Młodziczki Młodzicy Kadetki Kadeci Juniorki Juniorzy III Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Kobiet II Liga Śląska Mężczyzn I Liga Śląska Kobiet I Liga Śląska Mężczyzn

I Liga Śląska Kobiet

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SMS PZPS Szczyrk III1233123691057841
2UKS Sokół '43 Katowice 1230103011963836
3KS "Polonia" Łaziska Górne 112382615931853
4UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1223727191035956
5MKS Dwójka Zawiercie 122172419964888
6BKS STAL Bielsko-Biała 122072318907865
7MKS ZORZA Wodzisław Śląski 12196242310281032
8GS UKS Krzanowice 121541924842941
9MKS Imielin 111452124956993
10KS Burza MOSiR Mikołów 127213318751010
11JKS SMS Jastrzębie 1252933834990
12VC Victoria MOSiR Cieszyn 1231733793980
1 2019-09-28 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:16, 23:25, 25:19, 25:20)
2 2019-09-28 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 3:1 (25:14, 15:25, 25:16, 25:7)
3 2019-09-28 SMS PZPS Szczyrk III - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:14, 25:7, 25:21)
4 2019-09-28 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS Burza MOSiR Mikołów 3:0 (25:13, 25:23, 25:21)
5 2019-11-20 KS "Polonia" Łaziska Górne - MKS Imielin 2:3 (23:25, 25:20, 25:18, 23:25, 10:15)
6 2019-09-28 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (22:25, 28:30, 20:25)
7 2019-10-05 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:23, 19:25, 25:23, 25:19)
8 2019-10-05 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Imielin 3:0 (25:15, 25:12, 25:22)
9 2019-11-09 KS "Polonia" Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)
10 2019-10-15 KS Burza MOSiR Mikołów - SMS PZPS Szczyrk III 1:3 (16:25, 25:18, 21:25, 17:25)
11 2019-10-05 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:7, 25:23)
12 2019-10-05 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (14:25, 23:25, 18:25)
13 2019-10-12 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:16, 16:25, 25:20, 25:22)
14 2019-10-12 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 0:3 (20:25, 24:26, 22:25)
15 2019-10-13 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Burza MOSiR Mikołów 3:0 (25:9, 25:18, 25:22)
16 2019-10-11 SMS PZPS Szczyrk III - KS "Polonia" Łaziska Górne 3:0 (26:24, 25:21, 25:17)
17 2019-10-12 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:3 (13:25, 25:27, 20:25)
18 2019-10-12 MKS Imielin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1:3 (20:25, 25:27, 26:24, 23:25)
19 2019-10-19 MKS Imielin - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (25:17, 16:25, 18:25, 23:25)
20 2019-10-19 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:11, 25:22, 25:20)
21 2019-10-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SMS PZPS Szczyrk III 2:3 (27:25, 23:25, 25:19, 24:26, 12:15)
22 2019-10-19 KS "Polonia" Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 21:25, 23:25)
23 2019-10-19 JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (25:16, 14:25, 21:25, 16:25)
24 2019-10-19 GS UKS Krzanowice - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (17:25, 20:25, 23:25)
25 2019-10-26 MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice 3:1 (15:25, 25:17, 25:20, 25:8)
26 2019-10-26 UKS Sokół '43 Katowice - KS Burza MOSiR Mikołów 3:1 (25:14, 22:25, 25:16, 25:23)
27 2019-10-26 JKS SMS Jastrzębie - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:3 (23:25, 14:25, 18:25)
28 2019-10-26 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:19, 25:23, 25:17)
29 2019-10-25 SMS PZPS Szczyrk III - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:14, 25:17, 22:25, 20:25, 15:12)
30 2019-10-26 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Imielin 1:3 (29:27, 13:25, 20:25, 21:25)
31 2019-11-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 18:25)
32 2019-11-15 MKS Imielin - SMS PZPS Szczyrk III 1:3 (14:25, 25:20, 25:27, 11:25)
33 2019-11-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 25:19, 19:25, 14:25)
34 2019-11-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 29:27, 25:16)
35 2019-11-16 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
36 2019-11-15 GS UKS Krzanowice - KS Burza MOSiR Mikołów 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)
37 2019-11-23 MKS Dwójka Zawiercie - KS Burza MOSiR Mikołów 3:0 (25:12, 25:11, 25:15)
38 2019-11-23 GS UKS Krzanowice - KS "Polonia" Łaziska Górne 2:3 (21:25, 25:19, 25:23, 23:25, 12:15)
39 2019-11-23 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)
40 2019-11-23 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:2 (25:23, 21:25, 21:25, 25:13, 15:13)
41 2019-11-23 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Imielin 3:2 (25:15, 21:25, 25:19, 26:28, 15:9)
42 2019-11-22 SMS PZPS Szczyrk III - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:19, 25:15, 25:12)
43 2019-12-20 SMS PZPS Szczyrk III - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:22, 25:21, 25:16)
44 2019-11-30 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 19:25, 18:25)
45 2019-11-30 MKS Imielin - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (26:24, 17:25, 25:13, 25:21)
46 2019-11-30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:0 (25:20, 25:14, 25:23)
47 2019-11-30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice 3:2 (22:25, 25:14, 25:8, 23:25, 15:8)
48 2019-11-30 KS "Polonia" Łaziska Górne - KS Burza MOSiR Mikołów 3:1 (25:15, 18:25, 25:20, 25:21)
49 2019-12-07 MKS Dwójka Zawiercie - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
50 2019-12-07 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Burza MOSiR Mikołów 3:1 (21:25, 25:23, 25:23, 25:20)
51 2019-12-06 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:3 (21:25, 12:25, 16:25)
52 2019-12-07 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Imielin 3:1 (25:19, 25:21, 24:26, 25:21)
53 2019-12-07 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:1 (25:9, 25:21, 22:25, 25:23)
54 2019-12-06 BKS STAL Bielsko-Biała - SMS PZPS Szczyrk III 1:3 (25:17, 14:25, 25:27, 25:27)
55 2019-12-14 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (24:26, 20:25, 23:25)
56 2019-12-13 SMS PZPS Szczyrk III - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:15, 25:20, 25:13)
57 2019-12-14 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Sokół '43 Katowice 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 22:25)
58 2019-12-14 MKS Imielin - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:11, 25:20, 25:18)
59 2019-12-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Burza MOSiR Mikołów 3:1 (25:23, 25:18, 20:25, 25:17)
60 2019-12-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Polonia" Łaziska Górne 2:3 (19:25, 26:24, 25:16, 24:26, 8:15)
61 2020-01-04 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:3 (25:19, 16:25, 16:25, 17:25)
62 2020-01-12 KS "Polonia" Łaziska Górne - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (26:28, 25:23, 25:17, 25:20)
63 2020-01-03 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Imielin 2:3 (25:21, 25:14, 19:25, 16:25, 11:15)
64 2020-01-04 GS UKS Krzanowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:23, 25:15, 27:25)
65 2019-12-21 UKS Sokół '43 Katowice - SMS PZPS Szczyrk III 0:3 (20:25, 15:25, 19:25)
66 2020-01-09 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 16:25, 24:26)
67 2020-01-11 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (20:25, 9:25, 13:25)
68 2020-01-11 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
69 2020-01-10 GS UKS Krzanowice - SMS PZPS Szczyrk III 2:3 (11:25, 25:20, 16:25, 25:18, 6:15)
70 2020-01-11 KS Burza MOSiR Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)
71 2020-01-11 MKS Imielin - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
72 2020-01-11 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 2:3 (19:25, 25:17, 25:21, 23:25, 7:15)
73 2020-01-25 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
74 2020-01-25 MKS Imielin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
75 2020-01-25 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
76 2020-02-05 SMS PZPS Szczyrk III - KS Burza MOSiR Mikołów 0:0
77 2020-01-25 BKS STAL Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice 0:0
78 2020-01-25 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie 0:0
79 2020-02-01 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
80 2020-02-01 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 0:0
81 2020-02-01 KS Burza MOSiR Mikołów - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
82 2020-01-31 KS "Polonia" Łaziska Górne - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
83 2020-02-01 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
84 2020-02-01 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Imielin 0:0
85 2020-02-08 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Imielin 0:0
86 2020-02-08 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
87 2020-02-07 SMS PZPS Szczyrk III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
88 2020-02-08 BKS STAL Bielsko-Biała - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
89 2020-02-08 KS Burza MOSiR Mikołów - JKS SMS Jastrzębie 0:0
90 2020-02-08 UKS Sokół '43 Katowice - GS UKS Krzanowice 0:0
91 2020-02-15 GS UKS Krzanowice - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
92 2020-02-15 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
93 2020-02-15 KS "Polonia" Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie 0:0
94 2020-02-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
95 2020-02-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
96 2020-02-15 MKS Imielin - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
97 2020-02-22 MKS Dwójka Zawiercie - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
98 2020-02-21 SMS PZPS Szczyrk III - MKS Imielin 0:0
99 2020-02-22 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
100 2020-02-22 JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
101 2020-02-22 UKS Sokół '43 Katowice - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
102 2020-02-22 KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice 0:0
103 2020-02-29 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
104 2020-02-29 KS "Polonia" Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice 0:0
105 2020-02-29 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
106 2020-02-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie 0:0
107 2020-02-29 MKS Imielin - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
108 2020-02-28 VC Victoria MOSiR Cieszyn - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
109 2020-03-06 MKS Dwójka Zawiercie - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
110 2020-03-07 BKS STAL Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
111 2020-03-07 JKS SMS Jastrzębie - MKS Imielin 0:0
112 2020-03-07 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
113 2020-03-07 GS UKS Krzanowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
114 2020-03-07 KS Burza MOSiR Mikołów - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
115 2020-03-14 KS "Polonia" Łaziska Górne - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
116 2020-03-14 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
117 2020-03-14 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice 0:0
118 2020-03-14 MKS Imielin - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
119 2020-03-14 VC Victoria MOSiR Cieszyn - JKS SMS Jastrzębie 0:0
120 2020-03-13 SMS PZPS Szczyrk III - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
121 2020-03-21 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:0
122 2020-03-20 JKS SMS Jastrzębie - SMS PZPS Szczyrk III 0:0
123 2020-03-21 UKS Sokół '43 Katowice - VC Victoria MOSiR Cieszyn 0:0
124 2020-03-21 GS UKS Krzanowice - MKS Imielin 0:0
125 2020-03-21 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0:0
126 2020-03-21 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:0
127 2020-03-28 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dwójka Zawiercie 0:0
128 2020-03-28 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS "Polonia" Łaziska Górne 0:0
129 2020-03-28 MKS Imielin - KS Burza MOSiR Mikołów 0:0
130 2020-03-28 VC Victoria MOSiR Cieszyn - GS UKS Krzanowice 0:0
131 2020-03-27 SMS PZPS Szczyrk III - UKS Sokół '43 Katowice 0:0
132 2020-03-28 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:0