Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki

Etap 1

Grupa 1 LIGA

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 102910303811591
2BKS STAL Bielsko-Biała 101962216821783
3MKS Dąbrowa Górnicza 91551613667598
4VC Victoria MOSiR Cieszyn 91251519673743
5JKS SMS Jastrzębie 951925655787
6MKS Dąbrowa Górnicza II941925673798
1 2022-09-29 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (18:25, 25:17, 25:17, 29:27)
2 2022-10-24 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (17:25, 25:19, 25:21, 20:25, 15:13)
3 2022-09-29 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (23:25, 18:25, 14:25)
4 2022-11-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (23:25, 15:25, 15:25)
5 2022-10-06 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (25:17, 20:25, 17:25, 25:16, 15:6)
6 2022-11-21 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 26:24, 25:18)
7 2022-10-13 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:22, 25:16, 25:9)
8 2022-10-13 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)
9 2022-10-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:21, 25:13, 25:17)
10 2022-10-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:20, 30:32, 25:12, 23:25, 12:15)
11 2022-10-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:21, 25:21)
12 2022-10-20 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:20, 25:17, 13:25, 25:17)
13 2022-10-27 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (25:19, 20:25, 16:25, 20:25)
14 2022-10-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:18, 25:11)
15 2022-10-27 MKS Dąbrowa Górnicza - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
16 2022-11-03 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 23:25, 9:25)
17 2022-11-24 BKS STAL Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:21, 25:12, 25:15)
18 2022-11-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:15, 25:18, 25:20)
19 2022-11-10 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:16, 24:26, 25:23, 25:12)
20 2022-11-10 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
21 2022-11-10 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:15, 25:18)
22 2022-11-17 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:21, 7:25, 20:25)
23 2022-11-17 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (29:27, 10:25, 25:20, 25:19)
24 2022-11-17 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (11:25, 17:25, 18:25)
25 2022-12-01 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (21:25, 25:16, 25:17, 25:21)
26 2022-12-01 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (22:25, 16:25, 20:25)
27 2022-12-01 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 2:3 (23:25, 25:23, 25:23, 24:26, 11:15)
28 2022-12-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - JKS SMS Jastrzębie 0:0
29 2022-10-06 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (21:25, 26:24, 13:25, 25:23, 12:15)
30 2022-12-08 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0

Grupa 2 LIGA A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 5155152410328
2Volley Dąbrowa Górnicza 58399402384
3SMS Radzionków 572109437400
4MUKS Michałkowice 500115266403
1 2022-10-06 SMS Radzionków - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:23, 25:23)
2 2022-10-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 3:0 (25:17, 25:21, 25:19)
3 2022-10-13 Volley Dąbrowa Górnicza - MUKS Michałkowice 3:1 (25:27, 25:13, 25:19, 28:26)
4 2022-10-13 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:3 (23:25, 25:19, 22:25, 21:25)
5 2022-10-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Volley Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:11, 26:24, 25:16)
6 2022-11-24 MUKS Michałkowice - SMS Radzionków 0:3 (21:25, 10:25, 12:25)
7 2022-11-17 Volley Dąbrowa Górnicza - SMS Radzionków 3:2 (17:25, 26:28, 25:23, 25:22, 15:11)
8 2022-11-17 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (9:25, 17:25, 16:25)
9 2022-12-01 MUKS Michałkowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:3 (10:25, 14:25, 15:25)
10 2022-12-01 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SMS Radzionków 3:1 (15:25, 25:21, 25:22, 25:19)
11 2022-12-08 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
12 2022-12-08 SMS Radzionków - MUKS Michałkowice 0:0

Grupa 2 LIGA B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 81762010685532
2MKS "Silesia" 7175197597466
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 7166197595455
4UKS Sokół '43 Katowice 872818445599
5UKS TRÓJKA Mikołów 800024331601
2022-09-29 MKS "Silesia" - pauzuje0:0
2022-10-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2022-10-13 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2022-10-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2022-10-27 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje0:0
2022-11-03 MKS "Silesia" - pauzuje0:0
2022-11-10 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje0:0
2022-11-17 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2022-12-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
2022-12-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje0:0
1 2022-09-29 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (20:25, 25:21, 25:18, 16:25, 9:15)
2 2022-09-29 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (16:25, 12:25, 6:25)
3 2022-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:16)
4 2022-10-06 MKS "Silesia" - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:13, 25:16, 25:22)
5 2022-10-13 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS "Silesia" 3:2 (23:25, 25:19, 28:30, 25:16, 15:13)
6 2022-10-13 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (9:25, 13:25, 20:25)
7 2022-10-20 MKS "Silesia" - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:9, 25:8, 25:8)
8 2022-10-20 UKS Sokół '43 Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:3 (22:25, 8:25, 12:25)
9 2022-10-27 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (20:25, 13:25, 21:25)
10 2022-10-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS "Silesia" 1:3 (21:25, 12:25, 25:18, 25:27)
11 2022-11-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:4, 25:8, 25:10)
12 2022-11-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:2, 25:8, 25:12)
13 2022-11-28 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (20:25, 26:24, 25:19, 20:25, 12:15)
14 2022-11-10 UKS Sokół '43 Katowice - MKS "Silesia" 0:3 (21:25, 8:25, 6:25)
15 2022-11-17 MKS "Silesia" - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:3 (26:24, 20:25, 22:25, 25:20, 6:15)
16 2022-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:18, 25:9, 25:14)
17 2022-12-01 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS "Silesia" 0:3 (9:25, 21:25, 17:25)
18 2022-12-01 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:19, 25:12, 25:18)
19 2022-11-28 UKS Sokół '43 Katowice - UKS TRÓJKA Mikołów 3:0 (25:20, 26:24, 25:22)
20 2022-12-08 MKS "Silesia" - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0

Grupa 2 LIGA C

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 7207213581366
2MKS Czechowice-Dziedzice 7196204565383
3UKS Dębowianka 81031116534541
4MKS Bielsko-Biała 752917527573
5UKS Jedynka Rybnik 700021181525
2022-09-29 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2022-10-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2022-10-13 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2022-10-20 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2022-10-27 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
2022-11-03 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2022-11-10 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2022-11-17 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2022-12-01 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2022-12-08 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
1 2022-09-29 MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:11, 22:25, 25:9, 25:19)
2 2022-09-29 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Dębowianka 3:0 (25:14, 25:15, 25:20)
3 2022-10-06 UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 28:26, 24:26, 25:17)
4 2022-10-06 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory 0:3 (6:25, 4:25, 15:25)
5 2022-10-13 UKS Jedynka Rybnik - UKS Dębowianka 0:3 (14:25, 7:25, 7:25)
6 2022-10-13 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:15, 25:27, 27:25)
7 2022-10-20 UKS Jedynka Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (7:25, 10:25, 11:25)
8 2022-10-20 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory 0:3 (17:25, 18:25, 20:25)
9 2022-10-27 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory 2:3 (27:25, 14:25, 25:19, 10:25, 12:15)
10 2022-10-27 MKS Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:5, 25:14, 25:7)
11 2022-11-03 MKS Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory 0:3 (22:25, 19:25, 14:25)
12 2022-11-03 UKS Dębowianka - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (9:25, 19:25, 10:25)
13 2022-11-10 MKS Bielsko-Biała - UKS Dębowianka 3:2 (22:25, 25:17, 20:25, 25:18, 15:11)
14 2022-11-10 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:11, 25:16, 25:8)
15 2022-11-17 UKS Dębowianka - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:6, 25:7, 25:6)
16 2022-11-17 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (21:25, 14:25, 16:25)
17 2022-12-01 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:5, 25:12, 25:3)
18 2022-11-24 MUKS Sari Żory - UKS Dębowianka 3:0 (25:12, 25:20, 25:12)
19 2022-12-08 MUKS Sari Żory - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
20 2022-12-08 UKS Jedynka Rybnik - MKS Bielsko-Biała 0:0

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -