Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 39393285256
2MKS Dąbrowa Górnicza 25262183154
3MKS Dwójka Zawiercie 34166264245
4MOSM Tychy 23144184176
5MKS Dąbrowa Górnicza II20016131167
6UKS Sokół '43 Katowice 20016120169
1 2017-10-04 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:8, 25:14, 25:22)
2 2017-10-04 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
3 2017-10-04 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:1 (18:25, 32:30, 25:16, 25:19)
4 2017-10-09 UKS Sokół '43 Katowice - MOSM Tychy 1:3 (16:25, 16:25, 25:19, 19:25)
5 2017-10-11 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 25:17, 11:25, 16:25)
6 2017-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (23:25, 20:25, 25:17, 25:17, 15:11)
7 2017-10-18 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
8 2017-10-18 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (17:25, 26:24, 25:22, 25:23)
9 2017-10-18 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
10 2017-10-25 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
11 2017-10-25 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 0:0
12 2017-10-25 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
13 2017-11-08 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
14 2017-11-07 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
15 2017-11-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
16 2017-11-15 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
17 2017-11-15 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
18 2017-11-15 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
19 2017-11-22 MOSM Tychy - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
20 2017-11-22 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
21 2017-11-22 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
22 2017-11-29 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
23 2017-11-29 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
24 2017-11-29 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 0:0
25 2017-12-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
26 2017-12-05 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
27 2017-12-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
28 2017-12-13 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
29 2017-12-13 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:0
30 2017-12-13 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKPS Borowno 5145153428276
2KS Częstochowianka 5124133388290
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 5103117408368
4STS Victoria Lubliniec 552611332367
5SPS Politechnika Częstochowska 541513311409
6MTS As Myszków 500215258415
1 2017-09-20 STS Victoria Lubliniec - SPS Politechnika Częstochowska 3:2 (25:19, 19:25, 25:20, 16:25, 15:7)
2 2017-09-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MTS As Myszków 3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25:4)
3 2017-09-20 LKPS Borowno - KS Częstochowianka 3:1 (25:15, 25:23, 22:25, 25:23)
4 2017-09-27 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka 0:3 (20:25, 5:25, 15:25)
5 2017-09-27 MTS As Myszków - LKPS Borowno 0:3 (8:25, 17:25, 8:25)
6 2017-09-27 STS Victoria Lubliniec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (24:26, 21:25, 23:25)
7 2017-10-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SPS Politechnika Częstochowska 3:0 (26:24, 25:18, 25:14)
8 2017-10-04 LKPS Borowno - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:14, 25:9, 25:16)
9 2017-09-29 MTS As Myszków - KS Częstochowianka 0:3 (15:25, 11:25, 10:25)
10 2017-10-11 SPS Politechnika Częstochowska - MTS As Myszków 3:1 (25:16, 25:19, 17:25, 25:23)
11 2017-10-11 STS Victoria Lubliniec - KS Częstochowianka 0:3 (11:25, 21:25, 18:25)
12 2017-10-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - LKPS Borowno 2:3 (25:20, 25:21, 16:25, 14:25, 11:15)
13 2017-10-18 LKPS Borowno - SPS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:5, 25:12, 25:10)
14 2017-10-18 KS Częstochowianka - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:21, 27:25, 25:21)
15 2017-10-18 MTS As Myszków - STS Victoria Lubliniec 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
16 2017-10-25 SPS Politechnika Częstochowska - STS Victoria Lubliniec 0:0
17 2017-10-25 MTS As Myszków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
18 2017-10-25 KS Częstochowianka - LKPS Borowno 0:0
19 2017-11-03 KS Częstochowianka - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
20 2017-11-03 LKPS Borowno - MTS As Myszków 0:0
21 2017-11-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - STS Victoria Lubliniec 0:0
22 2017-11-08 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
23 2017-11-08 STS Victoria Lubliniec - LKPS Borowno 0:0
24 2017-11-08 KS Częstochowianka - MTS As Myszków 0:0
25 2017-11-15 MTS As Myszków - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
26 2017-11-15 KS Częstochowianka - STS Victoria Lubliniec 0:0
27 2017-11-15 LKPS Borowno - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
28 2017-11-22 SPS Politechnika Częstochowska - LKPS Borowno 0:0
29 2017-11-22 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:0
30 2017-11-22 STS Victoria Lubliniec - MTS As Myszków 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec 39391244158
2ANBUD MKS Będzin 36263198184
3MCKiS Jaworzno 46276274257
4MUKS Michałkowice 35266240251
5MCKS Czeladź 33146188229
6Silesia Volley MSK Mysłowice 410212267332
1 2017-09-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:12, 25:10, 25:17)
2 2017-12-06 ANBUD MKS Będzin - MUKS Michałkowice 0:0
3 2017-09-20 MCKiS Jaworzno - MCKS Czeladź 3:0 (25:16, 25:3, 25:22)
4 2017-09-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKS Czeladź 0:3 (23:25, 22:25, 23:25)
5 2017-09-26 MUKS Michałkowice - MCKiS Jaworzno 0:3 (14:25, 15:25, 18:25)
6 2017-10-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:17, 25:11, 25:20)
7 2017-10-04 ANBUD MKS Będzin - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:14, 25:21, 25:21)
8 2017-10-04 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:19, 20:25, 15:25, 11:25)
9 2017-10-11 MCKS Czeladź - MUKS Michałkowice 1:3 (22:25, 17:25, 25:11, 8:25)
10 2017-10-18 Silesia Volley MSK Mysłowice - MUKS Michałkowice 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 22:25, 10:15)
11 2017-10-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKS Czeladź 0:0
12 2017-10-18 ANBUD MKS Będzin - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)
13 2017-10-25 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
14 2017-10-25 MCKS Czeladź - ANBUD MKS Będzin 0:0
15 2017-10-24 MUKS Michałkowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
16 2017-11-08 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
17 2017-11-07 MUKS Michałkowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
18 2017-11-08 MCKS Czeladź - MCKiS Jaworzno 0:0
19 2017-11-15 MCKS Czeladź - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
20 2017-11-15 MCKiS Jaworzno - MUKS Michałkowice 0:0
21 2017-11-15 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
22 2017-11-22 Silesia Volley MSK Mysłowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
23 2017-11-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 0:0
24 2017-11-21 MUKS Michałkowice - MCKS Czeladź 0:0
25 2017-11-28 MUKS Michałkowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
26 2017-11-29 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
27 2017-11-29 MCKiS Jaworzno - ANBUD MKS Będzin 0:0
28 2017-12-13 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 0:0
29 2017-12-13 ANBUD MKS Będzin - MCKS Czeladź 0:0
30 2017-12-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Michałkowice 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 49395329284
2KPKS Halemba 38393268249
3UKS Mikrus Katowice 35287297290
4UKS OLIMPIA Katowice 44179319337
5UKS Spartakus Zabrze 44169310318
6SV MOSiR Zabrze 20006105150
1 2017-09-20 UKS Mikrus Katowice - KPKS Halemba 2:3 (23:25, 25:14, 25:22, 21:25, 9:15)
2 2017-09-20 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS OLIMPIA Katowice 3:1 (25:10, 18:25, 25:15, 25:21)
3 2017-09-20 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:23, 25:13, 25:16)
4 2017-09-27 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 0:0
5 2017-09-27 UKS Spartakus Zabrze - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:3 (17:25, 25:20, 22:25, 19:25)
6 2017-09-27 UKS Mikrus Katowice - UKS OLIMPIA Katowice 3:2 (25:11, 26:24, 22:25, 10:25, 15:8)
7 2017-10-04 UKS OLIMPIA Katowice - KPKS Halemba 1:3 (13:25, 21:25, 25:15, 21:25)
8 2017-10-04 UKS Spartakus Zabrze - UKS Mikrus Katowice 2:3 (12:25, 25:21, 23:25, 25:10, 11:15)
9 2017-10-04 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:12, 25:21, 25:20)
10 2017-10-18 KPKS Halemba - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (27:25, 25:23, 25:18)
11 2017-10-18 UKS Mikrus Katowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
12 2017-10-18 UKS OLIMPIA Katowice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:22, 25:14, 25:20)
13 2017-10-25 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba 0:0
14 2017-10-25 SV MOSiR Zabrze - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
15 2017-10-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Mikrus Katowice 0:0
16 2017-11-08 KPKS Halemba - UKS Mikrus Katowice 0:0
17 2017-11-08 UKS OLIMPIA Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
18 2017-11-08 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 0:0
19 2017-11-15 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 0:0
20 2017-11-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Spartakus Zabrze 0:0
21 2017-11-15 UKS OLIMPIA Katowice - UKS Mikrus Katowice 0:0
22 2017-11-22 KPKS Halemba - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
23 2017-11-22 UKS Mikrus Katowice - UKS Spartakus Zabrze 0:0
24 2017-11-22 SV MOSiR Zabrze - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
25 2017-11-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KPKS Halemba 0:0
26 2017-11-29 SV MOSiR Zabrze - UKS Mikrus Katowice 0:0
27 2017-11-29 UKS Spartakus Zabrze - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
28 2017-12-13 KPKS Halemba - UKS Spartakus Zabrze 0:0
29 2017-12-13 UKS OLIMPIA Katowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
30 2017-12-13 UKS Mikrus Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 39390225126
2MOSM Tychy III26261179151
3UKS TRÓJKA Mikołów 23133136147
4UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 431310275322
5MOSM Tychy II30029200269
2017-09-20 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2017-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2017-10-04 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2017-10-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2017-10-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2017-11-08 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2017-11-15 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2017-11-22 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2017-11-29 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2017-12-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
1 2017-11-29 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
2 2017-09-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (16:25, 13:25, 15:25)
3 2017-09-28 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:22, 25:23, 29:27)
4 2017-09-27 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 1:3 (26:24, 16:25, 24:26, 20:25)
5 2017-10-04 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:18, 18:25, 22:25, 24:26)
6 2017-10-04 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)
7 2017-10-10 MOSM Tychy II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (5:25, 10:25, 10:25)
8 2017-10-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 0:3 (27:29, 15:25, 23:25)
9 2017-10-18 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy III 0:0
10 2017-10-24 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 0:0
11 2017-11-07 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III 0:0
12 2017-11-08 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
13 2017-11-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
14 2017-11-15 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 0:0
15 2017-11-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II 0:0
16 2017-11-21 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
17 2017-12-06 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy II 0:0
18 2017-12-06 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
19 2017-12-13 MOSM Tychy III - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
20 2017-12-13 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dębowianka 26261167116
2UKS Jedynka Rybnik 26261171124
3GS UKS Krzanowice 23143146138
4JKS SMS Jastrzębie 33146202224
5MUKS Sari Żory 30009141225
2017-09-27pauzuje- GS UKS Krzanowice 0:0
2017-10-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2017-10-11pauzuje- UKS Dębowianka 0:0
2017-10-25 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2017-11-08pauzuje- MUKS Sari Żory 0:0
2017-11-15 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2017-11-22pauzuje- UKS Jedynka Rybnik 0:0
2017-11-29 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
2017-12-06pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2017-12-13 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
1 2017-09-27 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)
2 2017-09-27 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory 3:0 (25:7, 25:12, 25:23)
3 2017-10-04 UKS Dębowianka - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:18, 25:18, 17:25, 25:13)
4 2017-10-04 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 3:0 (25:14, 25:15, 25:13)
5 2017-10-11 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (25:21, 16:25, 13:25, 17:25)
6 2017-10-11 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 3:0 (25:17, 25:22, 25:18)
7 2017-10-25 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice 0:0
8 2017-10-25 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 0:0
9 2017-11-08 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 0:0
10 2017-11-08 UKS Jedynka Rybnik - UKS Dębowianka 0:0
11 2017-11-15 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 0:0
12 2017-11-15 MUKS Sari Żory - UKS Dębowianka 0:0
13 2017-11-22 JKS SMS Jastrzębie - UKS Dębowianka 0:0
14 2017-11-22 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 0:0
15 2017-11-29 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 0:0
16 2017-11-29 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:0
17 2017-12-06 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka 0:0
18 2017-12-06 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 0:0
19 2017-12-13 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 0:0
20 2017-12-13 UKS Dębowianka - UKS Jedynka Rybnik 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II4124120300120
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 49394276243
3KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 48396328293
4MKS Bielsko-Biała 47286282251
5MKS Bielsko-Biała II531512329385
6UKS Champion Radziechowy 500015152375
1 2017-09-20 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Bielsko-Biała 3:2 (17:25, 23:25, 25:22, 25:18, 15:11)
2 2017-09-20 MKS Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (16:25, 25:27, 25:16, 21:25)
3 2017-09-20 UKS Champion Radziechowy - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (4:25, 5:25, 5:25)
4 2017-09-27 MKS Bielsko-Biała II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:3 (20:25, 14:25, 25:21, 18:25)
5 2017-09-27 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:4, 25:13, 25:14)
6 2017-09-27 UKS Champion Radziechowy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (6:25, 9:25, 14:25)
7 2017-10-04 MKS Bielsko-Biała II - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (16:25, 10:25, 16:25)
8 2017-10-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:17, 25:18, 25:17)
9 2017-10-04 UKS Champion Radziechowy - MKS Bielsko-Biała 0:3 (7:25, 11:25, 5:25)
10 2017-10-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:9, 25:12, 25:12)
11 2017-10-11 MKS Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)
12 2017-10-11 UKS Champion Radziechowy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:3 (16:25, 11:25, 13:25)
13 2017-10-25 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 0:0
14 2017-10-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
15 2017-10-18 MKS Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 3:0 (25:11, 25:13, 25:22)
16 2017-11-08 MKS Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
17 2017-11-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała II 0:0
18 2017-11-08 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 0:0
19 2017-11-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Bielsko-Biała II 0:0
20 2017-11-15 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
21 2017-11-15 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Champion Radziechowy 0:0
22 2017-11-29 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała II 0:0
23 2017-11-29 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
24 2017-11-29 MKS Bielsko-Biała - UKS Champion Radziechowy 0:0
25 2017-12-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
26 2017-12-13 MKS Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:0
27 2017-12-13 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Champion Radziechowy 0:0
28 2017-12-20 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
29 2017-12-20 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
30 2017-12-20 UKS Champion Radziechowy - MKS Bielsko-Biała II 0:0

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -