Tabele wyników minisiatkówki

Etap 3

Grupa 15

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 363619358
2SiKReT Gliwice 352428674
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II341348588
4SiKReT Gliwice II330064690
1 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:12, 15:7)
2 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice 2:0 (15:7, 15:13)
3 2021-05-08 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice 0:2 (6:15, 6:15)
4 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 1:2 (15:7, 6:15, 2:11)
5 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:8, 15:7)
6 2021-05-08 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (16:14, 20:18)
7 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II 0:0
8 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice 0:0
9 2021-05-22 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice 0:0
10 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:0
11 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice II 0:0
12 2021-05-22 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:0

Grupa 16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 3636110679
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 3525210084
3Exact Systems Norwid Częstochowa 341248380
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 330064490
1 2021-05-08 JKS SMS Jastrzębie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:4, 15:9)
2 2021-05-08 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (12:15, 14:16)
3 2021-05-08 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (7:15, 6:15)
4 2021-05-08 JKS SMS Jastrzębie - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:0 (16:14, 15:13)
5 2021-05-08 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:7, 15:11)
6 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (15:13, 9:15, 15:17)
7 2021-05-22 JKS SMS Jastrzębie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
8 2021-05-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
9 2021-05-22 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:0
10 2021-05-22 JKS SMS Jastrzębie - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:0
11 2021-05-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:0
12 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 0:0

Grupa 17

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 363619663
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 3525310587
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 341348797
4APS Orlik Bolesław 330064990
1 2021-05-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:1 (14:16, 15:12, 14:12)
2 2021-05-08 UKS Jedynka Jaworzno - APS Orlik Bolesław 2:0 (15:6, 15:8)
3 2021-05-08 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - APS Orlik Bolesław 2:0 (15:11, 15:13)
4 2021-05-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno 1:2 (9:15, 15:10, 8:11)
5 2021-05-08 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:12, 15:5)
6 2021-05-08 APS Orlik Bolesław - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (7:15, 4:15)
7 2021-05-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
8 2021-05-22 UKS Jedynka Jaworzno - APS Orlik Bolesław 0:0
9 2021-05-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - APS Orlik Bolesław 0:0
10 2021-05-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno 0:0
11 2021-05-22 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:0
12 2021-05-22 APS Orlik Bolesław - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:0

Grupa 18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 363609049
2Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III352438689
3Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II341258098
4BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III3302686106
1 2021-05-08 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 2:0 (15:7, 15:11)
2 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 1:2 (16:14, 11:15, 9:11)
3 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 2:0 (15:12, 17:15)
4 2021-05-08 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (15:11, 15:7)
5 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 1:2 (10:15, 15:10, 7:11)
6 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - SK Górnik Radlin 0:2 (6:15, 7:15)
7 2021-05-22 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:0
8 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 0:0
9 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 0:0
10 2021-05-22 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:0
11 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:0
12 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - SK Górnik Radlin 0:0

Etap 2

Grupa 8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II611510217579
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III611510317996
3SiKReT Gliwice II68258130129
4Talent Sferawent Cieszyn 6000120180
1 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SiKReT Gliwice II 2:1 (15:2, 13:15, 11:6)
2 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-03-14 SiKReT Gliwice II - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (15:0, 15:0)
4 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (9:15, 11:15)
5 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:6, 15:7)
6 2021-03-14 Talent Sferawent Cieszyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:10, 15:8)
8 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (15:0, 15:0)
9 2021-03-14 SiKReT Gliwice II - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (15:0, 15:0)
10 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:12, 15:13)
11 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:12, 15:4)
12 2021-03-14 Talent Sferawent Cieszyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (0:15, 0:15)

Grupa 9

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 363619928
2SiKReT Gliwice 352528839
3APS Orlik Bolesław II20004060
4MUKS Sari Żory 20004060
1 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-03-14 SiKReT Gliwice - MUKS Sari Żory 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-03-14 APS Orlik Bolesław II - MUKS Sari Żory 0:0 (0:0, 0:0)
4 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice 2:1 (15:9, 13:15, 11:4)
5 2021-03-14 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:0, 15:0)
6 2021-03-14 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - APS Orlik Bolesław II 0:0
8 2021-03-14 SiKReT Gliwice - MUKS Sari Żory 0:0
9 2021-03-14 APS Orlik Bolesław II - MUKS Sari Żory 0:0
10 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice 0:0
11 2021-03-14 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II 0:0
12 2021-03-14 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie 0:0

Grupa 10

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 6126122187138
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 610494166112
3SK Górnik Radlin II68258132158
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II660012104181
1 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:6, 15:11)
2 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:9, 15:7)
3 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II 0:2 (4:15, 12:15)
4 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (10:15, 15:1, 6:11)
5 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (16:14, 15:11)
6 2021-03-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (6:15, 4:15)
7 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:7, 15:5)
8 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:1 (13:15, 15:11, 11:4)
9 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II 0:2 (8:15, 5:15)
10 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (5:15, 10:15)
11 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:11, 15:10)
12 2021-03-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (7:15, 9:15)

Grupa 11

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 612612018043
2APS Orlik Bolesław 610485144124
3SK Górnik Radlin III671410126167
4MUKS Michałkowice 64121164180
1 2021-03-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 2:0 (15:4, 15:3)
2 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:9, 15:7)
3 2021-03-14 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin III 2:1 (13:15, 15:13, 11:2)
4 2021-03-14 SK Górnik Radlin - APS Orlik Bolesław 2:0 (15:4, 15:3)
5 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - MUKS Michałkowice 2:0 (15:11, 15:7)
6 2021-03-14 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin 0:2 (5:15, 2:15)
7 2021-03-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - SK Górnik Radlin III 2:1 (15:5, 11:15, 12:10)
9 2021-03-14 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin III 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-03-14 SK Górnik Radlin - APS Orlik Bolesław 2:0 (15:7, 15:2)
11 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - MUKS Michałkowice 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-03-14 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin 0:2 (6:15, 7:15)

Grupa 12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 6115112173116
2Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II6115105195147
3VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 68259157173
4 UKS Jedynka Jaworzno II660212103192
1 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:8, 15:6)
2 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (15:3, 15:3)
3 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (7:15, 15:4, 11:9)
4 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 2:0 (15:9, 15:8)
5 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:1 (15:17, 15:13, 11:6)
6 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (2:15, 7:15)
7 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:11, 15:12)
8 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (13:15, 15:13, 11:3)
9 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (15:6, 15:8)
10 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 1:2 (15:12, 7:15, 1:11)
11 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:11, 15:10)
12 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (8:15, 7:15)

Grupa 13

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Exact Systems Norwid Częstochowa 6115112188102
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 6115103181117
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II671311121193
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II671311114192
1 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:1, 15:7)
2 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:2, 15:6)
3 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:1 (16:18, 15:12, 11:8)
4 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:1 (17:19, 15:10, 11:7)
5 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:5, 15:8)
6 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (9:15, 8:15)
7 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:5, 15:6)
8 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:8, 15:3)
9 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 1:2 (7:15, 15:8, 9:11)
10 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:2 (3:15, 15:17)
11 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:5, 15:4)
12 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (5:15, 8:15)

Grupa 14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 612612018088
2Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III610484156114
3Lechia Volleyball Mysłowice 68248119146
4Lechia Volleyball Mysłowice II66001273180
1 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:4, 15:11)
2 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:2 (13:15, 5:15)
3 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:2 (6:15, 4:15)
4 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (15:6, 15:13)
5 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:5, 15:5)
6 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (12:15, 10:15)
7 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:2, 15:8)
8 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:2 (6:15, 8:15)
9 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:2 (4:15, 8:15)
10 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice 2:0 (15:4, 15:4)
11 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:5, 15:11)
12 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (5:15, 9:15)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III8168161254180
2APS Orlik Bolesław 8135127260219
3Talent Sferawent Cieszyn 8113810222230
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II8113611200222
5MOSM Tychy 891215160245
1 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - APS Orlik Bolesław 0:2 (8:15, 12:15)
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (15:10, 15:12)
3 2021-01-30 APS Orlik Bolesław - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (14:16, 9:15)
4 2021-01-30 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (7:15, 9:15)
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - MOSM Tychy 2:0 (15:10, 15:9)
6 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn - APS Orlik Bolesław 1:2 (15:10, 9:15, 17:19)
7 2021-01-30 MOSM Tychy - Talent Sferawent Cieszyn 0:2 (7:15, 11:15)
8 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (11:15, 13:15)
9 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:7, 15:12)
10 2021-01-30 APS Orlik Bolesław - MOSM Tychy 2:0 (15:8, 15:6)
11 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - APS Orlik Bolesław 2:1 (15:11, 10:15, 11:9)
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Talent Sferawent Cieszyn 2:0 (15:11, 15:7)
13 2021-02-21 APS Orlik Bolesław - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 1:2 (18:16, 10:15, 10:12)
14 2021-02-21 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 0:2 (10:15, 11:15)
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - MOSM Tychy 2:0 (15:8, 15:7)
16 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn - APS Orlik Bolesław 0:2 (13:15, 3:15)
17 2021-02-21 MOSM Tychy - Talent Sferawent Cieszyn 2:1 (15:13, 13:15, 11:7)
18 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (11:15, 10:15)
19 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II 2:0 (15:7, 15:13)
20 2021-02-21 APS Orlik Bolesław - MOSM Tychy 2:0 (15:7, 15:11)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1JKS SMS Jastrzębie 8157153254110
2Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 8157153251150
3SK Górnik Radlin II812489187172
4SiKReT Gliwice II8102512167187
5MKS Czechowice-Dziedzice 8000160240
1 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II 2:0 (16:14, 15:13)
2 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (2:15, 4:15)
4 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:8, 15:12)
5 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 1:2 (11:15, 15:9, 10:12)
6 2021-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice II 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (2:15, 8:15)
9 2021-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin II 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (5:15, 12:15)
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II 2:1 (15:6, 10:15, 11:4)
12 2021-02-21 JKS SMS Jastrzębie - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
13 2021-02-21 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (8:15, 5:15)
14 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:7, 15:13)
15 2021-02-21 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 2:1 (16:14, 11:15, 11:6)
16 2021-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice II 0:2 (0:15, 0:15)
17 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (15:0, 15:0)
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie 0:2 (5:15, 5:15)
19 2021-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin II 0:2 (0:15, 0:15)
20 2021-02-21 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:2 (6:15, 13:15)

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 8157152243114
2SiKReT Gliwice 8157143243120
3SK Górnik Radlin III812488177155
4APS Orlik Bolesław II85121477210
5Talent Sferawent Cieszyn II85121469210
1 2021-01-30 SK Górnik Radlin III - Talent Sferawent Cieszyn II 2:0 (15:8, 15:5)
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (6:15, 7:15)
4 2021-01-30 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:12, 15:2)
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 2:0 (15:13, 15:13)
6 2021-01-30 APS Orlik Bolesław II - Talent Sferawent Cieszyn II 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-01-30 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (11:15, 3:15)
9 2021-01-30 APS Orlik Bolesław II - SK Górnik Radlin III 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn II - SiKReT Gliwice 0:2 (8:15, 5:15)
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin III - Talent Sferawent Cieszyn II 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:6, 15:3)
13 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (0:15, 0:15)
14 2021-02-21 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin III 2:0 (15:7, 15:7)
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice 1:2 (15:11, 12:15, 6:11)
16 2021-02-21 APS Orlik Bolesław II - Talent Sferawent Cieszyn II 2:0 (15:0, 15:0)
17 2021-02-21 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II 2:0 (15:10, 15:6)
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (5:15, 10:15)
19 2021-02-21 APS Orlik Bolesław II - SK Górnik Radlin III 0:2 (12:15, 10:15)
20 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn II - SiKReT Gliwice 0:2 (0:15, 0:15)

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 816816024078
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II814612421794
3MUKS Sari Żory 8113610155151
4MUKS Michałkowice 76241097176
5Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III7000140210
1 2021-01-30 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory 2:0 (15:5, 15:0)
3 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (0:15, 0:15)
4 2021-01-30 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:2 (0:15, 0:15)
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:0, 15:0)
6 2021-01-30 MUKS Sari Żory - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
7 2021-01-30 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory 0:2 (0:15, 0:15)
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:11, 15:10)
9 2021-01-30 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin 0:2 (7:15, 6:15)
10 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice 0:0
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory 2:0 (15:8, 15:2)
13 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (0:15, 0:15)
14 2021-02-21 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin 0:2 (11:15, 6:15)
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:8, 15:11)
16 2021-02-21 MUKS Sari Żory - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III 2:0 (15:0, 15:0)
17 2021-02-21 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory 2:0 (16:14, 15:12)
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:7, 15:9)
19 2021-02-21 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin 0:2 (4:15, 7:15)
20 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice 0:2 (0:15, 0:15)

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 612612018042
2Lechia Volleyball Mysłowice 610485166102
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II68258109131
4 UKS Jedynka Jaworzno III6000120180
1 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (2:15, 8:15)
3 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno III - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (0:15, 0:15)
4 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:1, 15:2)
5 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:0, 15:0)
6 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (12:15, 11:15)
7 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Lechia Volleyball Mysłowice 1:2 (17:15, 8:15, 7:11)
9 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno III - Lechia Volleyball Mysłowice 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:1, 15:3)
11 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie 0:2 (6:15, 6:15)

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 8168161248103
2Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II8146135240160
3 UKS Jedynka Jaworzno II812499213183
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II8102512174189
5UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 8000160240
1 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Jedynka Jaworzno II 0:2 (12:15, 10:15)
3 2021-01-30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:2 (0:15, 0:15)
4 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (15:11, 11:15, 3:11)
5 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 0:2 (11:15, 2:15)
6 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 2:0 (15:0, 15:0)
7 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:0 (15:12, 15:7)
8 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:6, 15:4)
9 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (5:15, 8:15)
10 2021-01-30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 0:2 (0:15, 0:15)
11 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 2:0 (15:0, 15:0)
12 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Jedynka Jaworzno II 1:2 (15:9, 14:16, 7:11)
13 2021-02-21 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:2 (0:15, 0:15)
14 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (9:15, 14:16)
15 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 0:2 (7:15, 16:18)
16 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 2:0 (15:0, 15:0)
17 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (15:13, 9:15, 11:9)
18 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:5, 15:5)
19 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (8:15, 10:15)
20 2021-02-21 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II 0:2 (0:15, 0:15)

Grupa 7

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 8157152244170
2Exact Systems Norwid Częstochowa 8146136257206
3Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III812499228211
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 8113610187207
5Lechia Volleyball Mysłowice II880016118240
1 2021-01-30 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (12:15, 16:18)
2 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:4, 15:10)
3 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:9, 15:10)
4 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Exact Systems Norwid Częstochowa 1:2 (15:13, 7:15, 8:11)
5 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 2:0 (15:8, 15:11)
6 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (6:15, 4:15)
7 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:8, 15:9)
8 2021-01-30 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:8, 15:13)
9 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice II - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:2 (3:15, 10:15)
10 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 2:0 (15:12, 15:10)
11 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 2:1 (9:15, 15:9, 11:7)
12 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:11, 15:12)
13 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:10, 15:13)
14 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:1 (15:17, 15:10, 11:7)
15 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 0:2 (6:15, 6:15)
16 2021-02-21 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (4:15, 3:15)
17 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Lechia Volleyball Mysłowice II 2:0 (15:9, 15:10)
18 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (15:8, 16:14)
19 2021-02-21 Lechia Volleyball Mysłowice II - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:2 (9:15, 6:15)
20 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III 2:0 (15:13, 15:13)