Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

Młodziczki

Etap 5

Grupa 42M - o miejsca 5-8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 4

Grupa 31M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie 6115104313263
2MKS Dąbrowa Górnicza 6115104306269
3MKS Dwójka Zawiercie II68278293297
4UKS Tytan Ostrowy 660112227310
1 2024-01-13 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie II 2:1 (14:25, 25:14, 0:0, 15:13)
2 2024-01-13 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (25:21, 17:25, 0:0, 7:15)
3 2024-01-13 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
4 2024-01-20 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dwójka Zawiercie II 2:1 (25:16, 20:25, 0:0, 15:12)
5 2024-01-20 MKS Dwójka Zawiercie II - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)
6 2024-01-20 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
7 2024-01-21 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (14:25, 25:27, 0:0)
8 2024-01-21 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:22, 25:15, 0:0)
9 2024-01-21 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
10 2024-02-24 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 19:25, 0:0)
11 2024-02-24 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
12 2024-02-24 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Tytan Ostrowy 2:1 (25:18, 20:25, 0:0, 15:6)

Grupa 32M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 6126122327249
2JKS SMS Jastrzębie 69386305270
3MUKS Sari Żory 69367287281
4MKS Silesia Volley Mysłowice 660112194313
1 2024-01-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MUKS Sari Żory 2:0 (28:26, 26:24, 0:0)
2 2024-01-13 MUKS Sari Żory - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:0 (25:23, 25:8, 0:0)
3 2024-01-13 MKS Silesia Volley Mysłowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 1:2 (11:25, 25:23, 0:0, 7:15)
4 2024-02-17 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory 1:2 (25:22, 20:25, 0:0, 12:15)
5 2024-02-17 MUKS Sari Żory - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
6 2024-02-17 MKS Silesia Volley Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
7 2024-02-18 MKS Silesia Volley Mysłowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (9:25, 13:25, 0:0)
8 2024-02-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 2:1 (25:16, 19:25, 0:0, 15:13)
9 2024-02-18 JKS SMS Jastrzębie - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:0 (25:7, 25:18, 0:0)
10 2024-02-19 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (22:25, 17:25, 0:0)
11 2024-02-19 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (20:25, 24:26, 0:0)
12 2024-02-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MUKS Sari Żory 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)

Grupa 33

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 6126121312230
2MCKiS Jaworzno 6115104318254
3JKS SMS Jastrzębie II610486290263
4MKS ZORZA Wodzisław Śląski 610487306295
5MUKS Sari Żory II69367247291
6UKS Blachownia 68268289276
7UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 68259273309
8Volley Dąbrowa Górnicza 671510257312
9UKS Sokół '43 Katowice 660412269331
1 2024-01-13 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
2 2024-01-13 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (25:19, 15:25, 0:0, 5:15)
3 2024-01-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:1 (29:27, 16:25, 0:0, 15:9)
4 2024-01-13 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory II 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
5 2024-01-13 MUKS Sari Żory II - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
6 2024-01-13 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
7 2024-01-13 KS Częstochowianka - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:22, 25:20, 0:0)
8 2024-01-13 MCKiS Jaworzno - UKS Blachownia 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
9 2024-01-13 UKS Blachownia - KS Częstochowianka 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
10 2024-01-20 KS Częstochowianka - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)
11 2024-01-20 JKS SMS Jastrzębie II - Volley Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:13, 23:25, 0:0, 15:7)
12 2024-01-20 Volley Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka 0:2 (24:26, 11:25, 0:0)
13 2024-01-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
14 2024-01-20 MUKS Sari Żory II - UKS Blachownia 2:1 (15:25, 25:20, 0:0, 15:13)
15 2024-01-20 UKS Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (27:25, 25:17, 0:0)
16 2024-01-20 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (25:16, 21:25, 0:0, 10:15)
17 2024-01-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MCKiS Jaworzno 0:2 (22:25, 20:25, 0:0)
18 2024-01-20 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice 2:1 (25:20, 21:25, 0:0, 15:10)
19 2024-02-24 Volley Dąbrowa Górnicza - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:18, 25:6, 0:0)
20 2024-02-24 MUKS Sari Żory II - MCKiS Jaworzno 0:2 (16:25, 9:25, 0:0)
21 2024-02-24 MCKiS Jaworzno - Volley Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:9, 25:27, 0:0, 15:3)
22 2024-02-24 UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:9, 25:20, 0:0)
23 2024-02-24 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
24 2024-02-24 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Blachownia 2:1 (10:25, 25:17, 0:0, 15:10)
25 2024-02-24 UKS Sokół '43 Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (25:13, 17:25, 0:0, 2:15)
26 2024-02-24 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
27 2024-02-24 KS Częstochowianka - UKS Sokół '43 Katowice 2:1 (25:9, 21:25, 0:0, 15:9)
28 2024-03-02 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS Blachownia 0:0
29 2024-03-02 UKS Blachownia - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
30 2024-03-02 UKS Sokół '43 Katowice - Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
31 2024-03-02 JKS SMS Jastrzębie II - MCKiS Jaworzno 0:0
32 2024-03-02 MCKiS Jaworzno - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
33 2024-03-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 0:0
34 2024-03-02 MUKS Sari Żory II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
35 2024-03-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka 0:0
36 2024-03-02 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory II 0:0

Grupa 34

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS STAL Bielsko-Biała 6115103302225
2MOSM Tychy 6115115337299
3UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 6104106329322
4MUKS Pasek Będzin 69386300270
5BKS STAL Bielsko-Biała II69378283294
6MKS Sokół Radzionków 69368267298
7KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 68259269306
8UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 682510281314
9MKS Bielsko-Biała 660512301341
1 2024-02-25 MOSM Tychy - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (25:18, 23:25, 0:0, 14:16)
2 2024-02-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
3 2024-02-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy 1:2 (25:19, 18:25, 0:0, 11:15)
4 2024-01-13 MKS Sokół Radzionków - MUKS Pasek Będzin 2:1 (19:25, 25:23, 0:0, 15:11)
5 2024-01-13 MUKS Pasek Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 (23:25, 25:22, 0:0, 9:15)
6 2024-01-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
7 2024-01-13 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (14:25, 25:23, 0:0, 13:15)
8 2024-01-13 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
9 2024-01-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 25:9, 0:0)
10 2024-01-20 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
11 2024-01-20 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:17, 25:19, 0:0)
12 2024-01-20 MKS Sokół Radzionków - MOSM Tychy 0:2 (15:25, 19:25, 0:0)
13 2024-01-20 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Bielsko-Biała 2:1 (25:13, 23:25, 0:0, 17:15)
14 2024-01-20 MKS Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 (25:15, 21:25, 0:0, 10:15)
15 2024-01-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
16 2024-01-20 MUKS Pasek Będzin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
17 2024-01-20 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:2 (25:8, 25:27, 0:0, 8:15)
18 2024-01-20 BKS STAL Bielsko-Biała II - MUKS Pasek Będzin 0:2 (8:25, 22:25, 0:0)
19 2024-02-24 MOSM Tychy - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:21, 23:25, 0:0, 15:12)
20 2024-02-24 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy 1:2 (25:12, 16:25, 0:0, 14:16)
21 2024-02-24 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:2 (24:26, 26:24, 0:0, 4:15)
22 2024-02-24 MKS Sokół Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
23 2024-02-24 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Bielsko-Biała 2:1 (25:19, 17:25, 0:0, 15:8)
24 2024-02-24 MKS Bielsko-Biała - MKS Sokół Radzionków 1:2 (22:25, 25:11, 0:0, 12:15)
25 2024-02-24 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:19, 25:15, 0:0)
26 2024-02-24 MUKS Pasek Będzin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:19, 25:17, 0:0)
27 2024-02-24 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (11:25, 9:25, 0:0)
28 2024-03-02 MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy 0:0
29 2024-03-02 MOSM Tychy - MKS Bielsko-Biała 0:0
30 2024-03-02 MKS Bielsko-Biała - MUKS Pasek Będzin 0:0
31 2024-03-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
32 2024-03-02 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Sokół Radzionków 0:0
33 2024-03-02 MKS Sokół Radzionków - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
34 2024-03-02 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
35 2024-03-02 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
36 2024-03-02 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0

Grupa 35

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSiR Łaziska Górne 6115105305277
2MKS Dąbrowa Górnicza II6104105314254
3UKS Blachownia II69397311293
4KPKS Halemba 48483238169
5Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 47373205151
6UKS Spartakus Zabrze 660112173306
7UKS VT Aquaplus Bobrowniki 45136150185
8MKS COPCO Imielin 44018135204
9GS UKS Krzanowice 231228375
1 2024-01-13 UKS Spartakus Zabrze - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (19:25, 16:25, 0:0)
2 2024-01-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:1 (21:25, 25:9, 0:0, 16:14)
3 2024-01-13 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:11, 25:5, 0:0)
4 2024-01-13 KPKS Halemba - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)
5 2024-01-13 MOSiR Łaziska Górne - UKS Blachownia II 2:1 (25:18, 25:27, 0:0, 15:13)
6 2024-01-13 UKS Blachownia II - KPKS Halemba 1:2 (11:25, 25:23, 0:0, 8:15)
7 2024-03-16 MKS COPCO Imielin - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 0:0
8 2024-03-16 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - GS UKS Krzanowice 0:0
9 2024-03-16 GS UKS Krzanowice - MKS COPCO Imielin 0:0
10 2024-01-20 UKS Blachownia II - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
11 2024-01-20 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:12, 25:10, 0:0)
12 2024-01-20 UKS Spartakus Zabrze - UKS Blachownia II 0:2 (16:25, 18:25, 0:0)
13 2024-01-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:10, 25:15, 0:0)
14 2024-01-20 MKS COPCO Imielin - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (18:25, 20:25, 0:0)
15 2024-01-20 MOSiR Łaziska Górne - MKS Dąbrowa Górnicza II 2:1 (9:25, 25:19, 0:0, 15:13)
16 2024-03-09 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba 0:0
17 2024-03-09 KPKS Halemba - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0
18 2024-03-09 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - GS UKS Krzanowice 0:0
19 2024-02-24 UKS Spartakus Zabrze - MOSiR Łaziska Górne 1:2 (12:25, 25:16, 0:0, 4:15)
20 2024-02-24 MOSiR Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
21 2024-02-24 GS UKS Krzanowice - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:6, 25:19, 0:0)
22 2024-02-24 UKS Blachownia II - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 1:2 (25:17, 23:25, 0:0, 7:15)
23 2024-02-24 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MKS COPCO Imielin 2:0 (25:5, 25:13, 0:0)
24 2024-02-24 MKS COPCO Imielin - UKS Blachownia II 1:2 (25:14, 19:25, 0:0, 10:15)
25 2024-02-24 KPKS Halemba - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:1 (23:25, 25:7, 0:0, 15:13)
26 2024-02-24 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
27 2024-02-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - KPKS Halemba 1:2 (10:25, 25:22, 0:0, 10:15)
28 2024-03-02 MKS COPCO Imielin - KPKS Halemba 0:0
29 2024-03-02 KPKS Halemba - UKS Spartakus Zabrze 0:0
30 2024-03-02 UKS Spartakus Zabrze - MKS COPCO Imielin 0:0
31 2024-03-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Blachownia II 0:0
32 2024-03-02 UKS Blachownia II - GS UKS Krzanowice 0:0
33 2024-03-02 GS UKS Krzanowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
34 2024-03-02 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MOSiR Łaziska Górne 0:0
35 2024-03-02 MOSiR Łaziska Górne - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 0:0
36 2024-03-02 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0

Grupa 36

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SPRINT Katowice 6115115340285
2Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 59494266231
3UKS Dębowianka 59485266250
4MTS As Myszków 58375248211
5MKS Czechowice-Dziedzice 68288287311
6MCKS Czeladź 57267251274
7UKS MOSM Bytom 56138224244
8VC Victoria MOSiR Cieszyn 550010176252
1 2024-01-13 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (19:25, 25:13, 0:0, 15:7)
2 2024-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice - MCKS Czeladź 1:2 (20:25, 25:23, 0:0, 12:15)
3 2024-01-13 MCKS Czeladź - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
4 2024-01-13 MTS As Myszków - UKS SPRINT Katowice 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
5 2024-01-13 UKS SPRINT Katowice - UKS MOSM Bytom 2:1 (15:25, 25:22, 0:0, 15:9)
6 2024-01-13 UKS MOSM Bytom - MTS As Myszków 0:2 (9:25, 27:29, 0:0)
7 2024-01-13 UKS Dębowianka - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:17, 27:25, 0:0)
2024-01-13 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje0:0
2024-01-13pauzuje- UKS Dębowianka 0:0
8 2024-01-20 UKS SPRINT Katowice - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:1 (20:25, 25:14, 0:0, 15:8)
9 2024-01-20 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
10 2024-01-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS SPRINT Katowice 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
11 2024-01-20 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Dębowianka 1:2 (25:16, 11:25, 0:0, 13:15)
12 2024-01-20 UKS Dębowianka - MTS As Myszków 0:2 (23:25, 6:25, 0:0)
13 2024-01-20 MTS As Myszków - MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (25:4, 21:25, 0:0, 15:7)
14 2024-01-20 UKS MOSM Bytom - MCKS Czeladź 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
2024-01-20pauzuje- UKS MOSM Bytom 0:0
2024-01-20 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
15 2024-02-24 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - MTS As Myszków 2:1 (25:17, 20:25, 0:0, 15:13)
2024-02-24 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2024-02-24pauzuje- Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 0:0
16 2024-02-24 UKS Dębowianka - UKS SPRINT Katowice 2:1 (25:22, 25:27, 0:0, 16:14)
17 2024-02-24 UKS SPRINT Katowice - MCKS Czeladź 2:1 (22:25, 25:23, 0:0, 15:13)
18 2024-02-24 MCKS Czeladź - UKS Dębowianka 1:2 (14:25, 25:23, 0:0, 7:15)
19 2024-02-24 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS MOSM Bytom 0:2 (22:25, 13:25, 0:0)
20 2024-02-24 UKS MOSM Bytom - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
21 2024-02-24 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
22 2024-03-02 UKS MOSM Bytom - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 0:0
23 2024-03-02 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - UKS Dębowianka 0:0
24 2024-03-02 UKS Dębowianka - UKS MOSM Bytom 0:0
25 2024-03-02 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS SPRINT Katowice 0:0
2024-03-02 UKS SPRINT Katowice - pauzuje0:0
2024-03-02pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
26 2024-03-02 MCKS Czeladź - MTS As Myszków 0:0
27 2024-03-02 MTS As Myszków - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
28 2024-03-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MCKS Czeladź 0:0

Grupa 37

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II7125107353317
2Lechia Volleyball Mysłowice 5105101261181
3Klub Sportowy Corona Rudniki 59484257226
4MUKS Michałkowice 58384266230
5TKKF Szczygłowice 58365207223
6UKS Dwójka Świętochłowice 781412305354
7UKS Jedynka Rybnik 56138216253
8KSS "GUMISIE" Pyskowice 550210173254
1 2024-01-13 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
2 2024-01-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - MUKS Michałkowice 2:1 (25:23, 21:25, 0:0, 15:12)
3 2024-01-13 MUKS Michałkowice - Lechia Volleyball Mysłowice 1:2 (17:25, 25:21, 0:0, 13:15)
4 2024-01-13 UKS Jedynka Rybnik - TKKF Szczygłowice 1:2 (25:19, 17:25, 0:0, 14:16)
5 2024-01-13 TKKF Szczygłowice - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
6 2024-01-13 UKS Dwójka Świętochłowice - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
7 2024-01-13 Klub Sportowy Corona Rudniki - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (25:10, 15:25, 0:0, 15:4)
2024-01-13 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje0:0
2024-01-13pauzuje- KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
8 2024-01-20 Klub Sportowy Corona Rudniki - UKS Dwójka Świętochłowice 2:1 (20:25, 25:16, 0:0, 15:10)
9 2024-01-20 UKS Dwójka Świętochłowice - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (8:25, 14:25, 0:0)
10 2024-01-20 Lechia Volleyball Mysłowice - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
11 2024-01-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (25:21, 9:25, 0:0, 15:5)
12 2024-01-20 KSS "GUMISIE" Pyskowice - TKKF Szczygłowice 0:2 (10:25, 17:25, 0:0)
13 2024-01-20 TKKF Szczygłowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 0:2 (8:25, 14:25, 0:0)
14 2024-01-20 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
2024-01-20pauzuje- UKS Jedynka Rybnik 0:0
2024-01-20 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
15 2024-02-24 Lechia Volleyball Mysłowice - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
2024-02-24 TKKF Szczygłowice - pauzuje0:0
2024-02-24pauzuje- Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
16 2024-02-24 UKS Dwójka Świętochłowice - MUKS Michałkowice 0:2 (21:25, 24:26, 0:0)
17 2024-02-24 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
18 2024-02-24 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Dwójka Świętochłowice 0:2 (20:25, 9:25, 0:0)
19 2024-02-24 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - Klub Sportowy Corona Rudniki 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
20 2024-02-24 Klub Sportowy Corona Rudniki - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (27:25, 25:21, 0:0)
21 2024-02-24 UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 0:2 (14:25, 14:25, 0:0)
22 2024-03-10 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Jedynka Rybnik 0:0
23 2024-03-10 UKS Jedynka Rybnik - Lechia Volleyball Mysłowice 0:0
24 2024-03-10 Lechia Volleyball Mysłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
25 2024-02-19 UKS Dwójka Świętochłowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 1:2 (17:25, 25:23, 0:0, 14:16)
2024-02-19 UKS Dwójka Świętochłowice - pauzuje0:0
2024-02-19pauzuje- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 0:0
26 2024-03-02 MUKS Michałkowice - TKKF Szczygłowice 0:0
27 2024-03-02 TKKF Szczygłowice - Klub Sportowy Corona Rudniki 0:0
28 2024-03-02 Klub Sportowy Corona Rudniki - MUKS Michałkowice 0:0

Grupa 38

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS TRÓJKA Mikołów 6115103301196
2MOSM Tychy II69387313289
3KPKS Halemba II69378280315
4UKS "Stars Volley" Częstochowa 48480200136
5MUKS Michałkowice II682410247297
6VC Victoria MOSiR Cieszyn II47362180119
7SPS Częstochowa 67376211254
8MKS Silesia Volley Mysłowice II660212236321
9Lechia Volleyball Mysłowice II45137171212
1 2024-01-13 KPKS Halemba II - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:18, 25:22, 0:0)
2 2024-01-13 MKS Silesia Volley Mysłowice II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
3 2024-01-13 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KPKS Halemba II 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
4 2024-01-13 UKS TRÓJKA Mikołów - SPS Częstochowa 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
5 2024-01-13 SPS Częstochowa - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
6 2024-01-13 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
7 2024-01-13 MUKS Michałkowice II - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:1 (19:25, 25:14, 0:0, 15:13)
8 2024-01-13 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy II 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
9 2024-01-13 MOSM Tychy II - MUKS Michałkowice II 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
10 2024-01-20 MOSM Tychy II - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
11 2024-01-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - KPKS Halemba II 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
12 2024-01-20 KPKS Halemba II - MOSM Tychy II 2:1 (25:14, 17:25, 0:0, 18:16)
13 2024-01-20 MKS Silesia Volley Mysłowice II - Lechia Volleyball Mysłowice II 1:2 (25:21, 15:25, 0:0, 13:15)
14 2024-01-20 Lechia Volleyball Mysłowice II - SPS Częstochowa 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
15 2024-01-20 SPS Częstochowa - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:19, 25:12, 0:0)
16 2024-01-20 MUKS Michałkowice II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
17 2024-01-20 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
18 2024-01-20 UKS "Stars Volley" Częstochowa - MUKS Michałkowice II 2:0 (25:16, 25:16, 0:0)
19 2024-02-24 SPS Częstochowa - MUKS Michałkowice II 2:0 (25:15, 25:12, 0:0)
20 2024-02-24 MUKS Michałkowice II - KPKS Halemba II 2:1 (19:25, 25:8, 0:0, 15:12)
21 2024-02-24 KPKS Halemba II - SPS Częstochowa 2:1 (26:24, 22:25, 0:0, 15:12)
22 2024-03-09 Lechia Volleyball Mysłowice II - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 0:0
23 2024-03-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0
24 2024-03-09 UKS "Stars Volley" Częstochowa - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:0
25 2024-02-24 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 1:2 (20:25, 25:23, 0:0, 12:15)
26 2024-02-24 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:20, 25:10, 0:0)
27 2024-02-24 MKS Silesia Volley Mysłowice II - MOSM Tychy II 1:2 (16:25, 25:20, 0:0, 9:15)
28 2024-03-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
29 2024-03-02 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba II 0:0
30 2024-03-02 KPKS Halemba II - Lechia Volleyball Mysłowice II 0:0
31 2024-03-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - MUKS Michałkowice II 0:0
32 2024-03-02 MUKS Michałkowice II - MKS Silesia Volley Mysłowice II 0:0
33 2024-03-02 MKS Silesia Volley Mysłowice II - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 0:0
34 2024-03-02 UKS "Stars Volley" Częstochowa - SPS Częstochowa 0:0
35 2024-03-02 SPS Częstochowa - MOSM Tychy II 0:0
36 2024-03-02 MOSM Tychy II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:0

Etap 3

Grupa 21M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 8168160402253
2JKS SMS Jastrzębie 8157142384307
3TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 8146125385311
4MKS Dwójka Zawiercie II812499376360
5MKS Dwójka Zawiercie 8124810372367
6MUKS Sari Żory 8113710363340
7MKS Silesia Volley Mysłowice 8102714392442
8MCKiS Jaworzno 8102412250374
9JKS SMS Jastrzębie II880116242412
1 2023-11-25 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dwójka Zawiercie II 2:1 (25:21, 23:25, 0:0, 15:13)
2 2023-11-25 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 11:25, 0:0)
3 2023-11-25 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
4 2023-11-25 JKS SMS Jastrzębie - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:3, 25:19, 0:0)
5 2023-11-25 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory 0:2 (14:25, 14:25, 0:0)
6 2023-11-25 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (18:25, 19:25, 0:0)
7 2023-11-25 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:1 (20:25, 25:7, 0:0, 17:15)
8 2023-11-25 MKS Silesia Volley Mysłowice - MCKiS Jaworzno 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
9 2023-11-25 MCKiS Jaworzno - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (8:25, 20:25, 0:0)
10 2023-12-02 MKS Silesia Volley Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
11 2023-12-02 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie II 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
12 2023-12-02 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:1 (23:25, 25:22, 0:0, 15:10)
13 2023-12-02 MUKS Sari Żory - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (20:25, 17:25, 0:0)
14 2023-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 2:0 (25:8, 25:22, 0:0)
15 2023-12-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MUKS Sari Żory 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
16 2023-12-02 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
17 2023-12-02 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (11:25, 19:25, 0:0)
18 2023-12-02 MKS Dwójka Zawiercie - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:10, 25:14, 0:0)
19 2023-12-09 MKS Dwójka Zawiercie II - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:20, 25:9, 0:0)
20 2023-12-09 MCKiS Jaworzno - MUKS Sari Żory 0:2 (15:25, 5:25, 0:0)
21 2023-12-09 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (26:28, 16:25, 0:0)
22 2023-12-09 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
23 2023-12-09 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
24 2023-12-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
25 2023-12-09 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:0 (25:12, 25:23, 0:0)
26 2023-12-09 MKS Silesia Volley Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (20:25, 25:16, 0:0, 15:10)
27 2023-12-09 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (25:27, 8:25, 0:0)
28 2023-12-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:11, 25:17, 0:0)
29 2023-12-16 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
30 2023-12-16 MKS Dwójka Zawiercie II - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (17:25, 13:25, 0:0)
31 2023-12-16 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:14, 25:2, 0:0)
32 2023-12-16 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)
33 2023-12-16 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)
34 2023-12-16 MKS Silesia Volley Mysłowice - MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (21:25, 25:21, 0:0, 8:15)
35 2023-12-16 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Sari Żory 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
36 2023-12-16 MUKS Sari Żory - MKS Silesia Volley Mysłowice 1:2 (21:25, 25:16, 0:0, 9:15)

Grupa 22M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Tytan Ostrowy 8168162425298
2UKS Blachownia 8146135408311
3KS Częstochowianka 8146135401322
4MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8135117377355
5MUKS Sari Żory II8135128412389
6UKS Sokół '43 Katowice 8113612313389
7MUKS Pasek Będzin 8102612323394
8BKS STAL Bielsko-Biała 891315329411
9MOSM Tychy 880216298417
1 2023-11-25 MOSM Tychy - UKS Sokół '43 Katowice 1:2 (25:16, 20:25, 0:0, 9:15)
2 2023-11-25 UKS Sokół '43 Katowice - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:10, 26:24, 0:0)
3 2023-11-25 MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)
4 2023-11-25 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
5 2023-11-25 UKS Blachownia - KS Częstochowianka 1:2 (25:18, 20:25, 0:0, 8:15)
6 2023-11-25 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
7 2023-11-25 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
8 2023-11-25 MUKS Sari Żory II - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
9 2023-11-25 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
10 2023-12-10 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (19:25, 25:21, 0:0, 4:15)
11 2023-12-10 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka 0:2 (17:25, 19:25, 0:0)
12 2023-12-10 KS Częstochowianka - MOSM Tychy 2:0 (25:9, 25:18, 0:0)
13 2023-12-02 MUKS Sari Żory II - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:8, 25:19, 0:0)
14 2023-12-02 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Blachownia 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
15 2023-12-02 UKS Blachownia - MUKS Sari Żory II 2:1 (22:25, 25:21, 0:0, 15:9)
16 2023-12-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (26:24, 21:25, 0:0, 8:15)
17 2023-12-02 UKS Tytan Ostrowy - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
18 2023-12-02 MUKS Pasek Będzin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (17:25, 25:21, 0:0, 11:15)
19 2023-12-09 UKS Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
20 2023-12-09 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
21 2023-12-09 MOSM Tychy - UKS Blachownia 0:2 (8:25, 12:25, 0:0)
22 2023-12-09 KS Częstochowianka - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
23 2023-12-09 MUKS Pasek Będzin - MUKS Sari Żory II 1:2 (25:16, 17:25, 0:0, 13:15)
24 2023-12-09 MUKS Sari Żory II - KS Częstochowianka 2:1 (21:25, 25:20, 0:0, 15:12)
25 2023-12-09 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 2:1 (23:25, 25:20, 0:0, 15:6)
26 2023-12-09 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (15:25, 9:25, 0:0)
27 2023-12-09 UKS Tytan Ostrowy - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)
28 2023-12-16 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory II 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
29 2023-12-16 MUKS Sari Żory II - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (25:21, 15:25, 0:0, 6:15)
30 2023-12-16 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
31 2023-12-16 KS Częstochowianka - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
32 2023-12-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:19, 25:8, 0:0)
33 2023-12-16 UKS Sokół '43 Katowice - KS Częstochowianka 0:2 (15:25, 12:25, 0:0)
34 2023-12-16 MUKS Pasek Będzin - UKS Blachownia 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)
35 2023-12-16 UKS Blachownia - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
36 2023-12-16 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Pasek Będzin 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)

Grupa 23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8146136410360
2Volley Dąbrowa Górnicza 8146138432409
3MKS Sokół Radzionków 8135139435417
4BKS STAL Bielsko-Biała II81351310455416
5UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 81241110429422
6UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 81241111441413
7MOSiR Łaziska Górne 81241010423398
8UKS Blachownia II8102714418451
9UKS VT Aquaplus Bobrowniki 880316269426
1 2023-11-25 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Blachownia II 2:0 (25:15, 25:22, 0:0)
2 2023-11-25 UKS Blachownia II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (25:27, 25:17, 0:0, 12:15)
3 2023-11-25 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (17:25, 24:26, 0:0)
4 2024-01-06 Volley Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:1 (22:25, 26:24, 0:0, 15:8)
5 2024-01-06 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (18:25, 25:17, 0:0, 15:11)
6 2024-01-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Volley Dąbrowa Górnicza 0:2 (20:25, 24:26, 0:0)
7 2023-11-25 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - MKS Sokół Radzionków 1:2 (21:25, 25:16, 0:0, 12:15)
8 2023-11-25 MOSiR Łaziska Górne - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
9 2023-11-25 MKS Sokół Radzionków - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:14, 25:23, 0:0)
10 2023-12-02 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (10:25, 13:25, 0:0)
11 2023-12-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Blachownia II 2:1 (22:25, 25:13, 0:0, 15:12)
12 2023-12-02 UKS Blachownia II - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:1 (25:23, 17:25, 0:0, 15:12)
13 2023-11-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSiR Łaziska Górne 1:2 (25:18, 25:27, 0:0, 6:15)
14 2023-11-26 MOSiR Łaziska Górne - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
15 2023-11-26 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:1 (14:25, 25:21, 0:0, 15:8)
16 2023-12-02 MKS Sokół Radzionków - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:2 (25:11, 20:25, 0:0, 10:15)
17 2023-12-02 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (21:25, 25:21, 0:0, 11:15)
18 2023-12-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Sokół Radzionków 0:2 (18:25, 7:25, 0:0)
19 2023-12-09 UKS Blachownia II - Volley Dąbrowa Górnicza 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
20 2023-12-09 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Sokół Radzionków 1:2 (19:25, 25:21, 0:0, 14:16)
21 2023-12-09 MKS Sokół Radzionków - UKS Blachownia II 2:1 (25:22, 15:25, 0:0, 15:13)
22 2023-12-09 MOSiR Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:1 (18:25, 25:18, 0:0, 15:6)
23 2023-12-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 1:2 (21:25, 27:25, 0:0, 13:15)
24 2023-12-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
25 2023-12-09 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:0 (25:4, 25:13, 0:0)
26 2023-12-09 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
27 2023-12-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (20:25, 25:21, 0:0, 11:15)
28 2023-12-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSiR Łaziska Górne 2:1 (26:24, 25:27, 0:0, 15:8)
29 2023-12-16 MOSiR Łaziska Górne - UKS Blachownia II 1:2 (25:21, 25:27, 0:0, 13:15)
30 2023-12-16 UKS Blachownia II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (21:25, 25:27, 0:0)
31 2023-12-16 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Sokół Radzionków 2:1 (25:11, 23:25, 0:0, 15:13)
32 2023-12-16 MKS Sokół Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 1:2 (27:25, 22:25, 0:0, 9:15)
33 2023-12-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:2 (23:25, 25:15, 0:0, 7:15)
34 2023-12-16 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:1 (23:25, 25:8, 0:0, 15:8)
35 2023-12-16 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (5:25, 3:25, 0:0)
36 2023-12-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Volley Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:20, 21:25, 0:0, 12:15)

Grupa 24

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Bielsko-Biała 7136124362294
2KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 7136125362324
3KPKS Halemba 7125125368303
4GS UKS Krzanowice 710388347301
5Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 710389333362
6MTS As Myszków 7103810344357
7MCKS Czeladź 792410291334
8Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 770114224356
1 2023-11-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:0 (25:21, 25:21, 0:0)
2 2023-11-25 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - KPKS Halemba 1:2 (21:25, 25:23, 0:0, 5:15)
3 2023-11-25 KPKS Halemba - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (19:25, 25:22, 0:0, 13:15)
4 2023-11-25 GS UKS Krzanowice - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (25:5, 25:4, 0:0)
5 2023-11-25 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - MKS Bielsko-Biała 0:2 (7:25, 18:25, 0:0)
6 2023-11-25 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 2:0 (30:28, 25:23, 0:0)
7 2023-11-25 MCKS Czeladź - MTS As Myszków 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
2023-11-25 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2023-11-25pauzuje- MCKS Czeladź 0:0
8 2023-12-02 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
9 2023-12-02 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MTS As Myszków 2:1 (25:11, 24:26, 0:0, 15:3)
10 2023-12-02 MTS As Myszków - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:1 (25:20, 16:25, 0:0, 15:11)
11 2023-12-02 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MCKS Czeladź 2:0 (25:23, 25:20, 0:0)
12 2023-12-02 MCKS Czeladź - GS UKS Krzanowice 0:2 (21:25, 15:25, 0:0)
13 2023-12-02 GS UKS Krzanowice - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:0 (25:10, 25:22, 0:0)
14 2023-12-02 MKS Bielsko-Biała - KPKS Halemba 2:1 (23:25, 25:13, 0:0, 15:10)
2023-12-02pauzuje- MKS Bielsko-Biała 0:0
2023-12-02 KPKS Halemba - pauzuje0:0
15 2023-12-11 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - GS UKS Krzanowice 2:1 (25:23, 18:25, 0:0, 15:11)
2023-12-11 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2023-12-11pauzuje- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
16 2023-12-09 MCKS Czeladź - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
17 2023-12-09 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - KPKS Halemba 0:2 (5:25, 23:25, 0:0)
18 2023-12-09 KPKS Halemba - MCKS Czeladź 2:0 (25:18, 25:9, 0:0)
19 2023-12-09 MTS As Myszków - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 1:2 (17:25, 25:11, 0:0, 12:15)
20 2023-12-09 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MKS Bielsko-Biała 1:2 (20:25, 26:24, 0:0, 11:15)
21 2023-12-09 MKS Bielsko-Biała - MTS As Myszków 0:2 (7:25, 23:25, 0:0)
22 2023-12-16 MKS Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (25:5, 25:21, 0:0)
23 2023-12-16 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MCKS Czeladź 2:0 (26:24, 26:24, 0:0)
24 2023-12-16 MCKS Czeladź - MKS Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 17:25, 0:0)
25 2023-12-16 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (25:23, 25:15, 0:0)
2023-12-16pauzuje- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0
2023-12-16 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - pauzuje0:0
26 2023-12-16 KPKS Halemba - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
27 2023-12-16 GS UKS Krzanowice - MTS As Myszków 1:2 (21:25, 25:21, 0:0, 10:15)
28 2023-12-16 MTS As Myszków - KPKS Halemba 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)

Grupa 25

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II7147141360218
2MKS COPCO Imielin 7136135375308
3UKS Spartakus Zabrze 711497327306
4UKS MOSM Bytom 711497310337
5VC Victoria MOSiR Cieszyn 710379290335
6MUKS Michałkowice 792610311326
7Klub Sportowy Corona Rudniki 792511306340
8UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II770114254363
1 2023-11-25 Klub Sportowy Corona Rudniki - MKS COPCO Imielin 1:2 (14:25, 25:16, 0:0, 8:15)
2 2023-11-25 MKS COPCO Imielin - UKS MOSM Bytom 2:0 (25:12, 25:11, 0:0)
3 2023-11-25 UKS MOSM Bytom - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:23, 25:16, 0:0)
4 2023-11-25 UKS Spartakus Zabrze - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:15, 25:6, 0:0)
2023-11-25 UKS Spartakus Zabrze - pauzuje0:0
2023-11-25pauzuje- VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
5 2023-11-25 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:0 (25:12, 25:7, 0:0)
6 2023-11-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (5:25, 24:26, 0:0)
7 2023-11-25 MKS Dąbrowa Górnicza II - MUKS Michałkowice 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
8 2023-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:12, 25:6, 0:0)
9 2023-12-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (26:24, 25:6, 0:0)
10 2023-12-02 Klub Sportowy Corona Rudniki - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
11 2023-12-13 MKS COPCO Imielin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
2023-12-13pauzuje- MKS COPCO Imielin 0:0
2023-12-13 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - pauzuje0:0
12 2023-12-02 UKS MOSM Bytom - MUKS Michałkowice 2:0 (26:24, 25:15, 0:0)
13 2023-12-02 MUKS Michałkowice - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
14 2023-12-02 UKS Spartakus Zabrze - UKS MOSM Bytom 2:1 (22:25, 25:7, 0:0, 15:10)
15 2023-12-14 MUKS Michałkowice - Klub Sportowy Corona Rudniki 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
2023-12-14pauzuje- MUKS Michałkowice 0:0
2023-12-14 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje0:0
16 2023-12-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
17 2023-12-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS MOSM Bytom 1:2 (25:19, 19:25, 0:0, 10:15)
18 2023-12-09 UKS MOSM Bytom - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:0 (25:20, 25:23, 0:0)
19 2023-12-09 MKS COPCO Imielin - UKS Spartakus Zabrze 2:1 (15:25, 25:23, 0:0, 15:4)
20 2023-12-09 UKS Spartakus Zabrze - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (12:25, 7:25, 0:0)
21 2023-12-09 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS COPCO Imielin 2:1 (25:13, 19:25, 0:0, 15:12)
22 2023-12-16 UKS Spartakus Zabrze - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
23 2023-12-16 Klub Sportowy Corona Rudniki - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:1 (25:18, 21:25, 0:0, 15:3)
24 2023-12-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - UKS Spartakus Zabrze 0:2 (24:26, 23:25, 0:0)
25 2023-12-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Michałkowice 2:1 (25:19, 9:25, 0:0, 16:14)
26 2023-12-16 MUKS Michałkowice - MKS COPCO Imielin 1:2 (15:25, 25:23, 0:0, 8:15)
27 2023-12-16 MKS COPCO Imielin - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (26:24, 25:22, 0:0)
28 2024-01-06 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
2024-01-06pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza II 0:0
2024-01-06 UKS MOSM Bytom - pauzuje0:0

Grupa 26

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Dębowianka 7147141365241
2MKS Czechowice-Dziedzice 7136122344231
3UKS Jedynka Rybnik 7125106345320
4TKKF Szczygłowice 710378330308
5KPKS Halemba II710379321352
6UKS TRÓJKA Mikołów 792512304379
7MOSM Tychy II792410245300
8VC Victoria MOSiR Cieszyn II770314261384
1 2023-11-25 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
2 2023-11-25 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (7:25, 6:25, 0:0)
3 2023-11-25 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy II 2:0 (25:13, 25:11, 0:0)
4 2023-11-25 UKS Jedynka Rybnik - TKKF Szczygłowice 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
5 2023-11-25 TKKF Szczygłowice - KPKS Halemba II 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
6 2023-11-25 KPKS Halemba II - UKS Jedynka Rybnik 1:2 (22:25, 25:22, 0:0, 8:15)
7 2023-11-25 UKS Dębowianka - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 2:1 (25:3, 25:27, 0:0, 15:7)
2023-11-25 UKS Dębowianka - pauzuje0:0
2023-11-25pauzuje- VC Victoria MOSiR Cieszyn II 0:0
8 2023-12-02 UKS Jedynka Rybnik - UKS TRÓJKA Mikołów 2:1 (22:25, 25:19, 0:0, 16:14)
9 2023-12-02 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Dębowianka 0:2 (22:25, 15:25, 0:0)
10 2023-12-02 UKS Dębowianka - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:8, 25:17, 0:0)
11 2023-12-02 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
12 2023-12-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - TKKF Szczygłowice 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
13 2023-12-02 TKKF Szczygłowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (12:25, 21:25, 0:0)
14 2023-12-02 MOSM Tychy II - KPKS Halemba II 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
2023-12-02pauzuje- KPKS Halemba II 0:0
2023-12-02 MOSM Tychy II - pauzuje0:0
15 2023-12-09 TKKF Szczygłowice - UKS TRÓJKA Mikołów 1:2 (25:18, 26:28, 0:0, 15:17)
2023-12-09 TKKF Szczygłowice - pauzuje0:0
2023-12-09pauzuje- UKS TRÓJKA Mikołów 0:0
16 2023-12-09 MOSM Tychy II - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)
17 2023-12-09 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
18 2023-12-09 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - MOSM Tychy II 0:2 (5:25, 13:25, 0:0)
19 2023-12-09 UKS Dębowianka - KPKS Halemba II 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
20 2023-12-09 KPKS Halemba II - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (10:25, 21:25, 0:0)
21 2023-12-09 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Dębowianka 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
22 2023-12-16 KPKS Halemba II - UKS TRÓJKA Mikołów 2:0 (25:19, 25:23, 0:0)
23 2023-12-16 UKS TRÓJKA Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 2:1 (19:25, 25:14, 0:0, 15:11)
24 2023-12-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - KPKS Halemba II 1:2 (25:20, 21:25, 0:0, 11:15)
25 2023-12-16 UKS Jedynka Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
2023-12-16pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2023-12-16 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
26 2023-12-16 TKKF Szczygłowice - UKS Dębowianka 0:2 (23:25, 15:25, 0:0)
27 2023-12-16 UKS Dębowianka - MOSM Tychy II 2:0 (25:10, 25:10, 0:0)
28 2023-12-16 MOSM Tychy II - TKKF Szczygłowice 0:2 (15:25, 11:25, 0:0)

Grupa 27

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS SPRINT Katowice 7147140350192
2Lechia Volleyball Mysłowice 7136124351293
3UKS Dwójka Świętochłowice 7125105337311
4KSS "GUMISIE" Pyskowice 711498339307
5UKS "Stars Volley" Częstochowa 710389301311
6SPS Częstochowa 792611319353
7MKS Silesia Volley Mysłowice II781413283361
8Lechia Volleyball Mysłowice II770114209361
1 2023-11-26 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SPS Częstochowa 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
2 2023-11-26 SPS Częstochowa - UKS Dwójka Świętochłowice 1:2 (25:23, 15:25, 0:0, 13:15)
3 2023-11-26 UKS Dwójka Świętochłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (27:25, 25:18, 0:0)
4 2023-11-25 UKS SPRINT Katowice - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:13, 25:9, 0:0)
2023-11-25pauzuje- MKS Silesia Volley Mysłowice II 0:0
2023-11-25 UKS SPRINT Katowice - pauzuje0:0
5 2023-11-25 Lechia Volleyball Mysłowice II - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (9:25, 15:25, 0:0)
6 2023-11-25 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS "Stars Volley" Częstochowa 2:1 (25:18, 22:25, 0:0, 15:12)
7 2023-11-25 UKS "Stars Volley" Częstochowa - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
8 2023-12-02 UKS Dwójka Świętochłowice - UKS "Stars Volley" Częstochowa 2:0 (25:18, 25:14, 0:0)
9 2023-12-02 UKS "Stars Volley" Częstochowa - UKS SPRINT Katowice 0:2 (14:25, 8:25, 0:0)
10 2023-12-02 UKS SPRINT Katowice - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (25:17, 25:11, 0:0)
11 2023-12-02 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:14, 25:8, 0:0)
12 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - MKS Silesia Volley Mysłowice II 1:2 (14:25, 25:18, 0:0, 13:15)
13 2023-12-02 MKS Silesia Volley Mysłowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice 1:2 (12:25, 25:15, 0:0, 11:15)
14 2023-12-02 SPS Częstochowa - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)
2023-12-02pauzuje- SPS Częstochowa 0:0
2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
15 2023-12-09 MKS Silesia Volley Mysłowice II - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (19:25, 8:25, 0:0)
16 2023-12-09 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
17 2023-12-09 UKS Dwójka Świętochłowice - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
18 2023-12-09 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:7, 25:11, 0:0)
19 2023-12-09 Lechia Volleyball Mysłowice II - SPS Częstochowa 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
20 2023-12-09 SPS Częstochowa - UKS SPRINT Katowice 0:2 (23:25, 12:25, 0:0)
21 2023-12-09 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KSS "GUMISIE" Pyskowice 1:2 (6:25, 25:17, 0:0, 11:15)
2023-12-09 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje0:0
2023-12-09pauzuje- KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:0
22 2023-12-16 UKS Dwójka Świętochłowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (28:26, 25:15, 0:0)
2023-12-16pauzuje- UKS Dwójka Świętochłowice 0:0
2023-12-16 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje0:0
23 2023-12-16 Lechia Volleyball Mysłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (25:16, 15:25, 0:0, 15:10)
24 2023-12-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS SPRINT Katowice 0:2 (14:25, 19:25, 0:0)
25 2023-12-16 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:21, 25:13, 0:0)
26 2023-12-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - SPS Częstochowa 2:1 (25:15, 10:25, 0:0, 15:4)
27 2023-12-16 SPS Częstochowa - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:1 (14:25, 25:17, 0:0, 15:13)
28 2023-12-16 MKS Silesia Volley Mysłowice II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)

Etap 2

Grupa 11M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 8157143407305
2MKS Dąbrowa Górnicza 8157143407319
3JKS SMS Jastrzębie 8146125401307
4MUKS Sari Żory 8135108380351
5MKS Dwójka Zawiercie 8124128406387
6MKS Silesia Volley Mysłowice 81241010404389
7UKS Tytan Ostrowy 8102413311384
8KS Częstochowianka 891414324402
9UKS Sokół '43 Katowice 880016204400
1 2023-11-19 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Sari Żory 2:0 (28:26, 25:10, 0:0)
2 2023-11-19 MUKS Sari Żory - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
3 2023-11-19 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
4 2023-10-21 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:7, 25:8, 0:0)
5 2023-10-21 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (9:25, 3:25, 0:0)
6 2023-10-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (27:25, 27:25, 0:0)
7 2023-10-21 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (17:25, 15:25, 0:0)
8 2023-10-21 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Silesia Volley Mysłowice 1:2 (13:25, 25:21, 0:0, 16:18)
9 2023-10-21 MKS Silesia Volley Mysłowice - KS Częstochowianka 2:1 (25:16, 22:25, 0:0, 15:11)
10 2023-10-28 MKS Silesia Volley Mysłowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
11 2023-10-28 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
12 2023-10-28 UKS Tytan Ostrowy - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
13 2023-10-28 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
14 2023-10-28 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (22:25, 19:25, 0:0)
15 2023-10-28 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:8, 25:18, 0:0)
16 2023-10-28 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)
17 2023-10-28 JKS SMS Jastrzębie - KS Częstochowianka 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
18 2023-10-28 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
19 2023-10-29 UKS Tytan Ostrowy - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:19, 25:8, 0:0)
20 2023-10-29 UKS Sokół '43 Katowice - KS Częstochowianka 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)
21 2023-10-29 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (20:25, 25:16, 0:0, 12:15)
22 2023-10-29 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MUKS Sari Żory 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)
23 2023-10-29 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:15, 20:25, 0:0, 15:11)
24 2023-10-29 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 1:2 (14:25, 25:23, 0:0, 10:15)
25 2023-10-29 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (22:25, 14:25, 0:0)
26 2023-10-29 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Silesia Volley Mysłowice 2:1 (26:24, 22:25, 0:0, 15:5)
27 2023-10-29 MKS Silesia Volley Mysłowice - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (13:25, 26:28, 0:0)
28 2023-11-18 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (15:25, 25:22, 0:0, 12:15)
29 2023-11-18 JKS SMS Jastrzębie - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:10, 25:20, 0:0)
30 2023-11-18 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
31 2023-11-18 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
32 2023-11-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - KS Częstochowianka 2:0 (25:21, 25:16, 0:0)
33 2023-11-18 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (21:25, 8:25, 0:0)
34 2023-11-18 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:2 (9:25, 21:25, 0:0)
35 2023-11-18 MKS Silesia Volley Mysłowice - MUKS Sari Żory 1:2 (25:20, 14:25, 0:0, 11:15)
36 2023-11-18 MUKS Sari Żory - UKS Sokół '43 Katowice 2:0 (25:10, 25:16, 0:0)

Grupa 12M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dwójka Zawiercie II8168162423230
2JKS SMS Jastrzębie II8157153412317
3MCKiS Jaworzno 8135126413339
4MUKS Sari Żory II8135119393404
5UKS Blachownia 81351010386386
6MKS ZORZA Wodzisław Śląski 8113811356409
7MOSiR Łaziska Górne 8102513324412
8UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 891414307413
9UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 880316330434
1 2023-10-21 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dwójka Zawiercie II 1:2 (25:22, 15:25, 0:0, 9:15)
2 2023-10-21 MKS Dwójka Zawiercie II - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:4, 25:9, 0:0)
3 2023-10-21 MUKS Sari Żory II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:19, 23:25, 0:0, 15:11)
4 2023-10-21 UKS Blachownia - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:1 (25:27, 25:19, 0:0, 15:2)
5 2023-10-21 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MCKiS Jaworzno 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
6 2023-10-21 MCKiS Jaworzno - UKS Blachownia 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
7 2023-10-21 MOSiR Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)
8 2023-10-21 JKS SMS Jastrzębie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:11, 25:19, 0:0)
9 2023-10-21 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSiR Łaziska Górne 2:1 (25:21, 24:26, 0:0, 15:10)
10 2023-10-28 JKS SMS Jastrzębie II - MCKiS Jaworzno 2:1 (20:25, 26:24, 0:0, 15:13)
11 2023-10-28 MCKiS Jaworzno - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
12 2023-10-28 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
13 2023-10-28 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (6:25, 5:25, 0:0)
14 2023-10-28 MKS Dwójka Zawiercie II - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
15 2023-10-28 MOSiR Łaziska Górne - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:1 (28:30, 25:17, 0:0, 15:12)
16 2023-10-28 MUKS Sari Żory II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:1 (22:25, 25:14, 0:0, 15:13)
17 2023-10-28 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Blachownia 1:2 (25:16, 20:25, 0:0, 9:15)
18 2023-10-28 UKS Blachownia - MUKS Sari Żory II 2:1 (25:23, 23:25, 0:0, 15:11)
19 2023-10-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (26:24, 25:22, 0:0)
20 2023-10-29 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
21 2023-10-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (20:25, 18:25, 0:0)
22 2023-10-29 MCKiS Jaworzno - MUKS Sari Żory II 1:2 (25:18, 21:25, 0:0, 15:17)
23 2023-10-29 MUKS Sari Żory II - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
24 2023-10-29 MOSiR Łaziska Górne - MCKiS Jaworzno 0:2 (19:25, 18:25, 0:0)
25 2023-10-29 MKS Dwójka Zawiercie II - JKS SMS Jastrzębie II 2:1 (25:15, 21:25, 0:0, 15:11)
26 2023-10-29 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Blachownia 2:0 (25:19, 25:14, 0:0)
27 2023-10-29 UKS Blachownia - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
28 2023-11-18 UKS Blachownia - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (18:25, 25:13, 0:0, 15:11)
29 2023-11-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
30 2023-11-18 MOSiR Łaziska Górne - UKS Blachownia 0:2 (14:25, 12:25, 0:0)
31 2023-11-18 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (9:25, 11:25, 0:0)
32 2023-11-18 MKS Dwójka Zawiercie II - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
33 2023-11-18 MCKiS Jaworzno - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)
34 2023-11-18 JKS SMS Jastrzębie II - MUKS Sari Żory II 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
35 2023-11-18 MUKS Sari Żory II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
36 2023-11-18 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (19:25, 15:25, 0:0)

Grupa 13M

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Pasek Będzin 8157153414280
2BKS STAL Bielsko-Biała 8157155430326
3MOSM Tychy 8146127382379
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 8135107354326
5UKS Blachownia II8124109393371
6UKS VT Aquaplus Bobrowniki 8113712321416
7MTS As Myszków 8102612350386
8KPKS Halemba 891614382425
9Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 891214278395
1 2023-10-21 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
2 2023-10-21 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
3 2023-10-21 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
4 2023-10-21 UKS Blachownia II - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:0 (25:9, 25:14, 0:0)
5 2023-10-21 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - MUKS Pasek Będzin 0:2 (17:25, 14:25, 0:0)
6 2023-10-21 MUKS Pasek Będzin - UKS Blachownia II 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
7 2023-10-21 MTS As Myszków - MOSM Tychy 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
8 2023-10-21 MOSM Tychy - KPKS Halemba 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
9 2023-10-21 KPKS Halemba - MTS As Myszków 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
10 2023-11-19 MUKS Pasek Będzin - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (25:13, 25:9, 0:0)
11 2023-11-19 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - MOSM Tychy 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)
12 2023-11-19 MOSM Tychy - MUKS Pasek Będzin 0:2 (19:25, 8:25, 0:0)
13 2023-10-28 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - BKS STAL Bielsko-Biała 0:2 (9:25, 19:25, 0:0)
14 2023-10-28 MTS As Myszków - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 1:2 (24:26, 25:12, 0:0, 14:16)
15 2023-10-28 BKS STAL Bielsko-Biała - MTS As Myszków 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
16 2023-11-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 0:2 (13:25, 26:28, 0:0)
17 2023-11-19 KPKS Halemba - UKS Blachownia II 1:2 (20:25, 25:20, 0:0, 12:15)
18 2023-11-19 UKS Blachownia II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
19 2023-10-29 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - KPKS Halemba 2:1 (25:23, 24:26, 0:0, 16:14)
20 2023-10-29 KPKS Halemba - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
21 2023-10-29 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
22 2023-10-29 MTS As Myszków - MUKS Pasek Będzin 0:2 (18:25, 11:25, 0:0)
23 2023-10-29 MUKS Pasek Będzin - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
24 2023-10-29 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MTS As Myszków 2:1 (21:25, 25:21, 0:0, 15:7)
25 2023-10-29 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała 2:1 (25:23, 14:25, 0:0, 15:8)
26 2023-10-29 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Blachownia II 2:1 (25:17, 21:25, 0:0, 15:13)
27 2023-10-29 UKS Blachownia II - MOSM Tychy 1:2 (21:25, 25:17, 0:0, 14:16)
28 2023-11-18 UKS Blachownia II - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (25:13, 25:16, 0:0)
29 2023-11-18 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - MTS As Myszków 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
30 2023-11-18 MTS As Myszków - UKS Blachownia II 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
31 2023-11-18 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała 1:2 (25:11, 12:25, 0:0, 12:15)
32 2023-11-18 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Pasek Będzin 2:1 (22:25, 25:22, 0:0, 15:7)
33 2023-11-18 MUKS Pasek Będzin - KPKS Halemba 2:1 (25:13, 20:25, 0:0, 15:8)
34 2023-11-18 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:0 (25:8, 25:9, 0:0)
35 2023-11-18 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - MOSM Tychy 1:2 (22:25, 25:21, 0:0, 6:15)
36 2023-11-18 MOSM Tychy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)

Grupa 14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley Dąbrowa Górnicza 7147142380245
2MKS Sokół Radzionków 7125115354281
3BKS STAL Bielsko-Biała II7125115343286
4MKS Bielsko-Biała 7114106330295
5MCKS Czeladź 710378331309
6Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 7103611299374
7Klub Sportowy Corona Rudniki 781313246369
8UKS MOSM Bytom 770214242366
1 2023-10-21 Volley Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
2023-10-21pauzuje- MCKS Czeladź 0:0
2023-10-21 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2 2023-10-21 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:1 (25:22, 23:25, 0:0, 15:11)
3 2023-10-21 Klub Sportowy Corona Rudniki - MKS Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 11:25, 0:0)
4 2023-10-21 MKS Bielsko-Biała - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
5 2023-10-21 MKS Sokół Radzionków - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (13:25, 20:25, 0:0)
6 2023-10-21 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS MOSM Bytom 2:0 (25:7, 25:22, 0:0)
7 2023-10-21 UKS MOSM Bytom - MKS Sokół Radzionków 0:2 (9:25, 16:25, 0:0)
8 2023-10-28 UKS MOSM Bytom - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 1:2 (25:20, 20:25, 0:0, 13:15)
9 2023-10-28 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - Volley Dąbrowa Górnicza 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
10 2023-10-28 Volley Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom 2:0 (25:15, 25:7, 0:0)
11 2023-10-25 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 1:2 (25:11, 13:25, 0:0, 14:16)
2023-10-25pauzuje- BKS STAL Bielsko-Biała II 0:0
2023-10-25 MKS Bielsko-Biała - pauzuje0:0
12 2023-11-04 Klub Sportowy Corona Rudniki - MCKS Czeladź 0:2 (12:25, 15:25, 0:0)
13 2023-11-04 MCKS Czeladź - MKS Sokół Radzionków 1:2 (25:27, 25:23, 0:0, 14:16)
14 2023-11-04 MKS Sokół Radzionków - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:20, 25:6, 0:0)
15 2023-10-29 MKS Bielsko-Biała - MKS Sokół Radzionków 0:2 (18:25, 10:25, 0:0)
16 2023-10-29 MKS Sokół Radzionków - Volley Dąbrowa Górnicza 1:2 (26:24, 16:25, 0:0, 13:15)
17 2023-10-29 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Bielsko-Biała 2:1 (26:28, 25:13, 0:0, 15:7)
18 2023-10-29 BKS STAL Bielsko-Biała II - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 1:2 (25:10, 19:25, 0:0, 14:16)
19 2023-10-29 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MCKS Czeladź 0:2 (21:25, 22:25, 0:0)
20 2023-10-29 MCKS Czeladź - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
21 2023-11-05 Klub Sportowy Corona Rudniki - UKS MOSM Bytom 2:1 (14:25, 25:18, 0:0, 15:13)
2023-11-05pauzuje- UKS MOSM Bytom 0:0
2023-11-05 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje0:0
22 2023-11-18 Volley Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
23 2023-11-18 BKS STAL Bielsko-Biała II - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
24 2023-11-18 Klub Sportowy Corona Rudniki - Volley Dąbrowa Górnicza 0:2 (8:25, 15:25, 0:0)
25 2023-11-13 MKS Sokół Radzionków - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:0 (25:14, 25:10, 0:0)
2023-11-13 MKS Sokół Radzionków - pauzuje0:0
2023-11-13pauzuje- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0
26 2023-11-18 MCKS Czeladź - MKS Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
27 2023-11-18 MKS Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom 2:0 (27:25, 25:4, 0:0)
28 2023-11-18 UKS MOSM Bytom - MCKS Czeladź 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)

Grupa 15

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GS UKS Krzanowice 7136132345207
2KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 7136133362270
3VC Victoria MOSiR Cieszyn 7114108352334
4UKS Spartakus Zabrze 710379330327
5MUKS Michałkowice 710369314306
6MKS Czechowice-Dziedzice 710369269303
7KSS "GUMISIE" Pyskowice 792611278362
8UKS Jedynka Rybnik 781313227368
1 2023-10-21 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:1 (25:15, 14:25, 0:0, 15:7)
2 2023-10-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
3 2023-10-21 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:2 (25:16, 21:25, 0:0, 7:15)
4 2023-10-21 UKS Spartakus Zabrze - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
5 2023-10-21 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 0:2 (3:25, 6:25, 0:0)
6 2023-10-21 GS UKS Krzanowice - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
7 2023-10-21 MUKS Michałkowice - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:11, 0:0)
2023-10-21 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2023-10-21pauzuje- MUKS Michałkowice 0:0
8 2023-10-28 GS UKS Krzanowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (14:25, 25:19, 0:0, 6:15)
9 2023-10-28 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
10 2023-10-28 MKS Czechowice-Dziedzice - GS UKS Krzanowice 0:2 (9:25, 7:25, 0:0)
11 2023-10-28 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:1 (25:20, 15:25, 0:0, 15:12)
12 2023-10-28 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Michałkowice 2:0 (25:16, 26:24, 0:0)
13 2023-10-28 MUKS Michałkowice - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:20, 25:12, 0:0)
14 2023-10-28 UKS Spartakus Zabrze - KSS "GUMISIE" Pyskowice 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
2023-10-28pauzuje- UKS Spartakus Zabrze 0:0
2023-10-28 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje0:0
15 2023-10-29 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
2023-10-29 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje0:0
2023-10-29pauzuje- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:0
16 2023-11-04 MUKS Michałkowice - GS UKS Krzanowice 0:2 (14:25, 17:25, 0:0)
17 2023-11-04 GS UKS Krzanowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:8, 25:7, 0:0)
18 2023-11-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice 1:2 (26:24, 14:25, 0:0, 3:15)
19 2023-10-29 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Spartakus Zabrze 2:1 (21:25, 25:19, 0:0, 15:6)
20 2023-10-29 UKS Spartakus Zabrze - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:1 (17:25, 25:8, 0:0, 15:10)
21 2023-10-29 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:14, 25:18, 0:0)
22 2023-11-18 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Spartakus Zabrze 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
23 2023-11-18 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Michałkowice 2:0 (25:23, 25:23, 0:0)
24 2023-11-18 MUKS Michałkowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (19:25, 14:25, 0:0)
25 2023-11-18 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:0 (25:18, 25:23, 0:0)
2023-11-18pauzuje- VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
2023-11-18 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
26 2023-11-18 UKS Jedynka Rybnik - KSS "GUMISIE" Pyskowice 1:2 (12:25, 25:21, 0:0, 12:15)
27 2023-11-18 MKS Czechowice-Dziedzice - KSS "GUMISIE" Pyskowice 2:0 (25:17, 25:11, 0:0)
28 2023-11-18 UKS Jedynka Rybnik - MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)

Grupa 16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II6115105327260
2KPKS Halemba II610496292280
3VC Victoria MOSiR Cieszyn II69378265283
4MOSM Tychy II660512289350
1 2023-10-21 MOSM Tychy II - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 1:2 (25:17, 8:25, 0:0, 9:15)
2 2023-10-21 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 1:2 (25:22, 15:25, 0:0, 13:15)
3 2023-10-21 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - MOSM Tychy II 2:1 (22:25, 25:12, 0:0, 15:12)
4 2023-10-28 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - KPKS Halemba II 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
5 2023-10-28 KPKS Halemba II - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 1:2 (25:14, 11:25, 0:0, 11:15)
6 2023-10-28 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 0:2 (16:25, 6:25, 0:0)
7 2023-10-29 VC Victoria MOSiR Cieszyn II - MOSM Tychy II 2:0 (25:23, 25:9, 0:0)
8 2023-10-29 MOSM Tychy II - KPKS Halemba II 1:2 (25:17, 20:25, 0:0, 13:15)
9 2023-10-29 KPKS Halemba II - VC Victoria MOSiR Cieszyn II 2:0 (25:11, 25:18, 0:0)
10 2023-11-18 KPKS Halemba II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:0 (25:20, 25:21, 0:0)
11 2023-11-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II - MOSM Tychy II 2:1 (26:24, 21:25, 0:0, 15:11)
12 2023-11-18 MOSM Tychy II - KPKS Halemba II 1:2 (12:25, 25:22, 0:0, 11:15)

Grupa 17

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza II6126122325182
2UKS SPRINT Katowice 69386284221
3UKS "Stars Volley" Częstochowa 69377265285
4Lechia Volleyball Mysłowice II660012114300
1 2023-10-21 MKS Dąbrowa Górnicza II - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:10, 25:11, 0:0)
2 2023-10-21 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS SPRINT Katowice 0:2 (8:25, 4:25, 0:0)
3 2023-10-21 UKS SPRINT Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
4 2023-10-28 UKS SPRINT Katowice - UKS "Stars Volley" Częstochowa 2:0 (25:13, 25:13, 0:0)
5 2023-10-28 UKS "Stars Volley" Częstochowa - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
6 2023-10-28 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS SPRINT Katowice 0:2 (4:25, 2:25, 0:0)
7 2023-10-29 Lechia Volleyball Mysłowice II - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (2:25, 17:25, 0:0)
8 2023-10-29 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 2:1 (24:26, 25:11, 0:0, 15:8)
9 2023-10-29 UKS "Stars Volley" Częstochowa - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
10 2023-11-18 UKS "Stars Volley" Częstochowa - UKS SPRINT Katowice 2:1 (29:27, 22:25, 0:0, 15:13)
11 2023-11-18 UKS SPRINT Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:2 (10:25, 25:21, 0:0, 5:15)
12 2023-11-18 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS "Stars Volley" Częstochowa 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)

Grupa 18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS COPCO Imielin 6115113328250
2Lechia Volleyball Mysłowice 6115103293238
3UKS Dwójka Świętochłowice 671310247302
4MKS Silesia Volley Mysłowice II671210198276
1 2023-10-21 MKS Silesia Volley Mysłowice II - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
2 2023-10-21 UKS Dwójka Świętochłowice - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (21:25, 21:25, 0:0)
3 2023-10-21 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:23, 25:8, 0:0)
4 2023-10-28 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS COPCO Imielin 2:1 (14:25, 25:20, 0:0, 15:13)
5 2023-10-28 MKS COPCO Imielin - UKS Dwójka Świętochłowice 2:1 (25:16, 24:26, 0:0, 19:17)
6 2023-10-28 UKS Dwójka Świętochłowice - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (12:25, 18:25, 0:0)
7 2023-10-29 UKS Dwójka Świętochłowice - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:14, 25:18, 0:0)
8 2023-10-29 MKS Silesia Volley Mysłowice II - MKS COPCO Imielin 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
9 2023-10-29 MKS COPCO Imielin - UKS Dwójka Świętochłowice 2:0 (27:25, 25:15, 0:0)
10 2023-11-18 MKS COPCO Imielin - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
11 2023-11-18 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Silesia Volley Mysłowice II 2:0 (25:6, 25:21, 0:0)
12 2023-11-18 MKS Silesia Volley Mysłowice II - MKS COPCO Imielin 0:2 (10:25, 18:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 7147140350152
2JKS SMS Jastrzębie 7136122335182
3JKS SMS Jastrzębie II7125106329314
4MKS ZORZA Wodzisław Śląski 711498291321
5BKS STAL Bielsko-Biała 792611301345
6BKS STAL Bielsko-Biała II792410252327
7MKS Bielsko-Biała 781512242351
8GS UKS Krzanowice 781213236344
1 2023-09-30 BKS STAL Bielsko-Biała II - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:15, 25:17, 0:0)
2 2023-09-30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (16:25, 25:17, 0:0, 11:15)
3 2023-09-30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:6, 25:17, 0:0)
4 2023-09-30 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (2:25, 7:25, 0:0)
5 2023-09-30 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:8, 25:11, 0:0)
6 2023-09-30 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała 2:1 (25:15, 8:25, 0:0, 15:3)
7 2023-09-29 JKS SMS Jastrzębie - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:14, 25:12, 0:0)
2023-09-29 JKS SMS Jastrzębie II - pauzuje0:0
2023-09-29pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
8 2023-10-07 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie II 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
9 2023-10-07 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała 2:1 (17:25, 25:16, 0:0, 17:15)
10 2023-10-07 BKS STAL Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:17, 25:14, 0:0)
11 2023-10-07 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:0 (25:0, 25:12, 0:0)
12 2023-10-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (4:25, 9:25, 0:0)
13 2023-10-07 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
14 2023-10-11 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
2023-10-11pauzuje- MKS Bielsko-Biała 0:0
2023-10-11 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje0:0
15 2023-10-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 2:0 (25:9, 25:10, 0:0)
2023-10-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - pauzuje0:0
2023-10-06pauzuje- BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
16 2023-10-08 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
17 2023-10-08 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:2 (24:26, 20:25, 0:0)
18 2023-10-08 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (12:25, 9:25, 0:0)
19 2023-10-08 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II 1:2 (25:21, 19:25, 0:0, 6:15)
20 2023-10-08 JKS SMS Jastrzębie II - MKS Bielsko-Biała 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
21 2023-10-08 MKS Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:2 (14:25, 25:19, 0:0, 10:15)
22 2023-10-14 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Bielsko-Biała 2:1 (18:25, 25:14, 0:0, 15:9)
23 2023-10-14 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (17:25, 17:25, 0:0)
24 2023-10-14 MKS Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (10:25, 6:25, 0:0)
25 2023-10-14 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
2023-10-14 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2023-10-14pauzuje- MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
26 2023-10-14 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała II 2:0 (25:21, 26:24, 0:0)
27 2023-10-14 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)
28 2023-10-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (25:20, 25:12, 0:0)

Grupa 2 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Sari Żory 7147141366252
2UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 7125114344264
3MUKS Sari Żory II7125115347284
4MOSiR Łaziska Górne 711496330311
5MOSM Tychy 710379341328
6KPKS Halemba 710369292326
7Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 781212245337
8MKS Czechowice-Dziedzice 770014190353
1 2023-09-30 MUKS Sari Żory II - MUKS Sari Żory 0:2 (12:25, 19:25, 0:0)
2023-09-30pauzuje- MUKS Sari Żory II 0:0
2023-09-30 MUKS Sari Żory - pauzuje0:0
2 2023-09-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
3 2023-09-30 MOSM Tychy - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)
4 2023-09-30 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (18:25, 11:25, 0:0)
5 2023-09-30 MOSiR Łaziska Górne - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
6 2023-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice - KPKS Halemba 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
7 2023-09-30 KPKS Halemba - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (24:26, 23:25, 0:0)
8 2023-10-07 MKS Czechowice-Dziedzice - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:2 (23:25, 14:25, 0:0)
9 2023-10-07 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MUKS Sari Żory 0:2 (11:25, 20:25, 0:0)
10 2023-10-07 MUKS Sari Żory - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:12, 25:20, 0:0)
11 2023-10-07 MOSM Tychy - MOSiR Łaziska Górne 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
2023-10-07pauzuje- MOSiR Łaziska Górne 0:0
2023-10-07 MOSM Tychy - pauzuje0:0
12 2023-10-07 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (15:25, 11:25, 0:0)
13 2023-10-07 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Sari Żory II 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
14 2023-10-07 MUKS Sari Żory II - KPKS Halemba 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
15 2023-10-08 MOSM Tychy - KPKS Halemba 1:2 (20:25, 25:9, 0:0, 13:15)
16 2023-10-08 KPKS Halemba - MUKS Sari Żory 0:2 (17:25, 11:25, 0:0)
17 2023-10-08 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy 2:0 (26:24, 25:13, 0:0)
18 2023-10-08 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - MUKS Sari Żory II 0:2 (12:25, 13:25, 0:0)
19 2023-10-08 MUKS Sari Żory II - MOSiR Łaziska Górne 2:1 (25:15, 19:25, 0:0, 15:8)
20 2023-10-08 MOSiR Łaziska Górne - Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
21 2023-10-06 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (6:25, 4:25, 0:0)
2023-10-06pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
2023-10-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
22 2023-10-14 MOSiR Łaziska Górne - MUKS Sari Żory 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
23 2023-10-14 MUKS Sari Żory - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:19, 25:27, 0:0, 15:11)
24 2023-10-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSiR Łaziska Górne 2:0 (25:22, 25:23, 0:0)
25 2023-10-14 Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec - KPKS Halemba 0:2 (17:25, 23:25, 0:0)
2023-10-14 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2023-10-14pauzuje- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec 0:0
26 2023-10-14 MUKS Sari Żory II - MOSM Tychy 1:2 (25:23, 21:25, 0:0, 11:15)
27 2023-10-14 MOSM Tychy - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:12, 28:26, 0:0)
28 2023-10-14 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory II 0:2 (12:25, 7:25, 0:0)

Grupa 3 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Silesia Volley Mysłowice 7147141365178
2UKS Sokół '43 Katowice 7136132342228
3UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 7125104324251
4UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 711487312287
5UKS VT Aquaplus Bobrowniki 710379277351
6UKS MOSM Bytom 781412261368
7MKS Sokół Radzionków 781212237333
8MUKS Michałkowice 781213236358
1 2023-09-30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS MOSM Bytom 2:0 (25:6, 27:25, 0:0)
2 2023-09-30 UKS MOSM Bytom - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:17, 25:23, 0:0)
3 2023-09-30 MKS Sokół Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (9:25, 11:25, 0:0)
4 2023-10-09 MKS Silesia Volley Mysłowice - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:0 (25:5, 25:7, 0:0)
5 2023-10-09 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
6 2023-10-09 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Silesia Volley Mysłowice 1:2 (4:25, 27:25, 0:0, 10:15)
7 2023-09-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 2:0 (25:7, 25:11, 0:0)
2023-09-30 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2023-09-30pauzuje- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
8 2023-10-07 MUKS Michałkowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (23:25, 15:25, 0:0)
9 2023-10-07 UKS Sokół '43 Katowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (26:24, 25:13, 0:0)
10 2023-10-07 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MUKS Michałkowice 2:0 (25:18, 25:9, 0:0)
11 2023-10-07 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - UKS MOSM Bytom 2:1 (25:27, 25:23, 0:0, 15:11)
12 2023-10-07 UKS MOSM Bytom - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (16:25, 13:25, 0:0)
13 2023-10-07 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 2:1 (15:25, 25:16, 0:0, 15:13)
14 2023-10-07 MKS Silesia Volley Mysłowice - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:12, 25:16, 0:0)
2023-10-07pauzuje- MKS Silesia Volley Mysłowice 0:0
2023-10-07 MKS Sokół Radzionków - pauzuje0:0
15 2023-10-08 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:2 (18:25, 9:25, 0:0)
2023-10-08 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - pauzuje0:0
2023-10-08pauzuje- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 0:0
16 2023-10-08 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:9, 25:15, 0:0)
17 2023-10-08 MKS Sokół Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)
18 2023-10-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice 0:2 (8:25, 21:25, 0:0)
19 2023-10-08 UKS MOSM Bytom - MUKS Michałkowice 1:2 (19:25, 25:21, 0:0, 13:15)
20 2023-10-08 MUKS Michałkowice - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:2 (10:25, 5:25, 0:0)
21 2023-10-08 MKS Silesia Volley Mysłowice - UKS MOSM Bytom 2:0 (25:10, 25:6, 0:0)
22 2023-10-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Silesia Volley Mysłowice 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
23 2023-10-14 MKS Silesia Volley Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice 2:0 (25:15, 25:18, 0:0)
24 2023-10-14 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:0 (25:20, 27:25, 0:0)
25 2023-10-14 UKS Sokół '43 Katowice - UKS MOSM Bytom 2:0 (25:3, 25:14, 0:0)
2023-10-14pauzuje- UKS MOSM Bytom 0:0
2023-10-14 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje0:0
26 2023-10-15 UKS VT Aquaplus Bobrowniki - MKS Sokół Radzionków 2:0 (25:19, 25:22, 0:0)
27 2023-10-15 MKS Sokół Radzionków - MUKS Michałkowice 2:0 (25:12, 25:21, 0:0)
28 2023-10-15 MUKS Michałkowice - UKS VT Aquaplus Bobrowniki 0:2 (24:26, 20:25, 0:0)

Grupa 4 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Częstochowianka 6126121310217
2UKS Tytan Ostrowy 6115112311163
3UKS Blachownia 610484280183
4MTS As Myszków 68258226251
5Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 68248185286
6UKS Blachownia II68249229281
7Klub Sportowy Corona Rudniki 660012140300
1 2023-09-30 UKS Tytan Ostrowy - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)
2 2023-09-30 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - KS Częstochowianka 0:2 (9:25, 17:25, 0:0)
3 2023-09-30 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy 2:1 (20:25, 25:23, 0:0, 15:13)
4 2023-09-30 Klub Sportowy Corona Rudniki - UKS Blachownia 0:2 (11:25, 4:25, 0:0)
5 2023-09-30 UKS Blachownia - UKS Blachownia II 2:0 (25:10, 25:16, 0:0)
6 2023-09-30 UKS Blachownia II - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:12, 25:13, 0:0)
2023-09-30pauzuje- MTS As Myszków 0:0
2023-09-30 MTS As Myszków - pauzuje0:0
2023-09-30pauzuje- pauzuje0:0
6 2023-10-07 MTS As Myszków - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:11, 25:13, 0:0)
7 2023-10-07 Klub Sportowy Corona Rudniki - Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 0:2 (20:25, 22:25, 0:0)
8 2023-10-07 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - MTS As Myszków 0:2 (8:25, 9:25, 0:0)
9 2023-10-07 UKS Blachownia II - KS Częstochowianka 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
2023-10-07 KS Częstochowianka - pauzuje0:0
2023-10-07pauzuje- UKS Blachownia II 0:0
10 2023-10-07 UKS Blachownia - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)
2023-10-07pauzuje- UKS Blachownia 0:0
2023-10-07 UKS Tytan Ostrowy - pauzuje0:0
11 2023-10-08 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - UKS Blachownia II 2:0 (25:21, 25:23, 0:0)
2023-10-08 UKS Blachownia II - pauzuje0:0
2023-10-08pauzuje- Klub Sportowy "LOB" Ożarowice 0:0
12 2023-10-08 UKS Tytan Ostrowy - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:10, 25:5, 0:0)
2023-10-08 UKS Tytan Ostrowy - pauzuje0:0
2023-10-08pauzuje- Klub Sportowy Corona Rudniki 0:0
13 2023-10-08 KS Częstochowianka - MTS As Myszków 2:0 (25:18, 25:15, 0:0)
14 2023-10-08 MTS As Myszków - UKS Blachownia 0:2 (8:25, 9:25, 0:0)
15 2023-10-08 UKS Blachownia - KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
16 2023-10-14 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - UKS Blachownia 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
2023-10-14 Klub Sportowy "LOB" Ożarowice - pauzuje0:0
2023-10-14pauzuje- UKS Blachownia 0:0
17 2023-10-14 KS Częstochowianka - Klub Sportowy Corona Rudniki 2:0 (25:13, 25:6, 0:0)
2023-10-14pauzuje- KS Częstochowianka 0:0
2023-10-14 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje0:0
18 2023-10-13 UKS Blachownia II - MTS As Myszków 2:1 (25:20, 20:25, 0:0, 15:11)
19 2023-10-13 MTS As Myszków - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (12:25, 8:25, 0:0)
20 2023-10-13 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia II 2:0 (25:5, 25:9, 0:0)

Grupa 5 - ROZSTAWIENIE

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Dąbrowa Górnicza 6115113320214
2MKS Dwójka Zawiercie 6115113320237
3MKS Dwójka Zawiercie II610494294202
4MCKiS Jaworzno 69377294270
5MUKS Pasek Będzin 69368225318
6Volley Dąbrowa Górnicza 671310220290
7MCKS Czeladź 660012159301
1 2023-09-30 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (20:25, 19:25, 0:0)
2 2023-09-30 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Pasek Będzin 2:0 (25:15, 25:7, 0:0)
3 2023-09-30 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (11:25, 16:25, 0:0)
4 2023-10-13 MCKS Czeladź - MCKiS Jaworzno 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
2023-10-13pauzuje- MCKiS Jaworzno 0:0
2023-10-13 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
5 2023-09-30 MKS Dąbrowa Górnicza - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:13, 25:7, 0:0)
2023-09-30 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2023-09-30pauzuje- Volley Dąbrowa Górnicza 0:0
6 2023-10-07 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (20:25, 25:21, 0:0, 15:13)
7 2023-10-07 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź 2:0 (25:14, 25:13, 0:0)
8 2023-10-07 MCKS Czeladź - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (16:25, 10:25, 0:0)
9 2023-10-07 MCKiS Jaworzno - MUKS Pasek Będzin 1:2 (25:9, 25:27, 0:0, 9:15)
10 2023-10-07 MUKS Pasek Będzin - Volley Dąbrowa Górnicza 2:1 (16:25, 27:25, 0:0, 15:13)
11 2023-10-07 Volley Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno 0:2 (14:25, 22:25, 0:0)
2023-10-07pauzuje- MKS Dwójka Zawiercie II 0:0
2023-10-07pauzuje- pauzuje0:0
2023-10-07 MKS Dwójka Zawiercie II - pauzuje0:0
11 2023-10-08 MCKiS Jaworzno - MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (23:25, 25:22, 0:0, 15:13)
2023-10-08 MCKiS Jaworzno - pauzuje0:0
2023-10-08pauzuje- MKS Dwójka Zawiercie 0:0
12 2023-10-08 MCKS Czeladź - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (2:25, 3:25, 0:0)
13 2023-10-08 MKS Dwójka Zawiercie II - Volley Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:13, 25:10, 0:0)
14 2023-10-08 Volley Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź 2:0 (25:19, 25:13, 0:0)
15 2023-10-09 MUKS Pasek Będzin - MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (3:25, 13:25, 0:0)
2023-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2023-10-09pauzuje- MUKS Pasek Będzin 0:0
16 2023-10-14 Volley Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 13:25, 0:0)
2023-10-14pauzuje- MKS Dwójka Zawiercie 0:0
2023-10-14 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
17 2023-10-09 MUKS Pasek Będzin - MCKS Czeladź 2:0 (25:22, 26:24, 0:0)
2023-10-09pauzuje- MUKS Pasek Będzin 0:0
2023-10-09 MCKS Czeladź - pauzuje0:0
18 2023-10-01 MCKiS Jaworzno - MKS Dwójka Zawiercie II 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
19 2023-10-01 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
20 2023-10-01 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (20:25, 25:21, 0:0, 10:15)

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -