Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Juniorki

Etap 5

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 24260150100
2Trefl Proxima Kraków 24260153102
3APS Rumia 23134140159
4TPS AZS UMCS Lublin 23134140162
5VC Victoria MOSiR Cieszyn 22016136164
6MKS Łańcut 22016144176
1 2018-02-15 MKS Dąbrowa Górnicza - TPS AZS UMCS Lublin 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)
2 2018-02-15 Trefl Proxima Kraków - APS Rumia 3:0 (25:16, 25:17, 25:9)
3 2018-02-16 TPS AZS UMCS Lublin - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (14:25, 25:20, 25:19, 25:23)
4 2018-02-16 APS Rumia - MKS Łańcut 3:1 (25:21, 25:17, 23:25, 25:21)
5 2018-02-16 MKS Dąbrowa Górnicza - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
6 2018-02-16 Trefl Proxima Kraków - MKS Łańcut 3:0 (25:18, 25:16, 28:26)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Łańcut 131319076
2VC Victoria MOSiR Cieszyn 100137690
1 2018-02-17 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Łańcut 1:3 (25:15, 16:25, 15:25, 20:25)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36392263206
2Trefl Proxima Kraków 35283253207
3TPS AZS UMCS Lublin 34136179215
4APS Rumia 33009159226
1 2018-02-16 MKS Dąbrowa Górnicza - TPS AZS UMCS Lublin 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)
2 2018-02-16 Trefl Proxima Kraków - APS Rumia 3:0 (25:16, 25:17, 25:9)
3 2018-02-17 MKS Dąbrowa Górnicza - APS Rumia 3:0 (25:13, 25:23, 25:16)
4 2018-02-17 TPS AZS UMCS Lublin - Trefl Proxima Kraków 0:3 (16:25, 16:25, 20:25)
5 2018-02-18 TPS AZS UMCS Lublin - APS Rumia 3:0 (25:20, 25:21, 26:24)
6 2018-02-18 MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Proxima Kraków 3:2 (25:17, 25:27, 23:25, 25:22, 15:12)

Etap 4

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36392265211
2MKS Dąbrowa Górnicza II35265239246
3BKS STAL Bielsko-Biała 34167279275
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 33029218269
1 2018-02-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 14:25, 22:25)
2 2018-02-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 21:25, 25:22, 10:25)
3 2018-02-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (26:28, 23:25, 19:25)
4 2018-02-03 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 18:25, 17:25, 19:25)
5 2018-02-04 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (26:24, 23:25, 25:20, 20:25, 15:9)
6 2018-02-04 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:12, 19:25, 25:21, 25:22)

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VC Victoria MOSiR Cieszyn 24263204180
2KPKS Halemba 23143154138
3UKS Sokół '43 Katowice 22026146186
1 2018-02-02 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:11, 25:18, 25:16)
2 2018-02-03 UKS Sokół '43 Katowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:22, 19:25, 19:25, 26:24, 12:15)
3 2018-02-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KPKS Halemba 3:1 (25:17, 25:19, 18:25, 25:18)

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 6155155474370
2UKS Jedynka Rybnik 6145166502436
3UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 641717450544
4SiKReT Gliwice 631717469545
1 2018-02-15 SiKReT Gliwice - UKS Jedynka Rybnik 1:3 (14:25, 11:25, 25:22, 22:25)
2 2018-02-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:9, 25:12, 25:19)
3 2018-02-22 UKS Jedynka Rybnik - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (29:27, 25:14, 25:16)
4 2018-02-22 SiKReT Gliwice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (19:25, 16:25, 8:25)
5 2018-03-01 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:14, 17:25, 25:12, 25:17)
6 2018-03-01 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:2 (25:14, 25:23, 24:26, 18:25, 15:8)
7 2018-03-08 UKS Jedynka Rybnik - SiKReT Gliwice 3:0 (25:18, 26:24, 25:22)
8 2018-03-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 21:25, 18:25)
9 2018-03-15 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (12:25, 21:25, 25:20, 25:22, 10:15)
10 2018-03-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SiKReT Gliwice 3:1 (23:25, 25:20, 25:13, 26:24)
11 2018-03-22 UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:17, 25:21, 25:20)
12 2018-03-22 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 3:2 (25:19, 20:25, 17:25, 25:19, 15:13)

Grupa 11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1T R-S "SIŁA" USTROŃ 484120300157
2SV MOSiR Zabrze 46266256232
3KŚ AZS Politechniki Śląskiej 440012133300
1 2018-02-15 SV MOSiR Zabrze - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:3 (22:25, 16:25, 21:25)
2 2018-02-22 SV MOSiR Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:17, 25:16, 25:19)
3 2018-03-01 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SV MOSiR Zabrze 0:3 (20:25, 10:25, 0:25)
4 2018-03-08 T R-S "SIŁA" USTROŃ - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
5 2018-03-15 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - T R-S "SIŁA" USTROŃ 0:3 (19:25, 22:25, 10:25)
6 2018-03-22 T R-S "SIŁA" USTROŃ - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:15, 25:16, 25:16)

Etap 3

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 36390226128
2MKS Dąbrowa Górnicza II35264229206
3VC Victoria MOSiR Cieszyn 34147208254
4UKS Sokół '43 Katowice 33019174249
1 2018-01-22 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:17, 25:17, 26:24)
2 2018-01-22 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:22, 25:20, 24:26, 25:15)
3 2018-01-23 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:11, 25:23, 25:23)
4 2018-01-23 MKS Dąbrowa Górnicza - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:13, 25:13, 25:10)
5 2018-01-24 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (25:21, 19:25, 15:25, 14:25)
6 2018-01-24 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (10:25, 7:25, 17:25)

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 36392269194
2BKS STAL Bielsko-Biała 35273246196
3KPKS Halemba 34146189239
4GS UKS Krzanowice 33009151226
1 2018-01-22 BKS STAL Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
2 2018-01-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba 3:1 (25:16, 25:14, 20:25, 25:8)
3 2018-01-23 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)
4 2018-01-23 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (26:28, 25:21, 23:25, 22:25)
5 2018-01-24 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:12, 25:13, 25:10)
6 2018-01-24 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 16:25, 15:25)

Etap 2

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VC Victoria MOSiR Cieszyn 24260150106
2GS UKS Krzanowice 23134146159
3SiKReT Gliwice 22016136167
1 2018-01-10 VC Victoria MOSiR Cieszyn - SiKReT Gliwice 3:0 (25:10, 25:23, 25:19)
2 2018-01-11 SiKReT Gliwice - GS UKS Krzanowice 1:3 (22:25, 23:25, 25:17, 14:25)
3 2018-01-12 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 36391248167
2UKS Sokół '43 Katowice 35263209187
3UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 34136182190
4UKS NET Piekary Śląskie 33019153248
1 2018-01-10 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba 0:3 (17:25, 19:25, 21:25)
2 2018-01-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:19, 25:8, 25:11)
3 2018-01-11 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:22, 25:15, 27:25)
4 2018-01-11 UKS NET Piekary Śląskie - KPKS Halemba 1:3 (11:25, 15:25, 25:23, 14:25)
5 2018-01-12 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (18:25, 15:25, 17:25)
6 2018-01-12 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:14, 25:18)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 102910303811523
2BKS STAL Bielsko-Biała 10258278817608
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 101861913710637
4MKS Dąbrowa Górnicza II101241420710706
5JKS SMS Jastrzębie 1052627439769
6UKS Sokół '43 Katowice 1010530609853
2017-09-21 BKS STAL Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2017-09-28pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
2017-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2017-10-12pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2017-10-19 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
2017-11-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2017-11-09pauzuje- BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
2017-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje0:0
2017-11-23pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
2017-11-30 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2017-12-07pauzuje- UKS Sokół '43 Katowice 0:0
2017-12-21pauzuje- TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
1 2017-09-21 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (26:24, 25:22, 18:25, 18:25, 8:15)
2 2017-09-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
3 2017-09-28 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (20:25, 20:25, 6:25)
4 2017-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (16:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)
5 2017-10-05 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 22:25, 14:25)
6 2017-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza II - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)
7 2017-10-12 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:23, 25:13, 20:25, 25:22)
8 2017-10-12 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:21, 25:10, 25:17)
9 2017-10-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 24:26)
10 2017-10-19 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 26:28, 25:22, 10:25)
11 2017-10-26 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:23, 25:13, 25:11)
12 2017-10-26 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:15, 25:21)
13 2017-10-26 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (16:25, 13:25, 18:25)
14 2017-11-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (19:25, 25:10, 25:17, 25:22)
15 2017-11-06 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 10:25)
16 2017-11-09 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice 3:1 (25:16, 25:16, 21:25, 25:17)
17 2017-11-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (25:5, 19:25, 14:25, 24:26)
18 2017-11-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:12, 25:11, 25:13)
19 2017-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 23:25, 26:24, 25:14)
20 2017-11-23 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:10, 25:15, 25:16)
21 2017-11-23 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
22 2017-11-30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 22:25, 22:25)
23 2017-11-30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (14:25, 18:25, 11:25)
24 2017-12-07 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:23, 25:11, 25:17)
25 2017-12-07 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:9, 25:16, 25:17)
26 2017-12-14 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
27 2017-12-14 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 13:25, 19:25)
28 2017-12-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:14, 25:11, 25:17)
29 2017-12-21 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (29:27, 23:25, 22:25, 18:25)
30 2017-12-21 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 123512363945631
2SiKReT Gliwice 122793013969813
3UKS NET Piekary Śląskie 122482615912873
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 121762121899891
5SV MOSiR Zabrze 121241427817936
6KSS "GUMISIE" Pyskowice 121031228768895
7KŚ AZS Politechniki Śląskiej 1210436719990
2017-09-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - pauzuje0:0
2017-09-28pauzuje- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
2017-10-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
2017-10-12pauzuje- KPKS Halemba 0:0
2017-10-19 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2017-10-26pauzuje- UKS NET Piekary Śląskie 0:0
2017-11-02 SV MOSiR Zabrze - pauzuje0:0
2017-11-09pauzuje- KŚ AZS Politechniki Śląskiej 0:0
2017-11-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2017-11-23pauzuje- KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
2017-11-30 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2017-12-07pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
2017-12-14 UKS NET Piekary Śląskie - pauzuje0:0
2017-12-21pauzuje- SV MOSiR Zabrze 0:0
1 2017-09-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (18:25, 28:30, 15:25)
2 2017-09-21 SiKReT Gliwice - KPKS Halemba 0:3 (20:25, 16:25, 15:25)
3 2017-09-21 SV MOSiR Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (26:24, 25:16, 20:25, 25:17)
4 2017-09-28 KPKS Halemba - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:18, 25:19, 25:8)
5 2017-09-28 UKS NET Piekary Śląskie - SiKReT Gliwice 0:3 (16:25, 8:25, 17:25)
6 2017-09-28 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:3 (14:25, 17:25, 20:25)
7 2017-10-05 SiKReT Gliwice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:12, 25:16, 25:17)
8 2017-10-05 SV MOSiR Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 1:3 (20:25, 17:25, 25:20, 23:25)
9 2017-10-05 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 0:3 (20:25, 8:25, 16:25)
10 2017-10-12 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:20, 25:14, 18:25, 25:22)
11 2017-10-12 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SV MOSiR Zabrze 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)
12 2017-10-12 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice 2:3 (25:18, 25:22, 14:25, 8:25, 5:15)
13 2017-10-19 SV MOSiR Zabrze - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:1 (25:18, 25:19, 11:25, 25:18)
14 2017-10-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:2 (25:19, 24:26, 24:26, 25:22, 15:12)
15 2017-10-19 KPKS Halemba - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:18, 25:19, 25:17)
16 2017-10-26 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KPKS Halemba 0:3 (12:25, 21:25, 15:25)
17 2017-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (17:25, 17:25, 20:25)
18 2017-10-26 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:19, 25:15, 25:21)
19 2017-11-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice 3:1 (25:19, 14:25, 25:23, 25:15)
20 2017-11-02 KPKS Halemba - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:9, 25:13, 25:22)
21 2017-12-20 UKS NET Piekary Śląskie - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:15, 25:21, 27:25)
22 2017-11-09 UKS NET Piekary Śląskie - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:14)
23 2017-11-09 KPKS Halemba - SiKReT Gliwice 3:2 (25:9, 25:17, 22:25, 22:25, 15:12)
24 2017-11-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:21, 25:13, 25:8)
25 2017-11-16 SV MOSiR Zabrze - KPKS Halemba 0:3 (22:25, 17:25, 16:25)
26 2017-11-16 SiKReT Gliwice - UKS NET Piekary Śląskie 3:1 (25:16, 25:18, 18:25, 25:20)
27 2017-11-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:15, 25:21, 25:11)
28 2017-11-23 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SiKReT Gliwice 1:3 (23:25, 27:25, 20:25, 22:25)
29 2017-11-23 UKS NET Piekary Śląskie - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
30 2017-11-23 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:19, 25:21, 25:11)
31 2017-11-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS NET Piekary Śląskie 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 23:25)
32 2017-11-28 SV MOSiR Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:1 (25:27, 25:14, 25:20, 25:11)
33 2017-11-30 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)
34 2017-12-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SV MOSiR Zabrze 3:1 (23:25, 25:21, 25:8, 25:22)
35 2017-12-07 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:3 (13:25, 19:25, 13:25)
36 2017-12-07 UKS NET Piekary Śląskie - KPKS Halemba 1:3 (9:25, 25:11, 19:25, 18:25)
37 2017-12-14 KPKS Halemba - KŚ AZS Politechniki Śląskiej 3:0 (25:12, 25:13, 25:9)
38 2017-12-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
39 2017-12-14 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice 0:3 (13:25, 23:25, 14:25)
40 2017-12-21 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:10, 25:21, 25:19)
41 2017-12-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KPKS Halemba 0:3 (14:25, 17:25, 15:25)
42 2017-12-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (20:25, 19:25, 21:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VC Victoria MOSiR Cieszyn 10258278825703
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 102072311782655
3GS UKS Krzanowice 102072114823755
4UKS Jedynka Rybnik 101041625863907
5T R-S "SIŁA" USTROŃ 101031322695793
6MKS Bielsko-Biała 1051828682857
1 2017-09-28 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:20, 25:16, 15:25, 27:25)
2 2017-09-28 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (14:25, 21:25, 22:25)
3 2017-09-28 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:17, 25:21, 25:27, 25:19)
4 2017-10-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:19, 25:19, 25:8)
5 2017-10-05 VC Victoria MOSiR Cieszyn - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
6 2017-10-05 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 3:1 (25:12, 26:28, 25:14, 26:24)
7 2017-10-10 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (25:27, 21:25, 18:25)
8 2017-10-12 T R-S "SIŁA" USTROŃ - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:19)
9 2017-10-12 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:2 (25:21, 16:25, 18:25, 25:15, 15:10)
10 2017-10-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (21:25, 25:19, 23:25, 19:25)
11 2017-10-19 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:17, 25:19, 25:20)
12 2017-10-19 MKS Bielsko-Biała - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:1 (24:26, 26:24, 25:8, 25:21)
13 2017-10-26 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (15:25, 12:25, 21:25)
14 2017-10-26 UKS Jedynka Rybnik - MKS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:21, 24:26, 25:22, 15:4)
15 2017-10-26 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 3:0 (28:26, 25:22, 25:17)
16 2017-11-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:16, 25:15, 25:23)
17 2017-11-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:10, 25:19, 25:15)
18 2017-11-09 UKS Jedynka Rybnik - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:1 (25:17, 25:21, 21:25, 25:15)
19 2017-11-16 UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (23:25, 18:25, 16:25)
20 2017-11-16 T R-S "SIŁA" USTROŃ - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (10:25, 18:25, 22:25)
21 2017-11-16 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 0:3 (18:25, 17:25, 20:25)
22 2017-11-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:17, 25:9)
23 2017-11-30 GS UKS Krzanowice - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:0 (25:12, 25:13, 25:13)
24 2017-11-30 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:18, 25:23, 10:25, 25:18)
25 2017-12-07 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:22, 25:15)
26 2017-12-07 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 2:3 (19:25, 31:29, 26:24, 25:27, 16:18)
27 2017-12-07 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)
28 2017-12-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - T R-S "SIŁA" USTROŃ 3:2 (21:25, 25:10, 20:25, 25:18, 15:10)
29 2017-12-14 MKS Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (21:25, 28:26, 25:22, 16:25, 12:15)
30 2017-12-14 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:22, 27:29, 25:23, 25:23)

Grupa 66

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 0000000
2MKS Dąbrowa Górnicza 0000000
3MKS Dąbrowa Górnicza II0000000
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0000000
1 2018-02-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
2 2018-02-02 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
3 2018-02-03 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
4 2018-02-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
5 2018-02-04 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
6 2018-02-04 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -