Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki

Etap 4

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36391247175
2MKS Dąbrowa Górnicza II35265215245
3BKS STAL Bielsko-Biała 34156233225
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 33019198248
1 2019-02-07 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 12:25, 11:25)
2 2019-02-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)
3 2019-02-09 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)
4 2019-02-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (24:26, 21:25, 23:25)
5 2019-02-10 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (13:25, 18:25, 25:19, 25:23, 15:10)
6 2019-02-10 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:13, 22:25, 25:21, 25:17)

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bielsko-Biała 23153173171
2MTS As Myszków 23135171173
1 2019-01-24 MTS As Myszków - MKS Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 12:25, 22:25)
2 2019-01-31 MKS Bielsko-Biała - MTS As Myszków 2:3 (14:25, 26:24, 28:26, 20:25, 10:15)

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GS UKS Krzanowice 1213110191
2UKS Dębowianka 1101391101
1 2019-02-28 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice 0:0
2 2019-01-31 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka 3:1 (25:21, 25:19, 25:27, 26:24)

Grupa 11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Jedynka Rybnik 12130750
2KŚ AZS Politechniki Śląskiej 10003075
1 2019-01-24 UKS Jedynka Rybnik - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
2 2019-01-31 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS Jedynka Rybnik 0:0

Grupa 12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 36393274240
2UKS Sokół '43 Katowice 35285297257
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 34147219254
4ANBUD MKS Będzin 33039243282
1 2019-02-08 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (16:25, 19:25, 25:23, 25:21, 15:11)
2 2019-02-08 ANBUD MKS Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (24:26, 21:25, 25:10, 14:25)
3 2019-02-09 KPKS Halemba - ANBUD MKS Będzin 3:1 (25:16, 23:25, 25:17, 25:13)
4 2019-02-09 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (19:25, 25:11, 25:15, 25:18)
5 2019-02-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba 0:3 (22:25, 18:25, 24:26)
6 2019-02-10 ANBUD MKS Będzin - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (25:20, 22:25, 26:28, 15:25)

Etap 3

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36390225116
2MKS Dąbrowa Górnicza II35263205197
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 34138204258
4UKS Sokół '43 Katowice 33029195258
1 2019-01-24 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:13, 25:21, 25:16)
2 2019-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (22:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:10)
3 2019-01-25 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:16, 25:19, 25:22)
4 2019-01-25 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:9, 25:11, 25:11)
5 2019-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (18:25, 19:25, 28:30)
6 2019-01-27 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 12:25, 11:25)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 36394280245
2BKS STAL Bielsko-Biała 35283255205
3KPKS Halemba 34157240247
4ANBUD MKS Będzin 33019169247
1 2019-01-25 BKS STAL Bielsko-Biała - ANBUD MKS Będzin 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
2 2019-01-25 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (17:25, 25:22, 20:25, 25:19, 5:15)
3 2019-01-26 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba 3:0 (25:15, 25:18, 25:18)
4 2019-01-26 ANBUD MKS Będzin - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (14:25, 22:25, 12:25)
5 2019-01-27 KPKS Halemba - ANBUD MKS Będzin 3:1 (25:11, 25:19, 22:25, 25:11)
6 2019-01-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (27:25, 17:25, 15:25, 25:17, 15:13)

Etap 2

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 36392285196
2ANBUD MKS BĘDZIN 35274254238
3MTS As Myszków 34148213273
4UKS Dębowianka 33039243288
1 2019-01-11 UKS Sokół '43 Katowice - MTS As Myszków 3:0 (25:8, 25:18, 25:11)
2 2019-01-11 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Dębowianka 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)
3 2019-01-12 UKS Sokół '43 Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:19)
4 2019-01-12 MTS As Myszków - UKS Dębowianka 3:2 (25:21, 25:23, 20:25, 16:25, 15:10)
5 2019-01-13 ANBUD MKS BĘDZIN - MTS As Myszków 3:1 (19:25, 25:14, 25:16, 25:20)
6 2019-01-13 UKS Dębowianka - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (39:37, 14:25, 9:25, 12:25)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 36391247193
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 35264245213
3MKS Bielsko-Biała 34147227269
4GS UKS Krzanowice 33029229273
1 2019-01-11 GS UKS Krzanowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (17:25, 19:25, 25:27)
2 2019-01-11 KPKS Halemba - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:20, 25:16)
3 2019-01-12 KPKS Halemba - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:18)
4 2019-01-12 MKS Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (14:25, 16:25, 33:31, 14:25)
5 2019-01-13 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 26:24)
6 2019-01-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 102910305861626
2BKS STAL Bielsko-Biała 102072413853739
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 102062315838818
4MKS Dąbrowa Górnicza II10931324744834
5UKS Sokół '43 Katowice 10831023660778
6KPKS Halemba 1041828701862
1 2018-10-04 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba 3:0 (25:10, 25:17, 25:6)
2 2018-10-04 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:15, 25:13, 25:22)
3 2018-10-04 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (14:25, 21:25, 14:25)
4 2018-10-11 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (14:25, 14:25, 23:25)
5 2018-10-11 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (24:26, 16:25, 20:25)
6 2018-10-11 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (14:25, 19:25, 27:25, 17:25)
7 2018-10-18 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba 3:0 (26:24, 25:10, 25:14)
8 2018-10-18 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 19:25, 17:25)
9 2018-10-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (26:24, 24:26, 25:16, 25:17)
10 2018-10-25 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (25:21, 17:25, 22:25, 25:18, 11:15)
11 2018-10-25 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:12, 18:25, 25:23, 19:25, 15:6)
12 2018-10-25 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:17, 25:7, 25:13)
13 2018-11-08 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba 3:0 (25:23, 25:22, 25:20)
14 2018-11-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 10:25, 15:25)
15 2018-11-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 18:25, 11:25, 17:25)
16 2018-11-15 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:27, 25:22, 21:25, 13:25)
17 2018-11-15 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)
18 2018-11-15 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (26:24, 25:23, 25:23)
19 2018-11-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba 3:1 (26:24, 22:25, 25:18, 25:22)
20 2018-11-22 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (21:25, 25:19, 25:20, 19:25, 15:13)
21 2018-11-22 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 28:30, 25:16, 25:20)
22 2018-11-29 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 16:25, 27:25, 19:25)
23 2018-11-29 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)
24 2018-11-29 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:22, 24:26, 25:15, 25:21)
25 2018-12-06 MKS Dąbrowa Górnicza II - KPKS Halemba 3:0 (25:15, 25:13, 25:19)
26 2018-12-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 23:25, 25:23, 26:24)
27 2018-12-06 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 22:25, 21:25)
28 2018-12-13 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:21, 25:14, 25:27, 25:23)
29 2018-12-13 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:22, 25:10, 18:25, 24:26, 15:12)
30 2018-12-13 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:21, 25:16, 25:13)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS-MOS Płomień Sosnowiec 8217235657506
2ANBUD MKS BĘDZIN 81651912689633
3MTS As Myszków 81141418641679
4SiKReT Gliwice 81031215567575
5UKS NET Piekary Śląskie 821523506667
2018-10-04 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2018-10-11 UKS NET Piekary Śląskie - pauzuje0:0
2018-10-18 ANBUD MKS BĘDZIN - pauzuje0:0
2018-10-25 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2018-11-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2018-11-15 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2018-11-22 UKS NET Piekary Śląskie - pauzuje0:0
2018-11-29 ANBUD MKS BĘDZIN - pauzuje0:0
2018-12-06 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2018-12-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
1 2018-10-04 ANBUD MKS BĘDZIN - MTS As Myszków 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)
2 2018-10-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:17, 25:12, 25:17)
3 2018-10-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MTS As Myszków 3:0 (25:13, 25:17, 25:16)
4 2018-10-11 SiKReT Gliwice - ANBUD MKS BĘDZIN 1:3 (26:24, 22:25, 21:25, 19:25)
5 2018-10-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SiKReT Gliwice 3:0 (25:21, 25:15, 25:22)
6 2018-10-18 UKS NET Piekary Śląskie - MTS As Myszków 1:3 (23:25, 25:21, 22:25, 18:25)
7 2018-10-25 SiKReT Gliwice - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
8 2018-10-25 ANBUD MKS BĘDZIN - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (18:25, 21:25, 14:25)
9 2018-11-08 UKS NET Piekary Śląskie - ANBUD MKS BĘDZIN 3:2 (25:19, 18:25, 22:25, 25:22, 15:11)
10 2018-11-08 MTS As Myszków - SiKReT Gliwice 3:2 (25:21, 16:25, 11:25, 25:18, 15:11)
11 2018-11-15 MTS As Myszków - ANBUD MKS BĘDZIN 3:2 (25:22, 17:25, 25:20, 15:25, 15:13)
12 2018-11-15 UKS NET Piekary Śląskie - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (20:25, 21:25, 19:25)
13 2018-11-22 MTS As Myszków - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (23:25, 14:25, 25:16, 25:21, 8:15)
14 2018-11-22 ANBUD MKS BĘDZIN - SiKReT Gliwice 3:0 (25:13, 25:17, 25:23)
15 2018-11-29 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (13:25, 12:25, 18:25)
16 2018-11-29 MTS As Myszków - UKS NET Piekary Śląskie 3:1 (25:11, 25:13, 19:25, 25:10)
17 2018-12-06 UKS NET Piekary Śląskie - SiKReT Gliwice 0:3 (12:25, 21:25, 9:25)
18 2018-12-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS BĘDZIN 2:3 (25:27, 25:17, 21:25, 25:21, 9:15)
19 2018-12-13 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:15, 25:23, 25:12)
20 2018-12-13 SiKReT Gliwice - MTS As Myszków 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dębowianka 8207216646482
2MKS Bielsko-Biała 81652013738633
3GS UKS Krzanowice 81451713626609
4UKS Jedynka Rybnik 81031316611530
5KŚ AZS Politechniki Śląskiej 800124250617
2018-10-04 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
2018-10-11 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2018-10-18 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2018-10-25 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2018-11-08 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - pauzuje0:0
2018-11-15 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
2018-11-22 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2018-11-29 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2018-12-06 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2018-12-13 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - pauzuje0:0
1 2018-10-04 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 2:3 (25:15, 26:24, 17:25, 19:25, 6:15)
2 2018-10-04 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
3 2018-10-11 GS UKS Krzanowice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
4 2018-11-29 UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała 3:2 (19:25, 25:27, 25:19, 26:24, 15:10)
5 2018-10-18 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS Dębowianka 0:3 (11:25, 18:25, 17:25)
6 2018-10-18 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 0:3 (20:25, 19:25, 24:26)
7 2018-10-25 UKS Dębowianka - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:18, 25:10, 25:22)
8 2018-10-25 MKS Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:8, 25:14, 25:16)
9 2018-11-08 UKS Jedynka Rybnik - MKS Bielsko-Biała 3:1 (17:25, 25:21, 25:19, 25:20)
10 2018-11-08 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka 0:3 (17:25, 14:25, 21:25)
11 2018-11-15 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 2:3 (23:25, 25:10, 25:21, 19:25, 13:15)
12 2018-11-15 UKS Jedynka Rybnik - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
13 2018-11-22 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - GS UKS Krzanowice 0:3 (14:25, 18:25, 6:25)
14 2018-11-22 MKS Bielsko-Biała - UKS Dębowianka 3:0 (25:23, 25:14, 27:25)
15 2018-11-27 UKS Dębowianka - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:7, 25:7, 25:12)
16 2018-11-27 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 3:2 (25:23, 20:25, 17:25, 25:23, 15:12)
17 2018-12-06 UKS Jedynka Rybnik - UKS Dębowianka 1:3 (19:25, 25:22, 10:25, 15:25)
18 2018-12-06 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKS Bielsko-Biała 1:3 (25:17, 11:25, 12:25, 15:25)
19 2018-12-13 MKS Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (20:25, 25:14, 25:19, 25:21)
20 2018-12-13 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:12, 25:20, 27:25)