Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa I Liga Śląska Kobiet

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 153512401712961108
2AZS ATH Bielsko-Biała 13331237121137961
3MUKS Michałkowice 1329933151104949
4MKS Czechowice-Dziedzice 102482610839699
5MKS Dąbrowa Górnicza 15217242811041148
6UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 15196233111691186
7GS UKS Krzanowice 121862222945968
8KPKS Halemba 15113183911661304
9UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 137313349341092
10AZS Częstochowa 157211399111190
2022-10-01 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2022-10-08pauzuje- pauzuje0:0
2022-10-15 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2022-10-22 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2022-10-23 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2022-10-29 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2022-11-05 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2022-11-12 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2022-11-19 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2022-11-26 AZS Częstochowa - pauzuje0:0
2022-12-03 AZS ATH Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2022-12-04 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
2022-12-10pauzuje- pauzuje0:0
2022-12-17 KPKS Halemba - pauzuje0:0
2023-01-07 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2023-01-14 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
2023-01-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
2023-01-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
2023-02-04 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
2023-02-11 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
2023-02-25 AZS Częstochowa - pauzuje0:0
2023-03-04 AZS ATH Bielsko-Biała - pauzuje0:0
2022-09-30pauzuje- AZS ATH Bielsko-Biała 0:0
-1 2022-10-01 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
0 2022-10-02 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:16, 25:17, 25:13)
1 2022-10-01 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:13, 25:22, 25:23)
2 2022-10-01 AZS Częstochowa - KPKS Halemba 3:0 (26:24, 25:17, 25:16)
3 2022-10-08 AZS ATH Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 3:2 (25:19, 25:23, 22:25, 21:25, 15:9)
4 2022-10-08 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (17:25, 21:25, 7:25)
5 2022-10-08 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:14, 25:22, 25:9)
6 2023-01-22 MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 25:4, 25:18)
7 2022-10-08 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba 1:3 (25:17, 19:25, 15:25, 20:25)
8 2022-10-14 GS UKS Krzanowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 19:25, 25:27)
9 2022-10-15 AZS Częstochowa - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
10 2022-10-15 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:2 (25:19, 27:25, 21:25, 22:25, 15:6)
11 2022-10-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - AZS ATH Bielsko-Biała 1:3 (23:25, 19:25, 25:20, 18:25)
2022-10-15 MUKS Michałkowice - pauzuje0:0
2022-10-21pauzuje- TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:0
12 2022-10-22 AZS ATH Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (19:25, 25:20, 19:25, 18:25)
13 2022-10-22 AZS Częstochowa - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (16:25, 20:25, 22:25)
14 2022-10-21 GS UKS Krzanowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:0 (25:23, 25:20, 25:21)
15 2022-10-22 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba 3:1 (26:24, 25:22, 17:25, 26:24)
16 2022-10-23 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 2:3 (25:17, 22:25, 25:22, 14:25, 17:19)
17 2022-10-23 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:19, 25:23, 25:23)
18 2022-10-23 AZS Częstochowa - AZS ATH Bielsko-Biała 2:3 (12:25, 25:23, 25:21, 18:25, 10:15)
2022-10-16 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje0:0
19 2022-10-23 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Michałkowice 3:1 (25:18, 13:25, 25:20, 25:22)
2022-10-28pauzuje- AZS Częstochowa 0:0
20 2022-10-29 MUKS Michałkowice - MKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (25:17, 25:23, 25:13)
21 2022-10-29 AZS ATH Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:0 (26:24, 25:15, 25:17)
22 2022-10-28 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba 3:1 (25:12, 25:21, 22:25, 25:14)
23 2022-10-29 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:23, 25:17, 19:25, 25:21)
24 2022-11-05 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (17:25, 25:13, 21:25, 20:25)
25 2022-11-05 KPKS Halemba - AZS ATH Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 14:25, 20:25)
2022-11-05 GS UKS Krzanowice - pauzuje0:0
26 2022-11-05 AZS Częstochowa - MUKS Michałkowice 1:3 (22:25, 17:25, 25:12, 20:25)
27 2022-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (25:16, 25:21, 23:25, 15:25, 16:18)
2022-11-11pauzuje- KPKS Halemba 0:0
28 2022-11-12 MUKS Michałkowice - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:18, 25:6, 25:18)
29 2022-11-13 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - AZS Częstochowa 3:1 (25:17, 19:25, 25:23, 25:23)
30 2022-11-12 AZS ATH Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)
31 2022-11-12 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 3:1 (25:13, 21:25, 28:26, 25:11)
32 2022-11-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - AZS ATH Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 20:25, 15:25)
2022-11-19 MKS Dąbrowa Górnicza - pauzuje0:0
33 2022-11-19 KPKS Halemba - MUKS Michałkowice 0:3 (18:25, 13:25, 21:25)
34 2022-11-18 GS UKS Krzanowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (24:26, 25:23, 15:25, 18:25)
35 2022-11-20 AZS Częstochowa - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (15:25, 27:29, 22:25)
2022-11-25pauzuje- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
36 2022-11-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba 3:0 (25:10, 25:23, 25:16)
37 2022-11-26 MUKS Michałkowice - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:19, 25:11)
38 2023-02-19 MKS Czechowice-Dziedzice - GS UKS Krzanowice 0:0
39 2022-11-26 AZS ATH Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)
2022-12-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje0:0
40 2022-12-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice 1:3 (25:21, 16:25, 17:25, 18:25)
41 2022-12-03 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (12:25, 16:25, 21:25)
42 2022-12-03 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice 1:3 (25:23, 13:25, 20:25, 18:25)
43 2022-12-03 GS UKS Krzanowice - AZS Częstochowa 3:0 (25:16, 25:13, 25:13)
44 2022-12-04 KPKS Halemba - AZS Częstochowa 3:1 (25:10, 23:25, 25:15, 25:10)
45 2022-12-04 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (15:25, 20:25, 17:25)
46 2022-12-04 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (18:25, 25:11, 23:25, 23:25)
47 2022-12-04 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Michałkowice 1:3 (22:25, 25:19, 19:25, 22:25)
2022-12-04 AZS ATH Bielsko-Biała - pauzuje0:0
48 2022-12-10 MUKS Michałkowice - AZS ATH Bielsko-Biała 1:3 (26:28, 25:18, 16:25, 29:31)
49 2022-12-11 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:23, 25:13, 25:13)
50 2022-12-10 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice 0:3 (9:25, 19:25, 21:25)
51 2022-12-11 AZS Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 16:25, 19:25)
52 2022-12-10 KPKS Halemba - GS UKS Krzanowice 2:3 (28:26, 21:25, 17:25, 25:19, 9:15)
2022-12-16pauzuje- MUKS Michałkowice 0:0
53 2022-11-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - AZS Częstochowa 3:0 (26:24, 25:19, 25:19)
54 2023-02-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
55 2022-12-17 AZS ATH Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (16:25, 25:13, 25:17, 20:25, 15:13)
56 2022-12-18 MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:19, 22:25, 23:25, 19:25)
2023-01-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje0:0
57 2023-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice - AZS ATH Bielsko-Biała 0:0
58 2023-01-07 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:13, 25:6)
59 2023-01-08 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - GS UKS Krzanowice 3:2 (25:20, 20:25, 25:23, 17:25, 15:9)
60 2023-01-25 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (15:25, 25:19, 22:25, 16:25)
2023-01-13pauzuje- MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
61 2023-01-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 1:3 (23:25, 17:25, 25:17, 22:25)
62 2023-02-12 AZS ATH Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 0:0
63 2023-02-18 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba 0:0
64 2022-12-21 MUKS Michałkowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (25:23, 15:25, 19:25, 25:20, 11:15)
65 2023-02-12 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Michałkowice 0:0
2023-01-21 AZS Częstochowa - pauzuje0:0
66 2023-02-18 GS UKS Krzanowice - AZS ATH Bielsko-Biała 0:0
67 2023-01-22 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (20:25, 25:23, 25:27, 22:25)
68 2000-01-01 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
2023-01-27pauzuje- GS UKS Krzanowice 0:0
69 2023-01-28 AZS ATH Bielsko-Biała - KPKS Halemba 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
70 2023-01-28 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 18:25, 25:23, 22:25)
71 2023-01-27 MUKS Michałkowice - AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:17, 25:10)
72 2000-01-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
73 2023-01-08 AZS Częstochowa - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (12:25, 11:25, 13:25)
74 2023-02-04 GS UKS Krzanowice - MUKS Michałkowice 0:0
2023-02-04 KPKS Halemba - pauzuje0:0
75 2023-01-20 MKS Dąbrowa Górnicza - AZS ATH Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 16:25, 25:15, 10:25)
76 2000-01-01 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
2023-02-10pauzuje- MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
77 2023-02-11 AZS ATH Bielsko-Biała - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
78 2023-02-11 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba 0:0
79 2023-02-12 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - GS UKS Krzanowice 0:0
80 2023-02-11 MKS Czechowice-Dziedzice - AZS Częstochowa 0:0
81 2023-02-25 GS UKS Krzanowice - MKS Czechowice-Dziedzice 0:0
82 2022-12-12 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:19, 20:25, 25:21, 25:23)
83 2023-02-25 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Michałkowice 0:0
2023-02-25 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje0:0
84 2023-02-25 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - AZS ATH Bielsko-Biała 0:0
2023-03-03pauzuje- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
85 2023-03-04 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry 0:0
86 2023-03-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 0:0
87 2023-03-04 MKS Czechowice-Dziedzice - KPKS Halemba 0:0
88 2023-03-04 AZS Częstochowa - GS UKS Krzanowice 0:0