Młodziczki

Grupa 21 M

  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • MUKS Pasek Będzin
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • KS Częstochowianka
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS Dwójka Zawiercie II
6 2019-11-23 10:00 MKS Dwójka Zawiercie II - MUKS Pasek Będzin I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
6 2019-11-23 MUKS Pasek Będzin - MKS Dąbrowa Górnicza I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
6 2019-11-23 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie II I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
1 2019-11-30 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
1 2019-11-30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
1 2019-11-30 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 MUKS Pasek Będzin - BKS STAL Bielsko-Biała I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2019-11-30 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2019-11-30 KS Częstochowianka - MUKS Pasek Będzin I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-12-01 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz
3 2019-12-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie II I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz
3 2019-12-01 MKS Dwójka Zawiercie II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz
4 2019-12-07 15:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Pieczka Paweł II Szumilas Marcin Sekretarz
4 2019-12-07 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka I Pieczka Paweł II Szumilas Marcin Sekretarz
4 2019-12-07 KS Częstochowianka - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Pieczka Paweł II Szumilas Marcin Sekretarz
5 2019-12-07 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie I Ściga Marek II Kastelik Katarzyna Sekretarz
5 2019-12-07 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Ściga Marek II Kastelik Katarzyna Sekretarz
5 2019-12-07 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała I Ściga Marek II Kastelik Katarzyna Sekretarz
12 2019-12-08 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała I Pędrys Justyna II Olma Anna Sekretarz
12 2019-12-08 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Pędrys Justyna II Olma Anna Sekretarz
12 2019-12-08 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Pędrys Justyna II Olma Anna Sekretarz
7 2019-12-14 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Paprzycki Piotr II Rakoczy Szymon Sekretarz
7 2019-12-14 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie II I Paprzycki Piotr II Rakoczy Szymon Sekretarz
7 2019-12-14 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Paprzycki Piotr II Rakoczy Szymon Sekretarz
8 2019-12-14 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Bułakowski Dawid II Bierza Damian Sekretarz
8 2019-12-14 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KS Częstochowianka I Bułakowski Dawid II Bierza Damian Sekretarz
8 2019-12-14 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza I Bułakowski Dawid II Bierza Damian Sekretarz
9 2019-12-14 10:00 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie I Syguła Zbigniew II Jaroszek Konrad Sekretarz
9 2019-12-14 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Syguła Zbigniew II Jaroszek Konrad Sekretarz
9 2019-12-14 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Pasek Będzin I Syguła Zbigniew II Jaroszek Konrad Sekretarz
10 2019-12-15 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Cichecka-Meisner Michalina II Pordzik Michał Sekretarz
10 2019-12-15 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MUKS Pasek Będzin I Cichecka-Meisner Michalina II Pordzik Michał Sekretarz
10 2019-12-15 MUKS Pasek Będzin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Cichecka-Meisner Michalina II Pordzik Michał Sekretarz
11 2019-12-15 10:00 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie II I Wolszczyniak Ireneusz II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
11 2019-12-15 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dwójka Zawiercie I Wolszczyniak Ireneusz II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
11 2019-12-15 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka I Wolszczyniak Ireneusz II Zyskowska Agnieszka Sekretarz

Grupa 22 M

  • UKS Dąbrowiak
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
  • UKS MOSM Bytom
  • UKS Tytan Ostrowy
  • KPKS Halemba
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • GS UKS Krzanowice
1 2019-11-30 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Janeczek Igor II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Dąbrowiak I Janeczek Igor II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Dąbrowiak - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Janeczek Igor II Bratek Monika Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - GS UKS Krzanowice I Obłój Wojciech II Dzikowska Magdalena Sekretarz
3 2019-11-30 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Obłój Wojciech II Dzikowska Magdalena Sekretarz
3 2019-11-30 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice I Obłój Wojciech II Dzikowska Magdalena Sekretarz
2 2019-12-01 10:00 UKS MOSM Bytom - UKS Tytan Ostrowy I Dusza Krzysztof II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
2 2019-12-01 UKS Tytan Ostrowy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Dusza Krzysztof II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
2 2019-12-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS MOSM Bytom I Dusza Krzysztof II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
4 2019-12-07 9:30 UKS Dąbrowiak - MKS Czechowice-Dziedzice I Bułakowski Dawid II Wróbel Mateusz Sekretarz
4 2019-12-07 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Tytan Ostrowy I Bułakowski Dawid II Wróbel Mateusz Sekretarz
4 2019-12-07 UKS Tytan Ostrowy - UKS Dąbrowiak I Bułakowski Dawid II Wróbel Mateusz Sekretarz
5 2019-12-07 10:00 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom I Obłój Wojciech II Jastrzębowska Marta Sekretarz
5 2019-12-07 UKS MOSM Bytom - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Obłój Wojciech II Jastrzębowska Marta Sekretarz
5 2019-12-07 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KPKS Halemba I Obłój Wojciech II Jastrzębowska Marta Sekretarz
6 2019-12-07 9:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - GS UKS Krzanowice I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-12-07 GS UKS Krzanowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-12-07 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
7 2019-12-14 9:30 UKS Dąbrowiak - UKS MOSM Bytom I Kilijański Bartosz II Molencki Jakub Sekretarz
7 2019-12-14 UKS MOSM Bytom - GS UKS Krzanowice I Kilijański Bartosz II Molencki Jakub Sekretarz
7 2019-12-14 GS UKS Krzanowice - UKS Dąbrowiak I Kilijański Bartosz II Molencki Jakub Sekretarz
8 2019-12-14 10:00 UKS Tytan Ostrowy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Jędrys-Szynkiel Urszula II Szopa Małgorzata Sekretarz
8 2019-12-14 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba I Jędrys-Szynkiel Urszula II Szopa Małgorzata Sekretarz
8 2019-12-14 KPKS Halemba - UKS Tytan Ostrowy I Jędrys-Szynkiel Urszula II Szopa Małgorzata Sekretarz
9 2019-12-14 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MKS Czechowice-Dziedzice I Szlagowski Krzysztof II Stadnicka Justyna Sekretarz
9 2019-12-14 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Szlagowski Krzysztof II Stadnicka Justyna Sekretarz
9 2019-12-14 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Szlagowski Krzysztof II Stadnicka Justyna Sekretarz
10 2019-12-15 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS Dąbrowiak I Olma Anna II Broniszewski Michał Sekretarz
10 2019-12-15 UKS Dąbrowiak - KPKS Halemba I Olma Anna II Broniszewski Michał Sekretarz
10 2019-12-15 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Olma Anna II Broniszewski Michał Sekretarz
11 2019-12-15 15:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Tytan Ostrowy I Słaby Leszek II Jastrzębowska Marta Sekretarz
11 2019-12-15 UKS Tytan Ostrowy - GS UKS Krzanowice I Słaby Leszek II Jastrzębowska Marta Sekretarz
11 2019-12-15 GS UKS Krzanowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Słaby Leszek II Jastrzębowska Marta Sekretarz
12 2019-12-15 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS MOSM Bytom I Pośpiech Rafał II Welm Grzegorz Sekretarz
12 2019-12-15 UKS MOSM Bytom - MKS Czechowice-Dziedzice I Pośpiech Rafał II Welm Grzegorz Sekretarz
12 2019-12-15 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pośpiech Rafał II Welm Grzegorz Sekretarz

Grupa 23

  • UKS Jedynka Rybnik
  • SPS Politechnika Częstochowska
  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • UKS SPRINT Katowice
  • UKS Dębowianka
  • MUKS Sari Żory
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • SV MOSiR Zabrze
  • MOSM Tychy
1 2019-11-30 10:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Jedynka Rybnik I Borda Jarosław II Szumilas Marcin Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Jedynka Rybnik - SPS Politechnika Częstochowska I Borda Jarosław II Szumilas Marcin Sekretarz
1 2019-11-30 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Borda Jarosław II Szumilas Marcin Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 UKS SPRINT Katowice - UKS Dębowianka I Nowiński Leszek II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2019-11-30 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory I Nowiński Leszek II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2019-11-30 MUKS Sari Żory - UKS SPRINT Katowice I Nowiński Leszek II Sadowski II Jarosław Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy I Gajda Mateusz II Kondys Paulina Sekretarz
3 2019-11-30 MOSM Tychy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gajda Mateusz II Kondys Paulina Sekretarz
3 2019-11-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze I Gajda Mateusz II Kondys Paulina Sekretarz
4 2019-12-07 9:30 UKS Jedynka Rybnik - SV MOSiR Zabrze I Ostrowski Bartosz II Machura Damian Sekretarz
4 2019-12-07 SV MOSiR Zabrze - MUKS Sari Żory I Ostrowski Bartosz II Machura Damian Sekretarz
4 2019-12-07 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik I Ostrowski Bartosz II Machura Damian Sekretarz
5 2019-12-07 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SPS Politechnika Częstochowska I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2019-12-07 SPS Politechnika Częstochowska - UKS Dębowianka I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2019-12-07 UKS Dębowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2019-12-07 10:00 UKS SPRINT Katowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Dusza Krzysztof II Mazur Tomasz Sekretarz
6 2019-12-07 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSM Tychy I Dusza Krzysztof II Mazur Tomasz Sekretarz
6 2019-12-07 MOSM Tychy - UKS SPRINT Katowice I Dusza Krzysztof II Mazur Tomasz Sekretarz
7 2019-12-14 9:30 UKS Dębowianka - MOSM Tychy I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
7 2019-12-14 MOSM Tychy - UKS Jedynka Rybnik I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
7 2019-12-14 UKS Jedynka Rybnik - UKS Dębowianka I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
8 2019-12-14 10:00 MUKS Sari Żory - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Darocha Henryk II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-12-14 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Darocha Henryk II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-12-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory I Darocha Henryk II Gałaszek Krystian Sekretarz
9 2019-12-14 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - SV MOSiR Zabrze I Rybak Sławomir II Fujarska Michalina Sekretarz
9 2019-12-14 SV MOSiR Zabrze - UKS SPRINT Katowice I Rybak Sławomir II Fujarska Michalina Sekretarz
9 2019-12-14 UKS SPRINT Katowice - SPS Politechnika Częstochowska I Rybak Sławomir II Fujarska Michalina Sekretarz
10 2019-12-15 10:00 UKS Jedynka Rybnik - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Dusza Krzysztof II Kondys Paulina Sekretarz
10 2019-12-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS SPRINT Katowice I Dusza Krzysztof II Kondys Paulina Sekretarz
10 2019-12-15 UKS SPRINT Katowice - UKS Jedynka Rybnik I Dusza Krzysztof II Kondys Paulina Sekretarz
11 2019-12-15 9:30 MOSM Tychy - SPS Politechnika Częstochowska I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Bulanda Sylwia Sekretarz
11 2019-12-15 SPS Politechnika Częstochowska - MUKS Sari Żory I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Bulanda Sylwia Sekretarz
11 2019-12-15 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Bulanda Sylwia Sekretarz
12 2019-12-15 9:00 UKS Dębowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Ściga Marek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
12 2019-12-15 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SV MOSiR Zabrze I Ściga Marek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
12 2019-12-15 SV MOSiR Zabrze - UKS Dębowianka I Ściga Marek II Adamczyk Aleksy Sekretarz

Grupa 24

  • KS Częstochowianka II
  • TKKF Szczygłowice
  • MCKS Czeladź
  • JKS SMS Jastrzębie
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • KS Burza MOSiR Mikołów
  • MOSM Tychy II
  • UKS COS Olimp Szczyrk
1 2019-11-30 10:00 KS Częstochowianka II - TKKF Szczygłowice I Kasprzyk Wojciech II Budzowski Edward Sekretarz
1 2019-11-30 TKKF Szczygłowice - MCKS Czeladź I Kasprzyk Wojciech II Budzowski Edward Sekretarz
1 2019-11-30 MCKS Czeladź - KS Częstochowianka II I Kasprzyk Wojciech II Budzowski Edward Sekretarz
2 2019-11-30 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2019-11-30 JKS SMS Jastrzębie - Silesia Volley MSK Mysłowice I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2019-11-30 Silesia Volley MSK Mysłowice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - KS Burza MOSiR Mikołów I Sładczyk Dawid II Kawalec Paweł Sekretarz
3 2019-11-30 KS Burza MOSiR Mikołów - MOSM Tychy II I Sładczyk Dawid II Kawalec Paweł Sekretarz
3 2019-11-30 MOSM Tychy II - UKS COS Olimp Szczyrk I Sładczyk Dawid II Kawalec Paweł Sekretarz
4 2019-12-07 12:15 MOSM Tychy II - BKS STAL Bielsko-Biała II I Nowiński Leszek II Zatoński Michał Sekretarz
4 2019-12-07 BKS STAL Bielsko-Biała II - KS Częstochowianka II I Nowiński Leszek II Zatoński Michał Sekretarz
4 2019-12-07 KS Częstochowianka II - MOSM Tychy II I Nowiński Leszek II Zatoński Michał Sekretarz
5 2019-12-07 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - TKKF Szczygłowice I Fiutek Mariusz II Zębalski Marcin Sekretarz
5 2019-12-07 TKKF Szczygłowice - KS Burza MOSiR Mikołów I Fiutek Mariusz II Zębalski Marcin Sekretarz
5 2019-12-07 KS Burza MOSiR Mikołów - Silesia Volley MSK Mysłowice I Fiutek Mariusz II Zębalski Marcin Sekretarz
6 2019-12-07 9:00 JKS SMS Jastrzębie - MCKS Czeladź I Bednik Ryszard II Karnia Łukasz Sekretarz
6 2019-12-07 MCKS Czeladź - UKS COS Olimp Szczyrk I Bednik Ryszard II Karnia Łukasz Sekretarz
6 2019-12-07 UKS COS Olimp Szczyrk - JKS SMS Jastrzębie I Bednik Ryszard II Karnia Łukasz Sekretarz
7 2019-12-14 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS COS Olimp Szczyrk I Malara Szymon II Panek Agnieszka Sekretarz
7 2019-12-14 UKS COS Olimp Szczyrk - KS Częstochowianka II I Malara Szymon II Panek Agnieszka Sekretarz
7 2019-12-14 KS Częstochowianka II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Malara Szymon II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-12-14 10:00 MCKS Czeladź - KS Burza MOSiR Mikołów I Kisiel Natalia II Jastrzębowska Marta Sekretarz
8 2019-12-14 KS Burza MOSiR Mikołów - BKS STAL Bielsko-Biała II I Kisiel Natalia II Jastrzębowska Marta Sekretarz
8 2019-12-14 BKS STAL Bielsko-Biała II - MCKS Czeladź I Kisiel Natalia II Jastrzębowska Marta Sekretarz
9 2019-12-14 10:00 TKKF Szczygłowice - MOSM Tychy II I Dusza Krzysztof II Pawłowski Szymon Sekretarz
9 2019-12-14 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Dusza Krzysztof II Pawłowski Szymon Sekretarz
9 2019-12-14 JKS SMS Jastrzębie - TKKF Szczygłowice I Dusza Krzysztof II Pawłowski Szymon Sekretarz
10 2019-12-15 10:00 JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów I Kuchna Andrzej II Molencki Jakub Sekretarz
10 2019-12-15 KS Burza MOSiR Mikołów - KS Częstochowianka II I Kuchna Andrzej II Molencki Jakub Sekretarz
10 2019-12-15 KS Częstochowianka II - JKS SMS Jastrzębie I Kuchna Andrzej II Molencki Jakub Sekretarz
11 2019-12-15 10:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk I Kastelik Katarzyna II Stadnicka Justyna Sekretarz
11 2019-12-15 UKS COS Olimp Szczyrk - TKKF Szczygłowice I Kastelik Katarzyna II Stadnicka Justyna Sekretarz
11 2019-12-15 TKKF Szczygłowice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Kastelik Katarzyna II Stadnicka Justyna Sekretarz
12 2019-12-15 10:00 MCKS Czeladź - Silesia Volley MSK Mysłowice I Wulczyńska Monika II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2019-12-15 Silesia Volley MSK Mysłowice - MOSM Tychy II I Wulczyńska Monika II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2019-12-15 MOSM Tychy II - MCKS Czeladź I Wulczyńska Monika II Sadowski II Jarosław Sekretarz

Grupa 25 A

  • LKPS Borowno
  • MTS As Myszków
  • UKSG Blachownia
1 2019-11-30 10:00 LKPS Borowno - MTS As Myszków I Jędrys-Szynkiel Urszula II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 MTS As Myszków - UKSG Blachownia I Jędrys-Szynkiel Urszula II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 UKSG Blachownia - LKPS Borowno I Jędrys-Szynkiel Urszula II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
2 2019-12-07 10:00 UKSG Blachownia - LKPS Borowno I Budzowski Edward II Cwalina Jakub Sekretarz
2 2019-12-07 LKPS Borowno - MTS As Myszków I Budzowski Edward II Cwalina Jakub Sekretarz
2 2019-12-07 MTS As Myszków - UKSG Blachownia I Budzowski Edward II Cwalina Jakub Sekretarz
3 2019-12-14 10:00 MTS As Myszków - UKSG Blachownia I Pęcherzewski Andrzej II Rychlewski Przemysław Sekretarz
3 2019-12-14 UKSG Blachownia - LKPS Borowno I Pęcherzewski Andrzej II Rychlewski Przemysław Sekretarz
3 2019-12-14 LKPS Borowno - MTS As Myszków I Pęcherzewski Andrzej II Rychlewski Przemysław Sekretarz

Grupa 25 B

  • UKS Metalik Radziechowy
  • MUKS Sari Żory II
  • VC Victoria MOSiR Cieszyn
1 2019-11-30 10:00 UKS Metalik Radziechowy - MUKS Sari Żory II I Kalfas Grzegorz II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2019-11-30 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kalfas Grzegorz II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2019-11-30 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Metalik Radziechowy I Kalfas Grzegorz II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2019-12-08 10:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Metalik Radziechowy I Włodyka Włodzimierz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
2 2019-12-08 UKS Metalik Radziechowy - MUKS Sari Żory II I Włodyka Włodzimierz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
2 2019-12-08 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Włodyka Włodzimierz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
3 2019-12-14 10:00 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Mierzwa Karol II Kaleta Piotr Sekretarz
3 2019-12-14 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Metalik Radziechowy I Mierzwa Karol II Kaleta Piotr Sekretarz
3 2019-12-14 UKS Metalik Radziechowy - MUKS Sari Żory II I Mierzwa Karol II Kaleta Piotr Sekretarz

Grupa 25 C

  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • MCKiS Jaworzno
3 2019-11-30 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Sadowski Jarosław II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-11-30 MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza II I Sadowski Jarosław II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-11-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - Lechia Volleyball Mysłowice I Sadowski Jarosław II Ryczko Maciej Sekretarz
1 2019-12-07 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - Lechia Volleyball Mysłowice I Rybak Sławomir II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-12-07 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Rybak Sławomir II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-12-07 10:00 MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza II I Rybak Sławomir II Rychlewski Przemysław Sekretarz
2 2019-12-14 10:00 MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza II I Domagała Bogusz II Żymła Mateusz Sekretarz
2 2019-12-14 MKS Dąbrowa Górnicza II - Lechia Volleyball Mysłowice I Domagała Bogusz II Żymła Mateusz Sekretarz
2 2019-12-14 Lechia Volleyball Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Domagała Bogusz II Żymła Mateusz Sekretarz

Grupa 25 D

  • UKS Sokół '43 Katowice
  • UKS Spartakus Zabrze
  • SiKReT Gliwice
1 2019-11-30 10:00 UKS Spartakus Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice I Molencki Jakub II Machura Damian Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Sokół '43 Katowice - SiKReT Gliwice I Molencki Jakub II Machura Damian Sekretarz
1 2019-11-30 SiKReT Gliwice - UKS Spartakus Zabrze I Molencki Jakub II Machura Damian Sekretarz
2 2019-12-07 10:00 UKS Spartakus Zabrze - SiKReT Gliwice I Ostrowski Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
2 2019-12-07 SiKReT Gliwice - UKS Sokół '43 Katowice I Ostrowski Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
2 2019-12-07 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Spartakus Zabrze I Ostrowski Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
3 2019-12-14 10:00 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Spartakus Zabrze I Wajant Anna II Kondys Paulina Sekretarz
3 2019-12-14 UKS Spartakus Zabrze - SiKReT Gliwice I Wajant Anna II Kondys Paulina Sekretarz
3 2019-12-14 SiKReT Gliwice - UKS Sokół '43 Katowice I Wajant Anna II Kondys Paulina Sekretarz

Grupa 11M

  • MUKS Pasek Będzin
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • UKS MOSM Bytom
  • KPKS Halemba
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • GS UKS Krzanowice
1 2019-10-12 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Pasek Będzin I Szynczewska Monika II Gajewski Krzysztof Sekretarz
1 2019-10-12 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie I Szynczewska Monika II Gajewski Krzysztof Sekretarz
1 2019-10-12 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Szynczewska Monika II Gajewski Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-12 10:00 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba I Dusza Krzysztof II Janek Michał Sekretarz
2 2019-10-12 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Dusza Krzysztof II Janek Michał Sekretarz
2 2019-10-12 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS MOSM Bytom I Dusza Krzysztof II Janek Michał Sekretarz
4 2019-10-19 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba I Szlagowski Krzysztof II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-10-19 KPKS Halemba - MUKS Pasek Będzin I Szlagowski Krzysztof II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-10-19 MUKS Pasek Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Szlagowski Krzysztof II Ściga Marek Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS MOSM Bytom I Ostrowski Wojciech II Rudecka Dagmara Sekretarz
5 2019-10-19 UKS MOSM Bytom - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Wojciech II Rudecka Dagmara Sekretarz
5 2019-10-19 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Ostrowski Wojciech II Rudecka Dagmara Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 GS UKS Krzanowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-10-20 10:00 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
3 2019-10-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
3 2019-10-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
7 2019-10-26 10:00 MUKS Pasek Będzin - UKS MOSM Bytom I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-10-26 UKS MOSM Bytom - GS UKS Krzanowice I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-10-26 GS UKS Krzanowice - MUKS Pasek Będzin I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
8 2019-10-26 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
8 2019-10-26 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
8 2019-10-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
9 2019-10-26 10:00 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
9 2019-10-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
9 2019-10-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Pasek Będzin I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
10 2019-11-16 MUKS Pasek Będzin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
10 2019-11-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
11 2019-11-16 10:30 KPKS Halemba - MKS Dwójka Zawiercie I Podoba Piotr II Sadowski II Jarosław Sekretarz
11 2019-11-16 MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice I Podoba Piotr II Sadowski II Jarosław Sekretarz
11 2019-11-16 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Podoba Piotr II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 UKS MOSM Bytom - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Dusza Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz
12 2019-11-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza I Dusza Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz
12 2019-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom I Dusza Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz

Grupa 12M

  • UKS Jedynka Rybnik
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • MUKS Sari Żory
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
  • KS Częstochowianka
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
  • MKS Dwójka Zawiercie II
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
1 2019-10-12 10:00 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Polak Marek II Gałaszek Krystian Sekretarz
1 2019-10-12 MUKS Sari Żory - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Polak Marek II Gałaszek Krystian Sekretarz
1 2019-10-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Jedynka Rybnik I Polak Marek II Gałaszek Krystian Sekretarz
2 2019-10-12 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Kilijański Bartosz II Karnia Łukasz Sekretarz
2 2019-10-12 9:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - KS Częstochowianka I Kilijański Bartosz II Karnia Łukasz Sekretarz
2 2019-10-12 9:30 KS Częstochowianka - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Kilijański Bartosz II Karnia Łukasz Sekretarz
3 2019-10-12 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie II I Nowiński Leszek II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2019-10-12 MKS Dwójka Zawiercie II - BKS STAL Bielsko-Biała I Nowiński Leszek II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2019-10-12 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Nowiński Leszek II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2019-10-19 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Broniszewski Michał II Wygaś Andrzej Sekretarz
4 2019-10-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MUKS Sari Żory I Broniszewski Michał II Wygaś Andrzej Sekretarz
4 2019-10-19 MUKS Sari Żory - BKS STAL Bielsko-Biała I Broniszewski Michał II Wygaś Andrzej Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik I Rybak Sławomir II Wygas Dawid Sekretarz
5 2019-10-19 UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie II I Rybak Sławomir II Wygas Dawid Sekretarz
5 2019-10-19 MKS Dwójka Zawiercie II - KS Częstochowianka I Rybak Sławomir II Wygas Dawid Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kalfas Grzegorz II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-10-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Kalfas Grzegorz II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-10-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Kalfas Grzegorz II Kowalski Przemysław Sekretarz
7 2019-10-26 10:00 KS Częstochowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Słaby Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
7 2019-10-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory I Słaby Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
7 2019-10-26 MUKS Sari Żory - KS Częstochowianka I Słaby Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
8 2019-10-26 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Ostrowski Wojciech II Makuch Daniel Sekretarz
8 2019-10-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie II I Ostrowski Wojciech II Makuch Daniel Sekretarz
8 2019-10-26 MKS Dwójka Zawiercie II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Ostrowski Wojciech II Makuch Daniel Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS Jedynka Rybnik I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 UKS Jedynka Rybnik - BKS STAL Bielsko-Biała I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie II I Ostrowski Bartosz II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2019-11-16 MKS Dwójka Zawiercie II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Ostrowski Bartosz II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2019-11-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MUKS Sari Żory I Ostrowski Bartosz II Żymła Mateusz Sekretarz
11 2019-11-16 10:00 UKS Jedynka Rybnik - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Gołąbek Marcin II Łyczko Kamil Sekretarz
11 2019-11-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gołąbek Marcin II Łyczko Kamil Sekretarz
11 2019-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Rybnik I Gołąbek Marcin II Łyczko Kamil Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka I Pęcherzewski Andrzej II Fujarska Michalina Sekretarz
12 2019-11-16 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała I Pęcherzewski Andrzej II Fujarska Michalina Sekretarz
12 2019-11-16 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pęcherzewski Andrzej II Fujarska Michalina Sekretarz

Grupa 13M

  • TKKF Szczygłowice
  • UKS Dąbrowiak
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • MOSM Tychy
  • KS Burza MOSiR Mikołów
  • UKS Tytan Ostrowy
  • UKS Dębowianka
  • MCKS Czeladź
1 2019-10-12 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TKKF Szczygłowice I Berger Tadeusz II Rutkowski Mirosław Sekretarz
1 2019-10-12 TKKF Szczygłowice - UKS Dąbrowiak I Berger Tadeusz II Rutkowski Mirosław Sekretarz
1 2019-10-12 UKS Dąbrowiak - MKS Czechowice-Dziedzice I Berger Tadeusz II Rutkowski Mirosław Sekretarz
3 2019-10-12 10:00 MCKS Czeladź - UKS Tytan Ostrowy I Sadowski Jarosław II Sadowski II Jarosław Sekretarz
3 2019-10-12 UKS Tytan Ostrowy - UKS Dębowianka I Sadowski Jarosław II Sadowski II Jarosław Sekretarz
3 2019-10-12 UKS Dębowianka - MCKS Czeladź I Sadowski Jarosław II Sadowski II Jarosław Sekretarz
7 2019-10-19 10:00 TKKF Szczygłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Jaroszek Konrad II Skroban Łukasz Sekretarz
7 2019-10-19 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MCKS Czeladź I Jaroszek Konrad II Skroban Łukasz Sekretarz
7 2019-10-19 MCKS Czeladź - TKKF Szczygłowice I Jaroszek Konrad II Skroban Łukasz Sekretarz
8 2019-10-19 11:00 MOSM Tychy - MKS Czechowice-Dziedzice I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
8 2019-10-19 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Tytan Ostrowy I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
8 2019-10-19 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
9 2019-10-19 9:00 UKS Dębowianka - KS Burza MOSiR Mikołów I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz
9 2019-10-19 9:00 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Dąbrowiak I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz
9 2019-10-19 9:00 UKS Dąbrowiak - UKS Dębowianka I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz
4 2019-10-26 11:00 MOSM Tychy - TKKF Szczygłowice I Borda Jarosław II Machura Damian Sekretarz
4 2019-10-26 TKKF Szczygłowice - UKS Dębowianka I Borda Jarosław II Machura Damian Sekretarz
4 2019-10-26 UKS Dębowianka - MOSM Tychy I Borda Jarosław II Machura Damian Sekretarz
5 2019-10-26 10:00 UKS Tytan Ostrowy - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik Grzegorz Sekretarz
5 2019-10-26 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Dąbrowiak I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik Grzegorz Sekretarz
5 2019-10-26 UKS Dąbrowiak - UKS Tytan Ostrowy I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik Grzegorz Sekretarz
6 2019-10-26 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - MCKS Czeladź I Moczek-Nawój Katarzyna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
6 2019-10-26 MCKS Czeladź - KS Burza MOSiR Mikołów I Moczek-Nawój Katarzyna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
6 2019-10-26 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice I Moczek-Nawój Katarzyna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
2 2019-10-27 9:30 MOSM Tychy - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Podoba Piotr II Szumilas Marcin Sekretarz
2 2019-10-27 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KS Burza MOSiR Mikołów I Podoba Piotr II Szumilas Marcin Sekretarz
2 2019-10-27 9:30 KS Burza MOSiR Mikołów - MOSM Tychy I Podoba Piotr II Szumilas Marcin Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 TKKF Szczygłowice - UKS Tytan Ostrowy I Nowiński Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
10 2019-11-16 UKS Tytan Ostrowy - KS Burza MOSiR Mikołów I Nowiński Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
10 2019-11-16 KS Burza MOSiR Mikołów - TKKF Szczygłowice I Nowiński Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
11 2019-11-16 9:30 UKS Dąbrowiak - MOSM Tychy I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
11 2019-11-16 9:30 MOSM Tychy - MCKS Czeladź I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
11 2019-11-16 9:30 MCKS Czeladź - UKS Dąbrowiak I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Sadowski Jarosław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
12 2019-11-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Dębowianka I Sadowski Jarosław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
12 2019-11-16 UKS Dębowianka - MKS Czechowice-Dziedzice I Sadowski Jarosław II Rutkowski Mirosław Sekretarz

Grupa 14A

  • KS Częstochowianka II
  • SPS Politechnika Częstochowska
  • LKPS Borowno
  • UKSG Blachownia
1 2019-10-12 10:00 KS Częstochowianka II - SPS Politechnika Częstochowska I Wolszczyniak Ireneusz II Fujarska Michalina Sekretarz
1 2019-10-12 SPS Politechnika Częstochowska - LKPS Borowno I Wolszczyniak Ireneusz II Fujarska Michalina Sekretarz
1 2019-10-12 LKPS Borowno - KS Częstochowianka II I Wolszczyniak Ireneusz II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-10-19 10:00 LKPS Borowno - UKSG Blachownia I Michalik Michał II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
2 2019-10-19 UKSG Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska I Michalik Michał II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
2 2019-10-19 SPS Politechnika Częstochowska - LKPS Borowno I Michalik Michał II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
3 2019-10-26 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
3 2019-10-26 KS Częstochowianka II - UKSG Blachownia I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
3 2019-10-26 UKSG Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
4 2019-11-16 10:00 UKSG Blachownia - LKPS Borowno I Kapica Paweł II Rychlewski Przemysław Sekretarz
4 2019-11-16 LKPS Borowno - KS Częstochowianka II I Kapica Paweł II Rychlewski Przemysław Sekretarz
4 2019-11-16 KS Częstochowianka II - UKSG Blachownia I Kapica Paweł II Rychlewski Przemysław Sekretarz

Grupa 14B

  • UKS SPRINT Katowice
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
1 2019-10-19 10:00 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Domagała Bogusz II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-10-19 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Domagała Bogusz II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-10-19 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice I Domagała Bogusz II Bratek Monika Sekretarz
2 2019-10-26 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice I Górski Mateusz II Ryczko Maciej Sekretarz
2 2019-10-26 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Górski Mateusz II Ryczko Maciej Sekretarz
2 2019-10-26 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Górski Mateusz II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-11-16 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Wajant Anna II Religa Maja Sekretarz
3 2019-11-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice I Wajant Anna II Religa Maja Sekretarz
3 2019-11-16 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Wajant Anna II Religa Maja Sekretarz

Grupa 14C

  • JKS SMS Jastrzębie
  • SV MOSiR Zabrze
  • MOSM Tychy II
1 2019-10-12 9:00 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze I Drabik Marek II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-12 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II I Drabik Marek II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-12 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Drabik Marek II Machura Damian Sekretarz
3 2019-10-26 10:00 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II I Konar Bartosz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-10-26 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Konar Bartosz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-10-26 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze I Konar Bartosz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
2 2019-11-16 11:40 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Sznicer Mateusz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
2 2019-11-16 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze I Sznicer Mateusz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
2 2019-11-16 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II I Sznicer Mateusz II Krakowczyk Dominika Sekretarz

Grupa 15

  • UKS COS Olimp Szczyrk
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • UKS Metalik Radziechowy
1 2019-10-19 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz
1 2019-10-19 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Metalik Radziechowy I Sładczyk Dawid II Tyc Mirosław Sekretarz
2 2019-10-26 10:00 UKS Metalik Radziechowy - UKS COS Olimp Szczyrk I Szlagowski Krzysztof II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2019-10-26 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała II I Szlagowski Krzysztof II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2019-10-26 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Metalik Radziechowy I Szlagowski Krzysztof II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2019-10-30 17:00 UKS Metalik Radziechowy - UKS COS Olimp Szczyrk I Sładczyk Dawid II Tyc Mirosław Sekretarz
3 2019-11-16 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Metalik Radziechowy I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
3 2019-11-16 UKS Metalik Radziechowy - UKS COS Olimp Szczyrk I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
3 2019-11-16 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała II I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz

Grupa 1

  • UKS Jedynka Rybnik
  • MOSM Tychy II
  • GS UKS Krzanowice
  • TKKF Szczygłowice
  • JKS SMS Jastrzębie
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • KPKS Halemba
  • KS Burza MOSiR Mikołów
  • MUKS Sari Żory
1 2019-09-28 10:00 UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy II I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Radomski Michał Sekretarz
1 2019-09-28 MOSM Tychy II - GS UKS Krzanowice I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Radomski Michał Sekretarz
1 2019-09-28 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Radomski Michał Sekretarz
2 2019-09-28 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TKKF Szczygłowice I Kuśmierski Janusz II Różak Alicja Sekretarz
2 2019-09-28 TKKF Szczygłowice - JKS SMS Jastrzębie I Kuśmierski Janusz II Różak Alicja Sekretarz
2 2019-09-28 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kuśmierski Janusz II Różak Alicja Sekretarz
3 2019-09-28 10:30 KPKS Halemba - KS Burza MOSiR Mikołów I Dusza Krzysztof II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-09-28 10:30 KS Burza MOSiR Mikołów - MUKS Sari Żory I Dusza Krzysztof II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-09-28 10:30 MUKS Sari Żory - KPKS Halemba I Dusza Krzysztof II Krakowczyk Dominika Sekretarz
4 2019-09-29 10:00 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
4 2019-09-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Jedynka Rybnik - KS Burza MOSiR Mikołów I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
5 2019-09-29 10:00 KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie I Bratek Monika II Krakowczyk Dominika Sekretarz
5 2019-09-29 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II I Bratek Monika II Krakowczyk Dominika Sekretarz
5 2019-09-29 MOSM Tychy II - KPKS Halemba I Bratek Monika II Krakowczyk Dominika Sekretarz
6 2019-09-29 10:00 MUKS Sari Żory - TKKF Szczygłowice I Cichecka-Meisner Michalina II Gałaszek Krystian Sekretarz
6 2019-09-29 TKKF Szczygłowice - GS UKS Krzanowice I Cichecka-Meisner Michalina II Gałaszek Krystian Sekretarz
6 2019-09-29 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory I Cichecka-Meisner Michalina II Gałaszek Krystian Sekretarz
7 2019-10-05 9:00 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
7 2019-10-05 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
7 2019-10-05 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 TKKF Szczygłowice - MOSM Tychy II I Bednik Ryszard II Kondys Paulina Sekretarz
9 2019-10-05 MOSM Tychy II - KS Burza MOSiR Mikołów I Bednik Ryszard II Kondys Paulina Sekretarz
9 2019-10-05 KS Burza MOSiR Mikołów - TKKF Szczygłowice I Bednik Ryszard II Kondys Paulina Sekretarz
10 2019-10-06 10:00 TKKF Szczygłowice - UKS Jedynka Rybnik I Drabik Marek II Kowalski Piotr Sekretarz
10 2019-10-06 UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba I Drabik Marek II Kowalski Piotr Sekretarz
10 2019-10-06 KPKS Halemba - TKKF Szczygłowice I Drabik Marek II Kowalski Piotr Sekretarz
11 2019-10-06 11:00 MOSM Tychy II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Słaby Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
11 2019-10-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory I Słaby Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
11 2019-10-06 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy II I Słaby Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie I Różak Alicja II Radomski Michał Sekretarz
12 2019-10-06 JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów I Różak Alicja II Radomski Michał Sekretarz
12 2019-10-06 KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice I Różak Alicja II Radomski Michał Sekretarz

Grupa 2

  • UKS Dębowianka
  • UKS COS Olimp Szczyrk
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
  • MOSM Tychy
  • MKS Czechowice-Dziedzice
1 2019-09-28 9:00 UKS Dębowianka - UKS COS Olimp Szczyrk I Szlagowski Krzysztof II Kastelik Katarzyna Sekretarz
1 2019-09-28 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała I Szlagowski Krzysztof II Kastelik Katarzyna Sekretarz
1 2019-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Dębowianka I Szlagowski Krzysztof II Kastelik Katarzyna Sekretarz
2 2019-09-28 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała II I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
2 2019-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
2 2019-09-28 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
3 2019-09-28 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MKS Czechowice-Dziedzice I Nowicka Anna II Ściga Marek Sekretarz
3 2019-09-28 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy I Nowicka Anna II Ściga Marek Sekretarz
3 2019-09-28 MOSM Tychy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Nowicka Anna II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-09-29 9:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS Dębowianka I Moczek Jakub II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Dębowianka - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Moczek Jakub II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Moczek Jakub II Ściga Marek Sekretarz
5 2019-09-29 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice I Wygaś Andrzej II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2019-09-29 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Wygaś Andrzej II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2019-09-29 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk I Wygaś Andrzej II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-09-29 10:00 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała I Bierza Damian II Kawalec Paweł Sekretarz
6 2019-09-29 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy I Bierza Damian II Kawalec Paweł Sekretarz
6 2019-09-29 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Bierza Damian II Kawalec Paweł Sekretarz
7 2019-10-05 11:00 MOSM Tychy - UKS Dębowianka I Mazur Tomasz II Religa Maja Sekretarz
7 2019-10-05 UKS Dębowianka - BKS STAL Bielsko-Biała II I Mazur Tomasz II Religa Maja Sekretarz
7 2019-10-05 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy I Mazur Tomasz II Religa Maja Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Molencki Jakub Sekretarz
8 2019-10-05 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice I Berger Tadeusz II Molencki Jakub Sekretarz
8 2019-10-05 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Tadeusz II Molencki Jakub Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
9 2019-10-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS COS Olimp Szczyrk I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
9 2019-10-05 UKS COS Olimp Szczyrk - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
10 2019-10-06 9:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Włodyka Włodzimierz II Popow Szymon Sekretarz
10 2019-10-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Dębowianka I Włodyka Włodzimierz II Popow Szymon Sekretarz
10 2019-10-06 UKS Dębowianka - MKS Czechowice-Dziedzice I Włodyka Włodzimierz II Popow Szymon Sekretarz
11 2019-10-06 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Pędrys Justyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
11 2019-10-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy I Pędrys Justyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
11 2019-10-06 MOSM Tychy - UKS COS Olimp Szczyrk I Pędrys Justyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II I Rutkowski Mirosław II Sładczyk Dawid Sekretarz
12 2019-10-06 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Rutkowski Mirosław II Sładczyk Dawid Sekretarz
12 2019-10-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - BKS STAL Bielsko-Biała I Rutkowski Mirosław II Sładczyk Dawid Sekretarz

Grupa 3

  • UKS MOSM Bytom
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • UKS Dąbrowiak
  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
4 2019-09-28 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS MOSM Bytom I Obłój Wojciech II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2019-09-28 UKS MOSM Bytom - UKS Dąbrowiak I Obłój Wojciech II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2019-09-28 UKS Dąbrowiak - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Obłój Wojciech II Jędrasik Paweł Sekretarz
5 2019-09-28 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2019-09-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Silesia Volley MSK Mysłowice I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2019-09-28 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2019-09-28 14:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Kapa Piotr II Panek Agnieszka Sekretarz
6 2019-09-28 Lechia Volleyball Mysłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Kapa Piotr II Panek Agnieszka Sekretarz
6 2019-09-28 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Kapa Piotr II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-09-29 10:00 UKS MOSM Bytom - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Nowiński Leszek II Bulanda Sylwia Sekretarz
1 2019-09-29 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Lechia Volleyball Mysłowice I Nowiński Leszek II Bulanda Sylwia Sekretarz
1 2019-09-29 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS MOSM Bytom I Nowiński Leszek II Bulanda Sylwia Sekretarz
2 2019-09-29 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
2 2019-09-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
2 2019-09-29 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
3 2019-09-29 10:00 UKS Dąbrowiak - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-09-29 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Dąbrowiak I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-09-29 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
7 2019-10-05 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS MOSM Bytom I Kurbiel Paweł II Komenda Jakub Sekretarz
7 2019-10-05 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza I Kurbiel Paweł II Komenda Jakub Sekretarz
7 2019-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Kurbiel Paweł II Komenda Jakub Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wulczyńska Monika II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Lechia Volleyball Mysłowice I Wulczyńska Monika II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-05 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Wulczyńska Monika II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Konar Bartosz II Strugała Tomasz Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Dąbrowiak I Konar Bartosz II Strugała Tomasz Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 UKS Dąbrowiak - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Konar Bartosz II Strugała Tomasz Sekretarz
10 2019-10-06 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS MOSM Bytom I Darocha Henryk II Karnia Łukasz Sekretarz
10 2019-10-06 UKS MOSM Bytom - Silesia Volley MSK Mysłowice I Darocha Henryk II Karnia Łukasz Sekretarz
10 2019-10-06 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Darocha Henryk II Karnia Łukasz Sekretarz
11 2019-10-06 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Bober Bogusław II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Bober Bogusław II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Bober Bogusław II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
12 2019-10-06 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Dąbrowiak I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
12 2019-10-06 UKS Dąbrowiak - Lechia Volleyball Mysłowice I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz

Grupa 4

  • UKS Tytan Ostrowy
  • MKS Dwójka Zawiercie II
  • KS Częstochowianka II
  • KS Częstochowianka
  • LKPS Borowno
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MCKS Czeladź
  • MUKS Pasek Będzin
6 2019-09-27 17:00 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka I Cwalina Jakub II Budzowski Edward Sekretarz
6 2019-09-27 pauzuje - KS Częstochowianka I Cwalina Jakub II Budzowski Edward Sekretarz
6 2019-09-27 KS Częstochowianka II - pauzuje I Cwalina Jakub II Budzowski Edward Sekretarz
1 2019-09-28 10:30 KS Częstochowianka II - UKS Tytan Ostrowy I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-09-28 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dwójka Zawiercie II I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-09-28 MKS Dwójka Zawiercie II - KS Częstochowianka II I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
2 2019-09-28 10:00 LKPS Borowno - MKS Dwójka Zawiercie I Rembielak-Kucharska Marta II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-09-28 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka I Rembielak-Kucharska Marta II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-09-28 KS Częstochowianka - LKPS Borowno I Rembielak-Kucharska Marta II Fujarska Michalina Sekretarz
3 2019-09-28 10:00 MCKS Czeladź - MUKS Pasek Będzin I Kisiel Natalia II Strugała Tomasz Sekretarz
3 2019-09-28 MCKS Czeladź - pauzuje I Kisiel Natalia II Strugała Tomasz Sekretarz
3 2019-09-28 pauzuje - MUKS Pasek Będzin I Kisiel Natalia II Strugała Tomasz Sekretarz
4 2019-09-29 11:15 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Tytan Ostrowy - MCKS Czeladź I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
4 2019-09-29 MCKS Czeladź - MKS Dwójka Zawiercie I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
5 2019-09-29 10:00 MUKS Pasek Będzin - LKPS Borowno I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
5 2019-09-29 LKPS Borowno - MKS Dwójka Zawiercie II I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
5 2019-09-29 MKS Dwójka Zawiercie II - MUKS Pasek Będzin I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-10-05 10:00 UKS Tytan Ostrowy - LKPS Borowno I Stępniak Adam II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
7 2019-10-05 LKPS Borowno - pauzuje I Stępniak Adam II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
7 2019-10-05 pauzuje - UKS Tytan Ostrowy I Stępniak Adam II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie I Malara Szymon II Górski Mateusz Sekretarz
8 2019-10-05 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka II I Malara Szymon II Górski Mateusz Sekretarz
8 2019-10-05 KS Częstochowianka II - MUKS Pasek Będzin I Malara Szymon II Górski Mateusz Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 MKS Dwójka Zawiercie II - MCKS Czeladź I Błachuciński Rafał II Zębalski Marcin Sekretarz
9 2019-10-05 MCKS Czeladź - KS Częstochowianka I Błachuciński Rafał II Zębalski Marcin Sekretarz
9 2019-10-05 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie II I Błachuciński Rafał II Zębalski Marcin Sekretarz
10 2019-10-06 10:00 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
10 2019-10-06 UKS Tytan Ostrowy - MUKS Pasek Będzin I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
10 2019-10-06 MUKS Pasek Będzin - KS Częstochowianka I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
11 2019-10-06 11:15 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 MKS Dwójka Zawiercie - pauzuje I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 pauzuje - MKS Dwójka Zawiercie II I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 MCKS Czeladź - KS Częstochowianka II I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
12 2019-10-06 KS Częstochowianka II - LKPS Borowno I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
12 2019-10-06 LKPS Borowno - MCKS Czeladź I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz