Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS PZPS Szczyrk III113211332859559
2JKS SMS Jastrzębie 113010305862710
3GS UKS Krzanowice 102282411801698
4KS Burza MOSiR Mikołów 112072419970889
5UKS Sokół '43 Katowice 111852119860840
6UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 111562124923980
7MOSIR Polonia Łaziska Górne 111552124998996
8MKS ZORZA Wodzisław Śląski 101131422766809
9MKS Imielin 101031425825878
10VC Victoria MOSiR Cieszyn 10931122657769
11UKSG Blachownia 11931327811946
12UKS Jedynka ERBUD Rybnik 1110733694952
1 2018-09-29 MKS Imielin - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)
2 2018-09-29 UKSG Blachownia - MOSIR Polonia Łaziska Górne 3:2 (26:24, 20:25, 32:30, 16:25, 20:18)
3 2018-09-29 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (21:25, 14:25, 17:25)
4 2018-09-29 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
5 2018-09-28 SMS PZPS Szczyrk III - KS Burza MOSiR Mikołów 3:2 (25:14, 25:15, 23:25, 21:25, 15:11)
6 2018-10-19 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:20, 25:19)
7 2018-10-06 GS UKS Krzanowice - MKS Imielin 3:2 (21:25, 25:21, 20:25, 25:23, 15:8)
8 2018-10-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (10:25, 16:25, 20:25)
9 2018-10-05 JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów 3:0 (25:19, 25:23, 25:23)
10 2018-10-06 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)
11 2018-10-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKSG Blachownia 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)
12 2018-10-06 UKS Sokół '43 Katowice - MOSIR Polonia Łaziska Górne 2:3 (25:20, 19:25, 25:23, 22:25, 12:15)
13 2018-10-13 MKS Imielin - MOSIR Polonia Łaziska Górne 0:3 (19:25, 24:26, 23:25)
14 2018-10-13 UKS Sokół '43 Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
15 2018-10-13 UKSG Blachownia - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (19:25, 23:25, 12:25)
16 2018-10-12 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (15:25, 20:25, 25:22, 15:25)
17 2018-10-13 JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:20, 26:24, 25:14)
18 2018-10-12 SMS PZPS Szczyrk III - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:21, 25:19, 25:11)
19 2018-10-26 SMS PZPS Szczyrk III - MKS Imielin 3:0 (25:21, 25:14, 25:13)
20 2018-10-27 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (22:25, 22:25, 24:26)
21 2018-10-27 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (25:17, 23:25, 25:17, 16:25, 12:15)
22 2018-10-27 UKSG Blachownia - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 15:25, 16:25)
23 2018-10-27 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (13:25, 11:25, 17:25)
24 2018-10-27 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSIR Polonia Łaziska Górne 2:3 (29:27, 30:28, 14:25, 22:25, 12:15)
25 2018-12-16 MKS Imielin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
26 2018-10-28 MOSIR Polonia Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:19, 21:25, 25:17, 25:16)
27 2018-10-28 UKS Sokół '43 Katowice - KS Burza MOSiR Mikołów 2:3 (18:25, 26:24, 20:25, 26:24, 10:15)
28 2018-10-28 UKSG Blachownia - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (20:25, 21:25, 25:19, 25:23, 12:15)
29 2018-10-28 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - GS UKS Krzanowice 0:3 (17:25, 13:25, 16:25)
30 2018-10-26 JKS SMS Jastrzębie - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
31 2018-11-09 JKS SMS Jastrzębie - MKS Imielin 3:0 (25:18, 25:18, 27:25)
32 2018-11-09 SMS PZPS Szczyrk III - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:13, 25:7, 25:10)
33 2018-11-10 GS UKS Krzanowice - UKSG Blachownia 3:1 (25:17, 25:11, 22:25, 25:14)
34 2018-11-10 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Sokół '43 Katowice 3:2 (25:27, 25:19, 23:25, 25:15, 15:12)
35 2018-11-10 KS Burza MOSiR Mikołów - MOSIR Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:27, 25:17, 25:22, 25:22)
36 2018-11-10 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:21, 25:21, 14:25, 26:24)
37 2018-11-17 MKS Imielin - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:22, 24:26, 25:15, 25:21)
38 2018-11-17 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Burza MOSiR Mikołów 3:1 (25:19, 16:25, 27:25, 25:20)
39 2018-11-17 MOSIR Polonia Łaziska Górne - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 22:25)
40 2018-11-17 GS UKS Krzanowice - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:22, 25:21, 25:15)
41 2018-11-18 UKSG Blachownia - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (21:25, 19:25, 14:25)
42 2018-11-17 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (13:25, 15:25, 25:22, 18:25)
43 2018-11-24 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS Imielin 1:3 (17:25, 13:25, 25:16, 13:25)
44 2018-11-23 JKS SMS Jastrzębie - UKSG Blachownia 3:1 (25:18, 25:17, 27:29, 25:18)
45 2018-12-04 SMS PZPS Szczyrk III - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:14, 25:19, 25:13)
46 2018-12-09 GS UKS Krzanowice - MOSIR Polonia Łaziska Górne 3:2 (20:25, 25:21, 19:25, 25:17, 15:12)
47 2018-11-24 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:23, 21:25, 25:21, 17:25, 16:14)
48 2018-11-24 KS Burza MOSiR Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
49 2018-11-30 MKS Imielin - KS Burza MOSiR Mikołów 2:3 (20:25, 16:25, 25:22, 25:23, 12:15)
50 2018-12-01 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (13:25, 18:25, 22:25)
51 2018-12-01 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)
52 2018-12-05 MOSIR Polonia Łaziska Górne - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (17:25, 16:25, 12:25)
53 2018-12-01 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (13:25, 20:25, 23:25)
54 2018-12-01 UKSG Blachownia - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:14, 25:17, 25:13)
55 2018-12-08 UKSG Blachownia - MKS Imielin 3:1 (30:28, 23:25, 25:22, 25:23)
56 2018-12-08 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (15:25, 25:23, 17:25, 16:25)
57 2018-12-08 JKS SMS Jastrzębie - MOSIR Polonia Łaziska Górne 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
58 2018-12-07 SMS PZPS Szczyrk III - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:10, 25:19, 25:15)
59 2018-12-17 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
60 2018-12-08 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (12:25, 17:25, 25:23, 16:25)
61 2018-12-14 MKS Imielin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:2 (23:25, 27:25, 25:22, 17:25, 15:7)
62 2018-12-15 KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice 0:3 (23:25, 15:25, 20:25)
63 2018-12-14 VC Victoria MOSiR Cieszyn - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (10:25, 20:25, 16:25)
64 2018-12-15 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (18:25, 18:25, 16:25)
65 2018-12-15 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MOSIR Polonia Łaziska Górne 1:3 (17:25, 18:25, 25:20, 20:25)
66 2018-12-15 UKS Sokół '43 Katowice - UKSG Blachownia 3:0 (25:16, 25:15, 26:24)
67 2019-01-05 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Imielin 0:0
68 2019-01-05 MOSIR Polonia Łaziska Górne - UKSG Blachownia 0:0
69 2019-01-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
70 2019-01-05 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie 0:0
71 2019-01-04 KS Burza MOSiR Mikołów - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
72 2019-01-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 0:0
73 2019-01-12 MKS Imielin - GS UKS Krzanowice 0:0
74 2019-01-11 SMS PZPS Szczyrk III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
75 2019-01-12 KS Burza MOSiR Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 0:0
76 2019-01-12 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
77 2019-01-12 UKSG Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
78 2019-01-12 MOSIR Polonia Łaziska Górne - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
79 2019-01-19 MOSIR Polonia Łaziska Górne - MKS Imielin 0:0
80 2019-01-19 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
81 2019-01-19 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKSG Blachownia 0:0
82 2019-01-19 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
83 2019-01-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie 0:0
84 2019-01-18 GS UKS Krzanowice - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
85 2019-01-25 MKS Imielin - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
86 2019-01-26 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 0:0
87 2019-01-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
88 2019-01-26 KS Burza MOSiR Mikołów - UKSG Blachownia 0:0
89 2019-01-26 UKS Sokół '43 Katowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
90 2019-01-26 MOSIR Polonia Łaziska Górne - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
91 2019-02-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Imielin 0:0
92 2019-02-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MOSIR Polonia Łaziska Górne 0:0
93 2019-02-02 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
94 2019-02-02 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKSG Blachownia 0:0
95 2019-02-02 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
96 2019-02-01 SMS PZPS Szczyrk III - JKS SMS Jastrzębie 0:0
97 2019-02-16 MKS Imielin - JKS SMS Jastrzębie 0:0
98 2019-02-15 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
99 2019-02-16 UKSG Blachownia - GS UKS Krzanowice 0:0
100 2019-02-16 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
101 2019-02-16 MOSIR Polonia Łaziska Górne - KS Burza MOSiR Mikołów 0:0
102 2019-02-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
103 2019-02-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Imielin 0:0
104 2019-02-23 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
105 2019-02-23 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSIR Polonia Łaziska Górne 0:0
106 2019-02-23 UKS Sokół '43 Katowice - GS UKS Krzanowice 0:0
107 2019-02-22 SMS PZPS Szczyrk III - UKSG Blachownia 0:0
108 2019-02-23 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
109 2019-03-02 MKS Imielin - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
110 2019-03-02 UKSG Blachownia - JKS SMS Jastrzębie 0:0
111 2019-03-01 UKS Sokół '43 Katowice - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
112 2019-03-02 MOSIR Polonia Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice 0:0
113 2019-03-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
114 2019-03-02 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS Burza MOSiR Mikołów 0:0
115 2019-03-09 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Imielin 0:0
116 2019-03-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
117 2019-03-09 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
118 2019-03-08 SMS PZPS Szczyrk III - MOSIR Polonia Łaziska Górne 0:0
119 2019-03-09 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
120 2019-03-09 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - UKSG Blachownia 0:0
121 2019-03-16 MKS Imielin - UKSG Blachownia 0:0
122 2019-03-16 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
123 2019-03-16 MOSIR Polonia Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 0:0
124 2019-03-15 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
125 2019-03-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 0:0
126 2019-03-16 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
127 2019-03-23 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Imielin 0:0
128 2019-03-23 GS UKS Krzanowice - KS Burza MOSiR Mikołów 0:0
129 2019-03-22 SMS PZPS Szczyrk III - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
130 2019-03-23 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
131 2019-03-23 MOSIR Polonia Łaziska Górne - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
132 2019-03-23 UKSG Blachownia - UKS Sokół '43 Katowice 0:0