Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Młodziczki

Etap 3

Grupa 31M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 2424010076
2MKS Dwójka Zawiercie 2424111387
3KS Częstochowianka 2424110699
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2313211088
5MKS Dąbrowa Górnicza 231229681
6MUKS Sari Żory 23133114110
7MKS "Silesia" 2201483113
8MOSM Tychy 2200471100
9BKS STAL Bielsko-Biała 2200461100
1 2022-11-26 MOSM Tychy - KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
2 2022-11-26 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (16:25, 25:23, 0:0, 15:12)
3 2022-11-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 2:0 (25:13, 25:19, 0:0)
4 2022-11-26 MKS Dwójka Zawiercie - MKS "Silesia" 2:0 (25:20, 25:16, 0:0)
5 2022-11-26 MKS "Silesia" - MUKS Sari Żory 1:2 (14:25, 25:23, 0:0, 8:15)
6 2022-11-26 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (25:23, 15:25, 0:0, 11:15)
7 2022-11-26 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
8 2022-11-26 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
9 2022-11-26 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (8:25, 22:25, 0:0)
10 2022-12-17 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
11 2022-12-17 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
12 2022-12-17 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
13 2022-12-03 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy 0:0
14 2022-12-03 MOSM Tychy - JKS SMS Jastrzębie 0:0
15 2022-12-03 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 0:0
16 2022-12-03 MKS "Silesia" - KS Częstochowianka 0:0
17 2022-12-03 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
18 2022-12-03 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS "Silesia" 0:0
19 2022-12-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Sari Żory 0:0
20 2022-12-18 MUKS Sari Żory - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
21 2022-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
22 2022-12-10 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie 0:0
23 2022-12-10 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
24 2022-12-10 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka 0:0
25 2022-12-10 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS "Silesia" 0:0
26 2022-12-10 MKS "Silesia" - MOSM Tychy 0:0
27 2022-12-10 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
28 2023-01-14 JKS SMS Jastrzębie - MKS "Silesia" 0:0
29 2023-01-14 MKS "Silesia" - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
30 2023-01-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 0:0
31 2023-01-14 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:0
32 2023-01-14 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
33 2023-01-14 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
34 2023-01-14 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 0:0
35 2023-01-14 MUKS Sari Żory - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
36 2023-01-14 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory 0:0

Grupa 32M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy III2424010060
2UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2424010060
3MOSM Tychy II231228893
4UKS Mikrus Katowice 2312390111
5UKS Sokół '43 Katowice 2201489108
6UKS Blachownia 2200465100
7UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0000000
8UKS Tytan Ostrowy 0000000
9KSS "GUMISIE" Pyskowice 0000000
1 2022-11-26 UKS Mikrus Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (19:25, 13:25, 0:0)
2 2022-11-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:18, 25:10, 0:0)
3 2022-11-26 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Mikrus Katowice 1:2 (25:27, 25:16, 0:0, 11:15)
4 2000-01-01 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
5 2000-01-01 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Tytan Ostrowy 0:0
6 2000-01-01 UKS Tytan Ostrowy - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
7 2022-11-26 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 0:2 (19:25, 19:25, 0:0)
8 2022-11-26 MOSM Tychy III - UKS Blachownia 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
9 2022-11-26 UKS Blachownia - MOSM Tychy II 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
10 2022-12-03 UKS Sokół '43 Katowice - MOSM Tychy II 0:0
11 2022-12-03 MOSM Tychy II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
12 2022-12-03 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
13 2022-12-03 UKS Tytan Ostrowy - UKS Mikrus Katowice 0:0
14 2022-12-03 UKS Mikrus Katowice - UKS Blachownia 0:0
15 2022-12-03 UKS Blachownia - UKS Tytan Ostrowy 0:0
16 2022-12-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 0:0
17 2022-12-03 MOSM Tychy III - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
18 2022-12-03 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
19 2000-01-01 MOSM Tychy III - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
20 2000-01-01 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Tytan Ostrowy 0:0
21 2000-01-01 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy III 0:0
22 2022-12-10 UKS Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
23 2022-12-10 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
24 2022-12-10 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Blachownia 0:0
25 2000-01-01 UKS Mikrus Katowice - MOSM Tychy II 0:0
26 2000-01-01 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
27 2000-01-01 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Mikrus Katowice 0:0
28 2023-01-14 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Blachownia 0:0
29 2023-01-14 UKS Blachownia - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
30 2023-01-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
31 2023-01-14 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSM Tychy III 0:0
32 2023-01-14 MOSM Tychy III - UKS Mikrus Katowice 0:0
33 2023-01-14 UKS Mikrus Katowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
34 2023-01-14 MOSM Tychy II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
35 2023-01-14 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Tytan Ostrowy 0:0
36 2023-01-14 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy II 0:0

Grupa 33

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MCKiS Jaworzno 2424010061
2KS Częstochowianka II2424010277
3MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2424111091
4Volley Dąbrowa Górnicza 231229390
5SPS Politechnika Częstochowska 231228482
6GS UKS Krzanowice 231239096
7JKS SMS Jastrzębie II2201487109
8UKS OLIMPIA Katowice 2201473106
9KPKS Halemba 2200475102
1 2022-11-26 UKS OLIMPIA Katowice - GS UKS Krzanowice 1:2 (12:25, 25:16, 0:0, 9:15)
2 2022-11-26 GS UKS Krzanowice - MCKiS Jaworzno 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
3 2022-11-26 MCKiS Jaworzno - UKS OLIMPIA Katowice 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
4 2022-11-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (25:14, 19:25, 0:0, 15:9)
5 2022-11-26 JKS SMS Jastrzębie II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
6 2022-11-26 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
7 2022-11-26 KS Częstochowianka II - KPKS Halemba 2:0 (25:18, 27:25, 0:0)
8 2022-11-26 KPKS Halemba - SPS Politechnika Częstochowska 0:2 (12:25, 20:25, 0:0)
9 2022-11-26 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
10 2022-12-03 MCKiS Jaworzno - KPKS Halemba 0:0
11 2022-12-03 KPKS Halemba - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
12 2022-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno 0:0
13 2000-01-01 JKS SMS Jastrzębie II - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
14 2000-01-01 UKS OLIMPIA Katowice - KS Częstochowianka II 0:0
15 2000-01-01 KS Częstochowianka II - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
16 2022-12-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GS UKS Krzanowice 0:0
17 2022-12-03 GS UKS Krzanowice - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
18 2022-12-03 SPS Politechnika Częstochowska - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
19 2022-12-10 SPS Politechnika Częstochowska - MCKiS Jaworzno 0:0
20 2022-12-10 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
21 2022-12-10 JKS SMS Jastrzębie II - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
22 2022-12-10 Volley Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice 0:0
23 2022-12-10 GS UKS Krzanowice - KS Częstochowianka II 0:0
24 2022-12-10 KS Częstochowianka II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
25 2022-12-10 KPKS Halemba - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
26 2022-12-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
27 2022-12-10 UKS OLIMPIA Katowice - KPKS Halemba 0:0
28 2022-12-17 MCKiS Jaworzno - KS Częstochowianka II 0:0
29 2022-12-17 KS Częstochowianka II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
30 2022-12-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno 0:0
31 2022-12-17 UKS OLIMPIA Katowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
32 2022-12-17 Volley Dąbrowa Górnicza - SPS Politechnika Częstochowska 0:0
33 2022-12-17 SPS Politechnika Częstochowska - UKS OLIMPIA Katowice 0:0
34 2022-12-17 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
35 2022-12-17 JKS SMS Jastrzębie II - KPKS Halemba 0:0
36 2022-12-17 KPKS Halemba - GS UKS Krzanowice 0:0

Grupa 34

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VC Victoria MOSiR Cieszyn 2424110889
2UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 24241114100
3UKS Spartakus Zabrze 2313210885
4MUKS Pasek Będzin 23123105104
5MUKS Sari Żory II121205037
6BKS STAL Bielsko-Biała II22024114129
7MKS Sokół Radzionków 2200458100
8MCKS Czeladź 110023750
1 2022-11-26 MUKS Pasek Będzin - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:1 (25:22, 25:27, 0:0, 15:5)
2 2022-11-26 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (26:24, 22:25, 0:0, 12:15)
3 2022-11-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
4 2022-11-26 UKS Spartakus Zabrze - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (20:25, 25:18, 0:0, 13:15)
5 2022-11-26 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:13, 25:18, 0:0)
6 2022-11-26 MKS Sokół Radzionków - UKS Spartakus Zabrze 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
7 2022-11-26 MCKS Czeladź - MUKS Sari Żory II 0:2 (15:25, 22:25, 0:0)
2022-11-26 MUKS Sari Żory II - pauzuje0:0
2022-11-26pauzuje- MCKS Czeladź 0:0
8 2022-12-03 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
9 2022-12-03 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Pasek Będzin 0:0
10 2022-12-03 MUKS Pasek Będzin - MUKS Sari Żory II 0:0
11 2022-12-03 UKS Spartakus Zabrze - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
12 2022-12-03 BKS STAL Bielsko-Biała II - MCKS Czeladź 0:0
13 2022-12-03 MCKS Czeladź - UKS Spartakus Zabrze 0:0
14 2022-12-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Sokół Radzionków 0:0
2022-12-03pauzuje- MKS Sokół Radzionków 0:0
2022-12-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
15 2022-12-10 MUKS Pasek Będzin - UKS Spartakus Zabrze 0:0
2022-12-10 UKS Spartakus Zabrze - pauzuje0:0
2022-12-10pauzuje- MUKS Pasek Będzin 0:0
16 2022-12-10 MCKS Czeladź - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
17 2022-12-10 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
18 2022-12-10 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MCKS Czeladź 0:0
19 2022-12-10 MKS Sokół Radzionków - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
20 2022-12-10 BKS STAL Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory II 0:0
21 2022-12-10 MUKS Sari Żory II - MKS Sokół Radzionków 0:0
22 2022-12-17 MCKS Czeladź - MKS Sokół Radzionków 0:0
23 2022-12-17 MKS Sokół Radzionków - MUKS Pasek Będzin 0:0
24 2022-12-17 MUKS Pasek Będzin - MCKS Czeladź 0:0
25 2022-12-17 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
2022-12-17pauzuje- BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
2022-12-17 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
26 2022-12-17 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Spartakus Zabrze 0:0
27 2022-12-17 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Sari Żory II 0:0
28 2022-12-17 MUKS Sari Żory II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0

Grupa 35

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SiKReT Gliwice 2424010037
2UKS Jedynka Rybnik 2424010153
3MKS COPCO Imielin 231228590
4KPKS Halemba II231227094
5MTS As Myszków 121205027
6MKS Czechowice-Dziedzice 2200461100
7MUKS Michałkowice 2200457100
8Lechia Volleyball Mysłowice 110022750
1 2022-11-26 MTS As Myszków - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
2022-11-26pauzuje- MTS As Myszków 0:0
2022-11-26 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0
2 2022-11-26 MUKS Michałkowice - MKS COPCO Imielin 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
3 2022-11-26 MKS COPCO Imielin - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (11:25, 24:26, 0:0)
4 2022-11-26 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice 2:0 (25:3, 25:15, 0:0)
5 2022-11-26 SiKReT Gliwice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
6 2022-11-26 MKS Czechowice-Dziedzice - KPKS Halemba II 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
7 2022-11-26 KPKS Halemba II - SiKReT Gliwice 0:2 (10:25, 10:25, 0:0)
8 2022-12-03 MKS COPCO Imielin - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2022-12-03 MKS COPCO Imielin - pauzuje0:0
2022-12-03pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
9 2022-12-03 MTS As Myszków - SiKReT Gliwice 0:0
10 2022-12-03 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice 0:0
11 2022-12-03 MUKS Michałkowice - MTS As Myszków 0:0
12 2022-12-03 UKS Jedynka Rybnik - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
13 2022-12-03 Lechia Volleyball Mysłowice - KPKS Halemba II 0:0
14 2022-12-03 KPKS Halemba II - UKS Jedynka Rybnik 0:0
15 2022-12-10 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba II 0:0
2022-12-10pauzuje- MUKS Michałkowice 0:0
2022-12-10 KPKS Halemba II - pauzuje0:0
16 2022-12-10 MKS COPCO Imielin - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
17 2022-12-10 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice 0:0
18 2022-12-10 SiKReT Gliwice - MKS COPCO Imielin 0:0
19 2022-12-10 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Rybnik 0:0
20 2022-12-10 UKS Jedynka Rybnik - MTS As Myszków 0:0
21 2022-12-10 MTS As Myszków - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
22 2022-12-17 SiKReT Gliwice - UKS Jedynka Rybnik 0:0
2022-12-17pauzuje- SiKReT Gliwice 0:0
2022-12-17 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
23 2022-12-17 KPKS Halemba II - MTS As Myszków 0:0
24 2022-12-17 MTS As Myszków - MKS COPCO Imielin 0:0
25 2022-12-17 MKS COPCO Imielin - KPKS Halemba II 0:0
26 2022-12-17 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice 0:0
27 2022-12-17 MUKS Michałkowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
28 2022-12-17 MKS Czechowice-Dziedzice - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0

Grupa 36

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KSS "GUMISIE" Pyskowice II0000000
2Akademia Sportu Wojkowice 0000000
3TKKF Szczygłowice 0000000
1 2000-01-01 Akademia Sportu Wojkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice II 0:0
2 2000-01-01 KSS "GUMISIE" Pyskowice II - TKKF Szczygłowice 0:0
3 2000-01-01 TKKF Szczygłowice - Akademia Sportu Wojkowice 0:0
4 2022-12-10 Akademia Sportu Wojkowice - TKKF Szczygłowice 0:0
5 2022-12-10 TKKF Szczygłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice II 0:0
6 2022-12-10 KSS "GUMISIE" Pyskowice II - Akademia Sportu Wojkowice 0:0
7 2022-12-17 TKKF Szczygłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice II 0:0
8 2022-12-17 KSS "GUMISIE" Pyskowice II - Akademia Sportu Wojkowice 0:0
9 2022-12-17 Akademia Sportu Wojkowice - TKKF Szczygłowice 0:0

Etap 2

Grupa 21M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8157152414288
2JKS SMS Jastrzębie 8157155435370
3MKS Dąbrowa Górnicza 8135129415385
4MUKS Sari Żory 8135129421397
5KS Częstochowianka 8135119427415
6MKS Dwójka Zawiercie 81131012449428
7UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 8113911383378
8UKS Sokół '43 Katowice 891214270393
9UKS Tytan Ostrowy 880116255415
1 2022-10-23 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Sari Żory 2:0 (25:9, 25:23, 0:0)
2 2022-10-23 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:21, 16:25, 0:0, 16:14)
3 2022-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
4 2022-10-15 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (23:25, 25:20, 0:0, 15:5)
5 2022-10-15 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 2:1 (25:18, 22:25, 0:0, 15:11)
6 2022-10-15 JKS SMS Jastrzębie - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:17, 25:9, 0:0)
7 2022-10-29 UKS Tytan Ostrowy - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
8 2022-10-29 UKS Sokół '43 Katowice - KS Częstochowianka 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
9 2022-10-29 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (27:25, 25:13, 0:0)
10 2022-10-22 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
11 2022-10-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka 2:0 (25:21, 25:9, 0:0)
12 2022-10-22 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (20:25, 25:22, 0:0, 5:15)
13 2022-10-22 MUKS Sari Żory - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
14 2022-10-22 UKS Sokół '43 Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (8:25, 19:25, 0:0)
15 2022-10-22 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MUKS Sari Żory 1:2 (8:25, 25:20, 0:0, 11:15)
16 2022-10-22 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy 2:1 (25:20, 23:25, 0:0, 15:6)
17 2022-10-22 UKS Tytan Ostrowy - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
18 2022-10-22 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:27, 25:15, 0:0, 15:9)
19 2022-11-05 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:8, 25:6, 0:0)
20 2022-11-05 UKS Tytan Ostrowy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
21 2022-11-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (27:25, 25:22, 0:0)
22 2022-11-05 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (18:25, 12:25, 0:0)
23 2022-11-05 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:23, 24:26, 0:0, 16:14)
24 2022-11-05 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
25 2022-11-05 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 2:1 (19:25, 25:14, 0:0, 15:12)
26 2022-11-05 MUKS Sari Żory - KS Częstochowianka 1:2 (27:25, 30:32, 0:0, 9:15)
27 2022-11-05 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (22:25, 22:25, 0:0)
28 2022-11-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
29 2022-11-19 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)
30 2022-11-19 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (16:25, 26:24, 0:0, 15:13)
31 2022-11-19 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:12, 25:8, 0:0)
32 2022-11-19 UKS Tytan Ostrowy - MUKS Sari Żory 0:2 (19:25, 13:25, 0:0)
33 2022-11-19 MUKS Sari Żory - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:22, 15:25, 0:0, 15:4)
34 2022-11-19 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:19, 22:25, 0:0, 16:14)
35 2022-11-19 MKS Dwójka Zawiercie - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:1 (19:25, 25:15, 0:0, 15:12)
36 2022-11-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS Częstochowianka 1:2 (28:26, 11:25, 0:0, 12:15)

Grupa 22M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 8168160400240
2BKS STAL Bielsko-Biała 8146135398335
3MKS "Silesia" 8135117368364
4MOSM Tychy III8135107367341
5UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8135118372358
6UKS Blachownia 8113710318366
7KS Częstochowianka II8102513354375
8KPKS Halemba 8102413292387
9Volley Dąbrowa Górnicza 880216318421
1 2022-10-15 BKS STAL Bielsko-Biała - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:20, 25:11, 0:0)
2 2022-10-15 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS "Silesia" 0:2 (21:25, 14:25, 0:0)
3 2022-10-15 MKS "Silesia" - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
4 2022-10-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)
5 2022-10-15 MOSM Tychy III - KPKS Halemba 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
6 2022-10-15 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
7 2022-10-15 UKS Blachownia - MOSM Tychy 0:2 (8:25, 8:25, 0:0)
8 2022-10-15 MOSM Tychy - KS Częstochowianka II 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
9 2022-10-15 KS Częstochowianka II - UKS Blachownia 0:2 (18:25, 23:25, 0:0)
10 2022-11-06 MOSM Tychy - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
11 2022-11-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała 2:1 (12:25, 25:17, 0:0, 15:7)
12 2022-11-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
13 2022-10-22 KPKS Halemba - Volley Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:20, 23:25, 0:0, 15:11)
14 2022-10-22 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Blachownia 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
15 2022-10-22 UKS Blachownia - KPKS Halemba 0:2 (6:25, 25:27, 0:0)
16 2022-10-22 MKS "Silesia" - KS Częstochowianka II 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
17 2022-10-22 KS Częstochowianka II - MOSM Tychy III 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
18 2022-10-22 MOSM Tychy III - MKS "Silesia" 2:1 (19:25, 25:19, 0:0, 16:14)
19 2022-11-05 KS Częstochowianka II - KPKS Halemba 2:0 (25:11, 25:8, 0:0)
20 2022-11-05 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
21 2022-11-05 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka II 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
22 2022-11-05 UKS Blachownia - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)
23 2022-11-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS "Silesia" 1:2 (25:17, 21:25, 0:0, 11:15)
24 2022-11-05 MKS "Silesia" - UKS Blachownia 2:0 (25:23, 25:13, 0:0)
25 2022-11-05 MOSM Tychy - MOSM Tychy III 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
26 2022-11-05 MOSM Tychy III - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
27 2022-11-05 Volley Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
28 2022-11-19 MOSM Tychy III - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
29 2022-11-19 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Blachownia 2:1 (25:23, 15:25, 0:0, 15:6)
30 2022-11-19 UKS Blachownia - MOSM Tychy III 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
31 2022-11-19 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
32 2022-11-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Częstochowianka II 2:1 (25:19, 24:26, 0:0, 15:12)
33 2022-11-19 KS Częstochowianka II - Volley Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:13, 18:25, 0:0, 15:4)
34 2022-11-19 MKS "Silesia" - KPKS Halemba 2:0 (25:21, 25:20, 0:0)
35 2022-11-19 KPKS Halemba - MOSM Tychy 0:2 (19:25, 12:25, 0:0)
36 2022-11-19 MOSM Tychy - MKS "Silesia" 2:0 (25:13, 25:5, 0:0)

Grupa 23M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Mikrus Katowice 8168162426284
2MOSM Tychy II8157153414330
3KSS "GUMISIE" Pyskowice 8146125390321
4SPS Politechnika Częstochowska 8135106375318
5MKS-MOS Płomień Sosnowiec 8113811383376
6JKS SMS Jastrzębie II8102712364420
7MUKS Sari Żory II8102613337416
8VC Victoria MOSiR Cieszyn 8102413296412
9UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 891215295403
1 2022-10-15 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSM Tychy II 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
2 2022-10-15 MOSM Tychy II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
3 2022-10-15 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (15:25, 11:25, 0:0)
4 2022-10-15 UKS Mikrus Katowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
5 2022-10-15 VC Victoria MOSiR Cieszyn - SPS Politechnika Częstochowska 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
6 2022-10-15 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Mikrus Katowice 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
7 2022-10-15 JKS SMS Jastrzębie II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (17:25, 25:17, 0:0, 4:15)
8 2022-10-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory II 1:2 (28:30, 25:10, 0:0, 8:15)
9 2022-10-15 MUKS Sari Żory II - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (19:25, 19:25, 0:0)
10 2022-10-22 MOSM Tychy II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:1 (22:25, 25:21, 0:0, 15:13)
11 2022-10-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Mikrus Katowice 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
12 2022-10-22 UKS Mikrus Katowice - MOSM Tychy II 2:1 (25:14, 22:25, 0:0, 15:13)
13 2022-10-22 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
14 2022-10-22 JKS SMS Jastrzębie II - SPS Politechnika Częstochowska 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
15 2022-10-22 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
16 2022-10-22 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (30:28, 25:5, 0:0)
17 2022-10-22 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
18 2022-10-22 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:11, 25:23, 0:0)
19 2022-11-05 MOSM Tychy II - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:23, 25:22, 0:0)
20 2022-11-05 SPS Politechnika Częstochowska - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
21 2022-11-05 MUKS Sari Żory II - MOSM Tychy II 0:2 (22:25, 14:25, 0:0)
22 2022-11-05 UKS Mikrus Katowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)
23 2022-11-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (25:18, 24:26, 0:0, 15:9)
24 2022-11-05 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Mikrus Katowice 0:2 (9:25, 28:30, 0:0)
25 2022-11-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
26 2022-11-05 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (27:25, 25:19, 0:0)
27 2022-11-05 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (20:25, 9:25, 0:0)
28 2022-11-19 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MOSM Tychy II 0:2 (11:25, 18:25, 0:0)
29 2022-11-19 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
30 2022-11-19 JKS SMS Jastrzębie II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (25:17, 21:25, 0:0, 17:19)
31 2022-11-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Mikrus Katowice 0:2 (11:25, 17:25, 0:0)
32 2022-11-19 UKS Mikrus Katowice - MUKS Sari Żory II 2:1 (19:25, 25:14, 0:0, 15:7)
33 2022-11-19 MUKS Sari Żory II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (15:25, 25:23, 0:0, 11:15)
34 2022-11-19 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:18, 27:25, 0:0)
35 2022-11-19 SPS Politechnika Częstochowska - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
36 2022-11-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (24:26, 12:25, 0:0)

Grupa 24

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MCKiS Jaworzno 7147142365233
2GS UKS Krzanowice 7125115346310
3UKS Spartakus Zabrze 711496331294
4MKS Sokół Radzionków 711497345327
5MUKS Pasek Będzin 711498344338
6MCKS Czeladź 710378311307
7KPKS Halemba II781212241340
8UKS Jedynka Rybnik 770114231365
1 2022-11-20 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba II 2:0 (25:22, 25:12, 0:0)
2 2022-11-20 KPKS Halemba II - MCKS Czeladź 0:2 (19:25, 8:25, 0:0)
3 2022-11-20 MCKS Czeladź - GS UKS Krzanowice 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)
4 2022-10-15 UKS Jedynka Rybnik - MKS Sokół Radzionków 0:2 (12:25, 25:27, 0:0)
5 2022-10-15 MKS Sokół Radzionków - UKS Spartakus Zabrze 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
6 2022-10-15 UKS Spartakus Zabrze - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
7 2022-10-15 MCKiS Jaworzno - MUKS Pasek Będzin 2:1 (21:25, 25:6, 0:0, 15:11)
2022-10-15 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2022-10-15pauzuje- MUKS Pasek Będzin 0:0
8 2022-10-22 MKS Sokół Radzionków - GS UKS Krzanowice 2:1 (25:22, 24:26, 0:0, 15:10)
9 2022-10-22 GS UKS Krzanowice - MCKiS Jaworzno 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
10 2022-10-22 MCKiS Jaworzno - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
11 2022-10-22 KPKS Halemba II - MUKS Pasek Będzin 0:2 (19:25, 19:25, 0:0)
12 2022-10-22 MUKS Pasek Będzin - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (23:25, 25:13, 0:0, 15:11)
13 2022-10-22 UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba II 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
14 2022-10-22 MCKS Czeladź - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
2022-10-22pauzuje- UKS Spartakus Zabrze 0:0
2022-10-22 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
15 2022-11-05 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:8, 25:12, 0:0)
2022-11-05 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2022-11-05pauzuje- GS UKS Krzanowice 0:0
16 2022-11-05 MUKS Pasek Będzin - MKS Sokół Radzionków 2:1 (20:25, 25:23, 0:0, 17:15)
17 2022-11-05 MKS Sokół Radzionków - MCKS Czeladź 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
18 2022-11-05 MCKS Czeladź - MUKS Pasek Będzin 0:2 (17:25, 10:25, 0:0)
19 2022-11-05 MCKiS Jaworzno - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
20 2022-11-05 UKS Spartakus Zabrze - KPKS Halemba II 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
21 2022-11-05 KPKS Halemba II - MCKiS Jaworzno 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
22 2022-11-19 UKS Spartakus Zabrze - GS UKS Krzanowice 1:2 (25:17, 23:25, 0:0, 12:15)
23 2022-11-19 GS UKS Krzanowice - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
24 2022-11-19 MUKS Pasek Będzin - UKS Spartakus Zabrze 0:2 (11:25, 23:25, 0:0)
25 2022-11-21 MKS Sokół Radzionków - KPKS Halemba II 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
2022-11-21pauzuje- KPKS Halemba II 0:0
2022-11-21 MKS Sokół Radzionków - pauzuje0:0
26 2022-11-19 MCKS Czeladź - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:22, 25:13, 0:0)
27 2022-11-19 UKS Jedynka Rybnik - MCKiS Jaworzno 0:2 (14:25, 3:25, 0:0)
28 2022-11-19 MCKiS Jaworzno - MCKS Czeladź 2:1 (14:25, 25:19, 0:0, 15:8)

Grupa 25

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS OLIMPIA Katowice 6115104308229
2BKS STAL Bielsko-Biała II610494290217
3MKS Czechowice-Dziedzice 640112158310
1 2022-10-22 UKS OLIMPIA Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
2 2022-10-22 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
3 2022-10-22 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS OLIMPIA Katowice 0:2 (19:25, 22:25, 0:0)
4 2022-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
5 2022-11-05 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS OLIMPIA Katowice 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
6 2022-11-05 UKS OLIMPIA Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:15, 25:23, 0:0)
7 2022-11-19 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS OLIMPIA Katowice 1:2 (25:23, 14:25, 0:0, 10:15)
8 2022-11-19 UKS OLIMPIA Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (25:19, 20:25, 0:0, 15:7)
9 2022-11-19 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 8168161411211
2JKS SMS Jastrzębie 8157152402223
3MUKS Sari Żory 8135106352276
4BKS STAL Bielsko-Biała 8135107330319
5MOSM Tychy 8124108383334
6UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 8113711351347
7MOSM Tychy II8113611303359
8VC Victoria MOSiR Cieszyn 891214191372
9KPKS Halemba II880016118400
1 2022-10-01 MOSM Tychy II - MUKS Sari Żory 0:2 (17:25, 7:25, 0:0)
2 2022-10-01 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
3 2022-10-01 MOSM Tychy - MOSM Tychy II 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
4 2022-10-01 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:2 (18:25, 25:21, 0:0, 7:15)
5 2022-10-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
6 2022-10-01 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
7 2022-10-01 KPKS Halemba II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:2 (16:25, 6:25, 0:0)
8 2022-10-01 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (10:25, 6:25, 0:0)
9 2022-10-01 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba II 2:0 (25:8, 25:6, 0:0)
10 2022-10-02 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II 2:0 (25:6, 25:11, 0:0)
11 2022-10-02 MOSM Tychy II - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (26:28, 18:25, 0:0)
12 2022-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (11:25, 10:25, 0:0)
13 2022-10-02 MUKS Sari Żory - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:19, 25:2, 0:0)
14 2022-10-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
15 2022-10-02 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Sari Żory 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
16 2022-10-02 MOSM Tychy - KPKS Halemba II 2:0 (25:7, 25:5, 0:0)
17 2022-10-02 KPKS Halemba II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (5:25, 5:25, 0:0)
18 2022-10-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
19 2022-10-08 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba II 2:0 (25:5, 25:10, 0:0)
20 2022-10-08 KPKS Halemba II - MOSM Tychy II 0:2 (6:25, 11:25, 0:0)
21 2022-10-08 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (14:25, 25:21, 0:0, 15:13)
22 2022-10-08 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (3:25, 10:25, 0:0)
23 2022-10-08 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy 2:0 (25:14, 25:15, 0:0)
24 2022-10-08 MOSM Tychy - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
25 2022-10-08 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (11:25, 8:25, 0:0)
26 2022-10-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Sari Żory 2:0 (25:4, 25:9, 0:0)
27 2022-10-08 MUKS Sari Żory - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
28 2022-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy II 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
29 2022-10-09 MOSM Tychy II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:13, 25:17, 0:0)
30 2022-10-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (10:25, 3:25, 0:0)
31 2022-10-09 KPKS Halemba II - MUKS Sari Żory 0:2 (6:25, 12:25, 0:0)
32 2022-10-09 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (25:27, 19:25, 0:0)
33 2022-10-09 JKS SMS Jastrzębie - KPKS Halemba II 2:0 (25:5, 25:5, 0:0)
34 2022-10-09 MOSM Tychy - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 (21:25, 25:19, 0:0, 9:15)
35 2022-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)
36 2022-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2:1 (19:25, 25:18, 0:0, 15:13)

Grupa 2 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 7147140353195
2UKS Sokół '43 Katowice 7136123346279
3UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 7125105332234
4MKS "Silesia" 711488315317
5KPKS Halemba 792511275345
6Volley Dąbrowa Górnicza 792511263353
7MKS-MOS Płomień Sosnowiec 792512269368
8UKS Mikrus Katowice 770514328390
1 2022-10-01 KPKS Halemba - MKS "Silesia" 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
2 2022-10-01 MKS "Silesia" - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
3 2022-10-01 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
4 2022-10-01 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (25:23, 24:26, 0:0, 8:15)
2022-10-01 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2022-10-01pauzuje- MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:0
5 2022-10-01 UKS Mikrus Katowice - UKS Sokół '43 Katowice 1:2 (18:25, 25:22, 0:0, 13:15)
6 2022-10-01 UKS Sokół '43 Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
7 2022-10-01 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Mikrus Katowice 2:1 (23:25, 25:14, 0:0, 15:8)
8 2022-10-02 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)
2022-10-02pauzuje- KPKS Halemba 0:0
2022-10-02 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
9 2022-10-02 MKS "Silesia" - UKS Mikrus Katowice 2:1 (20:25, 25:14, 0:0, 15:13)
10 2022-10-02 UKS Mikrus Katowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
11 2022-10-02 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS "Silesia" 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
12 2022-10-02 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
13 2022-10-02 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:4, 25:13, 0:0)
14 2022-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (8:25, 11:25, 0:0)
15 2022-10-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KPKS Halemba 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
16 2022-10-08 KPKS Halemba - Volley Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:13, 18:25, 0:0, 7:15)
17 2022-10-08 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (9:25, 10:25, 0:0)
18 2022-10-08 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Mikrus Katowice 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
2022-10-08pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
2022-10-08 UKS Mikrus Katowice - pauzuje0:0
19 2022-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS "Silesia" 1:2 (15:25, 25:21, 0:0, 9:15)
20 2022-10-08 MKS "Silesia" - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (19:25, 20:25, 0:0)
21 2022-10-08 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
22 2022-10-09 KPKS Halemba - UKS Mikrus Katowice 2:1 (18:25, 25:22, 0:0, 15:6)
23 2022-10-09 UKS Mikrus Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (13:25, 25:7, 0:0, 12:15)
24 2022-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba 0:2 (17:25, 22:25, 0:0)
25 2022-10-09 MKS "Silesia" - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (16:25, 9:25, 0:0)
2022-10-09pauzuje- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
2022-10-09 MKS "Silesia" - pauzuje0:0
26 2022-10-09 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (12:25, 22:25, 0:0)
27 2022-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (28:26, 25:6, 0:0)
28 2022-10-09 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (18:25, 11:25, 0:0)

Grupa 3 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 7147140350194
2MKS Dwójka Zawiercie 7136124351246
3UKS Tytan Ostrowy 7125114332253
4UKS Blachownia 710378299303
5KS Częstochowianka II710368267304
6KSS "GUMISIE" Pyskowice 792411270335
7SPS Politechnika Częstochowska 792411251340
8UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 770214228373
1 2022-10-01 UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
2 2022-10-01 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SPS Politechnika Częstochowska 1:2 (25:22, 12:25, 0:0, 6:15)
3 2022-10-01 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Blachownia 2:0 (27:25, 25:22, 0:0)
4 2022-10-01 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (20:25, 15:25, 0:0)
5 2022-10-01 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy 2:1 (25:22, 20:25, 0:0, 15:9)
6 2022-10-01 UKS Tytan Ostrowy - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
7 2022-10-01 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II 2:0 (25:6, 25:21, 0:0)
2022-10-01 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2022-10-01pauzuje- KS Częstochowianka II 0:0
8 2022-10-02 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka 0:2 (11:25, 8:25, 0:0)
9 2022-10-02 KS Częstochowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
10 2022-10-02 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
11 2022-10-02 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
12 2022-10-02 UKS Blachownia - KS Częstochowianka II 2:0 (25:23, 25:16, 0:0)
13 2022-10-02 KS Częstochowianka II - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
14 2022-10-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (7:25, 14:25, 0:0)
2022-10-02pauzuje- MKS Dwójka Zawiercie 0:0
2022-10-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
15 2022-10-08 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (20:25, 13:25, 0:0)
2022-10-08 UKS Tytan Ostrowy - pauzuje0:0
2022-10-08pauzuje- SPS Politechnika Częstochowska 0:0
16 2022-10-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka II 0:2 (24:26, 17:25, 0:0)
17 2022-10-08 KS Częstochowianka II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
18 2022-10-08 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:1 (20:25, 25:16, 0:0, 15:12)
19 2022-10-08 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Blachownia 2:1 (25:10, 13:25, 0:0, 15:8)
20 2022-10-08 UKS Blachownia - KS Częstochowianka 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
21 2022-10-08 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
22 2022-10-09 KS Częstochowianka II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (5:25, 12:25, 0:0)
23 2022-10-09 MKS Dwójka Zawiercie - SPS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:18, 25:6, 0:0)
24 2022-10-09 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II 0:2 (20:25, 9:25, 0:0)
25 2022-10-07 UKS Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
2022-10-07pauzuje- UKS Blachownia 0:0
2022-10-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
26 2022-10-09 KS Częstochowianka - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:10, 25:12, 0:0)
27 2022-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (14:25, 8:25, 0:0)
28 2022-10-09 UKS Tytan Ostrowy - KS Częstochowianka 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)

Grupa 4 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy III6126121313175
2JKS SMS Jastrzębie II610494279252
3MUKS Sari Żory II68248222264
4BKS STAL Bielsko-Biała II660012178301
1 2022-10-01 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
2 2022-10-01 MUKS Sari Żory II - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:13, 25:14, 0:0)
3 2022-10-01 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (22:25, 14:25, 0:0)
4 2022-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (21:25, 12:25, 0:0)
5 2022-10-09 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy III 1:2 (16:25, 25:23, 0:0, 13:15)
6 2022-10-09 MOSM Tychy III - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
7 2022-10-02 MUKS Sari Żory II - MOSM Tychy III 0:2 (13:25, 12:25, 0:0)
8 2022-10-02 MOSM Tychy III - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:8, 25:14, 0:0)
9 2022-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory II 0:2 (13:25, 24:26, 0:0)
10 2022-10-08 MOSM Tychy III - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:17, 25:8, 0:0)
11 2022-10-08 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
12 2022-10-08 MUKS Sari Żory II - MOSM Tychy III 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)