Przeglądanie meczów
Młodziczki
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- SKPS Dunajec Nowy Sącz
- UKS Jasieniak Gdańsk
1 | 2024-04-20 10:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | SKPS Dunajec Nowy Sącz | I | II | Sekretarz Wojciech Targosz | L I | L II |
2 | 2024-04-20 12:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Jasieniak Gdańsk | I | II | Sekretarz Wojciech Targosz | L I | L II |
3 | 2024-04-20 17:00 | SKPS Dunajec Nowy Sącz | - | UKS Jasieniak Gdańsk | I | II | Sekretarz Anna Nowicka | L I | L II |
4 | 2024-04-20 19:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I | II | Sekretarz Anna Nowicka | L I | L II |
5 | 2024-04-21 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | SKPS Dunajec Nowy Sącz | I | II | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
6 | 2024-04-21 12:00 | UKS Jasieniak Gdańsk | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I | II | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- UKS Jedynka Kluczbork
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- AZS AWF Wrocław
1 | 2024-03-23 16:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Wojciech Targosz | II Bogumił Sikora | Sekretarz Kacper Stanclik | L I | L II |
2 | 2024-03-23 18:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | AZS AWF Wrocław | I Bogumił Sikora | II Wojciech Targosz | Sekretarz Kacper Stanclik | L I | L II |
3 | 2024-03-24 10:00 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | - | AZS AWF Wrocław | I Magdalena Dzikowska | II Anna Olma | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
4 | 2024-03-24 12:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS Jedynka Kluczbork | I Anna Olma | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
5 | 2024-03-24 15:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Mirosław Rutkowski | II Michał Broniszewski | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
6 | 2024-03-24 17:00 | AZS AWF Wrocław | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Michał Broniszewski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
- MKS Dąbrowa Górnicza
- JKS SMS Jastrzębie
- MKS Dwójka Zawiercie
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
1 | 2024-03-09 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Piotr Paprzycki | II Lucjan Molenda | Sekretarz Leszek Nowiński | L I | L II |
2 | 2024-03-09 12:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Lucjan Molenda | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Leszek Nowiński | L I | L II |
3 | 2024-03-09 15:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Monika Szynczewska | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Wiesław Cieślik | L I | L II |
4 | 2024-03-09 17:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | JKS SMS Jastrzębie | I Bartosz Kilijański | II Monika Szynczewska | Sekretarz Wiesław Cieślik | L I | L II |
5 | 2024-03-10 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Paulina Boś | II Rafał Pośpiech | Sekretarz Andrzej Ozimiński | L I | L II |
6 | 2024-03-10 12:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Rafał Pośpiech | II Paulina Boś | Sekretarz Andrzej Ozimiński | L I | L II |
- MKS Dwójka Zawiercie II
- MUKS Sari Żory
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- UKS Tytan Ostrowy
1 | 2024-03-09 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | L I | L II |
2 | 2024-03-09 | MUKS Sari Żory | - | UKS Tytan Ostrowy | I Sławomir Rybak | II Michał Michalik | Sekretarz | L I | L II |
3 | 2024-03-09 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS Tytan Ostrowy | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | L I | L II |
4 | 2024-03-09 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MUKS Sari Żory | I Sławomir Rybak | II Michał Michalik | Sekretarz | L I | L II |
- MKS Dąbrowa Górnicza
- MKS Dwójka Zawiercie II
- MKS Dwójka Zawiercie
- UKS Tytan Ostrowy
1 | 2024-01-13 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Grzegorz Skowroński | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Grzegorz Skowroński | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Grzegorz Skowroński | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Łukasz Karnia | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | UKS Tytan Ostrowy | I Łukasz Karnia | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Łukasz Karnia | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
3 | 2024-01-21 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Sławomir Rybak | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
3 | 2024-01-21 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | UKS Tytan Ostrowy | I Sławomir Rybak | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
3 | 2024-01-21 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Sławomir Rybak | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 10:00 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | UKS Tytan Ostrowy | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz |
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- MUKS Sari Żory
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- JKS SMS Jastrzębie
1 | 2024-01-13 12:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MUKS Sari Żory | I Przemysław Kowalski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MUKS Sari Żory | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Przemysław Kowalski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Przemysław Kowalski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
2 | 2024-02-17 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MUKS Sari Żory | I Marek Budzik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
2 | 2024-02-17 | MUKS Sari Żory | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marek Budzik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
2 | 2024-02-17 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marek Budzik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
3 | 2024-02-18 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
3 | 2024-02-18 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
3 | 2024-02-18 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
4 | 2024-02-19 16:15 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
4 | 2024-02-19 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
4 | 2024-02-19 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MUKS Sari Żory | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz |
- Volley Dąbrowa Górnicza
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- MUKS Sari Żory II
- JKS SMS Jastrzębie II
- UKS Sokół '43 Katowice
- UKS Blachownia
- KS Częstochowianka
- MCKiS Jaworzno
1 | 2024-01-13 10:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Mateusz Gajda | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Mateusz Gajda | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Mateusz Gajda | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MUKS Sari Żory II | I Michał Radomski | II Julia Wydra | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | MUKS Sari Żory II | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Michał Radomski | II Julia Wydra | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS Sokół '43 Katowice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Michał Radomski | II Julia Wydra | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | KS Częstochowianka | - | MCKiS Jaworzno | I Marcin Dobrzański | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Blachownia | I Marcin Dobrzański | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | UKS Blachownia | - | KS Częstochowianka | I Marcin Dobrzański | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 10:00 | KS Częstochowianka | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Marta Rembielak-Kucharska | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | JKS SMS Jastrzębie II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Marta Rembielak-Kucharska | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | KS Częstochowianka | I Marta Rembielak-Kucharska | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 10:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MUKS Sari Żory II | I Piotr Paprzycki | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | MUKS Sari Żory II | - | UKS Blachownia | I Piotr Paprzycki | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | UKS Blachownia | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Piotr Paprzycki | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Jarosław Borda | II Alicja Białek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MCKiS Jaworzno | I Jarosław Borda | II Alicja Białek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Jarosław Borda | II Alicja Białek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MUKS Sari Żory II | I Paweł Jędrasik | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | MUKS Sari Żory II | - | MCKiS Jaworzno | I Paweł Jędrasik | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | MCKiS Jaworzno | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Paweł Jędrasik | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 10:00 | UKS Blachownia | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Bartłomiej Fortuna | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Bartłomiej Fortuna | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | JKS SMS Jastrzębie II | - | UKS Blachownia | I Bartłomiej Fortuna | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Maciej Chudzik | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | KS Częstochowianka | I Maciej Chudzik | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | KS Częstochowianka | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Maciej Chudzik | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS Blachownia | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | UKS Blachownia | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | UKS Sokół '43 Katowice | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 10:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MCKiS Jaworzno | I Michał Radomski | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | MCKiS Jaworzno | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Michał Radomski | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Michał Radomski | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 10:00 | MUKS Sari Żory II | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Konrad Jaroszek | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | KS Częstochowianka | I Konrad Jaroszek | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | KS Częstochowianka | - | MUKS Sari Żory II | I Konrad Jaroszek | II Paulina Balcarek | Sekretarz |
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- MOSM Tychy
- MUKS Pasek Będzin
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
- MKS Sokół Radzionków
- MKS Bielsko-Biała
- BKS STAL Bielsko-Biała
- BKS STAL Bielsko-Biała II
1 | 2024-02-25 9:00 | MOSM Tychy | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Katarzyna Hawryło | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
1 | 2024-02-25 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Katarzyna Hawryło | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
1 | 2024-02-25 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MOSM Tychy | I Katarzyna Hawryło | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | MKS Sokół Radzionków | - | MUKS Pasek Będzin | I Krzysztof Gajewski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | MUKS Pasek Będzin | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Krzysztof Gajewski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MKS Sokół Radzionków | I Krzysztof Gajewski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | MKS Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS Bielsko-Biała | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 10:30 | MOSM Tychy | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Bartosz Kilijański | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS Sokół Radzionków | I Bartosz Kilijański | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | MKS Sokół Radzionków | - | MOSM Tychy | I Bartosz Kilijański | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 10:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MKS Bielsko-Biała | I Marek Ściga | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | MKS Bielsko-Biała | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Marek Ściga | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Marek Ściga | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | MUKS Pasek Będzin | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MUKS Pasek Będzin | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | MOSM Tychy | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Andrzej Kuchna | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MOSM Tychy | I Andrzej Kuchna | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Andrzej Kuchna | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 10:00 | MKS Sokół Radzionków | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Krystian Gałaszek | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS Bielsko-Biała | I Krystian Gałaszek | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | MKS Bielsko-Biała | - | MKS Sokół Radzionków | I Krystian Gałaszek | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MUKS Pasek Będzin | I Paweł Kawalec | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | MUKS Pasek Będzin | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Paweł Kawalec | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Paweł Kawalec | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 10:00 | MUKS Pasek Będzin | - | MOSM Tychy | I Zbigniew Syguła | II Alicja Białek | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | MOSM Tychy | - | MKS Bielsko-Biała | I Zbigniew Syguła | II Alicja Białek | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | MKS Bielsko-Biała | - | MUKS Pasek Będzin | I Zbigniew Syguła | II Alicja Białek | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MKS Sokół Radzionków | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | MKS Sokół Radzionków | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 10:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Robert Nowicki | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Robert Nowicki | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Robert Nowicki | II Krzysztof Janusz | Sekretarz |
- UKS Spartakus Zabrze
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- KPKS Halemba
- MOSiR Łaziska Górne
- UKS Blachownia II
- MKS COPCO Imielin
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- GS UKS Krzanowice
1 | 2024-01-13 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Bogusław Bober | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Bogusław Bober | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Spartakus Zabrze | I Bogusław Bober | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | KPKS Halemba | - | MOSiR Łaziska Górne | I Wojciech Mazek | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | MOSiR Łaziska Górne | - | UKS Blachownia II | I Wojciech Mazek | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS Blachownia II | - | KPKS Halemba | I Wojciech Mazek | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
3 | 2024-03-23 10:00 | MKS COPCO Imielin | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Leszek Nowiński | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
3 | 2024-03-23 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | GS UKS Krzanowice | I Leszek Nowiński | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
3 | 2024-03-23 | GS UKS Krzanowice | - | MKS COPCO Imielin | I Leszek Nowiński | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 9:30 | UKS Blachownia II | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Spartakus Zabrze | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | UKS Spartakus Zabrze | - | UKS Blachownia II | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS COPCO Imielin | I Jarosław Sadowski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | MKS COPCO Imielin | - | MOSiR Łaziska Górne | I Jarosław Sadowski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | MOSiR Łaziska Górne | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Jarosław Sadowski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
6 | 2024-03-09 10:00 | GS UKS Krzanowice | - | KPKS Halemba | I Jacek Neyman | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
6 | 2024-03-09 | KPKS Halemba | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Jacek Neyman | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
6 | 2024-03-09 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | GS UKS Krzanowice | I Jacek Neyman | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | MOSiR Łaziska Górne | I Konrad Jaroszek | II Alicja Białek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | MOSiR Łaziska Górne | - | GS UKS Krzanowice | I Konrad Jaroszek | II Alicja Białek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | GS UKS Krzanowice | - | UKS Spartakus Zabrze | I Konrad Jaroszek | II Alicja Białek | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 10:00 | UKS Blachownia II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKS COPCO Imielin | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | MKS COPCO Imielin | - | UKS Blachownia II | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 9:00 | KPKS Halemba | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Krzysztof Gajewski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Krzysztof Gajewski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | KPKS Halemba | I Krzysztof Gajewski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 10:00 | MKS COPCO Imielin | - | KPKS Halemba | I Łukasz Karnia | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | KPKS Halemba | - | UKS Spartakus Zabrze | I Łukasz Karnia | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | UKS Spartakus Zabrze | - | MKS COPCO Imielin | I Łukasz Karnia | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | UKS Blachownia II | I Piotr Polak | II Monika Raj | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | UKS Blachownia II | - | GS UKS Krzanowice | I Piotr Polak | II Monika Raj | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | GS UKS Krzanowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Piotr Polak | II Monika Raj | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 10:00 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MOSiR Łaziska Górne | I Jakub Molencki | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | MOSiR Łaziska Górne | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Jakub Molencki | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Jakub Molencki | II Paweł Malinowski | Sekretarz |
- Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
- MKS Czechowice-Dziedzice
- MCKS Czeladź
- UKS MOSM Bytom
- MTS As Myszków
- UKS SPRINT Katowice
- UKS Dębowianka
- VC Victoria MOSiR Cieszyn
1 | 2024-01-13 10:00 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Szymon Rakoczy | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MCKS Czeladź | I Szymon Rakoczy | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MCKS Czeladź | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Szymon Rakoczy | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | MTS As Myszków | - | UKS SPRINT Katowice | I Grzegorz Welm | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS SPRINT Katowice | - | UKS MOSM Bytom | I Grzegorz Welm | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS MOSM Bytom | - | MTS As Myszków | I Grzegorz Welm | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | UKS Dębowianka | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | pauzuje | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | pauzuje | - | UKS Dębowianka | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 10:00 | UKS SPRINT Katowice | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Jakub Wanat | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Jakub Wanat | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | UKS SPRINT Katowice | I Jakub Wanat | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 10:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Dębowianka | I Tadeusz Berger | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | UKS Dębowianka | - | MTS As Myszków | I Tadeusz Berger | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | MTS As Myszków | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Tadeusz Berger | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | UKS MOSM Bytom | - | MCKS Czeladź | I Agnieszka Plewniok | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | pauzuje | - | UKS MOSM Bytom | I Agnieszka Plewniok | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | MCKS Czeladź | - | pauzuje | I Agnieszka Plewniok | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | MTS As Myszków | I nieobsadzony | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | MTS As Myszków | - | pauzuje | I Mariusz Fiutek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | pauzuje | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Mariusz Fiutek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 10:00 | UKS Dębowianka | - | UKS SPRINT Katowice | I Justyna Pędrys | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | UKS SPRINT Katowice | - | MCKS Czeladź | I Justyna Pędrys | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | MCKS Czeladź | - | UKS Dębowianka | I Justyna Pędrys | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 10:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | UKS MOSM Bytom | I Anna Olma | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | UKS MOSM Bytom | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Anna Olma | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Anna Olma | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 10:00 | UKS MOSM Bytom | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Krystian Gałaszek | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | UKS Dębowianka | I Krystian Gałaszek | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | UKS Dębowianka | - | UKS MOSM Bytom | I Krystian Gałaszek | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 10:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS SPRINT Katowice | I Tadeusz Berger | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | UKS SPRINT Katowice | - | pauzuje | I Tadeusz Berger | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Tadeusz Berger | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 10:00 | MCKS Czeladź | - | MTS As Myszków | I Mariusz Fiutek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | MTS As Myszków | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Mariusz Fiutek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | MCKS Czeladź | I Mariusz Fiutek | II Igor Jeziorski | Sekretarz |
- Lechia Volleyball Mysłowice
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II
- MUKS Michałkowice
- UKS Jedynka Rybnik
- TKKF Szczygłowice
- UKS Dwójka Świętochłowice
- Klub Sportowy Corona Rudniki
- KSS "GUMISIE" Pyskowice
1 | 2024-01-13 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Kamil Niezabitowski | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 10:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | MUKS Michałkowice | I Kamil Niezabitowski | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 10:00 | MUKS Michałkowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Kamil Niezabitowski | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | TKKF Szczygłowice | I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | TKKF Szczygłowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Agnieszka Plewniok | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | pauzuje | I Agnieszka Plewniok | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | pauzuje | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Agnieszka Plewniok | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 10:00 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Marcin Dobrzański | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Marcin Dobrzański | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Marcin Dobrzański | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 11:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | TKKF Szczygłowice | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | TKKF Szczygłowice | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | MUKS Michałkowice | I Krzysztof Dusza | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | pauzuje | - | UKS Jedynka Rybnik | I Krzysztof Dusza | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | MUKS Michałkowice | - | pauzuje | I Krzysztof Dusza | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | TKKF Szczygłowice | I Martyna Lasok | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I Martyna Lasok | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | pauzuje | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Martyna Lasok | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MUKS Michałkowice | I Lucjan Molenda | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | MUKS Michałkowice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Lucjan Molenda | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
8 | 2024-02-24 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Lucjan Molenda | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 10:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | UKS Jedynka Rybnik | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
10 | 2024-03-10 9:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Lucjan Molenda | II Julietta Broda | Sekretarz | |
10 | 2024-03-10 | UKS Jedynka Rybnik | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Lucjan Molenda | II Julietta Broda | Sekretarz | |
10 | 2024-03-10 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Lucjan Molenda | II Julietta Broda | Sekretarz | |
11 | 2024-02-19 18:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Aleksandra Kończyk | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
11 | 2024-02-19 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | pauzuje | I Aleksandra Kończyk | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
11 | 2024-02-19 | pauzuje | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Aleksandra Kończyk | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 10:00 | MUKS Michałkowice | - | TKKF Szczygłowice | I Piotr Kaleta | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | TKKF Szczygłowice | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Piotr Kaleta | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | MUKS Michałkowice | I Piotr Kaleta | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz |
- KPKS Halemba II
- MKS Silesia Volley Mysłowice II
- UKS "Stars Volley" Częstochowa
- UKS TRÓJKA Mikołów
- SPS Częstochowa
- VC Victoria MOSiR Cieszyn II
- Lechia Volleyball Mysłowice II
- MOSM Tychy II
- MUKS Michałkowice II
1 | 2024-01-13 10:00 | KPKS Halemba II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Piotr Polak | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Piotr Polak | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | KPKS Halemba II | I Piotr Polak | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | SPS Częstochowa | I Jakub Wanat | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | SPS Częstochowa | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Jakub Wanat | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Jakub Wanat | II Monika Raj | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | MUKS Michałkowice II | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Zbigniew Syguła | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | MOSM Tychy II | I Zbigniew Syguła | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | MOSM Tychy II | - | MUKS Michałkowice II | I Zbigniew Syguła | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 10:00 | MOSM Tychy II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Przemysław Kowalski | II Witold Targosz | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | KPKS Halemba II | I Przemysław Kowalski | II Witold Targosz | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | KPKS Halemba II | - | MOSM Tychy II | I Przemysław Kowalski | II Witold Targosz | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Piotr Kaleta | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | SPS Częstochowa | I Piotr Kaleta | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | SPS Częstochowa | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Piotr Kaleta | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | MUKS Michałkowice II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Krystian Gałaszek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Krystian Gałaszek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | MUKS Michałkowice II | I Krystian Gałaszek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 10:00 | SPS Częstochowa | - | MUKS Michałkowice II | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | MUKS Michałkowice II | - | KPKS Halemba II | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | KPKS Halemba II | - | SPS Częstochowa | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
8 | 2024-03-09 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Benedykt Cieślik | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
8 | 2024-03-09 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Benedykt Cieślik | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
8 | 2024-03-09 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Benedykt Cieślik | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 10:00 | MOSM Tychy II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Michał Zatoński | II Julia Wydra | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Michał Zatoński | II Julia Wydra | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | MOSM Tychy II | I Michał Zatoński | II Julia Wydra | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Łukasz Witkowski | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | KPKS Halemba II | I Łukasz Witkowski | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
10 | 2024-03-02 | KPKS Halemba II | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Łukasz Witkowski | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 10:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | MUKS Michałkowice II | I Mirosław Rutkowski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | MUKS Michałkowice II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Mirosław Rutkowski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Mirosław Rutkowski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 13:00 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | SPS Częstochowa | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | SPS Częstochowa | - | MOSM Tychy II | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
12 | 2024-03-02 | MOSM Tychy II | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz |
- MKS Dwójka Zawiercie II
- MKS Dąbrowa Górnicza
- MKS Dwójka Zawiercie
- JKS SMS Jastrzębie II
- MUKS Sari Żory
- JKS SMS Jastrzębie
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- MCKiS Jaworzno
1 | 2023-11-25 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Marcin Dobrzański | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Marcin Dobrzański | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Dobrzański | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MUKS Sari Żory | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Przemysław Kowalski | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MCKiS Jaworzno | I Przemysław Kowalski | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MCKiS Jaworzno | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Przemysław Kowalski | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marcin Weiner | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Marcin Weiner | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marcin Weiner | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 10:00 | MUKS Sari Żory | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MUKS Sari Żory | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | MCKiS Jaworzno | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MCKiS Jaworzno | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MCKiS Jaworzno | I Mateusz Wróbel | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | MCKiS Jaworzno | - | MUKS Sari Żory | I Mateusz Wróbel | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | MUKS Sari Żory | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Mateusz Wróbel | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | MKS Dwójka Zawiercie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Łukasz Witkowski | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Łukasz Witkowski | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Łukasz Witkowski | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 10:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Michał Broniszewski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Michał Broniszewski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Michał Broniszewski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MCKiS Jaworzno | I Piotr Polak | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | MCKiS Jaworzno | - | JKS SMS Jastrzębie | I Piotr Polak | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Piotr Polak | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MUKS Sari Żory | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | MUKS Sari Żory | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz |
- MOSM Tychy
- UKS Sokół '43 Katowice
- MUKS Pasek Będzin
- UKS Tytan Ostrowy
- UKS Blachownia
- KS Częstochowianka
- MUKS Sari Żory II
- BKS STAL Bielsko-Biała
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1 | 2023-11-25 10:30 | MOSM Tychy | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Jarosław Sadowski | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MUKS Pasek Będzin | I Jarosław Sadowski | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | MUKS Pasek Będzin | - | MOSM Tychy | I Jarosław Sadowski | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | UKS Tytan Ostrowy | - | UKS Blachownia | I Bartłomiej Fortuna | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | UKS Blachownia | - | KS Częstochowianka | I Bartłomiej Fortuna | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | KS Częstochowianka | - | UKS Tytan Ostrowy | I Bartłomiej Fortuna | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MUKS Sari Żory II | I Wojciech Maroszek | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MUKS Sari Żory II | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Wojciech Maroszek | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Wojciech Maroszek | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
4 | 2023-12-10 10:00 | MOSM Tychy | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Witold Targosz | II Julia Wydra | Sekretarz | |
4 | 2023-12-10 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | KS Częstochowianka | I Witold Targosz | II Julia Wydra | Sekretarz | |
4 | 2023-12-10 | KS Częstochowianka | - | MOSM Tychy | I Witold Targosz | II Julia Wydra | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 10:00 | MUKS Sari Żory II | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Marek Polak | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | UKS Sokół '43 Katowice | - | UKS Blachownia | I Marek Polak | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | UKS Blachownia | - | MUKS Sari Żory II | I Marek Polak | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | UKS Tytan Ostrowy | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | UKS Tytan Ostrowy | - | MUKS Pasek Będzin | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | MUKS Pasek Będzin | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | UKS Blachownia | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Grzegorz Welm | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MOSM Tychy | I Grzegorz Welm | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | MOSM Tychy | - | UKS Blachownia | I Grzegorz Welm | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | KS Częstochowianka | - | MUKS Pasek Będzin | I Marta Rembielak-Kucharska | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | MUKS Pasek Będzin | - | MUKS Sari Żory II | I Marta Rembielak-Kucharska | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | MUKS Sari Żory II | - | KS Częstochowianka | I Marta Rembielak-Kucharska | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Dariusz Chamera | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS Tytan Ostrowy | I Dariusz Chamera | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS Tytan Ostrowy | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Dariusz Chamera | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 10:30 | MOSM Tychy | - | MUKS Sari Żory II | I Henryk Darocha | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | MUKS Sari Żory II | - | UKS Tytan Ostrowy | I Henryk Darocha | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | UKS Tytan Ostrowy | - | MOSM Tychy | I Henryk Darocha | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | KS Częstochowianka | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | UKS Sokół '43 Katowice | - | KS Częstochowianka | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | MUKS Pasek Będzin | - | UKS Blachownia | I Jarosław Borda | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | UKS Blachownia | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Jarosław Borda | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MUKS Pasek Będzin | I Jarosław Borda | II Tomasz Musiałek | Sekretarz |
- UKS Blachownia II
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
- Volley Dąbrowa Górnicza
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- MOSiR Łaziska Górne
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- MKS Sokół Radzionków
1 | 2023-11-25 10:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS Blachownia II | I Piotr Kapa | II Alicja Białek | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | UKS Blachownia II | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Piotr Kapa | II Alicja Białek | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Piotr Kapa | II Alicja Białek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-06 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
2 | 2024-01-06 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
2 | 2024-01-06 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 9:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MKS Sokół Radzionków | I Krzysztof Gajewski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MOSiR Łaziska Górne | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Krzysztof Gajewski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MKS Sokół Radzionków | - | MOSiR Łaziska Górne | I Krzysztof Gajewski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Wojciech Ostrowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS Blachownia II | I Wojciech Ostrowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | UKS Blachownia II | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Wojciech Ostrowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
5 | 2023-11-26 10:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MOSiR Łaziska Górne | I Katarzyna Hawryło | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
5 | 2023-11-26 | MOSiR Łaziska Górne | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Katarzyna Hawryło | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
5 | 2023-11-26 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Katarzyna Hawryło | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | MKS Sokół Radzionków | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Leszek Nowiński | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Leszek Nowiński | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS Sokół Radzionków | I Leszek Nowiński | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | UKS Blachownia II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Ireneusz Wolszczyniak | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Sokół Radzionków | I Ireneusz Wolszczyniak | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | MKS Sokół Radzionków | - | UKS Blachownia II | I Ireneusz Wolszczyniak | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | MOSiR Łaziska Górne | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Marek Michalczyk | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Marek Michalczyk | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MOSiR Łaziska Górne | I Marek Michalczyk | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 10:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Katarzyna Hawryło | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Katarzyna Hawryło | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Katarzyna Hawryło | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 9:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MOSiR Łaziska Górne | I Marek Ściga | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | MOSiR Łaziska Górne | - | UKS Blachownia II | I Marek Ściga | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | UKS Blachownia II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Marek Ściga | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS Sokół Radzionków | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | MKS Sokół Radzionków | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz |
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- KPKS Halemba
- MKS Bielsko-Biała
- GS UKS Krzanowice
- Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
- MCKS Czeladź
- MTS As Myszków
1 | 2023-11-25 10:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Tadeusz Berger | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | KPKS Halemba | I Tadeusz Berger | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | KPKS Halemba | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Tadeusz Berger | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | GS UKS Krzanowice | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | MKS Bielsko-Biała | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | MKS Bielsko-Biała | - | GS UKS Krzanowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | MCKS Czeladź | - | MTS As Myszków | I Mariusz Fiutek | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MTS As Myszków | - | pauzuje | I Mariusz Fiutek | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | pauzuje | - | MCKS Czeladź | I Mariusz Fiutek | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Zbigniew Syguła | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MTS As Myszków | I Zbigniew Syguła | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | MTS As Myszków | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Zbigniew Syguła | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 10:00 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MCKS Czeladź | I Agnieszka Plewniok | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | MCKS Czeladź | - | GS UKS Krzanowice | I Agnieszka Plewniok | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | GS UKS Krzanowice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Agnieszka Plewniok | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | MKS Bielsko-Biała | - | KPKS Halemba | I Andrzej Wygaś | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | pauzuje | - | MKS Bielsko-Biała | I Andrzej Wygaś | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | KPKS Halemba | - | pauzuje | I Andrzej Wygaś | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
7 | 2023-12-11 19:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | GS UKS Krzanowice | I Bogumił Sikora | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
7 | 2023-12-11 | GS UKS Krzanowice | - | pauzuje | I Bogumił Sikora | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
7 | 2023-12-11 | pauzuje | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Bogumił Sikora | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | MCKS Czeladź | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | KPKS Halemba | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | KPKS Halemba | - | MCKS Czeladź | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 10:00 | MTS As Myszków | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Łukasz Karnia | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKS Bielsko-Biała | I Łukasz Karnia | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | MKS Bielsko-Biała | - | MTS As Myszków | I Łukasz Karnia | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 10:00 | MKS Bielsko-Biała | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Witold Targosz | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MCKS Czeladź | I Witold Targosz | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | MCKS Czeladź | - | MKS Bielsko-Biała | I Witold Targosz | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 15:00 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Łukasz Sosiński | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | pauzuje | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Łukasz Sosiński | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | pauzuje | I Łukasz Sosiński | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | KPKS Halemba | - | GS UKS Krzanowice | I Krystian Gałaszek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | GS UKS Krzanowice | - | MTS As Myszków | I Krystian Gałaszek | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | MTS As Myszków | - | KPKS Halemba | I Krystian Gałaszek | II Igor Jeziorski | Sekretarz |
- Klub Sportowy Corona Rudniki
- MKS COPCO Imielin
- UKS MOSM Bytom
- UKS Spartakus Zabrze
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- MUKS Michałkowice
- VC Victoria MOSiR Cieszyn
1 | 2023-11-25 10:00 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | MKS COPCO Imielin | I Rafał Pośpiech | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | MKS COPCO Imielin | - | UKS MOSM Bytom | I Rafał Pośpiech | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | UKS MOSM Bytom | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Rafał Pośpiech | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Marek Michalczyk | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | UKS Spartakus Zabrze | - | pauzuje | I Marek Michalczyk | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | pauzuje | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Marek Michalczyk | II Monika Raj | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | MUKS Michałkowice | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MUKS Michałkowice | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Mateusz Sznicer | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Mateusz Sznicer | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Mateusz Sznicer | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
5 | 2023-12-13 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Anna Olchawa | II Maja Religa | Sekretarz | |
5 | 2023-12-13 | pauzuje | - | MKS COPCO Imielin | I Anna Olchawa | II Maja Religa | Sekretarz | |
5 | 2023-12-13 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | pauzuje | I Anna Olchawa | II Maja Religa | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | UKS MOSM Bytom | - | MUKS Michałkowice | I Karolina Oleszko | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | MUKS Michałkowice | - | UKS Spartakus Zabrze | I Karolina Oleszko | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | UKS Spartakus Zabrze | - | UKS MOSM Bytom | I Karolina Oleszko | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
7 | 2023-12-14 17:15 | MUKS Michałkowice | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Jarosław Borda | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
7 | 2023-12-14 | pauzuje | - | MUKS Michałkowice | I Jarosław Borda | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
7 | 2023-12-14 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | pauzuje | I Jarosław Borda | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 9:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Witold Targosz | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | UKS MOSM Bytom | I Witold Targosz | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | UKS MOSM Bytom | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Witold Targosz | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 9:30 | MKS COPCO Imielin | - | UKS Spartakus Zabrze | I Benedykt Cieślik | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS Spartakus Zabrze | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Benedykt Cieślik | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS COPCO Imielin | I Benedykt Cieślik | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Bogusław Bober | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Bogusław Bober | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | UKS Spartakus Zabrze | I Bogusław Bober | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | MUKS Michałkowice | I Przemysław Kowalski | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | MUKS Michałkowice | - | MKS COPCO Imielin | I Przemysław Kowalski | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | MKS COPCO Imielin | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Przemysław Kowalski | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
12 | 2024-01-06 10:00 | UKS MOSM Bytom | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Andrzej Kuchna | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
12 | 2024-01-06 | pauzuje | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Andrzej Kuchna | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
12 | 2024-01-06 | UKS MOSM Bytom | - | pauzuje | I Andrzej Kuchna | II Szymon Rakoczy | Sekretarz |
- UKS TRÓJKA Mikołów
- MKS Czechowice-Dziedzice
- MOSM Tychy II
- TKKF Szczygłowice
- UKS Jedynka Rybnik
- KPKS Halemba II
- UKS Dębowianka
- VC Victoria MOSiR Cieszyn II
1 | 2023-11-25 10:00 | MOSM Tychy II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Henryk Darocha | II Julia Wydra | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Henryk Darocha | II Julia Wydra | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MOSM Tychy II | I Henryk Darocha | II Julia Wydra | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 9:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | TKKF Szczygłowice | I Mateusz Wróbel | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | TKKF Szczygłowice | - | KPKS Halemba II | I Mateusz Wróbel | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | KPKS Halemba II | - | UKS Jedynka Rybnik | I Mateusz Wróbel | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | UKS Dębowianka | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Marek Ściga | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | UKS Dębowianka | - | pauzuje | I Marek Ściga | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | pauzuje | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Marek Ściga | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 9:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Krystian Gałaszek | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | UKS Dębowianka | I Krystian Gałaszek | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | UKS Dębowianka | - | UKS Jedynka Rybnik | I Krystian Gałaszek | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 10:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Monika Szynczewska | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | TKKF Szczygłowice | I Monika Szynczewska | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | TKKF Szczygłowice | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Monika Szynczewska | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | MOSM Tychy II | - | KPKS Halemba II | I Wojciech Mazek | II Monika Raj | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | pauzuje | - | KPKS Halemba II | I Wojciech Mazek | II Monika Raj | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | MOSM Tychy II | - | pauzuje | I Wojciech Mazek | II Monika Raj | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | TKKF Szczygłowice | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Łukasz Sosiński | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I Łukasz Sosiński | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | pauzuje | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Łukasz Sosiński | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | MOSM Tychy II | - | UKS Jedynka Rybnik | I Marek Ściga | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | UKS Jedynka Rybnik | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Marek Ściga | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | MOSM Tychy II | I Marek Ściga | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 10:00 | UKS Dębowianka | - | KPKS Halemba II | I Przemysław Kowalski | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | KPKS Halemba II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Przemysław Kowalski | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Dębowianka | I Przemysław Kowalski | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 10:00 | KPKS Halemba II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Monika Szynczewska | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Monika Szynczewska | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | KPKS Halemba II | I Monika Szynczewska | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | UKS Jedynka Rybnik | - | pauzuje | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 11:00 | TKKF Szczygłowice | - | UKS Dębowianka | I Krzysztof Dusza | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | UKS Dębowianka | - | MOSM Tychy II | I Krzysztof Dusza | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | MOSM Tychy II | - | TKKF Szczygłowice | I Krzysztof Dusza | II Jakub Ślęzak | Sekretarz |
- UKS Dwójka Świętochłowice
- KSS "GUMISIE" Pyskowice
- SPS Częstochowa
- UKS SPRINT Katowice
- UKS "Stars Volley" Częstochowa
- Lechia Volleyball Mysłowice
- Lechia Volleyball Mysłowice II
- MKS Silesia Volley Mysłowice II
1 | 2023-11-26 10:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | SPS Częstochowa | I Bogusz Domagała | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
1 | 2023-11-26 | SPS Częstochowa | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Bogusz Domagała | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
1 | 2023-11-26 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Bogusz Domagała | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | UKS SPRINT Katowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Piotr Polak | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | pauzuje | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Piotr Polak | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | UKS SPRINT Katowice | - | pauzuje | I Piotr Polak | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Mateusz Sznicer | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Mateusz Sznicer | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Mateusz Sznicer | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Henryk Darocha | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | UKS SPRINT Katowice | I Henryk Darocha | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | UKS SPRINT Katowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Henryk Darocha | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 10:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Michał Janek | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Michał Janek | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Michał Janek | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | SPS Częstochowa | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Rafał Pośpiech | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | pauzuje | - | SPS Częstochowa | I Rafał Pośpiech | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | pauzuje | I Rafał Pośpiech | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Szymon Rakoczy | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Szymon Rakoczy | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Szymon Rakoczy | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 9:00 | UKS SPRINT Katowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Agnieszka Plewniok | II Alicja Białek | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | SPS Częstochowa | I Agnieszka Plewniok | II Alicja Białek | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | SPS Częstochowa | - | UKS SPRINT Katowice | I Agnieszka Plewniok | II Alicja Białek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 13:00 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Łukasz Szczepankiewicz | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | pauzuje | I Łukasz Szczepankiewicz | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | pauzuje | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Łukasz Szczepankiewicz | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Agnieszka Plewniok | II Monika Raj | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Agnieszka Plewniok | II Monika Raj | Sekretarz | |
10 | 2023-12-16 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | pauzuje | I Agnieszka Plewniok | II Monika Raj | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Leszek Nowiński | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS SPRINT Katowice | I Leszek Nowiński | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | UKS SPRINT Katowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Leszek Nowiński | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 13:00 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | SPS Częstochowa | I Wojciech Kasprzyk | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | SPS Częstochowa | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Wojciech Kasprzyk | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Wojciech Kasprzyk | II Bartosz Henel | Sekretarz |
- UKS Tytan Ostrowy
- MKS Dąbrowa Górnicza
- MUKS Sari Żory
- JKS SMS Jastrzębie
- UKS Sokół '43 Katowice
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- MKS Dwójka Zawiercie
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- KS Częstochowianka
1 | 2023-11-19 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MUKS Sari Żory | I Henryk Darocha | II Mateusz Sznicer | Sekretarz | |
1 | 2023-11-19 | MUKS Sari Żory | - | UKS Tytan Ostrowy | I Henryk Darocha | II Mateusz Sznicer | Sekretarz | |
1 | 2023-11-19 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Henryk Darocha | II Mateusz Sznicer | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | UKS Sokół '43 Katowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 10:00 | KS Częstochowianka | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marta Rembielak-Kucharska | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marta Rembielak-Kucharska | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | KS Częstochowianka | I Marta Rembielak-Kucharska | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Łukasz Witkowski | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS Tytan Ostrowy | I Łukasz Witkowski | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Łukasz Witkowski | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Wojciech Ostrowski | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Wojciech Ostrowski | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MKS Dwójka Zawiercie | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Wojciech Ostrowski | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 10:00 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Paweł Jędrasik | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS Częstochowianka | I Paweł Jędrasik | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 | KS Częstochowianka | - | MUKS Sari Żory | I Paweł Jędrasik | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 10:00 | UKS Tytan Ostrowy | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Marcin Dobrzański | II Michał Michalik | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | UKS Sokół '43 Katowice | - | KS Częstochowianka | I Marcin Dobrzański | II Michał Michalik | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | KS Częstochowianka | - | UKS Tytan Ostrowy | I Marcin Dobrzański | II Michał Michalik | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 10:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MUKS Sari Żory | I Robert Nowicki | II Anna Olma | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MUKS Sari Żory | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Robert Nowicki | II Anna Olma | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MKS Dwójka Zawiercie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Robert Nowicki | II Anna Olma | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Marek Budzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marek Budzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marek Budzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | JKS SMS Jastrzębie | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Tytan Ostrowy | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Zbigniew Syguła | II Krzysztof Gajewski | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | KS Częstochowianka | I Zbigniew Syguła | II Krzysztof Gajewski | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | KS Częstochowianka | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Zbigniew Syguła | II Krzysztof Gajewski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Krystian Gałaszek | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MUKS Sari Żory | I Krystian Gałaszek | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | MUKS Sari Żory | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Krystian Gałaszek | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz |
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
- MKS Dwójka Zawiercie II
- MUKS Sari Żory II
- UKS Blachownia
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- MCKiS Jaworzno
- MOSiR Łaziska Górne
- JKS SMS Jastrzębie II
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1 | 2023-10-21 10:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Rafał Błachuciński | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MUKS Sari Żory II | I Rafał Błachuciński | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | MUKS Sari Żory II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Rafał Błachuciński | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 10:00 | UKS Blachownia | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Sławomir Rybak | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MCKiS Jaworzno | I Sławomir Rybak | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Blachownia | I Sławomir Rybak | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 10:00 | MOSiR Łaziska Górne | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Marek Drabik | II Karolina Oleszko | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Marek Drabik | II Karolina Oleszko | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MOSiR Łaziska Górne | I Marek Drabik | II Karolina Oleszko | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 10:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MCKiS Jaworzno | I Wojciech Maroszek | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Wojciech Maroszek | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Wojciech Maroszek | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 10:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Michał Janek | II Monika Raj | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MOSiR Łaziska Górne | I Michał Janek | II Monika Raj | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MOSiR Łaziska Górne | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Michał Janek | II Monika Raj | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 10:00 | MUKS Sari Żory II | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Mateusz Wróbel | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | UKS Blachownia | I Mateusz Wróbel | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 | UKS Blachownia | - | MUKS Sari Żory II | I Mateusz Wróbel | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 10:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 10:00 | MCKiS Jaworzno | - | MUKS Sari Żory II | I Benedykt Cieślik | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MUKS Sari Żory II | - | MOSiR Łaziska Górne | I Benedykt Cieślik | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MOSiR Łaziska Górne | - | MCKiS Jaworzno | I Benedykt Cieślik | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Wojciech Ostrowski | II Mateusz Wróbel | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | JKS SMS Jastrzębie II | - | UKS Blachownia | I Wojciech Ostrowski | II Mateusz Wróbel | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | UKS Blachownia | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Wojciech Ostrowski | II Mateusz Wróbel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | UKS Blachownia | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Ireneusz Wolszczyniak | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MOSiR Łaziska Górne | I Ireneusz Wolszczyniak | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | MOSiR Łaziska Górne | - | UKS Blachownia | I Ireneusz Wolszczyniak | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Maja Religa | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MCKiS Jaworzno | I Maja Religa | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | MCKiS Jaworzno | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Maja Religa | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MUKS Sari Żory II | I Włodzimierz Włodyka | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | MUKS Sari Żory II | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Włodzimierz Włodyka | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Włodzimierz Włodyka | II Kamil Łyczko | Sekretarz |
- Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
- BKS STAL Bielsko-Biała
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- UKS Blachownia II
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- MUKS Pasek Będzin
- MTS As Myszków
- MOSM Tychy
- KPKS Halemba
1 | 2023-10-21 10:00 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Wojciech Ostrowski | II Alicja Białek | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Wojciech Ostrowski | II Alicja Białek | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Wojciech Ostrowski | II Alicja Białek | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 10:00 | UKS Blachownia II | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Artur Kucharski | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MUKS Pasek Będzin | I Artur Kucharski | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | MUKS Pasek Będzin | - | UKS Blachownia II | I Artur Kucharski | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 10:00 | MTS As Myszków | - | MOSM Tychy | I Łukasz Szczepankiewicz | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | MOSM Tychy | - | KPKS Halemba | I Łukasz Szczepankiewicz | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | KPKS Halemba | - | MTS As Myszków | I Łukasz Szczepankiewicz | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
4 | 2023-11-19 10:00 | MUKS Pasek Będzin | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2023-11-19 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | MOSM Tychy | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2023-11-19 | MOSM Tychy | - | MUKS Pasek Będzin | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 9:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Andrzej Wygaś | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MTS As Myszków | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Andrzej Wygaś | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MTS As Myszków | I Andrzej Wygaś | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
6 | 2023-11-19 11:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | KPKS Halemba | I Krystian Gałaszek | II Alicja Białek | Sekretarz | |
6 | 2023-11-19 | KPKS Halemba | - | UKS Blachownia II | I Krystian Gałaszek | II Alicja Białek | Sekretarz | |
6 | 2023-11-19 | UKS Blachownia II | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Krystian Gałaszek | II Alicja Białek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 13:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | KPKS Halemba | I Łukasz Witkowski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | KPKS Halemba | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Łukasz Witkowski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Łukasz Witkowski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 10:00 | MTS As Myszków | - | MUKS Pasek Będzin | I Paulina Boś | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MUKS Pasek Będzin | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Paulina Boś | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MTS As Myszków | I Paulina Boś | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 9:00 | MOSM Tychy | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Monika Szynczewska | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS Blachownia II | I Monika Szynczewska | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | UKS Blachownia II | - | MOSM Tychy | I Monika Szynczewska | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | UKS Blachownia II | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Marcin Dobrzański | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | MTS As Myszków | I Marcin Dobrzański | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | MTS As Myszków | - | UKS Blachownia II | I Marcin Dobrzański | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | KPKS Halemba | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Marek Polak | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MUKS Pasek Będzin | I Marek Polak | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | MUKS Pasek Będzin | - | KPKS Halemba | I Marek Polak | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Anastazja Rząp | II Piotr Kapa | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MOSM Tychy | I Anastazja Rząp | II Piotr Kapa | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | MOSM Tychy | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Anastazja Rząp | II Piotr Kapa | Sekretarz |
- Volley Dąbrowa Górnicza
- Klub Sportowy Corona Rudniki
- MKS Bielsko-Biała
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- UKS MOSM Bytom
- MKS Sokół Radzionków
- MCKS Czeladź
1 | 2023-10-21 12:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MCKS Czeladź | I Jarosław Sadowski | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | pauzuje | - | MCKS Czeladź | I Jarosław Sadowski | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I Jarosław Sadowski | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 10:00 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Konrad Jaroszek | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | MKS Bielsko-Biała | I Konrad Jaroszek | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | MKS Bielsko-Biała | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Konrad Jaroszek | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 10:00 | MKS Sokół Radzionków | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS MOSM Bytom | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | UKS MOSM Bytom | - | MKS Sokół Radzionków | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 10:00 | UKS MOSM Bytom | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Jarosław Sadowski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS MOSM Bytom | I Jarosław Sadowski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
5 | 2023-10-25 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Marek Ściga | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-25 | pauzuje | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Marek Ściga | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-25 | MKS Bielsko-Biała | - | pauzuje | I Marek Ściga | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
6 | 2023-11-04 10:00 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | MCKS Czeladź | I Ireneusz Wolszczyniak | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
6 | 2023-11-04 | MCKS Czeladź | - | MKS Sokół Radzionków | I Ireneusz Wolszczyniak | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
6 | 2023-11-04 | MKS Sokół Radzionków | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Ireneusz Wolszczyniak | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 10:00 | MKS Bielsko-Biała | - | MKS Sokół Radzionków | I Witold Targosz | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | MKS Sokół Radzionków | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Witold Targosz | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Bielsko-Biała | I Witold Targosz | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Andrzej Wygaś | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MCKS Czeladź | I Andrzej Wygaś | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MCKS Czeladź | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Andrzej Wygaś | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
9 | 2023-11-05 10:00 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | UKS MOSM Bytom | I Wojciech Kasprzyk | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
9 | 2023-11-05 | pauzuje | - | UKS MOSM Bytom | I Wojciech Kasprzyk | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
9 | 2023-11-05 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | pauzuje | I Wojciech Kasprzyk | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Łukasz Witkowski | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Łukasz Witkowski | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Łukasz Witkowski | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
11 | 2023-11-13 18:30 | MKS Sokół Radzionków | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Piotr Polak | II Aleksandra Kończyk | Sekretarz | |
11 | 2023-11-13 | MKS Sokół Radzionków | - | pauzuje | I Piotr Polak | II Aleksandra Kończyk | Sekretarz | |
11 | 2023-11-13 | pauzuje | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Piotr Polak | II Aleksandra Kończyk | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | MCKS Czeladź | - | MKS Bielsko-Biała | I Paweł Jędrasik | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | MKS Bielsko-Biała | - | UKS MOSM Bytom | I Paweł Jędrasik | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS MOSM Bytom | - | MCKS Czeladź | I Paweł Jędrasik | II Artur Wyszyński | Sekretarz |
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
- VC Victoria MOSiR Cieszyn
- KSS "GUMISIE" Pyskowice
- UKS Spartakus Zabrze
- UKS Jedynka Rybnik
- GS UKS Krzanowice
- MUKS Michałkowice
- MKS Czechowice-Dziedzice
1 | 2023-10-21 10:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Mirosław Rutkowski | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Mirosław Rutkowski | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Mirosław Rutkowski | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | UKS Jedynka Rybnik | I Jarosław Borda | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | UKS Jedynka Rybnik | - | GS UKS Krzanowice | I Jarosław Borda | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | GS UKS Krzanowice | - | UKS Spartakus Zabrze | I Jarosław Borda | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 10:00 | MUKS Michałkowice | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Mariusz Fiutek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | pauzuje | I Mariusz Fiutek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | pauzuje | - | MUKS Michałkowice | I Mariusz Fiutek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 10:00 | GS UKS Krzanowice | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Michał Pordzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michał Pordzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
4 | 2023-10-28 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | GS UKS Krzanowice | I Michał Pordzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Piotr Paprzycki | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | MUKS Michałkowice | I Piotr Paprzycki | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Piotr Paprzycki | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I nieobsadzony | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 | pauzuje | - | UKS Spartakus Zabrze | I Mariusz Fiutek | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-28 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | pauzuje | I Mariusz Fiutek | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 10:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Jedynka Rybnik | I Magdalena Dzikowska | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | UKS Jedynka Rybnik | - | pauzuje | I Magdalena Dzikowska | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | pauzuje | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Magdalena Dzikowska | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
8 | 2023-11-04 10:00 | MUKS Michałkowice | - | GS UKS Krzanowice | I Zbigniew Syguła | II Alicja Białek | Sekretarz | |
8 | 2023-11-04 | GS UKS Krzanowice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Zbigniew Syguła | II Alicja Białek | Sekretarz | |
8 | 2023-11-04 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | MUKS Michałkowice | I Zbigniew Syguła | II Alicja Białek | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 10:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Spartakus Zabrze | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | UKS Spartakus Zabrze | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
9 | 2023-10-29 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Spartakus Zabrze | I Marek Ściga | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | UKS Spartakus Zabrze | - | MUKS Michałkowice | I Marek Ściga | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | MUKS Michałkowice | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Marek Ściga | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | GS UKS Krzanowice | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | pauzuje | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | GS UKS Krzanowice | - | pauzuje | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Jakub Molencki | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Jakub Molencki | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS Jedynka Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Jakub Molencki | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz |
- MOSM Tychy II
- VC Victoria MOSiR Cieszyn II
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II
- KPKS Halemba II
1 | 2023-10-21 10:00 | MOSM Tychy II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Marcin Weiner | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Marcin Weiner | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | MOSM Tychy II | I Marcin Weiner | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 10:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | KPKS Halemba II | I Paweł Kawalec | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 | KPKS Halemba II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Paweł Kawalec | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Paweł Kawalec | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 10:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | - | MOSM Tychy II | I Marek Ściga | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 | MOSM Tychy II | - | KPKS Halemba II | I Marek Ściga | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 | KPKS Halemba II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Marek Ściga | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 10:00 | KPKS Halemba II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Alicja Białek | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | - | MOSM Tychy II | I Alicja Białek | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 | MOSM Tychy II | - | KPKS Halemba II | I Alicja Białek | II Konrad Jaroszek | Sekretarz |
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- Lechia Volleyball Mysłowice II
- UKS SPRINT Katowice
- UKS "Stars Volley" Częstochowa
1 | 2023-10-21 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Łukasz Karnia | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | UKS SPRINT Katowice | I Łukasz Karnia | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | UKS SPRINT Katowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Łukasz Karnia | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 10:00 | UKS SPRINT Katowice | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Marek Michalczyk | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Marek Michalczyk | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | UKS SPRINT Katowice | I Marek Michalczyk | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice II | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Henryk Darocha | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Henryk Darocha | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | Lechia Volleyball Mysłowice II | I Henryk Darocha | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 13:00 | UKS "Stars Volley" Częstochowa | - | UKS SPRINT Katowice | I Bartłomiej Fortuna | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 | UKS SPRINT Katowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Bartłomiej Fortuna | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | UKS "Stars Volley" Częstochowa | I Bartłomiej Fortuna | II Aleksandra Deska | Sekretarz |
- MKS Silesia Volley Mysłowice II
- UKS Dwójka Świętochłowice
- Lechia Volleyball Mysłowice
- MKS COPCO Imielin
1 | 2023-10-21 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Krystian Gałaszek | II Monika Raj | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Krystian Gałaszek | II Monika Raj | Sekretarz | |
1 | 2023-10-21 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Krystian Gałaszek | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | MKS COPCO Imielin | I Leszek Nowiński | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 | MKS COPCO Imielin | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Leszek Nowiński | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
2 | 2023-10-28 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Leszek Nowiński | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Krzysztof Gajewski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | MKS COPCO Imielin | I Krzysztof Gajewski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
3 | 2023-10-29 | MKS COPCO Imielin | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Krzysztof Gajewski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 10:00 | MKS COPCO Imielin | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Jarosław Sadowski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice II | I Jarosław Sadowski | II Julietta Broda | Sekretarz | |
4 | 2023-11-18 | MKS Silesia Volley Mysłowice II | - | MKS COPCO Imielin | I Jarosław Sadowski | II Julietta Broda | Sekretarz |
- BKS STAL Bielsko-Biała
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- MKS Bielsko-Biała
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- GS UKS Krzanowice
- JKS SMS Jastrzębie
- JKS SMS Jastrzębie II
1 | 2023-09-30 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Przemysław Kowalski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Przemysław Kowalski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Przemysław Kowalski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 10:00 | MKS Bielsko-Biała | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Bogumił Sikora | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | GS UKS Krzanowice | I Bogumił Sikora | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 | GS UKS Krzanowice | - | MKS Bielsko-Biała | I Bogumił Sikora | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
3 | 2023-09-29 17:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Dawid Sładczyk | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
3 | 2023-09-29 | JKS SMS Jastrzębie II | - | pauzuje | I Dawid Sładczyk | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
3 | 2023-09-29 | pauzuje | - | JKS SMS Jastrzębie | I Dawid Sładczyk | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 10:00 | GS UKS Krzanowice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Klaudia Nagler-Skroban | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | JKS SMS Jastrzębie II | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Klaudia Nagler-Skroban | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | GS UKS Krzanowice | I Klaudia Nagler-Skroban | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 10:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | JKS SMS Jastrzębie | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Krzysztof Szlagowski | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 | pauzuje | - | MKS Bielsko-Biała | I Krzysztof Szlagowski | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | pauzuje | I Krzysztof Szlagowski | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
7 | 2023-10-06 18:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Michał Broniszewski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-06 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | pauzuje | I Michał Broniszewski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-06 | pauzuje | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Michał Broniszewski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | GS UKS Krzanowice | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | GS UKS Krzanowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | JKS SMS Jastrzębie | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 10:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Michał Pordzik | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Bielsko-Biała | I Michał Pordzik | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 | MKS Bielsko-Biała | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Michał Pordzik | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS Bielsko-Biała | I Janusz Cyran | II Julia Wydra | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Janusz Cyran | II Julia Wydra | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | MKS Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Janusz Cyran | II Julia Wydra | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 10:00 | GS UKS Krzanowice | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | GS UKS Krzanowice | - | pauzuje | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | pauzuje | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 10:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Krzysztof Chrostek | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Krzysztof Chrostek | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Krzysztof Chrostek | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz |
- MUKS Sari Żory
- MUKS Sari Żory II
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
- MOSM Tychy
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- MOSiR Łaziska Górne
- MKS Czechowice-Dziedzice
- KPKS Halemba
1 | 2023-09-30 14:00 | MUKS Sari Żory II | - | MUKS Sari Żory | I Piotr Paprzycki | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | pauzuje | - | MUKS Sari Żory II | I Piotr Paprzycki | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | MUKS Sari Żory | - | pauzuje | I Piotr Paprzycki | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 10:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MOSM Tychy | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 | MOSM Tychy | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 10:00 | MOSiR Łaziska Górne | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Jacek Neyman | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | KPKS Halemba | I Jacek Neyman | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | KPKS Halemba | - | MOSiR Łaziska Górne | I Jacek Neyman | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 10:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Anna Nowicka | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MUKS Sari Żory | I Anna Nowicka | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | MUKS Sari Żory | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Anna Nowicka | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 10:30 | MOSM Tychy | - | MOSiR Łaziska Górne | I Magdalena Kuc | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | pauzuje | - | MOSiR Łaziska Górne | I Magdalena Kuc | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | MOSM Tychy | - | pauzuje | I Magdalena Kuc | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 10:00 | KPKS Halemba | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Krystian Gałaszek | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MUKS Sari Żory II | I Krystian Gałaszek | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | MUKS Sari Żory II | - | KPKS Halemba | I Krystian Gałaszek | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 10:00 | MOSM Tychy | - | KPKS Halemba | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | KPKS Halemba | - | MUKS Sari Żory | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | MUKS Sari Żory | - | MOSM Tychy | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 10:00 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MUKS Sari Żory II | I Bogusław Bober | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | MUKS Sari Żory II | - | MOSiR Łaziska Górne | I Bogusław Bober | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | MOSiR Łaziska Górne | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Bogusław Bober | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
9 | 2023-10-06 17:45 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Robert Nowicki | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
9 | 2023-10-06 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Robert Nowicki | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
9 | 2023-10-06 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | pauzuje | I Robert Nowicki | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 10:00 | MOSiR Łaziska Górne | - | MUKS Sari Żory | I Katarzyna Hawryło | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | MUKS Sari Żory | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Katarzyna Hawryło | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MOSiR Łaziska Górne | I Katarzyna Hawryło | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 10:00 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | KPKS Halemba | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | KPKS Halemba | - | pauzuje | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | pauzuje | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 10:00 | MUKS Sari Żory II | - | MOSM Tychy | I Marcin Gołąbek | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 | MOSM Tychy | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Marcin Gołąbek | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MUKS Sari Żory II | I Marcin Gołąbek | II Michalina Konsek | Sekretarz |
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- UKS MOSM Bytom
- MKS Sokół Radzionków
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- UKS Sokół '43 Katowice
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- MUKS Michałkowice
1 | 2023-09-30 10:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS MOSM Bytom | I Jarosław Borda | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | UKS MOSM Bytom | - | MKS Sokół Radzionków | I Jarosław Borda | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | MKS Sokół Radzionków | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Jarosław Borda | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
2 | 2023-10-09 16:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Henryk Darocha | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
2 | 2023-10-09 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Henryk Darocha | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
2 | 2023-10-09 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Henryk Darocha | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 10:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MUKS Michałkowice | I Mateusz Gajda | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | MUKS Michałkowice | - | pauzuje | I Mateusz Gajda | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | pauzuje | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Mateusz Gajda | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 10:00 | MUKS Michałkowice | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Andrzej Kuchna | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | UKS Sokół '43 Katowice | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Andrzej Kuchna | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MUKS Michałkowice | I Andrzej Kuchna | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS MOSM Bytom | I Zbigniew Syguła | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | UKS MOSM Bytom | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Zbigniew Syguła | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Zbigniew Syguła | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 11:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Sokół Radzionków | I Wojciech Mazek | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | pauzuje | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Wojciech Mazek | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | MKS Sokół Radzionków | - | pauzuje | I Wojciech Mazek | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Zbigniew Syguła | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | pauzuje | I Zbigniew Syguła | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | pauzuje | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Zbigniew Syguła | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS Sokół Radzionków | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | MKS Sokół Radzionków | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 10:00 | UKS MOSM Bytom | - | MUKS Michałkowice | I Rafał Błachuciński | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 | MUKS Michałkowice | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Rafał Błachuciński | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS MOSM Bytom | I Rafał Błachuciński | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 10:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Jacek Ostrowski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Jacek Ostrowski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Jacek Ostrowski | II Anastazja Rząp | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 10:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | UKS MOSM Bytom | I Martyna Lasok | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | pauzuje | - | UKS MOSM Bytom | I Martyna Lasok | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | UKS Sokół '43 Katowice | - | pauzuje | I Martyna Lasok | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
12 | 2023-10-15 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MKS Sokół Radzionków | I Michał Zatoński | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
12 | 2023-10-15 | MKS Sokół Radzionków | - | MUKS Michałkowice | I Michał Zatoński | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
12 | 2023-10-15 | MUKS Michałkowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Michał Zatoński | II Piotr Kaleta | Sekretarz |
- Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
- KS Częstochowianka
- UKS Tytan Ostrowy
- UKS Blachownia
- UKS Blachownia II
- Klub Sportowy Corona Rudniki
- MTS As Myszków
1 | 2023-09-30 10:00 | UKS Tytan Ostrowy | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Przemysław Rychlewski | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | KS Częstochowianka | I Przemysław Rychlewski | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | KS Częstochowianka | - | UKS Tytan Ostrowy | I Przemysław Rychlewski | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 10:00 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | UKS Blachownia | I Bartosz Gołębiowski | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 | UKS Blachownia | - | UKS Blachownia II | I Bartosz Gołębiowski | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
2 | 2023-09-30 | UKS Blachownia II | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Bartosz Gołębiowski | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | pauzuje | - | MTS As Myszków | I | II | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | MTS As Myszków | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 10:00 | MTS As Myszków | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Leszek Nowiński | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Leszek Nowiński | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | MTS As Myszków | I Leszek Nowiński | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 10:00 | UKS Blachownia II | - | KS Częstochowianka | I Eliza Kapica | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I Eliza Kapica | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | pauzuje | - | UKS Blachownia II | I Eliza Kapica | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | UKS Blachownia | - | UKS Tytan Ostrowy | I Eliza Kapica | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | pauzuje | - | UKS Blachownia | I Eliza Kapica | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | UKS Tytan Ostrowy | - | pauzuje | I Eliza Kapica | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 11:30 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | UKS Blachownia II | I Mariusz Fiutek | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | UKS Blachownia II | - | pauzuje | I Mariusz Fiutek | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | pauzuje | - | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | I Mariusz Fiutek | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 9:15 | UKS Tytan Ostrowy | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Marcin Dobrzański | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | UKS Tytan Ostrowy | - | pauzuje | I Marcin Dobrzański | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | pauzuje | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Marcin Dobrzański | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 10:00 | KS Częstochowianka | - | MTS As Myszków | I Paulina Boś | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 | MTS As Myszków | - | UKS Blachownia | I Paulina Boś | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
9 | 2023-10-08 | UKS Blachownia | - | KS Częstochowianka | I Paulina Boś | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 10:00 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | UKS Blachownia | I Łukasz Szczepankiewicz | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | Klub Sportowy "LOB" Ożarowice | - | pauzuje | I Łukasz Szczepankiewicz | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | pauzuje | - | UKS Blachownia | I Łukasz Szczepankiewicz | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 10:00 | KS Częstochowianka | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Ireneusz Wolszczyniak | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | pauzuje | - | KS Częstochowianka | I Ireneusz Wolszczyniak | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
11 | 2023-10-14 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | pauzuje | I Ireneusz Wolszczyniak | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz | |
12 | 2023-10-13 17:00 | UKS Blachownia II | - | MTS As Myszków | I Artur Kucharski | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
12 | 2023-10-13 | MTS As Myszków | - | UKS Tytan Ostrowy | I Artur Kucharski | II Aleksandra Deska | Sekretarz | |
12 | 2023-10-13 | UKS Tytan Ostrowy | - | UKS Blachownia II | I Artur Kucharski | II Aleksandra Deska | Sekretarz |
- MKS Dwójka Zawiercie
- MUKS Pasek Będzin
- MKS Dwójka Zawiercie II
- MCKS Czeladź
- MKS Dąbrowa Górnicza
- MCKiS Jaworzno
- Volley Dąbrowa Górnicza
1 | 2023-09-30 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Krystian Gałaszek | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MUKS Pasek Będzin | I Krystian Gałaszek | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 | MUKS Pasek Będzin | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Krystian Gałaszek | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
2 | 2023-10-13 18:00 | MCKS Czeladź | - | MCKiS Jaworzno | I Rafał Błachuciński | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2023-10-13 | pauzuje | - | MCKiS Jaworzno | I Rafał Błachuciński | II Monika Raj | Sekretarz | |
2 | 2023-10-13 | MCKS Czeladź | - | pauzuje | I Rafał Błachuciński | II Monika Raj | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Mateusz Sznicer | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I Mateusz Sznicer | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
3 | 2023-09-30 | pauzuje | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Mateusz Sznicer | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MCKS Czeladź | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
4 | 2023-10-07 | MCKS Czeladź | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 10:00 | MCKiS Jaworzno | - | MUKS Pasek Będzin | I Benedykt Cieślik | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | MUKS Pasek Będzin | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Benedykt Cieślik | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-07 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MCKiS Jaworzno | I Benedykt Cieślik | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | pauzuje | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I | II | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
6 | 2023-10-07 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 10:00 | MCKiS Jaworzno | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Monika Raj | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | MCKiS Jaworzno | - | pauzuje | I Marcin Weiner | II Monika Raj | Sekretarz | |
7 | 2023-10-08 | pauzuje | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Monika Raj | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 10:00 | MCKS Czeladź | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Mateusz Sznicer | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Mateusz Sznicer | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MCKS Czeladź | I Mateusz Sznicer | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
9 | 2023-10-09 18:00 | MUKS Pasek Będzin | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Bartosz Ostrowski | Sekretarz | |
9 | 2023-10-09 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I Jarosław Sadowski | II Bartosz Ostrowski | Sekretarz | |
9 | 2023-10-09 | pauzuje | - | MUKS Pasek Będzin | I Jarosław Sadowski | II Bartosz Ostrowski | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | pauzuje | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
10 | 2023-10-14 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I Marcin Weiner | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
11 | 2023-10-09 17:00 | MUKS Pasek Będzin | - | MCKS Czeladź | I Bartosz Ostrowski | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
11 | 2023-10-09 | pauzuje | - | MUKS Pasek Będzin | I Bartosz Ostrowski | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
11 | 2023-10-09 | MCKS Czeladź | - | pauzuje | I Bartosz Ostrowski | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
12 | 2023-10-01 10:00 | MCKiS Jaworzno | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Monika Szynczewska | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
12 | 2023-10-01 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MCKiS Jaworzno | I Monika Szynczewska | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
12 | 2023-10-01 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Monika Szynczewska | II Michał Zatoński | Sekretarz |