Młodziczki Młodzicy Juniorki Młodsze Juniorzy Młodsi Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Kobiet

Etap 5

Grupa 9 - Finał o wejście do II Ligi Państwowej

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1EASY WRAP Volley 3 Kobyłka 0000000
2Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0000000
3MKS Andrychów 0000000
4UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin 0000000
1 2022-04-22 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin 0:0
2 2022-04-22 MKS Andrychów - EASY WRAP Volley 3 Kobyłka 0:0
3 2022-04-23 UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin - EASY WRAP Volley 3 Kobyłka 0:0
4 2022-04-23 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - MKS Andrychów 0:0
5 2022-04-24 MKS Andrychów - UKS Pomorzanie-Pogodno Szczecin 0:0
6 2022-04-24 EASY WRAP Volley 3 Kobyłka - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:0

Grupa 10 - Finał o wejście do II Ligi Państwowej

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 121307548
2MKS COPCO Imielin 121307559
3SST Mark-Bud Lubcza Racławówka 110035975
4TSS Gdańsk 110034875
1 2022-04-22 SST Mark-Bud Lubcza Racławówka - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0:0
2 2022-04-22 MKS COPCO Imielin - TSS Gdańsk 0:0
3 2022-04-23 TSS Gdańsk - UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola 0:3 (19:25, 18:25, 11:25)
4 2022-04-23 MKS COPCO Imielin - SST Mark-Bud Lubcza Racławówka 3:0 (25:17, 25:20, 25:22)
5 2022-04-24 SST Mark-Bud Lubcza Racławówka - TSS Gdańsk 0:0
6 2022-04-24 UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola - MKS COPCO Imielin 0:0

Etap 4

Grupa Finał I Ligi Śląskiej Kobiet

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS COPCO Imielin 131318880
2Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 100138088
1 2022-03-26 MKS COPCO Imielin - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:17, 25:16, 13:25, 25:22)

Etap 3

Grupa o 3-cie miejsce I Ligi Śląskiej Kobiet

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KPKS Halemba 12132106106
2MKS Dwójka Zawiercie 11023106106
1 2022-03-23 MKS Dwójka Zawiercie - KPKS Halemba 2:3 (23:25, 25:17, 25:22, 25:27, 8:15)

Etap 2

Grupa 2 - 1/2 Finału Play-off

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS COPCO Imielin 24261175126
2KPKS Halemba 22016126175
1 2022-03-12 MKS COPCO Imielin - KPKS Halemba 3:1 (23:25, 25:14, 25:13, 25:20)
2 2022-03-19 KPKS Halemba - MKS COPCO Imielin 0:3 (14:25, 25:27, 15:25)
3 2022-03-20 MKS COPCO Imielin - KPKS Halemba 0:0

Grupa 3 - 1/2 Finału Play-off

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 35274268220
2MKS Dwójka Zawiercie 34147220268
1 2022-03-16 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:16, 25:16, 24:26, 25:19)
2 2022-03-19 MKS Dwójka Zawiercie - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:23, 25:22, 17:25, 26:24)
3 2022-03-20 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:11, 25:19, 25:20)

Etap 1

Grupa 1 - I Liga Śląska Kobiet

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS COPCO Imielin 22662266317161085
2Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 225619581216971210
3MKS Dwójka Zawiercie 224415493117891641
4KPKS Halemba 223612453718321722
5GS UKS Krzanowice 223412404217081806
6UKS Jedynka Rybnik 223411393816881637
7UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 223411424117701729
8MUKS Michałkowice 222910364516161776
9BKS STAL Bielsko-Biała 22237325116491859
10VC Victoria MOSiR Cieszyn 22217295216571861
11AZS Częstochowa 22186275215491798
12JKS SMS Jastrzębie 221076612451792
1 2021-10-02 GS UKS Krzanowice - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (16:25, 14:25, 21:25)
2 2021-10-02 MKS COPCO Imielin - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:15, 25:10)
3 2021-10-03 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba 2:3 (14:25, 21:25, 25:23, 25:14, 10:15)
4 2021-10-02 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (14:25, 18:25, 27:25, 11:25)
5 2021-10-02 AZS Częstochowa - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (19:25, 25:19, 25:16, 23:25, 9:15)
6 2021-10-02 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice 2:3 (25:22, 25:14, 19:25, 21:25, 11:15)
7 2021-10-08 UKS Jedynka Rybnik - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
8 2021-10-09 MUKS Michałkowice - AZS Częstochowa 3:1 (16:25, 25:22, 25:23, 25:17)
9 2021-10-08 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:19, 25:23, 25:20)
10 2021-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (14:25, 25:22, 17:25, 18:25)
11 2021-10-09 KPKS Halemba - MKS COPCO Imielin 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)
12 2021-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 3:0 (27:25, 25:21, 25:16)
13 2021-10-16 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:13, 25:10, 25:20)
14 2021-10-16 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba 3:2 (13:25, 25:23, 25:23, 17:25, 16:14)
15 2021-10-16 MKS COPCO Imielin - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:15, 26:28, 25:15, 25:17)
16 2021-10-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (31:29, 22:25, 21:25, 14:25)
17 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Michałkowice 0:3 (20:25, 16:25, 21:25)
18 2021-10-16 AZS Częstochowa - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
19 2021-10-24 AZS Częstochowa - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (21:25, 13:25, 9:25)
20 2021-10-23 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:20, 25:15, 25:20)
21 2021-10-23 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:14, 26:24, 18:25, 27:25)
22 2021-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS COPCO Imielin 0:3 (13:25, 22:25, 12:25)
23 2021-10-17 GS UKS Krzanowice - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:22, 25:18, 25:18)
24 2021-10-23 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
25 2021-10-30 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - KPKS Halemba 0:3 (26:28, 20:25, 19:25)
26 2021-10-30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (12:25, 25:19, 25:14, 21:25, 6:15)
27 2021-10-30 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (18:25, 25:22, 27:25, 25:21)
28 2021-10-30 MKS COPCO Imielin - MUKS Michałkowice 3:0 (25:15, 25:13, 25:11)
29 2021-10-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (15:25, 21:25, 20:25)
30 2022-03-02 JKS SMS Jastrzębie - AZS Częstochowa 0:3 (22:25, 20:25, 8:25)
31 2022-02-10 JKS SMS Jastrzębie - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (17:25, 10:25, 21:25)
32 2021-11-06 AZS Częstochowa - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (23:25, 25:18, 22:25, 17:25)
33 2021-11-06 UKS Jedynka Rybnik - MKS COPCO Imielin 0:3 (22:25, 19:25, 22:25)
34 2021-11-07 MUKS Michałkowice - GS UKS Krzanowice 1:3 (15:25, 16:25, 25:20, 23:25)
35 2021-11-06 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 24:26, 17:25)
36 2021-11-06 MKS Dwójka Zawiercie - KPKS Halemba 3:1 (25:19, 20:25, 25:15, 25:20)
37 2021-11-13 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:22, 25:13, 25:22)
38 2021-11-11 KPKS Halemba - VC Victoria MOSiR Cieszyn 1:3 (25:22, 23:25, 20:25, 21:25)
39 2021-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
40 2021-11-13 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:22, 26:24, 25:23)
41 2021-11-13 AZS Częstochowa - MKS COPCO Imielin 0:3 (17:25, 11:25, 12:25)
42 2021-11-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:10, 25:19, 25:15)
43 2021-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 2:3 (17:25, 14:25, 28:26, 25:20, 11:15)
44 2021-11-20 JKS SMS Jastrzębie - MKS COPCO Imielin 0:3 (12:25, 17:25, 23:25)
45 2021-11-20 AZS Częstochowa - GS UKS Krzanowice 2:3 (25:20, 25:23, 22:25, 24:26, 9:15)
46 2021-11-19 UKS Jedynka Rybnik - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:20, 23:25, 25:9)
47 2021-11-20 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba 0:3 (23:25, 22:25, 13:25)
48 2021-11-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:21, 25:18, 20:25, 29:27)
49 2021-11-21 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:11, 25:14, 25:15)
50 2021-11-21 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Michałkowice 3:0 (25:17, 25:16, 25:8)
51 2021-12-03 UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba 1:3 (21:25, 19:25, 25:22, 20:25)
52 2021-11-21 AZS Częstochowa - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 26:24, 25:18)
53 2021-11-28 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (21:25, 25:23, 25:17, 25:16)
54 2021-11-21 MKS COPCO Imielin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:17, 25:14, 25:19)
55 2021-11-27 MKS COPCO Imielin - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 3:1 (25:20, 21:25, 25:15, 28:26)
56 2021-11-27 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 3:1 (23:25, 25:18, 25:16, 25:21)
57 2021-11-27 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)
58 2021-11-27 AZS Częstochowa - KPKS Halemba 0:3 (27:29, 15:25, 25:27)
59 2021-11-27 UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (22:25, 26:24, 25:17, 24:26, 7:15)
60 2021-12-16 MUKS Michałkowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)
61 2021-12-04 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - MUKS Michałkowice 3:0 (25:15, 25:12, 25:7)
62 2022-02-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (24:26, 19:25, 19:25)
63 2021-12-04 MKS Dwójka Zawiercie - AZS Częstochowa 3:1 (22:25, 25:18, 25:17, 25:10)
64 2021-12-08 KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
65 2021-12-03 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:2 (11:25, 25:21, 19:25, 26:24, 15:10)
66 2021-12-04 GS UKS Krzanowice - MKS COPCO Imielin 0:3 (17:25, 13:25, 22:25)
67 2021-12-11 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:11, 25:10, 25:17)
68 2021-12-12 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS COPCO Imielin 0:3 (13:25, 11:25, 15:25)
69 2021-12-11 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:18, 12:15)
70 2021-12-11 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
71 2021-12-11 VC Victoria MOSiR Cieszyn - AZS Częstochowa 2:3 (25:23, 20:25, 25:23, 23:25, 11:15)
72 2021-12-11 MUKS Michałkowice - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:23, 25:19, 25:19)
73 2021-12-10 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:20, 25:23, 25:15)
74 2021-12-18 AZS Częstochowa - MUKS Michałkowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
75 2021-12-18 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 2:3 (25:23, 15:25, 25:19, 15:25, 8:15)
76 2021-12-18 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:3 (16:25, 31:29, 20:25, 26:24, 10:15)
77 2022-01-16 MKS COPCO Imielin - KPKS Halemba 3:1 (16:25, 25:21, 25:9, 25:19)
78 2021-12-18 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała 2:3 (28:30, 25:22, 11:25, 25:19, 10:15)
79 2022-01-08 BKS STAL Bielsko-Biała - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 1:3 (17:25, 25:22, 19:25, 23:25)
80 2022-01-08 KPKS Halemba - GS UKS Krzanowice 1:3 (24:26, 25:18, 22:25, 21:25)
81 2022-01-08 MKS Dwójka Zawiercie - MKS COPCO Imielin 0:3 (16:25, 17:25, 12:25)
82 2022-01-08 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:23, 25:13, 25:16)
83 2022-01-08 MUKS Michałkowice - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:16, 25:23, 22:25, 25:22)
84 2022-01-08 UKS Jedynka Rybnik - AZS Częstochowa 3:1 (20:25, 25:17, 25:16, 25:20)
85 2022-01-15 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - AZS Częstochowa 3:0 (25:14, 25:11, 25:17)
86 2022-01-15 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)
87 2022-01-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Michałkowice 3:1 (25:15, 25:19, 17:25, 25:13)
88 2022-02-13 MKS COPCO Imielin - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:14, 25:13, 25:10)
89 2022-01-15 MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:17, 25:13, 25:12)
90 2022-01-15 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba 1:3 (9:25, 24:26, 25:23, 20:25)
91 2022-01-28 KPKS Halemba - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (14:25, 11:25, 23:25)
92 2022-01-22 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:19)
93 2022-01-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:15)
94 2022-01-22 MUKS Michałkowice - MKS COPCO Imielin 0:3 (8:25, 21:25, 7:25)
95 2022-01-21 UKS Jedynka Rybnik - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:15, 25:23, 25:15)
96 2022-01-22 AZS Częstochowa - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:14, 27:25, 25:14)
97 2022-01-29 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:9, 25:2, 25:15)
98 2022-01-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)
99 2022-01-29 MKS COPCO Imielin - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:11, 25:12, 25:12)
100 2022-02-27 GS UKS Krzanowice - MUKS Michałkowice 3:2 (25:22, 22:25, 17:25, 25:17, 15:13)
101 2022-01-30 BKS STAL Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (20:25, 25:19, 25:18, 25:21)
102 2022-01-29 KPKS Halemba - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (25:15, 16:25, 20:25, 23:25)
103 2022-02-05 MKS Dwójka Zawiercie - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (22:25, 17:25, 15:25)
104 2022-02-25 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KPKS Halemba 3:0 (26:24, 25:17, 25:20)
105 2022-02-19 MUKS Michałkowice - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (30:32, 25:20, 25:11, 18:25, 15:10)
106 2022-02-05 UKS Jedynka Rybnik - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:14, 26:24, 25:14)
107 2022-02-05 MKS COPCO Imielin - AZS Częstochowa 3:0 (25:9, 25:17, 25:9)
108 2022-02-27 JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (15:25, 0:25, 0:25)
109 2022-02-06 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:20, 25:14, 25:21)
110 2022-02-06 MKS COPCO Imielin - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:6, 25:11, 25:17)
111 2022-02-06 GS UKS Krzanowice - AZS Częstochowa 3:0 (25:14, 25:16, 25:8)
112 2022-02-25 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Jedynka Rybnik 2:3 (15:25, 25:23, 25:16, 18:25, 9:15)
113 2022-02-06 KPKS Halemba - MUKS Michałkowice 3:2 (25:6, 21:25, 25:22, 20:25, 15:10)
114 2022-03-02 MKS Dwójka Zawiercie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:21, 25:16, 28:26)
115 2022-02-11 VC Victoria MOSiR Cieszyn - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (11:25, 17:25, 13:25)
116 2022-02-24 MUKS Michałkowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (23:25, 13:25, 19:25)
117 2022-03-02 KPKS Halemba - UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:11, 25:20, 16:25, 25:23)
118 2022-02-13 BKS STAL Bielsko-Biała - AZS Częstochowa 2:3 (25:23, 20:25, 20:25, 25:18, 15:17)
119 2022-02-12 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:21, 18:25, 13:25, 21:25)
120 2022-02-12 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS COPCO Imielin 0:3 (14:25, 18:25, 16:25)
121 2022-02-26 Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne - MKS COPCO Imielin 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)
122 2022-02-26 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:1 (25:12, 25:15, 23:25, 25:15)
123 2022-02-26 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:18, 25:18, 19:25, 25:18)
124 2022-02-26 KPKS Halemba - AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)
125 2022-02-26 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:20, 25:18, 25:16)
126 2022-02-26 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Michałkowice 2:3 (25:14, 12:25, 20:25, 25:22, 9:15)
127 2022-03-05 MUKS Michałkowice - Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne 0:3 (20:25, 14:25, 13:25)
128 2022-02-17 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:18, 22:25, 29:27, 25:15)
129 2022-03-05 AZS Częstochowa - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (22:25, 25:19, 21:25, 12:25)
130 2022-03-05 JKS SMS Jastrzębie - KPKS Halemba 0:3 (14:25, 16:25, 16:25)
131 2022-03-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:10, 25:19, 26:24)
132 2022-03-05 MKS COPCO Imielin - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:15, 25:8, 25:18)