Przeglądanie meczów
Juniorki
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- UKS SMS Police
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- UKS Szamotulanin Szamotuły
1 | 2024-02-23 17:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I | II | Sekretarz Marek Ściga | L I Przemysław Kowalski | L II Patrycja Wiencek-Liszewska |
2 | 2024-02-23 | UKS SMS Police | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I | II | Sekretarz Marek Ściga | L I Patrycja Wiencek-Liszewska | L II Przemysław Kowalski |
3 | 2024-02-24 15:00 | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | - | UKS Szamotulanin Szamotuły | I | II | Sekretarz Marek Ściga | L I Mirosław Tyc | L II Mirosław Rutkowski |
4 | 2024-02-24 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS SMS Police | I | II | Sekretarz Marek Ściga | L I Mirosław Rutkowski | L II Mirosław Tyc |
5 | 2024-02-25 10:00 | UKS SMS Police | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I | II | Sekretarz Tadeusz Berger | L I Joanna Kawecka | L II Wojciech Wawro |
6 | 2024-02-25 | UKS Szamotulanin Szamotuły | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I | II | Sekretarz Tadeusz Berger | L I Wojciech Wawro | L II Joanna Kawecka |
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- MUKS Sari Żory
- MKS Dąbrowa Górnicza
- MKS Silesia Volley Mysłowice
1 | 2024-01-26 17:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Michał Broniszewski | II Marek Krupski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
2 | 2024-01-26 | MUKS Sari Żory | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marek Krupski | II Michał Broniszewski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
3 | 2024-01-27 14:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Tadeusz Berger | |
4 | 2024-01-27 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MUKS Sari Żory | I Bartosz Kilijański | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Tadeusz Berger | |
5 | 2024-01-28 10:00 | MUKS Sari Żory | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Anna Olma | II Wojciech Targosz | Sekretarz Marek Ściga | |
6 | 2024-01-28 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Wojciech Targosz | II Anna Olma | Sekretarz Marek Ściga |
- BKS STAL Bielsko-Biała
- UKS MOSM Bytom
- JKS SMS Jastrzębie
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
1 | 2024-01-24 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Lucjan Molenda | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Tadeusz Dziopak | |
2 | 2024-01-26 16:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Mirosław Tyc | II Wojciech Targosz | Sekretarz Andrzej Wygaś | |
3 | 2024-01-26 | UKS MOSM Bytom | - | JKS SMS Jastrzębie | I Wojciech Targosz | II Mirosław Tyc | Sekretarz Andrzej Wygaś | |
4 | 2024-01-27 13:30 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS MOSM Bytom | I Michał Broniszewski | II Monika Szynczewska | Sekretarz Otton Szpara | |
5 | 2024-01-27 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Monika Szynczewska | II Michał Broniszewski | Sekretarz Otton Szpara | |
6 | 2024-01-28 11:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Katarzyna Hawryło | II Joanna Kawecka | Sekretarz Otton Szpara |
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- KS Częstochowianka
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
1 | 2024-02-15 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
2 | 2024-02-15 18:30 | KS Częstochowianka | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Aleksandra Deska | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
3 | 2024-02-22 | pauzuje | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I | II | Sekretarz | |
4 | 2024-02-22 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | KS Częstochowianka | I Marcin Zębalski | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
5 | 2024-02-29 18:30 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
6 | 2024-02-29 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Dariusz Chamera | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
7 | 2024-03-07 | pauzuje | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I | II | Sekretarz | |
8 | 2024-03-07 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | KS Częstochowianka | I Dariusz Chamera | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
10 | 2024-03-12 18:30 | KS Częstochowianka | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Przemysław Rychlewski | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
9 | 2024-03-14 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
12 | 2024-03-14 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Dominika Szkonter | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
11 | 2024-03-21 | pauzuje | - | KS Częstochowianka | I | II | Sekretarz |
- SiKReT Gliwice
- UKS Dębowianka
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- TKKF Szczygłowice
- MKS Bielsko-Biała
N/A | 2024-02-15 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
1 | 2024-02-15 16:45 | SiKReT Gliwice | - | TKKF Szczygłowice | I Marek Michalczyk | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
2 | 2024-02-15 18:30 | UKS Dębowianka | - | MKS Bielsko-Biała | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
N/A | 2024-02-22 | MKS Bielsko-Biała | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2024-02-22 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | UKS Dębowianka | I Wojciech Mazek | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
4 | 2024-02-22 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | SiKReT Gliwice | I Jakub Ślęzak | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
N/A | 2024-02-29 | SiKReT Gliwice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
5 | 2024-02-29 18:30 | UKS Dębowianka | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Magdalena Dzikowska | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
6 | 2024-02-29 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | TKKF Szczygłowice | I Julia Wydra | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-07 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
7 | 2024-03-07 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MKS Bielsko-Biała | I Igor Jeziorski | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
8 | 2024-03-07 16:45 | SiKReT Gliwice | - | UKS Dębowianka | I Michał Janek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-14 | UKS Dębowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
9 | 2024-03-14 | MKS Bielsko-Biała | - | SiKReT Gliwice | I Paulina Balcarek | II Bogumił Sikora | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-21 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
12 | 2024-03-21 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | UKS Dębowianka | I Ewa Mrózek | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz | |
14 | 2024-03-21 16:45 | SiKReT Gliwice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Anastazja Rząp | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
13 | 2024-03-26 18:30 | UKS Dębowianka | - | TKKF Szczygłowice | I Magdalena Dzikowska | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-28 | MKS Bielsko-Biała | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
11 | 2024-03-28 12:00 | TKKF Szczygłowice | - | SiKReT Gliwice | I Lucjan Molenda | II Bogusz Domagała | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-04 | SiKReT Gliwice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
15 | 2024-04-04 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Dębowianka | I Bogusz Domagała | II Paweł Jędrasik | Sekretarz | |
16 | 2024-04-09 18:30 | TKKF Szczygłowice | - | MKS Bielsko-Biała | I Wojciech Mazek | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-11 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
17 | 2024-04-11 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Julia Wydra | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
18 | 2024-04-11 18:30 | UKS Dębowianka | - | SiKReT Gliwice | I Joanna Kawecka | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz | |
20 | 2024-04-16 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | TKKF Szczygłowice | I Anastazja Rząp | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-18 | UKS Dębowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
19 | 2024-04-18 16:45 | SiKReT Gliwice | - | MKS Bielsko-Biała | I Bogusz Domagała | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
10 | 2024-04-25 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Igor Jeziorski | II Krzysztof Dusza | Sekretarz |
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- MUKS Sari Żory
- UKS MOSM Bytom
- BKS STAL Bielsko-Biała
1 | 2024-01-12 17:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS MOSM Bytom | I Janusz Cyran | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Otton Szpara | |
2 | 2024-01-12 | MUKS Sari Żory | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Przemysław Kowalski | II Janusz Cyran | Sekretarz Otton Szpara | |
3 | 2024-01-13 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Marek Ściga | |
4 | 2024-01-13 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MUKS Sari Żory | I Mirosław Rutkowski | II Justyna Pędrys | Sekretarz Marek Ściga | |
5 | 2024-01-14 10:00 | MUKS Sari Żory | - | UKS MOSM Bytom | I Magdalena Dzikowska | II Anna Olma | Sekretarz Otton Szpara | |
6 | 2024-01-14 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Anna Olma | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz Otton Szpara |
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- JKS SMS Jastrzębie
- MKS Dąbrowa Górnicza
1 | 2024-01-12 16:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Leszek Słaby | |
2 | 2024-01-12 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Rafał Błachuciński | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Leszek Słaby | |
3 | 2024-01-13 11:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Lucjan Molenda | Sekretarz Elżbieta Zając | |
4 | 2024-01-13 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Lucjan Molenda | II Jarosław Sadowski | Sekretarz Elżbieta Zając | |
5 | 2024-01-14 11:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Katarzyna Hawryło | II Jakub Wanat | Sekretarz Ryszard Bednik | |
6 | 2024-01-14 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Jakub Wanat | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Ryszard Bednik |
- JKS SMS Jastrzębie
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- KS Częstochowianka
- MUKS Sari Żory
1 | 2024-01-05 17:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS Częstochowianka | I Wojciech Maroszek | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
2 | 2024-01-05 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MUKS Sari Żory | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
3 | 2024-01-06 11:00 | KS Częstochowianka | - | MUKS Sari Żory | I Krzysztof Dusza | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
4 | 2024-01-06 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Konrad Jaroszek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
5 | 2024-01-07 11:00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | KS Częstochowianka | I Marek Budzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | |
6 | 2024-01-07 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Szymon Rakoczy | II Marek Budzik | Sekretarz |
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- UKS MOSM Bytom
- JKS SMS Jastrzębie II
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
1 | 2024-01-05 17:00 | UKS MOSM Bytom | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Konrad Jaroszek | II Michał Janek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-05 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Michał Janek | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
3 | 2024-01-06 11:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Krzysztof Gajewski | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
4 | 2024-01-06 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS MOSM Bytom | I Michał Zatoński | II Krzysztof Gajewski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-07 11:00 | UKS MOSM Bytom | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Wojciech Ostrowski | II Jakub Wanat | Sekretarz | |
6 | 2024-01-07 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Jakub Wanat | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz |
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- BKS STAL Bielsko-Biała
- JKS SMS Jastrzębie
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- MKS Dąbrowa Górnicza
- MKS Silesia Volley Mysłowice
1 | 2023-10-05 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Michał Broniszewski | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz | |
2 | 2023-10-05 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Mirosław Rutkowski | II Marek Krupski | Sekretarz | |
3 | 2023-10-05 19:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
4 | 2023-10-12 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Krzysztof Dusza | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
5 | 2023-10-12 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | JKS SMS Jastrzębie | I Jarosław Sadowski | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
6 | 2023-10-12 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Anna Olma | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
7 | 2023-10-19 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Wojciech Targosz | II Witold Targosz | Sekretarz | |
8 | 2023-10-19 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Anna Olma | II Michał Broniszewski | Sekretarz | |
10 | 2023-10-26 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Łukasz Waloszczyk | II Michał Janek | Sekretarz | |
11 | 2023-10-26 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Joanna Kawecka | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
12 | 2023-10-26 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Przemysław Kowalski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
13 | 2023-11-09 17:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Michalina Konsek | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
14 | 2023-11-09 17:45 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Mateusz Sznicer | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
15 | 2023-11-09 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Anna Nowicka | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
16 | 2023-11-16 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Łukasz Waloszczyk | II Michał Grzegórzko | Sekretarz | |
17 | 2023-11-16 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Jacek Ostrowski | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
18 | 2023-11-16 17:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Krystian Gałaszek | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
21 | 2023-11-22 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Magdalena Dzikowska | II Marek Krupski | Sekretarz | |
19 | 2023-11-23 17:45 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Zbigniew Syguła | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
20 | 2023-11-23 17:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Klaudia Nagler-Skroban | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
9 | 2023-11-30 17:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Krystian Gałaszek | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
22 | 2023-12-07 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Agnieszka Plewniok | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
23 | 2023-12-07 19:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Marek Budzik | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
24 | 2023-12-07 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Tomasz Musiałek | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
25 | 2023-12-14 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Maciej Chudzik | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
26 | 2023-12-14 17:45 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Anna Olchawa | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
27 | 2023-12-14 17:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Marcin Gołąbek | II Marek Budzik | Sekretarz | |
28 | 2023-12-21 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | JKS SMS Jastrzębie | I Krystian Gałaszek | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
29 | 2023-12-21 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Mirosław Rutkowski | II Marek Krupski | Sekretarz | |
30 | 2023-12-21 18:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Jakub Molencki | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz |
- KS Częstochowianka
- UKS MOSM Bytom
- SiKReT Gliwice
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
1 | 2023-10-05 18:30 | KS Częstochowianka | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Aleksandra Deska | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
2 | 2023-10-05 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Monika Raj | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-05 16:45 | SiKReT Gliwice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Igor Jeziorski | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
4 | 2023-10-12 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Kamil Niezabitowski | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Mariusz Fiutek | |
5 | 2023-10-12 17:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | SiKReT Gliwice | I Jakub Ślęzak | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-12 18:30 | KS Częstochowianka | - | UKS MOSM Bytom | I Dawid Wygas | II Paulina Boś | Sekretarz | |
7 | 2023-10-19 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Igor Jeziorski | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
8 | 2023-10-19 16:45 | SiKReT Gliwice | - | KS Częstochowianka | I Marta Jastrzębowska | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
9 | 2023-10-19 18:30 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Michał Janek | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
10 | 2023-10-26 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Jakub Ślęzak | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Leszek Nowiński | |
11 | 2023-10-26 18:30 | KS Częstochowianka | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Bartosz Henel | II Rafał Pośpiech | Sekretarz | |
12 | 2023-10-26 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | SiKReT Gliwice | I Monika Raj | II Marek Lagierski | Sekretarz | |
13 | 2023-11-09 16:45 | SiKReT Gliwice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Łukasz Sosiński | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
14 | 2023-11-09 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS MOSM Bytom | I Łukasz Witkowski | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz | |
15 | 2023-11-09 17:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | KS Częstochowianka | I Krzysztof Chrostek | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
16 | 2023-11-16 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | KS Częstochowianka | I Paweł Malinowski | II Maciej Chudzik | Sekretarz Leszek Nowiński | |
17 | 2023-11-16 17:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS MOSM Bytom | I Aleksandra Pluskwik | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
18 | 2023-11-16 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | SiKReT Gliwice | I Marek Michalczyk | II Piotr Polak | Sekretarz | |
19 | 2023-11-23 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Piotr Polak | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
20 | 2023-11-23 16:45 | SiKReT Gliwice | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Krzysztof Dusza | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
21 | 2023-11-23 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | KS Częstochowianka | I Marcin Szumilas | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
24 | 2023-11-30 17:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Krzysztof Chrostek | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
22 | 2023-12-07 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | UKS MOSM Bytom | I Jakub Ślęzak | II Marcin Weiner | Sekretarz Leszek Nowiński | |
23 | 2023-12-07 18:30 | KS Częstochowianka | - | SiKReT Gliwice | I Bartosz Gołębiowski | II Paulina Boś | Sekretarz | |
25 | 2023-12-14 17:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Marek Michalczyk | II Andrzej Kuchna | Sekretarz | |
26 | 2023-12-14 18:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | KS Częstochowianka | I Dariusz Chamera | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
27 | 2023-12-14 16:45 | SiKReT Gliwice | - | UKS MOSM Bytom | I Krzysztof Chrostek | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
29 | 2023-12-20 16:30 | UKS MOSM Bytom | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Katarzyna Złotowska | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
28 | 2023-12-21 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | SiKReT Gliwice | I Jakub Ślęzak | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Jarosław Borda | |
30 | 2023-12-21 18:30 | KS Częstochowianka | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Bartosz Gołębiowski | II Adam Stępniak | Sekretarz |
- JKS SMS Jastrzębie II
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- TKKF Szczygłowice
- MKS Czechowice-Dziedzice
- MKS Bielsko-Biała
- UKS Dębowianka
- MUKS Sari Żory
N/A | 2023-09-28 | JKS SMS Jastrzębie II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
2 | 2023-09-28 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | MKS Bielsko-Biała | I Michał Grzegórzko | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
3 | 2023-09-28 18:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MUKS Sari Żory | I Grzegorz Berger | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-05 | pauzuje | - | MUKS Sari Żory | I | II | Sekretarz | |
4 | 2023-10-05 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michał Gąsiorek | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
6 | 2023-10-05 16:30 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Dawid Kozak | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-12 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
7 | 2023-10-12 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Agnieszka Plewniok | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
9 | 2023-10-12 18:00 | MUKS Sari Żory | - | MKS Bielsko-Biała | I Michał Gąsiorek | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-19 | pauzuje | - | MKS Bielsko-Biała | I | II | Sekretarz | |
10 | 2023-10-19 18:30 | UKS Dębowianka | - | MUKS Sari Żory | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
11 | 2023-10-19 17:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michał Gąsiorek | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
12 | 2023-10-19 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | TKKF Szczygłowice | I Monika Raj | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-23 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
13 | 2023-10-23 18:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Kacper Stanclik | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
14 | 2023-10-23 18:30 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Marcin Gołąbek | II Marek Budzik | Sekretarz | |
15 | 2023-10-24 18:30 | MKS Bielsko-Biała | - | UKS Dębowianka | I Kacper Stanclik | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-26 | pauzuje | - | UKS Dębowianka | I | II | Sekretarz | |
16 | 2023-10-26 17:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Bielsko-Biała | I Kamil Łyczko | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
17 | 2023-10-26 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MUKS Sari Żory | I Kamil Niezabitowski | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
18 | 2023-10-26 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Marta Jastrzębowska | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
5 | 2023-10-27 18:30 | UKS Dębowianka | - | TKKF Szczygłowice | I Ewa Mrózek | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
31 | 2023-11-02 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | MUKS Sari Żory | I Ewa Mrózek | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-09 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
19 | 2023-11-09 18:00 | MUKS Sari Żory | - | TKKF Szczygłowice | I Konrad Jaroszek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
21 | 2023-11-09 18:30 | UKS Dębowianka | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Krzysztof Szlagowski | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
22 | 2023-11-16 | pauzuje | - | JKS SMS Jastrzębie II | I | II | Sekretarz | |
23 | 2023-11-16 18:30 | UKS Dębowianka | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Ewa Mrózek | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
24 | 2023-11-16 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | TKKF Szczygłowice | I Teresa Ostrowska | II Marek Krupski | Sekretarz | |
25 | 2023-11-16 18:00 | MUKS Sari Żory | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-23 | MUKS Sari Żory | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
26 | 2023-11-23 18:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MKS Bielsko-Biała | I Kacper Stanclik | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
28 | 2023-11-23 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Paweł Malinowski | II Michał Janek | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-27 | pauzuje | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I | II | Sekretarz | |
29 | 2023-11-27 17:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | TKKF Szczygłowice | I Jacek Neyman | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
30 | 2023-11-27 18:30 | UKS Dębowianka | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-30 | MKS Bielsko-Biała | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
20 | 2023-11-30 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Magdalena Dzikowska | II Justyna Pędrys | Sekretarz | |
32 | 2023-11-30 18:00 | MUKS Sari Żory | - | UKS Dębowianka | I Michał Gąsiorek | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
33 | 2023-11-30 18:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Ewa Mrózek | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz | |
34 | 2023-12-05 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Konrad Jaroszek | II Marek Polak | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-07 | pauzuje | - | TKKF Szczygłowice | I | II | Sekretarz | |
35 | 2023-12-07 18:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Monika Raj | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
36 | 2023-12-07 16:30 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MUKS Sari Żory | I Dawid Kozak | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
37 | 2023-12-07 18:30 | UKS Dębowianka | - | MKS Bielsko-Biała | I Szymon Popow | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
8 | 2023-12-11 18:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Dębowianka | I Grzegorz Berger | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | UKS Dębowianka | I Anna Olchawa | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
1 | 2023-12-13 18:00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | UKS Dębowianka | I Paweł Malinowski | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-14 | UKS Dębowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
38 | 2023-12-14 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Teresa Ostrowska | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
39 | 2023-12-14 18:00 | MUKS Sari Żory | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
40 | 2023-12-14 18:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | TKKF Szczygłowice | I Ewa Mrózek | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-21 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I | II | Sekretarz | |
41 | 2023-12-21 18:00 | TKKF Szczygłowice | - | MUKS Sari Żory | I Marek Michalczyk | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
42 | 2023-12-21 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS Bielsko-Biała | I Tomasz Musiałek | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
43 | 2023-12-21 17:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | UKS Dębowianka | I Michał Gąsiorek | II Mirosław Tyc | Sekretarz |