Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 8248241622334
2BKS STAL Bielsko-Biała 91972212756687
3TJ Ostrava 91561918767818
4MKS Dwójka Zawiercie 81551813726670
5MOSM Tychy 91441718762764
6TJ Sokol Frydek Mistek 81131518716713
7MKS Dąbrowa Górnicza II9411024665788
8MKS ZORZA Wodzisław Śląski 800324416656
1 2019-09-25 TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava 2:3 (25:20, 24:26, 25:22, 22:25, 14:16)
2 2019-09-25 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:8, 25:12, 25:15)
3 2019-09-25 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 3:2 (25:21, 25:20, 25:27, 23:25, 15:4)
4 2019-10-28 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (7:25, 3:25, 10:25)
5 2019-10-02 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (8:25, 25:22, 15:25, 16:25)
6 2019-10-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 1:3 (13:25, 25:17, 27:29, 20:25)
7 2019-10-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (14:25, 14:25, 19:25)
8 2019-10-02 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 26:24, 19:25, 25:20)
9 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
10 2019-11-27 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
11 2019-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:21, 25:7, 25:19)
12 2019-10-09 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
13 2019-10-16 TJ Ostrava - MOSM Tychy 3:2 (26:24, 20:25, 25:22, 16:25, 15:10)
14 2019-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:4, 25:11, 25:11)
15 2019-10-21 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (20:25, 25:20, 25:20, 26:24)
16 2019-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (22:25, 26:24, 25:18, 21:25, 18:16)
17 2019-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)
18 2019-10-23 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:14, 18:25, 21:25)
19 2019-10-21 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (11:25, 15:25, 18:25)
20 2019-10-23 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:9, 25:15, 25:19)
21 2019-10-30 TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (15:25, 25:17, 25:17, 25:22)
22 2019-10-30 TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 25:27)
23 2019-10-30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 8:25, 19:25)
24 2019-10-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (22:25, 26:24, 23:25, 18:25)
25 2019-11-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava 2:3 (21:25, 25:21, 25:22, 17:25, 10:15)
26 2019-11-06 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)
27 2019-11-06 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 19:25, 18:25)
28 2019-11-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek 1:3 (25:19, 15:25, 18:25, 7:25)
29 2019-11-13 TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek 3:1 (25:17, 10:25, 25:16, 25:21)
30 2019-11-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 12:25, 14:25, 21:25)
31 2019-11-13 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (24:26, 25:18, 24:26, 17:25)
32 2019-11-13 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:14, 25:4)
33 2019-11-20 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava 0:0
34 2019-11-20 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (26:24, 27:29, 25:18, 25:19)
35 2019-11-20 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
36 2019-11-20 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek 3:2 (16:25, 26:24, 29:27, 18:25, 15:11)
37 2019-11-27 TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
39 2019-11-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
40 2019-11-27 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:0
41 2019-12-02 MOSM Tychy - TJ Ostrava 0:0
42 2019-12-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
43 2019-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
44 2019-12-02 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
45 2019-10-23 TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (26:24, 25:21, 17:25, 29:27)
46 2019-12-04 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
47 2019-12-04 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
48 2019-12-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 0:0
49 2019-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Ostrava 0:0
50 2019-12-11 MOSM Tychy - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
51 2019-12-11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
52 2019-12-11 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
53 2019-12-18 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
54 2019-12-18 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
55 2019-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:0
56 2019-12-18 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 6145166520383
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 5124134416318
3UKS TRÓJKA Mikołów 6931211484463
4MOSM Tychy III672813435458
5MOSM Tychy II500015142375
2019-10-02 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2019-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-10-16 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2019-10-23 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-11-13 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2019-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-11-27 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2019-12-04 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2019-12-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MOSM Tychy III - KPKS Halemba 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:22)
2 2019-10-01 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 18:25, 19:25)
3 2019-10-09 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (20:25, 24:26, 25:23, 25:12, 14:16)
4 2019-10-09 KPKS Halemba - MOSM Tychy II 3:0 (25:5, 25:7, 25:9)
5 2019-10-16 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (6:25, 11:25, 2:25)
6 2019-10-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 3:0 (25:20, 25:23, 25:12)
7 2019-10-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II 3:0 (25:7, 25:6, 25:16)
8 2019-10-22 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba 2:3 (21:25, 25:23, 12:25, 25:23, 11:15)
9 2019-11-06 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:20, 19:25, 25:23, 27:25)
10 2019-11-06 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 3:0 (25:10, 25:21, 25:12)
11 2019-11-13 KPKS Halemba - MOSM Tychy III 3:0 (25:22, 25:17, 25:9)
12 2019-11-12 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:21, 25:18, 23:25, 25:14)
13 2019-11-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III 3:0 (25:21, 25:18, 25:13)
14 2019-11-20 KPKS Halemba - MOSM Tychy II 3:0 (25:10, 25:12, 25:8)
15 2019-11-26 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 0:0
16 2019-11-27 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
17 2019-12-04 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
18 2019-12-04 KPKS Halemba - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
19 2019-12-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba 0:0
20 2019-12-11 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 5145154448337
2UKS Jedynka Rybnik 572911428430
3KS "Polonia" Łaziska Górne 45279325347
4JKS SMS Jastrzębie 410512304391
2019-10-02pauzuje- pauzuje0:0
2019-10-09pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2019-10-09 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-10-16 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2019-10-16 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-10-23pauzuje- KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
2019-10-23 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-11-06 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2019-11-13pauzuje- pauzuje0:0
2019-11-20 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-11-20 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-11-27pauzuje- MUKS Sari Żory 0:0
2019-11-27 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-12-04 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-12-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-12-11pauzuje- UKS Jedynka Rybnik 0:0
2019-12-11 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
-1 2019-10-02 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (14:25, 14:25, 25:21, 13:25)
0 2019-10-02 MUKS Sari Żory - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (25:10, 25:19, 25:19)
1 2019-10-09 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 1:3 (18:25, 16:25, 28:26, 11:25)
2 2019-10-16 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik 3:2 (17:25, 25:23, 25:18, 16:25, 15:13)
3 2019-10-23 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 2:3 (9:25, 25:20, 10:25, 25:14, 9:15)
4 2019-11-06 KS "Polonia" Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:8, 25:18, 21:25, 25:19)
5 2019-11-13 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 28:26)
6 2019-11-13 KS "Polonia" Łaziska Górne - MUKS Sari Żory 1:3 (22:25, 13:25, 25:23, 23:25)
7 2019-11-20 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
8 2019-11-27 UKS Jedynka Rybnik - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
9 2019-12-04 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:0
10 2019-12-11 JKS SMS Jastrzębie - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Michałkowice 6176184532327
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 583109406365
3KSS "GUMISIE" Pyskowice 572109387367
4SiKReT Gliwice 572910360386
5MUKS Michałkowice II500015135375
2019-10-02 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2019-10-16 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-10-23 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2019-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
2019-11-13 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2019-11-27 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-12-04 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2019-12-11 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:5, 25:7, 25:14)
2 2019-10-02 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)
3 2019-10-09 MUKS Michałkowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (9:25, 10:25, 11:25)
4 2019-10-09 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice 0:3 (4:25, 10:25, 23:25)
5 2019-10-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 1:3 (19:25, 16:25, 25:9, 19:25)
6 2019-10-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:12, 25:4, 25:5)
7 2019-10-23 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (15:25, 20:25, 25:23, 16:25)
8 2019-10-23 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (25:12, 25:15, 25:27, 25:10)
9 2019-11-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 1:3 (18:25, 18:25, 26:24, 18:25)
10 2019-11-06 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice 0:3 (12:25, 5:25, 9:25)
11 2019-11-13 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice 0:3 (14:25, 6:25, 12:25)
12 2019-11-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:2 (25:17, 25:18, 16:25, 21:25, 15:9)
13 2019-11-22 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice II 0:0
14 2019-11-20 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice 3:2 (20:25, 25:15, 23:25, 25:11, 15:12)
15 2019-11-27 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
16 2019-11-27 MUKS Michałkowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
17 2019-12-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 0:0
18 2019-12-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice 0:0
19 2019-12-11 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
20 2019-12-11 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice II 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 6186180451203
2CFiK Klima Będzin 6155154449284
3KS Częstochowianka II56269291327
4ANBUD MKS BĘDZIN 531412229367
5UKS "Stars Volley" Częstochowa 600018211450
2019-10-02pauzuje- ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
2019-10-09pauzuje- KS Częstochowianka II 0:0
2019-10-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje0:0
2019-10-23pauzuje- CFiK Klima Będzin 0:0
2019-11-06 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2019-11-13pauzuje- ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
2019-11-20 KS Częstochowianka II - pauzuje0:0
2019-11-27pauzuje- UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
2019-12-04 CFiK Klima Będzin - pauzuje0:0
2019-12-11pauzuje- KS Częstochowianka 0:0
1 2019-10-02 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II 3:0 (25:17, 25:9, 25:20)
2 2019-10-02 UKS "Stars Volley" Częstochowa - CFiK Klima Będzin 0:3 (8:25, 4:25, 3:25)
3 2019-10-09 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka 0:3 (10:25, 7:25, 6:25)
4 2019-10-09 ANBUD MKS BĘDZIN - CFiK Klima Będzin 1:3 (11:25, 25:21, 9:25, 17:25)
5 2019-10-16 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka 0:3 (24:26, 20:25, 9:25)
6 2019-10-16 KS Częstochowianka II - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:20, 25:16, 25:10)
7 2019-10-23 KS Częstochowianka II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)
8 2019-10-23 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka 0:3 (3:25, 6:25, 8:25)
9 2019-11-06 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka II 3:0 (25:23, 25:15, 25:20)
10 2019-11-06 UKS "Stars Volley" Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (9:25, 18:25, 19:25)
11 2019-11-13 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka 0:3 (11:25, 9:25, 17:25)
12 2019-11-13 CFiK Klima Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:21, 25:13, 25:10)
13 2019-11-20 KS Częstochowianka - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:7, 25:7, 25:13)
14 2019-11-20 CFiK Klima Będzin - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:9, 25:14, 25:6)
15 2019-11-27 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin 0:0
16 2019-11-27 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka II 0:0
17 2019-12-04 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka II 0:0
18 2019-12-04 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
19 2019-12-11 KS Częstochowianka II - CFiK Klima Będzin 0:0
20 2019-12-11 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec II5135154428349
2Silesia Volley MSK Mysłowice 6134169525464
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 583109402391
4UKS Sokół '43 Katowice 6821112498447
5MCKiS Jaworzno 600018248450
2019-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2019-10-23 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2019-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-11-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2019-12-04 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-12-11 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
2 2019-10-02 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (13:25, 19:25, 24:26)
3 2019-10-09 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (14:25, 20:25, 16:25)
4 2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:2 (19:25, 12:25, 25:14, 25:22, 15:9)
5 2019-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:23, 26:24, 16:25, 25:20)
6 2019-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:8, 25:11, 25:13)
7 2019-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (20:25, 17:25, 19:25)
8 2019-11-08 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:3 (12:25, 25:10, 25:17, 23:25, 7:15)
9 2019-11-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:2 (25:17, 25:18, 20:25, 21:25, 15:12)
10 2019-11-06 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (12:25, 14:25, 12:25)
11 2019-11-13 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:3 (15:25, 15:25, 4:25)
12 2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (25:22, 25:22, 18:25, 12:25, 16:14)
13 2019-11-20 UKS Sokół '43 Katowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:17, 25:9)
14 2019-11-20 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:22, 25:18, 16:25, 25:18)
15 2019-11-27 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
16 2019-11-27 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
17 2019-12-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
18 2019-12-04 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
19 2019-12-11 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
20 2019-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 6165174472413
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 5114125395310
3VC Victoria MOSiR Cieszyn 672912449448
4BKS STAL Bielsko-Biała II552711380384
5MKS Bielsko-Biała 631316325466
2019-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2019-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2019-10-16 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2019-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2019-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2019-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2019-11-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-12-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2019-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (12:25, 24:26, 25:27)
2 2019-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (26:24, 25:21, 25:22)
3 2019-10-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:13, 23:25, 13:25, 22:25)
4 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:12, 25:21)
5 2019-10-16 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
6 2019-10-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)
7 2019-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 20:25, 16:25)
8 2019-10-23 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (11:25, 10:25, 16:25)
9 2019-11-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:10, 25:13)
10 2019-11-06 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:3 (20:25, 25:21, 18:25, 25:17, 8:15)
11 2019-11-13 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:12, 25:15, 25:19)
12 2019-11-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (18:25, 25:14, 25:10, 20:25, 15:9)
13 2019-11-20 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:21, 25:23, 25:18)
14 2019-11-20 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:1 (27:25, 9:25, 25:21, 25:17)
15 2019-11-27 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
16 2019-11-27 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
17 2019-12-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
18 2019-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała 0:0
19 2019-12-11 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
20 2019-12-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -