Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Kobiet

Etap 2

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1438124081149895
2VC Victoria MOSiR Cieszyn 143212371411451003
3KS Burza MOSiR Mikołów 142910341912131038
4MKS Dąbrowa Górnicza III1419620269851047
5GS UKS Krzanowice 1416520299961063
6UKS NET Piekary Śląskie 1414416308981062
7TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 14134203511011219
8LKS Polonia Poraj 1473123810041164
1 2018-01-13 KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:6, 28:26, 25:12)
2 2018-01-12 MKS Dąbrowa Górnicza III - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:18, 25:19, 25:19)
3 2018-01-13 UKS NET Piekary Śląskie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (25:27, 12:25, 19:25)
4 2018-01-13 LKS Polonia Poraj - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (17:25, 11:25, 14:25)
5 2018-01-19 GS UKS Krzanowice - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:18, 25:13, 25:18)
6 2018-01-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:14, 25:19, 25:20)
7 2018-01-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza III 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
8 2018-01-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Burza MOSiR Mikołów 2:3 (25:16, 23:25, 18:25, 25:21, 10:15)
9 2018-03-22 MKS Dąbrowa Górnicza III - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)
10 2018-01-26 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
11 2018-01-27 UKS NET Piekary Śląskie - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
12 2018-01-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - LKS Polonia Poraj 3:1 (25:23, 25:20, 21:25, 25:22)
13 2018-02-24 MKS Dąbrowa Górnicza III - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)
14 2018-02-24 LKS Polonia Poraj - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (14:25, 22:25, 23:25)
15 2018-02-24 UKS NET Piekary Śląskie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (18:25, 22:25, 23:25)
16 2018-02-24 KS Burza MOSiR Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 26:24)
17 2018-03-18 GS UKS Krzanowice - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 14:25)
18 2018-04-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza III 3:2 (25:14, 22:25, 16:25, 25:19, 15:12)
19 2018-03-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:10, 25:19, 25:17)
20 2018-03-03 VC Victoria MOSiR Cieszyn - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:21, 25:17, 25:20)
21 2018-03-17 LKS Polonia Poraj - GS UKS Krzanowice 3:2 (14:25, 24:26, 25:21, 25:18, 15:12)
22 2018-03-17 UKS NET Piekary Śląskie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (22:25, 9:25, 26:28)
23 2018-03-17 MKS Dąbrowa Górnicza III - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (22:25, 12:25, 20:25)
24 2018-03-25 KS Burza MOSiR Mikołów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (22:25, 25:15, 25:19, 17:25, 15:11)
25 2018-03-24 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza III 3:0 (30:28, 25:17, 25:15)
26 2018-03-24 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Burza MOSiR Mikołów 3:1 (25:21, 25:18, 20:25, 29:27)
27 2018-03-23 GS UKS Krzanowice - UKS NET Piekary Śląskie 3:2 (25:20, 25:16, 19:25, 18:25, 15:10)
28 2018-03-24 LKS Polonia Poraj - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:20, 25:21, 19:25, 25:16)
29 2018-04-06 GS UKS Krzanowice - MKS Dąbrowa Górnicza III 3:0 (25:14, 32:30, 25:22)
30 2018-04-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
31 2018-04-07 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (20:25, 15:25, 23:25)
32 2018-04-07 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS Burza MOSiR Mikołów 3:2 (23:25, 27:25, 16:25, 25:19, 15:8)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Jedynka ERBUD Rybnik 1232113581010801
2KSG Bestwina 122682813883801
3UKS Gimnazjum Blachownia 122372519989867
4JKS SMS Jastrzębie 122282618965918
5MKS Imielin 121141627856979
6GLKS Wilkowice 1211416289381006
7UKS Spartakus Zabrze 1210336689958
2018-01-13pauzuje- KSG Bestwina 0:0
2018-01-20 GLKS Wilkowice - pauzuje0:0
2018-01-27pauzuje- JKS SMS Jastrzębie 0:0
2018-02-24 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - pauzuje0:0
2018-03-03 KSG Bestwina - pauzuje0:0
2018-03-17pauzuje- GLKS Wilkowice 0:0
2018-03-24 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje0:0
2018-04-07pauzuje- UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:0
1 2018-03-11 UKS Gimnazjum Blachownia - GLKS Wilkowice 3:1 (25:18, 25:16, 24:26, 26:24)
2 2018-01-13 MKS Imielin - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (18:25, 21:25, 17:25)
3 2018-01-18 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:16, 25:17, 25:12)
4 2018-01-21 KSG Bestwina - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:19, 25:15, 25:17)
5 2018-01-20 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS Imielin 3:0 (25:12, 25:12, 25:18)
6 2018-01-21 JKS SMS Jastrzębie - UKS Gimnazjum Blachownia 3:2 (24:26, 27:25, 24:26, 25:18, 15:13)
7 2018-01-27 MKS Imielin - KSG Bestwina 1:3 (14:25, 28:26, 14:25, 10:25)
8 2018-01-27 UKS Gimnazjum Blachownia - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:3 (20:25, 21:25, 22:25)
9 2018-01-25 UKS Spartakus Zabrze - GLKS Wilkowice 1:3 (13:25, 27:25, 23:25, 16:25)
10 2018-02-23 GLKS Wilkowice - MKS Imielin 1:3 (22:25, 17:25, 25:18, 21:25)
11 2018-02-24 JKS SMS Jastrzębie - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
12 2018-02-18 KSG Bestwina - UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:17, 25:15, 25:12)
13 2018-03-03 GLKS Wilkowice - UKS Gimnazjum Blachownia 1:3 (18:25, 25:20, 25:27, 16:25)
14 2018-03-03 JKS SMS Jastrzębie - MKS Imielin 3:1 (20:25, 25:10, 25:18, 25:11)
15 2018-03-02 UKS Spartakus Zabrze - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:3 (24:26, 15:25, 15:25)
16 2018-03-17 UKS Spartakus Zabrze - KSG Bestwina 0:3 (22:25, 21:25, 21:25)
17 2018-02-24 MKS Imielin - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:3 (19:25, 16:25, 20:25)
18 2018-03-17 UKS Gimnazjum Blachownia - JKS SMS Jastrzębie 2:3 (23:25, 25:6, 25:20, 22:25, 12:15)
19 2018-03-13 KSG Bestwina - MKS Imielin 3:0 (25:22, 25:20, 25:15)
20 2018-03-24 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:17, 25:18, 25:15)
21 2018-03-23 GLKS Wilkowice - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:13, 26:24, 25:13)
22 2018-03-17 MKS Imielin - GLKS Wilkowice 3:0 (25:15, 27:25, 25:21)
23 2018-04-07 UKS Spartakus Zabrze - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (18:25, 23:25, 12:25)
24 2018-04-07 UKS Gimnazjum Blachownia - KSG Bestwina 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Burza MOSiR Mikołów 123311344942621
2MKS Dąbrowa Górnicza III1230103010956830
3UKS NET Piekary Śląskie 122582613854807
4LKS Polonia Poraj 121972319925819
5UKS Gimnazjum Blachownia 121341626899942
6MKS Imielin 1252832706942
7UKS Spartakus Zabrze 1210336637958
1 2017-10-12 LKS Polonia Poraj - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)
2 2017-09-28 MKS Dąbrowa Górnicza III - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (24:26, 22:25, 23:25)
3 2017-09-23 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:17, 25:23, 25:16)
2017-10-18 MKS Imielin - pauzuje0:0
4 2017-09-30 UKS Spartakus Zabrze - MKS Imielin 2:3 (21:25, 25:20, 25:21, 12:25, 13:15)
2017-10-01 UKS Gimnazjum Blachownia - pauzuje0:0
5 2017-09-30 UKS NET Piekary Śląskie - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (14:25, 10:25, 16:25)
6 2017-10-03 LKS Polonia Poraj - MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)
7 2017-10-07 MKS Dąbrowa Górnicza III - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:20, 25:10, 25:18)
8 2017-10-07 KS Burza MOSiR Mikołów - LKS Polonia Poraj 3:1 (25:17, 25:21, 24:26, 25:16)
2017-10-07pauzuje- UKS NET Piekary Śląskie 0:0
9 2017-10-07 MKS Imielin - UKS Gimnazjum Blachownia 1:3 (21:25, 26:24, 15:25, 12:25)
10 2017-10-14 UKS Spartakus Zabrze - UKS Gimnazjum Blachownia 0:3 (16:25, 14:25, 23:25)
11 2017-10-14 UKS NET Piekary Śląskie - MKS Imielin 3:0 (25:18, 25:15, 25:14)
2017-10-14 LKS Polonia Poraj - pauzuje0:0
12 2017-10-14 MKS Dąbrowa Górnicza III - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 8:25, 13:25)
13 2017-10-23 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:8, 25:12, 25:16)
2017-10-21pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza III 0:0
14 2017-10-21 MKS Imielin - LKS Polonia Poraj 0:3 (10:25, 15:25, 19:25)
15 2017-10-21 UKS Gimnazjum Blachownia - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)
16 2017-10-22 UKS Spartakus Zabrze - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (17:25, 18:25, 24:26)
17 2017-10-22 LKS Polonia Poraj - UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:17, 25:20, 25:14)
18 2017-10-22 MKS Dąbrowa Górnicza III - MKS Imielin 3:0 (25:14, 25:19, 25:13)
2017-10-22 KS Burza MOSiR Mikołów - pauzuje0:0
2017-10-28pauzuje- UKS Spartakus Zabrze 0:0
19 2017-10-28 MKS Imielin - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (28:30, 14:25, 9:25)
20 2017-10-27 UKS Gimnazjum Blachownia - MKS Dąbrowa Górnicza III 1:3 (25:23, 25:27, 20:25, 23:25)
21 2017-10-28 UKS NET Piekary Śląskie - LKS Polonia Poraj 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
22 2017-11-09 UKS Spartakus Zabrze - LKS Polonia Poraj 0:3 (9:25, 8:25, 20:25)
23 2017-11-04 UKS NET Piekary Śląskie - MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (17:25, 14:25, 17:25)
24 2017-11-04 UKS Gimnazjum Blachownia - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
2017-11-04pauzuje- MKS Imielin 0:0
25 2017-11-18 MKS Imielin - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:14, 25:15, 25:17)
2017-11-18pauzuje- UKS Gimnazjum Blachownia 0:0
26 2017-11-19 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS NET Piekary Śląskie 3:0 (25:15, 25:16, 25:18)
27 2017-11-18 MKS Dąbrowa Górnicza III - LKS Polonia Poraj 3:1 (26:24, 25:23, 19:25, 25:15)
28 2017-11-16 UKS Spartakus Zabrze - MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (21:25, 16:25, 25:27)
29 2017-12-03 LKS Polonia Poraj - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 11:25, 14:25)
2017-11-19 UKS NET Piekary Śląskie - pauzuje0:0
30 2017-11-19 UKS Gimnazjum Blachownia - MKS Imielin 3:1 (21:25, 25:23, 25:20, 25:23)
31 2017-11-25 UKS Gimnazjum Blachownia - UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:23, 25:12, 25:15)
32 2017-11-25 MKS Imielin - UKS NET Piekary Śląskie 0:3 (19:25, 12:25, 18:25)
2017-11-25pauzuje- LKS Polonia Poraj 0:0
33 2017-11-25 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Dąbrowa Górnicza III 1:3 (22:25, 28:26, 18:25, 20:25)
34 2017-12-02 UKS Spartakus Zabrze - KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (9:25, 14:25, 9:25)
2017-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza III - pauzuje0:0
35 2017-12-02 LKS Polonia Poraj - MKS Imielin 3:0 (25:11, 25:13, 25:7)
36 2017-12-02 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:19, 27:25, 25:16)
37 2017-12-09 UKS NET Piekary Śląskie - UKS Spartakus Zabrze 3:1 (24:26, 25:10, 25:13, 25:12)
38 2017-12-09 UKS Gimnazjum Blachownia - LKS Polonia Poraj 2:3 (15:25, 25:15, 18:25, 25:19, 7:15)
39 2017-12-09 MKS Imielin - MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (23:25, 14:25, 16:25)
2017-12-09pauzuje- KS Burza MOSiR Mikołów 0:0
2017-12-16 UKS Spartakus Zabrze - pauzuje0:0
40 2017-12-16 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Imielin 3:0 (25:11, 25:9, 25:19)
41 2017-12-16 MKS Dąbrowa Górnicza III - UKS Gimnazjum Blachownia 3:1 (22:25, 25:21, 25:15, 26:24)
42 2017-12-16 LKS Polonia Poraj - UKS NET Piekary Śląskie 3:2 (23:25, 25:9, 23:25, 25:17, 15:13)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS PZPS Szczyrk III164315451013301012
2VC Victoria MOSiR Cieszyn 163613422113711274
3MKS ZORZA Wodzisław Śląski 163510411913691163
4TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 16269312512071200
5GS UKS Krzanowice 16227263011481198
6UKS Jedynka ERBUD Rybnik 16217293513321366
7KSG Bestwina 16196253312471262
8JKS SMS Jastrzębie 1683124210431284
9GLKS Wilkowice 166294510091297
1 2017-09-23 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:13, 26:24, 25:18)
2 2017-09-23 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)
3 2017-09-23 KSG Bestwina - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (23:25, 19:25, 23:25)
4 2017-09-23 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMS PZPS Szczyrk III 3:0 (32:30, 25:16, 26:24)
5 2017-09-30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (15:25, 22:25, 18:25)
6 2017-10-01 KSG Bestwina - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 2:3 (25:22, 27:25, 15:25, 24:26, 12:15)
7 2017-09-30 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:16, 25:15, 25:13)
8 2017-09-30 GLKS Wilkowice - GS UKS Krzanowice 0:3 (15:25, 18:25, 13:25)
9 2017-10-07 JKS SMS Jastrzębie - GLKS Wilkowice 1:3 (22:25, 25:17, 16:25, 16:25)
10 2017-10-17 KSG Bestwina - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (25:17, 25:27, 18:25, 23:25)
11 2017-10-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:21, 25:17, 25:15)
12 2017-10-06 SMS PZPS Szczyrk III - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:16, 25:16, 26:24)
13 2017-10-08 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (15:25, 18:25, 13:25)
14 2017-10-08 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (26:24, 25:14, 16:25, 13:25, 15:11)
15 2017-10-06 GLKS Wilkowice - KSG Bestwina 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)
16 2017-10-06 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 25:14, 25:12)
17 2017-10-15 KSG Bestwina - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
18 2017-10-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GLKS Wilkowice 3:0 (30:28, 25:16, 25:17)
19 2017-10-13 SMS PZPS Szczyrk III - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:2 (28:26, 23:25, 25:14, 23:25, 15:11)
20 2017-10-14 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (24:26, 26:24, 23:25, 25:21, 11:15)
21 2017-10-21 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
22 2017-10-20 GLKS Wilkowice - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (10:25, 23:25, 20:25)
23 2017-10-21 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (16:25, 9:25, 20:25)
24 2017-10-28 JKS SMS Jastrzębie - KSG Bestwina 0:3 (22:25, 14:25, 12:25)
25 2017-10-22 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:4, 25:7, 25:13)
26 2017-10-22 SMS PZPS Szczyrk III - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:11, 25:18, 25:12)
27 2017-10-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - GLKS Wilkowice 3:0 (25:11, 25:20, 25:19)
28 2017-10-22 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (25:17, 14:25, 27:29, 18:25)
29 2017-10-27 GLKS Wilkowice - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 0:3 (11:25, 22:25, 25:27)
30 2017-10-28 GS UKS Krzanowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:13, 25:15, 25:11)
31 2017-10-26 JKS SMS Jastrzębie - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (19:25, 16:25, 13:25)
32 2017-10-29 KSG Bestwina - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:19, 25:20, 15:25, 25:23)
33 2017-11-08 SMS PZPS Szczyrk III - KSG Bestwina 3:1 (25:20, 23:25, 25:17, 25:21)
34 2017-11-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
35 2017-11-04 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:18, 16:25, 25:19, 25:21)
36 2017-11-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GLKS Wilkowice 3:0 (25:14, 25:10, 25:13)
37 2017-11-05 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:15, 25:11, 25:20)
38 2017-11-05 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:19, 16:25, 25:19, 25:21)
39 2017-11-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KSG Bestwina 3:0 (25:23, 25:20, 25:17)
40 2017-10-25 SMS PZPS Szczyrk III - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (18:25, 19:25, 26:24, 26:24, 15:6)
41 2017-11-18 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:22, 25:12, 23:25, 25:22)
42 2017-11-17 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - KSG Bestwina 3:2 (20:25, 25:22, 25:11, 11:25, 15:6)
43 2017-11-18 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)
44 2017-11-18 GS UKS Krzanowice - GLKS Wilkowice 3:0 (25:23, 25:13, 27:25)
45 2017-11-19 GLKS Wilkowice - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (25:22, 19:25, 23:25, 17:25)
46 2017-11-19 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KSG Bestwina 3:1 (25:22, 25:16, 16:25, 25:23)
47 2017-11-19 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:19, 21:25, 25:13, 22:25, 15:7)
48 2017-11-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - SMS PZPS Szczyrk III 1:3 (23:25, 21:25, 25:22, 11:25)
49 2017-11-24 SMS PZPS Szczyrk III - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)
50 2017-11-25 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:15, 17:25, 23:25, 25:16, 11:15)
51 2017-11-28 KSG Bestwina - GLKS Wilkowice 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
52 2017-11-24 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 22:25)
53 2017-12-01 GS UKS Krzanowice - KSG Bestwina 2:3 (24:26, 14:25, 25:19, 25:23, 12:15)
54 2017-12-02 GLKS Wilkowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (20:25, 21:25, 17:25)
55 2017-12-01 VC Victoria MOSiR Cieszyn - SMS PZPS Szczyrk III 1:3 (15:25, 25:20, 11:25, 19:25)
56 2017-12-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:21, 25:16, 25:11)
57 2017-12-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (12:25, 19:25, 25:15, 25:19, 12:15)
58 2017-12-08 SMS PZPS Szczyrk III - GLKS Wilkowice 3:0 (25:12, 25:12, 25:7)
59 2017-12-09 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:19, 25:19, 25:19)
60 2017-12-09 KSG Bestwina - JKS SMS Jastrzębie 0:3 (24:26, 24:26, 17:25)
61 2017-12-10 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (24:26, 25:14, 20:25, 25:22, 18:16)
62 2017-12-11 GS UKS Krzanowice - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (23:25, 10:25, 19:25)
63 2017-12-10 GLKS Wilkowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)
64 2017-12-10 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:1 (25:20, 19:25, 25:19, 25:18)
65 2017-12-16 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - GLKS Wilkowice 2:3 (21:25, 25:18, 23:25, 25:21, 13:15)
66 2017-12-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - GS UKS Krzanowice 3:2 (17:25, 20:25, 25:16, 28:26, 15:7)
67 2017-12-15 SMS PZPS Szczyrk III - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:20, 25:18, 26:24)
68 2017-12-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KSG Bestwina 3:0 (25:18, 25:19, 25:17)
69 2017-12-17 KSG Bestwina - SMS PZPS Szczyrk III 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
70 2018-01-07 KSG Bestwina - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
71 2017-12-17 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (13:25, 22:25, 21:25)
72 2017-12-17 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:2 (24:26, 25:18, 25:20, 11:25, 16:14)
73 2017-12-17 GLKS Wilkowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:14, 28:26, 22:25, 19:25, 13:15)