0000000
4KS Częstochowianka II0000000
5UKS "Stars Volley" Częstochowa 0000000
2019-10-02pauzuje- ANBUD MKS Będzin 0:0
2019-10-09pauzuje- KS Częstochowianka II 0:0
2019-10-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje0:0
2019-10-23pauzuje- CFiK Klima Będzin 0:0
2019-11-06 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2019-11-13pauzuje- ANBUD MKS Będzin 0:0
2019-11-20 KS Częstochowianka II - pauzuje0:0
2019-11-27pauzuje- UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
2019-12-04 CFiK Klima Będzin - pauzuje0:0
2019-12-11pauzuje- KS Częstochowianka 0:0
1 2019-10-02 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II 0:0
2 2019-10-02 UKS "Stars Volley" Częstochowa - CFiK Klima Będzin 0:0
3 2019-10-09 KS Częstochowianka - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
4 2019-10-09 ANBUD MKS Będzin - CFiK Klima Będzin 0:0
5 2019-10-16 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka 0:0
6 2019-10-16 KS Częstochowianka II - ANBUD MKS Będzin 0:0
7 2019-10-23 KS Częstochowianka II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
8 2019-10-23 ANBUD MKS Będzin - KS Częstochowianka 0:0
9 2019-11-06 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka II 0:0
10 2019-11-06 UKS "Stars Volley" Częstochowa - ANBUD MKS Będzin 0:0
11 2019-11-13 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka 0:0
12 2019-11-13 CFiK Klima Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
13 2019-11-20 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka 0:0
14 2019-11-20 CFiK Klima Będzin - ANBUD MKS Będzin 0:0
15 2019-11-27 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin 0:0
16 2019-11-27 ANBUD MKS Będzin - KS Częstochowianka II 0:0
17 2019-12-04 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka II 0:0
18 2019-12-04 KS Częstochowianka - ANBUD MKS Będzin 0:0
19 2019-12-11 KS Częstochowianka II - CFiK Klima Będzin 0:0
20 2019-12-11 ANBUD MKS Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MCKiS Jaworzno 0000000
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0000000
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec II0000000
4Silesia Volley MSK Mysłowice 0000000
5UKS Sokół '43 Katowice 0000000
2019-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2019-10-23 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2019-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-11-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2019-12-04 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-12-11 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 0:0
2 2019-10-02 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
3 2019-10-09 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
4 2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
5 2019-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
6 2019-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno 0:0
7 2019-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
8 2019-10-23 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
9 2019-11-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
10 2019-11-06 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
11 2019-11-13 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
12 2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
13 2019-11-20 UKS Sokół '43 Katowice - MCKiS Jaworzno 0:0
14 2019-11-20 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
15 2019-11-27 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
16 2019-11-27 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
17 2019-12-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
18 2019-12-04 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
19 2019-12-11 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
20 2019-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II0000000
2MKS Bielsko-Biała 0000000
3MKS Czechowice-Dziedzice 0000000
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0000000
5VC Victoria MOSiR Cieszyn 0000000
2019-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2019-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2019-10-16 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2019-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2019-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2019-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2019-11-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-12-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2019-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
2 2019-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
3 2019-10-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
4 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:0
5 2019-10-16 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
6 2019-10-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
7 2019-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
8 2019-10-23 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
9 2019-11-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 0:0
10 2019-11-06 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
11 2019-11-13 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 0:0
12 2019-11-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
13 2019-11-20 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
14 2019-11-20 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
15 2019-11-27 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
16 2019-11-27 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
17 2019-12-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
18 2019-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała 0:0
19 2019-12-11 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
20 2019-12-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -