Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki Młodsze

Etap 8

Grupa 19 - o miejsca 13-14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 23154206183
2SV MOSiR Zabrze 23145183206
1 2022-04-05 MOSM Tychy - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:23)
2 2022-04-12 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy 3:2 (20:25, 5:25, 25:23, 26:24, 15:8)

Grupa 20 - o miejsca 15-16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bielsko-Biała 24262192166
2UKS Sokół '43 Katowice 22026166192
1 2022-04-05 MKS Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:16)
2 2022-04-12 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:27, 25:18, 20:25)

Grupa 21 - o miejsca 17-18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 24260150100
2UKS Blachownia 22006100150
1 2022-04-12 MUKS Sari Żory - UKS Blachownia 3:0 (25:11, 25:19, 25:20)
2 2022-04-05 UKS Blachownia - MUKS Sari Żory 0:3 (13:25, 16:25, 21:25)

Etap 7

Grupa 3 - 1/2 Finał Mistrzostw Polski juniorek młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 35284262227
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 35286309281
3UKS Atena Warszawa 35276269281
4UKS Piątka Turek 33029215266
1 2022-03-25 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Piątka Turek 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
2 2022-03-25 UKS Atena Warszawa - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (24:26, 18:25, 26:24, 25:22, 15:12)
3 2022-03-26 UKS Piątka Turek - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (23:25, 25:22, 16:25, 17:25)
4 2022-03-26 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Atena Warszawa 3:1 (25:13, 25:10, 20:25, 25:19)
5 2022-03-27 UKS Atena Warszawa - UKS Piątka Turek 3:1 (19:25, 25:19, 25:16, 25:17)
6 2022-03-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (25:17, 25:18, 18:25, 20:25, 15:7)

Etap 6

Grupa 2 - Podgrupa A - 1/4 Finał MP Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 2426015083
2UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 23133122131
3UMKS Chobrzany 2200692150
1 2022-03-10 MKS Dwójka Zawiercie - UMKS Chobrzany 3:0 (25:13, 25:5, 25:18)
2 2022-03-11 UMKS Chobrzany - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
3 2022-03-11 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:14, 25:21, 25:12)

Grupa 2 - Podgrupa B - 1/4 Finał MP Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Chemik Olsztyn 2426015080
2KS AGH Kraków 23135137179
3MLKS Tucholanka Tuchola 22026143171
1 2022-03-10 UKS Chemik Olsztyn - MLKS Tucholanka Tuchola 3:0 (25:14, 25:15, 25:10)
2 2022-03-11 MLKS Tucholanka Tuchola - KS AGH Kraków 2:3 (21:25, 25:17, 25:14, 21:25, 12:15)
3 2022-03-11 UKS Chemik Olsztyn - KS AGH Kraków 3:0 (25:7, 25:19, 25:15)

Grupa 2 - Mecz o miejsce V - 1/4 Finał MP Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS Tucholanka Tuchola 131319978
2UMKS Chobrzany 100137899
1 2022-03-12 UMKS Chobrzany - MLKS Tucholanka Tuchola 1:3 (25:23, 8:25, 24:26, 21:25)

Grupa 2 - Runda Finałowa - 1/4 Finał MP Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 36390225146
2UKS Chemik Olsztyn 35265231209
3UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 34158251271
4KS AGH Kraków 33029180261
1 2022-03-11 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0 (25:14, 25:21, 25:12)
2 2022-03-11 UKS Chemik Olsztyn - KS AGH Kraków 3:0 (25:7, 25:19, 25:15)
3 2022-03-12 MKS Dwójka Zawiercie - KS AGH Kraków 3:0 (25:20, 25:16, 25:12)
4 2022-03-12 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - UKS Chemik Olsztyn 2:3 (25:22, 19:25, 25:18, 18:25, 6:15)
5 2022-03-13 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - KS AGH Kraków 3:2 (23:25, 25:21, 23:25, 25:8, 15:12)
6 2022-03-13 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Chemik Olsztyn 3:0 (25:23, 25:10, 25:18)

Etap 5

Grupa 14 - Finał Mistrzostw Woj. Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 4124121319222
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 493103303235
3MKS Dąbrowa Górnicza 46267257289
4BKS STAL Bielsko-Biała 43149254276
5UKS Dębowianka 400012189300
1 2022-02-09 UKS Dębowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (21:25, 14:25, 17:25)
2 2022-02-09 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (11:25, 14:25, 15:25)
3 2022-02-10 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:14, 25:10, 25:15)
4 2022-02-10 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Dębowianka 3:0 (25:8, 25:19, 25:21)
5 2022-02-11 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (16:25, 12:25, 22:25)
6 2022-02-11 UKS Dębowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 10:25, 20:25)
7 2022-02-12 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)
8 2022-02-12 UKS Dębowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 14:25, 8:25)
9 2022-02-13 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:12, 21:25, 23:25, 20:25)
10 2022-02-13 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:14, 25:21, 19:25, 25:18)

Etap 4

Grupa 11 - 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 36390225139
2MKS Dąbrowa Górnicza 35264223220
3KPKS Halemba 34147226268
4UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 33019199246
1 2022-01-31 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:13, 25:19, 25:17)
2 2022-01-31 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 18:25, 20:25, 25:27)
3 2022-02-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba 3:0 (25:15, 25:15, 25:12)
4 2022-02-01 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 18:25, 17:25)
5 2022-02-02 KPKS Halemba - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:1 (21:25, 25:23, 25:22, 25:23)
6 2022-02-02 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (16:25, 9:25, 23:25)

Grupa 12 - 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 24260151104
2BKS STAL Bielsko-Biała 23133123113
3UKS Dąbrowiak 2200694151
4UKS Dębowianka 0000000
1 2022-01-31 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Dębowianka 0:0
2 2022-01-31 UKS Dąbrowiak - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (10:25, 18:25, 10:25)
3 2022-02-01 UKS Dębowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
4 2022-02-01 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Dąbrowiak 3:0 (25:19, 26:24, 25:13)
5 2022-02-02 UKS Dąbrowiak - UKS Dębowianka 0:0
6 2022-02-02 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (14:25, 12:25, 22:25)

Grupa 13 - o miejsca 6-8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 24263210188
2UKS Dąbrowiak 23155206211
3KPKS Halemba 22036194211
1 2022-02-11 KPKS Halemba - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:3 (20:25, 25:23, 19:25, 27:29)
2 2022-02-12 KPKS Halemba - UKS Dąbrowiak 2:3 (16:25, 21:25, 25:16, 30:28, 11:15)
3 2022-02-12 UKS Dąbrowiak - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:3 (25:17, 24:26, 16:25, 27:25, 5:15)

Etap 3

Grupa 9 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dąbrowiak 36391250187
2UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 35264216212
3MKS Dąbrowa Górnicza II34138193257
4SMS Radzionków 33049282285
1 2022-01-19 MKS Dąbrowa Górnicza II - SMS Radzionków 3:2 (26:24, 15:25, 25:20, 13:25, 15:13)
2 2022-01-19 UKS Dąbrowiak - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:23, 25:13, 25:14)
3 2022-01-20 SMS Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:3 (19:25, 25:16, 10:25, 23:25)
4 2022-01-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Dąbrowiak 0:3 (14:25, 15:25, 10:25)
5 2022-01-21 UKS Dąbrowiak - SMS Radzionków 3:1 (21:25, 25:23, 26:24, 28:26)
6 2022-01-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:18, 25:20, 25:22)

Grupa 10 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 35273239188
2UKS Dębowianka 35263185175
3UKS MOSM Bytom 35264241214
4KS Częstochowianka 33009137225
1 2022-01-19 KS Częstochowianka - UKS MOSM Bytom 0:3 (16:25, 13:25, 20:25)
2 2022-01-19 KPKS Halemba - UKS Dębowianka 3:0 (25:17, 25:9, 25:8)
3 2022-01-20 UKS MOSM Bytom - UKS Dębowianka 0:3 (23:25, 24:26, 19:25)
4 2022-01-20 KS Częstochowianka - KPKS Halemba 0:3 (22:25, 14:25, 18:25)
5 2022-01-21 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom 1:3 (17:25, 26:24, 22:25, 24:26)
6 2022-01-21 UKS Dębowianka - KS Częstochowianka 3:0 (25:10, 25:12, 25:12)

Grupa 15 - o miejsca 9-12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS MOSM Bytom 6155176541458
2SMS Radzionków 6155176528447
3MKS Dąbrowa Górnicza II662713422428
4KS Częstochowianka 600218319477
1 2022-02-01 UKS MOSM Bytom - KS Częstochowianka 3:0 (25:9, 25:16, 25:19)
2 2022-02-01 SMS Radzionków - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:22, 25:15, 25:19)
3 2022-02-08 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (12:25, 25:9, 12:25, 14:25)
4 2022-02-08 UKS MOSM Bytom - SMS Radzionków 3:2 (25:15, 25:21, 23:25, 21:25, 15:13)
5 2022-03-01 SMS Radzionków - KS Częstochowianka 3:1 (18:25, 25:11, 25:16, 25:19)
6 2022-03-01 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS MOSM Bytom 1:3 (26:28, 20:25, 25:23, 23:25)
7 2022-03-08 KS Częstochowianka - UKS MOSM Bytom 0:3 (16:25, 23:25, 12:25)
8 2022-03-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - SMS Radzionków 0:3 (20:25, 11:25, 23:25)
9 2022-04-05 MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Częstochowianka 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
10 2022-03-22 SMS Radzionków - UKS MOSM Bytom 3:2 (24:26, 22:25, 25:23, 25:21, 15:11)
11 2022-03-29 KS Częstochowianka - SMS Radzionków 0:3 (14:25, 18:25, 19:25)
12 2022-03-29 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:19, 25:22, 25:18)

Grupa 16A - o miejsca 13-18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 473115358327
2MKS Bielsko-Biała 462910402402
3MUKS Sari Żory 451611356387
1 2022-01-25 MOSM Tychy - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:10, 14:25, 25:22)
2 2022-02-01 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy 0:3 (23:25, 19:25, 24:26)
3 2022-02-08 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory 3:1 (25:17, 19:25, 25:17, 25:17)
4 2022-03-01 MKS Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 3:2 (25:19, 20:25, 27:25, 23:25, 15:12)
5 2022-03-08 MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała 3:2 (31:29, 20:25, 17:25, 25:15, 15:13)
6 2022-03-22 MKS Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:2 (24:26, 18:25, 25:18, 25:20, 15:10)

Grupa 16B - o miejsca 13-18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SV MOSiR Zabrze 473105344316
2UKS Sokół '43 Katowice 46267278301
3UKS Blachownia 45159297302
1 2022-03-15 UKS Sokół '43 Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:1 (26:24, 25:17, 23:25, 25:20)
2 2022-02-22 UKS Blachownia - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:14, 25:17, 25:14)
3 2022-03-29 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Blachownia 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
4 2022-03-01 SV MOSiR Zabrze - UKS Blachownia 3:2 (22:25, 25:18, 25:16, 20:25, 15:10)
5 2022-03-08 UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze 0:3 (22:25, 20:25, 22:25)
6 2022-03-22 SV MOSiR Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:14, 25:21, 26:24)

Grupa 17 - o miejsca 19-23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 7186209665519
2UKS TRÓJKA Mikołów 8155189582544
3MCKiS Jaworzno 81451816738687
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 81031418640669
5UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 700321391597
2022-01-25 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - pauzuje0:0
2022-02-01 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2022-02-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2022-03-01 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2022-03-08 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2022-03-15 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - pauzuje0:0
2022-03-22 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2022-03-29 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2022-04-05 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2022-04-12 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
1 2022-01-25 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno 2:3 (25:23, 25:19, 20:25, 14:25, 12:15)
2 2022-01-25 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (25:21, 19:25, 7:25, 16:25)
3 2022-02-01 MCKiS Jaworzno - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:12, 26:24, 12:25, 25:13)
4 2022-02-01 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:5, 25:10, 25:14)
5 2022-02-08 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:16, 25:12, 25:11)
6 2022-02-08 JKS SMS Jastrzębie - MCKiS Jaworzno 3:1 (25:22, 17:25, 25:15, 25:13)
7 2022-03-01 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (14:25, 15:25, 16:25)
8 2022-03-01 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (14:25, 19:25, 16:25)
9 2022-03-08 JKS SMS Jastrzębie - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:15, 25:16, 22:25, 25:18)
10 2022-03-08 MCKiS Jaworzno - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:8)
11 2022-03-15 MCKiS Jaworzno - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (21:25, 25:12, 21:25, 25:20, 15:8)
12 2022-03-15 JKS SMS Jastrzębie - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:22, 25:11, 21:25, 25:7)
13 2022-04-07 UKS TRÓJKA Mikołów - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
14 2022-03-22 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (6:25, 26:28, 25:22, 18:25)
15 2022-03-29 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (21:25, 15:25, 13:25)
16 2022-03-29 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (13:25, 25:14, 25:23, 20:25, 17:19)
17 2022-04-05 JKS SMS Jastrzębie - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 0:0
18 2022-04-14 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:21, 26:24, 25:18)
19 2022-04-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (25:21, 17:25, 26:24, 10:25, 15:8)
20 2022-04-12 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - MCKiS Jaworzno 1:3 (19:25, 23:25, 26:24, 15:25)

Grupa 18 - o miejsca 24-26

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GS UKS Krzanowice 473113331250
2MKS COPCO Imielin 462610313352
3TKKF Szczygłowice 45159271313
1 2022-04-05 MKS COPCO Imielin - TKKF Szczygłowice 3:2 (25:15, 25:23, 11:25, 23:25, 15:8)
2 2022-02-01 GS UKS Krzanowice - TKKF Szczygłowice 3:0 (25:15, 25:17, 25:20)
3 2022-02-08 TKKF Szczygłowice - GS UKS Krzanowice 0:3 (14:25, 15:25, 19:25)
4 2022-03-01 GS UKS Krzanowice - MKS COPCO Imielin 2:3 (25:17, 25:17, 22:25, 23:25, 10:15)
5 2022-03-08 MKS COPCO Imielin - GS UKS Krzanowice 0:3 (10:25, 24:26, 17:25)
6 2022-03-22 MKS COPCO Imielin - TKKF Szczygłowice 0:3 (22:25, 19:25, 23:25)

Etap 2

Grupa 6 - 1/8 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dębowianka 36392264212
2SMS Radzionków 35264227217
3MOSM Tychy 34158270285
4UKS Blachownia 33039224271
1 2021-12-20 UKS Dębowianka - UKS Blachownia 3:1 (25:17, 20:25, 25:8, 25:19)
2 2021-12-20 MOSM Tychy - SMS Radzionków 1:3 (21:25, 25:17, 24:26, 15:25)
3 2021-12-21 UKS Blachownia - SMS Radzionków 0:3 (20:25, 15:25, 22:25)
4 2021-12-21 UKS Dębowianka - MOSM Tychy 3:1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:17)
5 2021-12-22 MOSM Tychy - UKS Blachownia 3:2 (25:23, 17:25, 25:15, 19:25, 15:10)
6 2021-12-22 SMS Radzionków - UKS Dębowianka 0:3 (23:25, 23:25, 13:25)

Grupa 7 - 1/8 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 36390225154
2UKS Dąbrowiak 35265238222
3UKS Sokół '43 Katowice 34138201261
4SV MOSiR Zabrze 33049251278
1 2021-12-20 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:20, 25:12, 25:19)
2 2021-12-20 SV MOSiR Zabrze - UKS Dąbrowiak 2:3 (25:17, 25:20, 13:25, 22:25, 13:15)
3 2021-12-21 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Dąbrowiak 0:3 (26:28, 11:25, 12:25)
4 2021-12-21 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:16, 25:15, 25:14)
5 2021-12-22 SV MOSiR Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice 2:3 (24:26, 25:18, 25:17, 22:25, 12:15)
6 2021-12-22 UKS Dąbrowiak - KPKS Halemba 0:3 (17:25, 21:25, 20:25)

Grupa 8 - 1/8 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 36392256185
2UKS MOSM Bytom 35284278241
3MKS Bielsko-Biała 34137204242
4MUKS Sari Żory 33029199269
1 2021-12-20 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
2 2021-12-20 MUKS Sari Żory - UKS MOSM Bytom 1:3 (25:21, 22:25, 12:25, 17:25)
3 2021-12-21 MKS Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom 0:3 (20:25, 29:31, 10:25)
4 2021-12-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MUKS Sari Żory 3:0 (25:11, 25:14, 25:12)
5 2021-12-22 MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 21:25, 18:25, 22:25)
6 2021-12-22 UKS MOSM Bytom - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:3 (20:25, 25:21, 20:25, 25:20, 11:15)

Etap 1

Grupa 1 - I Liga Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 102810305840548
2MKS Dwójka Zawiercie 10258278818659
3BKS STAL Bielsko-Biała 101752017814749
4MKS Dąbrowa Górnicza 101451719761709
5MKS Dąbrowa Górnicza II1062724535689
6KS Częstochowianka 1000230378792
1 2021-11-02 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:20, 25:6, 17:25, 25:13)
2 2021-10-19 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (25:22, 21:25, 23:25, 17:25)
3 2021-11-23 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka 3:0 (25:10, 25:5, 25:11)
4 2021-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:15, 25:22, 22:25, 15:7)
5 2021-10-05 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (16:25, 9:25, 15:25)
6 2021-10-06 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (10:25, 25:19, 19:25, 23:25)
7 2021-10-12 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 18:25, 18:25)
8 2021-10-12 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:14, 25:12)
9 2021-10-12 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (12:25, 11:25, 14:25)
10 2021-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (19:25, 16:25, 25:27)
11 2021-10-19 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 3:1 (25:19, 25:14, 20:25, 25:1)
12 2021-10-20 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:18, 25:20, 25:12)
13 2021-10-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:15, 25:9, 25:8)
14 2021-10-26 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (8:25, 10:25, 12:25)
15 2021-10-26 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (19:25, 25:22, 22:25, 15:25)
16 2021-11-09 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (5:25, 10:25, 9:25)
17 2021-11-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (9:25, 14:25, 19:25)
18 2021-12-08 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:16)
19 2021-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Częstochowianka 3:0 (25:13, 25:10, 25:9)
20 2021-11-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (19:25, 28:26, 21:25, 25:19, 15:2)
21 2021-11-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 23:25, 27:25, 25:12)
22 2021-12-07 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:17, 25:19, 25:8)
23 2021-12-07 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (16:25, 20:25, 9:25)
24 2021-11-24 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka 3:0 (25:16, 25:14, 25:8)
25 2021-11-30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (25:12, 22:25, 25:22, 24:26, 15:11)
26 2021-11-30 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (6:25, 8:25, 14:25)
27 2021-11-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (17:25, 8:25, 21:25)
28 2021-12-14 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (11:25, 17:25, 20:25)
29 2021-12-14 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 3:1 (25:11, 25:19, 22:25, 25:9)
30 2021-12-15 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)

Grupa 2 - II Liga A Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dębowianka 102910306855635
2MUKS Sari Żory 102172513850771
3MKS Bielsko-Biała 101762220894834
4JKS SMS Jastrzębie 101241820800825
5UKS TRÓJKA Mikołów 10831225704879
6GS UKS Krzanowice 1030730703862
1 2021-09-28 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:11, 25:18, 25:19)
2 2021-09-28 MKS Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (25:19, 25:21, 16:25, 15:25, 14:16)
3 2021-09-28 MUKS Sari Żory - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
4 2021-10-05 GS UKS Krzanowice - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (24:26, 25:9, 25:16, 26:28, 17:19)
5 2021-10-05 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 2:3 (22:25, 25:18, 25:23, 26:28, 15:17)
6 2021-12-10 UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:18, 25:15)
7 2021-10-12 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:2 (25:19, 22:25, 25:11, 22:25, 15:12)
8 2021-10-12 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory 3:1 (24:26, 25:11, 25:11, 25:21)
9 2021-10-12 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (16:25, 27:25, 25:22, 25:20)
10 2021-10-19 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (12:25, 23:25, 13:25)
11 2021-10-19 UKS Dębowianka - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:11, 25:8, 25:13)
12 2021-10-19 MKS Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 1:3 (25:22, 19:25, 21:25, 15:25)
13 2021-10-26 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 3:0 (27:25, 25:16, 25:16)
14 2021-10-26 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Bielsko-Biała 1:3 (18:25, 25:20, 18:25, 18:25)
15 2021-10-26 JKS SMS Jastrzębie - UKS Dębowianka 1:3 (25:18, 17:25, 20:25, 17:25)
16 2021-11-09 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka 0:3 (19:25, 23:25, 18:25)
17 2021-11-09 JKS SMS Jastrzębie - MKS Bielsko-Biała 1:3 (24:26, 25:21, 8:25, 8:25)
18 2021-11-09 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Sari Żory 1:3 (18:25, 25:20, 22:25, 20:25)
19 2021-11-16 UKS TRÓJKA Mikołów - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:18, 26:28, 25:22, 25:17)
20 2021-11-16 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:20, 25:7, 25:10)
21 2021-11-16 MKS Bielsko-Biała - UKS Dębowianka 1:3 (18:25, 20:25, 25:6, 22:25)
22 2021-11-23 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 2:3 (25:20, 13:25, 17:25, 25:15, 10:15)
23 2021-12-07 MUKS Sari Żory - UKS Dębowianka 2:3 (17:25, 29:27, 19:25, 25:22, 11:15)
24 2021-11-23 JKS SMS Jastrzębie - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:21, 25:14, 25:20)
25 2021-12-07 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:17, 27:25, 25:23)
26 2021-11-30 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Dębowianka 0:3 (11:25, 7:25, 12:25)
27 2021-11-30 MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała 1:3 (25:13, 18:25, 20:25, 12:25)
28 2021-12-14 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 0:3 (23:25, 9:25, 9:25)
29 2021-12-14 MKS Bielsko-Biała - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:21, 20:25, 25:22, 25:6)
30 2021-12-14 UKS Dębowianka - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:20, 17:25, 25:12, 26:24)

Grupa 3 - II Liga B Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 102582810857652
2UKS Dąbrowiak 102382610797649
3MOSM Tychy 102172413860704
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec 101551716715688
5MCKiS Jaworzno 1062824576748
6MKS COPCO Imielin 1000030386750
1 2021-10-28 MOSM Tychy - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:4, 25:11, 25:8)
2 2021-10-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:15, 25:15)
3 2021-09-28 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Dąbrowiak 2:3 (25:16, 25:8, 21:25, 9:25, 13:15)
4 2021-10-05 UKS Dąbrowiak - MOSM Tychy 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
5 2021-10-05 MCKiS Jaworzno - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (10:25, 10:25, 15:25)
6 2021-12-07 MKS COPCO Imielin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 15:25, 10:25)
7 2021-11-10 MOSM Tychy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:19, 27:29, 25:15, 25:23)
8 2021-10-12 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:2, 25:12, 25:5)
9 2021-10-12 UKS Dąbrowiak - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:8, 28:26, 25:11)
10 2021-10-19 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy 1:3 (24:26, 17:25, 25:21, 19:25)
11 2021-10-19 MKS COPCO Imielin - UKS Dąbrowiak 0:3 (8:25, 14:25, 14:25)
12 2021-10-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (24:26, 18:25, 22:25)
13 2021-10-26 MOSM Tychy - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:2 (25:18, 22:25, 13:25, 25:20, 15:10)
14 2021-11-08 UKS Dąbrowiak - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:12, 25:9, 25:13)
15 2021-10-26 MCKiS Jaworzno - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)
16 2021-11-09 MKS COPCO Imielin - MOSM Tychy 0:3 (16:25, 6:25, 12:25)
17 2021-11-09 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (16:25, 25:17, 18:25, 20:25)
18 2021-11-09 UKS Dąbrowiak - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:3 (25:19, 23:25, 19:25, 25:15, 9:15)
19 2021-11-16 MOSM Tychy - UKS Dąbrowiak 2:3 (22:25, 25:20, 21:25, 25:8, 17:19)
20 2021-11-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:7, 25:14, 25:15)
21 2021-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:13, 25:7, 25:11)
22 2021-11-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MOSM Tychy 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
23 2021-11-29 MKS COPCO Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (7:25, 15:25, 22:25)
24 2021-11-23 MCKiS Jaworzno - UKS Dąbrowiak 0:3 (13:25, 12:25, 19:25)
25 2021-11-30 MOSM Tychy - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:23, 25:12, 25:17)
26 2021-11-30 UKS Dąbrowiak - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:4, 25:23, 25:19)
27 2021-11-30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (21:25, 25:21, 25:21, 25:13)
28 2021-12-14 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:18)
29 2021-12-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Dąbrowiak 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
30 2021-12-14 MKS COPCO Imielin - MCKiS Jaworzno 0:3 (15:25, 14:25, 16:25)

Grupa 4 - II Liga C Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 10259278802637
2UKS MOSM Bytom 10248279829619
3UKS Sokół '43 Katowice 102162415853806
4MUKS Michałkowice 101041323705778
5UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 10821426751882
6TKKF Szczygłowice 1021529587805
1 2021-09-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 2:3 (25:19, 25:21, 24:26, 18:25, 7:15)
2 2021-09-28 KPKS Halemba - TKKF Szczygłowice 3:0 (25:13, 25:13, 25:19)
3 2021-11-02 UKS MOSM Bytom - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:15, 25:14, 25:11)
4 2021-10-05 UKS Sokół '43 Katowice - MUKS Michałkowice 3:1 (16:25, 27:25, 25:19, 25:23)
5 2021-10-05 TKKF Szczygłowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (16:25, 17:25, 22:25)
6 2021-10-07 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba 2:3 (19:25, 25:18, 13:25, 26:24, 11:15)
7 2021-10-12 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (25:20, 25:18, 11:25, 18:25, 15:11)
8 2021-10-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS MOSM Bytom 1:3 (25:23, 10:25, 9:25, 17:25)
9 2021-10-12 MUKS Michałkowice - TKKF Szczygłowice 3:0 (25:5, 25:16, 25:14)
10 2021-10-19 UKS Sokół '43 Katowice - TKKF Szczygłowice 3:0 (25:21, 25:21, 25:15)
11 2021-10-19 UKS MOSM Bytom - MUKS Michałkowice 3:0 (25:17, 25:11, 25:12)
12 2021-10-19 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:7, 25:22, 25:12)
13 2021-10-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (26:28, 25:19, 25:23, 20:25, 15:10)
14 2021-10-26 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba 0:3 (12:25, 11:25, 16:25)
15 2021-10-26 TKKF Szczygłowice - UKS MOSM Bytom 0:3 (15:25, 7:25, 15:25)
16 2021-11-09 UKS Sokół '43 Katowice - UKS MOSM Bytom 2:3 (23:25, 20:25, 25:20, 25:19, 10:15)
17 2021-11-09 TKKF Szczygłowice - KPKS Halemba 0:3 (23:25, 23:25, 20:25)
18 2021-11-09 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (15:25, 22:25, 28:26, 25:19, 15:4)
19 2021-11-16 MUKS Michałkowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (16:25, 21:25, 23:25)
20 2021-11-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TKKF Szczygłowice 2:3 (25:15, 25:14, 17:25, 22:25, 9:15)
21 2021-11-16 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom 3:1 (26:24, 21:25, 25:17, 25:17)
22 2021-11-23 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba 3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
23 2021-11-23 UKS MOSM Bytom - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:11, 25:10, 25:18)
24 2021-11-23 TKKF Szczygłowice - MUKS Michałkowice 1:3 (25:13, 21:25, 13:25, 18:25)
25 2021-11-30 TKKF Szczygłowice - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (22:25, 25:19, 16:25, 19:25)
26 2021-11-30 MUKS Michałkowice - UKS MOSM Bytom 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)
27 2021-11-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 0:3 (18:25, 13:25, 20:25)
28 2021-12-14 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:23, 25:16, 19:25, 25:13)
29 2021-12-14 KPKS Halemba - MUKS Michałkowice 3:0 (25:9, 25:17, 25:18)
30 2021-12-14 UKS MOSM Bytom - TKKF Szczygłowice 3:0 (25:10, 25:21, 25:8)

Grupa 5 - II Liga D Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Radzionków 10279286827625
2SV MOSiR Zabrze 10279288877682
3UKS Blachownia 101862016830763
4KS Częstochowianka II101241521721805
5UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 10411028689888
6SiKReT Gliwice 1021729681862
1 2021-09-28 KS Częstochowianka II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:1 (25:17, 25:10, 22:25, 25:21)
2 2021-09-28 SMS Radzionków - UKS Blachownia 3:0 (25:22, 25:17, 25:18)
3 2021-12-07 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 0:3 (22:25, 19:25, 25:27)
4 2021-10-05 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SV MOSiR Zabrze 1:3 (6:25, 21:25, 25:19, 12:25)
5 2021-10-05 UKS Blachownia - SiKReT Gliwice 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:18)
6 2021-10-05 KS Częstochowianka II - SMS Radzionków 1:3 (22:25, 12:25, 26:24, 17:25)
7 2021-10-12 SMS Radzionków - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:12, 25:15, 25:15)
8 2021-10-12 SiKReT Gliwice - KS Częstochowianka II 1:3 (17:25, 25:22, 19:25, 19:25)
9 2021-10-12 SV MOSiR Zabrze - UKS Blachownia 3:1 (25:22, 25:20, 21:25, 25:17)
10 2021-10-19 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - UKS Blachownia 1:3 (15:25, 25:19, 21:25, 20:25)
11 2021-10-19 KS Częstochowianka II - SV MOSiR Zabrze 1:3 (12:25, 25:22, 25:27, 22:25)
12 2021-10-19 SMS Radzionków - SiKReT Gliwice 3:0 (25:19, 25:6, 25:16)
13 2021-10-26 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SiKReT Gliwice 3:1 (25:16, 17:25, 25:16, 25:19)
14 2021-10-26 SV MOSiR Zabrze - SMS Radzionków 3:1 (20:25, 25:18, 25:22, 25:16)
15 2021-10-26 UKS Blachownia - KS Częstochowianka II 3:1 (25:17, 25:18, 23:25, 25:14)
16 2021-11-09 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - KS Częstochowianka II 1:3 (17:25, 17:25, 25:21, 16:25)
17 2021-12-07 UKS Blachownia - SMS Radzionków 0:3 (19:25, 19:25, 19:25)
18 2021-11-09 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)
19 2021-11-16 SV MOSiR Zabrze - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:14, 25:10, 25:13)
20 2021-11-16 SiKReT Gliwice - UKS Blachownia 1:3 (25:23, 19:25, 15:25, 14:25)
21 2021-11-16 SMS Radzionków - KS Częstochowianka II 3:0 (25:9, 25:12, 25:15)
22 2021-11-23 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SMS Radzionków 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 19:25)
23 2021-11-23 KS Częstochowianka II - SiKReT Gliwice 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
24 2021-11-23 UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze 1:3 (25:27, 23:25, 25:20, 21:25)
25 2021-11-30 UKS Blachownia - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)
26 2021-11-30 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka II 3:0 (25:4, 25:7, 25:18)
27 2021-11-30 SiKReT Gliwice - SMS Radzionków 0:3 (12:25, 18:25, 19:25)
28 2021-12-14 SiKReT Gliwice - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:2 (18:25, 25:18, 22:25, 28:26, 15:7)
29 2021-12-14 SMS Radzionków - SV MOSiR Zabrze 3:1 (24:26, 25:23, 25:22, 25:23)
30 2021-12-14 KS Częstochowianka II - UKS Blachownia 0:3 (24:26, 9:25, 23:25)