Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 26260150108
2MKS Dwójka Zawiercie 34156236230
3MKS Dąbrowa Górnicza II131307563
4BKS STAL Bielsko-Biała 23134151145
5MOSM Tychy 22135160177
6BKS STAL Bielsko-Biała II20016128177
1 2018-10-30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
2 2018-10-03 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:1 (25:15, 25:16, 25:27, 25:12)
3 2018-09-26 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 2:3 (19:25, 25:18, 22:25, 25:14, 11:15)
4 2018-10-10 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
5 2018-10-10 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (17:25, 16:25, 25:27)
6 2018-10-10 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:21, 25:16)
7 2018-10-17 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
8 2018-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:16, 25:21, 25:20)
9 2018-11-21 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy 0:0
10 2018-10-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
11 2018-10-24 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
12 2018-10-24 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
13 2018-11-07 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
14 2018-11-07 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
15 2018-11-07 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
16 2018-11-14 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
17 2018-11-14 BKS STAL Bielsko-Biała II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
18 2018-11-14 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
19 2018-11-28 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 0:0
20 2018-11-28 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
21 2018-11-28 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
22 2018-12-05 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
23 2018-12-05 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
24 2018-12-05 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
25 2018-12-12 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
26 2018-12-12 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:0
27 2018-12-12 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
28 2018-12-19 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
29 2018-12-19 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:0
30 2018-12-19 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2626015082
2KS Częstochowianka 26261173124
3SPS Politechnika Częstochowska 23143164134
4UKSG Blachownia 23133115122
5KSS "GUMISIE" Pyskowice 2000682150
6STS Victoria Lubliniec 2000678150
1 2018-10-03 SPS Politechnika Częstochowska - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:14, 25:6, 25:16)
2 2018-10-03 KS Częstochowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:21, 25:6, 25:8)
3 2018-10-03 UKSG Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (11:25, 21:25, 8:25)
4 2018-10-10 STS Victoria Lubliniec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)
5 2018-10-10 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKSG Blachownia 0:3 (21:25, 19:25, 7:25)
6 2018-10-10 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 19:25)
7 2018-10-17 STS Victoria Lubliniec - KS Częstochowianka 0:0
8 2018-10-17 UKSG Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
9 2018-10-17 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
10 2018-10-24 STS Victoria Lubliniec - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
11 2018-10-24 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
12 2018-10-24 KS Częstochowianka - UKSG Blachownia 0:0
13 2018-11-07 UKSG Blachownia - STS Victoria Lubliniec 0:0
14 2018-11-07 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:0
15 2018-11-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
16 2018-11-14 STS Victoria Lubliniec - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
17 2018-11-14 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KS Częstochowianka 0:0
18 2018-11-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKSG Blachownia 0:0
19 2018-11-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - STS Victoria Lubliniec 0:0
20 2018-11-28 UKSG Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
21 2018-11-28 KS Częstochowianka - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
22 2018-12-05 KS Częstochowianka - STS Victoria Lubliniec 0:0
23 2018-12-05 SPS Politechnika Częstochowska - UKSG Blachownia 0:0
24 2018-12-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
25 2018-12-12 KSS "GUMISIE" Pyskowice - STS Victoria Lubliniec 0:0
26 2018-12-12 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
27 2018-12-12 UKSG Blachownia - KS Częstochowianka 0:0
28 2018-12-19 STS Victoria Lubliniec - UKSG Blachownia 0:0
29 2018-12-19 KS Częstochowianka - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
30 2018-12-19 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 2626015086
2UKS MOSM Bytom 26261167143
3MUKS Michałkowice 25262178163
4UKS Spartakus Zabrze 21026155179
5SV MOSiR Zabrze 20016135166
6UKS NET Piekary Śląskie 20006102150
1 2018-10-03 KPKS Halemba - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:5, 25:14, 25:21)
2 2018-10-03 SV MOSiR Zabrze - UKS MOSM Bytom 1:3 (23:25, 25:16, 19:25, 22:25)
3 2018-10-03 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Michałkowice 2:3 (25:21, 25:16, 19:25, 18:25, 14:16)
4 2018-10-10 UKS NET Piekary Śląskie - MUKS Michałkowice 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
5 2018-10-10 UKS MOSM Bytom - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:10, 25:20, 26:24)
6 2018-10-10 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:13, 25:19, 25:14)
7 2018-10-17 SV MOSiR Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
8 2018-10-17 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba 0:0
9 2018-10-17 MUKS Michałkowice - UKS MOSM Bytom 0:0
10 2018-10-24 UKS NET Piekary Śląskie - UKS MOSM Bytom 0:0
11 2018-10-24 KPKS Halemba - MUKS Michałkowice 0:0
12 2018-10-24 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 0:0
13 2018-11-07 UKS Spartakus Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
14 2018-11-07 MUKS Michałkowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
15 2018-11-07 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba 0:0
16 2018-11-14 UKS NET Piekary Śląskie - KPKS Halemba 0:0
17 2018-11-14 UKS MOSM Bytom - SV MOSiR Zabrze 0:0
18 2018-11-14 MUKS Michałkowice - UKS Spartakus Zabrze 0:0
19 2018-11-28 MUKS Michałkowice - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
20 2018-11-28 UKS Spartakus Zabrze - UKS MOSM Bytom 0:0
21 2018-11-28 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 0:0
22 2018-12-05 UKS NET Piekary Śląskie - SV MOSiR Zabrze 0:0
23 2018-12-05 KPKS Halemba - UKS Spartakus Zabrze 0:0
24 2018-12-05 UKS MOSM Bytom - MUKS Michałkowice 0:0
25 2018-12-12 UKS MOSM Bytom - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
26 2018-12-12 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba 0:0
27 2018-12-12 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 0:0
28 2018-12-19 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Spartakus Zabrze 0:0
29 2018-12-19 SV MOSiR Zabrze - MUKS Michałkowice 0:0
30 2018-12-19 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec 25262182127
2MCKS Czeladź 25262184154
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec II34156219246
4UKS Mikrus Katowice 131307660
5Silesia Volley MSK Mysłowice II33069273321
6UKS Sokół '43 Katowice 22135164165
7ANBUD MKS Będzin 32138228253
2018-09-26 UKS Mikrus Katowice - pauzuje0:0
2018-10-03pauzuje- MCKS Czeladź 0:0
2018-10-10 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2018-10-17pauzuje- MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
2018-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2018-10-29pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
2018-11-07 ANBUD MKS Będzin - pauzuje0:0
2018-11-14pauzuje- UKS Mikrus Katowice 0:0
2018-11-21 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
2018-11-28pauzuje- UKS Sokół '43 Katowice 0:0
2018-12-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2018-12-05pauzuje- MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
2018-12-12 Silesia Volley MSK Mysłowice II - pauzuje0:0
2018-12-19pauzuje- ANBUD MKS Będzin 0:0
1 2018-09-26 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Sokół '43 Katowice 2:3 (20:25, 26:24, 25:15, 12:25, 6:15)
2 2018-09-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:0 (25:21, 25:11, 25:12)
3 2018-09-26 ANBUD MKS Będzin - MCKS Czeladź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)
4 2018-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - ANBUD MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:19, 25:18)
5 2018-10-03 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (16:25, 25:20, 25:22, 10:25, 7:15)
6 2018-10-03 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Mikrus Katowice 0:3 (24:26, 19:25, 17:25)
7 2018-10-31 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
8 2018-10-10 ANBUD MKS Będzin - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:2 (25:18, 25:21, 23:25, 22:25, 15:12)
9 2018-10-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKS Czeladź 2:3 (27:25, 17:25, 16:25, 25:19, 13:15)
10 2018-10-17 MCKS Czeladź - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
11 2018-10-17 UKS Mikrus Katowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
12 2018-10-17 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
13 2018-10-24 ANBUD MKS Będzin - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
14 2018-10-24 MCKS Czeladź - UKS Mikrus Katowice 0:0
15 2018-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
16 2018-10-29 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
17 2018-10-29 UKS Sokół '43 Katowice - MCKS Czeladź 0:0
18 2018-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS Będzin 0:0
19 2018-11-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKS Czeladź 0:0
20 2018-11-07 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
21 2018-11-07 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Mikrus Katowice 0:0
22 2018-11-14 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
23 2018-11-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
24 2018-11-14 MCKS Czeladź - ANBUD MKS Będzin 0:0
25 2018-11-21 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
26 2018-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
27 2018-11-21 UKS Mikrus Katowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
28 2018-11-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Mikrus Katowice 0:0
29 2018-11-28 Silesia Volley MSK Mysłowice II - ANBUD MKS Będzin 0:0
30 2018-11-28 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
31 2018-12-03 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MCKS Czeladź 0:0
32 2018-12-03 ANBUD MKS Będzin - UKS Mikrus Katowice 0:0
33 2018-12-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
34 2018-12-05 UKS Sokół '43 Katowice - ANBUD MKS Będzin 0:0
35 2018-12-05 UKS Mikrus Katowice - MCKS Czeladź 0:0
36 2018-12-05 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
37 2018-12-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Mikrus Katowice 0:0
38 2018-12-12 MCKS Czeladź - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
39 2018-12-12 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
40 2018-12-19 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
41 2018-12-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
42 2018-12-19 UKS Mikrus Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS TRÓJKA Mikołów 39390225103
2JKS SMS Jastrzębie 2626015068
3MOSM Tychy II2626015186
4UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 33136166200
5MCKiS Jaworzno 32138185254
6MKS Imielin 31029165254
7Silesia Volley MSK Mysłowice 2000673150
2018-09-26pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2018-10-03 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2018-10-10pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
2018-10-17pauzuje- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
2018-10-24 MKS Imielin - pauzuje0:0
2018-10-29pauzuje- UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
2018-11-07 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2018-11-14 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2018-11-21pauzuje- MOSM Tychy II 0:0
2018-11-28 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2018-12-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje0:0
2018-12-05pauzuje- MKS Imielin 0:0
2018-12-12 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2018-12-19pauzuje- MCKiS Jaworzno 0:0
1 2018-09-26 MOSM Tychy II - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:15, 25:10, 25:8)
2 2018-09-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:16, 25:13, 25:20)
3 2018-09-26 MKS Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (13:25, 9:25, 9:25)
4 2018-10-02 UKS TRÓJKA Mikołów - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:18, 25:13, 25:9)
5 2018-10-03 MCKiS Jaworzno - MKS Imielin 3:2 (25:22, 20:25, 19:25, 25:23, 15:9)
6 2018-10-03 JKS SMS Jastrzębie - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:13, 25:14, 25:11)
7 2018-10-10 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy II 0:3 (14:25, 15:25, 24:26)
8 2018-10-10 MKS Imielin - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (8:25, 13:25, 9:25)
9 2018-10-09 UKS TRÓJKA Mikołów - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:11, 25:10, 25:11)
10 2018-10-17 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 0:0
11 2018-10-17 JKS SMS Jastrzębie - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
12 2018-10-17 MOSM Tychy II - MKS Imielin 0:0
13 2018-10-24 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
14 2018-10-23 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 0:0
15 2018-10-24 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie 0:0
16 2018-10-29 Silesia Volley MSK Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 0:0
17 2018-10-29 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno 0:0
18 2018-10-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Imielin 0:0
19 2018-11-07 MKS Imielin - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
20 2018-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
21 2018-11-07 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II 0:0
22 2018-11-14 Silesia Volley MSK Mysłowice - MOSM Tychy II 0:0
23 2018-11-14 MCKiS Jaworzno - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
24 2018-11-13 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Imielin 0:0
25 2018-11-21 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
26 2018-11-21 MKS Imielin - MCKiS Jaworzno 0:0
27 2018-11-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:0
28 2018-11-28 MOSM Tychy II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
29 2018-11-28 JKS SMS Jastrzębie - MKS Imielin 0:0
30 2018-11-28 MCKiS Jaworzno - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
31 2018-12-03 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
32 2018-12-03 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 0:0
33 2018-12-03 MKS Imielin - MOSM Tychy II 0:0
34 2018-12-05 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
35 2018-12-05 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
36 2018-12-05 JKS SMS Jastrzębie - MCKiS Jaworzno 0:0
37 2018-12-12 JKS SMS Jastrzębie - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
38 2018-12-12 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy II 0:0
39 2018-12-12 MKS Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
40 2018-12-19 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Imielin 0:0
41 2018-12-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
42 2018-12-19 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II2626015071
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2626015079
3UKS Jedynka Rybnik 26261169120
4MUKS Sari Żory 20016109169
5GS UKS Krzanowice 2000681150
6SMUKS Orzesze 2000680150
1 2018-10-03 SMUKS Orzesze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (9:25, 16:25, 12:25)
2 2018-10-03 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (15:25, 10:25, 14:25)
3 2018-09-26 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (25:19, 11:25, 20:25, 21:25)
4 2018-10-10 SMUKS Orzesze - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (12:25, 15:25, 16:25)
5 2018-10-10 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 3:0 (25:14, 25:8, 25:10)
6 2018-10-10 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:8, 25:19, 25:15)
7 2018-10-17 GS UKS Krzanowice - SMUKS Orzesze 0:0
8 2018-10-17 MUKS Sari Żory - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
9 2018-10-17 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
10 2018-10-24 JKS SMS Jastrzębie II - SMUKS Orzesze 0:0
11 2018-10-24 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik 0:0
12 2018-10-24 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 0:0
13 2018-11-07 SMUKS Orzesze - MUKS Sari Żory 0:0
14 2018-11-07 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 0:0
15 2018-11-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
16 2018-11-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMUKS Orzesze 0:0
17 2018-11-14 JKS SMS Jastrzębie II - GS UKS Krzanowice 0:0
18 2018-11-14 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 0:0
19 2018-11-28 UKS Jedynka Rybnik - SMUKS Orzesze 0:0
20 2018-11-28 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
21 2018-11-28 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
22 2018-12-05 SMUKS Orzesze - GS UKS Krzanowice 0:0
23 2018-12-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory 0:0
24 2018-12-05 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Jedynka Rybnik 0:0
25 2018-12-12 SMUKS Orzesze - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
26 2018-12-12 UKS Jedynka Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
27 2018-12-12 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 0:0
28 2018-12-19 MUKS Sari Żory - SMUKS Orzesze 0:0
29 2018-12-19 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 0:0
30 2018-12-19 JKS SMS Jastrzębie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2626015098
2T R-S "SIŁA" USTROŃ 131319682
3MKS Bielsko-Biała 23133128125
4MKS Bielsko-Biała II20016132171
5UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 100034575
1 2018-10-03 MKS Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:16, 25:20, 25:14)
2 2018-10-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:10, 25:16, 25:19)
2018-10-03pauzuje- T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
3 2018-10-10 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała II 3:1 (20:25, 25:17, 25:16, 26:24)
2018-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
4 2018-10-10 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (18:25, 15:25, 20:25)
5 2018-10-17 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała II 0:0
2018-10-17 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
6 2018-10-17 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
7 2018-10-24 MKS Bielsko-Biała II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
8 2018-10-24 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała 0:0
2018-10-24 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2018-11-07pauzuje- MKS Bielsko-Biała II 0:0
9 2018-11-07 T R-S "SIŁA" USTROŃ - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
10 2018-11-07 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
11 2018-11-14 MKS Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:0
12 2018-11-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
2018-11-14 T R-S "SIŁA" USTROŃ - pauzuje0:0
13 2018-11-28 MKS Bielsko-Biała II - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
2018-11-28pauzuje- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
14 2018-11-28 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 0:0
15 2018-12-05 MKS Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
2018-12-05pauzuje- MKS Bielsko-Biała 0:0
16 2018-12-04 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
17 2018-12-11 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała II 0:0
18 2018-12-12 MKS Bielsko-Biała - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
2018-12-12pauzuje- TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
2018-12-19 MKS Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
19 2018-12-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
20 2018-12-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 0:0