Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Kadetki

Etap 6

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 36391249170
2MKS Dąbrowa Górnicza 35265256232
3ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 34168282316
4MKS Dwójka Zawiercie 33029192261
1 2019-03-29 MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:2 (19:25, 25:21, 32:34, 25:13, 15:7)
2 2019-03-29 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0:3 (15:25, 12:25, 7:25)
3 2019-03-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:3 (14:25, 25:22, 14:25, 18:25)
4 2019-03-30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
5 2019-03-31 MKS Dwójka Zawiercie - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:3 (20:25, 36:34, 17:25, 25:12, 5:15)
6 2019-03-31 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:21, 27:25)

Etap 5

Grupa 15

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 24260155108
2BKS STAL Bielsko-Biała 23133140116
3UKS Jedynka Rybnik 2200679150
1 2019-02-13 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:9, 25:17, 25:17)
2 2019-02-14 UKS Jedynka Rybnik - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 7:25, 9:25)
3 2019-02-15 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 28:30, 17:25)

Grupa 16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II24261172147
2MKS Dwójka Zawiercie 23145189199
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 22026162177
1 2019-02-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)
2 2019-02-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (22:25, 25:22, 25:15, 18:25, 12:15)
3 2019-02-15 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (22:25, 15:25, 25:20, 25:27)

Grupa 21

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 35285272251
2MOSM Tychy II35277297286
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 34177293307
4MOSM Tychy 34158278296
1 2019-03-09 MOSM Tychy - MOSM Tychy II 2:3 (25:21, 23:25, 25:20, 19:25, 7:15)
2 2019-03-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:18, 15:25, 18:25, 25:15, 15:7)
3 2019-03-10 MOSM Tychy II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (23:25, 25:27, 25:11, 19:25)
4 2019-03-10 MOSM Tychy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (18:25, 21:25, 23:25)
5 2019-03-11 MOSM Tychy II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (16:25, 18:25, 25:17, 25:20, 15:12)
6 2019-03-11 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 2:3 (26:24, 26:28, 23:25, 25:23, 15:17)

Grupa 24

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 24262192164
2BKS STAL Bielsko-Biała 23143159151
3MKS Dąbrowa Górnicza II23133131131
4MKS ZORZA Wodzisław Śląski 121307533
5MKS Dwójka Zawiercie 22016136172
6UKS Jedynka Rybnik 110033375
1 2019-02-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:18, 22:25, 25:19, 25:18)
2 2019-02-16 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 16:25, 22:25)
3 2019-02-16 UKS Jedynka Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (6:25, 15:25, 12:25)
4 2019-02-17 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (20:25, 20:25, 16:25)
5 2019-02-17 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 20:25, 25:14, 25:23)

Etap 4

Grupa 13

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36391239164
2MKS Dwójka Zawiercie 34156239233
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 34136166214
4MOSM Tychy 34137209242
1 2019-01-31 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 3:0 (25:10, 25:15, 25:20)
2 2019-01-31 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (17:25, 19:25, 8:25)
3 2019-02-01 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:19, 25:23, 24:26, 26:24)
4 2019-02-01 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:13, 25:15, 25:19)
5 2019-02-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSM Tychy 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
6 2019-02-03 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (16:25, 15:25, 25:14, 16:25)

Grupa 14

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II36394277246
2BKS STAL Bielsko-Biała 35284283243
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 34166271261
4MOSM Tychy II33009144225
1 2019-02-01 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy II 3:0 (25:18, 25:17, 25:5)
2 2019-02-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (25:21, 19:25, 25:11, 16:25, 13:15)
3 2019-02-02 MOSM Tychy II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (13:25, 13:25, 19:25)
4 2019-02-02 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:22, 23:25, 32:30, 25:21)
5 2019-02-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy II 3:0 (25:17, 25:20, 25:22)
6 2019-02-03 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 16:25, 25:16, 24:26, 15:13)

Etap 3

Grupa 11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 36394284231
2MOSM Tychy 35285283234
3JKS SMS Jastrzębie II34176274275
4T R-S "SIŁA" USTROŃ 33009126227
1 2019-01-18 MOSM Tychy - JKS SMS Jastrzębie II 3:2 (25:13, 25:19, 20:25, 22:25, 18:16)
2 2019-01-18 T R-S "SIŁA" USTROŃ - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (8:25, 11:25, 15:25)
3 2019-01-19 MOSM Tychy - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:0 (25:13, 25:12, 25:10)
4 2019-01-19 JKS SMS Jastrzębie II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (25:23, 17:25, 25:20, 19:25, 13:15)
5 2019-01-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 3:2 (18:25, 25:17, 25:21, 18:25, 15:10)
6 2019-01-20 T R-S "SIŁA" USTROŃ - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (17:25, 25:27, 15:25)

Grupa 12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 36392265218
2MOSM Tychy II35275269253
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 34147236255
4BKS STAL Bielsko-Biała II33039239283
1 2019-01-18 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:3 (12:25, 25:19, 21:25, 26:28)
2 2019-01-18 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSM Tychy II 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)
3 2019-01-19 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy II 0:3 (23:25, 22:25, 18:25)
4 2019-01-19 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (19:25, 19:25, 21:25)
5 2019-01-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (21:25, 25:21, 25:19, 25:11)
6 2019-01-20 MOSM Tychy II - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:2 (24:26, 22:25, 25:16, 25:16, 15:13)

Grupa 17

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II484124359295
2BKS STAL Bielsko-Biała II46287322314
3T R-S "SIŁA" USTROŃ 440312283355
1 2019-01-30 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:2 (22:25, 25:17, 14:25, 25:15, 16:14)
2 2019-02-06 T R-S "SIŁA" USTROŃ - JKS SMS Jastrzębie II 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 12:25, 13:15)
3 2019-02-27 JKS SMS Jastrzębie II - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:0 (25:22, 25:14, 25:13)
4 2019-03-06 BKS STAL Bielsko-Biała II - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
5 2019-03-13 T R-S "SIŁA" USTROŃ - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:3 (22:25, 15:25, 25:20, 26:28)
6 2019-03-20 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (19:25, 11:25, 23:25)

Etap 2

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 36391247162
2T R-S "SIŁA" USTROŃ 35266246253
3UKS Mikrus Katowice 34156216238
4UKS MOSM Bytom 33029205261
1 2019-01-06 UKS Mikrus Katowice - T R-S "SIŁA" USTROŃ 2:3 (17:25, 25:20, 25:22, 21:25, 9:15)
2 2019-01-06 UKS MOSM Bytom - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (20:25, 9:25, 25:22, 14:25)
3 2019-01-08 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (23:25, 19:25, 8:25)
4 2019-01-08 UKS Mikrus Katowice - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)
5 2019-01-09 UKS MOSM Bytom - T R-S "SIŁA" USTROŃ 1:3 (18:25, 25:14, 17:25, 21:25)
6 2019-01-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Mikrus Katowice 3:0 (25:13, 25:20, 25:11)

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy II36393271246
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 35276290279
3KS Częstochowianka 34177288275
4KPKS Halemba 33029223272
1 2019-01-07 MOSM Tychy II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:23, 25:20, 23:25, 26:24)
2 2019-01-07 KS Częstochowianka - KPKS Halemba 3:1 (25:15, 24:26, 25:19, 25:18)
3 2019-01-08 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KPKS Halemba 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:20)
4 2019-01-08 MOSM Tychy II - KS Częstochowianka 3:2 (14:25, 25:22, 25:19, 18:25, 15:8)
5 2019-01-09 KS Częstochowianka - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:3 (17:25, 25:11, 26:24, 10:25, 12:15)
6 2019-01-09 KPKS Halemba - MOSM Tychy II 0:3 (21:25, 18:25, 16:25)

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 36392262205
2JKS SMS Jastrzębie II35274241226
3JKS SMS Jastrzębie 34157254273
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec 33019194247
1 2019-01-07 JKS SMS Jastrzębie II - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:16, 20:25, 27:25, 25:9)
2 2019-01-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (18:25, 21:25, 15:25)
3 2019-01-08 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:21, 20:25, 20:25, 17:25)
4 2019-01-08 JKS SMS Jastrzębie II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:19, 25:22, 25:19)
5 2019-01-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (16:25, 25:22, 16:25, 23:25)
6 2019-01-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie II 3:1 (25:10, 16:25, 25:18, 25:16)

Grupa 18

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 102910305855575
2UKS Mikrus Katowice 101962214792752
3KPKS Halemba 101442021855859
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec 101241320608728
5JKS SMS Jastrzębie 101141523737819
6UKS MOSM Bytom 1052926698812
1 2019-01-23 KS Częstochowianka - UKS Mikrus Katowice 3:0 (25:10, 25:14, 25:18)
2 2019-01-23 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba 3:2 (25:27, 25:18, 9:25, 25:21, 15:12)
3 2019-01-23 JKS SMS Jastrzębie - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (18:25, 25:27, 19:25)
4 2019-01-28 KS Częstochowianka - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:13, 26:24, 25:19)
5 2019-01-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Mikrus Katowice 1:3 (25:10, 18:25, 18:25, 20:25)
6 2019-01-30 JKS SMS Jastrzębie - KPKS Halemba 2:3 (25:21, 20:25, 19:25, 25:18, 13:15)
7 2019-02-06 UKS MOSM Bytom - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (22:25, 25:11, 9:25, 21:25)
8 2019-03-20 KPKS Halemba - KS Częstochowianka 1:3 (17:25, 25:20, 24:26, 14:25)
9 2019-02-06 JKS SMS Jastrzębie - UKS Mikrus Katowice 3:2 (25:21, 25:23, 16:25, 14:25, 15:12)
10 2019-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba 3:1 (25:19, 6:25, 25:18, 25:13)
11 2019-02-27 UKS Mikrus Katowice - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:15, 25:19, 25:23)
12 2019-02-27 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:18, 25:6, 25:13)
13 2019-03-04 KPKS Halemba - UKS Mikrus Katowice 0:3 (23:25, 15:25, 18:25)
14 2019-03-04 KS Częstochowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (26:24, 25:12, 25:14)
15 2019-03-04 JKS SMS Jastrzębie - UKS MOSM Bytom 0:3 (14:25, 19:25, 25:27)
16 2019-03-06 UKS Mikrus Katowice - KS Częstochowianka 1:3 (13:25, 25:22, 22:25, 14:25)
17 2019-03-06 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:21, 25:22, 25:20)
18 2019-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (6:25, 8:25, 7:25)
19 2019-03-13 UKS MOSM Bytom - KS Częstochowianka 0:3 (14:25, 13:25, 19:25)
20 2019-03-13 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (26:24, 25:14, 25:17)
21 2019-05-15 KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (25:23, 25:18, 19:25, 17:25, 11:15)
22 2019-03-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS MOSM Bytom 3:0 (25:22, 25:17, 25:13)
23 2019-04-01 KS Częstochowianka - KPKS Halemba 3:2 (22:25, 22:25, 25:18, 25:18, 15:4)
24 2019-03-20 UKS Mikrus Katowice - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:9, 25:23, 25:19)
25 2019-03-27 KPKS Halemba - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:14, 25:17, 25:12)
26 2019-04-10 UKS MOSM Bytom - UKS Mikrus Katowice 1:3 (21:25, 22:25, 26:24, 16:25)
27 2019-03-27 JKS SMS Jastrzębie - KS Częstochowianka 1:3 (9:25, 28:26, 10:25, 14:25)
28 2019-04-03 UKS Mikrus Katowice - KPKS Halemba 1:3 (12:25, 25:23, 23:25, 25:27)
29 2019-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka 0:3 (14:25, 11:25, 14:25)
30 2019-04-03 UKS MOSM Bytom - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (23:25, 16:25, 25:15, 22:25)

Grupa 19

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS TRÓJKA Mikołów 8238244681522
2UKS Sokół '43 Katowice 81341615646653
3MKS Bielsko-Biała 81031518717692
4SPS Politechnika Częstochowska 8831420705744
5MUKS Michałkowice 862921568706
2019-01-23 SPS Politechnika Częstochowska - pauzuje0:0
2019-01-30 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-02-06 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-02-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-03-04 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2019-03-06 SPS Politechnika Częstochowska - pauzuje0:0
2019-03-13 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2019-03-20 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2019-03-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2019-04-03 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
1 2019-01-23 MUKS Michałkowice - MKS Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 19:25, 16:25)
2 2019-01-23 UKS Sokół '43 Katowice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (18:25, 20:25, 21:25)
3 2019-01-30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Bielsko-Biała 2:3 (12:25, 17:25, 25:17, 25:23, 11:15)
4 2019-01-30 MUKS Michałkowice - SPS Politechnika Częstochowska 1:3 (25:20, 16:25, 16:25, 16:25)
5 2019-02-06 UKS Sokół '43 Katowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:3 (25:22, 14:25, 20:25, 27:25, 10:15)
6 2019-02-07 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Bielsko-Biała 3:1 (23:25, 25:23, 25:10, 25:21)
7 2019-02-27 SPS Politechnika Częstochowska - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (19:25, 17:25, 25:19, 17:25)
8 2019-02-27 MUKS Michałkowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (19:25, 23:25, 17:25)
9 2019-01-28 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Michałkowice 3:0 (25:17, 25:14, 25:5)
10 2019-03-04 SPS Politechnika Częstochowska - MKS Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 15:25, 18:25, 25:19, 15:12)
11 2019-03-06 MKS Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 2:3 (18:25, 25:9, 27:25, 24:26, 14:16)
12 2019-03-11 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)
13 2019-03-13 MKS Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (25:20, 11:25, 21:25, 22:25)
14 2019-03-13 SPS Politechnika Częstochowska - MUKS Michałkowice 1:3 (26:28, 22:25, 25:18, 19:25)
15 2019-03-20 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Sokół '43 Katowice 2:3 (25:21, 15:25, 17:25, 25:18, 6:15)
16 2019-03-20 MKS Bielsko-Biała - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (17:25, 26:28, 22:25)
17 2019-03-18 UKS TRÓJKA Mikołów - SPS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:23, 25:13, 25:23)
18 2019-03-27 UKS Sokół '43 Katowice - MUKS Michałkowice 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
19 2019-03-29 MUKS Michałkowice - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (16:25, 28:26, 13:25, 25:20, 12:15)
20 2019-04-03 MKS Bielsko-Biała - SPS Politechnika Częstochowska 3:1 (25:27, 27:25, 25:16, 25:15)

Grupa 20

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8217216639476
2MCKiS Jaworzno 81551611610566
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec II8931116579600
4SV MOSiR Zabrze 8931016530585
5UKSG Blachownia 862918519650
2019-01-23 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-01-30 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2019-02-06 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-02-27 UKSG Blachownia - pauzuje0:0
2019-03-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2019-03-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2019-03-13 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2019-03-20 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2019-03-27 UKSG Blachownia - pauzuje0:0
2019-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
1 2019-01-23 MCKiS Jaworzno - UKSG Blachownia 3:1 (25:11, 25:27, 25:13, 25:19)
2 2019-01-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)
3 2019-01-30 UKSG Blachownia - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 1:3 (15:25, 10:25, 25:22, 14:25)
4 2019-01-29 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MCKiS Jaworzno 3:1 (25:19, 24:26, 25:16, 25:8)
5 2019-02-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (24:26, 10:25, 19:25)
6 2019-02-06 SV MOSiR Zabrze - UKSG Blachownia 3:0 (25:21, 25:15, 25:13)
7 2019-02-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:9, 25:20, 25:14)
8 2019-02-26 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (21:25, 15:25, 17:25)
9 2019-03-04 SV MOSiR Zabrze - MCKiS Jaworzno 0:3 (21:25, 17:25, 20:25)
10 2019-03-04 UKSG Blachownia - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (21:25, 15:25, 16:25)
11 2019-03-06 UKSG Blachownia - MCKiS Jaworzno 3:0 (28:26, 25:17, 25:23)
12 2019-03-06 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:1 (27:25, 25:13, 19:25, 25:23)
13 2019-03-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKSG Blachownia 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)
14 2019-03-13 MCKiS Jaworzno - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)
15 2019-03-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:0 (25:11, 25:7, 26:24)
16 2019-03-20 UKSG Blachownia - SV MOSiR Zabrze 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)
17 2019-03-27 SV MOSiR Zabrze - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:13, 19:25, 16:25, 13:25)
18 2019-03-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno 1:3 (15:25, 24:26, 25:21, 20:25)
19 2019-03-21 MCKiS Jaworzno - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:10, 25:20, 25:17)
20 2019-04-02 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKSG Blachownia 3:1 (25:16, 20:25, 25:15, 25:13)

Grupa 21

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1STS Victoria Lubliniec 493117387356
2MCKS Czeladź 46299383381
3ANBUD MKS Będzin 431711369402
1 2019-03-09 STS Victoria Lubliniec - ANBUD MKS Będzin 3:2 (14:25, 25:17, 25:19, 18:25, 15:10)
2019-01-23pauzuje- MCKS Czeladź 0:0
2 2019-01-30 ANBUD MKS Będzin - MCKS Czeladź 1:3 (25:20, 12:25, 28:30, 17:25)
2019-01-30pauzuje- STS Victoria Lubliniec 0:0
2019-02-06 ANBUD MKS Będzin - pauzuje0:0
3 2019-02-06 MCKS Czeladź - STS Victoria Lubliniec 3:2 (25:17, 20:25, 25:19, 14:25, 15:9)
4 2019-02-27 ANBUD MKS Będzin - STS Victoria Lubliniec 1:3 (28:30, 17:25, 25:21, 11:25)
2019-02-27 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
5 2019-03-06 MCKS Czeladź - ANBUD MKS Będzin 2:3 (17:25, 21:25, 29:27, 25:18, 12:15)
2019-03-06 STS Victoria Lubliniec - pauzuje0:0
2019-03-13pauzuje- ANBUD MKS Będzin 0:0
6 2019-03-13 STS Victoria Lubliniec - MCKS Czeladź 3:1 (19:25, 25:15, 25:21, 25:19)

Grupa 22

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GS UKS Krzanowice 6176183509362
2Silesia Volley MSK Mysłowice II61131410531477
3KSS "GUMISIE" Pyskowice 652715420520
4Silesia Volley MSK Mysłowice 631415365466
1 2019-03-20 Silesia Volley MSK Mysłowice - GS UKS Krzanowice 0:3 (11:25, 18:25, 16:25)
2 2019-01-23 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:2 (25:17, 13:25, 17:25, 25:23, 15:12)
3 2019-01-30 GS UKS Krzanowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:15, 25:15, 25:15)
4 2019-01-30 Silesia Volley MSK Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:3 (13:25, 18:25, 23:25)
5 2019-02-06 Silesia Volley MSK Mysłowice II - GS UKS Krzanowice 2:3 (25:23, 15:25, 22:25, 25:23, 14:16)
6 2019-02-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:1 (25:22, 25:23, 27:29, 26:24)
7 2019-02-27 GS UKS Krzanowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:18, 25:11, 25:20)
8 2019-02-27 Silesia Volley MSK Mysłowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (25:18, 25:15, 19:25, 25:18)
9 2019-03-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - GS UKS Krzanowice 0:3 (5:25, 19:25, 14:25)
10 2019-03-06 Silesia Volley MSK Mysłowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:13, 25:15, 25:15)
11 2019-03-13 GS UKS Krzanowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:23)
12 2019-03-13 Silesia Volley MSK Mysłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:16, 26:24, 25:23)

Grupa 23

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 6144168529447
2MKS Bielsko-Biała II6135159511397
3UKS Champion Radziechowy 6621114500492
4MKS Imielin 631516280484
1 2019-01-23 UKS Champion Radziechowy - MUKS Sari Żory 3:2 (16:25, 23:25, 25:18, 25:20, 15:10)
2 2019-03-20 MKS Imielin - MKS Bielsko-Biała II 1:3 (25:9, 12:25, 21:25, 12:25)
3 2019-01-30 MKS Bielsko-Biała II - UKS Champion Radziechowy 3:1 (25:15, 19:25, 25:10, 25:21)
4 2019-01-30 MUKS Sari Żory - MKS Imielin 3:1 (25:13, 21:25, 25:17, 25:21)
5 2019-02-06 MKS Imielin - UKS Champion Radziechowy 3:1 (17:25, 25:19, 25:19, 25:16)
6 2019-02-06 MKS Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory 3:2 (19:25, 25:12, 25:15, 17:25, 15:9)
7 2019-02-27 MUKS Sari Żory - UKS Champion Radziechowy 3:1 (25:16, 24:26, 25:17, 25:17)
8 2019-02-27 MKS Bielsko-Biała II - MKS Imielin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
9 2019-03-06 UKS Champion Radziechowy - MKS Bielsko-Biała II 2:3 (25:21, 16:25, 25:23, 16:25, 13:15)
10 2019-03-06 MKS Imielin - MUKS Sari Żory 0:3 (16:25, 12:25, 14:25)
11 2019-03-13 UKS Champion Radziechowy - MKS Imielin 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
12 2019-03-13 MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:20, 25:12, 25:16)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 103010301770548
2BKS STAL Bielsko-Biała 102272413846735
3MKS Dąbrowa Górnicza II101972213792728
4MKS Dwójka Zawiercie 101131522780796
5MOSM Tychy 10831024705756
6BKS STAL Bielsko-Biała II1000230470800
1 2018-10-30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)
2 2018-10-03 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:1 (25:15, 25:16, 25:27, 25:12)
3 2018-09-26 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 2:3 (19:25, 25:18, 22:25, 25:14, 11:15)
4 2018-10-10 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
5 2018-10-10 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (17:25, 16:25, 25:27)
6 2018-10-10 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:21, 25:16)
7 2018-10-17 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 22:25, 27:25, 19:25)
8 2018-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:16, 25:21, 25:20)
9 2018-11-21 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy 0:3 (11:25, 21:25, 11:25)
10 2018-10-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:18, 25:12, 25:12)
11 2018-10-24 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
12 2018-10-24 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:16, 26:24, 19:25, 25:14)
13 2018-11-07 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie 3:2 (21:25, 25:21, 25:16, 23:25, 15:6)
14 2018-11-07 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 23:25, 30:32)
15 2018-11-07 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25, 11:25, 21:25)
16 2018-11-21 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 24:26, 14:25)
17 2018-11-14 BKS STAL Bielsko-Biała II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 6:25, 11:25)
18 2018-11-25 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (20:25, 17:25, 25:23, 24:26)
19 2018-11-28 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy 3:0 (25:17, 27:25, 25:16)
20 2018-11-28 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:6, 25:8, 25:16)
21 2018-11-28 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (17:25, 17:25, 25:17, 12:25)
22 2018-12-05 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 13:15)
23 2018-12-05 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 16:25, 25:27)
24 2018-12-05 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:1 (25:7, 25:10, 23:25, 25:11)
25 2018-12-12 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (20:25, 21:25, 13:25)
26 2018-12-12 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 3:0 (25:16, 25:22, 25:13)
27 2018-12-12 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 25:19, 12:25, 22:25)
28 2018-12-19 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
29 2018-12-19 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 3:0 (25:16, 25:20, 25:11)
30 2018-12-19 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:8, 25:9, 25:15)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 102810306846592
2KS Częstochowianka 10258279847632
3SPS Politechnika Częstochowska 101962214811697
4UKSG Blachownia 101141422675795
5STS Victoria Lubliniec 10621126659844
6KSS "GUMISIE" Pyskowice 1010330527805
1 2018-10-03 SPS Politechnika Częstochowska - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:14, 25:6, 25:16)
2 2018-10-03 KS Częstochowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:21, 25:6, 25:8)
3 2018-10-03 UKSG Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (11:25, 21:25, 8:25)
4 2018-10-10 STS Victoria Lubliniec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (14:25, 14:25, 14:25)
5 2018-10-10 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKSG Blachownia 0:3 (21:25, 19:25, 7:25)
6 2018-10-10 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 19:25)
7 2018-10-17 STS Victoria Lubliniec - KS Częstochowianka 0:3 (13:25, 12:25, 11:25)
8 2018-10-17 UKSG Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska 1:3 (8:25, 25:22, 10:25, 18:25)
9 2018-10-17 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:6, 25:11, 25:20)
10 2018-10-24 STS Victoria Lubliniec - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
11 2018-10-24 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SPS Politechnika Częstochowska 3:2 (15:25, 22:25, 25:17, 25:15, 16:14)
12 2018-10-24 KS Częstochowianka - UKSG Blachownia 3:0 (25:12, 25:17, 25:13)
13 2018-11-07 UKSG Blachownia - STS Victoria Lubliniec 3:1 (25:17, 20:25, 25:15, 25:17)
14 2018-11-07 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 3:2 (25:17, 19:25, 19:25, 25:20, 15:6)
15 2018-11-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SPS Politechnika Częstochowska 0:3 (10:25, 13:25, 20:25)
16 2018-11-14 STS Victoria Lubliniec - SPS Politechnika Częstochowska 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 14:25)
17 2018-11-14 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KS Częstochowianka 0:3 (17:25, 13:25, 11:25)
18 2018-11-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKSG Blachownia 3:0 (25:11, 25:15, 25:16)
19 2018-11-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - STS Victoria Lubliniec 3:1 (25:14, 24:26, 25:12, 25:12)
20 2018-11-28 UKSG Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (20:25, 25:16, 26:24, 25:19)
21 2018-11-28 KS Częstochowianka - SPS Politechnika Częstochowska 3:1 (25:17, 21:25, 25:17, 25:21)
22 2018-11-21 KS Częstochowianka - STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:11, 25:23, 25:15)
23 2018-12-05 SPS Politechnika Częstochowska - UKSG Blachownia 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
24 2018-12-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (12:25, 13:25, 11:25)
25 2018-12-12 KSS "GUMISIE" Pyskowice - STS Victoria Lubliniec 2:3 (16:25, 15:25, 25:22, 25:22, 11:15)
26 2018-12-12 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
27 2018-12-12 UKSG Blachownia - KS Częstochowianka 1:3 (25:19, 15:25, 14:25, 12:25)
28 2018-12-19 STS Victoria Lubliniec - UKSG Blachownia 2:3 (22:25, 20:25, 25:21, 25:15, 7:15)
29 2018-12-19 KS Częstochowianka - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (22:25, 25:15, 20:25, 24:26)
30 2018-12-17 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:12, 25:23, 25:18)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 102810309931741
2UKS MOSM Bytom 102072412832714
3MUKS Michałkowice 101652219890879
4SV MOSiR Zabrze 101451819812760
5UKS Spartakus Zabrze 101231723837870
6UKS NET Piekary Śląskie 1000130434772
1 2018-10-03 KPKS Halemba - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:5, 25:14, 25:21)
2 2018-10-03 SV MOSiR Zabrze - UKS MOSM Bytom 1:3 (23:25, 25:16, 19:25, 22:25)
3 2018-10-03 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Michałkowice 2:3 (25:21, 25:16, 19:25, 18:25, 14:16)
4 2018-10-10 UKS NET Piekary Śląskie - MUKS Michałkowice 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
5 2018-10-10 UKS MOSM Bytom - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:10, 25:20, 26:24)
6 2018-10-10 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:13, 25:19, 25:14)
7 2018-10-17 SV MOSiR Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:13, 25:15, 25:16)
8 2018-10-17 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba 1:3 (21:25, 25:23, 21:25, 15:25)
9 2018-10-17 MUKS Michałkowice - UKS MOSM Bytom 3:1 (25:21, 25:11, 22:25, 25:19)
10 2018-10-24 UKS NET Piekary Śląskie - UKS MOSM Bytom 0:3 (9:25, 8:25, 16:25)
11 2018-10-24 KPKS Halemba - MUKS Michałkowice 3:2 (22:25, 20:25, 25:16, 25:12, 19:17)
12 2018-10-24 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze 3:2 (19:25, 25:13, 31:29, 20:25, 15:12)
13 2018-11-07 UKS Spartakus Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:9, 25:16, 25:19)
14 2018-11-07 MUKS Michałkowice - SV MOSiR Zabrze 1:3 (20:25, 25:22, 14:25, 20:25)
15 2018-11-07 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom 3:1 (25:14, 25:23, 22:25, 25:22)
16 2018-11-14 UKS NET Piekary Śląskie - KPKS Halemba 0:3 (12:25, 11:25, 21:25)
17 2018-11-14 UKS MOSM Bytom - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:12, 25:22, 25:20)
18 2018-11-14 MUKS Michałkowice - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (18:25, 25:12, 25:20, 25:20)
19 2018-11-28 MUKS Michałkowice - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:10, 25:15, 25:19)
20 2018-11-28 UKS Spartakus Zabrze - UKS MOSM Bytom 0:3 (7:25, 24:26, 16:25)
21 2018-11-28 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 1:3 (12:25, 25:19, 22:25, 22:25)
22 2018-12-05 UKS NET Piekary Śląskie - SV MOSiR Zabrze 0:3 (4:25, 11:25, 8:25)
23 2018-12-05 KPKS Halemba - UKS Spartakus Zabrze 3:2 (24:26, 25:16, 27:25, 25:27, 15:10)
24 2018-12-04 UKS MOSM Bytom - MUKS Michałkowice 3:2 (23:25, 31:33, 26:24, 25:20, 15:11)
25 2018-12-12 UKS MOSM Bytom - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:9, 25:12, 25:14)
26 2018-11-23 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba 1:3 (21:25, 17:25, 25:20, 18:25)
27 2018-12-12 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze 3:1 (25:21, 21:25, 25:23, 25:20)
28 2018-12-19 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Spartakus Zabrze 1:3 (25:22, 13:25, 13:25, 14:25)
29 2018-12-19 SV MOSiR Zabrze - MUKS Michałkowice 3:1 (25:10, 25:21, 21:25, 25:23)
30 2018-10-31 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 14:25)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Mikrus Katowice 1229933131067839
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 12281032121032777
3UKS Sokół '43 Katowice 1228103012951861
4MKS-MOS Płomień Sosnowiec II121651923877908
5MCKS Czeladź 121351927892972
6Silesia Volley MSK Mysłowice II129217349191125
7ANBUD MKS Będzin 1231635710966
2018-09-26 UKS Mikrus Katowice - pauzuje0:0
2018-10-03pauzuje- MCKS Czeladź 0:0
2018-10-10 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2018-10-17pauzuje- MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:0
2018-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2018-10-29pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
2018-11-07 ANBUD MKS Będzin - pauzuje0:0
2018-11-14pauzuje- UKS Mikrus Katowice 0:0
2018-11-21 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
2018-11-28pauzuje- UKS Sokół '43 Katowice 0:0
2018-12-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje0:0
2018-12-05pauzuje- MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
2018-12-12 Silesia Volley MSK Mysłowice II - pauzuje0:0
2018-12-19pauzuje- ANBUD MKS Będzin 0:0
1 2018-09-26 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Sokół '43 Katowice 2:3 (20:25, 26:24, 25:15, 12:25, 6:15)
2 2018-09-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:0 (25:21, 25:11, 25:12)
3 2018-09-26 ANBUD MKS Będzin - MCKS Czeladź 0:3 (21:25, 18:25, 14:25)
4 2018-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - ANBUD MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:19, 25:18)
5 2018-10-03 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (16:25, 25:20, 25:22, 10:25, 7:15)
6 2018-10-03 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Mikrus Katowice 0:3 (24:26, 19:25, 17:25)
7 2018-10-31 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:21, 25:27, 21:25, 25:19, 14:16)
8 2018-10-10 ANBUD MKS Będzin - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:2 (25:18, 25:21, 23:25, 22:25, 15:12)
9 2018-10-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKS Czeladź 2:3 (27:25, 17:25, 16:25, 25:19, 13:15)
10 2018-10-17 MCKS Czeladź - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:2 (25:15, 14:25, 19:25, 25:18, 15:8)
11 2018-10-17 UKS Mikrus Katowice - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:11, 25:5, 25:22)
12 2018-10-17 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (28:26, 18:25, 25:18, 27:25)
13 2018-10-24 ANBUD MKS Będzin - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)
14 2018-10-24 MCKS Czeladź - UKS Mikrus Katowice 2:3 (18:25, 25:15, 25:21, 18:25, 5:15)
15 2018-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:0 (30:28, 25:14, 25:13)
16 2018-10-29 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:0 (25:7, 25:20, 25:15)
17 2018-10-29 UKS Sokół '43 Katowice - MCKS Czeladź 3:0 (25:18, 25:16, 25:11)
18 2018-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS Będzin 3:1 (20:25, 25:16, 25:19, 25:7)
19 2018-11-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKS Czeladź 3:0 (25:18, 25:12, 25:20)
20 2018-11-07 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 3:0 (25:22, 25:12, 25:19)
21 2018-11-07 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Mikrus Katowice 3:2 (20:25, 17:25, 25:20, 25:20, 15:12)
22 2018-11-14 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:0 (25:15, 25:22, 25:19)
23 2018-11-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (16:25, 22:25, 22:25)
24 2018-11-14 MCKS Czeladź - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:11, 25:18, 25:13)
25 2018-11-21 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 0:3 (13:25, 12:25, 22:25)
26 2018-11-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:0 (25:5, 25:17, 25:17)
27 2018-11-21 UKS Mikrus Katowice - UKS Sokół '43 Katowice 2:3 (28:26, 22:25, 23:25, 28:26, 4:15)
28 2018-11-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Mikrus Katowice 1:3 (25:23, 22:25, 17:25, 23:25)
29 2018-11-28 Silesia Volley MSK Mysłowice II - ANBUD MKS Będzin 3:2 (25:16, 25:20, 19:25, 9:25, 15:12)
30 2018-11-28 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 1:3 (22:25, 25:19, 13:25, 14:25)
31 2018-12-03 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MCKS Czeladź 2:3 (25:23, 23:25, 19:25, 25:17, 8:15)
32 2018-12-03 ANBUD MKS Będzin - UKS Mikrus Katowice 0:3 (21:25, 10:25, 15:25)
33 2018-12-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:16, 25:9, 25:8)
34 2018-12-05 UKS Sokół '43 Katowice - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)
35 2018-12-05 UKS Mikrus Katowice - MCKS Czeladź 3:0 (25:14, 25:14, 25:8)
36 2018-12-05 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II 1:3 (25:21, 16:25, 22:25, 11:25)
37 2018-12-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Mikrus Katowice 1:3 (25:23, 14:25, 25:27, 12:25)
38 2018-12-12 MCKS Czeladź - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (22:25, 25:27, 21:25)
39 2018-12-12 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (8:25, 11:25, 10:25)
40 2018-12-19 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:16, 19:25, 18:25, 4:25)
41 2018-12-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (20:25, 25:12, 18:25, 19:25)
42 2018-12-19 UKS Mikrus Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 3:0 (25:12, 25:8, 25:16)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy II1235123651003648
2JKS SMS Jastrzębie 122910328946711
3UKS TRÓJKA Mikołów 122582815953774
4MCKiS Jaworzno 121451826875960
5UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 121351626799913
6MKS Imielin 12721133739990
7Silesia Volley MSK Mysłowice 12308367151034
2018-09-26pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2018-10-03 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2018-10-10pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
2018-10-17pauzuje- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
2018-10-24 MKS Imielin - pauzuje0:0
2018-10-29pauzuje- UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
2018-11-07 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2018-11-14 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2018-11-21pauzuje- MOSM Tychy II 0:0
2018-11-28 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2018-12-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje0:0
2018-12-05pauzuje- MKS Imielin 0:0
2018-12-12 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2018-12-19pauzuje- MCKiS Jaworzno 0:0
1 2018-09-26 MOSM Tychy II - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:15, 25:10, 25:8)
2 2018-09-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:16, 25:13, 25:20)
3 2018-09-26 MKS Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (13:25, 9:25, 9:25)
4 2018-10-02 UKS TRÓJKA Mikołów - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:18, 25:13, 25:9)
5 2018-10-03 MCKiS Jaworzno - MKS Imielin 3:2 (25:22, 20:25, 19:25, 25:23, 15:9)
6 2018-10-03 JKS SMS Jastrzębie - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:13, 25:14, 25:11)
7 2018-10-10 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy II 0:3 (14:25, 15:25, 24:26)
8 2018-10-10 MKS Imielin - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (8:25, 13:25, 9:25)
9 2018-10-09 UKS TRÓJKA Mikołów - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:11, 25:10, 25:11)
10 2018-10-17 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno 2:3 (25:22, 17:25, 12:25, 25:20, 15:17)
11 2018-10-17 JKS SMS Jastrzębie - UKS TRÓJKA Mikołów 3:2 (26:24, 22:25, 24:26, 25:17, 15:11)
12 2018-10-17 MOSM Tychy II - MKS Imielin 3:0 (25:16, 25:10, 25:12)
13 2018-10-24 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (20:25, 14:25, 20:25)
14 2018-10-23 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 2:3 (25:23, 20:25, 17:25, 25:19, 10:15)
15 2018-10-24 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (16:25, 23:25, 21:25)
16 2018-10-29 Silesia Volley MSK Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (12:25, 26:28, 12:25)
17 2018-10-30 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy II 1:3 (15:25, 26:24, 13:25, 8:25)
18 2018-10-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Imielin 3:2 (25:14, 17:25, 16:25, 25:22, 15:8)
19 2018-11-07 MKS Imielin - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:1 (25:19, 16:25, 25:13, 25:11)
20 2018-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:14, 25:15, 25:15)
21 2018-11-07 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II 1:3 (18:25, 25:23, 12:25, 14:25)
22 2018-11-14 Silesia Volley MSK Mysłowice - MOSM Tychy II 0:3 (15:25, 6:25, 12:25)
23 2018-11-14 MCKiS Jaworzno - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:16, 25:22, 29:27)
24 2018-11-13 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Imielin 3:0 (25:10, 25:18, 25:14)
25 2018-11-21 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS TRÓJKA Mikołów 0:3 (8:25, 8:25, 20:25)
26 2018-11-29 MKS Imielin - MCKiS Jaworzno 0:3 (16:25, 23:25, 21:25)
27 2018-11-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (17:25, 9:25, 22:25)
28 2018-11-28 MOSM Tychy II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:16, 25:17, 25:8)
29 2018-11-28 JKS SMS Jastrzębie - MKS Imielin 3:0 (25:14, 25:7, 25:11)
30 2018-12-11 MCKiS Jaworzno - UKS TRÓJKA Mikołów 2:3 (25:15, 21:25, 23:25, 25:13, 13:15)
31 2018-12-04 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:1 (25:19, 25:9, 24:26, 25:16)
32 2018-12-03 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (24:26, 21:25, 20:25)
33 2018-12-03 MKS Imielin - MOSM Tychy II 0:3 (10:25, 13:25, 15:25)
34 2018-12-11 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:2 (17:25, 25:21, 25:19, 15:25, 15:8)
35 2018-12-05 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:19, 25:13, 25:19)
36 2018-12-05 JKS SMS Jastrzębie - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:19, 25:16, 25:17)
37 2018-12-12 JKS SMS Jastrzębie - Silesia Volley MSK Mysłowice 3:0 (25:12, 25:9, 25:16)
38 2018-12-12 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:7, 25:21, 25:19)
39 2018-12-12 MKS Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:3 (12:25, 16:25, 25:18, 16:25)
40 2018-12-19 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Imielin 2:3 (22:25, 19:25, 25:23, 25:22, 11:15)
41 2018-12-18 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS TRÓJKA Mikołów 1:3 (21:25, 9:25, 25:19, 17:25)
42 2018-12-19 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:20)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie II10289294795550
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 10269286800595
3UKS Jedynka Rybnik 101861915778701
4SMUKS Orzesze 101031123627816
5MUKS Sari Żory 1052927690837
6GS UKS Krzanowice 1031829697888
1 2018-10-03 SMUKS Orzesze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (9:25, 16:25, 12:25)
2 2018-10-03 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (15:25, 10:25, 14:25)
3 2018-09-26 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (25:19, 11:25, 20:25, 21:25)
4 2018-10-10 SMUKS Orzesze - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (12:25, 15:25, 16:25)
5 2018-10-10 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 3:0 (25:14, 25:8, 25:10)
6 2018-10-10 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:8, 25:19, 25:15)
7 2018-10-17 GS UKS Krzanowice - SMUKS Orzesze 3:2 (26:28, 28:30, 25:20, 25:19, 15:10)
8 2018-10-17 MUKS Sari Żory - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (15:25, 20:25, 20:25)
9 2018-10-17 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (18:25, 24:26, 20:25)
10 2018-10-24 JKS SMS Jastrzębie II - SMUKS Orzesze 3:0 (25:12, 25:10, 25:13)
11 2018-10-24 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:23, 22:25, 25:17, 25:20)
12 2018-10-24 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory 2:3 (25:18, 19:25, 19:25, 25:22, 8:15)
13 2018-11-07 SMUKS Orzesze - MUKS Sari Żory 3:0 (30:28, 25:22, 25:18)
14 2018-11-07 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:18)
15 2018-11-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 1:3 (9:25, 21:25, 25:20, 19:25)
16 2018-11-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMUKS Orzesze 3:0 (25:13, 25:13, 25:12)
17 2018-11-21 JKS SMS Jastrzębie II - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)
18 2018-11-14 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 3:1 (25:21, 25:23, 20:25, 25:9)
19 2018-11-28 UKS Jedynka Rybnik - SMUKS Orzesze 3:0 (25:12, 25:19, 25:13)
20 2018-11-28 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (17:25, 10:25, 20:25)
21 2018-11-28 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (18:25, 22:25, 13:25)
22 2018-12-05 SMUKS Orzesze - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:22, 25:22, 27:29, 25:15)
23 2018-12-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory 3:0 (25:14, 25:12, 25:13)
24 2018-12-05 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:19, 25:20, 26:24)
25 2018-12-12 SMUKS Orzesze - JKS SMS Jastrzębie II 0:3 (23:25, 17:25, 7:25)
26 2018-12-12 UKS Jedynka Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
27 2018-12-12 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:19, 25:11, 23:25, 25:23)
28 2018-12-14 MUKS Sari Żory - SMUKS Orzesze 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 20:25)
29 2018-12-19 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (17:25, 25:23, 15:25, 26:28)
30 2018-12-19 JKS SMS Jastrzębie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:3 (22:25, 25:23, 16:25, 25:16, 10:15)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8227234644445
2T R-S "SIŁA" USTROŃ 81451614651628
3MKS Bielsko-Biała 81241412548552
4UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 81141517676690
5MKS Bielsko-Biała II810324450654
1 2018-10-03 MKS Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:16, 25:20, 25:14)
2 2018-10-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:10, 25:16, 25:19)
2018-10-03pauzuje- T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
3 2018-10-10 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała II 3:1 (20:25, 25:17, 25:16, 26:24)
2018-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
4 2018-10-10 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (18:25, 15:25, 20:25)
5 2018-10-17 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała II 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
2018-10-17 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
6 2018-10-17 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (22:25, 26:24, 27:25, 25:21)
7 2018-10-24 MKS Bielsko-Biała II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (27:29, 12:25, 9:25)
8 2018-10-24 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 15:25, 16:25)
2018-10-24 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2018-11-07pauzuje- MKS Bielsko-Biała II 0:0
9 2018-11-07 T R-S "SIŁA" USTROŃ - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (11:25, 17:25, 19:25)
10 2018-11-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 3:1 (16:25, 25:18, 25:22, 25:22)
11 2018-11-14 MKS Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)
12 2018-11-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (19:25, 23:25, 25:14, 25:21, 15:12)
2018-11-14 T R-S "SIŁA" USTROŃ - pauzuje0:0
13 2018-11-28 MKS Bielsko-Biała II - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:3 (9:25, 11:25, 20:25)
2018-11-28pauzuje- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
14 2018-11-28 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:17, 25:12)
15 2018-12-05 MKS Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (3:25, 14:25, 18:25)
2018-12-05pauzuje- MKS Bielsko-Biała 0:0
16 2018-12-04 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - T R-S "SIŁA" USTROŃ 2:3 (25:19, 26:24, 17:25, 19:25, 13:15)
17 2018-12-11 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała II 3:2 (25:20, 25:22, 17:25, 22:25, 15:7)
18 2018-12-12 MKS Bielsko-Biała - T R-S "SIŁA" USTROŃ 1:3 (15:25, 10:25, 25:22, 14:25)
2018-12-12pauzuje- TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
2018-12-19 MKS Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
19 2018-12-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:1 (25:10, 22:25, 25:20, 25:20)
20 2018-12-19 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:11, 26:24, 25:20)

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -