Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Młodziczki

Etap 5

Grupa 41M - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 36362174144
2BKS STAL Bielsko-Biała 35254174167
3TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 34144156142
4MOSM Tychy 33016113164
1 2022-02-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka 1:2 (26:28, 25:20, 0:0, 7:15)
2 2022-02-26 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (19:25, 25:23, 0:0, 14:16)
3 2022-02-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (25:13, 17:25, 6:15)
4 2022-02-26 KS Częstochowianka - MOSM Tychy 2:0 (25:12, 25:17, 0:0)
5 2022-02-27 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 1:2 (20:25, 25:21, 0:0, 12:15)
6 2022-02-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 2:0 (25:16, 25:10, 0:0)

Etap 4

Grupa 31M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8168162421286
2MOSM Tychy 8146124385310
3BKS STAL Bielsko-Biała 8146126406338
4KS Częstochowianka 8146126403366
5MKS ZORZA Wodzisław Śląski 81131011422413
6MKS Dąbrowa Górnicza 8113711364377
7JKS SMS Jastrzębie III8102612337406
8UKS Tytan Ostrowy 891415295416
9KPKS Halemba 891315285406
1 2022-01-15 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (22:25, 25:19, 0:0, 9:15)
2 2022-01-15 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:16, 0:0)
3 2022-01-15 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
4 2022-01-15 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
5 2022-01-15 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (25:11, 15:25, 0:0, 5:15)
6 2022-01-15 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (25:19, 13:25, 0:0, 17:19)
7 2022-01-15 MOSM Tychy - JKS SMS Jastrzębie III 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
8 2022-01-15 JKS SMS Jastrzębie III - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (25:17, 19:25, 0:0, 9:15)
9 2022-01-15 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy 0:2 (12:25, 13:25, 0:0)
10 2022-02-03 JKS SMS Jastrzębie III - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
11 2022-02-03 KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
12 2022-02-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
13 2022-01-22 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 17:25, 0:0)
14 2022-01-22 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
15 2022-01-22 KS Częstochowianka - MOSM Tychy 0:2 (21:25, 27:29, 0:0)
16 2022-01-22 UKS Tytan Ostrowy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
17 2022-01-22 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (26:28, 25:19, 0:0, 8:15)
18 2022-01-22 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
19 2022-01-30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 25:22, 0:0)
20 2022-01-30 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
21 2022-01-30 UKS Tytan Ostrowy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (8:25, 18:25, 0:0)
22 2022-02-04 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
23 2022-02-04 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:2 (20:25, 17:25, 0:0)
24 2022-02-04 MOSM Tychy - KPKS Halemba 2:0 (25:9, 25:12, 0:0)
25 2022-01-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka 1:2 (25:19, 25:27, 0:0, 13:15)
26 2022-01-29 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie III 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
27 2022-01-29 JKS SMS Jastrzębie III - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (18:25, 20:25, 0:0)
28 2022-02-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
29 2022-02-05 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (26:24, 25:21, 0:0)
30 2022-02-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (25:22, 14:25, 0:0, 10:15)
31 2022-02-05 KS Częstochowianka - KPKS Halemba 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
32 2022-02-05 KPKS Halemba - UKS Tytan Ostrowy 2:1 (15:25, 25:19, 0:0, 15:11)
33 2022-02-05 UKS Tytan Ostrowy - KS Częstochowianka 1:2 (25:18, 21:25, 0:0, 6:15)
34 2022-02-05 JKS SMS Jastrzębie III - MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
35 2022-02-05 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
36 2022-02-05 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie III 2:1 (25:23, 24:26, 0:0, 15:13)

Grupa 32

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 8168164440344
2MUKS Michałkowice 8146137427386
3MUKS Sari Żory 8135107336344
4SMS Radzionków 8135118381359
5MKS Dwójka Zawiercie 8124108389318
6MOSM Tychy III81241110398385
7KSS "GUMISIE" Pyskowice 8102712344402
8UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8102613371409
9UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 880116274413
1 2022-03-12 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
2 2022-03-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:23, 17:25, 0:0, 15:10)
3 2022-03-12 MKS Dwójka Zawiercie - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:15, 25:10, 0:0)
4 2022-04-07 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy III 2:1 (12:25, 25:20, 0:0, 15:3)
5 2022-04-07 MOSM Tychy III - SMS Radzionków 1:2 (21:25, 25:14, 0:0, 7:15)
6 2022-04-07 SMS Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
7 2022-04-09 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
8 2022-04-09 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:21, 25:14, 0:0)
9 2022-04-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Sari Żory 0:2 (24:26, 11:25, 0:0)
10 2022-03-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:11, 25:18, 0:0)
11 2022-03-19 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Sari Żory 2:0 (25:9, 25:8, 0:0)
12 2022-03-19 MUKS Sari Żory - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (11:25, 13:25, 0:0)
13 2022-03-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:10, 25:18, 0:0)
14 2022-03-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SMS Radzionków 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
15 2022-03-26 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
16 2022-03-19 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy III 2:1 (25:16, 14:25, 0:0, 15:3)
17 2022-03-19 MOSM Tychy III - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
18 2022-03-19 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice 1:2 (25:22, 15:25, 0:0, 14:16)
19 2022-02-05 SMS Radzionków - MUKS Michałkowice 1:2 (22:25, 25:23, 0:0, 9:15)
20 2022-02-05 MUKS Michałkowice - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
21 2022-02-05 MKS Dwójka Zawiercie - SMS Radzionków 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
22 2022-04-23 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (23:25, 25:12, 0:0, 17:15)
23 2022-04-23 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
24 2022-04-23 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
25 2022-02-05 MOSM Tychy III - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
26 2022-02-05 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Sari Żory 1:2 (20:25, 25:23, 0:0, 5:15)
27 2022-02-05 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy III 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
28 2022-03-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 1:2 (25:22, 17:25, 0:0, 9:15)
29 2022-03-13 MOSM Tychy III - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:20, 18:25, 0:0, 15:13)
30 2022-03-13 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
31 2022-04-26 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
32 2022-04-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (24:26, 25:19, 0:0, 13:15)
33 2022-04-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MUKS Michałkowice 2:1 (25:15, 22:25, 0:0, 16:14)
34 2022-03-05 SMS Radzionków - MUKS Sari Żory 2:0 (25:21, 25:9, 0:0)
35 2022-03-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SMS Radzionków 1:2 (18:25, 25:15, 0:0, 8:15)
36 2022-03-05 MUKS Sari Żory - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:9, 26:24, 0:0)

Grupa 33

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Pasek Będzin 8157144398330
2UKS TRÓJKA Mikołów 8146124386334
3JKS SMS Jastrzębie II8135109380379
4UKS Sokół '43 Katowice 8124108409342
5UKS Blachownia 8124109413388
6KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 81241110421417
7MOSM Tychy II8124810351384
8MOSM Tychy IV891414336404
9MKS COPCO Imielin 891415312428
1 2022-01-22 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Pasek Będzin 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
2 2022-01-22 MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy IV 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)
3 2022-01-22 MOSM Tychy IV - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
4 2022-04-02 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
5 2022-04-02 JKS SMS Jastrzębie II - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:17, 25:11, 0:0)
6 2022-04-02 MKS COPCO Imielin - MOSM Tychy II 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
7 2022-02-26 UKS Sokół '43 Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (25:22, 23:25, 0:0, 18:20)
8 2022-02-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Blachownia 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
9 2022-02-26 UKS Blachownia - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
10 2022-01-29 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy IV 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
11 2022-01-29 MOSM Tychy IV - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (17:25, 17:25, 0:0)
12 2022-01-29 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - JKS SMS Jastrzębie II 1:2 (18:25, 25:12, 0:0, 8:15)
13 2022-01-29 MUKS Pasek Będzin - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (22:25, 4:25, 0:0)
14 2022-01-29 UKS Sokół '43 Katowice - MOSM Tychy II 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
15 2022-01-29 MOSM Tychy II - MUKS Pasek Będzin 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
16 2022-03-19 MKS COPCO Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (22:25, 15:25, 0:0)
17 2022-03-19 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Blachownia 2:0 (27:25, 32:30, 0:0)
18 2022-03-19 UKS Blachownia - MKS COPCO Imielin 2:1 (20:25, 25:9, 0:0, 15:7)
19 2022-03-12 MOSM Tychy II - MOSM Tychy IV 2:1 (16:25, 25:15, 0:0, 15:13)
20 2022-03-12 MOSM Tychy II - UKS Blachownia 0:2 (24:26, 17:25, 0:0)
21 2022-03-12 UKS Blachownia - MOSM Tychy IV 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
22 2022-03-26 JKS SMS Jastrzębie II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (10:25, 16:25, 0:0)
23 2022-03-26 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:20, 26:24, 0:0)
24 2022-03-26 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie II 1:2 (25:21, 24:26, 0:0, 11:15)
25 2022-02-05 MUKS Pasek Będzin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:1 (25:18, 21:25, 0:0, 15:7)
26 2022-02-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS COPCO Imielin 2:1 (20:25, 25:18, 0:0, 15:9)
27 2022-02-05 MKS COPCO Imielin - MUKS Pasek Będzin 0:2 (8:25, 20:25, 0:0)
28 2022-03-05 UKS Sokół '43 Katowice - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
29 2022-03-05 MKS COPCO Imielin - MOSM Tychy IV 2:1 (19:25, 25:23, 0:0, 15:10)
30 2022-03-05 MOSM Tychy IV - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)
31 2022-03-05 UKS Blachownia - MUKS Pasek Będzin 1:2 (17:25, 25:21, 0:0, 12:15)
32 2022-03-05 MUKS Pasek Będzin - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
33 2022-03-05 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Blachownia 2:1 (21:25, 25:21, 0:0, 15:8)
34 2022-03-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (22:25, 16:25, 0:0)
35 2022-03-05 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II 0:2 (10:25, 23:25, 0:0)
36 2022-03-05 MOSM Tychy II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:1 (23:25, 25:21, 0:0, 15:9)

Grupa 34

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MTS As Myszków 8157154424285
2MKS-MOS Płomień Sosnowiec 8146137427370
3JKS SMS Jastrzębie 8135137408360
4UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II8135129444414
5Lechia Volleyball Mysłowice II8124109379390
6GS UKS Krzanowice 812499361343
7Silesia Volley MSK Mysłowice 81241010413420
8UKS SPRINT Katowice 891314309353
9MCKS Czeladź 860016177407
1 2022-03-05 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MTS As Myszków 1:2 (20:25, 25:17, 0:0, 12:15)
2 2022-03-05 MTS As Myszków - JKS SMS Jastrzębie 2:1 (18:25, 25:6, 0:0, 15:7)
3 2022-03-05 JKS SMS Jastrzębie - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 1:2 (20:25, 25:22, 0:0, 10:15)
4 2022-03-05 MCKS Czeladź - GS UKS Krzanowice 0:2 (7:25, 15:25, 0:0)
5 2022-03-05 GS UKS Krzanowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:11, 25:8, 0:0)
6 2022-03-05 Lechia Volleyball Mysłowice II - MCKS Czeladź 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
7 2022-03-05 UKS SPRINT Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:2 (18:25, 25:12, 0:0, 12:15)
8 2022-03-05 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (25:27, 10:25, 0:0)
9 2022-03-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS SPRINT Katowice 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
10 2022-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GS UKS Krzanowice 2:1 (25:11, 24:26, 0:0, 15:12)
11 2022-03-12 GS UKS Krzanowice - MTS As Myszków 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)
12 2022-03-12 MTS As Myszków - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
13 2022-03-12 JKS SMS Jastrzębie - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
14 2022-03-12 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKS Czeladź 2:0 (25:15, 32:30, 0:0)
15 2022-03-12 MCKS Czeladź - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
16 2022-03-12 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:0 (25:19, 27:25, 0:0)
17 2022-03-12 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS SPRINT Katowice 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
18 2022-03-12 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:2 (24:26, 10:25, 0:0)
19 2022-03-19 MTS As Myszków - MCKS Czeladź 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
20 2022-03-19 MCKS Czeladź - UKS SPRINT Katowice 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
21 2022-03-19 UKS SPRINT Katowice - MTS As Myszków 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
22 2022-03-19 Silesia Volley MSK Mysłowice - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
23 2022-03-19 GS UKS Krzanowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:1 (19:25, 25:19, 0:0, 15:6)
24 2022-03-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:1 (19:25, 28:26, 0:0, 15:13)
25 2022-03-19 Lechia Volleyball Mysłowice II - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (19:25, 25:21, 0:0, 12:15)
26 2022-03-19 JKS SMS Jastrzębie - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (15:25, 25:15, 0:0, 11:15)
27 2022-03-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:1 (22:25, 25:18, 0:0, 15:12)
28 2022-03-26 Silesia Volley MSK Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 1:2 (19:25, 25:21, 0:0, 13:15)
29 2022-03-26 Lechia Volleyball Mysłowice II - MTS As Myszków 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
30 2022-03-26 MTS As Myszków - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:2 (21:25, 25:18, 0:0, 13:15)
31 2022-03-26 GS UKS Krzanowice - UKS SPRINT Katowice 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
32 2022-03-26 UKS SPRINT Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (13:25, 17:25, 0:0)
33 2022-03-26 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:15, 28:26, 0:0)
34 2022-03-26 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
35 2022-03-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 1:2 (18:25, 31:29, 0:0, 11:15)
36 2022-03-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MCKS Czeladź 2:0 (25:18, 25:11, 0:0)

Grupa 35

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Mikrus Katowice 7136123350264
2VC Victoria MOSiR Cieszyn 7136135377349
3MUKS Sari Żory II711497328298
4TKKF Szczygłowice 711488336308
5MOSiR Łaziska Górne 710378289320
6Lechia Volleyball Mysłowice 710379325342
7Silesia Volley MSK Mysłowice II792610338352
8BKS STAL Bielsko-Biała II770214270380
1 2022-03-05 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (22:25, 25:6, 0:0, 11:15)
2 2022-03-05 VC Victoria MOSiR Cieszyn - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (25:18, 22:25, 0:0, 15:11)
3 2022-03-05 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Sari Żory II 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
4 2022-03-05 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Mikrus Katowice 0:2 (24:26, 14:25, 0:0)
5 2022-03-05 UKS Mikrus Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:7, 25:22, 0:0)
6 2022-03-05 BKS STAL Bielsko-Biała II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
7 2022-03-06 TKKF Szczygłowice - MOSiR Łaziska Górne 2:1 (25:8, 17:25, 0:0, 15:7)
2022-03-06 MOSiR Łaziska Górne - pauzuje0:0
2022-03-06pauzuje- TKKF Szczygłowice 0:0
8 2022-03-12 UKS Mikrus Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
9 2022-03-12 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)
10 2022-03-12 MOSiR Łaziska Górne - UKS Mikrus Katowice 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
11 2022-03-12 TKKF Szczygłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
12 2022-03-12 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:10, 25:18, 0:0)
13 2022-03-12 MUKS Sari Żory II - TKKF Szczygłowice 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
14 2022-03-12 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:11, 29:27, 0:0)
2022-03-12pauzuje- BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
2022-03-12 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
15 2022-03-19 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:1 (25:27, 27:25, 0:0, 15:9)
2022-03-19 Silesia Volley MSK Mysłowice II - pauzuje0:0
2022-03-19pauzuje- Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
16 2022-03-19 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
17 2022-03-19 TKKF Szczygłowice - UKS Mikrus Katowice 0:2 (23:25, 17:25, 0:0)
18 2022-03-19 UKS Mikrus Katowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:1 (25:13, 18:25, 0:0, 15:12)
19 2022-03-19 MUKS Sari Żory II - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
20 2022-03-19 MOSiR Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:22, 25:18, 0:0)
21 2022-03-19 BKS STAL Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory II 1:2 (25:22, 9:25, 0:0, 2:15)
22 2022-04-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (12:25, 24:26, 0:0)
23 2022-04-09 Lechia Volleyball Mysłowice - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:10, 25:23, 0:0)
24 2022-04-09 TKKF Szczygłowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:1 (23:25, 25:17, 0:0, 15:7)
25 2022-03-26 UKS Mikrus Katowice - MUKS Sari Żory II 0:2 (18:25, 23:25, 0:0)
2022-03-26pauzuje- MUKS Sari Żory II 0:0
2022-03-26 UKS Mikrus Katowice - pauzuje0:0
26 2022-04-01 MOSiR Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:2 (22:25, 15:25, 0:0)
27 2022-04-01 VC Victoria MOSiR Cieszyn - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:1 (25:22, 24:26, 0:0, 15:13)
28 2022-04-01 Silesia Volley MSK Mysłowice II - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)

Grupa 36A

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka II6115105316276
2KPKS Halemba II69377277292
3UKS Spartakus Zabrze 68268298290
4SPS Politechnika Częstochowska 68258256289
1 2022-03-05 KS Częstochowianka II - KPKS Halemba II 0:2 (21:25, 20:25, 0:0)
2 2022-03-05 KPKS Halemba II - SPS Politechnika Częstochowska 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
3 2022-03-05 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
4 2022-03-19 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:21, 25:22, 0:0)
5 2022-03-19 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba II 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
6 2022-03-19 KPKS Halemba II - SPS Politechnika Częstochowska 2:1 (19:25, 25:14, 0:0, 15:10)
7 2022-03-12 KPKS Halemba II - KS Częstochowianka II 1:2 (25:19, 13:25, 0:0, 10:15)
8 2022-03-12 KS Częstochowianka II - UKS Spartakus Zabrze 2:1 (25:12, 12:25, 0:0, 17:15)
9 2022-03-12 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba II 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
10 2022-03-26 UKS Spartakus Zabrze - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
11 2022-03-26 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
12 2022-03-26 KS Częstochowianka II - UKS Spartakus Zabrze 2:1 (25:23, 22:25, 0:0, 15:11)

Grupa 36B

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Czechowice-Dziedzice 6115104294262
2UKS COS Olimp Szczyrk 610494283208
3UKS Jedynka Rybnik 660112204311
1 2022-03-05 UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (16:25, 25:13, 0:0, 5:15)
2 2022-03-05 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
3 2022-03-05 UKS Jedynka Rybnik - UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (16:25, 8:25, 0:0)
4 2022-03-12 UKS Jedynka Rybnik - UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (11:25, 17:25, 0:0)
5 2022-03-12 UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)
6 2022-03-12 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (19:25, 27:25, 0:0, 15:10)
7 2022-03-26 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:13, 25:22, 0:0)
8 2022-03-26 UKS Jedynka Rybnik - UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (8:25, 15:25, 0:0)
9 2022-03-26 UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)

Etap 3

Grupa 21M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8157152406298
2MOSM Tychy 8157144415346
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8135127403365
4MKS Dąbrowa Górnicza 8135108395359
5BKS STAL Bielsko-Biała 8135119373384
6KS Częstochowianka 8113810366376
7UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 8113710368382
8SMS Radzionków 891214294387
9MKS Dwójka Zawiercie 880116290413
1 2022-01-07 KS Częstochowianka - SMS Radzionków 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
2 2022-01-07 SMS Radzionków - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:12, 26:24, 0:0)
3 2022-01-07 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
4 2021-12-05 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (26:24, 25:20, 0:0)
5 2021-12-05 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
6 2021-12-05 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
7 2021-12-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
8 2021-12-19 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (25:10, 19:25, 0:0, 12:15)
9 2021-12-19 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (12:25, 14:25, 0:0)
10 2022-01-05 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS Częstochowianka 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
11 2022-01-05 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (19:25, 11:25, 0:0)
12 2022-01-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
13 2021-12-11 SMS Radzionków - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
14 2021-12-11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 2:1 (25:10, 21:25, 0:0, 15:10)
15 2021-12-11 BKS STAL Bielsko-Biała - SMS Radzionków 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
16 2021-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 1:2 (13:25, 25:23, 0:0, 13:15)
17 2021-12-11 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy 0:2 (7:25, 18:25, 0:0)
18 2021-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
19 2021-12-18 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
20 2021-12-18 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka 2:1 (25:18, 19:25, 0:0, 15:13)
21 2021-12-18 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
22 2021-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:1 (25:12, 22:25, 0:0, 15:13)
23 2021-12-18 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (26:24, 25:22, 0:0)
24 2021-12-18 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
25 2021-12-18 MOSM Tychy - SMS Radzionków 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
26 2021-12-18 SMS Radzionków - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (11:25, 24:26, 0:0)
27 2021-12-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 1:2 (20:25, 25:19, 0:0, 10:15)
28 2022-01-08 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
29 2022-01-08 MOSM Tychy - KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
30 2022-01-08 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (20:25, 25:12, 0:0, 13:15)
31 2022-01-08 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMS Radzionków 2:0 (25:9, 25:21, 0:0)
32 2022-01-08 SMS Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)
33 2022-01-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
34 2022-01-08 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (19:25, 14:25, 0:0)
35 2022-01-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
36 2022-01-08 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:20, 24:26, 0:0, 12:15)

Grupa 22M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie III8168166458385
2KPKS Halemba 8146145417326
3UKS Tytan Ostrowy 8146137416333
4MUKS Sari Żory 81241110430399
5MOSM Tychy III81131111433425
6MUKS Michałkowice 8113911380391
7JKS SMS Jastrzębie II8113811382393
8MOSM Tychy IV8113713332437
9UKS Blachownia 880116244403
1 2021-12-12 MOSM Tychy III - MOSM Tychy IV 1:2 (26:24, 21:25, 0:0, 14:16)
2 2021-12-12 MOSM Tychy IV - MUKS Sari Żory 2:1 (16:25, 25:23, 0:0, 15:8)
3 2021-12-12 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy III 2:1 (25:22, 23:25, 0:0, 15:12)
4 2021-12-04 UKS Tytan Ostrowy - KPKS Halemba 2:1 (25:23, 15:25, 0:0, 15:6)
5 2021-12-04 KPKS Halemba - UKS Blachownia 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)
6 2021-12-04 UKS Blachownia - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (12:25, 9:25, 0:0)
7 2021-12-04 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Michałkowice 2:1 (27:25, 19:25, 0:0, 15:11)
8 2021-12-04 MUKS Michałkowice - JKS SMS Jastrzębie III 1:2 (20:25, 25:17, 0:0, 5:15)
9 2021-12-04 JKS SMS Jastrzębie III - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (23:25, 25:21, 0:0, 15:11)
10 2021-12-11 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
11 2021-12-11 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
12 2021-12-11 KPKS Halemba - MUKS Sari Żory 2:0 (25:13, 26:24, 0:0)
13 2021-12-11 MOSM Tychy III - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
14 2021-12-11 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (20:25, 9:25, 0:0)
15 2021-12-11 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy III 2:1 (25:8, 25:27, 0:0, 15:8)
16 2021-12-11 JKS SMS Jastrzębie III - MOSM Tychy IV 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
17 2021-12-11 MOSM Tychy IV - UKS Blachownia 2:1 (25:19, 13:25, 0:0, 15:13)
18 2021-12-11 UKS Blachownia - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
19 2021-12-18 UKS Tytan Ostrowy - JKS SMS Jastrzębie III 1:2 (25:21, 24:26, 0:0, 9:15)
20 2021-12-18 JKS SMS Jastrzębie III - MUKS Sari Żory 2:1 (25:27, 25:18, 0:0, 15:13)
21 2021-12-18 MUKS Sari Żory - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (25:20, 22:25, 0:0, 7:15)
22 2021-12-18 JKS SMS Jastrzębie II - KPKS Halemba 0:2 (23:25, 19:25, 0:0)
23 2021-12-18 KPKS Halemba - MOSM Tychy IV 2:0 (25:11, 25:12, 0:0)
24 2021-12-18 MOSM Tychy IV - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
25 2021-12-18 MUKS Michałkowice - UKS Blachownia 2:0 (25:10, 25:16, 0:0)
26 2021-12-18 UKS Blachownia - MOSM Tychy III 0:2 (12:25, 11:25, 0:0)
27 2021-12-18 MOSM Tychy III - MUKS Michałkowice 2:1 (25:18, 20:25, 0:0, 15:12)
28 2022-01-08 UKS Blachownia - MUKS Sari Żory 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
29 2022-01-08 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (22:25, 25:15, 0:0, 15:11)
30 2022-01-08 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Blachownia 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)
31 2022-01-08 MOSM Tychy III - KPKS Halemba 1:2 (25:16, 23:25, 0:0, 7:15)
32 2022-01-08 KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie III 1:2 (22:25, 25:15, 0:0, 9:15)
33 2022-01-08 JKS SMS Jastrzębie III - MOSM Tychy III 2:1 (16:25, 25:23, 0:0, 15:7)
34 2022-01-08 MOSM Tychy IV - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (6:25, 14:25, 0:0)
35 2022-01-08 UKS Tytan Ostrowy - MUKS Michałkowice 0:2 (12:25, 16:25, 0:0)
36 2022-01-08 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy IV 2:1 (23:25, 25:23, 0:0, 15:11)

Grupa 23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8146146444310
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8135136411375
3KSS "GUMISIE" Pyskowice 8135107376343
4MUKS Pasek Będzin 81351310441438
5UKS TRÓJKA Mikołów 8135108371362
6KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 8135108359369
7MTS As Myszków 8113810368386
8Lechia Volleyball Mysłowice II8102514330432
9MKS-MOS Płomień Sosnowiec 880216335420
1 2021-12-04 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS TRÓJKA Mikołów 2:0 (25:22, 25:23, 0:0)
2 2021-12-04 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:19, 10:25, 0:0, 15:12)
3 2021-12-04 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
4 2021-12-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Pasek Będzin 1:2 (25:20, 12:25, 0:0, 11:15)
5 2021-12-04 MUKS Pasek Będzin - KSS "GUMISIE" Pyskowice 1:2 (22:25, 28:26, 0:0, 9:15)
6 2021-12-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:22, 25:9, 0:0)
7 2021-12-04 MTS As Myszków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (25:23, 13:25, 0:0, 5:15)
8 2021-12-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Lechia Volleyball Mysłowice II 1:2 (24:26, 25:13, 0:0, 9:15)
9 2021-12-04 Lechia Volleyball Mysłowice II - MTS As Myszków 0:2 (28:30, 17:25, 0:0)
10 2021-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (17:25, 26:28, 0:0)
11 2021-12-11 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
12 2021-12-11 Lechia Volleyball Mysłowice II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:1 (30:28, 11:25, 0:0, 15:8)
13 2021-12-21 UKS TRÓJKA Mikołów - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (15:25, 21:25, 0:0)
14 2021-12-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
15 2021-12-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
16 2022-01-05 MUKS Pasek Będzin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (13:25, 26:24, 0:0, 6:15)
17 2022-01-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MTS As Myszków 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)
18 2022-01-05 MTS As Myszków - MUKS Pasek Będzin 1:2 (21:25, 25:17, 0:0, 8:15)
19 2021-12-18 MTS As Myszków - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
20 2021-12-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
21 2021-12-18 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MTS As Myszków 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
22 2021-12-18 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:22, 25:11, 0:0)
23 2021-12-18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)
24 2021-12-18 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (7:25, 8:25, 0:0)
25 2022-01-07 MUKS Pasek Będzin - UKS TRÓJKA Mikołów 1:2 (15:25, 25:17, 0:0, 15:17)
26 2022-01-07 UKS TRÓJKA Mikołów - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
27 2022-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice II - MUKS Pasek Będzin 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
28 2022-01-08 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (25:23, 13:25, 0:0, 12:15)
29 2022-01-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Pasek Będzin 1:2 (25:11, 24:26, 0:0, 11:15)
30 2022-01-08 MUKS Pasek Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:18, 23:25, 0:0, 15:9)
31 2022-01-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (15:25, 21:25, 0:0)
32 2022-01-08 UKS TRÓJKA Mikołów - MTS As Myszków 2:0 (25:13, 26:24, 0:0)
33 2022-01-08 MTS As Myszków - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
34 2022-01-08 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
35 2022-01-08 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
36 2022-01-08 Lechia Volleyball Mysłowice II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (21:25, 25:18, 0:0, 9:15)

Grupa 24

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 8157153422297
2MKS COPCO Imielin 8157144413338
3MOSM Tychy II8135118405332
4GS UKS Krzanowice 8135119372387
5UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II8124109376370
6MCKS Czeladź 8113712340387
7UKS Mikrus Katowice 8102813359423
8BKS STAL Bielsko-Biała II8102613317413
9MOSiR Łaziska Górne 891415333390
1 2021-12-04 UKS Sokół '43 Katowice - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:7, 25:20, 0:0)
2 2021-12-04 MOSiR Łaziska Górne - MCKS Czeladź 2:1 (12:25, 25:8, 0:0, 15:5)
3 2021-12-04 MCKS Czeladź - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
4 2021-12-04 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS COPCO Imielin 0:2 (21:25, 24:26, 0:0)
5 2021-12-04 MKS COPCO Imielin - GS UKS Krzanowice 2:1 (25:17, 20:25, 0:0, 17:15)
6 2021-12-04 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:1 (23:25, 25:18, 0:0, 15:7)
7 2021-12-22 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS Mikrus Katowice 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
8 2021-12-22 UKS Mikrus Katowice - MOSM Tychy II 1:2 (30:28, 10:25, 0:0, 5:15)
9 2021-12-22 MOSM Tychy II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:1 (22:25, 25:19, 0:0, 15:8)
10 2021-12-11 UKS Sokół '43 Katowice - MOSM Tychy II 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
11 2021-12-11 MOSM Tychy II - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:11, 25:8, 0:0)
12 2021-12-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Sokół '43 Katowice 1:2 (11:25, 25:22, 0:0, 2:15)
13 2022-01-15 MOSiR Łaziska Górne - UKS Mikrus Katowice 0:2 (19:25, 16:25, 0:0)
14 2022-01-15 UKS Mikrus Katowice - GS UKS Krzanowice 1:2 (17:25, 25:9, 0:0, 4:15)
15 2022-01-15 GS UKS Krzanowice - MOSiR Łaziska Górne 2:1 (25:23, 8:25, 0:0, 15:12)
16 2022-01-15 MKS COPCO Imielin - MCKS Czeladź 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)
17 2022-01-15 MCKS Czeladź - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:1 (18:25, 25:20, 0:0, 15:13)
18 2022-01-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MKS COPCO Imielin 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
19 2021-12-18 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
20 2021-12-18 UKS Sokół '43 Katowice - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
21 2021-12-18 GS UKS Krzanowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 0:2 (14:25, 16:25, 0:0)
22 2021-12-18 MCKS Czeladź - UKS Mikrus Katowice 2:1 (21:25, 25:15, 0:0, 15:7)
23 2021-12-18 UKS Mikrus Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:2 (25:10, 10:25, 0:0, 12:15)
24 2021-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała II - MCKS Czeladź 0:2 (19:25, 11:25, 0:0)
25 2021-12-18 MOSM Tychy II - MKS COPCO Imielin 1:2 (25:18, 22:25, 0:0, 7:15)
26 2021-12-18 MKS COPCO Imielin - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
27 2021-12-18 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy II 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)
28 2022-01-08 UKS Mikrus Katowice - MKS COPCO Imielin 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)
29 2022-01-08 MKS COPCO Imielin - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
30 2022-01-08 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Mikrus Katowice 1:2 (24:26, 25:12, 11:25)
31 2022-01-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MOSiR Łaziska Górne 2:1 (14:25, 25:20, 0:0, 15:11)
32 2022-01-08 MOSiR Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
33 2022-01-08 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)
34 2022-01-08 GS UKS Krzanowice - MOSM Tychy II 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
35 2022-01-08 MOSM Tychy II - MCKS Czeladź 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
36 2022-01-08 MCKS Czeladź - GS UKS Krzanowice 0:2 (23:25, 14:25, 0:0)

Grupa 25

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 7125116376322
2Silesia Volley MSK Mysłowice 7125116363333
3UKS SPRINT Katowice 7125106345320
4Lechia Volleyball Mysłowice 711497341347
5Silesia Volley MSK Mysłowice II710388331336
6KS Częstochowianka II7103811372386
7UKS Spartakus Zabrze 792712369380
8SPS Politechnika Częstochowska 781513321394
1 2021-12-04 UKS SPRINT Katowice - UKS Spartakus Zabrze 2:1 (25:15, 16:25, 0:0, 15:13)
2 2021-12-04 UKS Spartakus Zabrze - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (25:20, 17:25, 0:0, 12:15)
3 2021-12-04 JKS SMS Jastrzębie - UKS SPRINT Katowice 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
4 2021-12-04 Silesia Volley MSK Mysłowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:2 (21:25, 25:16, 0:0, 11:15)
5 2021-12-04 Silesia Volley MSK Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
6 2021-12-04 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)
7 2021-12-04 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II 1:2 (25:23, 23:25, 0:0, 13:15)
2021-12-04 KS Częstochowianka II - pauzuje0:0
2021-12-04pauzuje- SPS Politechnika Częstochowska 0:0
8 2022-01-15 KS Częstochowianka II - Lechia Volleyball Mysłowice 1:2 (17:25, 25:15, 0:0, 15:17)
9 2022-01-15 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS SPRINT Katowice 2:0 (25:21, 28:26, 0:0)
10 2022-01-15 UKS SPRINT Katowice - KS Częstochowianka II 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
11 2021-12-11 UKS Spartakus Zabrze - SPS Politechnika Częstochowska 2:1 (25:2, 22:25, 0:0, 15:13)
12 2021-12-11 SPS Politechnika Częstochowska - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:1 (13:25, 25:22, 0:0, 15:12)
13 2021-12-11 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
2022-02-12pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
14 2022-02-12 Silesia Volley MSK Mysłowice II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (17:25, 15:25, 0:0)
2022-02-12 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
15 2021-12-18 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice 0:2 (19:25, 26:28, 0:0)
2021-12-18 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje0:0
2021-12-18pauzuje- UKS SPRINT Katowice 0:0
16 2022-02-12 Lechia Volleyball Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (29:27, 25:21, 0:0)
17 2022-02-12 JKS SMS Jastrzębie - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:19, 27:25, 0:0)
18 2022-02-12 SPS Politechnika Częstochowska - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
19 2021-12-18 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)
20 2021-12-18 UKS Spartakus Zabrze - KS Częstochowianka II 1:2 (27:25, 14:25, 0:0, 10:15)
21 2021-12-18 KS Częstochowianka II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:1 (24:26, 27:25, 0:0, 15:8)
22 2022-01-08 SPS Politechnika Częstochowska - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
23 2022-01-08 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS SPRINT Katowice 0:2 (19:25, 13:25, 0:0)
24 2022-01-08 UKS SPRINT Katowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:1 (25:20, 18:25, 0:0, 15:9)
2022-01-08 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
2022-01-08pauzuje- UKS Spartakus Zabrze 0:0
25 2022-01-08 UKS Spartakus Zabrze - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (25:22, 24:26, 0:0, 15:10)
26 2022-01-08 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS Częstochowianka II 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
27 2022-01-08 KS Częstochowianka II - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (21:25, 25:18, 0:0, 8:15)
28 2022-01-08 JKS SMS Jastrzębie - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:2 (25:13, 23:25, 0:0, 10:15)

Grupa 26

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory II7147143386284
2VC Victoria MOSiR Cieszyn 7136125335293
3TKKF Szczygłowice 711496326247
4SiKReT Gliwice 7114108346353
5KPKS Halemba II7103710319348
6UKS COS Olimp Szczyrk 792610307352
7MKS Czechowice-Dziedzice 781513311377
8UKS Jedynka Rybnik 781513307383
2022-01-07 MUKS Sari Żory II - pauzuje0:0
2022-01-07pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
1 2022-01-07 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory II 1:2 (25:21, 20:25, 0:0, 10:15)
2 2021-12-04 TKKF Szczygłowice - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:6, 25:11, 0:0)
3 2021-12-04 UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:22, 27:25, 0:0)
4 2021-12-04 UKS Jedynka Rybnik - TKKF Szczygłowice 0:2 (8:25, 13:25, 0:0)
5 2022-01-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KPKS Halemba II 2:0 (25:9, 25:23, 0:0)
6 2022-01-09 KPKS Halemba II - SiKReT Gliwice 2:1 (25:12, 24:26, 0:0, 15:12)
7 2022-01-09 SiKReT Gliwice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:2 (10:25, 19:25, 0:0)
8 2021-12-11 UKS COS Olimp Szczyrk - MUKS Sari Żory II 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
9 2021-12-11 MUKS Sari Żory II - KPKS Halemba II 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
10 2021-12-11 KPKS Halemba II - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:23, 22:25, 0:0, 18:16)
2021-12-11 TKKF Szczygłowice - pauzuje0:0
2021-12-11pauzuje- VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
11 2021-12-11 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
12 2021-12-11 UKS Jedynka Rybnik - SiKReT Gliwice 1:2 (25:18, 23:25, 0:0, 9:15)
13 2021-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice 0:2 (10:25, 20:25, 0:0)
14 2021-12-11 UKS Jedynka Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (17:25, 25:20, 0:0, 15:10)
15 2021-12-18 TKKF Szczygłowice - SiKReT Gliwice 1:2 (25:16, 17:25, 0:0, 7:15)
16 2021-12-18 SiKReT Gliwice - MUKS Sari Żory II 1:2 (24:26, 25:20, 0:0, 4:15)
17 2021-12-18 MUKS Sari Żory II - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:18, 25:19, 0:0)
18 2021-12-19 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:19, 11:25, 0:0, 15:4)
19 2021-12-19 UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
20 2021-12-19 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (11:25, 25:23, 0:0, 7:15)
2021-12-18pauzuje- KPKS Halemba II 0:0
21 2021-12-18 UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba II 0:2 (11:25, 10:25, 0:0)
2021-12-18 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
22 2022-01-08 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory II 1:2 (15:25, 26:24, 0:0, 12:15)
23 2022-01-08 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:10, 25:7, 0:0)
24 2022-01-08 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (25:19, 14:25, 0:0, 15:7)
25 2022-01-15 SiKReT Gliwice - UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
2022-01-15 SiKReT Gliwice - pauzuje0:0
2022-01-15pauzuje- UKS COS Olimp Szczyrk 0:0
26 2022-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice - TKKF Szczygłowice 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
27 2022-01-29 TKKF Szczygłowice - KPKS Halemba II 2:0 (25:11, 25:16, 0:0)
28 2022-01-29 KPKS Halemba II - MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:23, 17:25, 0:0, 4:15)

Etap 2

Grupa 11M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8168161412244
2MOSM Tychy 8157142386304
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8146126399340
4KS Częstochowianka 812499363374
5UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 8124910363387
6MKS Dąbrowa Górnicza 8113811388389
7KPKS Halemba 8102513347400
8MUKS Sari Żory 891414304414
9MOSM Tychy III891415310420
1 2021-10-16 MOSM Tychy III - MOSM Tychy 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
2 2021-10-16 MOSM Tychy - KS Częstochowianka 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
3 2021-10-16 KS Częstochowianka - MOSM Tychy III 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
4 2021-10-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (17:25, 25:12, 0:0, 15:8)
5 2021-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
6 2021-10-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:6, 25:20, 0:0)
7 2021-10-16 MUKS Sari Żory - KPKS Halemba 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
8 2021-10-16 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
9 2021-10-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory 2:1 (25:8, 25:27, 0:0, 15:12)
10 2021-10-23 KPKS Halemba - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)
11 2021-10-23 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS Częstochowianka 1:2 (18:25, 25:22, 0:0, 7:15)
12 2021-10-23 KS Częstochowianka - KPKS Halemba 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
13 2021-10-23 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy III 2:0 (25:11, 25:9, 0:0)
14 2021-10-23 MOSM Tychy III - MUKS Sari Żory 2:1 (23:25, 25:23, 0:0, 15:8)
15 2021-10-23 MUKS Sari Żory - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (9:25, 8:25, 0:0)
16 2021-10-23 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
17 2021-10-23 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:14, 27:25, 0:0)
18 2021-10-23 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)
19 2021-11-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
20 2021-11-06 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (9:25, 20:25, 0:0)
21 2021-11-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
22 2021-11-06 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
23 2021-11-06 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory 2:0 (25:6, 25:19, 0:0)
24 2021-11-06 MUKS Sari Żory - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
25 2021-11-06 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy III 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
26 2021-11-06 MOSM Tychy III - KPKS Halemba 0:2 (8:25, 18:25, 0:0)
27 2021-11-06 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (18:25, 25:21, 0:0, 18:16)
28 2021-11-20 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
29 2021-11-20 MUKS Sari Żory - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (18:25, 15:25, 0:0)
30 2021-11-20 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 2:1 (18:25, 27:25, 0:0, 15:7)
31 2021-11-20 MOSM Tychy III - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (25:17, 10:25, 0:0, 12:15)
32 2021-11-20 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (21:25, 15:25, 0:0)
33 2021-11-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy III 2:1 (25:18, 17:25, 0:0, 15:5)
34 2021-11-20 KPKS Halemba - MOSM Tychy 0:2 (17:25, 22:25, 0:0)
35 2021-11-20 MOSM Tychy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
36 2021-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba 2:1 (22:25, 25:9, 0:0, 15:6)

Grupa 12M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 8168162425258
2SMS Radzionków 8135128409374
3MKS Dwójka Zawiercie 8135119419378
4MOSM Tychy IV812498349330
5MUKS Michałkowice 8124109381379
6JKS SMS Jastrzębie III8115107296368
7UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8113712352362
8MUKS Pasek Będzin 8102512315386
9UKS TRÓJKA Mikołów 880316317428
1 2021-10-16 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
2 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie III - SMS Radzionków 2:1 (21:25, 25:21, 0:0, 15:12)
3 2021-10-16 SMS Radzionków - UKS TRÓJKA Mikołów 2:1 (25:16, 19:25, 0:0, 15:7)
4 2021-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
5 2021-10-16 MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy IV 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)
6 2021-10-16 MOSM Tychy IV - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
7 2021-10-16 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:1 (20:25, 25:20, 0:0, 15:10)
8 2021-10-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:22, 20:25, 0:0, 15:10)
9 2021-10-16 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Michałkowice 2:1 (19:25, 25:12, 0:0, 15:12)
10 2021-10-23 JKS SMS Jastrzębie III - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)
11 2021-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
12 2021-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
13 2021-10-23 MOSM Tychy IV - SMS Radzionków 0:2 (10:25, 21:25, 0:0)
14 2021-10-23 SMS Radzionków - MUKS Michałkowice 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
15 2021-10-23 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy IV 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
16 2021-10-23 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów 2:1 (14:25, 25:12, 0:0, 15:7)
17 2021-10-23 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Pasek Będzin 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
18 2021-10-23 MUKS Pasek Będzin - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
19 2021-11-15 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSM Tychy IV 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
20 2021-11-15 MOSM Tychy IV - JKS SMS Jastrzębie III 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
21 2021-11-15 JKS SMS Jastrzębie III - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
22 2021-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
23 2021-11-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 2:1 (25:27, 25:8, 0:0, 15:9)
24 2021-11-06 MUKS Michałkowice - UKS TRÓJKA Mikołów 2:0 (25:20, 25:10, 0:0)
25 2021-11-28 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)
26 2021-11-28 MUKS Pasek Będzin - SMS Radzionków 1:2 (25:21, 9:25, 0:0, 11:15)
27 2021-11-28 SMS Radzionków - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
28 2021-11-20 MUKS Pasek Będzin - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
29 2021-11-20 JKS SMS Jastrzębie III - MUKS Michałkowice 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
30 2021-11-20 MUKS Michałkowice - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
31 2021-11-27 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
32 2021-11-27 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (9:25, 11:25, 0:0)
33 2021-11-27 BKS STAL Bielsko-Biała - SMS Radzionków 2:1 (25:12, 20:25, 0:0, 15:10)
34 2021-11-20 MOSM Tychy IV - UKS TRÓJKA Mikołów 2:0 (25:20, 26:24, 0:0)
35 2021-11-20 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (26:24, 19:25, 0:0, 4:15)
36 2021-11-20 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy IV 2:1 (25:15, 25:27, 0:0, 15:8)

Grupa 13M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Tytan Ostrowy 8168160400231
2JKS SMS Jastrzębie II8157143397296
3UKS Blachownia 8146126382336
4KSS "GUMISIE" Pyskowice 8135127414306
5Lechia Volleyball Mysłowice II812498352338
6MKS-MOS Płomień Sosnowiec 8113712360389
7MOSM Tychy II8102513316381
8MOSiR Łaziska Górne 891314276391
9MCKS Czeladź 880116177406
1 2021-10-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
2 2021-10-16 MOSiR Łaziska Górne - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:2 (18:25, 11:25, 0:0)
3 2021-10-16 Lechia Volleyball Mysłowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 1:2 (10:25, 25:21, 0:0, 5:15)
4 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy II 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
5 2021-10-16 MOSM Tychy II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (22:25, 25:16, 0:0, 12:15)
6 2021-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
7 2021-10-16 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia 2:0 (25:18, 25:10, 0:0)
8 2021-10-16 UKS Blachownia - MCKS Czeladź 2:0 (25:9, 25:6, 0:0)
9 2021-10-16 MCKS Czeladź - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (2:25, 5:25, 0:0)
10 2021-10-23 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Blachownia 1:2 (25:12, 19:25, 0:0, 12:15)
11 2021-10-23 UKS Blachownia - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:1 (25:23, 20:25, 0:0, 15:10)
12 2021-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
13 2021-10-24 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy II 0:2 (6:25, 22:25, 0:0)
14 2021-10-24 MOSM Tychy II - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (15:25, 9:25, 0:0)
15 2021-10-24 UKS Tytan Ostrowy - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
16 2021-10-23 Lechia Volleyball Mysłowice II - MCKS Czeladź 2:0 (25:8, 25:21, 0:0)
17 2021-10-23 MCKS Czeladź - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (5:25, 12:25, 0:0)
18 2021-10-23 JKS SMS Jastrzębie II - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
19 2021-11-06 MCKS Czeladź - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (14:25, 7:25, 0:0)
20 2021-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSM Tychy II 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
21 2021-11-06 MOSM Tychy II - MCKS Czeladź 2:1 (16:25, 25:21, 0:0, 15:0)
22 2021-11-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:2 (11:25, 19:25, 0:0)
23 2021-11-06 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
24 2021-11-06 UKS Tytan Ostrowy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
25 2021-11-27 UKS Blachownia - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:19, 25:11, 0:0)
26 2021-11-27 JKS SMS Jastrzębie II - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:14, 25:18, 0:0)
27 2021-11-27 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Blachownia 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
28 2021-11-20 JKS SMS Jastrzębie II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (26:24, 22:25, 0:0, 15:13)
29 2021-11-20 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
30 2021-11-20 UKS Tytan Ostrowy - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
31 2021-11-28 MOSiR Łaziska Górne - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (18:25, 25:23, 0:0, 13:15)
32 2021-11-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKS Czeladź 2:0 (25:8, 25:6, 0:0)
33 2021-11-28 MCKS Czeladź - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (16:25, 12:25, 0:0)
34 2021-12-02 UKS Blachownia - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:23, 25:16, 0:0)
35 2021-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy II 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
36 2021-12-02 MOSM Tychy II - UKS Blachownia 0:2 (14:25, 24:26, 0:0)

Grupa 14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8168161412278
2KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 8157144415333
3MTS As Myszków 8146147428366
4MKS COPCO Imielin 812499380378
5UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II8113910380355
6UKS Mikrus Katowice 8113811354401
7Silesia Volley MSK Mysłowice 8113712351397
8Lechia Volleyball Mysłowice 891414323415
9SPS Politechnika Częstochowska 891215298418
1 2021-10-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
2 2021-10-30 Silesia Volley MSK Mysłowice - MTS As Myszków 0:2 (16:25, 11:25, 0:0)
3 2021-10-30 MTS As Myszków - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 (25:22, 21:25, 0:0, 5:15)
4 2021-10-16 MKS COPCO Imielin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (22:25, 25:19, 0:0, 11:15)
5 2021-10-16 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
6 2021-10-16 SPS Politechnika Częstochowska - MKS COPCO Imielin 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)
7 2021-10-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS Mikrus Katowice 1:2 (25:22, 19:25, 0:0, 13:15)
8 2021-10-16 UKS Mikrus Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:23, 25:11, 0:0)
9 2021-10-16 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)
10 2021-10-23 SPS Politechnika Częstochowska - Silesia Volley MSK Mysłowice 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
11 2021-10-23 Silesia Volley MSK Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (15:25, 25:20, 0:0, 15:10)
12 2021-10-23 Lechia Volleyball Mysłowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:18, 31:29, 0:0)
13 2021-11-21 UKS Mikrus Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
14 2021-11-21 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MTS As Myszków 2:1 (25:21, 20:25, 0:0, 15:10)
15 2021-11-21 MTS As Myszków - UKS Mikrus Katowice 2:1 (22:25, 25:12, 0:0, 15:11)
16 2021-10-23 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
17 2021-10-23 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
18 2021-10-23 MKS COPCO Imielin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
19 2021-11-06 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
20 2021-11-06 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
21 2021-11-06 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:0 (25:8, 25:21, 0:0)
22 2021-11-06 UKS Mikrus Katowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
23 2021-11-06 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
24 2021-11-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Mikrus Katowice 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
25 2021-11-06 MTS As Myszków - Lechia Volleyball Mysłowice 2:1 (25:15, 23:25, 0:0, 15:5)
26 2021-11-06 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS COPCO Imielin 0:2 (22:25, 14:25, 0:0)
27 2021-11-06 MKS COPCO Imielin - MTS As Myszków 0:2 (18:25, 23:25, 0:0)
28 2021-11-20 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Mikrus Katowice 2:1 (26:24, 21:25, 0:0, 15:6)
29 2021-11-20 UKS Mikrus Katowice - MKS COPCO Imielin 0:2 (19:25, 10:25, 0:0)
30 2021-11-20 MKS COPCO Imielin - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:1 (27:25, 22:25, 0:0, 15:13)
31 2021-11-27 SPS Politechnika Częstochowska - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:1 (7:25, 25:23, 0:0, 15:13)
32 2021-11-27 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MTS As Myszków 1:2 (25:6, 17:25, 0:0, 13:15)
33 2021-11-27 MTS As Myszków - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
34 2021-11-20 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
35 2021-11-20 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (21:25, 15:25, 0:0)
36 2021-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:23, 25:22, 0:0)

Grupa 15

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Sokół '43 Katowice 8168160400224
2BKS STAL Bielsko-Biała II8157144397348
3GS UKS Krzanowice 8135127393343
4UKS SPRINT Katowice 8135107360322
5Silesia Volley MSK Mysłowice II812489332357
6KS Częstochowianka II8113811371396
7UKS Spartakus Zabrze 8102414319402
8SiKReT Gliwice 891615351441
9KPKS Halemba II891314301391
1 2021-10-16 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:17, 25:6, 0:0)
2 2021-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice II - SiKReT Gliwice 2:1 (20:25, 25:10, 0:0, 15:9)
3 2021-10-16 SiKReT Gliwice - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
4 2021-10-17 KPKS Halemba II - UKS SPRINT Katowice 0:2 (10:25, 18:25, 0:0)
5 2021-10-17 UKS SPRINT Katowice - KS Częstochowianka II 2:0 (25:22, 25:15, 0:0)
6 2021-10-17 KS Częstochowianka II - KPKS Halemba II 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
7 2021-10-16 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:2 (25:23, 25:27, 0:0, 8:15)
8 2021-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
9 2021-10-16 UKS Spartakus Zabrze - GS UKS Krzanowice 0:2 (15:25, 19:25, 0:0)
10 2021-10-23 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:14, 25:10, 0:0)
11 2021-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS SPRINT Katowice 2:0 (25:20, 25:13, 0:0)
12 2021-10-23 UKS SPRINT Katowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (9:25, 20:25, 0:0)
13 2021-10-23 KPKS Halemba II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
14 2021-10-23 Silesia Volley MSK Mysłowice II - GS UKS Krzanowice 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)
15 2021-10-23 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba II 2:0 (25:15, 25:13, 0:0)
16 2021-10-23 KS Częstochowianka II - SiKReT Gliwice 2:1 (13:25, 25:19, 0:0, 15:7)
17 2021-10-23 SiKReT Gliwice - UKS Spartakus Zabrze 1:2 (25:23, 13:25, 0:0, 10:15)
18 2021-10-23 UKS Spartakus Zabrze - KS Częstochowianka II 2:1 (18:25, 25:19, 0:0, 15:9)
19 2021-11-06 UKS Spartakus Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (9:25, 12:25, 0:0)
20 2021-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba II 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
21 2021-11-06 KPKS Halemba II - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
22 2021-11-06 GS UKS Krzanowice - UKS SPRINT Katowice 1:2 (19:25, 25:19, 0:0, 2:15)
23 2021-11-06 UKS SPRINT Katowice - SiKReT Gliwice 2:0 (25:20, 25:10, 0:0)
24 2021-11-06 SiKReT Gliwice - GS UKS Krzanowice 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
25 2021-11-06 KS Częstochowianka II - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
26 2021-11-06 BKS STAL Bielsko-Biała II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
27 2021-11-06 Silesia Volley MSK Mysłowice II - KS Częstochowianka II 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
28 2021-11-27 UKS Sokół '43 Katowice - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:17, 25:15, 0:0)
29 2021-11-27 GS UKS Krzanowice - KS Częstochowianka II 2:1 (25:17, 17:25, 0:0, 15:12)
30 2021-11-27 KS Częstochowianka II - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (12:25, 19:25, 0:0)
31 2021-11-20 UKS SPRINT Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:2 (14:25, 25:27, 0:0)
32 2021-11-20 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (26:24, 25:17, 0:0)
33 2021-11-20 UKS Spartakus Zabrze - UKS SPRINT Katowice 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
34 2021-11-20 SiKReT Gliwice - KPKS Halemba II 2:1 (25:23, 17:25, 0:0, 15:9)
35 2021-11-20 KPKS Halemba II - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
36 2021-11-20 BKS STAL Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice 2:1 (25:22, 18:25, 0:0, 15:9)

Grupa 16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 6115113304224
2VC Victoria MOSiR Cieszyn 610497325280
3MUKS Sari Żory II69387279289
4UKS Jedynka Rybnik 660112199314
1 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:8, 25:12, 0:0)
2 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
3 2021-10-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory II 2:1 (25:11, 22:25, 0:0, 15:6)
4 2021-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (25:14, 24:26, 0:0, 15:7)
5 2021-10-23 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (14:25, 5:25, 0:0)
6 2021-10-23 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (15:25, 25:18, 0:0, 7:15)
7 2021-11-30 MUKS Sari Żory II - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (25:17, 22:25, 0:0, 10:15)
8 2021-11-30 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (21:25, 10:25, 0:0)
9 2021-11-30 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory II 0:2 (17:25, 20:25, 0:0)
10 2021-11-20 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:2 (20:25, 14:25, 0:0)
11 2021-11-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory II 1:2 (25:20, 16:25, 0:0, 11:15)
12 2021-11-20 MUKS Sari Żory II - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:9, 25:22, 0:0)

Etap 1

Grupa 1 ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 7147140350183
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 7125117372296
3SMS Radzionków 7114107340304
4UKS Tytan Ostrowy 7114108343315
5UKS Blachownia 7114109362355
6KSS "GUMISIE" Pyskowice 710389341308
7SPS Politechnika Częstochowska 781212180339
8KPKS Halemba II770114174362
1 2021-09-25 KPKS Halemba II - UKS Blachownia 1:2 (25:22, 9:25, 0:0, 9:15)
2 2021-09-25 UKS Blachownia - SMS Radzionków 2:1 (20:25, 25:16, 0:0, 15:8)
3 2021-09-25 SMS Radzionków - KPKS Halemba II 2:0 (25:9, 25:22, 0:0)
4 2021-09-25 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (21:25, 25:19, 0:0, 15:10)
5 2021-09-25 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (25:11, 20:25, 0:0, 7:15)
6 2021-09-25 UKS Tytan Ostrowy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:1 (20:25, 25:19, 0:0, 16:14)
7 2021-09-25 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka 0:2 (8:25, 13:25, 0:0)
2021-09-25 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2021-09-25pauzuje- SPS Politechnika Częstochowska 0:0
8 2021-09-26 KS Częstochowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
9 2021-09-26 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KPKS Halemba II 2:0 (25:9, 25:12, 0:0)
10 2021-09-26 KPKS Halemba II - KS Częstochowianka 0:2 (7:25, 7:25, 0:0)
11 2021-09-26 UKS Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:23, 25:9, 0:0)
12 2021-09-26 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
13 2021-09-26 UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (10:25, 27:25, 0:0, 14:16)
2021-09-26pauzuje- UKS Tytan Ostrowy 0:0
14 2021-09-26 UKS Tytan Ostrowy - SMS Radzionków 1:2 (25:22, 20:25, 0:0, 8:15)
2021-09-26 SMS Radzionków - pauzuje0:0
15 2021-10-02 KPKS Halemba II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (5:25, 6:25, 0:0)
2021-10-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2021-10-02pauzuje- KPKS Halemba II 0:0
16 2021-10-02 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SMS Radzionków 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
17 2021-10-02 SMS Radzionków - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:1, 25:14, 0:0)
18 2021-10-02 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (6:25, 15:25, 0:0)
19 2021-10-02 UKS Blachownia - KS Częstochowianka 0:2 (12:25, 13:25, 0:0)
20 2021-10-02 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
21 2021-10-02 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia 1:2 (23:25, 25:20, 0:0, 10:15)
22 2021-10-03 UKS Tytan Ostrowy - KPKS Halemba II 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)
23 2021-10-03 KPKS Halemba II - SPS Politechnika Częstochowska 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
24 2021-10-03 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (3:25, 15:25, 0:0)
2021-10-03 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
2021-10-03pauzuje- UKS Blachownia 0:0
25 2021-10-03 UKS Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice 1:2 (19:25, 25:17, 0:0, 10:15)
26 2021-10-03 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (25:16, 11:25, 0:0, 10:15)
27 2021-10-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)
28 2021-10-03 KS Częstochowianka - SMS Radzionków 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)

Grupa 2 ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 7147140350201
2KPKS Halemba 7125114328246
3MKS Dwójka Zawiercie 7125116362272
4MUKS Pasek Będzin 7125106340280
5MKS-MOS Płomień Sosnowiec 710368270308
6MCKS Czeladź 792611286376
7MTS As Myszków 781212246339
8KS Częstochowianka II770114202362
1 2021-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
2 2021-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
3 2021-10-09 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (12:25, 20:25, 0:0)
4 2021-09-25 MTS As Myszków - KS Częstochowianka II 2:0 (26:24, 25:9, 0:0)
5 2021-09-25 KS Częstochowianka II - MUKS Pasek Będzin 0:2 (4:25, 9:25, 0:0)
6 2021-09-25 MUKS Pasek Będzin - MTS As Myszków 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
7 2021-09-25 KPKS Halemba - MCKS Czeladź 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
2021-09-25 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
2021-09-25pauzuje- KPKS Halemba 0:0
8 2021-09-26 MCKS Czeladź - MUKS Pasek Będzin 1:2 (21:25, 25:22, 0:0, 10:15)
9 2021-09-26 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (18:25, 25:23, 0:0, 15:10)
10 2021-09-26 MKS Dwójka Zawiercie - MCKS Czeladź 2:1 (23:25, 25:15, 0:0, 15:5)
11 2021-10-10 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba 2:0 (25:12, 25:20, 0:0)
12 2021-10-10 KPKS Halemba - KS Częstochowianka II 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
13 2021-10-10 KS Częstochowianka II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (12:25, 4:25, 0:0)
2021-09-26pauzuje- MTS As Myszków 0:0
14 2021-09-26 MTS As Myszków - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (26:28, 26:28, 0:0)
2021-09-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje0:0
15 2021-10-02 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka II 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
2021-10-02 KS Częstochowianka II - pauzuje0:0
2021-10-02pauzuje- MKS Dwójka Zawiercie 0:0
16 2021-10-02 KPKS Halemba - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:14, 25:20, 0:0)
17 2021-10-02 MUKS Pasek Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
18 2021-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba 0:2 (9:25, 21:25, 0:0)
19 2021-10-02 MCKS Czeladź - MTS As Myszków 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
20 2021-10-02 MTS As Myszków - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (16:25, 11:25, 0:0)
21 2021-10-02 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź 2:0 (25:17, 25:8, 0:0)
22 2021-10-03 MKS Dwójka Zawiercie - KPKS Halemba 2:1 (19:25, 25:12, 0:0, 15:9)
23 2021-10-03 KPKS Halemba - MTS As Myszków 2:0 (25:16, 25:10, 0:0)
24 2021-10-03 MTS As Myszków - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (11:25, 8:25, 0:0)
2021-10-03 MUKS Pasek Będzin - pauzuje0:0
2021-10-03pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
25 2021-10-03 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:22, 25:14, 0:0)
26 2021-10-03 KS Częstochowianka II - MCKS Czeladź 1:2 (25:20, 24:26, 0:0, 10:15)
27 2021-10-03 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
28 2021-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka II 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)

Grupa 3 ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 7147141364193
2MUKS Sari Żory 7136132356264
3MUKS Michałkowice 7125105331267
4MOSM Tychy II710379315322
5MOSiR Łaziska Górne 792610300350
6Silesia Volley MSK Mysłowice 792512305370
7Lechia Volleyball Mysłowice 792411253350
8UKS Mikrus Katowice 781312254362
1 2021-09-25 MUKS Michałkowice - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:9, 25:21, 0:0)
2 2021-09-25 MOSiR Łaziska Górne - Lechia Volleyball Mysłowice 1:2 (25:17, 21:25, 0:0, 11:15)
3 2021-09-25 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice 0:2 (15:25, 10:25, 0:0)
4 2021-09-25 MUKS Sari Żory - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (25:21, 25:10, 0:0)
5 2021-09-25 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Mikrus Katowice 2:1 (24:26, 25:18, 0:0, 15:8)
6 2021-09-25 UKS Mikrus Katowice - MUKS Sari Żory 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)
7 2021-09-25 MOSM Tychy - MOSM Tychy II 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
2021-09-25 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
2021-09-25pauzuje- MOSM Tychy 0:0
8 2021-09-26 MOSM Tychy II - MUKS Sari Żory 0:2 (17:25, 20:25, 0:0)
9 2021-09-26 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice 2:0 (27:25, 25:19, 0:0)
10 2021-09-26 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy II 2:0 (26:24, 25:11, 0:0)
11 2021-09-26 UKS Mikrus Katowice - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (27:29, 16:25, 0:0)
12 2021-09-26 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
13 2021-09-26 MOSM Tychy - UKS Mikrus Katowice 2:0 (25:15, 25:12, 0:0)
2021-09-26pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice 0:0
14 2021-09-26 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
2021-09-26 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
15 2021-10-02 MUKS Michałkowice - UKS Mikrus Katowice 2:0 (25:12, 25:8, 0:0)
2021-10-02 UKS Mikrus Katowice - pauzuje0:0
2021-10-02pauzuje- MUKS Michałkowice 0:0
16 2021-10-02 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory 2:1 (25:19, 24:26, 0:0, 15:9)
17 2021-10-02 MUKS Sari Żory - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:11, 25:21, 0:0)
18 2021-10-02 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSM Tychy 0:2 (7:25, 6:25, 0:0)
19 2021-10-02 Silesia Volley MSK Mysłowice - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
20 2021-10-02 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy II 1:2 (16:25, 25:23, 0:0, 11:15)
21 2021-10-02 MOSM Tychy II - Silesia Volley MSK Mysłowice 1:2 (25:9, 20:25, 0:0, 11:15)
22 2021-10-03 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
23 2021-10-03 MOSM Tychy - Silesia Volley MSK Mysłowice 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
24 2021-10-03 Silesia Volley MSK Mysłowice - MUKS Michałkowice 1:2 (25:21, 23:25, 0:0, 7:15)
2021-10-01 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2021-10-01pauzuje- MOSiR Łaziska Górne 0:0
25 2021-10-01 MOSiR Łaziska Górne - MUKS Sari Żory 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
26 2021-10-03 UKS Mikrus Katowice - MOSM Tychy II 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
27 2021-10-03 MOSM Tychy II - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:10, 25:21, 0:0)
28 2021-10-03 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Mikrus Katowice 0:2 (20:25, 24:26, 0:0)

Grupa 4 ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 7136133369202
2MOSM Tychy III7136124341276
3UKS TRÓJKA Mikołów 7125125367303
4MOSM Tychy IV7125116348308
5Lechia Volleyball Mysłowice II710378290314
6MKS COPCO Imielin 792510262327
7UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II781213272346
8Silesia Volley MSK Mysłowice II770114188361
1 2021-09-25 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (9:25, 9:25, 0:0)
2 2021-09-25 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy IV 1:2 (16:25, 25:13, 0:0, 13:15)
3 2021-09-25 MOSM Tychy IV - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
4 2021-09-25 MOSM Tychy III - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:18, 25:7, 0:0)
5 2021-09-25 MKS COPCO Imielin - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:2 (6:25, 22:25, 0:0)
6 2021-09-25 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy III 0:2 (19:25, 11:25, 0:0)
7 2021-09-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (9:25, 1:25, 0:0)
2021-09-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje0:0
2021-09-25pauzuje- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 0:0
8 2021-09-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
9 2021-09-26 Lechia Volleyball Mysłowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:21, 25:14, 0:0)
10 2021-09-26 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (6:25, 3:25, 0:0)
11 2021-09-26 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
12 2021-09-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MKS COPCO Imielin 0:2 (22:25, 18:25, 0:0)
13 2021-09-26 MKS COPCO Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów 1:2 (27:29, 25:23, 0:0, 9:15)
2021-09-26pauzuje- MOSM Tychy III 0:0
14 2021-09-26 MOSM Tychy IV - MOSM Tychy III 1:2 (25:17, 9:25, 0:0, 12:15)
2021-09-26 MOSM Tychy IV - pauzuje0:0
15 2021-10-02 MKS COPCO Imielin - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:9, 25:11, 0:0)
2021-10-02 MKS COPCO Imielin - pauzuje0:0
2021-10-02pauzuje- Silesia Volley MSK Mysłowice II 0:0
16 2021-10-02 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
17 2021-10-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy IV 1:2 (11:25, 25:23, 0:0, 7:15)
18 2021-10-02 MOSM Tychy IV - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
19 2021-10-02 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
20 2021-10-02 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (25:21, 16:25, 0:0, 5:15)
21 2021-10-02 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy III 1:2 (25:17, 20:25, 0:0, 13:15)
22 2021-10-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MOSM Tychy III 0:2 (22:25, 15:25, 0:0)
23 2021-10-03 MOSM Tychy III - Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
24 2021-10-03 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II 1:2 (25:21, 10:25, 0:0, 11:15)
2021-10-03 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje0:0
2021-10-03pauzuje- UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
25 2021-10-03 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
26 2021-10-03 MKS COPCO Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
27 2021-10-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy IV 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
28 2021-10-03 MOSM Tychy IV - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)

Grupa 5 ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8168161416188
2MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8157155432355
3BKS STAL Bielsko-Biała 8146134393243
4JKS SMS Jastrzębie III8135116359298
5JKS SMS Jastrzębie II812499345326
6KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 8113711318381
7UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8102412265360
8BKS STAL Bielsko-Biała II891315224414
9JKS SMS Jastrzębie 880116221408
1 2021-09-25 JKS SMS Jastrzębie II - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
2 2021-09-25 JKS SMS Jastrzębie III - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (25:17, 25:4, 0:0)
3 2021-09-25 JKS SMS Jastrzębie - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (14:25, 9:25, 0:0)
4 2021-09-25 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:7, 25:0, 0:0)
5 2021-09-25 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (22:25, 11:25, 0:0)
6 2021-09-25 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 2:1 (25:22, 22:25, 0:0, 15:9)
7 2021-09-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
8 2021-09-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
9 2021-09-25 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:7, 25:6, 0:0)
10 2021-09-26 JKS SMS Jastrzębie II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:1 (25:17, 9:25, 0:0, 15:8)
11 2021-09-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:1 (19:25, 25:21, 0:0, 15:12)
12 2021-09-26 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (3:25, 8:25, 0:0)
13 2021-09-26 JKS SMS Jastrzębie III - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (8:25, 13:25, 0:0)
14 2021-09-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 25:16, 0:0)
15 2021-09-26 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie III 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
16 2021-09-26 JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (22:25, 11:25, 0:0)
17 2021-09-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
18 2021-09-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (25:12, 25:12, 0:0)
19 2021-10-02 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (17:25, 12:25, 0:0)
20 2021-10-02 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
21 2021-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
22 2021-10-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:9, 25:3, 0:0)
23 2021-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie 2:1 (18:25, 25:17, 0:0, 15:13)
24 2021-10-02 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (14:25, 6:25, 0:0)
25 2021-10-02 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)
26 2021-10-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie III 2:1 (22:25, 25:21, 0:0, 15:2)
27 2021-10-02 JKS SMS Jastrzębie III - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)
28 2021-10-03 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (25:23, 21:25, 0:0, 17:15)
29 2021-10-03 JKS SMS Jastrzębie II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (11:25, 12:25, 0:0)
30 2021-10-03 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:1 (25:10, 26:28, 0:0, 15:7)
31 2021-10-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie III 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
32 2021-10-03 JKS SMS Jastrzębie III - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:13, 25:5, 0:0)
33 2021-10-03 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
34 2021-10-03 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
35 2021-10-03 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (6:25, 5:25, 0:0)
36 2021-10-03 BKS STAL Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)