Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 7

Grupa 29

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 30

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 31

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 32

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 33

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 34

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 35

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 36

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 37

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 38

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Grupa 39

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 6

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 24260150105
2UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 23135162182
3UKS Szamotulanin Szamotuły 22026156181
1 2020-02-27 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
2 2020-02-28 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:2 (25:22, 20:25, 25:22, 21:25, 15:13)
3 2020-02-28 UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 14:25, 20:25)

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Sparta UJ Kraków 24260151123
2UKS Volley 34 Łódź 23135164185
3UKS SMS Police Barnim Goleniów 22026172179
1 2020-02-27 UKS SMS Police Barnim Goleniów - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (24:26, 19:25, 19:25)
2 2020-02-28 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
3 2020-02-28 UKS Volley 34 Łódź - UKS SMS Police Barnim Goleniów 3:2 (14:25, 19:25, 26:24, 29:27, 15:9)

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SMS Police Barnim Goleniów 131319883
2UKS Szamotulanin Szamotuły 100138398
1 2020-02-29 UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Police Barnim Goleniów 1:3 (25:23, 20:25, 17:25, 21:25)

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36390225145
2UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 35264224207
3SMS Sparta UJ Kraków 34146205229
4UKS Volley 34 Łódź 33009152225
1 2020-02-28 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
2 2020-02-28 UKS Volley 34 Łódź - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
3 2020-02-29 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:11, 25:16, 25:17)
4 2020-02-29 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - SMS Sparta UJ Kraków 3:1 (18:25, 25:16, 25:22, 25:22)
5 2020-03-01 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)
6 2020-03-01 MKS Dąbrowa Górnicza - SMS Sparta UJ Kraków 3:0 (25:18, 25:11, 25:16)

Etap 5

Grupa 15

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 24260150122
2MKS Dąbrowa Górnicza 23133140112
3KS Częstochowianka 2200694150
1 2020-02-12 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (23:25, 20:25, 22:25)
2 2020-02-13 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka 3:0 (25:19, 25:15, 25:23)
3 2020-02-14 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25, 3:25, 11:25)

Grupa 16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 24262171134
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 23134124162
3MOSM Tychy 22036181180
1 2020-02-12 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:10, 25:16, 25:14)
2 2020-02-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 3:1 (9:25, 25:19, 25:20, 25:23)
3 2020-02-14 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 2:3 (13:25, 21:25, 25:16, 25:15, 10:15)

Grupa 17

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 2426015094
2MKS Dwójka Zawiercie 23133125109
3BKS STAL Bielsko-Biała 23133119114
4MOSM Tychy 1213110298
5MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2200673150
6KS Częstochowianka 1101398102
1 2020-02-15 KS Częstochowianka - MOSM Tychy 1:3 (28:26, 23:25, 24:26, 23:25)
2 2020-02-15 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:10, 25:16, 25:8)
3 2020-02-15 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 11:25, 17:25)
4 2020-02-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (10:25, 15:25, 14:25)
5 2020-02-16 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 13:25, 17:25)

Grupa 26

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II24262173157
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 23135159178
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 22046207204
1 2020-02-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:22, 21:25, 25:19, 12:25, 15:13)
2 2020-02-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (19:25, 16:25, 18:25)
3 2020-02-15 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (25:21, 21:25, 23:25, 25:20, 9:15)

Etap 4

Grupa 13

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36391240142
2MOSM Tychy 35275253252
3MKS Dąbrowa Górnicza II34147230257
4UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 33029198270
1 2020-02-03 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:9, 25:15)
2 2020-02-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy 1:3 (7:25, 25:22, 21:25, 21:25)
3 2020-02-04 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:10, 25:13, 25:11)
4 2020-02-04 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 1:3 (25:17, 22:25, 19:25, 22:25)
5 2020-02-05 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:17, 21:25, 27:25, 25:23)
6 2020-02-05 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:15, 17:25, 14:25, 8:25)

Grupa 14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 35284274220
2KS Częstochowianka 35275267241
3MKS Dwójka Zawiercie 35275261260
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 33019170251
1 2020-02-03 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:14, 25:23, 25:11)
2 2020-02-03 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (19:25, 22:25, 25:18, 21:25)
3 2020-02-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (13:25, 28:26, 19:25, 14:25)
4 2020-02-04 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 2:3 (25:22, 19:25, 22:25, 25:18, 9:15)
5 2020-02-05 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:19, 25:13, 25:16)
6 2020-02-05 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (11:25, 11:25, 26:24, 19:25)

Etap 3

Grupa 11

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II35273239193
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 35264222222
3KPKS Halemba 35265244248
4MKS Czechowice-Dziedzice 33029229271
1 2020-01-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:22, 25:22, 25:10)
2 2020-01-20 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 18:25, 21:25)
3 2020-01-21 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:23, 21:25, 22:25, 22:25)
4 2020-01-21 MKS Dąbrowa Górnicza II - KPKS Halemba 1:3 (25:15, 19:25, 21:25, 23:25)
5 2020-01-22 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice 3:1 (23:25, 25:17, 25:20, 25:23)
6 2020-01-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (16:25, 9:25, 24:26)

Grupa 12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 36392265142
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 35273228137
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 34146185219
4CFiK Klima Będzin 3100945225
1 2020-01-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - CFiK Klima Będzin 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)
2 2020-01-20 KS Częstochowianka - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:13, 16:25, 25:20, 25:20)
3 2020-01-21 CFiK Klima Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
4 2020-01-21 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka 1:3 (8:25, 14:25, 26:24, 16:25)
5 2020-01-22 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
6 2020-01-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:21, 25:13, 25:12)

Grupa 27

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1CFiK Klima Będzin 02041114103
2KPKS Halemba 020229287
3MKS Czechowice-Dziedzice 0201498114
1 2020-02-29 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
2 2020-02-29 MKS Czechowice-Dziedzice - CFiK Klima Będzin 1:2 (23:25, 26:24, 0:0, 12:15)
3 2020-02-29 CFiK Klima Będzin - KPKS Halemba 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)

Etap 2

Grupa 8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 36391245166
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 35273233177
3MUKS Michałkowice 2200696150
4UKS Jedynka Rybnik 2200669150
1 2020-01-07 MUKS Michałkowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (10:25, 15:25, 23:25)
2 2020-01-07 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:12, 25:10, 25:12)
3 2020-01-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:13, 25:9, 25:13)
4 2020-01-08 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (8:25, 21:25, 19:25)
5 2020-01-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (19:25, 25:20, 17:25, 22:25)
6 2020-01-09 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice 0:0

Grupa 9

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 36390225144
2KPKS Halemba 35263207181
3MUKS Sari Żory 34138193238
4UKS Sokół '43 Katowice 33029202264
1 2020-01-07 KS Częstochowianka - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:11, 25:20, 25:22)
2 2020-01-07 KPKS Halemba - MUKS Sari Żory 3:0 (25:12, 25:22, 25:11)
3 2020-01-08 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba 0:3 (25:27, 20:25, 16:25)
4 2020-01-08 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory 3:0 (25:13, 25:10, 25:13)
5 2020-01-09 MUKS Sari Żory - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (25:14, 26:28, 21:25, 25:9, 15:12)
6 2020-01-09 KPKS Halemba - KS Częstochowianka 0:3 (21:25, 21:25, 13:25)

Grupa 10

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1CFiK Klima Będzin 36392261172
2MKS Czechowice-Dziedzice 35283242207
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 34137170223
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec II33019164235
1 2020-01-07 MKS Czechowice-Dziedzice - CFiK Klima Będzin 2:3 (25:23, 21:25, 10:25, 25:23, 11:15)
2 2020-01-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (19:25, 25:10, 12:25, 17:25)
3 2020-01-08 CFiK Klima Będzin - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:14, 25:16, 25:7)
4 2020-01-08 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:0 (25:13, 25:17, 25:18)
5 2020-01-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - CFiK Klima Będzin 0:3 (14:25, 16:25, 13:25)
6 2020-01-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (18:25, 11:25, 19:25)

Grupa 18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Michałkowice 35275267259
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec II35276281279
3MUKS Sari Żory 451710350360
1 2020-02-05 MUKS Michałkowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:1 (25:11, 25:23, 21:25, 30:28)
2 2020-02-12 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice 1:3 (15:25, 21:25, 25:17, 17:25)
3 2020-02-19 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory 1:3 (25:19, 16:25, 20:25, 13:25)
4 2020-02-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MUKS Sari Żory 3:2 (25:18, 25:19, 15:25, 20:25, 15:13)
5 2020-03-04 MUKS Sari Żory - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 1:3 (22:25, 11:25, 25:19, 20:25)
6 2020-03-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MUKS Michałkowice 0:0

Grupa 19

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 36390225107
2UKS Jedynka Rybnik 451310187309
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 34146205201
1 2020-02-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (13:25, 12:25, 21:25)
2 2020-02-12 UKS Jedynka Rybnik - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:20, 25:18, 24:26, 25:20)
3 2020-02-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:6, 25:14, 25:7)
4 2020-02-05 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:8, 25:13, 25:8)
5 2020-03-04 UKS Jedynka Rybnik - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (10:25, 11:25, 11:25)
6 2020-03-11 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0

Grupa 20

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VC Victoria MOSiR Cieszyn 484123356264
2UKS TRÓJKA Mikołów 34166259247
3KS "Polonia" Łaziska Górne 33009121225
1 2020-02-11 UKS TRÓJKA Mikołów - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (25:9, 25:14, 25:18)
2 2020-02-12 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:21, 22:25, 25:17, 25:21)
3 2020-02-18 UKS TRÓJKA Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (20:25, 19:25, 25:20, 26:24, 10:15)
4 2020-02-26 KS "Polonia" Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (12:25, 23:25, 12:25)
5 2020-03-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (25:15, 25:9, 25:9)
6 2020-03-11 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0

Grupa 21

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Silesia Volley MSK Mysłowice 36393274215
2KS Częstochowianka II23144166172
3SiKReT Gliwice 33039218271
1 2020-02-05 SiKReT Gliwice - KS Częstochowianka II 1:3 (20:25, 16:25, 25:16, 17:25)
2 2020-02-12 Silesia Volley MSK Mysłowice - SiKReT Gliwice 3:0 (25:21, 25:6, 25:16)
3 2020-02-19 SiKReT Gliwice - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:3 (14:25, 23:25, 25:18, 25:22, 10:15)
4 2020-02-26 KS Częstochowianka II - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:3 (25:19, 23:25, 10:25, 17:25)
5 2020-03-17 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS Częstochowianka II 0:0
6 2020-03-11 KS Częstochowianka II - SiKReT Gliwice 0:0

Grupa 22

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała II46289359367
2MOSM Tychy III35277289292
3JKS SMS Jastrzębie 34176280269
1 2020-02-05 MOSM Tychy III - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (25:19, 24:26, 25:22, 18:25, 15:3)
2 2020-02-12 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy III 2:3 (25:22, 25:14, 20:25, 24:26, 12:15)
3 2020-02-19 MOSM Tychy III - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:3 (25:16, 21:25, 16:25, 18:25)
4 2020-02-26 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:16, 25:21, 25:18)
5 2020-03-04 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (25:22, 29:27, 19:25, 19:25, 15:11)
6 2020-03-11 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy III 0:0

Grupa 23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec 484122323248
2KSS "GUMISIE" Pyskowice 34156245232
3ANBUD MKS BĘDZIN 33009137225
1 2020-02-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
2 2020-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
3 2020-02-19 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:14, 23:25, 22:25, 25:18, 14:16)
4 2020-02-26 ANBUD MKS BĘDZIN - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (10:25, 16:25, 17:25)
5 2020-02-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:12, 25:14, 25:9)
6 2020-03-11 ANBUD MKS BĘDZIN - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0

Grupa 24

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bielsko-Biała 36390225105
2MOSM Tychy II45159256307
3MCKiS Jaworzno 34138190259
1 2020-02-05 MKS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:14, 25:8, 25:11)
2 2020-02-12 MOSM Tychy II - MKS Bielsko-Biała 0:3 (5:25, 14:25, 13:25)
3 2020-02-19 MKS Bielsko-Biała - MOSM Tychy II 3:0 (25:16, 25:15, 25:9)
4 2020-02-26 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy II 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)
5 2020-03-04 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno 2:3 (25:27, 21:25, 25:20, 25:10, 13:15)
6 2020-03-11 MCKiS Jaworzno - MKS Bielsko-Biała 0:0

Grupa 25

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS "Stars Volley" Częstochowa 23153183161
2MUKS Michałkowice II23135161183
2020-02-12pauzuje- UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
2020-02-12 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2020-02-19pauzuje- MUKS Michałkowice II 0:0
2020-03-18 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje0:0
1 2020-02-26 MUKS Michałkowice II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:2 (23:25, 13:25, 25:21, 25:22, 17:15)
2 2020-03-03 UKS "Stars Volley" Częstochowa - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:21, 25:15, 25:22)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 103010300750371
2BKS STAL Bielsko-Biała 102382412811749
3MKS Dwójka Zawiercie 101862116848748
4MOSM Tychy 101341520715765
5MKS Dąbrowa Górnicza II10621124702804
6MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1000130383772
7TJ Ostrava 0000000
8TJ Sokol Frydek Mistek 0000000
1 2019-09-24 TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava 2:3 (25:20, 24:26, 25:22, 22:25, 14:16)
2 2019-09-25 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:8, 25:12, 25:15)
3 2019-09-25 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 3:2 (25:21, 25:20, 25:27, 23:25, 15:4)
4 2019-10-28 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (7:25, 3:25, 10:25)
5 2019-10-02 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (8:25, 25:22, 15:25, 16:25)
6 2019-10-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 1:3 (13:25, 25:17, 27:29, 20:25)
7 2019-10-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (14:25, 14:25, 19:25)
8 2019-10-02 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 26:24, 19:25, 25:20)
9 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava 3:0 (25:14, 25:17, 25:18)
10 2019-11-27 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek 1:3 (23:25, 25:21, 19:25, 17:25)
11 2019-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:21, 25:7, 25:19)
12 2019-10-09 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 10:25, 13:25)
13 2019-10-16 TJ Ostrava - MOSM Tychy 3:2 (26:24, 20:25, 25:22, 16:25, 15:10)
14 2019-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:4, 25:11, 25:11)
15 2019-10-21 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (20:25, 25:20, 25:20, 26:24)
16 2019-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (22:25, 26:24, 25:18, 21:25, 18:16)
17 2019-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)
18 2019-10-23 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:14, 18:25, 21:25)
19 2019-10-21 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (11:25, 15:25, 18:25)
20 2019-10-23 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:9, 25:15, 25:19)
21 2019-10-30 TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (15:25, 25:17, 25:17, 25:22)
22 2019-10-30 TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 25:27)
23 2019-10-30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 8:25, 19:25)
24 2019-10-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (22:25, 26:24, 23:25, 18:25)
25 2019-11-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava 2:3 (21:25, 25:21, 25:22, 17:25, 10:15)
26 2019-11-06 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)
27 2019-11-06 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 19:25, 18:25)
28 2019-11-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek 1:3 (25:19, 15:25, 18:25, 7:25)
29 2019-11-13 TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek 3:1 (25:17, 10:25, 25:16, 25:21)
30 2019-11-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 12:25, 14:25, 21:25)
31 2019-11-13 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (24:26, 25:18, 24:26, 17:25)
32 2019-11-13 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:14, 25:4)
33 2019-11-20 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava 3:0 (25:13, 25:15, 25:7)
34 2019-11-20 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (26:24, 27:29, 25:18, 25:19)
35 2019-11-20 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
36 2019-11-20 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek 3:2 (16:25, 26:24, 29:27, 18:25, 15:11)
37 2019-11-27 TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała 2:3 (25:21, 25:18, 16:25, 16:25, 6:15)
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (13:25, 13:25, 25:20, 25:27)
39 2019-11-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (15:25, 9:25, 18:25)
40 2019-11-27 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 3:0 (25:7, 25:8, 25:9)
41 2019-12-02 MOSM Tychy - TJ Ostrava 3:1 (28:30, 25:12, 28:26, 25:15)
42 2019-12-03 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 8:25, 11:25)
43 2019-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek 2:3 (13:25, 25:23, 25:22, 23:25, 18:20)
44 2019-12-02 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 29:27, 21:25, 23:25)
45 2019-10-23 TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (26:24, 25:21, 17:25, 29:27)
46 2019-12-04 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:27, 25:23, 25:22, 25:16)
47 2019-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek 3:0 (25:10, 25:11, 25:8)
48 2019-12-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 0:3 (7:25, 18:25, 14:25)
49 2019-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Ostrava 3:1 (25:17, 25:19, 23:25, 25:17)
50 2019-12-11 MOSM Tychy - TJ Sokol Frydek Mistek 2:3 (20:25, 25:9, 25:21, 23:25, 14:16)
51 2019-12-17 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:8, 25:16, 25:19)
52 2019-12-11 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:15, 28:26)
53 2019-12-18 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (15:25, 12:25, 15:25)
54 2019-12-18 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:11, 25:23, 25:12)
55 2019-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)
56 2019-12-18 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:13, 25:13, 25:19)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8207226669506
2KPKS Halemba 81862110714572
3UKS TRÓJKA Mikołów 81241614645577
4MOSM Tychy III81031116562573
5MOSM Tychy II800024239601
2019-10-02 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2019-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-10-16 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2019-10-23 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-11-13 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2019-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-11-27 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2019-12-04 MOSM Tychy III - pauzuje0:0
2019-12-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MOSM Tychy III - KPKS Halemba 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:22)
2 2019-10-01 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 18:25, 19:25)
3 2019-10-09 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (20:25, 24:26, 25:23, 25:12, 14:16)
4 2019-10-09 KPKS Halemba - MOSM Tychy II 3:0 (25:5, 25:7, 25:9)
5 2019-10-16 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (6:25, 11:25, 2:25)
6 2019-10-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 3:0 (25:20, 25:23, 25:12)
7 2019-10-22 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II 3:0 (25:7, 25:6, 25:16)
8 2019-10-22 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba 2:3 (21:25, 25:23, 12:25, 25:23, 11:15)
9 2019-11-06 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:20, 19:25, 25:23, 27:25)
10 2019-11-06 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II 3:0 (25:10, 25:21, 25:12)
11 2019-11-13 KPKS Halemba - MOSM Tychy III 3:0 (25:22, 25:17, 25:9)
12 2019-11-12 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:21, 25:18, 23:25, 25:14)
13 2019-11-19 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III 3:0 (25:21, 25:18, 25:13)
14 2019-11-20 KPKS Halemba - MOSM Tychy II 3:0 (25:10, 25:12, 25:8)
15 2019-11-26 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 3:0 (25:18, 25:1, 25:2)
16 2019-11-27 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (22:25, 13:25, 16:25)
17 2019-12-04 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (12:25, 13:25, 11:25)
18 2019-12-04 KPKS Halemba - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:18)
19 2019-12-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba 3:2 (20:25, 25:22, 25:17, 18:25, 15:12)
20 2019-12-18 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 0:3 (3:25, 24:26, 13:25)

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 6176185547422
2UKS Jedynka Rybnik 61031211507495
3KS "Polonia" Łaziska Górne 652715456503
4JKS SMS Jastrzębie 641915466556
2019-10-02pauzuje- pauzuje0:0
2019-10-09pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2019-10-09 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-10-16 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2019-10-16 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-10-23pauzuje- KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
2019-10-23 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-11-06 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2019-11-13pauzuje- pauzuje0:0
2019-11-20 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-11-20 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-11-27pauzuje- MUKS Sari Żory 0:0
2019-11-27 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2019-12-04 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje0:0
2019-12-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2019-12-11pauzuje- UKS Jedynka Rybnik 0:0
2019-12-11 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
-1 2019-10-02 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (14:25, 14:25, 25:21, 13:25)
0 2019-10-02 MUKS Sari Żory - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (25:10, 25:19, 25:19)
1 2019-10-09 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 1:3 (18:25, 16:25, 28:26, 11:25)
2 2019-10-16 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik 3:2 (17:25, 25:23, 25:18, 16:25, 15:13)
3 2019-10-23 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 2:3 (9:25, 25:20, 10:25, 25:14, 9:15)
4 2019-11-06 KS "Polonia" Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:8, 25:18, 21:25, 25:19)
5 2019-11-13 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:22, 25:17, 22:25, 28:26)
6 2019-11-13 KS "Polonia" Łaziska Górne - MUKS Sari Żory 1:3 (22:25, 13:25, 25:23, 23:25)
7 2019-11-20 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
8 2019-11-27 UKS Jedynka Rybnik - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (25:17, 25:21, 29:27)
9 2019-12-04 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:22, 22:25, 27:25, 25:13)
10 2019-12-11 JKS SMS Jastrzębie - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (25:21, 27:25, 25:20)

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Michałkowice 8228247735498
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 81451712629572
3SiKReT Gliwice 81341514581575
4KSS "GUMISIE" Pyskowice 81131615641587
5MUKS Michałkowice II800024246600
2019-10-02 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2019-10-16 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-10-23 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2019-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
2019-11-13 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2019-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2019-11-27 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-12-04 MUKS Michałkowice II - pauzuje0:0
2019-12-11 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:5, 25:7, 25:14)
2 2019-10-02 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)
3 2019-10-09 MUKS Michałkowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (9:25, 10:25, 11:25)
4 2019-10-09 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice 0:3 (4:25, 10:25, 23:25)
5 2019-10-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 1:3 (19:25, 16:25, 25:9, 19:25)
6 2019-10-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:12, 25:4, 25:5)
7 2019-10-23 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (15:25, 20:25, 25:23, 16:25)
8 2019-10-23 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (25:12, 25:15, 25:27, 25:10)
9 2019-11-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 1:3 (18:25, 18:25, 26:24, 18:25)
10 2019-11-06 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice 0:3 (12:25, 5:25, 9:25)
11 2019-11-13 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice 0:3 (14:25, 6:25, 12:25)
12 2019-11-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:2 (25:17, 25:18, 16:25, 21:25, 15:9)
13 2019-11-22 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:11, 25:7, 25:8)
14 2019-11-20 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice 3:2 (20:25, 25:15, 23:25, 25:11, 15:12)
15 2019-11-27 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (25:17, 13:25, 25:15, 26:24)
16 2019-11-27 MUKS Michałkowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (21:25, 21:25, 10:25)
17 2019-12-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 3:0 (25:20, 25:22, 25:15)
18 2019-12-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice 2:3 (25:17, 17:25, 20:25, 25:23, 11:15)
19 2019-12-11 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:10, 25:21, 23:25, 25:17)
20 2019-12-11 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice II 3:0 (25:16, 25:12, 25:5)

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 8217213579311
2CFiK Klima Będzin 8217214599379
3KS Częstochowianka II81241213504540
4ANBUD MKS BĘDZIN 862818424581
5UKS "Stars Volley" Częstochowa 800024305600
2019-10-02pauzuje- ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
2019-10-09pauzuje- KS Częstochowianka II 0:0
2019-10-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje0:0
2019-10-23pauzuje- CFiK Klima Będzin 0:0
2019-11-06 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2019-11-13pauzuje- ANBUD MKS BĘDZIN 0:0
2019-11-20 KS Częstochowianka II - pauzuje0:0
2019-11-27pauzuje- UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
2019-12-04 CFiK Klima Będzin - pauzuje0:0
2019-12-11pauzuje- KS Częstochowianka 0:0
1 2019-10-02 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II 3:0 (25:17, 25:9, 25:20)
2 2019-10-02 UKS "Stars Volley" Częstochowa - CFiK Klima Będzin 0:3 (8:25, 4:25, 3:25)
3 2019-10-09 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka 0:3 (10:25, 7:25, 6:25)
4 2019-10-09 ANBUD MKS BĘDZIN - CFiK Klima Będzin 1:3 (11:25, 25:21, 9:25, 17:25)
5 2019-10-16 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka 0:3 (24:26, 20:25, 9:25)
6 2019-10-16 KS Częstochowianka II - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:20, 25:16, 25:10)
7 2019-10-23 KS Częstochowianka II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)
8 2019-10-23 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka 0:3 (3:25, 6:25, 8:25)
9 2019-11-06 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka II 3:0 (25:23, 25:15, 25:20)
10 2019-11-06 UKS "Stars Volley" Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN 0:3 (9:25, 18:25, 19:25)
11 2019-11-13 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka 0:3 (11:25, 9:25, 17:25)
12 2019-11-13 CFiK Klima Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:21, 25:13, 25:10)
13 2019-11-20 KS Częstochowianka - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:7, 25:7, 25:13)
14 2019-11-20 CFiK Klima Będzin - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:9, 25:14, 25:6)
15 2019-11-27 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin 0:3 (18:25, 18:25, 17:25)
16 2019-11-27 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka II 1:3 (20:25, 25:27, 25:19, 17:25)
17 2019-12-03 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka II 0:3 (10:25, 22:25, 19:25)
18 2019-12-04 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN 3:0 (25:8, 25:11, 25:14)
19 2019-12-11 KS Częstochowianka II - CFiK Klima Będzin 0:3 (8:25, 16:25, 18:25)
20 2019-12-11 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS "Stars Volley" Częstochowa 3:0 (25:12, 25:15, 25:16)

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec II8228245676511
2UKS Sokół '43 Katowice 81441712648562
3Silesia Volley MSK Mysłowice 81341715664637
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec 81141315578577
5MCKiS Jaworzno 800024321600
2019-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2019-10-23 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2019-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-11-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2019-12-04 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-12-11 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
2 2019-10-02 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (13:25, 19:25, 24:26)
3 2019-10-09 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (14:25, 20:25, 16:25)
4 2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:2 (19:25, 12:25, 25:14, 25:22, 15:9)
5 2019-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:23, 26:24, 16:25, 25:20)
6 2019-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:8, 25:11, 25:13)
7 2019-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (20:25, 17:25, 19:25)
8 2019-11-08 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:3 (12:25, 25:10, 25:17, 23:25, 7:15)
9 2019-11-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:2 (25:17, 25:18, 20:25, 21:25, 15:12)
10 2019-11-06 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (12:25, 14:25, 12:25)
11 2019-11-13 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:3 (15:25, 15:25, 4:25)
12 2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (25:22, 25:22, 18:25, 12:25, 16:14)
13 2019-11-20 UKS Sokół '43 Katowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:17, 25:9)
14 2019-11-20 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:22, 25:18, 16:25, 25:18)
15 2019-11-27 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:10, 25:23, 25:23)
16 2019-11-27 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (11:25, 9:25, 17:25)
17 2019-12-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:22, 25:10, 25:13)
18 2019-12-04 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
19 2019-12-11 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 1:3 (26:28, 25:20, 18:25, 11:25)
20 2019-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:9, 25:10, 25:17)

Grupa 7

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 8227236663575
2TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8197218679518
3VC Victoria MOSiR Cieszyn 81031315594604
4BKS STAL Bielsko-Biała II8621020613665
5MKS Bielsko-Biała 831422450637
2019-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2019-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2019-10-16 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2019-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2019-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
2019-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2019-11-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-12-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2019-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
1 2019-10-02 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (12:25, 24:26, 25:27)
2 2019-10-02 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (26:24, 25:21, 25:22)
3 2019-10-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:13, 23:25, 13:25, 22:25)
4 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:12, 25:21)
5 2019-10-16 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
6 2019-10-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)
7 2019-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 20:25, 16:25)
8 2019-10-23 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (11:25, 10:25, 16:25)
9 2019-11-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:10, 25:13)
10 2019-11-06 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:3 (20:25, 25:21, 18:25, 25:17, 8:15)
11 2019-11-13 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:12, 25:15, 25:19)
12 2019-11-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 3:2 (18:25, 25:14, 25:10, 20:25, 15:9)
13 2019-11-20 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:21, 25:23, 25:18)
14 2019-11-20 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:1 (27:25, 9:25, 25:21, 25:17)
15 2019-11-27 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (24:26, 25:19, 15:25, 23:25)
16 2019-11-27 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:23, 14:25, 14:25, 17:25)
17 2019-12-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:2 (25:13, 22:25, 24:26, 25:18, 15:6)
18 2019-12-04 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 21:25, 25:12, 25:18)
19 2019-12-11 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (20:25, 12:25, 18:25)
20 2019-12-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (17:25, 23:25, 18:25)

Grupa 28

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BAS Białystok 0000000
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0000000

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -