Młodziczki

Grupa 21M

  • KS Częstochowianka
  • SMS Radzionków
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MOSM Tychy
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1 2021-12-04 10:00 KS Częstochowianka - SMS Radzionków I Stępniak Adam II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2021-12-04 SMS Radzionków - MKS Dwójka Zawiercie I Stępniak Adam II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2021-12-04 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka I Stępniak Adam II Rychlewski Przemysław Sekretarz
2 2021-12-04 11:00 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz
2 2021-12-04 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I II Sekretarz
2 2021-12-04 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy I II Sekretarz
3 2021-12-04 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I II Sekretarz
3 2021-12-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I II Sekretarz
3 2021-12-04 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I II Sekretarz
4 2021-12-11 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS Częstochowianka I II Sekretarz
4 2021-12-11 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I II Sekretarz
4 2021-12-11 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I II Sekretarz
5 2021-12-11 10:00 SMS Radzionków - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz
5 2021-12-11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I II Sekretarz
5 2021-12-11 BKS STAL Bielsko-Biała - SMS Radzionków I II Sekretarz
6 2021-12-11 10:00 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy I II Sekretarz
6 2021-12-11 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I II Sekretarz
6 2021-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I II Sekretarz
7 2021-12-18 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I II Sekretarz
7 2021-12-18 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka I II Sekretarz
7 2021-12-18 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz
8 2021-12-18 12:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I II Sekretarz
8 2021-12-18 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dwójka Zawiercie I II Sekretarz
8 2021-12-18 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała I II Sekretarz
9 2021-12-18 11:00 MOSM Tychy - SMS Radzionków I II Sekretarz
9 2021-12-18 SMS Radzionków - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I II Sekretarz
9 2021-12-18 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy I II Sekretarz
10 2022-01-08 12:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy I II Sekretarz
10 2022-01-08 MOSM Tychy - KS Częstochowianka I II Sekretarz
10 2022-01-08 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała I II Sekretarz
11 2022-01-08 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SMS Radzionków I II Sekretarz
11 2022-01-08 SMS Radzionków - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I II Sekretarz
11 2022-01-08 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I II Sekretarz
12 2022-01-08 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I II Sekretarz
12 2022-01-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie I II Sekretarz
12 2022-01-08 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz

Grupa 11M

  • KS Częstochowianka
  • MOSM Tychy III
  • MOSM Tychy
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
  • MUKS Sari Żory
  • KPKS Halemba
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1 2021-10-16 10:00 MOSM Tychy III - MOSM Tychy I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
1 2021-10-16 MOSM Tychy - KS Częstochowianka I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
1 2021-10-16 KS Częstochowianka - MOSM Tychy III I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2021-10-16 9:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
2 2021-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
2 2021-10-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
3 2021-10-16 10:00 MUKS Sari Żory - KPKS Halemba I Włodyka Włodzimierz II Olma Anna Sekretarz
3 2021-10-16 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Włodyka Włodzimierz II Olma Anna Sekretarz
3 2021-10-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory I Włodyka Włodzimierz II Olma Anna Sekretarz
4 2021-10-23 10:30 KPKS Halemba - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Polak Marek II Konar Bartosz Sekretarz
4 2021-10-23 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KS Częstochowianka I Polak Marek II Konar Bartosz Sekretarz
4 2021-10-23 KS Częstochowianka - KPKS Halemba I Polak Marek II Konar Bartosz Sekretarz
5 2021-10-23 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy III I Targosz Wojciech II Olma Anna Sekretarz
5 2021-10-23 MOSM Tychy III - MUKS Sari Żory I Targosz Wojciech II Olma Anna Sekretarz
5 2021-10-23 MUKS Sari Żory - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Targosz Wojciech II Olma Anna Sekretarz
6 2021-10-23 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy I Witkowski Łukasz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2021-10-23 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Witkowski Łukasz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2021-10-23 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Witkowski Łukasz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
7 2021-11-06 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka I Neyman Jacek II Ostrowski Bartosz Sekretarz
7 2021-11-06 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Neyman Jacek II Ostrowski Bartosz Sekretarz
7 2021-11-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Neyman Jacek II Ostrowski Bartosz Sekretarz
8 2021-11-06 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy I Nowiński Leszek II Ostrowski Jacek Sekretarz
8 2021-11-06 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory I Nowiński Leszek II Ostrowski Jacek Sekretarz
8 2021-11-06 MUKS Sari Żory - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Nowiński Leszek II Ostrowski Jacek Sekretarz
9 2021-11-06 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy III I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2021-11-06 MOSM Tychy III - KPKS Halemba I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2021-11-06 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 MUKS Sari Żory - MKS Dąbrowa Górnicza I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
11 2021-11-20 10:00 MOSM Tychy III - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Hawryło Katarzyna II Gałaszek Krystian Sekretarz
11 2021-11-20 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Hawryło Katarzyna II Gałaszek Krystian Sekretarz
11 2021-11-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy III I Hawryło Katarzyna II Gałaszek Krystian Sekretarz
12 2021-11-20 10:30 KPKS Halemba - MOSM Tychy I Wanat Jakub II Wróbel Mateusz Sekretarz
12 2021-11-20 MOSM Tychy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Wanat Jakub II Wróbel Mateusz Sekretarz
12 2021-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba I Wanat Jakub II Wróbel Mateusz Sekretarz

Grupa 12M

  • JKS SMS Jastrzębie III
  • SMS Radzionków
  • UKS TRÓJKA Mikołów
  • MUKS Pasek Będzin
  • MOSM Tychy IV
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • MUKS Michałkowice
1 2021-10-16 9:00 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie III I Wanat Jakub II Janek Michał Sekretarz
1 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie III - SMS Radzionków I Wanat Jakub II Janek Michał Sekretarz
1 2021-10-16 SMS Radzionków - UKS TRÓJKA Mikołów I Wanat Jakub II Janek Michał Sekretarz
2 2021-10-16 12:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Pasek Będzin I Nowicki Robert II Przebinda Weronika Sekretarz
2 2021-10-16 MUKS Pasek Będzin - MOSM Tychy IV I Nowicki Robert II Przebinda Weronika Sekretarz
2 2021-10-16 MOSM Tychy IV - BKS STAL Bielsko-Biała I Nowicki Robert II Przebinda Weronika Sekretarz
3 2021-10-16 9:30 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Fiutek Mariusz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
3 2021-10-16 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie I Fiutek Mariusz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
3 2021-10-16 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Michałkowice I Fiutek Mariusz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
4 2021-10-23 9:00 JKS SMS Jastrzębie III - BKS STAL Bielsko-Biała I Nowicki Robert II Popow Szymon Sekretarz
4 2021-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie I Nowicki Robert II Popow Szymon Sekretarz
4 2021-10-23 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie III I Nowicki Robert II Popow Szymon Sekretarz
5 2021-10-23 10:00 MOSM Tychy IV - SMS Radzionków I Borda Jarosław II Żymła Mateusz Sekretarz
5 2021-10-23 SMS Radzionków - MUKS Michałkowice I Borda Jarosław II Żymła Mateusz Sekretarz
5 2021-10-23 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy IV I Borda Jarosław II Żymła Mateusz Sekretarz
6 2021-10-23 9:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów I Janeczek Igor II Karnia Łukasz Sekretarz
6 2021-10-23 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Pasek Będzin I Janeczek Igor II Karnia Łukasz Sekretarz
6 2021-10-23 MUKS Pasek Będzin - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Janeczek Igor II Karnia Łukasz Sekretarz
8 2021-11-06 9:00 UKS TRÓJKA Mikołów - BKS STAL Bielsko-Biała I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Polak Marek Sekretarz
8 2021-11-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MUKS Michałkowice I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Polak Marek Sekretarz
8 2021-11-06 MUKS Michałkowice - UKS TRÓJKA Mikołów I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Polak Marek Sekretarz
7 2021-11-15 16:45 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MOSM Tychy IV I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2021-11-15 MOSM Tychy IV - JKS SMS Jastrzębie III I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2021-11-15 JKS SMS Jastrzębie III - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 MUKS Pasek Będzin - JKS SMS Jastrzębie III I Sadowski Jarosław II Borda Jarosław Sekretarz
10 2021-11-20 JKS SMS Jastrzębie III - MUKS Michałkowice I Sadowski Jarosław II Borda Jarosław Sekretarz
10 2021-11-20 MUKS Michałkowice - MUKS Pasek Będzin I Sadowski Jarosław II Borda Jarosław Sekretarz
12 2021-11-20 9:30 MOSM Tychy IV - UKS TRÓJKA Mikołów I Obłój Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
12 2021-11-20 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Dwójka Zawiercie I Obłój Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
12 2021-11-20 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy IV I Obłój Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
11 2021-11-27 9:00 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Dusza Krzysztof II Gajewski Krzysztof Sekretarz
11 2021-11-27 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - BKS STAL Bielsko-Biała I Dusza Krzysztof II Gajewski Krzysztof Sekretarz
11 2021-11-27 BKS STAL Bielsko-Biała - SMS Radzionków I Dusza Krzysztof II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2021-11-28 12:30 MKS Dwójka Zawiercie - MUKS Pasek Będzin I Nowiński Leszek II Szumilas Marcin Sekretarz
9 2021-11-28 MUKS Pasek Będzin - SMS Radzionków I Nowiński Leszek II Szumilas Marcin Sekretarz
9 2021-11-28 SMS Radzionków - MKS Dwójka Zawiercie I Nowiński Leszek II Szumilas Marcin Sekretarz

Grupa 13M

  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • MOSiR Łaziska Górne
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
  • JKS SMS Jastrzębie II
  • MOSM Tychy II
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • UKS Tytan Ostrowy
  • UKS Blachownia
  • MCKS Czeladź
1 2021-10-16 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSiR Łaziska Górne I Dusza Krzysztof II Jastrzębowska Marta Sekretarz
1 2021-10-16 MOSiR Łaziska Górne - Lechia Volleyball Mysłowice II I Dusza Krzysztof II Jastrzębowska Marta Sekretarz
1 2021-10-16 Lechia Volleyball Mysłowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Dusza Krzysztof II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2021-10-16 9:00 JKS SMS Jastrzębie II - MOSM Tychy II I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2021-10-16 MOSM Tychy II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2021-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - JKS SMS Jastrzębie II I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz
3 2021-10-16 10:00 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia I Rybak Sławomir II Fujarska Michalina Sekretarz
3 2021-10-16 UKS Blachownia - MCKS Czeladź I Rybak Sławomir II Fujarska Michalina Sekretarz
3 2021-10-16 MCKS Czeladź - UKS Tytan Ostrowy I Rybak Sławomir II Fujarska Michalina Sekretarz
4 2021-10-23 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Blachownia I Gajda Mateusz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
4 2021-10-23 UKS Blachownia - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gajda Mateusz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
4 2021-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajda Mateusz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
6 2021-10-23 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice II - MCKS Czeladź I Chudzik Maciej II Lasok Martyna Sekretarz
6 2021-10-23 MCKS Czeladź - JKS SMS Jastrzębie II I Chudzik Maciej II Lasok Martyna Sekretarz
6 2021-10-23 JKS SMS Jastrzębie II - Lechia Volleyball Mysłowice II I Chudzik Maciej II Lasok Martyna Sekretarz
5 2021-10-24 10:00 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy II I Hawryło Katarzyna II Przebinda Weronika Sekretarz
5 2021-10-24 MOSM Tychy II - UKS Tytan Ostrowy I Hawryło Katarzyna II Przebinda Weronika Sekretarz
5 2021-10-24 UKS Tytan Ostrowy - MOSiR Łaziska Górne I Hawryło Katarzyna II Przebinda Weronika Sekretarz
7 2021-11-06 9:00 MCKS Czeladź - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
7 2021-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSM Tychy II I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
7 2021-11-06 MOSM Tychy II - MCKS Czeladź I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
8 2021-11-06 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Lechia Volleyball Mysłowice II I Kapa Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
8 2021-11-06 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Tytan Ostrowy I Kapa Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
8 2021-11-06 UKS Tytan Ostrowy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kapa Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
10 2021-11-20 9:00 JKS SMS Jastrzębie II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
10 2021-11-20 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Tytan Ostrowy I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
10 2021-11-20 UKS Tytan Ostrowy - JKS SMS Jastrzębie II I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
9 2021-11-27 10:00 UKS Blachownia - MOSiR Łaziska Górne I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
9 2021-11-27 JKS SMS Jastrzębie II - MOSiR Łaziska Górne I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
9 2021-11-27 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Blachownia I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
11 2021-11-28 10:00 MOSiR Łaziska Górne - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Szynczewska Monika II Kaleta Piotr Sekretarz
11 2021-11-28 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKS Czeladź I Szynczewska Monika II Kaleta Piotr Sekretarz
11 2021-11-28 MCKS Czeladź - MOSiR Łaziska Górne I Szynczewska Monika II Kaleta Piotr Sekretarz
12 2021-12-02 17:00 UKS Blachownia - Lechia Volleyball Mysłowice II I Kapica Paweł II Welm Grzegorz Sekretarz
12 2021-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy II I Kapica Paweł II Welm Grzegorz Sekretarz
12 2021-12-02 MOSM Tychy II - UKS Blachownia I Kapica Paweł II Welm Grzegorz Sekretarz

Grupa 14

  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • MTS As Myszków
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • MKS COPCO Imielin
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • SPS Politechnika Częstochowska
  • UKS Mikrus Katowice
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II
2 2021-10-16 11:30 MKS COPCO Imielin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Ostrowski Wojciech II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2021-10-16 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - SPS Politechnika Częstochowska I Ostrowski Wojciech II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2021-10-16 SPS Politechnika Częstochowska - MKS COPCO Imielin I Ostrowski Wojciech II Sadowski II Jarosław Sekretarz
3 2021-10-16 9:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS Mikrus Katowice I Darocha Henryk II Konar Bartosz Sekretarz
3 2021-10-16 UKS Mikrus Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Darocha Henryk II Konar Bartosz Sekretarz
3 2021-10-16 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Darocha Henryk II Konar Bartosz Sekretarz
4 2021-10-23 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - Silesia Volley MSK Mysłowice I Rybak Sławomir II Rychlewski Przemysław Sekretarz
4 2021-10-23 Silesia Volley MSK Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Rybak Sławomir II Rychlewski Przemysław Sekretarz
4 2021-10-23 Lechia Volleyball Mysłowice - SPS Politechnika Częstochowska I Rybak Sławomir II Rychlewski Przemysław Sekretarz
6 2021-10-23 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz
6 2021-10-23 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MKS COPCO Imielin I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz
6 2021-10-23 MKS COPCO Imielin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz
1 2021-10-30 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Silesia Volley MSK Mysłowice I Nowicka Anna II Popow Szymon Sekretarz
1 2021-10-30 Silesia Volley MSK Mysłowice - MTS As Myszków I Nowicka Anna II Popow Szymon Sekretarz
1 2021-10-30 MTS As Myszków - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Nowicka Anna II Popow Szymon Sekretarz
7 2021-11-06 9:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Kuchna Andrzej II Karnia Łukasz Sekretarz
7 2021-11-06 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Kuchna Andrzej II Karnia Łukasz Sekretarz
7 2021-11-06 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Kuchna Andrzej II Karnia Łukasz Sekretarz
8 2021-11-06 10:00 UKS Mikrus Katowice - SPS Politechnika Częstochowska I Janeczek Igor II Janek Michał Sekretarz
8 2021-11-06 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Janeczek Igor II Janek Michał Sekretarz
8 2021-11-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Mikrus Katowice I Janeczek Igor II Janek Michał Sekretarz
9 2021-11-06 10:00 MTS As Myszków - Lechia Volleyball Mysłowice I Redlarski Mateusz II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
9 2021-11-06 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS COPCO Imielin I Redlarski Mateusz II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
9 2021-11-06 MKS COPCO Imielin - MTS As Myszków I Redlarski Mateusz II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Mikrus Katowice I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Gajewski Krzysztof Sekretarz
10 2021-11-20 UKS Mikrus Katowice - MKS COPCO Imielin I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Gajewski Krzysztof Sekretarz
10 2021-11-20 MKS COPCO Imielin - Silesia Volley MSK Mysłowice I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Gajewski Krzysztof Sekretarz
12 2021-11-20 9:30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Lechia Volleyball Mysłowice I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
12 2021-11-20 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
12 2021-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
5 2021-11-21 9:30 UKS Mikrus Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Gajda Mateusz II Janek Michał Sekretarz
5 2021-11-21 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MTS As Myszków I Gajda Mateusz II Janek Michał Sekretarz
5 2021-11-21 MTS As Myszków - UKS Mikrus Katowice I Gajda Mateusz II Janek Michał Sekretarz
11 2021-11-27 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Wajant Anna II Hawryło Katarzyna Sekretarz
11 2021-11-27 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MTS As Myszków I Wajant Anna II Hawryło Katarzyna Sekretarz
11 2021-11-27 MTS As Myszków - SPS Politechnika Częstochowska I Wajant Anna II Hawryło Katarzyna Sekretarz

Grupa 15

  • UKS Sokół '43 Katowice
  • Silesia Volley MSK Mysłowice II
  • SiKReT Gliwice
  • KS Częstochowianka II
  • KPKS Halemba II
  • UKS SPRINT Katowice
  • GS UKS Krzanowice
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • UKS Spartakus Zabrze
1 2021-10-16 10:00 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Cieślik Wiesław II Polak Piotr Sekretarz
1 2021-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice II - SiKReT Gliwice I Cieślik Wiesław II Polak Piotr Sekretarz
1 2021-10-16 SiKReT Gliwice - UKS Sokół '43 Katowice I Cieślik Wiesław II Polak Piotr Sekretarz
3 2021-10-16 10:00 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Targosz Wojciech II Popow Szymon Sekretarz
3 2021-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Spartakus Zabrze I Targosz Wojciech II Popow Szymon Sekretarz
3 2021-10-16 UKS Spartakus Zabrze - GS UKS Krzanowice I Targosz Wojciech II Popow Szymon Sekretarz
2 2021-10-17 10:00 KPKS Halemba II - UKS SPRINT Katowice I Kapa Piotr II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2021-10-17 UKS SPRINT Katowice - KS Częstochowianka II I Kapa Piotr II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2021-10-17 KS Częstochowianka II - KPKS Halemba II I Kapa Piotr II Wróbel Mateusz Sekretarz
4 2021-10-23 9:00 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
4 2021-10-23 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS SPRINT Katowice I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
4 2021-10-23 UKS SPRINT Katowice - UKS Sokół '43 Katowice I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
5 2021-10-23 10:30 KPKS Halemba II - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Jaroszek Konrad II Szumilas Marcin Sekretarz
5 2021-10-23 Silesia Volley MSK Mysłowice II - GS UKS Krzanowice I Jaroszek Konrad II Szumilas Marcin Sekretarz
5 2021-10-23 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba II I Jaroszek Konrad II Szumilas Marcin Sekretarz
6 2021-10-23 10:00 KS Częstochowianka II - SiKReT Gliwice I Stępniak Adam II Welm Grzegorz Sekretarz
6 2021-10-23 SiKReT Gliwice - UKS Spartakus Zabrze I Stępniak Adam II Welm Grzegorz Sekretarz
6 2021-10-23 UKS Spartakus Zabrze - KS Częstochowianka II I Stępniak Adam II Welm Grzegorz Sekretarz
7 2021-11-06 10:00 UKS Spartakus Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice I Dusza Krzysztof II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2021-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba II I Dusza Krzysztof II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2021-11-06 KPKS Halemba II - UKS Spartakus Zabrze I Dusza Krzysztof II Jaroszek Konrad Sekretarz
8 2021-11-06 10:00 GS UKS Krzanowice - UKS SPRINT Katowice I Łyczko Kamil II Pordzik Michał Sekretarz
8 2021-11-06 UKS SPRINT Katowice - SiKReT Gliwice I Łyczko Kamil II Pordzik Michał Sekretarz
8 2021-11-06 SiKReT Gliwice - GS UKS Krzanowice I Łyczko Kamil II Pordzik Michał Sekretarz
9 2021-11-06 10:00 KS Częstochowianka II - BKS STAL Bielsko-Biała II I Wolszczyniak Ireneusz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
9 2021-11-06 BKS STAL Bielsko-Biała II - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Wolszczyniak Ireneusz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
9 2021-11-06 Silesia Volley MSK Mysłowice II - KS Częstochowianka II I Wolszczyniak Ireneusz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
11 2021-11-20 11:00 UKS SPRINT Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Błachuciński Rafał II Sadowski II Jarosław Sekretarz
11 2021-11-20 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS Spartakus Zabrze I Błachuciński Rafał II Sadowski II Jarosław Sekretarz
11 2021-11-20 UKS Spartakus Zabrze - UKS SPRINT Katowice I Błachuciński Rafał II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2021-11-20 10:00 SiKReT Gliwice - KPKS Halemba II I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
12 2021-11-20 KPKS Halemba II - BKS STAL Bielsko-Biała II I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
12 2021-11-20 BKS STAL Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
10 2021-11-27 10:00 UKS Sokół '43 Katowice - GS UKS Krzanowice I Fiutek Mariusz II Szumilas Marcin Sekretarz
10 2021-11-27 GS UKS Krzanowice - KS Częstochowianka II I Fiutek Mariusz II Szumilas Marcin Sekretarz
10 2021-11-27 KS Częstochowianka II - UKS Sokół '43 Katowice I Fiutek Mariusz II Szumilas Marcin Sekretarz

Grupa 16

  • JKS SMS Jastrzębie
  • VC Victoria MOSiR Cieszyn
  • UKS Jedynka Rybnik
  • MUKS Sari Żory II
1 2021-10-16 10:00 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory II I Ściga Marek II Targosz Witold Sekretarz
1 2021-10-16 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Ściga Marek II Targosz Witold Sekretarz
1 2021-10-16 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory II I Ściga Marek II Targosz Witold Sekretarz
2 2021-10-23 10:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Jedynka Rybnik I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz
2 2021-10-23 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz
2 2021-10-23 JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz
4 2021-11-20 10:00 UKS Jedynka Rybnik - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Łyczko Kamil II Radomski Michał Sekretarz
4 2021-11-20 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory II I Łyczko Kamil II Radomski Michał Sekretarz
4 2021-11-20 MUKS Sari Żory II - UKS Jedynka Rybnik I Łyczko Kamil II Radomski Michał Sekretarz
3 2021-11-30 17:00 MUKS Sari Żory II - JKS SMS Jastrzębie I Berger Tadeusz II Berger Grzegorz Sekretarz
3 2021-11-30 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie I Berger Tadeusz II Berger Grzegorz Sekretarz
3 2021-11-30 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory II I Berger Tadeusz II Berger Grzegorz Sekretarz

Grupa 1 ROZSTAWIENIE

  • KPKS Halemba II
  • UKS Blachownia
  • SMS Radzionków
  • UKS Tytan Ostrowy
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • SPS Politechnika Częstochowska
  • KS Częstochowianka
1 2021-09-25 10:30 KPKS Halemba II - UKS Blachownia I Dusza Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz
1 2021-09-25 10:30 UKS Blachownia - SMS Radzionków I Dusza Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz
1 2021-09-25 10:30 SMS Radzionków - KPKS Halemba II I Dusza Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajda Mateusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Tytan Ostrowy I Gajda Mateusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 UKS Tytan Ostrowy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Gajda Mateusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka I Fujarska Michalina II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 KS Częstochowianka - pauzuje I Fujarska Michalina II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 pauzuje - SPS Politechnika Częstochowska I Fujarska Michalina II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 KS Częstochowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KPKS Halemba II I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 KPKS Halemba II - KS Częstochowianka I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
5 2021-09-26 10:00 UKS Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska I Dobrzański Marcin II Wygas Dawid Sekretarz
5 2021-09-26 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Dobrzański Marcin II Wygas Dawid Sekretarz
5 2021-09-26 UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Dobrzański Marcin II Wygas Dawid Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 pauzuje - UKS Tytan Ostrowy I Rychlewski Przemysław II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 UKS Tytan Ostrowy - SMS Radzionków I Rychlewski Przemysław II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 SMS Radzionków - pauzuje I Rychlewski Przemysław II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 KPKS Halemba II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Gajewski Krzysztof II Fiutek Mariusz Sekretarz
7 2021-10-02 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I Gajewski Krzysztof II Fiutek Mariusz Sekretarz
7 2021-10-02 pauzuje - KPKS Halemba II I Gajewski Krzysztof II Fiutek Mariusz Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SMS Radzionków I Borda Jarosław II Ostrowski Wojciech Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 SMS Radzionków - SPS Politechnika Częstochowska I Borda Jarosław II Ostrowski Wojciech Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Borda Jarosław II Ostrowski Wojciech Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 UKS Blachownia - KS Częstochowianka I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
9 2021-10-02 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
9 2021-10-02 UKS Tytan Ostrowy - UKS Blachownia I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 UKS Tytan Ostrowy - KPKS Halemba II I Pośpiech Rafał II Welm Grzegorz Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 KPKS Halemba II - SPS Politechnika Częstochowska I Pośpiech Rafał II Welm Grzegorz Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Tytan Ostrowy I Pośpiech Rafał II Welm Grzegorz Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I Neyman Jacek II Bednik Ryszard Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 pauzuje - UKS Blachownia I Neyman Jacek II Bednik Ryszard Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 UKS Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Neyman Jacek II Bednik Ryszard Sekretarz
12 2021-10-03 10:00 SMS Radzionków - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Sadowski Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
12 2021-10-03 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka I Sadowski Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
12 2021-10-03 KS Częstochowianka - SMS Radzionków I Sadowski Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz

Grupa 2 ROZSTAWIENIE

  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • MTS As Myszków
  • KS Częstochowianka II
  • MUKS Pasek Będzin
  • KPKS Halemba
  • MCKS Czeladź
2 2021-09-25 10:00 MTS As Myszków - KS Częstochowianka II I Jędrys-Szynkiel Urszula II Kucharski Artur Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 KS Częstochowianka II - MUKS Pasek Będzin I Jędrys-Szynkiel Urszula II Kucharski Artur Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 MUKS Pasek Będzin - MTS As Myszków I Jędrys-Szynkiel Urszula II Kucharski Artur Sekretarz
3 2021-09-25 10:30 KPKS Halemba - MCKS Czeladź I Jaroszek Konrad II Słaby Leszek Sekretarz
3 2021-09-25 10:30 MCKS Czeladź - pauzuje I Jaroszek Konrad II Słaby Leszek Sekretarz
3 2021-09-25 10:30 pauzuje - KPKS Halemba I Jaroszek Konrad II Słaby Leszek Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 MCKS Czeladź - MUKS Pasek Będzin I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 MKS Dwójka Zawiercie - MCKS Czeladź I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
6 2021-09-26 pauzuje - MTS As Myszków I Słaby Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 MTS As Myszków - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Słaby Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
6 2021-09-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I Słaby Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka II I Szopa Małgorzata II Kapica Paweł Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 KS Częstochowianka II - pauzuje I Szopa Małgorzata II Kapica Paweł Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 pauzuje - MKS Dwójka Zawiercie I Szopa Małgorzata II Kapica Paweł Sekretarz
8 2021-10-02 9:00 KPKS Halemba - MUKS Pasek Będzin I Dusza Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz
8 2021-10-02 MUKS Pasek Będzin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Dusza Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz
8 2021-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba I Dusza Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 MCKS Czeladź - MTS As Myszków I Cieślik Wiesław II Jędrasik Paweł Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 MTS As Myszków - MKS Dąbrowa Górnicza I Cieślik Wiesław II Jędrasik Paweł Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź I Cieślik Wiesław II Jędrasik Paweł Sekretarz
10 2021-10-03 11:30 MKS Dwójka Zawiercie - KPKS Halemba I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
10 2021-10-03 KPKS Halemba - MTS As Myszków I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
10 2021-10-03 MTS As Myszków - MKS Dwójka Zawiercie I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
11 2021-10-03 MUKS Pasek Będzin - pauzuje I Błachuciński Rafał II Cieślik Benedykt Sekretarz
11 2021-10-03 pauzuje - MKS Dąbrowa Górnicza I Błachuciński Rafał II Cieślik Benedykt Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Pasek Będzin I Błachuciński Rafał II Cieślik Benedykt Sekretarz
12 2021-10-03 10:00 KS Częstochowianka II - MCKS Czeladź I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
12 2021-10-03 MCKS Czeladź - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
12 2021-10-03 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka II I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
1 2021-10-09 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Skowroński Grzegorz II Janek Michał Sekretarz
1 2021-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie I Skowroński Grzegorz II Janek Michał Sekretarz
1 2021-10-09 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Skowroński Grzegorz II Janek Michał Sekretarz
5 2021-10-10 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
5 2021-10-10 10:00 KPKS Halemba - KS Częstochowianka II I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
5 2021-10-10 10:00 KS Częstochowianka II - MKS Dąbrowa Górnicza I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz

Grupa 3 ROZSTAWIENIE

  • MUKS Michałkowice
  • MOSiR Łaziska Górne
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • UKS Mikrus Katowice
  • MUKS Sari Żory
  • MOSM Tychy
  • MOSM Tychy II
1 2021-09-25 10:00 MUKS Michałkowice - MOSiR Łaziska Górne I Lagierski Marek II Janek Michał Sekretarz
1 2021-09-25 10:00 MOSiR Łaziska Górne - Lechia Volleyball Mysłowice I Lagierski Marek II Janek Michał Sekretarz
1 2021-09-25 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice I Lagierski Marek II Janek Michał Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 MUKS Sari Żory - Silesia Volley MSK Mysłowice I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Mikrus Katowice I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 UKS Mikrus Katowice - MUKS Sari Żory I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
3 2021-09-25 11:00 MOSM Tychy - MOSM Tychy II I Kawalec Paweł II Hawryło Katarzyna Sekretarz
3 2021-09-25 11:00 MOSM Tychy II - pauzuje I Kawalec Paweł II Hawryło Katarzyna Sekretarz
3 2021-09-25 11:00 pauzuje - MOSM Tychy I Kawalec Paweł II Hawryło Katarzyna Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 MOSM Tychy II - MUKS Sari Żory I Darocha Henryk II Ostrowski Wojciech Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice I Darocha Henryk II Ostrowski Wojciech Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy II I Darocha Henryk II Ostrowski Wojciech Sekretarz
5 2021-09-26 10:00 UKS Mikrus Katowice - MOSiR Łaziska Górne I Cieślik Wiesław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2021-09-26 10:00 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy I Cieślik Wiesław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2021-09-26 10:00 MOSM Tychy - UKS Mikrus Katowice I Cieślik Wiesław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 pauzuje - Silesia Volley MSK Mysłowice I Sadowski II Jarosław II Lasok Martyna Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Sadowski II Jarosław II Lasok Martyna Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje I Sadowski II Jarosław II Lasok Martyna Sekretarz
11 2021-10-01 18:00 MUKS Sari Żory - pauzuje I Włodyka Włodzimierz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
11 2021-10-01 pauzuje - MOSiR Łaziska Górne I Włodyka Włodzimierz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
11 2021-10-01 17:00 MOSiR Łaziska Górne - MUKS Sari Żory I Włodyka Włodzimierz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 MUKS Michałkowice - UKS Mikrus Katowice I Zatoński Michał II Wanat Jakub Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 UKS Mikrus Katowice - pauzuje I Zatoński Michał II Wanat Jakub Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 pauzuje - MUKS Michałkowice I Zatoński Michał II Wanat Jakub Sekretarz
8 2021-10-02 11:00 MOSM Tychy - MUKS Sari Żory I Włodyka Włodzimierz II Berger Grzegorz Sekretarz
8 2021-10-02 MUKS Sari Żory - Lechia Volleyball Mysłowice I Włodyka Włodzimierz II Berger Grzegorz Sekretarz
8 2021-10-02 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSM Tychy I Włodyka Włodzimierz II Berger Grzegorz Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MOSiR Łaziska Górne I Szczepankiewicz Łukasz II Janek Michał Sekretarz
9 2021-10-02 MOSiR Łaziska Górne - MOSM Tychy II I Szczepankiewicz Łukasz II Janek Michał Sekretarz
9 2021-10-02 MOSM Tychy II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Szczepankiewicz Łukasz II Janek Michał Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 MUKS Michałkowice - MOSM Tychy I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 MOSM Tychy - Silesia Volley MSK Mysłowice I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MUKS Michałkowice I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2021-10-03 10:00 UKS Mikrus Katowice - MOSM Tychy II I Berger Tadeusz II Przebinda Weronika Sekretarz
12 2021-10-03 MOSM Tychy II - Lechia Volleyball Mysłowice I Berger Tadeusz II Przebinda Weronika Sekretarz
12 2021-10-03 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Mikrus Katowice I Berger Tadeusz II Przebinda Weronika Sekretarz

Grupa 4 ROZSTAWIENIE

  • Silesia Volley MSK Mysłowice II
  • UKS TRÓJKA Mikołów
  • MOSM Tychy IV
  • MOSM Tychy III
  • MKS COPCO Imielin
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
1 2021-09-25 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS TRÓJKA Mikołów I Kilijański Bartosz II Syguła Zbigniew Sekretarz
1 2021-09-25 10:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy IV I Kilijański Bartosz II Syguła Zbigniew Sekretarz
1 2021-09-25 10:00 MOSM Tychy IV - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Kilijański Bartosz II Syguła Zbigniew Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 MOSM Tychy III - MKS COPCO Imielin I Bober Bogusław II Konar Bartosz Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 MKS COPCO Imielin - Lechia Volleyball Mysłowice II I Bober Bogusław II Konar Bartosz Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy III I Bober Bogusław II Konar Bartosz Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Lenart Piotr II Polak Piotr Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - pauzuje I Lenart Piotr II Polak Piotr Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 pauzuje - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Lenart Piotr II Polak Piotr Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice II I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice II - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
5 2021-09-26 10:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Pordzik Michał Sekretarz
5 2021-09-26 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MKS COPCO Imielin I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Pordzik Michał Sekretarz
5 2021-09-26 MKS COPCO Imielin - UKS TRÓJKA Mikołów I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Pordzik Michał Sekretarz
6 2021-09-26 pauzuje - MOSM Tychy III I Polak Marek II Hawryło Katarzyna Sekretarz
6 2021-09-26 9:30 MOSM Tychy IV - MOSM Tychy III I Polak Marek II Hawryło Katarzyna Sekretarz
6 2021-09-26 MOSM Tychy IV - pauzuje I Polak Marek II Hawryło Katarzyna Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 MKS COPCO Imielin - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Janeczek Igor II Sadowski Jarosław Sekretarz
7 2021-10-02 MKS COPCO Imielin - pauzuje I Janeczek Igor II Sadowski Jarosław Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 pauzuje - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Janeczek Igor II Sadowski Jarosław Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - Lechia Volleyball Mysłowice II I Bednik Ryszard II Konsek Michalina Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice II - MOSM Tychy IV I Bednik Ryszard II Konsek Michalina Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 MOSM Tychy IV - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Bednik Ryszard II Konsek Michalina Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów I Rutkowski Mirosław II Kawecka Joanna Sekretarz
9 2021-10-02 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Rutkowski Mirosław II Kawecka Joanna Sekretarz
9 2021-10-02 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy III I Rutkowski Mirosław II Kawecka Joanna Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II - MOSM Tychy III I Hawryło Katarzyna II Polak Marek Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 MOSM Tychy III - Silesia Volley MSK Mysłowice II I Hawryło Katarzyna II Polak Marek Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II I Hawryło Katarzyna II Polak Marek Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje I Zatoński Michał II Witkowski Łukasz Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 pauzuje - UKS TRÓJKA Mikołów I Zatoński Michał II Witkowski Łukasz Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS TRÓJKA Mikołów I Zatoński Michał II Witkowski Łukasz Sekretarz
12 2021-10-03 9:00 MKS COPCO Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Weiner Marcin II Kawalec Paweł Sekretarz
12 2021-10-03 9:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy IV I Weiner Marcin II Kawalec Paweł Sekretarz
12 2021-10-03 9:00 MOSM Tychy IV - MKS COPCO Imielin I Weiner Marcin II Kawalec Paweł Sekretarz

Grupa 5 ROZSTAWIENIE

  • JKS SMS Jastrzębie II
  • JKS SMS Jastrzębie III
  • JKS SMS Jastrzębie
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
1 2021-09-25 10:00 JKS SMS Jastrzębie II - JKS SMS Jastrzębie III I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2021-09-25 JKS SMS Jastrzębie III - JKS SMS Jastrzębie I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2021-09-25 JKS SMS Jastrzębie - JKS SMS Jastrzębie II I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2021-09-25 13:00 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II I Szlagowski Krzysztof II Popow Szymon Sekretarz
2 2021-09-25 13:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Szlagowski Krzysztof II Popow Szymon Sekretarz
2 2021-09-25 13:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Szlagowski Krzysztof II Popow Szymon Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Krupski Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Krupski Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
3 2021-09-25 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Krupski Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 JKS SMS Jastrzębie II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
4 2021-09-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BKS STAL Bielsko-Biała II I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
4 2021-09-26 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie II I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2021-09-26 10:00 JKS SMS Jastrzębie III - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Berger Tadeusz II Kawecka Joanna Sekretarz
5 2021-09-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Kawecka Joanna Sekretarz
5 2021-09-26 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie III I Berger Tadeusz II Kawecka Joanna Sekretarz
6 2021-09-26 10:00 JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Broniszewski Michał II Targosz Witold Sekretarz
6 2021-09-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Broniszewski Michał II Targosz Witold Sekretarz
6 2021-09-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie I Broniszewski Michał II Targosz Witold Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie II I Kastelik Katarzyna II Przebinda Weronika Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 JKS SMS Jastrzębie II - BKS STAL Bielsko-Biała I Kastelik Katarzyna II Przebinda Weronika Sekretarz
7 2021-10-02 10:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Kastelik Katarzyna II Przebinda Weronika Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II I Ściga Marek II Targosz Witold Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie I Ściga Marek II Targosz Witold Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Ściga Marek II Targosz Witold Sekretarz
9 2021-10-02 9:30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Sładczyk Dawid II Popow Szymon Sekretarz
9 2021-10-02 9:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie III I Sładczyk Dawid II Popow Szymon Sekretarz
9 2021-10-02 9:30 JKS SMS Jastrzębie III - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sładczyk Dawid II Popow Szymon Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie II I Maroszek Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 JKS SMS Jastrzębie II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Maroszek Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
10 2021-10-03 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Maroszek Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie III I Dzikowska Magdalena II Kawecka Joanna Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 JKS SMS Jastrzębie III - BKS STAL Bielsko-Biała II I Dzikowska Magdalena II Kawecka Joanna Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Dzikowska Magdalena II Kawecka Joanna Sekretarz
12 2021-10-03 9:30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - JKS SMS Jastrzębie I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
12 2021-10-03 9:30 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
12 2021-10-03 9:30 BKS STAL Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz