Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki Młodsze

Etap 6

Grupa 11 - 1/8 Finał Mistrzostw Polski

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 0000000
2UKS Jedynka Kluczbork 0000000
3UKS Volley 34 Łódź 0000000
4UKS Gminy Miękinia 0000000
1 2024-03-01 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Volley 34 Łódź 0:0
2 2024-03-01 UKS Jedynka Kluczbork - UKS Gminy Miękinia 0:0
3 2024-03-02 UKS Volley 34 Łódź - UKS Gminy Miękinia 0:0
4 2024-03-02 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Jedynka Kluczbork 0:0
5 2024-03-03 UKS Jedynka Kluczbork - UKS Volley 34 Łódź 0:0
6 2024-03-03 UKS Gminy Miękinia - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0

Etap 5

Grupa 13 - o miejsca 7-9

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 24260150100
2BKS STAL Bielsko-Biała II23133134118
3JKS SMS Jastrzębie II2200684150
1 2024-02-17 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (25:11, 25:9, 25:21)
2 2024-02-17 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (19:25, 8:25, 16:25)
3 2024-02-17 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS Częstochowianka 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)

Grupa 14A - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 2426015089
2Volley Dąbrowa Górnicza 23133118126
3MKS Dąbrowa Górnicza 2200697150
1 2024-02-14 BKS STAL Bielsko-Biała - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:12, 25:17, 25:14)
2 2024-02-15 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:17, 25:18)
3 2024-02-16 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 17:25, 11:25)

Grupa 14B - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 24260150110
2TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 23133140123
3UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2200693150
1 2024-02-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:22, 25:15, 25:11)
2 2024-02-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (12:25, 12:25, 21:25)
3 2024-02-16 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)

Grupa 14 C Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 24262190166
2TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 23143169143
3JKS SMS Jastrzębie 23145177184
4MKS Dąbrowa Górnicza 121307754
5Volley Dąbrowa Górnicza 22026137180
6UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 110035477
1 2024-02-17 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (27:25, 25:19, 25:10)
2 2024-02-17 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 3:1 (27:25, 22:25, 25:22, 25:22)
3 2024-02-17 Volley Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (16:25, 16:25, 25:18, 25:22, 11:15)
4 2024-02-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:18, 25:11)
5 2024-02-18 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (16:25, 25:15, 25:21, 25:11)

Etap 4

Grupa 11 - 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 36391248150
2JKS SMS Jastrzębie 35265218223
3KS Częstochowianka 34167272279
4BKS STAL Bielsko-Biała II33019159245
1 2024-01-22 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:10, 25:14, 25:17)
2 2024-01-22 JKS SMS Jastrzębie - KS Częstochowianka 3:2 (25:23, 25:23, 17:25, 22:25, 15:11)
3 2024-01-23 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:9, 25:13, 25:17)
4 2024-01-23 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS Częstochowianka 1:3 (19:25, 25:20, 21:25, 12:25)
5 2024-01-24 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 15:25, 25:23, 13:25)
6 2024-01-24 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:13, 25:15, 25:13)

Grupa 12 - 1/2 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 35273240153
2MKS Dąbrowa Górnicza 35284264239
3Volley Dąbrowa Górnicza 35267245273
4JKS SMS Jastrzębie II33029169253
1 2024-01-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (25:7, 25:7, 25:18)
2 2024-01-22 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25, 25:20, 25:17, 22:25, 15:13)
3 2024-01-23 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 9:25, 18:25)
4 2024-01-23 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:8, 25:15, 25:9)
5 2024-01-24 Volley Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie II 3:2 (25:18, 19:25, 19:25, 25:17, 15:13)
6 2024-01-24 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 3:1 (25:19, 14:25, 25:23, 25:23)

Grupa 15 - o miejsca 10-12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II24263203181
2MTS As Myszków 34168285310
3MKS Silesia Volley Mysłowice 11023107104
1 2024-02-13 MTS As Myszków - MKS Silesia Volley Mysłowice 3:2 (25:22, 26:24, 18:25, 20:25, 15:11)
2 2024-02-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - MTS As Myszków 3:2 (25:19, 25:17, 13:25, 23:25, 15:10)
3 2024-02-27 MTS As Myszków - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (20:25, 13:25, 25:23, 27:29)
4 2024-03-05 MKS Silesia Volley Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
5 2024-03-12 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:0
6 2024-03-26 MKS Silesia Volley Mysłowice - MTS As Myszków 0:0

Etap 3

Grupa 9 - 1/4 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 36392244186
2JKS SMS Jastrzębie II35264217215
3MTS As Myszków 34137198243
4MKS Silesia Volley Mysłowice 33049261276
1 2024-01-15 MTS As Myszków - MKS Silesia Volley Mysłowice 3:1 (25:18, 19:25, 25:23, 25:22)
2 2024-01-15 JKS SMS Jastrzębie - JKS SMS Jastrzębie II 3:0 (25:16, 25:13, 25:20)
3 2024-01-16 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Silesia Volley Mysłowice 3:1 (25:18, 25:20, 13:25, 25:17)
4 2024-01-16 JKS SMS Jastrzębie - MTS As Myszków 3:0 (25:13, 25:20, 25:11)
5 2024-01-17 JKS SMS Jastrzębie II - MTS As Myszków 3:0 (30:28, 25:11, 25:21)
6 2024-01-17 MKS Silesia Volley Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (16:25, 17:25, 25:10, 25:19, 10:15)

Grupa 10 - 1/4 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley Dąbrowa Górnicza 36392264189
2BKS STAL Bielsko-Biała II35283240224
3MKS Dąbrowa Górnicza II34136185200
4UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 33009149225
1 2024-01-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (17:25, 17:25, 16:25)
2 2024-01-15 BKS STAL Bielsko-Biała II - Volley Dąbrowa Górnicza 2:3 (12:25, 25:23, 14:25, 28:26, 11:15)
3 2024-01-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (18:25, 10:25, 23:25)
4 2024-01-16 MKS Dąbrowa Górnicza II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)
5 2024-01-17 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)
6 2024-01-17 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:19, 25:12, 25:17)

Grupa 16A - o miejsca 13-18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 36392266222
2KSS "GUMISIE" Pyskowice 22026157190
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 110036576
1 2024-02-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (24:26, 22:25, 19:25)
2 2024-02-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (26:28, 19:25, 25:16, 21:25)
3 2024-02-27 UKS Sokół '43 Katowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (25:10, 21:25, 25:14, 25:17)
4 2024-03-05 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
5 2024-03-13 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
6 2024-03-19 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0

Grupa 16B - o miejsca 13-18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SV MOSiR Zabrze 24262181170
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 33029203256
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 121307533
1 2024-02-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:8, 25:14, 25:11)
2 2024-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)
3 2024-02-27 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (22:25, 25:20, 19:25, 25:22, 15:13)
4 2024-03-05 SV MOSiR Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
5 2024-03-12 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SV MOSiR Zabrze 0:0
6 2024-03-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0

Etap 2

Grupa 6 - 1/8 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II36392266215
2JKS SMS Jastrzębie II35274249218
3UKS Sokół '43 Katowice 34156239233
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec 33009137225
1 2024-01-08 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:18, 25:12, 25:13)
2 2024-01-08 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II 3:1 (25:19, 25:17, 16:25, 25:23)
3 2024-01-09 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:3 (27:25, 22:25, 23:25, 15:25)
4 2024-01-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (12:25, 19:25, 19:25)
5 2024-01-10 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:16, 25:20, 15:25, 25:16)
6 2024-01-10 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:10, 25:16, 25:18)

Grupa 7 - 1/8 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Silesia Volley Mysłowice 35284271236
2MKS Dąbrowa Górnicza II35275264238
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 35286297263
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 33019152247
1 2024-01-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Silesia Volley Mysłowice 1:3 (23:25, 21:25, 25:21, 17:25)
2 2024-01-08 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (22:25, 25:13, 25:12, 25:10)
3 2024-01-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:18, 23:25, 25:20, 15:25, 15:8)
4 2024-01-09 MKS Silesia Volley Mysłowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:16, 25:14, 25:16)
5 2024-01-10 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (16:25, 14:25, 16:25)
6 2024-01-10 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Silesia Volley Mysłowice 3:2 (17:25, 26:24, 25:19, 21:25, 15:7)

Grupa 8 - 1/8 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley Dąbrowa Górnicza 36393281208
2MTS As Myszków 35274244210
3KSS "GUMISIE" Pyskowice 34166250220
4SV MOSiR Zabrze 3300988225
1 2024-01-08 MTS As Myszków - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (21:25, 11:25, 27:25, 14:25)
2 2024-01-08 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:3, 25:2, 25:13)
3 2024-01-09 SV MOSiR Zabrze - Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (4:25, 14:25, 15:25)
4 2024-01-09 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MTS As Myszków 1:3 (14:25, 25:21, 18:25, 16:25)
5 2024-01-10 MTS As Myszków - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:15, 25:8, 25:14)
6 2024-01-10 Volley Dąbrowa Górnicza - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:2 (25:20, 19:25, 22:25, 25:22, 15:10)

Grupa 17 - o miejsca 19-21

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 26260150114
2MUKS Sari Żory 23133136129
3SPS Częstochowa 20006107150
1 2024-02-13 SPS Częstochowa - MUKS Sari Żory 0:3 (23:25, 12:25, 19:25)
2024-02-13pauzuje- MOSM Tychy 0:0
2024-02-20pauzuje- SPS Częstochowa 0:0
2 2024-02-20 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy 0:3 (21:25, 20:25, 20:25)
3 2024-02-27 MOSM Tychy - SPS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)
2024-02-27 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
4 2024-03-05 MUKS Sari Żory - SPS Częstochowa 0:0
2024-03-05 MOSM Tychy - pauzuje0:0
2024-03-12 SPS Częstochowa - pauzuje0:0
5 2024-03-12 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory 0:0
6 2024-03-26 SPS Częstochowa - MOSM Tychy 0:0
2024-03-26pauzuje- MUKS Sari Żory 0:0

Grupa 18 - o miejsca 22-25

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS COPCO Imielin 39391245171
2GS UKS Krzanowice 36274245206
3KPKS Halemba 33136170214
4Synergia 30019170239
1 2024-02-13 Synergia - GS UKS Krzanowice 1:3 (6:25, 9:25, 25:14, 19:25)
2 2024-02-13 KPKS Halemba - MKS COPCO Imielin 0:3 (14:25, 14:25, 15:25)
3 2024-02-20 MKS COPCO Imielin - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:19)
4 2024-02-20 Synergia - KPKS Halemba 0:3 (21:25, 22:25, 21:25)
5 2024-02-27 KPKS Halemba - GS UKS Krzanowice 0:3 (20:25, 13:25, 19:25)
6 2024-02-27 MKS COPCO Imielin - Synergia 3:0 (25:13, 25:21, 25:13)
7 2024-03-05 GS UKS Krzanowice - Synergia 0:0
8 2024-03-05 MKS COPCO Imielin - KPKS Halemba 0:0
9 2024-03-12 GS UKS Krzanowice - MKS COPCO Imielin 0:0
10 2024-03-12 KPKS Halemba - Synergia 0:0
11 2024-03-26 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba 0:0
12 2024-03-26 Synergia - MKS COPCO Imielin 0:0

Grupa 19 - o miejsca 26-30

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS TRÓJKA Mikołów 39391247159
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 36273227209
3Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 36263214189
4VC Victoria MOSiR Cieszyn 33137194233
5UKS Jedynka Rybnik 400112231323
2024-01-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2024-02-13 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - pauzuje0:0
2024-02-20 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2024-02-27 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2024-03-05 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2024-03-12 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2024-03-19 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - pauzuje0:0
2024-03-26 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2024-04-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2024-04-16 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
1 2024-01-23 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (14:25, 25:20, 13:25, 25:27)
2 2024-01-23 UKS Jedynka Rybnik - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:3 (22:25, 14:25, 21:25)
3 2024-02-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:17, 25:13, 25:18)
4 2024-02-13 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (8:25, 14:25, 17:25)
5 2024-02-20 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (25:27, 21:25, 25:21, 12:25)
6 2024-02-21 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
7 2024-02-27 VC Victoria MOSiR Cieszyn - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:3 (22:25, 18:25, 17:25)
8 2024-02-27 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:14, 25:14, 25:15)
9 2024-03-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
10 2024-03-06 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
11 2024-03-12 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
12 2024-03-13 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - UKS Jedynka Rybnik 0:0
13 2024-03-19 UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
14 2024-03-19 UKS TRÓJKA Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
15 2024-03-26 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 0:0
16 2024-03-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0
17 2024-04-09 UKS Jedynka Rybnik - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
18 2024-04-10 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
19 2024-04-16 UKS TRÓJKA Mikołów - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0
20 2024-04-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0

Etap 1

Grupa I Liga

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 10279299880639
2TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 102492810849703
3MKS Dąbrowa Górnicza 102062314822732
4KS Częstochowianka 101241622776835
5JKS SMS Jastrzębie 10721224694807
6UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1000130469774
1 2023-10-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (9:25, 13:25, 17:25)
2 2023-10-03 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (25:21, 26:28, 11:25, 25:15, 15:10)
3 2023-10-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:21, 13:25, 20:25, 10:25)
4 2023-10-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:19, 25:14, 25:4)
5 2023-10-10 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 3:0 (25:14, 25:16, 25:16)
6 2023-10-10 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:15, 18:25, 25:13, 25:14)
7 2023-10-17 JKS SMS Jastrzębie - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:9, 25:18, 25:14)
8 2023-10-17 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 25:18, 17:25, 26:24, 7:15)
9 2023-10-17 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - KS Częstochowianka 3:2 (25:14, 18:25, 20:25, 25:16, 15:12)
10 2023-10-24 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS Częstochowianka 1:3 (25:21, 8:25, 25:27, 17:25)
11 2023-10-24 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (15:25, 19:25, 26:24, 25:12, 15:11)
12 2023-10-24 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 21:25, 8:25)
13 2023-11-02 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:9, 25:8, 25:8)
14 2023-11-07 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:15, 25:12, 20:25, 25:15)
15 2023-11-07 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (14:25, 11:25, 19:25)
16 2023-11-14 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:22, 25:17, 25:17)
17 2023-11-14 JKS SMS Jastrzębie - KS Częstochowianka 1:3 (25:23, 21:25, 21:25, 15:25)
18 2023-11-14 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 2:3 (14:25, 14:25, 25:23, 25:17, 10:15)
19 2023-11-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:3 (19:25, 12:25, 16:25)
20 2023-11-21 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 19:25, 25:21, 13:25)
21 2023-11-20 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 21:25, 24:26)
22 2023-11-28 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)
23 2023-12-05 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 20:25, 26:24, 25:14)
24 2023-11-28 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:3 (24:26, 17:25, 25:27)
25 2023-12-12 KS Częstochowianka - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:14, 26:24, 25:19)
26 2023-12-12 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:3 (18:25, 19:25, 22:25)
27 2023-12-12 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (22:25, 25:8, 25:19, 25:15)
28 2023-12-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (11:25, 17:25, 9:25)
29 2023-12-19 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)
30 2023-12-19 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 3:1 (18:25, 27:25, 25:15, 25:16)

Grupa II Liga A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II102482710854681
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 102472711867677
3BKS STAL Bielsko-Biała II102182512829615
4MUKS Sari Żory 101551917777746
5GS UKS Krzanowice 1062624464691
6VC Victoria MOSiR Cieszyn 1000030369750
1 2023-10-03 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 0:3 (19:25, 10:25, 8:25)
2 2023-10-03 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 3:1 (25:17, 19:25, 26:24, 25:17)
3 2023-10-03 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (19:25, 19:25, 11:25)
4 2023-10-10 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (15:25, 11:25, 7:25)
5 2023-10-10 JKS SMS Jastrzębie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:3 (25:12, 15:25, 22:25, 23:25)
6 2023-10-10 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory 0:3 (18:25, 12:25, 15:25)
7 2023-10-17 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:13, 25:19, 25:21)
8 2023-10-17 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:15, 25:10, 25:9)
9 2023-10-17 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II 1:3 (26:28, 22:25, 25:15, 20:25)
10 2023-10-24 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (13:25, 15:25, 20:25)
11 2023-10-24 BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:7, 25:12, 25:18)
12 2023-10-24 MUKS Sari Żory - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:19, 21:25, 19:25, 25:22, 15:11)
13 2023-11-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:7, 25:16, 25:9)
14 2023-11-07 MUKS Sari Żory - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
15 2023-11-07 JKS SMS Jastrzębie II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:11, 25:12, 25:5)
16 2023-11-14 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:18, 25:14, 25:22)
17 2023-11-14 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
18 2023-11-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:3 (24:26, 22:25, 25:23, 25:19, 11:15)
19 2023-12-07 BKS STAL Bielsko-Biała II - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
20 2023-12-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 2:3 (25:20, 27:25, 15:25, 20:25, 13:15)
21 2023-11-21 MUKS Sari Żory - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:9, 25:12, 25:17)
22 2023-11-28 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)
23 2023-11-28 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (10:25, 9:25, 9:25)
24 2023-11-28 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:3 (18:25, 17:25, 25:12, 25:13, 11:15)
25 2023-12-12 JKS SMS Jastrzębie II - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:20, 25:18, 25:12)
26 2023-12-12 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (9:25, 10:25, 9:25)
27 2023-12-12 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:20)
28 2023-12-19 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (13:25, 14:25, 18:25)
29 2023-12-19 BKS STAL Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory 3:2 (27:29, 25:15, 22:25, 25:13, 15:10)
30 2023-12-19 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (7:25, 18:25, 15:25)

Grupa II Liga B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II102492814974800
2Volley Dąbrowa Górnicza 102172315831735
3MKS Silesia Volley Mysłowice 102062414841777
4MOSM Tychy 101862215825777
5MKS COPCO Imielin 1041728644832
6UKS TRÓJKA Mikołów 10311129723917
1 2023-10-03 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (24:26, 25:11, 25:15, 25:8)
2 2023-10-03 MOSM Tychy - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 13:25, 25:21, 18:25)
3 2023-10-03 MKS Silesia Volley Mysłowice - MKS COPCO Imielin 3:1 (25:20, 25:14, 15:25, 25:17)
4 2023-10-12 MKS COPCO Imielin - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (4:25, 15:25, 25:27)
5 2023-10-10 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:3 (17:25, 17:25, 16:25)
6 2023-10-10 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy 1:3 (15:25, 23:25, 25:15, 22:25)
7 2023-10-17 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (24:26, 19:25, 25:19, 18:25)
8 2023-10-17 MKS Silesia Volley Mysłowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:16, 25:12, 25:16)
9 2023-10-17 MKS COPCO Imielin - Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (8:25, 18:25, 17:25)
10 2023-10-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - Volley Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:17, 23:25, 22:25, 25:23, 15:13)
11 2023-10-24 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS COPCO Imielin 1:3 (25:22, 22:25, 26:28, 23:25)
12 2023-10-24 MOSM Tychy - MKS Silesia Volley Mysłowice 3:2 (25:17, 25:23, 25:27, 24:26, 16:14)
13 2023-11-07 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Silesia Volley Mysłowice 3:1 (25:22, 25:15, 25:27, 25:19)
14 2023-11-07 MKS COPCO Imielin - MOSM Tychy 0:3 (20:25, 18:25, 17:25)
15 2023-11-07 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (25:10, 23:25, 8:25, 25:15, 15:4)
16 2023-11-14 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (25:19, 11:25, 16:25, 17:25)
17 2023-11-14 Volley Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
18 2023-11-14 MKS COPCO Imielin - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:3 (12:25, 16:25, 14:25)
19 2023-11-21 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS COPCO Imielin 3:1 (25:17, 25:20, 21:25, 25:20)
20 2023-11-21 MKS Silesia Volley Mysłowice - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 19:25, 20:25, 15:25)
21 2023-11-21 MOSM Tychy - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:19, 25:11, 25:14)
22 2023-11-28 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 3:2 (19:25, 22:25, 25:17, 25:15, 15:10)
23 2023-11-28 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Silesia Volley Mysłowice 1:3 (19:25, 25:14, 20:25, 18:25)
24 2023-11-28 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:12, 25:18, 25:13)
25 2023-12-12 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:18, 16:25, 25:23, 25:23)
26 2023-12-12 MKS COPCO Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (17:25, 25:15, 25:17, 17:25, 14:16)
27 2023-12-12 MKS Silesia Volley Mysłowice - MOSM Tychy 3:0 (28:26, 25:17, 25:23)
28 2023-12-19 MKS Silesia Volley Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (25:23, 15:25, 25:20, 16:25, 9:15)
29 2023-12-19 MOSM Tychy - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
30 2023-12-19 UKS TRÓJKA Mikołów - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (10:25, 28:26, 11:25, 17:25)

Grupa II Liga C

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSS "GUMISIE" Pyskowice 103010301773451
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 102272410765647
3SV MOSiR Zabrze 101872118833826
4SiKReT Gliwice 101031422729801
5KPKS Halemba 10831024670778
6UKS Jedynka Rybnik 1020630573840
1 2023-10-03 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 1:3 (20:25, 25:20, 14:25, 18:25)
2 2023-10-03 UKS Jedynka Rybnik - SiKReT Gliwice 1:3 (18:25, 21:25, 25:8, 16:25)
3 2023-10-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:9, 22:25, 25:21, 25:12)
4 2023-10-10 SV MOSiR Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (24:26, 25:23, 15:25, 25:19, 15:8)
5 2023-10-10 KPKS Halemba - SiKReT Gliwice 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 25:16)
6 2023-10-11 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:2, 25:9, 25:9)
7 2023-10-17 UKS Jedynka Rybnik - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (12:25, 19:25, 20:25)
8 2023-10-17 KPKS Halemba - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (13:25, 6:25, 11:25)
9 2023-10-17 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 3:2 (25:23, 26:28, 19:25, 25:19, 15:6)
10 2023-10-24 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 3:1 (25:12, 25:19, 17:25, 25:20)
11 2023-10-24 UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba 2:3 (25:23, 25:16, 21:25, 16:25, 10:15)
12 2023-10-25 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
13 2023-11-07 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
14 2023-11-07 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Rybnik 3:2 (25:20, 25:15, 17:25, 23:25, 15:7)
15 2023-11-08 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 3:0 (25:12, 25:19, 25:12)
16 2023-11-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (18:25, 19:25, 16:25)
17 2023-11-14 SiKReT Gliwice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:9, 25:15, 25:17)
18 2023-11-14 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 3:0 (25:18, 27:25, 25:22)
19 2023-11-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
20 2023-11-21 SiKReT Gliwice - KPKS Halemba 3:0 (25:20, 25:21, 27:25)
21 2023-11-21 UKS Jedynka Rybnik - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (7:25, 17:25, 13:25)
22 2023-11-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:9, 25:17, 25:12)
23 2023-11-28 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 1:3 (25:14, 25:27, 22:25, 22:25)
24 2023-11-29 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KPKS Halemba 3:0 (25:21, 25:7, 26:24)
25 2023-12-12 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (20:25, 16:25, 14:25)
26 2023-12-04 SV MOSiR Zabrze - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (16:25, 18:25, 15:25)
27 2023-12-12 KPKS Halemba - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:17, 25:16, 25:13)
28 2023-12-19 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (9:25, 20:25, 25:27)
29 2023-12-19 UKS Jedynka Rybnik - SV MOSiR Zabrze 1:3 (15:25, 15:25, 25:23, 16:25)
30 2023-12-19 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (19:25, 14:25, 14:25)

Grupa II Liga D

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 10279284785525
2MTS As Myszków 10279275771558
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 101651715673641
4SPS Częstochowa 101351719739759
5Synergia 1072826590779
6Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 1000230494790
1 2023-10-04 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - Synergia 1:3 (25:17, 13:25, 19:25, 23:25)
2 2023-10-03 UKS Sokół '43 Katowice - SPS Częstochowa 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
3 2023-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MTS As Myszków 0:3 (11:25, 20:25, 15:25)
4 2023-10-10 SPS Częstochowa - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (25:19, 25:17, 14:25, 12:25, 15:6)
5 2023-10-10 Synergia - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (14:25, 13:25, 10:25)
6 2023-10-11 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MTS As Myszków 0:3 (10:25, 16:25, 10:25)
7 2023-10-17 UKS Sokół '43 Katowice - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 3:0 (25:8, 25:9, 25:16)
8 2023-10-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Synergia 3:0 (25:14, 25:19, 25:10)
9 2023-10-17 MTS As Myszków - SPS Częstochowa 3:0 (25:20, 25:20, 25:22)
10 2023-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (16:25, 17:25, 23:25)
11 2023-10-24 Synergia - MTS As Myszków 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
12 2023-10-25 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - SPS Częstochowa 0:3 (12:25, 14:25, 22:25)
13 2023-12-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 3:0 (25:15, 25:9, 25:22)
14 2023-11-07 MTS As Myszków - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:22, 25:18, 21:25, 25:21)
15 2023-11-07 Synergia - SPS Częstochowa 0:3 (16:25, 14:25, 16:25)
16 2023-11-14 MTS As Myszków - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:17, 25:16, 25:12)
17 2023-11-14 SPS Częstochowa - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (26:24, 16:25, 10:25, 16:25)
18 2023-11-14 Synergia - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 3:1 (25:22, 23:25, 25:22, 25:5)
19 2023-11-21 MTS As Myszków - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 3:0 (25:11, 25:20, 25:10)
20 2023-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SPS Częstochowa 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
21 2023-11-21 UKS Sokół '43 Katowice - Synergia 3:0 (25:13, 25:13, 25:8)
22 2023-11-28 SPS Częstochowa - MTS As Myszków 1:3 (19:25, 26:24, 16:25, 21:25)
23 2023-11-28 Synergia - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (14:25, 15:25, 21:25)
24 2023-12-06 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (12:25, 19:25, 6:25)
25 2023-12-12 SPS Częstochowa - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 3:0 (25:11, 25:13, 25:21)
26 2023-12-12 MTS As Myszków - Synergia 3:0 (25:16, 25:17, 25:17)
27 2023-12-12 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:14, 25:23, 25:22)
28 2023-12-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)
29 2023-12-19 UKS Sokół '43 Katowice - MTS As Myszków 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
30 2023-12-19 SPS Częstochowa - Synergia 3:2 (14:25, 25:22, 25:21, 21:25, 15:12)

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -