Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TJ Sokol Frydek Mistek 6124137451401
2MKS Dąbrowa Górnicza 4114123357263
3BKS STAL Bielsko-Biała 37284261247
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 46276295280
5MKS Dąbrowa Górnicza II33146221235
6JKS SMS Jastrzębie 32138216245
7UKS Sokół '43 Katowice 510215281411
2017-09-21 BKS STAL Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2017-09-28pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
2017-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2017-10-12pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2017-10-19 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2017-10-26pauzuje- TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
2017-11-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2017-11-09pauzuje- BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
2017-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje0:0
2017-11-23pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
2017-11-30 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2017-12-07pauzuje- UKS Sokół '43 Katowice 0:0
2017-12-14 TJ Sokol Frydek Mistek - pauzuje0:0
2017-12-21pauzuje- TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
1 2017-09-21 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek 3:1 (25:22, 21:25, 25:13, 25:17)
2 2017-09-21 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (26:24, 25:22, 18:25, 18:25, 8:15)
3 2017-09-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
4 2017-09-28 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (20:25, 20:25, 6:25)
5 2017-09-28 TJ Sokol Frydek Mistek - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:8, 25:20, 25:20)
6 2017-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (16:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)
7 2017-10-05 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 22:25, 14:25)
8 2017-10-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - TJ Sokol Frydek Mistek 0:3 (24:26, 16:25, 22:25)
9 2017-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza II - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)
10 2017-10-12 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (27:25, 24:26, 25:20, 25:12)
11 2017-10-12 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:23, 25:13, 20:25, 25:22)
12 2017-10-12 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:21, 25:10, 25:17)
13 2017-10-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
14 2017-10-19 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
15 2017-10-19 JKS SMS Jastrzębie - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
16 2017-10-26 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:0
17 2017-10-26 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
18 2017-10-26 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
19 2017-11-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
20 2017-11-02 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
21 2017-11-02 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
22 2017-09-21 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 23:25, 12:25)
23 2017-11-09 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
24 2017-11-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
25 2017-11-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 0:0
26 2017-09-28 UKS Sokół '43 Katowice - TJ Sokol Frydek Mistek 0:3 (6:25, 19:25, 12:25)
27 2017-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
28 2017-11-23 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
29 2017-11-23 TJ Sokol Frydek Mistek - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
30 2017-11-23 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
31 2017-11-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0
32 2017-11-30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
33 2017-11-30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
34 2017-12-07 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
35 2017-12-07 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
36 2017-12-07 TJ Sokol Frydek Mistek - JKS SMS Jastrzębie 0:0
37 2017-12-14 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
38 2017-12-14 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
39 2017-12-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
40 2017-12-21 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
41 2017-12-21 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 0:0
42 2017-12-21 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 39390225140
2UKS NET Piekary Śląskie 49395309302
3SiKReT Gliwice 48395306238
4SV MOSiR Zabrze 46277301311
5KSS "GUMISIE" Pyskowice 34156213236
6UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 30029207264
7KŚ AZS Politechniki Śląskiej 30009155225
2017-09-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - pauzuje0:0
2017-09-28pauzuje- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
2017-10-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
2017-10-12pauzuje- KPKS Halemba 0:0
2017-10-19 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2017-10-26pauzuje- UKS NET Piekary Śląskie 0:0
2017-11-02 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2017-11-09pauzuje- KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
2017-11-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2017-11-23pauzuje- KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
2017-11-30 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2017-12-07pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
2017-12-14 UKS NET Piekary Śląskie - pauzuje0:0
2017-12-21pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0
1 2017-09-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (18:25, 28:30, 15:25)
2 2017-09-21 SiKReT Gliwice - KPKS Halemba 0:3 (20:25, 16:25, 15:25)
3 2017-09-21 SV MOSiR Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (26:24, 25:16, 20:25, 25:17)
4 2017-09-28 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:18, 25:19, 25:8)
5 2017-09-28 UKS NET Piekary Śląskie - SiKReT Gliwice 0:3 (16:25, 8:25, 17:25)
6 2017-09-28 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (14:25, 17:25, 20:25)
7 2017-10-05 SiKReT Gliwice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
8 2017-10-05 SV MOSiR Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 1:3 (20:25, 17:25, 25:20, 23:25)
9 2017-10-05 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 0:3 (20:25, 8:25, 16:25)
10 2017-10-12 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:20, 25:14, 18:25, 25:22)
11 2017-10-12 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SV MOSiR Zabrze 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)
12 2017-10-12 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 2:3 (25:18, 25:22, 14:25, 8:25, 5:15)
13 2017-10-19 SV MOSiR Zabrze - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
14 2017-10-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
15 2017-10-19 KPKS Halemba - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
16 2017-10-26 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KPKS Halemba 0:0
17 2017-10-26 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
18 2017-10-26 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 0:0
19 2017-11-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 0:0
20 2017-11-02 KPKS Halemba - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
21 2017-11-02 UKS NET Piekary Śląskie - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
22 2017-11-09 UKS NET Piekary Śląskie - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
23 2017-11-09 KPKS Halemba - SiKReT Gliwice 0:0
24 2017-11-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SV MOSiR Zabrze 0:0
25 2017-11-16 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 0:0
26 2017-11-16 SiKReT Gliwice - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
27 2017-11-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
28 2017-11-23 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SiKReT Gliwice 0:0
29 2017-11-23 UKS NET Piekary Śląskie - SV MOSiR Zabrze 0:0
30 2017-11-23 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
31 2017-11-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS NET Piekary Śląskie 0:0
32 2017-11-30 SV MOSiR Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
33 2017-11-30 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
34 2017-12-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 0:0
35 2017-12-07 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
36 2017-12-07 UKS NET Piekary Śląskie - KPKS Halemba 0:0
37 2017-12-14 KPKS Halemba - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
38 2017-12-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
39 2017-12-14 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 0:0
40 2017-12-21 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
41 2017-12-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KPKS Halemba 0:0
42 2017-12-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS NET Piekary Śląskie 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VC Victoria MOSiR Cieszyn 37283246220
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 36273238202
3T R-S "SIŁA" USTROŃ 36264239219
4GS UKS Krzanowice 36265254239
5UKS Jedynka Rybnik 32148229271
6MKS Bielsko-Biała 30019199254
1 2017-09-28 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:20, 25:16, 15:25, 27:25)
2 2017-09-28 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (14:25, 21:25, 22:25)
3 2017-09-28 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:17, 25:21, 25:27, 25:19)
4 2017-10-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:19, 25:19, 25:8)
5 2017-10-05 VC Victoria MOSiR Cieszyn - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
6 2017-10-05 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:12, 26:28, 25:14, 26:24)
7 2017-10-10 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (25:27, 21:25, 18:25)
8 2017-10-12 T R-S "SIŁA" USTROŃ - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)
9 2017-10-12 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:2 (25:21, 16:25, 18:25, 25:15, 15:10)
10 2017-10-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
11 2017-10-19 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 0:0
12 2017-10-19 MKS Bielsko-Biała - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
13 2017-10-26 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
14 2017-10-26 UKS Jedynka Rybnik - MKS Bielsko-Biała 0:0
15 2017-10-26 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 0:0
16 2017-11-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 0:0
17 2017-11-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 0:0
18 2017-11-09 UKS Jedynka Rybnik - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
19 2017-11-16 UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
20 2017-11-16 T R-S "SIŁA" USTROŃ - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
21 2017-11-16 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 0:0
22 2017-11-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 0:0
23 2017-11-30 GS UKS Krzanowice - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
24 2017-11-30 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 0:0
25 2017-12-07 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
26 2017-12-07 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 0:0
27 2017-12-07 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała 0:0
28 2017-12-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:0
29 2017-12-14 MKS Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 0:0
30 2017-12-14 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0