Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki Młodsze

Etap 1

Grupa I Liga Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8248240600360
2MKS Dąbrowa Górnicza 71451510532531
3BKS STAL Bielsko-Biała 6124128429376
4UKS MOSM Bytom 7831115513569
5TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II8821119617684
6JKS SMS Jastrzębie 800324486657
1 2022-10-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 3:0 (25:15, 25:20, 25:14)
2 2022-10-04 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:20, 25:14, 25:18)
3 2022-10-04 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:13, 25:12, 21:25, 25:7)
4 2022-10-11 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 0:3 (17:25, 17:25, 23:25)
5 2022-12-06 UKS MOSM Bytom - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
6 2022-10-11 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:6, 25:9, 25:16)
7 2022-10-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (26:24, 22:25, 25:17, 20:25, 9:15)
8 2022-10-18 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (21:25, 15:25, 11:25)
9 2022-10-18 JKS SMS Jastrzębie - UKS MOSM Bytom 1:3 (25:16, 16:25, 20:25, 22:25)
10 2022-10-25 UKS MOSM Bytom - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 3:2 (21:25, 25:13, 25:23, 22:25, 15:12)
11 2022-10-25 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:14, 25:15, 25:13)
12 2022-12-15 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
13 2022-11-08 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 3:0 (25:15, 25:20, 25:18)
14 2022-11-08 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (25:27, 14:25, 21:25)
15 2022-11-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:13, 25:13, 25:17)
16 2022-11-15 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (15:25, 15:25, 19:25)
17 2022-11-15 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (11:25, 16:25, 25:15, 17:25)
18 2022-11-15 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (8:25, 19:25, 14:25)
19 2022-11-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (16:25, 27:25, 25:22, 25:18)
20 2022-11-22 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom 3:1 (25:19, 17:25, 25:13, 25:18)
21 2022-11-22 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (13:25, 19:25, 23:25)
22 2022-11-29 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II 3:1 (27:25, 27:25, 19:25, 25:23)
23 2022-11-29 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:7, 25:17)
24 2022-11-29 UKS MOSM Bytom - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:11, 25:22, 25:23)
25 2022-12-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS MOSM Bytom 0:0
26 2022-12-13 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
27 2022-12-13 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
28 2022-12-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
29 2022-12-20 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 0:0
30 2022-12-20 UKS MOSM Bytom - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0

Grupa A - II Liga Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II8217228701570
2MUKS Sari Żory 8196219695588
3MOSM Tychy 81762112712653
4GS UKS Krzanowice 8831318661700
5MKS ZORZA Wodzisław Śląski 851921543682
6KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 821523547666
1 2022-10-07 JKS SMS Jastrzębie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:6, 25:16, 25:19)
2 2022-10-04 MOSM Tychy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:17, 25:15, 26:24)
3 2022-10-04 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 1:3 (17:25, 25:16, 19:25, 10:25)
4 2022-10-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory 0:3 (17:25, 13:25, 19:25)
5 2022-10-11 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:23, 19:25, 20:25, 23:25)
6 2022-10-11 MOSM Tychy - JKS SMS Jastrzębie II 1:3 (20:25, 26:24, 13:25, 17:25)
7 2022-10-18 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:11, 25:16, 25:16)
8 2022-10-18 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie II 1:3 (21:25, 25:21, 21:25, 25:27)
9 2022-10-18 MUKS Sari Żory - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)
10 2022-10-25 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
11 2022-10-25 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 3:1 (10:25, 25:20, 25:23, 25:11)
12 2022-11-17 MOSM Tychy - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:13, 25:18, 21:25, 25:20)
13 2022-11-08 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (23:25, 17:25, 25:7, 25:22, 15:11)
14 2022-11-08 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy 2:3 (25:18, 21:25, 25:20, 17:25, 15:17)
15 2022-11-08 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - JKS SMS Jastrzębie II 1:3 (10:25, 20:25, 25:21, 16:25)
16 2022-11-15 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 1:3 (13:25, 25:21, 20:25, 14:25)
17 2022-11-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy 3:2 (25:23, 19:25, 22:25, 25:14, 15:9)
18 2022-11-15 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:12, 25:20, 30:32, 25:22)
19 2022-11-22 MUKS Sari Żory - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:15, 25:22, 17:25, 25:18)
20 2022-11-22 GS UKS Krzanowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
21 2022-11-22 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy 1:3 (20:25, 14:25, 25:6, 18:25)
22 2022-11-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 2:3 (25:17, 12:25, 25:23, 16:25, 15:17)
23 2022-11-29 JKS SMS Jastrzębie II - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)
24 2022-11-29 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Sari Żory 0:3 (21:25, 14:25, 21:25)
25 2022-12-13 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
26 2022-12-13 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
27 2022-12-13 GS UKS Krzanowice - MOSM Tychy 0:0
28 2022-12-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 0:0
29 2022-12-06 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory 0:0
30 2022-12-20 JKS SMS Jastrzębie II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0

Grupa B - II Liga Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 7207213566402
2MKS Dąbrowa Górnicza II71651810638543
3MKS "Silesia" 71031415619625
4UKS TRÓJKA Mikołów 8931318630688
5MKS COPCO Imielin 7621018540636
6Lechia Volleyball Mysłowice 8521022612711
1 2022-11-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:12, 19:25, 25:22, 25:17)
2 2022-10-04 MKS COPCO Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (25:19, 21:25, 23:25, 9:25)
3 2022-10-04 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS "Silesia" 3:2 (27:25, 25:16, 15:25, 18:25, 15:13)
4 2022-12-06 MKS "Silesia" - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
5 2022-10-11 UKS TRÓJKA Mikołów - Lechia Volleyball Mysłowice 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)
6 2022-12-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS COPCO Imielin 0:0
7 2022-10-18 MKS COPCO Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (11:25, 11:25, 21:25)
8 2022-10-18 MKS Dąbrowa Górnicza II - Lechia Volleyball Mysłowice 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)
9 2022-10-18 MKS "Silesia" - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:15, 24:26, 23:25, 25:12, 1:15)
10 2022-10-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)
11 2022-10-25 MKS "Silesia" - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (15:25, 18:25, 25:22, 28:30)
12 2022-10-25 MKS COPCO Imielin - Lechia Volleyball Mysłowice 3:2 (12:25, 26:24, 27:25, 20:25, 15:7)
13 2022-11-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice 3:0 (25:12, 25:21, 25:7)
14 2022-11-08 MKS "Silesia" - MKS COPCO Imielin 3:2 (17:25, 23:25, 25:23, 25:22, 19:17)
15 2022-11-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS TRÓJKA Mikołów 3:1 (25:21, 25:15, 15:25, 25:20)
16 2022-11-15 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:3 (25:16, 22:25, 25:15, 15:25, 13:15)
17 2022-11-15 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS COPCO Imielin 1:3 (25:17, 12:25, 23:25, 20:25)
18 2022-11-15 MKS "Silesia" - Lechia Volleyball Mysłowice 3:1 (25:19, 25:15, 17:25, 25:13)
19 2022-11-22 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS "Silesia" 3:0 (25:12, 26:24, 25:14)
20 2022-11-28 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (23:25, 25:14, 20:25, 25:17, 15:11)
21 2022-11-22 MKS COPCO Imielin - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (15:25, 25:22, 12:25, 15:25)
22 2022-11-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS COPCO Imielin 3:0 (25:18, 25:14, 25:16)
23 2022-11-29 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (19:25, 25:23, 11:25, 14:25)
24 2022-11-29 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS "Silesia" 0:3 (21:25, 28:30, 21:25)
25 2022-12-13 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
26 2022-12-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS "Silesia" 0:0
27 2022-12-13 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS COPCO Imielin 0:0
28 2022-12-20 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
29 2022-12-20 MKS COPCO Imielin - MKS "Silesia" 0:0
30 2022-12-20 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0

Grupa C - II Liga Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 8217238727564
2UKS Sokół '43 Katowice 8207226650512
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 81241416589648
4UKS VT Alukoncept Bobrowniki 81031519715748
5SV MOSiR Zabrze 8721018569639
6TKKF Szczygłowice 821623556695
1 2022-10-04 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:10, 25:13, 25:11)
2 2022-10-04 KS Częstochowianka - TKKF Szczygłowice 3:1 (25:21, 18:25, 25:17, 25:16)
3 2022-10-04 SV MOSiR Zabrze - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 2:3 (26:24, 23:25, 25:23, 21:25, 8:15)
4 2022-10-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:1 (24:26, 25:23, 25:10, 25:21)
5 2022-10-11 TKKF Szczygłowice - SV MOSiR Zabrze 0:3 (11:25, 14:25, 25:27)
6 2022-10-11 UKS Sokół '43 Katowice - KS Częstochowianka 3:2 (25:23, 12:25, 30:28, 19:25, 15:12)
7 2022-10-18 KS Częstochowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:6, 25:16, 25:18)
8 2022-10-18 UKS Sokół '43 Katowice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)
9 2022-10-18 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - TKKF Szczygłowice 2:3 (23:25, 19:25, 25:17, 25:17, 16:18)
10 2022-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TKKF Szczygłowice 3:1 (25:14, 16:25, 25:21, 25:23)
11 2022-10-25 UKS Sokół '43 Katowice - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 3:0 (25:7, 25:22, 25:14)
12 2022-10-25 KS Częstochowianka - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:16, 25:18, 25:13)
13 2022-11-08 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
14 2022-11-08 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - KS Częstochowianka 1:3 (22:25, 18:25, 25:19, 15:25)
15 2022-11-08 TKKF Szczygłowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (16:25, 17:25, 18:25)
16 2022-11-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (15:25, 16:25, 11:25)
17 2022-11-15 TKKF Szczygłowice - KS Częstochowianka 0:3 (22:25, 17:25, 7:25)
18 2022-11-15 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:22, 18:25, 25:15, 25:16)
19 2022-11-22 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (22:25, 21:25, 26:24, 26:24, 5:15)
20 2022-11-22 SV MOSiR Zabrze - TKKF Szczygłowice 3:0 (25:19, 25:17, 27:25)
21 2022-11-22 KS Częstochowianka - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:18, 21:25, 25:13, 25:20)
22 2022-11-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka 2:3 (15:25, 23:25, 25:20, 25:21, 7:15)
23 2022-11-29 SV MOSiR Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (17:25, 25:23, 20:25, 18:25)
24 2022-11-29 TKKF Szczygłowice - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 1:3 (23:25, 26:24, 18:25, 17:25)
25 2022-12-13 TKKF Szczygłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
26 2022-12-13 UKS VT Alukoncept Bobrowniki - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
27 2022-12-13 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka 0:0
28 2022-12-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze 0:0
29 2022-12-20 KS Częstochowianka - UKS VT Alukoncept Bobrowniki 0:0
30 2022-12-20 UKS Sokół '43 Katowice - TKKF Szczygłowice 0:0

Grupa D - II Liga Juniorek Młodszych

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS Radzionków 6186182491367
2MTS AS - ZS nr 1 Myszków 71141412580519
3KSS "GUMISIE" Pyskowice 5103127414377
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 631416363465
5SiKReT Gliwice 400112196316
1 2022-10-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MTS AS - ZS nr 1 Myszków 1:3 (17:25, 25:23, 25:27, 16:25)
2 2022-10-04 SMS Radzionków - SiKReT Gliwice 3:0 (25:9, 25:23, 25:16)
2022-10-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
3 2022-10-11 MTS AS - ZS nr 1 Myszków - SMS Radzionków 0:3 (19:25, 22:25, 25:27)
2022-10-11pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
4 2022-10-11 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (21:25, 14:25, 19:25)
2022-10-18 SMS Radzionków - pauzuje0:0
5 2022-12-06 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
6 2022-10-19 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MTS AS - ZS nr 1 Myszków 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:17)
2022-10-25pauzuje- MTS AS - ZS nr 1 Myszków 0:0
7 2022-10-25 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:17, 25:16, 25:11)
8 2022-12-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 0:0
9 2022-11-08 SiKReT Gliwice - MTS AS - ZS nr 1 Myszków 0:3 (15:25, 20:25, 8:25)
10 2022-12-20 SMS Radzionków - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
2022-11-08pauzuje- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
11 2022-11-15 MTS AS - ZS nr 1 Myszków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:19, 25:6, 25:15)
2022-11-15pauzuje- KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
12 2022-11-25 SiKReT Gliwice - SMS Radzionków 0:3 (14:25, 13:25, 13:25)
13 2022-11-22 SMS Radzionków - MTS AS - ZS nr 1 Myszków 3:1 (25:22, 21:25, 25:16, 25:22)
2022-11-22 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
14 2022-11-23 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:16, 25:23, 25:12)
2022-11-29pauzuje- SMS Radzionków 0:0
15 2022-11-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 3:1 (25:8, 25:16, 16:25, 25:16)
16 2022-11-29 MTS AS - ZS nr 1 Myszków - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:2 (17:25, 16:25, 25:9, 25:13, 15:11)
2022-12-13 MTS AS - ZS nr 1 Myszków - pauzuje0:0
17 2022-12-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SMS Radzionków 0:0
18 2022-12-13 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
19 2022-12-20 MTS AS - ZS nr 1 Myszków - SiKReT Gliwice 0:0
2022-12-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
20 2022-11-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SMS Radzionków 1:3 (21:25, 20:25, 25:18, 18:25)

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -