Tabele wyników minisiatkówki

Etap 4

Grupa 26

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 6115104186155
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II6104105196166
3MOSM Tychy II69388191207
4Aluron CMC Warta Zawiercie II660112144189
1 2021-03-27 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:8, 15:13)
2 2021-03-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy II 1:2 (15:17, 15:11, 8:11)
3 2021-03-27 Aluron CMC Warta Zawiercie II - MOSM Tychy II 1:2 (13:15, 15:12, 8:11)
4 2021-03-27 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (13:15, 11:15)
5 2021-03-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:9, 15:8)
6 2021-03-27 MOSM Tychy II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (12:15, 15:12, 3:11)
7 2021-04-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:10, 15:12)
8 2021-04-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy II 2:1 (15:9, 12:15, 11:7)
9 2021-04-25 Aluron CMC Warta Zawiercie II - MOSM Tychy II 0:2 (14:16, 13:15)
10 2021-04-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:1 (15:9, 8:15, 11:6)
11 2021-04-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:9, 15:12)
12 2021-04-25 MOSM Tychy II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (11:15, 11:15)

Grupa 27

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 6115113187106
2 UKS Jedynka Jaworzno 6115113184116
3Aluron CMC Warta Zawiercie III68249137155
4Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 63011262193
1 2021-03-27 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:0 (15:10, 15:8)
2 2021-03-27 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:5, 15:8)
3 2021-03-27 Aluron CMC Warta Zawiercie III - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:1 (15:17, 15:7, 13:11)
4 2021-03-27 UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 1:2 (15:13, 7:15, 3:11)
5 2021-03-27 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:0 (15:9, 15:5)
6 2021-03-27 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (8:15, 6:15)
7 2021-04-25 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:0 (15:9, 15:8)
8 2021-04-25 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:0, 15:0)
9 2021-04-25 Aluron CMC Warta Zawiercie III - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:0, 15:0)
10 2021-04-25 UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin 2:1 (13:15, 15:8, 11:5)
11 2021-04-25 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:0 (15:10, 15:5)
12 2021-04-25 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (0:15, 0:15)

Grupa 28

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie 612612118978
2MOSM Tychy IV610494156141
3VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III68249123163
4 UKS Jedynka Jaworzno III660112103189
1 2021-03-27 Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:3, 15:8)
2 2021-03-27 MOSM Tychy IV - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 2:0 (17:15, 15:12)
3 2021-03-27 UKS Jedynka Jaworzno III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 0:2 (9:15, 7:15)
4 2021-03-27 Aluron CMC Warta Zawiercie - MOSM Tychy IV 2:0 (15:2, 15:6)
5 2021-03-27 MOSM Tychy IV - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:3, 15:8)
6 2021-03-27 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (2:15, 5:15)
7 2021-04-25 Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:9, 15:9)
8 2021-04-25 MOSM Tychy IV - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 2:0 (15:6, 15:6)
9 2021-04-25 UKS Jedynka Jaworzno III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 1:2 (15:13, 6:15, 4:11)
10 2021-04-25 Aluron CMC Warta Zawiercie - MOSM Tychy IV 2:1 (13:15, 15:5, 11:6)
11 2021-04-25 MOSM Tychy IV - UKS Jedynka Jaworzno III 2:0 (15:9, 15:13)
12 2021-04-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (3:15, 5:15)

Grupa 29

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 6126121191116
2MOSM Tychy 610484157126
3Aluron CMC Warta Zawiercie V68259154177
4KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 660112107190
1 2021-03-27 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Aluron CMC Warta Zawiercie V 0:2 (10:15, 13:15)
2 2021-03-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2:0 (15:7, 15:10)
3 2021-03-27 Aluron CMC Warta Zawiercie V - MOSM Tychy 0:2 (11:15, 9:15)
4 2021-03-27 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (2:15, 9:15)
5 2021-03-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie V 2:0 (15:10, 15:8)
6 2021-03-27 MOSM Tychy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (15:8, 15:9)
7 2021-04-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Aluron CMC Warta Zawiercie V 1:2 (3:15, 16:14, 6:11)
8 2021-04-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy 2:0 (17:15, 15:5)
9 2021-04-25 Aluron CMC Warta Zawiercie V - MOSM Tychy 0:2 (10:15, 8:15)
10 2021-04-25 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (9:15, 13:15)
11 2021-04-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie V 2:1 (15:7, 13:15, 11:6)
12 2021-04-25 MOSM Tychy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (15:3, 15:6)

Etap 3

Grupa 19

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 48482130110
2MOSM Tychy 47373137120
3SK Górnik Radlin 46254120104
4UKS Tytan Ostrowy 45136112129
5Aluron CMC Warta Zawiercie IV4400885121
1 2021-03-06 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 2:0 (15:10, 15:8)
2 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (13:15, 11:15)
3 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (12:15, 14:16)
4 2021-03-06 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin 2:0 (17:15, 15:13)
5 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy 1:2 (16:18, 16:14, 6:11)
6 2021-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 2:0 (15:11, 15:11)
7 2021-03-06 MOSM Tychy - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (10:15, 15:9, 7:11)
8 2021-03-06 SK Górnik Radlin - UKS Tytan Ostrowy 2:0 (15:10, 15:9)
9 2021-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin 2:1 (15:7, 8:15, 12:10)
10 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - MOSM Tychy 0:2 (8:15, 11:15)

Grupa 20

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 4848012065
2 UKS Jedynka Jaworzno III46255121118
3MOSM Tychy II46245109104
4SiKReT Gliwice 46245100114
5UKS Tytan Ostrowy II4402885134
1 2021-03-06 SiKReT Gliwice - UKS Jedynka Jaworzno III 2:1 (11:15, 15:10, 11:6)
2 2021-03-06 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Tytan Ostrowy II 2:0 (15:5, 15:1)
3 2021-03-06 UKS Jedynka Jaworzno III - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (13:15, 8:15)
4 2021-03-06 MOSM Tychy II - SiKReT Gliwice 2:0 (15:7, 15:11)
5 2021-03-06 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy II 2:0 (15:12, 15:11)
6 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy II - UKS Jedynka Jaworzno III 1:2 (5:15, 15:12, 10:12)
7 2021-03-06 MOSM Tychy II - UKS Tytan Ostrowy II 2:1 (9:15, 15:3, 11:8)
8 2021-03-06 SiKReT Gliwice - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (8:15, 7:15)
9 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy II - SiKReT Gliwice 0:2 (11:15, 12:15)
10 2021-03-06 UKS Jedynka Jaworzno III - MOSM Tychy II 2:0 (15:13, 15:8)

Grupa 21

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie 4848113074
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4737212585
3Aluron CMC Warta Zawiercie II462448995
4MOSM Tychy III4512684110
5Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II4400856120
1 2021-03-06 MOSM Tychy III - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (9:15, 8:15)
2 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:8, 15:5)
3 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie - Aluron CMC Warta Zawiercie II 2:0 (15:6, 15:5)
4 2021-03-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy III 2:0 (15:5, 15:12)
5 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (3:15, 15:17)
6 2021-03-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (10:15, 3:15)
7 2021-03-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:6, 15:4)
8 2021-03-06 MOSM Tychy III - Aluron CMC Warta Zawiercie II 0:2 (12:15, 8:15)
9 2021-03-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - MOSM Tychy III 0:2 (8:15, 12:15)
10 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:1 (13:15, 16:14, 11:4)

Grupa 22

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II363609041
2Aluron CMC Warta Zawiercie III352439161
3SK Górnik Radlin II341347968
4MUKS Michałkowice II30006090
1 2021-03-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice II 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-03-06 SK Górnik Radlin II - Aluron CMC Warta Zawiercie III 1:2 (8:15, 15:12, 8:11)
3 2021-03-06 MUKS Michałkowice II - Aluron CMC Warta Zawiercie III 0:2 (0:15, 0:15)
4 2021-03-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:11, 15:7)
5 2021-03-06 SK Górnik Radlin II - MUKS Michałkowice II 2:0 (15:0, 15:0)
6 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (13:15, 10:15)

Grupa 23

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy IV363619069
2Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 352438987
3Exact Systems Norwid Częstochowa II3414510593
4JKS SMS Jastrzębie 330166398
1 2021-03-06 MOSM Tychy IV - Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:1 (4:15, 15:10, 11:7)
2 2021-03-06 JKS SMS Jastrzębie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 0:2 (11:15, 11:15)
3 2021-03-06 Exact Systems Norwid Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 1:2 (13:15, 15:9, 7:11)
4 2021-03-06 MOSM Tychy IV - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:9)
5 2021-03-06 JKS SMS Jastrzębie - Exact Systems Norwid Częstochowa II 1:2 (12:15, 15:12, 1:11)
6 2021-03-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MOSM Tychy IV 0:2 (12:15, 12:15)

Grupa 24

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 3636110048
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III352528476
3UKS Tytan Ostrowy III341246575
4SiKReT Gliwice II330064090
1 2021-03-06 SiKReT Gliwice II - UKS Tytan Ostrowy III 0:2 (5:15, 10:15)
2 2021-03-06 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 2:1 (14:16, 15:3, 11:5)
3 2021-03-06 UKS Tytan Ostrowy III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 0:2 (9:15, 12:15)
4 2021-03-06 SiKReT Gliwice II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 0:2 (5:15, 5:15)
5 2021-03-06 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Tytan Ostrowy III 2:0 (15:7, 15:7)
6 2021-03-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:7, 15:8)

Grupa 25

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie V4848113488
2 UKS Jedynka Jaworzno II46255119118
3Exact Systems Norwid Częstochowa 46256130134
4MOSM Tychy V45147117137
5BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III4513691114
1 2021-03-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - UKS Jedynka Jaworzno II 0:2 (9:15, 13:15)
2 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie V - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:0 (15:13, 18:16)
3 2021-03-06 UKS Jedynka Jaworzno II - Aluron CMC Warta Zawiercie V 0:2 (13:15, 9:15)
4 2021-03-06 MOSM Tychy V - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (10:15, 11:15)
5 2021-03-06 Aluron CMC Warta Zawiercie V - MOSM Tychy V 2:1 (15:6, 15:17, 11:2)
6 2021-03-06 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno II 1:2 (10:15, 15:12, 6:11)
7 2021-03-06 MOSM Tychy V - Exact Systems Norwid Częstochowa 1:2 (10:15, 15:9, 11:13)
8 2021-03-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Aluron CMC Warta Zawiercie V 0:2 (6:15, 6:15)
9 2021-03-06 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:1 (7:15, 15:8, 11:4)
10 2021-03-06 UKS Jedynka Jaworzno II - MOSM Tychy V 1:2 (8:15, 15:9, 6:11)

Etap 2

Grupa 10

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 3636110074
2SiKReT Gliwice 352427673
3BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II341349395
4KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 330066390
1 2021-02-13 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:1 (11:15, 18:16, 11:9)
2 2021-02-13 SiKReT Gliwice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (15:10, 15:10)
3 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (15:12, 15:13)
4 2021-02-13 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice 2:0 (15:8, 15:8)
5 2021-02-13 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 2:0 (15:12, 15:11)
6 2021-02-13 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy 0:2 (6:15, 12:15)

Grupa 11

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy II363609775
2MOSM Tychy III352439384
3MOSM Tychy IV34135102108
4SK Górnik Radlin II3301676101
1 2021-02-13 MOSM Tychy II - SK Górnik Radlin II 2:0 (16:14, 15:9)
2 2021-02-13 MOSM Tychy III - MOSM Tychy IV 2:1 (14:16, 15:10, 11:7)
3 2021-02-13 SK Górnik Radlin II - MOSM Tychy IV 1:2 (16:14, 13:15, 4:11)
4 2021-02-13 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III 2:0 (15:9, 16:14)
5 2021-02-13 MOSM Tychy III - SK Górnik Radlin II 2:0 (15:10, 15:10)
6 2021-02-13 MOSM Tychy IV - MOSM Tychy II 0:2 (11:15, 18:20)

Grupa 12

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 363609037
2SK Górnik Radlin 352428062
3JKS SMS Jastrzębie 341245883
4SiKReT Gliwice II330064591
1 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:4, 15:3)
2 2021-02-13 SK Górnik Radlin - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:7, 15:5)
3 2021-02-13 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice II 2:0 (16:14, 15:9)
4 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin 2:0 (15:10, 15:10)
5 2021-02-13 SK Górnik Radlin - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:10, 15:10)
6 2021-02-13 SiKReT Gliwice II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (2:15, 8:15)

Grupa 13

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Tytan Ostrowy 4737212363
2Aluron CMC Warta Zawiercie II4736210663
3UKS Tytan Ostrowy II462448967
4Aluron CMC Warta Zawiercie III462458893
5Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 400080120
1 2021-02-21 UKS Tytan Ostrowy II - Aluron CMC Warta Zawiercie II 0:2 (7:15, 8:15)
2 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie III - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:0, 15:0)
3 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie II - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:0 (15:12, 15:6)
4 2021-02-21 UKS Tytan Ostrowy - UKS Tytan Ostrowy II 2:0 (15:6, 15:8)
5 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie III - UKS Tytan Ostrowy 2:1 (15:12, 7:15, 11:6)
6 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie II 0:2 (0:15, 0:15)
7 2021-02-21 UKS Tytan Ostrowy - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:0, 15:0)
8 2021-02-21 UKS Tytan Ostrowy II - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:0 (15:0, 15:7)
9 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Tytan Ostrowy II 0:2 (0:15, 0:15)
10 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie II - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (6:15, 10:15)

Grupa 14

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 4848012261
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 4736211377
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II4513687112
4Exact Systems Norwid Częstochowa II45137112127
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III4512770127
1 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (11:15, 7:15)
2 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 0:2 (7:15, 5:15)
3 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 2:0 (15:9, 15:4)
4 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:0 (15:12, 15:5)
5 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (4:15, 6:15)
6 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (3:15, 4:15)
7 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 2:0 (15:10, 15:8)
8 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 1:2 (13:15, 15:9, 9:11)
9 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Exact Systems Norwid Częstochowa II 1:2 (16:14, 12:15, 4:11)
10 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 2:0 (17:15, 15:8)

Grupa 15

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie 4848012071
2 UKS Jedynka Jaworzno III4736210785
3Aluron CMC Warta Zawiercie IV4624410692
4UKS Tytan Ostrowy III4512680106
5MUKS Michałkowice II4400861120
1 2021-02-21 UKS Tytan Ostrowy III - MUKS Michałkowice II 2:0 (15:5, 15:11)
2 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno III - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 2:0 (16:14, 15:12)
3 2021-02-21 MUKS Michałkowice II - UKS Jedynka Jaworzno III 0:2 (8:15, 4:15)
4 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy III 2:0 (15:7, 15:11)
5 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno III - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (9:15, 7:15)
6 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - MUKS Michałkowice II 2:0 (15:5, 15:11)
7 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 2:0 (15:9, 15:11)
8 2021-02-21 UKS Tytan Ostrowy III - UKS Jedynka Jaworzno III 0:2 (6:15, 11:15)
9 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - UKS Tytan Ostrowy III 2:0 (15:4, 15:11)
10 2021-02-21 MUKS Michałkowice II - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (6:15, 11:15)

Grupa 16

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy V4848012063
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III46255133128
3MOSM Tychy VI462449693
4SiKReT Gliwice III45136101121
5JKS SMS Jastrzębie II4512786131
1 2021-02-13 MOSM Tychy VI - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 0:2 (12:15, 9:15)
2 2021-02-13 SiKReT Gliwice III - MOSM Tychy V 0:2 (9:15, 6:15)
3 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SiKReT Gliwice III 2:1 (13:15, 15:12, 11:5)
4 2021-02-13 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy VI 0:2 (4:15, 5:15)
5 2021-02-13 SiKReT Gliwice III - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (15:12, 15:10)
6 2021-02-13 MOSM Tychy V - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (15:10, 15:13)
7 2021-02-13 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy V 0:2 (5:15, 5:15)
8 2021-02-13 MOSM Tychy VI - SiKReT Gliwice III 2:0 (15:12, 15:12)
9 2021-02-13 MOSM Tychy V - MOSM Tychy VI 2:0 (15:6, 15:9)
10 2021-02-13 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - JKS SMS Jastrzębie II 1:2 (16:14, 11:15, 14:16)

Grupa 17

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie V4848112750
2Exact Systems Norwid Częstochowa 4736311281
3VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II4626410991
4MUKS Michałkowice 451268490
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV400080120
1 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV 2:0 (15:0, 15:0)
2 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:12, 15:8)
3 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 0:2 (0:15, 0:15)
4 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie V - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:0 (15:12, 15:6)
5 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Aluron CMC Warta Zawiercie V 1:2 (15:11, 1:15, 4:11)
6 2021-02-21 MUKS Michałkowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV 2:0 (15:0, 15:0)
7 2021-02-21 Aluron CMC Warta Zawiercie V - MUKS Michałkowice 2:0 (15:4, 15:8)
8 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:1 (15:9, 8:15, 11:5)
9 2021-02-21 MUKS Michałkowice - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:2 (10:15, 12:15)
10 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV - Aluron CMC Warta Zawiercie V 0:2 (0:15, 0:15)

Grupa 18

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno II4737312897
2UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III46265124126
3UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II4512795124
1 2021-02-14 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III 1:2 (15:4, 14:16, 9:11)
2 2021-02-14 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II 1:2 (9:15, 15:12, 10:12)
3 2021-02-14 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II - UKS Jedynka Jaworzno II 0:2 (11:15, 7:15)
4 2021-02-14 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III 2:1 (4:15, 15:11, 11:3)
5 2021-02-14 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II 2:0 (15:7, 15:12)
6 2021-02-14 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II - UKS Jedynka Jaworzno II 0:2 (9:15, 10:15)

Etap 1

Grupa 1

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy 363619747
2SK Górnik Radlin II352528954
3SiKReT Gliwice II341245272
4JKS SMS Jastrzębie II330062590
1 2021-01-30 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:5, 15:3)
2 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (15:2, 15:1)
3 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie II 2:0 (15:9, 15:3)
4 2021-01-30 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin II 2:1 (11:15, 15:7, 11:7)
5 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II 2:0 (15:7, 15:7)
6 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy 0:2 (2:15, 8:15)

Grupa 2

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MOSM Tychy II363609049
2SiKReT Gliwice 352427969
3JKS SMS Jastrzębie 341257290
4BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III330166497
1 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - JKS SMS Jastrzębie 1:2 (15:10, 10:15, 5:11)
2 2021-01-30 MOSM Tychy II - SiKReT Gliwice 2:0 (15:13, 15:5)
3 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice 0:2 (8:15, 12:15)
4 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - MOSM Tychy II 0:2 (10:15, 5:15)
5 2021-01-30 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie 2:0 (15:9, 15:7)
6 2021-01-30 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III 2:0 (16:14, 15:5)

Grupa 3

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4848012165
2MOSM Tychy III4736211767
3KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 46245107107
4MOSM Tychy VI4513685106
5SiKReT Gliwice III4400835120
1 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy VI 2:0 (15:8, 15:5)
2 2021-01-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy III 0:2 (8:15, 13:15)
3 2021-01-30 MOSM Tychy VI - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 1:2 (15:12, 8:15, 9:11)
4 2021-01-30 SiKReT Gliwice III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (3:15, 4:15)
5 2021-01-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - SiKReT Gliwice III 2:0 (15:5, 15:10)
6 2021-01-30 MOSM Tychy III - MOSM Tychy VI 2:0 (15:5, 15:5)
7 2021-01-30 SiKReT Gliwice III - MOSM Tychy III 0:2 (2:15, 3:15)
8 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów 2:0 (15:7, 15:11)
9 2021-01-30 MOSM Tychy III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0:2 (13:15, 14:16)
10 2021-01-30 MOSM Tychy VI - SiKReT Gliwice III 2:0 (15:1, 15:7)

Grupa 4

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SK Górnik Radlin 3636110272
2BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II352529477
3MOSM Tychy IV341246780
4MOSM Tychy V330065690
1 2021-01-30 MOSM Tychy IV - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (9:15, 10:15)
2 2021-01-30 MOSM Tychy V - SK Górnik Radlin 0:2 (9:15, 11:15)
3 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin 1:2 (18:16, 11:15, 5:11)
4 2021-01-30 MOSM Tychy IV - MOSM Tychy V 2:0 (15:9, 15:11)
5 2021-01-30 MOSM Tychy V - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II 0:2 (7:15, 9:15)
6 2021-01-30 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy IV 2:0 (15:9, 15:9)

Grupa 5

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Tytan Ostrowy 4848213393
2 UKS Jedynka Jaworzno III4737212679
3Exact Systems Norwid Częstochowa II46254100113
4Aluron CMC Warta Zawiercie V45126100115
5UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III4400864123
1 2021-01-31 Exact Systems Norwid Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie V 2:0 (16:14, 15:12)
2 2021-01-31 UKS Jedynka Jaworzno III - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III 2:0 (15:4, 15:6)
3 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie V - UKS Jedynka Jaworzno III 0:2 (10:15, 14:16)
4 2021-01-31 UKS Tytan Ostrowy - Exact Systems Norwid Częstochowa II 2:1 (13:15, 15:11, 11:2)
5 2021-01-31 UKS Jedynka Jaworzno III - UKS Tytan Ostrowy 1:2 (11:15, 15:8, 9:11)
6 2021-01-31 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III - Aluron CMC Warta Zawiercie V 0:2 (7:15, 16:18)
7 2021-01-31 UKS Tytan Ostrowy - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III 2:0 (15:11, 15:2)
8 2021-01-31 Exact Systems Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno III 0:2 (5:15, 6:15)
9 2021-01-31 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki III - Exact Systems Norwid Częstochowa II 0:2 (5:15, 13:15)
10 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie V - UKS Tytan Ostrowy 0:2 (11:15, 6:15)

Grupa 6

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 4848213382
2UKS Tytan Ostrowy II4736311792
3Aluron CMC Warta Zawiercie IV4625410498
4 UKS Jedynka Jaworzno II4513689125
5Exact Systems Norwid Częstochowa 4401882128
1 2021-01-31 UKS Tytan Ostrowy II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 0:2 (11:15, 9:15)
2 2021-01-31 Exact Systems Norwid Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 0:2 (7:15, 9:15)
3 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:0 (15:3, 15:12)
4 2021-01-31 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Tytan Ostrowy II 0:2 (11:15, 7:15)
5 2021-01-31 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno II 0:2 (13:15, 14:16)
6 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. 1:2 (15:9, 7:15, 2:11)
7 2021-01-31 UKS Jedynka Jaworzno II - Aluron CMC Warta Zawiercie IV 0:2 (7:15, 10:15)
8 2021-01-31 UKS Tytan Ostrowy II - Exact Systems Norwid Częstochowa 2:1 (15:5, 11:15, 11:4)
9 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie IV - UKS Tytan Ostrowy II 0:2 (12:15, 8:15)
10 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno II 2:1 (15:4, 12:15, 11:4)

Grupa 7

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 UKS Jedynka Jaworzno 4848012034
2UKS Tytan Ostrowy III47363101106
3Aluron CMC Warta Zawiercie III46255107112
4VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II4512793133
5UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II44028104140
1 2021-01-31 UKS Tytan Ostrowy III - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II 2:0 (15:6, 16:14)
2 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:7, 15:9)
3 2021-01-31 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II - Aluron CMC Warta Zawiercie III 1:2 (15:7, 7:15, 10:12)
4 2021-01-31 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Tytan Ostrowy III 2:0 (15:3, 15:3)
5 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie III - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (1:15, 6:15)
6 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II 2:1 (18:16, 16:18, 11:9)
7 2021-01-31 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II 2:0 (15:7, 15:5)
8 2021-01-31 UKS Tytan Ostrowy III - Aluron CMC Warta Zawiercie III 2:1 (8:15, 15:12, 11:9)
9 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Tytan Ostrowy III 0:2 (7:15, 13:15)
10 2021-01-31 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki II - UKS Jedynka Jaworzno 0:2 (5:15, 4:15)

Grupa 8

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie II363619669
2VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III352428567
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 341347279
4MUKS Michałkowice 330065290
1 2021-01-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MUKS Michałkowice 2:0 (15:10, 15:4)
2 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 2:0 (15:11, 16:14)
3 2021-01-31 MUKS Michałkowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III 0:2 (11:15, 9:15)
4 2021-01-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie II 1:2 (15:9, 8:15, 3:11)
5 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie II - MUKS Michałkowice 2:0 (15:7, 15:11)
6 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa 2:0 (15:9, 15:7)

Grupa 9

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Aluron CMC Warta Zawiercie 4848012034
2MUKS Michałkowice II4736311288
3Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II4624510189
4UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 45146100102
5VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV400080120
1 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 0:2 (0:15, 0:15)
2 2021-01-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - MUKS Michałkowice II 0:2 (7:15, 16:18)
3 2021-01-31 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 1:2 (15:7, 7:15, 4:11)
4 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV 2:0 (15:0, 15:0)
5 2021-01-31 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (8:15, 7:15)
6 2021-01-31 MUKS Michałkowice II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 2:1 (12:15, 15:10, 12:10)
7 2021-01-31 Aluron CMC Warta Zawiercie - MUKS Michałkowice II 2:0 (15:5, 15:5)
8 2021-01-31 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II 0:2 (0:15, 0:15)
9 2021-01-31 MUKS Michałkowice II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV 2:0 (15:0, 15:0)
10 2021-01-31 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:2 (2:15, 7:15)