Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1APS Rumia 36392268201
2MKS Dąbrowa Górnicza 35273235187
3MKS Dwójka Zawiercie 34137186236
4AZS AWF Wrocław 33029208273
1 2018-03-16 MKS Dąbrowa Górnicza - AZS AWF Wrocław 3:0 (25:12, 25:18, 25:18)
2 2018-03-16 MKS Dwójka Zawiercie - APS Rumia 0:3 (15:25, 10:25, 17:25)
3 2018-03-17 AZS AWF Wrocław - APS Rumia 1:3 (15:25, 14:25, 25:22, 20:25)
4 2018-03-17 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:10, 25:15, 25:18)
5 2018-03-18 MKS Dwójka Zawiercie - AZS AWF Wrocław 3:1 (26:28, 25:20, 25:20, 25:18)
6 2018-03-18 APS Rumia - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (21:25, 25:21, 25:20, 25:19)

Etap 6

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BAS Białystok 24261164140
2MKS Dąbrowa Górnicza 24263198171
3UKS Reda Ciechocino 23143151141
4UKS Lider Konstantynów Łódzki 23144180188
5UKS Jedynka Tarnów 22036186205
6ECO AZS Uni Opole 22006118152
1 2018-03-01 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:1 (21:25, 25:21, 25:13, 25:18)
2 2018-03-01 BAS Białystok - ECO AZS Uni Opole 3:0 (25:18, 27:25, 25:21)
3 2018-03-02 UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS Jedynka Tarnów 3:1 (25:16, 26:28, 25:23, 27:25)
4 2018-03-02 ECO AZS Uni Opole - UKS Reda Ciechocino 0:3 (19:25, 22:25, 13:25)
5 2018-03-02 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Tarnów 3:2 (25:17, 25:15, 19:25, 18:25, 15:12)
6 2018-03-02 BAS Białystok - UKS Reda Ciechocino 3:1 (25:19, 25:19, 12:25, 25:13)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Jedynka Tarnów 131318968
2ECO AZS Uni Opole 100136889
1 2018-03-03 UKS Jedynka Tarnów - ECO AZS Uni Opole 3:1 (25:20, 14:25, 25:12, 25:11)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36391247171
2UKS Lider Konstantynów Łódzki 35275256241
3BAS Białystok 34137184226
4UKS Reda Ciechocino 33039218267
1 2018-03-02 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:1 (21:25, 25:21, 25:13, 25:18)
2 2018-03-02 BAS Białystok - UKS Reda Ciechocino 3:1 (25:19, 25:19, 12:25, 25:13)
3 2018-03-03 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Reda Ciechocino 3:0 (25:15, 25:13, 26:24)
4 2018-03-03 UKS Lider Konstantynów Łódzki - BAS Białystok 3:0 (25:18, 25:19, 25:18)
5 2018-03-04 UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS Reda Ciechocino 3:2 (25:17, 21:25, 18:25, 25:20, 15:3)
6 2018-03-04 MKS Dąbrowa Górnicza - BAS Białystok 3:0 (25:13, 25:15, 25:14)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 15

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36391244216
2MKS Dwójka Zawiercie 35264225220
3BKS STAL Bielsko-Biała 34148267275
4MKS Dąbrowa Górnicza II33039250275
1 2018-02-09 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
2 2018-02-09 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (19:25, 21:25, 21:25)
3 2018-02-10 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (15:25, 24:26, 25:22, 20:25)
4 2018-02-10 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (33:31, 27:25, 9:25, 25:23)
5 2018-02-11 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (25:21, 25:23, 22:25, 15:25, 15:12)
6 2018-02-11 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 14:25, 17:25)

Etap 4

Grupa 13

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 36391247173
2MKS Dąbrowa Górnicza 35273236200
3BKS STAL Bielsko-Biała II34136181189
4MKS Czechowice-Dziedzice 33009123225
1 2018-01-29 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:14, 25:14, 25:18)
2 2018-01-29 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)
3 2018-01-26 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (11:25, 17:25, 11:25)
4 2018-01-30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 21:25)
5 2018-01-31 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:6, 25:19, 25:13)
6 2018-01-31 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25, 17:25, 17:25)

Grupa 14

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 35284278252
2MKS Dąbrowa Górnicza II35275279245
3MOSM Tychy 35277298311
4UKS Sokół '43 Katowice 33039230277
1 2018-01-29 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2:3 (25:14, 24:26, 28:30, 26:24, 11:15)
2 2018-01-29 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:13, 25:13, 22:25, 25:21)
3 2018-01-30 MOSM Tychy - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (25:15, 27:25, 21:25, 17:25, 15:11)
4 2018-01-30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (14:25, 25:17, 25:22, 25:22)
5 2018-01-31 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 3:1 (25:21, 21:25, 25:18, 25:20)
6 2018-01-31 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 21:25, 21:25)

Grupa 16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 473116383349
2UKS TRÓJKA Mikołów 46288349340
3UKS Jedynka Rybnik 451611328371
1 2018-02-20 UKS TRÓJKA Mikołów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:18, 16:25, 18:25, 23:25)
2 2018-02-28 UKS Jedynka Rybnik - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
3 2018-03-06 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Jedynka Rybnik 3:2 (16:25, 25:20, 25:21, 21:25, 15:13)
4 2018-03-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (26:24, 15:25, 18:25, 25:15, 12:15)
5 2018-03-21 UKS Jedynka Rybnik - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:23, 19:25, 11:25, 18:25)
6 2018-03-28 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:16, 28:26, 18:25, 25:23)

Grupa 17

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dębowianka 473114347293
2ANBUD MKS Będzin 46269329325
3UKS Mikrus Katowice 45159271329
1 2018-02-21 UKS Mikrus Katowice - UKS Dębowianka 0:3 (13:25, 23:25, 18:25)
2 2018-02-28 ANBUD MKS Będzin - UKS Mikrus Katowice 3:1 (25:18, 25:15, 20:25, 25:18)
3 2018-03-07 UKS Mikrus Katowice - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:23, 25:18)
4 2018-03-14 UKS Dębowianka - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:16, 25:23)
5 2018-03-21 ANBUD MKS Będzin - UKS Dębowianka 3:2 (24:26, 22:25, 25:19, 25:22, 15:7)
6 2018-03-28 UKS Dębowianka - UKS Mikrus Katowice 3:1 (25:19, 23:25, 25:15, 25:7)

Grupa 18

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 6155155469309
2JKS SMS Jastrzębie 6135157437438
3MOSM Tychy III6821213533538
4MCKiS Jaworzno 600118319473
1 2018-02-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2018-02-21 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy III 1:3 (23:25, 25:19, 14:25, 19:25)
3 2018-02-28 MOSM Tychy III - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (23:25, 18:25, 25:20, 25:23, 12:15)
4 2018-02-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:4, 25:10, 25:12)
5 2018-03-07 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (17:25, 14:25, 16:25)
6 2018-03-07 MOSM Tychy III - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (22:25, 13:25, 25:20, 18:25)
7 2018-03-14 JKS SMS Jastrzębie - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:18, 25:14, 25:20)
8 2018-03-14 MOSM Tychy III - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:17, 26:24, 25:15)
9 2018-03-21 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy III 3:2 (25:23, 18:25, 25:20, 18:25, 15:12)
10 2018-03-21 MCKiS Jaworzno - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
11 2018-03-28 JKS SMS Jastrzębie - MCKiS Jaworzno 3:0 (26:24, 27:25, 25:7)
12 2018-03-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSM Tychy III 3:1 (25:19, 25:15, 22:25, 25:18)

Grupa 21

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Politechnika Częstochowska 61341510550489
2MOSM Tychy II693129444428
3MCKS Czeladź 6931011434454
4MUKS Sari Żory 652714400457
1 2018-02-21 SPS Politechnika Częstochowska - MCKS Czeladź 3:1 (23:25, 25:20, 25:14, 25:18)
2 2018-02-21 MOSM Tychy II - MUKS Sari Żory 3:0 (25:19, 25:12, 25:19)
3 2018-02-28 MUKS Sari Żory - MCKS Czeladź 3:0 (25:11, 25:13, 25:15)
4 2018-02-28 MOSM Tychy II - SPS Politechnika Częstochowska 1:3 (19:25, 25:18, 16:25, 12:25)
5 2018-03-07 MOSM Tychy II - MCKS Czeladź 3:0 (25:17, 25:20, 25:18)
6 2018-03-19 SPS Politechnika Częstochowska - MUKS Sari Żory 2:3 (19:25, 25:12, 16:25, 25:16, 13:15)
7 2018-03-14 MCKS Czeladź - SPS Politechnika Częstochowska 3:1 (14:25, 25:19, 25:19, 25:18)
8 2018-03-13 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy II 0:3 (16:25, 17:25, 13:25)
9 2018-03-21 MCKS Czeladź - MUKS Sari Żory 3:0 (25:16, 25:20, 25:15)
10 2018-03-21 SPS Politechnika Częstochowska - MOSM Tychy II 3:1 (25:17, 25:11, 10:25, 25:20)
11 2018-03-28 MCKS Czeladź - MOSM Tychy II 3:1 (25:16, 26:24, 23:25, 25:9)
12 2018-03-28 MUKS Sari Żory - SPS Politechnika Częstochowska 1:3 (25:19, 19:25, 17:25, 24:26)

Grupa 22

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MTS As Myszków 473103317226
2SV MOSiR Zabrze 46278332333
3Silesia Volley MSK Mysłowice 451410241331
1 2018-02-21 MTS As Myszków - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:14, 25:8, 25:8)
2 2018-02-28 SV MOSiR Zabrze - MTS As Myszków 3:1 (25:23, 25:20, 20:25, 26:24)
3 2018-03-17 MTS As Myszków - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:16, 25:22, 25:17)
4 2018-03-14 Silesia Volley MSK Mysłowice - SV MOSiR Zabrze 1:3 (18:25, 13:25, 26:24, 22:25)
5 2018-03-15 SV MOSiR Zabrze - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:3 (25:12, 14:25, 23:25, 20:25)
6 2018-03-21 Silesia Volley MSK Mysłowice - MTS As Myszków 0:3 (13:25, 17:25, 15:25)

Grupa 66

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GS UKS Krzanowice 81661911673606
2UKS OLIMPIA Katowice 81661912690575
3UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 81341815695701
4MKS Bielsko-Biała 81341415594646
5MUKS Michałkowice 820724593717
2018-02-28 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2018-03-07 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2018-03-14 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2018-03-21 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2018-03-28 UKS OLIMPIA Katowice - pauzuje0:0
2018-04-04 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2018-04-11 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2018-04-18 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2018-04-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2018-05-09 UKS OLIMPIA Katowice - pauzuje0:0
1 2018-02-28 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (18:25, 25:17, 25:13, 25:20)
2 2018-02-28 UKS OLIMPIA Katowice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:13, 25:8, 25:13)
3 2018-03-07 UKS OLIMPIA Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:2 (20:25, 25:23, 23:25, 25:15, 15:6)
4 2018-03-13 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 3:0 (30:28, 25:10, 25:19)
5 2018-03-14 UKS OLIMPIA Katowice - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:21, 25:12, 16:25, 25:14)
6 2018-03-14 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (20:25, 19:25, 25:19, 27:25, 5:15)
7 2018-04-04 MUKS Michałkowice - GS UKS Krzanowice 2:3 (25:17, 23:25, 19:25, 25:23, 7:15)
8 2018-03-21 MKS Bielsko-Biała - UKS OLIMPIA Katowice 0:3 (19:25, 14:25, 8:25)
9 2018-03-27 MUKS Michałkowice - MKS Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:11, 19:25, 18:25)
10 2018-03-28 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (22:25, 25:17, 25:15, 25:16)
11 2018-04-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:13, 25:22)
12 2018-03-19 MUKS Michałkowice - UKS OLIMPIA Katowice 1:3 (25:19, 16:25, 20:25, 15:25)
13 2018-04-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS OLIMPIA Katowice 2:3 (16:25, 17:25, 25:16, 25:21, 13:15)
14 2018-04-11 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 2:3 (25:22, 25:20, 14:25, 22:25, 10:15)
15 2018-04-13 GS UKS Krzanowice - UKS OLIMPIA Katowice 3:0 (25:22, 25:16, 25:14)
16 2018-03-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Michałkowice 3:1 (25:23, 25:14, 22:25, 25:23)
17 2018-04-10 GS UKS Krzanowice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)
18 2018-04-25 UKS OLIMPIA Katowice - MKS Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 25:12, 22:25, 23:25)
19 2018-05-09 MKS Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 3:0 (26:24, 25:20, 25:18)
20 2018-02-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:18, 26:24, 25:20)

Etap 3

Grupa 11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II36391242173
2MOSM Tychy 35277300289
3KS Częstochowianka 34157234256
4KPKS Halemba 33039217275
1 2018-01-15 MOSM Tychy - KS Częstochowianka 3:2 (25:23, 22:25, 23:25, 25:20, 15:10)
2 2018-01-15 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (16:25, 17:25, 19:25)
3 2018-01-16 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (14:25, 12:25, 13:25)
4 2018-01-16 MOSM Tychy - KPKS Halemba 3:2 (22:25, 25:14, 25:21, 21:25, 15:9)
5 2018-01-17 KPKS Halemba - KS Częstochowianka 1:3 (25:17, 16:25, 14:25, 16:25)
6 2018-01-17 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy 3:1 (17:25, 25:22, 25:19, 25:16)

Grupa 12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 36393276230
2MKS Czechowice-Dziedzice 35266256268
3LKPS Borowno 34158289282
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec 33069283324
1 2018-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 2:3 (16:25, 25:22, 25:19, 9:25, 8:15)
2 2018-01-15 LKPS Borowno - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:14, 23:25, 21:25, 22:25)
3 2018-01-16 UKS Sokół '43 Katowice - LKPS Borowno 3:1 (25:19, 17:25, 28:26, 25:22)
4 2018-01-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (32:30, 21:25, 12:25, 25:17, 12:15)
5 2018-01-17 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (20:25, 16:25, 19:25)
6 2018-01-17 LKPS Borowno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (25:15, 25:22, 21:25, 20:25, 15:11)

Etap 2

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKPS Borowno 36390225162
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 35265256235
3UKS TRÓJKA Mikołów 34148237271
4UKS Mikrus Katowice 33039217267
1 2018-01-03 LKPS Borowno - UKS Mikrus Katowice 3:0 (25:17, 25:16, 25:15)
2 2018-01-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:23, 25:20, 23:25, 25:21)
3 2018-01-04 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (26:24, 18:25, 13:25, 14:25)
4 2018-01-04 LKPS Borowno - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:23, 25:15, 25:17)
5 2018-01-05 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Mikrus Katowice 3:2 (8:25, 25:15, 25:22, 20:25, 15:11)
6 2018-01-05 LKPS Borowno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 36392264201
2KPKS Halemba 35276293285
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 34166285263
4UKS Dębowianka 33019155248
1 2018-01-03 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (22:25, 15:25, 27:25, 32:30, 21:19)
2 2018-01-03 UKS Dębowianka - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (15:25, 15:25, 7:25)
3 2018-01-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Dębowianka 3:0 (25:18, 25:10, 26:24)
4 2018-01-04 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:20, 15:25, 23:25, 16:25)
5 2018-01-05 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:19, 18:25, 25:17, 26:24)
6 2018-01-05 KPKS Halemba - UKS Dębowianka 3:1 (25:14, 21:25, 26:24, 25:3)

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II36391250146
2KS Częstochowianka 35274241230
3UKS Jedynka Rybnik 34146212204
4ANBUD MKS Będzin 33009102225
1 2018-01-03 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS Częstochowianka 3:1 (25:22, 25:15, 25:27, 25:10)
2 2018-01-03 UKS Jedynka Rybnik - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:11, 25:16, 25:10)
3 2018-01-04 UKS Jedynka Rybnik - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (22:25, 14:25, 14:25)
4 2018-01-04 ANBUD MKS Będzin - KS Częstochowianka 0:3 (8:25, 22:25, 13:25)
5 2018-01-05 BKS STAL Bielsko-Biała II - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:11, 25:6, 25:5)
6 2018-01-05 KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (17:25, 25:20, 25:19, 25:23)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 10269299891717
2BKS STAL Bielsko-Biała 101962217857826
3MKS Dąbrowa Górnicza II101862217843836
4MKS Dwójka Zawiercie 101652220906844
5MOSM Tychy 101141824884918
6UKS Sokół '43 Katowice 1000430594834
1 2017-10-04 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:8, 25:14, 25:22)
2 2017-10-04 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
3 2017-10-04 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:1 (18:25, 32:30, 25:16, 25:19)
4 2017-10-09 UKS Sokół '43 Katowice - MOSM Tychy 1:3 (16:25, 16:25, 25:19, 19:25)
5 2017-10-11 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 25:17, 11:25, 16:25)
6 2017-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (23:25, 20:25, 25:17, 25:17, 15:11)
7 2017-10-18 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:16, 25:12, 25:13)
8 2017-10-18 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (17:25, 26:24, 25:22, 25:23)
9 2017-10-18 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (18:25, 18:25, 25:17, 25:20, 15:12)
10 2017-10-25 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (12:25, 16:25, 19:25)
11 2017-10-25 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 2:3 (15:25, 10:25, 25:12, 25:23, 9:15)
12 2017-10-25 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 25:17, 14:25, 23:25, 19:17)
13 2017-11-07 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 22:25, 25:15, 16:25)
14 2017-11-09 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (13:25, 23:25, 25:22, 22:25)
15 2017-11-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (13:25, 26:24, 19:25, 15:25)
16 2017-11-15 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (26:24, 17:25, 12:25, 14:25)
17 2017-11-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (18:25, 25:23, 25:21, 19:25, 15:13)
18 2017-11-15 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 21:25, 25:20, 17:25)
19 2017-11-22 MOSM Tychy - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:19, 25:14, 26:28, 25:19)
20 2017-11-22 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (25:17, 13:25, 20:25, 24:26)
21 2017-11-22 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 12:25, 7:25, 18:25)
22 2017-11-29 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 22:25, 18:25)
23 2017-11-29 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:10, 17:25, 25:18)
24 2017-12-11 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 3:1 (25:18, 25:23, 25:27, 25:19)
25 2017-12-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:11, 25:19, 25:22)
26 2017-12-05 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (26:24, 19:25, 17:25, 25:23, 8:15)
27 2017-12-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 23:25, 22:25)
28 2017-12-13 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
29 2017-12-13 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)
30 2017-12-13 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (25:27, 22:25, 25:18, 22:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKPS Borowno 10269286813553
2KS Częstochowianka 10269286825606
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 102062213798696
4STS Victoria Lubliniec 1073925596756
5SPS Politechnika Częstochowska 1061928605838
6MTS As Myszków 1052826600788
1 2017-09-20 STS Victoria Lubliniec - SPS Politechnika Częstochowska 3:2 (25:19, 19:25, 25:20, 16:25, 15:7)
2 2017-09-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MTS As Myszków 3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25:4)
3 2017-09-20 LKPS Borowno - KS Częstochowianka 3:1 (25:15, 25:23, 22:25, 25:23)
4 2017-09-27 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka 0:3 (20:25, 5:25, 15:25)
5 2017-09-27 MTS As Myszków - LKPS Borowno 0:3 (8:25, 17:25, 8:25)
6 2017-09-27 STS Victoria Lubliniec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (24:26, 21:25, 23:25)
7 2017-10-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SPS Politechnika Częstochowska 3:0 (26:24, 25:18, 25:14)
8 2017-10-04 LKPS Borowno - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:14, 25:9, 25:16)
9 2017-09-29 MTS As Myszków - KS Częstochowianka 0:3 (15:25, 11:25, 10:25)
10 2017-10-11 SPS Politechnika Częstochowska - MTS As Myszków 3:1 (25:16, 25:19, 17:25, 25:23)
11 2017-10-11 STS Victoria Lubliniec - KS Częstochowianka 0:3 (11:25, 21:25, 18:25)
12 2017-10-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - LKPS Borowno 2:3 (25:20, 25:21, 16:25, 14:25, 11:15)
13 2017-10-18 LKPS Borowno - SPS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:5, 25:12, 25:10)
14 2017-10-18 KS Częstochowianka - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:21, 27:25, 25:21)
15 2017-10-18 MTS As Myszków - STS Victoria Lubliniec 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
16 2017-10-25 SPS Politechnika Częstochowska - STS Victoria Lubliniec 2:3 (17:25, 26:24, 11:25, 25:10, 10:15)
17 2017-10-25 MTS As Myszków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (11:25, 18:25, 25:27)
18 2017-10-25 KS Częstochowianka - LKPS Borowno 3:1 (25:23, 25:27, 25:20, 25:15)
19 2017-11-03 KS Częstochowianka - SPS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)
20 2017-11-17 LKPS Borowno - MTS As Myszków 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
21 2017-11-10 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)
22 2017-11-08 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (10:25, 17:25, 12:25)
23 2017-11-08 STS Victoria Lubliniec - LKPS Borowno 0:3 (18:25, 15:25, 8:25)
24 2017-11-09 KS Częstochowianka - MTS As Myszków 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)
25 2017-11-15 MTS As Myszków - SPS Politechnika Częstochowska 3:2 (20:25, 20:25, 25:21, 25:13, 15:13)
26 2017-11-15 KS Częstochowianka - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:12, 25:7, 25:8)
27 2017-11-15 LKPS Borowno - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
28 2017-11-20 SPS Politechnika Częstochowska - LKPS Borowno 0:3 (6:25, 13:25, 8:25)
29 2017-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 2:3 (28:26, 25:27, 25:19, 23:25, 10:15)
30 2017-11-22 STS Victoria Lubliniec - MTS As Myszków 0:3 (13:25, 16:25, 20:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec 102910303792532
2ANBUD MKS Będzin 102072213793704
3MCKiS Jaworzno 102072213788712
4MUKS Michałkowice 101241521698787
5MCKS Czeladź 10821224696809
6Silesia Volley MSK Mysłowice 1010330583806
1 2017-09-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:12, 25:10, 25:17)
2 2017-12-06 ANBUD MKS Będzin - MUKS Michałkowice 3:0 (25:22, 25:16, 25:14)
3 2017-09-20 MCKiS Jaworzno - MCKS Czeladź 3:0 (25:16, 25:3, 25:22)
4 2017-09-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKS Czeladź 0:3 (23:25, 22:25, 23:25)
5 2017-09-26 MUKS Michałkowice - MCKiS Jaworzno 0:3 (14:25, 15:25, 18:25)
6 2017-10-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:17, 25:11, 25:20)
7 2017-10-04 ANBUD MKS Będzin - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:14, 25:21, 25:21)
8 2017-10-04 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:19, 20:25, 15:25, 11:25)
9 2017-10-11 MCKS Czeladź - MUKS Michałkowice 1:3 (22:25, 17:25, 25:11, 8:25)
10 2017-10-18 Silesia Volley MSK Mysłowice - MUKS Michałkowice 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 22:25, 10:15)
11 2017-10-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKS Czeladź 3:0 (25:10, 25:13, 25:23)
12 2017-10-18 ANBUD MKS Będzin - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)
13 2017-10-25 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:14, 25:16, 25:22)
14 2017-10-25 MCKS Czeladź - ANBUD MKS Będzin 0:3 (8:25, 29:31, 7:25)
15 2017-10-24 MUKS Michałkowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (12:25, 20:25, 14:25)
16 2017-11-08 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (13:25, 10:25, 12:25)
17 2017-11-07 MUKS Michałkowice - ANBUD MKS Będzin 1:3 (19:25, 17:25, 25:20, 15:25)
18 2017-11-07 MCKS Czeladź - MCKiS Jaworzno 1:3 (22:25, 17:25, 25:23, 18:25)
19 2017-11-15 MCKS Czeladź - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:23, 25:10, 25:15)
20 2017-11-15 MCKiS Jaworzno - MUKS Michałkowice 3:2 (22:25, 25:20, 23:25, 30:28, 15:10)
21 2017-11-15 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (19:25, 19:25, 21:25)
22 2017-11-22 Silesia Volley MSK Mysłowice - ANBUD MKS Będzin 1:3 (15:25, 22:25, 26:24, 16:25)
23 2017-11-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:22, 25:19, 25:20)
24 2017-11-21 MUKS Michałkowice - MCKS Czeladź 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
25 2017-11-28 MUKS Michałkowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:19, 25:16, 25:10)
26 2017-11-29 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (20:25, 16:25, 25:11, 25:20, 15:17)
27 2017-11-29 MCKiS Jaworzno - ANBUD MKS Będzin 3:1 (25:19, 15:25, 25:21, 25:16)
28 2017-12-13 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 0:3 (21:25, 23:25, 13:25)
29 2017-12-13 ANBUD MKS Będzin - MCKS Czeladź 3:2 (22:25, 25:23, 18:25, 25:23, 15:8)
30 2017-12-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Michałkowice 3:0 (25:10, 25:7, 25:9)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 102810308902766
2UKS Mikrus Katowice 101972618938842
3UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 101962316862777
4UKS OLIMPIA Katowice 101542019799803
5UKS Spartakus Zabrze 10931324757811
6SV MOSiR Zabrze 1000330565824
1 2017-09-20 UKS Mikrus Katowice - KPKS Halemba 2:3 (23:25, 25:14, 25:22, 21:25, 9:15)
2 2017-09-20 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS OLIMPIA Katowice 3:1 (25:10, 18:25, 25:15, 25:21)
3 2017-09-20 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:23, 25:13, 25:16)
4 2017-12-01 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:21, 25:7, 23:25, 25:11)
5 2017-09-27 UKS Spartakus Zabrze - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:3 (17:25, 25:20, 22:25, 19:25)
6 2017-09-27 UKS Mikrus Katowice - UKS OLIMPIA Katowice 3:2 (25:11, 26:24, 22:25, 10:25, 15:8)
7 2017-10-04 UKS OLIMPIA Katowice - KPKS Halemba 1:3 (13:25, 21:25, 25:15, 21:25)
8 2017-10-04 UKS Spartakus Zabrze - UKS Mikrus Katowice 2:3 (12:25, 25:21, 23:25, 25:10, 11:15)
9 2017-10-04 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:12, 25:21, 25:20)
10 2017-10-18 KPKS Halemba - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (27:25, 25:23, 25:18)
11 2017-10-18 UKS Mikrus Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:14, 25:14, 25:14)
12 2017-10-18 UKS OLIMPIA Katowice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)
13 2017-10-25 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba 0:3 (19:25, 24:26, 21:25)
14 2017-10-25 SV MOSiR Zabrze - UKS OLIMPIA Katowice 0:3 (17:25, 15:25, 15:25)
15 2017-10-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Mikrus Katowice 3:2 (23:25, 25:16, 17:25, 25:18, 15:13)
16 2017-11-08 KPKS Halemba - UKS Mikrus Katowice 3:1 (25:21, 20:25, 25:15, 26:24)
17 2017-11-08 UKS OLIMPIA Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:1 (25:17, 25:16, 13:25, 25:19)
18 2017-11-08 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 1:3 (21:25, 20:25, 25:23, 19:25)
19 2017-11-15 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 1:3 (28:30, 25:23, 18:25, 23:25)
20 2017-11-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:12, 25:17, 25:23)
21 2017-11-15 UKS OLIMPIA Katowice - UKS Mikrus Katowice 2:3 (25:20, 25:23, 23:25, 18:25, 10:15)
22 2017-11-22 KPKS Halemba - UKS OLIMPIA Katowice 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)
23 2017-11-22 UKS Mikrus Katowice - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (17:25, 25:15, 25:11, 25:20)
24 2017-11-22 SV MOSiR Zabrze - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (12:25, 11:25, 13:25)
25 2017-11-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KPKS Halemba 2:3 (15:25, 25:22, 24:26, 25:21, 15:17)
26 2017-11-29 SV MOSiR Zabrze - UKS Mikrus Katowice 0:3 (12:25, 14:25, 14:25)
27 2017-11-29 UKS Spartakus Zabrze - UKS OLIMPIA Katowice 3:2 (25:18, 25:19, 21:25, 21:25, 15:3)
28 2017-12-13 KPKS Halemba - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:11, 25:22, 25:22)
29 2017-12-13 UKS OLIMPIA Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
30 2017-12-13 UKS Mikrus Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:2 (21:25, 25:19, 25:16, 23:25, 15:12)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 8248241626373
2UKS TRÓJKA Mikołów 8186198633597
3MOSM Tychy III81241314599601
4UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 862819548657
5MOSM Tychy II800224466644
2017-09-20 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2017-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2017-10-04 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2017-10-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2017-10-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2017-11-08 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2017-11-15 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2017-11-22 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2017-11-29 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2017-12-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
1 2017-11-29 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (16:25, 29:31, 20:25)
2 2017-09-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (16:25, 13:25, 15:25)
3 2017-09-28 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:22, 25:23, 29:27)
4 2017-09-27 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 1:3 (26:24, 16:25, 24:26, 20:25)
5 2017-10-04 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:18, 18:25, 22:25, 24:26)
6 2017-10-04 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)
7 2017-10-10 MOSM Tychy II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (5:25, 10:25, 10:25)
8 2017-10-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 0:3 (27:29, 15:25, 23:25)
9 2017-10-18 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy III 3:0 (27:25, 25:6, 25:13)
10 2017-10-24 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 3:0 (25:17, 25:22, 25:21)
11 2017-11-07 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III 3:1 (15:25, 25:22, 25:22, 25:17)
12 2017-11-08 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:17, 25:9, 25:12)
13 2017-11-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (25:23, 15:25, 25:27, 27:29)
14 2017-11-15 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)
15 2017-11-21 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II 3:0 (25:20, 25:19, 25:20)
16 2017-11-21 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (26:24, 16:25, 9:25, 21:25)
17 2017-12-06 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy II 3:0 (25:3, 25:23, 25:14)
18 2017-12-06 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:12, 25:11, 22:25, 25:20)
19 2017-12-13 MOSM Tychy III - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (11:25, 23:25, 19:25)
20 2017-12-13 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (10:25, 23:25, 15:25)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Jedynka Rybnik 8238244669468
2UKS Dębowianka 81651712597568
3JKS SMS Jastrzębie 81551610582496
4GS UKS Krzanowice 8621119592689
5MUKS Sari Żory 800124409628
2017-09-27pauzuje- GS UKS Krzanowice 0:0
2017-10-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2017-10-11pauzuje- UKS Dębowianka 0:0
2017-10-25 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2017-11-08pauzuje- MUKS Sari Żory 0:0
2017-11-15 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2017-11-22pauzuje- UKS Jedynka Rybnik 0:0
2017-11-29 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
2017-12-06pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2017-12-13 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
1 2017-09-27 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)
2 2017-09-27 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory 3:0 (25:7, 25:12, 25:23)
3 2017-10-04 UKS Dębowianka - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:18, 25:18, 17:25, 25:13)
4 2017-10-04 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 3:0 (25:14, 25:15, 25:13)
5 2017-10-11 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (25:21, 16:25, 13:25, 17:25)
6 2017-10-11 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 3:0 (25:17, 25:22, 25:18)
7 2017-10-25 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice 3:1 (18:25, 25:16, 25:13, 25:13)
8 2017-10-25 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 3:0 (25:11, 25:3, 25:17)
9 2017-11-08 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (25:20, 24:26, 24:26, 19:25)
10 2017-11-08 UKS Jedynka Rybnik - UKS Dębowianka 3:0 (25:8, 25:10, 25:16)
11 2017-12-01 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:18, 25:19, 25:21)
12 2017-11-15 MUKS Sari Żory - UKS Dębowianka 0:3 (14:25, 24:26, 16:25)
13 2017-11-22 JKS SMS Jastrzębie - UKS Dębowianka 3:0 (25:16, 25:9, 25:12)
14 2017-11-22 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:20, 24:26, 15:25, 29:31)
15 2017-11-29 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 25:9)
16 2017-11-29 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (8:25, 9:25, 16:25)
17 2017-12-06 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka 1:3 (25:22, 14:25, 23:25, 17:25)
18 2017-12-06 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (14:25, 22:25, 21:25)
19 2017-12-13 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:11, 25:8, 25:16)
20 2017-12-13 UKS Dębowianka - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (25:27, 25:20, 12:25, 25:15, 6:15)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II103010300752322
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 102072213754651
3KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 101761916707709
4MKS Bielsko-Biała 101752016722673
5MKS Bielsko-Biała II1062824576741
6UKS Champion Radziechowy 1000030335750
1 2017-09-20 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Bielsko-Biała 3:2 (17:25, 23:25, 25:22, 25:18, 15:11)
2 2017-09-20 MKS Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (16:25, 25:27, 25:16, 21:25)
3 2017-09-20 UKS Champion Radziechowy - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (4:25, 5:25, 5:25)
4 2017-09-27 MKS Bielsko-Biała II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:3 (20:25, 14:25, 25:21, 18:25)
5 2017-09-27 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:4, 25:13, 25:14)
6 2017-09-27 UKS Champion Radziechowy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (6:25, 9:25, 14:25)
7 2017-10-04 MKS Bielsko-Biała II - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (16:25, 10:25, 16:25)
8 2017-10-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:17, 25:18, 25:17)
9 2017-10-04 UKS Champion Radziechowy - MKS Bielsko-Biała 0:3 (7:25, 11:25, 5:25)
10 2017-10-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:9, 25:12, 25:12)
11 2017-10-11 MKS Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)
12 2017-10-11 UKS Champion Radziechowy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:3 (16:25, 11:25, 13:25)
13 2017-10-25 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:1 (15:25, 25:22, 25:12, 25:15)
14 2017-10-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (11:25, 11:25, 8:25)
15 2017-10-18 MKS Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 3:0 (25:11, 25:13, 25:22)
16 2017-11-08 MKS Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:1 (25:17, 25:13, 20:25, 25:19)
17 2017-11-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
18 2017-11-08 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 3:0 (25:10, 25:6, 25:6)
19 2017-11-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
20 2017-11-15 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (8:25, 13:25, 14:25)
21 2017-11-15 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Champion Radziechowy 3:0 (25:10, 25:11, 25:10)
22 2017-11-29 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:8, 25:8, 25:10)
23 2017-11-29 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (18:25, 25:19, 25:14, 25:16)
24 2017-11-29 MKS Bielsko-Biała - UKS Champion Radziechowy 3:0 (25:14, 25:13, 25:10)
25 2017-12-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (25:27, 14:25, 18:25)
26 2017-12-13 MKS Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:3 (10:25, 10:25, 19:25)
27 2017-12-13 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Champion Radziechowy 3:0 (25:10, 25:16, 25:11)
28 2017-12-20 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (21:25, 25:23, 10:25, 25:19, 5:15)
29 2017-12-20 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:11, 25:12, 25:9)
30 2017-12-06 UKS Champion Radziechowy - MKS Bielsko-Biała II 0:3 (20:25, 18:25, 18:25)

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 19

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS OLIMPIA Katowice 121307534
2MUKS Michałkowice 110033475
3STS Victoria Lubliniec 0000000
1 2018-02-21 STS Victoria Lubliniec - MUKS Michałkowice 0:0
2 2018-02-28 UKS OLIMPIA Katowice - STS Victoria Lubliniec 0:0
3 2018-03-07 STS Victoria Lubliniec - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
4 2018-03-14 MUKS Michałkowice - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
5 2018-02-28 UKS OLIMPIA Katowice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:13, 25:8, 25:13)
6 2018-03-28 MUKS Michałkowice - STS Victoria Lubliniec 0:0

Grupa 20

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 23143151155
2MKS Bielsko-Biała 121319375
3GS UKS Krzanowice 110036276
1 2018-02-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:18, 26:24, 25:20)
2 2018-02-28 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (18:25, 25:17, 25:13, 25:20)
3 2018-03-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 0:0
4 2018-03-14 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 0:0
5 2018-03-21 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 0:0
6 2018-03-28 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0