II Liga Śląska Kobiet

Grupa Finał II Ligi Śląskiej Kobiet

  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS Czechowice-Dziedzice
1 2022-05-08 19:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice I Broniszewski Michał II Kowalski Przemysław Sekretarz Berger Tadeusz

Grupa o 3-cie miejsce II Ligi Śląskiej Kobiet

  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1 2022-05-14 16:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Wanat Jakub II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz Słaby Leszek

Grupa 2 - 1/2 Finału Play-Off

  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
2 2022-04-23 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Sadowski Jarosław II Wanat Jakub Sekretarz Jędraś Wojciech
1 2022-04-24 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz Wygaś Andrzej
3 2022-04-27 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I II Sekretarz

Grupa 3 - 1/2 Finału Play-Off

  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
1 2022-04-23 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Kowalski Przemysław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Szpara Otton
2 2022-04-24 18:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice I Rybak Sławomir II Boś Paulina Sekretarz Ozimiński Andrzej
3 2022-04-27 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I II Sekretarz

Grupa 1

  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • KS Częstochowianka II
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • UKS SUSZEC
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • MUKS Sari Żory II
  • SV MOSiR Zabrze
  • Angstrem UKS Blachownia
  • TKS Tychy
  • UKS Spartakus Zabrze
  • UKS TRÓJKA Mikołów
2 2021-10-09 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Spartakus Zabrze I Gajewski Krzysztof II Jędrasik Paweł Sekretarz Polak Piotr
4 2021-10-09 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - Angstrem UKS Blachownia I Kowalski Przemysław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Rutkowski Mirosław
5 2021-10-09 17:00 UKS SUSZEC - SV MOSiR Zabrze I Ostrowski Jacek II Słaby Leszek Sekretarz Karnia Łukasz
6 2021-10-09 18:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Sari Żory II I Rembielak-Kucharska Marta II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Janek Michał
1 2021-10-10 18:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS TRÓJKA Mikołów I Słaby Leszek II Adamczyk Adriana Sekretarz Kastelik Katarzyna
8 2021-10-15 17:30 MUKS Sari Żory II - UKS SUSZEC I Molencki Jakub II Olchawa Anna Sekretarz Maroszek Wojciech
12 2021-10-15 18:00 UKS Spartakus Zabrze - UKS TRÓJKA Mikołów I Kapa Piotr II Gajewski Krzysztof Sekretarz Darocha Henryk
7 2021-10-16 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz Jastrzębowska Marta
10 2021-10-16 17:00 Angstrem UKS Blachownia - KS Częstochowianka II I Welm Grzegorz II Michalik Michał Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz
11 2021-10-16 17:00 TKS Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Rutkowski Mirosław II Adamczyk Adriana Sekretarz Stadnicka Justyna
9 2021-10-17 12:00 SV MOSiR Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice I Jędrasik Paweł II Karnia Łukasz Sekretarz Dziopak Tadeusz
15 2021-10-23 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - Angstrem UKS Blachownia I Radomski Michał II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz Jędraś Wojciech
17 2021-10-23 11:00 MKS Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory II I Rutkowski Mirosław II Adamczyk Adriana Sekretarz Szpara Otton
18 2021-10-23 17:00 UKS SUSZEC - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Nowicki Robert II Targosz Wojciech Sekretarz Konsek Michalina
13 2021-10-24 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Spartakus Zabrze I Dzikowska Magdalena II Targosz Witold Sekretarz Szpara Otton
14 2021-10-24 14:00 TKS Tychy - UKS TRÓJKA Mikołów I Karnia Łukasz II Szynczewska Monika Sekretarz Nowrotek Barbara
19 2021-10-29 18:00 UKS SUSZEC - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kawalec Paweł II Olchawa Anna Sekretarz Szynczewska Monika
20 2021-10-30 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice I Rybak Sławomir II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Ozimiński Andrzej
22 2021-10-30 16:30 SV MOSiR Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Zatoński Michał II Pordzik Michał Sekretarz Słaby Leszek
23 2021-10-30 19:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS TRÓJKA Mikołów I Wolszczyniak Ireneusz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Adamczyk Ryszard
24 2021-10-30 17:00 TKS Tychy - UKS Spartakus Zabrze I Włodyka Włodzimierz II Gałaszek Krystian Sekretarz Janek Michał
26 2021-11-05 18:00 UKS Spartakus Zabrze - Angstrem UKS Blachownia I Gajewski Krzysztof II Fiutek Mariusz Sekretarz Jędrasik Paweł
27 2021-11-06 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - SV MOSiR Zabrze I Jaroszek Konrad II Cieślik Benedykt Sekretarz Janek Michał
28 2021-11-06 15:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory II I Gajda Mateusz II Pordzik Michał Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
30 2021-11-06 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS SUSZEC I Nowicki Robert II Wygaś Andrzej Sekretarz Szpara Otton
25 2021-11-07 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - TKS Tychy I Adamczyk Adriana II Krupski Marek Sekretarz Stadnicka Justyna
29 2021-11-07 13:00 KS Częstochowianka II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Wolszczyniak Ireneusz II Dobrzański Marcin Sekretarz Ozimiński Andrzej
34 2021-11-12 17:00 MUKS Sari Żory II - UKS TRÓJKA Mikołów I Pordzik Michał II Radomski Michał Sekretarz Jędraś Wojciech
32 2021-11-13 17:00 UKS SUSZEC - KS Częstochowianka II I Słaby Leszek II Konar Bartosz Sekretarz Janek Michał
33 2021-11-13 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Michalik Michał II Rybak Sławomir Sekretarz Ozimiński Andrzej
35 2021-11-13 16:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Spartakus Zabrze I Sadowski Jarosław II Kapa Piotr Sekretarz Sadowski II Jarosław
31 2021-11-14 11:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Gałaszek Krystian II Molencki Jakub Sekretarz Kaleta Piotr
36 2021-11-14 17:00 Angstrem UKS Blachownia - TKS Tychy I Redlarski Mateusz II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz Dana Tadeusz
41 2021-11-20 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS SUSZEC I Jaroszek Konrad II Hawryło Katarzyna Sekretarz Karnia Łukasz
37 2021-11-21 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - Angstrem UKS Blachownia I Adamczyk Adriana II Targosz Witold Sekretarz Kowalski Przemysław
40 2021-11-21 11:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS TRÓJKA Mikołów I Chudzik Maciej II Skowroński Grzegorz Sekretarz Bednik Ryszard
47 2021-11-26 18:00 MUKS Sari Żory II - TKS Tychy I Kilijański Bartosz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz Darocha Henryk
44 2021-11-27 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Adamczyk Adriana II Kawalec Paweł Sekretarz Szpara Otton
45 2021-11-27 16:00 UKS SUSZEC - UKS TRÓJKA Mikołów I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz Sadowski II Jarosław
46 2021-11-27 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Spartakus Zabrze I Słaby Leszek II Jaroszek Konrad Sekretarz Kaleta Piotr
43 2021-11-28 14:00 KS Częstochowianka II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Rembielak-Kucharska Marta II Boś Paulina Sekretarz Adamczyk Ryszard
48 2021-11-28 17:30 SV MOSiR Zabrze - Angstrem UKS Blachownia I Karnia Łukasz II Syguła Zbigniew Sekretarz Cieślik Wiesław
50 2021-12-03 19:00 Angstrem UKS Blachownia - MUKS Sari Żory II I Welm Grzegorz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Dana Tadeusz
52 2021-12-03 18:00 UKS Spartakus Zabrze - UKS SUSZEC I Karnia Łukasz II Ostrowski Bartosz Sekretarz Cieślik Wiesław
51 2021-12-04 17:00 TKS Tychy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Ostrowski Wojciech II Lagierski Marek Sekretarz Sadowski Jarosław
53 2021-12-04 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS TRÓJKA Mikołów I Grzegórzko Michał II Weiner Marcin Sekretarz Szumilas Marcin
49 2021-12-05 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - SV MOSiR Zabrze I Dzikowska Magdalena II Wygaś Andrzej Sekretarz Szpara Otton
60 2021-12-10 18:00 MUKS Sari Żory II - SV MOSiR Zabrze I Kawalec Paweł II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz Hawryło Katarzyna
55 2021-12-11 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Gajda Mateusz II Gołąbek Marcin Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
57 2021-12-11 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Spartakus Zabrze I Sładczyk Dawid II Cyran Janusz Sekretarz Berger Tadeusz
58 2021-12-11 16:00 UKS SUSZEC - TKS Tychy I Szumilas Marcin II Słaby Leszek Sekretarz Krupski Marek
59 2021-12-11 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Angstrem UKS Blachownia I Kaczmarzyk Grzegorz II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Rychlewski Przemysław
56 2021-12-12 14:00 KS Częstochowianka II - UKS TRÓJKA Mikołów I Gajewski Krzysztof II Fiutek Mariusz Sekretarz Zatoński Michał
65 2021-12-17 18:00 UKS Spartakus Zabrze - KS Częstochowianka II I Borda Jarosław II Fiutek Mariusz Sekretarz Zatoński Michał
62 2021-12-18 16:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Karnia Łukasz II Dusza Krzysztof Sekretarz Dziopak Tadeusz
64 2021-12-18 17:00 TKS Tychy - MKS Czechowice-Dziedzice I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz Berger Tadeusz
66 2021-12-18 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Zatoński Michał II Sadowski Jarosław Sekretarz Janek Michał
38 2021-12-19 11:00 TKS Tychy - SV MOSiR Zabrze I Gałaszek Krystian II Syguła Zbigniew Sekretarz Bednik Ryszard
61 2021-12-19 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Sari Żory II I Słaby Leszek II Broniszewski Michał Sekretarz Berger Tadeusz
67 2022-01-06 11:00 UKS TRÓJKA Mikołów - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Polak Piotr II Wajant Anna Sekretarz Cieślik Wiesław
100 2022-01-08 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Sari Żory II I Kuchna Andrzej II Król Piotr Sekretarz Nowrotek Barbara
68 2022-01-14 18:00 UKS Spartakus Zabrze - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Wajant Anna II Gajda Mateusz Sekretarz Darocha Henryk
69 2022-01-15 17:00 TKS Tychy - KS Częstochowianka II I Jędrasik Paweł II Gałaszek Krystian Sekretarz Zając Elżbieta
70 2022-01-15 17:00 Angstrem UKS Blachownia - MKS Czechowice-Dziedzice I Pęcherzewski Andrzej II Zyskowska Agnieszka Sekretarz Ozimiński Andrzej
71 2022-01-15 16:30 SV MOSiR Zabrze - UKS SUSZEC I Pordzik Michał II Hawryło Katarzyna Sekretarz Janek Michał
39 2022-01-20 18:00 UKS Spartakus Zabrze - MUKS Sari Żory II I Gajewski Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz Polak Piotr
85 2022-01-20 19:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS SUSZEC I Kawalec Paweł II Tyc Mirosław Sekretarz Stadnicka Justyna
72 2022-01-21 18:00 MUKS Sari Żory II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Król Piotr II Gajda Mateusz Sekretarz Karnia Łukasz
77 2022-01-22 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TKS Tychy I Pordzik Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
78 2022-01-22 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Spartakus Zabrze I Cieślik Benedykt II Syguła Zbigniew Sekretarz Nowrotek Barbara
73 2022-01-23 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Adamczyk Adriana II Kastelik Katarzyna Sekretarz Szpara Otton
89 2022-01-23 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - Angstrem UKS Blachownia I Fiutek Mariusz II Skowroński Grzegorz Sekretarz Słaby Leszek
21 2022-01-25 16:30 MUKS Sari Żory II - KS Częstochowianka II I Sikora Bogumił II Targosz Wojciech Sekretarz Szpara Otton
80 2022-01-29 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - TKS Tychy I Ostrowski Jacek II Kuchna Andrzej Sekretarz Michalczyk Marek
82 2022-01-29 16:30 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka II I Witkowski Łukasz II Neyman Jacek Sekretarz Nowiński Leszek
83 2022-01-29 18:00 MUKS Sari Żory II - MKS Czechowice-Dziedzice I Sładczyk Dawid II Adamczyk Adriana Sekretarz Berger Tadeusz
84 2022-01-29 18:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS SUSZEC I Redlarski Mateusz II Michalik Michał Sekretarz Dana Tadeusz
74 2022-02-04 18:00 UKS SUSZEC - MUKS Sari Żory II I Kowalski Przemysław II Berger Grzegorz Sekretarz Targosz Witold
90 2022-02-04 18:00 UKS Spartakus Zabrze - TKS Tychy I Molencki Jakub II Konar Bartosz Sekretarz Słaby Leszek
86 2022-02-05 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Ściga Marek II Dzikowska Magdalena Sekretarz Berger Tadeusz
87 2022-02-05 15:00 KS Częstochowianka II - MUKS Sari Żory II I Szopa Małgorzata II Kucharski Artur Sekretarz Bednarek Ewa
88 2022-02-05 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - SV MOSiR Zabrze I Pordzik Michał II Neyman Jacek Sekretarz Jędraś Wojciech
93 2022-02-11 19:00 SV MOSiR Zabrze - UKS TRÓJKA Mikołów I Polak Piotr II Zatoński Michał Sekretarz Cieślik Wiesław
94 2022-02-11 18:30 MUKS Sari Żory II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Hawryło Katarzyna II Wajant Anna Sekretarz Grabania Zuzanna
92 2022-02-12 17:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS Spartakus Zabrze I Szopa Małgorzata II Pośpiech Rafał Sekretarz Bednarek Ewa
95 2022-02-12 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka II I Borda Jarosław II Sadowski Jarosław Sekretarz Bednik Ryszard
96 2022-02-12 17:00 UKS SUSZEC - MKS Czechowice-Dziedzice I Gajewski Krzysztof II Gałaszek Krystian Sekretarz Plewniok Agnieszka
76 2022-02-24 18:30 KS Częstochowianka II - Angstrem UKS Blachownia I Welm Grzegorz II Wygas Dawid Sekretarz Ozimiński Andrzej
101 2022-02-25 18:00 UKS Spartakus Zabrze - SV MOSiR Zabrze I Gajewski Krzysztof II Karnia Łukasz Sekretarz Darocha Henryk
98 2022-02-26 18:00 KS Częstochowianka II - UKS SUSZEC I Rychlewski Przemysław II Fortuna Bartłomiej Sekretarz Adamczyk Ryszard
99 2022-02-26 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Bober Bogusław II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Rakoczy Szymon
81 2022-02-27 17:00 Angstrem UKS Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Redlarski Mateusz II Michalik Michał Sekretarz Ozimiński Andrzej
97 2022-02-27 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice I Olma Anna II Dzikowska Magdalena Sekretarz Kowalski Przemysław
105 2022-03-03 17:30 MUKS Sari Żory II - UKS Spartakus Zabrze I Budzik Marek II Maroszek Wojciech Sekretarz Berger Tadeusz
103 2022-03-05 17:00 Angstrem UKS Blachownia - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Wygas Dawid II Szopa Małgorzata Sekretarz Zyskowska Agnieszka
104 2022-03-05 16:30 SV MOSiR Zabrze - TKS Tychy I Polak Marek II Pordzik Michał Sekretarz Sadowski II Jarosław
106 2022-03-05 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Wanat Jakub II Molencki Jakub Sekretarz Janek Michał
107 2022-03-05 17:00 UKS SUSZEC - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Adamczyk Adriana II Kawalec Paweł Sekretarz Bednik Ryszard
79 2022-03-07 17:30 UKS Spartakus Zabrze - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Molencki Jakub II Jędrasik Paweł Sekretarz Jaroszek Konrad
3 2022-03-11 16:00 KS Częstochowianka II - TKS Tychy I Wygas Dawid II Kucharski Artur Sekretarz Adamczyk Ryszard
112 2022-03-11 18:00 UKS Spartakus Zabrze - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Domagała Bogusz II Dusza Krzysztof Sekretarz Darocha Henryk
110 2022-03-12 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Czechowice-Dziedzice I Pordzik Michał II Jaroszek Konrad Sekretarz Radomski Michał
111 2022-03-12 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS SUSZEC I Zatoński Michał II Domagała Bogusz Sekretarz Cieślik Wiesław
113 2022-03-12 17:00 TKS Tychy - MUKS Sari Żory II I Kawalec Paweł II Szumilas Marcin Sekretarz Niezabitowski Kamil
114 2022-03-12 17:00 Angstrem UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze I Fortuna Bartłomiej II Michalik Michał Sekretarz Adamczyk Ryszard
109 2022-03-13 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka II I Adamczyk Adriana II Dzikowska Magdalena Sekretarz Szpara Otton
91 2022-03-17 17:00 TKS Tychy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Berger Grzegorz II Bulanda Sylwia Sekretarz Słaby Leszek
116 2022-03-18 18:00 MUKS Sari Żory II - Angstrem UKS Blachownia I Kawalec Paweł II Kowalski Przemysław Sekretarz Darocha Henryk
117 2022-03-19 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TKS Tychy I Polak Piotr II Zatoński Michał Sekretarz Janek Michał
118 2022-03-19 17:00 UKS SUSZEC - UKS Spartakus Zabrze I Berger Grzegorz II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Szpara Otton
119 2022-03-19 17:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice I Kawalec Paweł II Pordzik Michał Sekretarz Cieślik Wiesław
120 2022-03-19 17:00 KS Częstochowianka II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Rychlewski Przemysław II Zyskowska Agnieszka Sekretarz Dana Tadeusz
126 2022-03-19 16:30 SV MOSiR Zabrze - MUKS Sari Żory II I Neyman Jacek II Błachuciński Rafał Sekretarz Darocha Henryk
122 2022-03-20 12:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Częstochowianka II I Adamczyk Adriana II Zębalski Marcin Sekretarz Macek Agata
16 2022-03-21 18:30 KS Częstochowianka II - SV MOSiR Zabrze I Welm Grzegorz II Pośpiech Rafał Sekretarz Rybak Sławomir
75 2022-03-25 18:00 MKS Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze I Kuśmierski Janusz II Kowalski Przemysław Sekretarz Kastelik Katarzyna
54 2022-03-26 17:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka II I Kawalec Paweł II Kowalski Przemysław Sekretarz Targosz Witold
63 2022-03-26 17:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS SUSZEC I Kucharski Artur II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Ozimiński Andrzej
42 2022-03-27 KS Częstochowianka II - MKS Czechowice-Dziedzice I Włodyka Włodzimierz II Ściga Marek Sekretarz Berger Tadeusz
108 2022-03-27 11:00 MKS Czechowice-Dziedzice - KS Częstochowianka II I Ściga Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Berger Tadeusz
102 2022-04-01 17:00 TKS Tychy - Angstrem UKS Blachownia I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz Cieślik Wiesław
123 2022-04-01 18:00 UKS Spartakus Zabrze - MKS Czechowice-Dziedzice I Wróbel Mateusz II Pordzik Michał Sekretarz Darocha Henryk
115 2022-04-02 16:30 SV MOSiR Zabrze - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Ostrowski Jacek II Bober Bogusław Sekretarz Sadowski II Jarosław
124 2022-04-02 17:00 TKS Tychy - UKS SUSZEC I Lasok Martyna II Kowalski Przemysław Sekretarz Słaby Leszek
125 2022-04-02 17:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Fortuna Bartłomiej II Zyskowska Agnieszka Sekretarz Ozimiński Andrzej
121 2022-04-03 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Rutkowski Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Szpara Otton
127 2022-04-08 18:00 MUKS Sari Żory II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kawalec Paweł II Molencki Jakub Sekretarz Rakoczy Szymon
130 2022-04-08 19:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TKS Tychy I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz Szpara Otton
129 2022-04-09 UKS SUSZEC - Angstrem UKS Blachownia I Kilijański Bartosz II Gołąbek Marcin Sekretarz Balcarek Paulina
131 2022-04-09 17:00 KS Częstochowianka II - UKS Spartakus Zabrze I Kucharski Artur II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Adamczyk Ryszard
132 2022-04-09 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS TRÓJKA Mikołów I Olma Anna II Ściga Marek Sekretarz Prudel Dorota
128 2022-04-10 16:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SV MOSiR Zabrze I Borda Jarosław II Ostrowski Wojciech Sekretarz Zeliasz-Nguyen Dominik