I Liga Śląska Liga Mężczyzn

Grupa 1

  • JAWOR Mineral AZS Częstochowa
  • Talent Sferawent Cieszyn
  • LKS Olimpia Włodowice
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • KS Rudziniec
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • MKSR Pyskowice
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
  • SK Górnik Radlin
  • KS Płomień Przystajń
  • UKS TRÓJKA Mikołów
  • KS AZS Rafako Racibórz
3 2020-09-25 20:30 LKS Olimpia Włodowice - KS Płomień Przystajń I Sznicer Mateusz II Górski Mateusz Sekretarz Wróbel Mateusz
5 2020-09-25 19:00 KS Rudziniec - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Chudzik Maciej II Hawryło Katarzyna Sekretarz Darocha Henryk
2 2020-09-26 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów I Szlagowski Krzysztof II Berger Tadeusz Sekretarz Przebinda Weronika
4 2020-09-26 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin I Syguła Zbigniew II Fiutek Mariusz Sekretarz Zając Elżbieta
10 2020-10-02 19:00 SK Górnik Radlin - LKS Olimpia Włodowice I Olma Anna II Nowicki Robert Sekretarz Targosz Witold
8 2020-10-03 17:00 MKSR Pyskowice - KS Rudziniec I Nagler-Skroban Klaudia II Paprzycki Piotr Sekretarz Zatoński Michał
9 2020-10-03 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno I Dobrzański Marcin II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Dana Tadeusz
11 2020-10-03 16:30 KS Płomień Przystajń - Talent Sferawent Cieszyn I Rembielak-Kucharska Marta II Kucharski Artur Sekretarz Ozimiński Andrzej
13 2020-10-09 20:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów I Kapica Paweł II Szopa Małgorzata Sekretarz Ozimiński Andrzej
16 2020-10-09 19:30 LKS Olimpia Włodowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Malara Szymon II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Darocha Henryk
15 2020-10-10 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin I Włodyka Włodzimierz II Berger Tadeusz Sekretarz Szpara Otton
17 2020-10-10 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - MKSR Pyskowice I Sznicer Mateusz II Maroszek Wojciech Sekretarz Wajant Anna
23 2020-10-16 18:00 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz I Budzik Marek II Dusza Krzysztof Sekretarz Gołąbek Marcin
20 2020-10-17 12:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Boś Paulina II Kasprzyk Wojciech Sekretarz Fujarska Michalina
22 2020-10-17 15:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Talent Sferawent Cieszyn I Rybak Sławomir II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Kucharski Artur
91 2020-10-17 16:00 KS Płomień Przystajń - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Kapica Paweł II Michalik Michał Sekretarz Dana Tadeusz
29 2020-10-23 18:45 LKS Olimpia Włodowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kisiel jr Marek II Borda Jarosław Sekretarz Darocha Henryk
30 2020-10-24 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec I Zeliasz-Nguyen Dominik II Cieślik Benedykt Sekretarz Bratek Monika
18 2020-10-30 19:00 KS Rudziniec - Hemarpol Norwid Częstochowa I Paprzycki Piotr II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz Gajda Mateusz
32 2020-11-06 19:00 KS Rudziniec - LKS Olimpia Włodowice I Polak Marek II Dusza Krzysztof Sekretarz Gajda Mateusz
31 2020-11-07 15:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Wolszczyniak Ireneusz II Kucharski Artur Sekretarz Adamczyk Ryszard
35 2020-11-07 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS TRÓJKA Mikołów I Dobrzański Marcin II Rybak Sławomir Sekretarz Michalik Michał
36 2020-11-07 17:00 SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń I Weiner Marcin II Kuśmierski Janusz Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
25 2020-11-11 17:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - KS Płomień Przystajń I Pęcherzewski Andrzej II Rybak Sławomir Sekretarz Adamczyk Ryszard
73 2020-11-11 14:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kucharski Artur II Kapica Paweł Sekretarz Rychlewski Przemysław
38 2020-11-14 16:00 KS Płomień Przystajń - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Pęcherzewski Andrzej II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Dana Tadeusz
39 2020-11-14 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MKSR Pyskowice I Ostrowski Bartosz II Kilijański Bartosz Sekretarz Żymła Mateusz
40 2020-11-14 15:00 KS AZS Rafako Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa I Nagler-Skroban Klaudia II Paprzycki Piotr Sekretarz Gajda Mateusz
41 2020-11-14 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - KS Rudziniec I Sładczyk Dawid II Nowicki Robert Sekretarz Adamczyk Adriana
42 2020-11-14 16:00 LKS Olimpia Włodowice - UKS Jedynka Jaworzno I Obłój Wojciech II Wajant Anna Sekretarz Jędrasik Paweł
28 2020-11-17 19:00 Talent Sferawent Cieszyn - MKSR Pyskowice I Kastelik Katarzyna II Cyran Janusz Sekretarz Stadnicka Justyna
43 2020-11-20 19:45 LKS Olimpia Włodowice - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Kisiel jr Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz Polak Piotr
45 2020-11-20 19:00 KS Rudziniec - KS AZS Rafako Racibórz I Borda Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz Cieślik Wiesław
34 2020-11-21 17:00 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz I Sadowski Jarosław II Cieślik Benedykt Sekretarz Bednik Ryszard
44 2020-11-21 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Talent Sferawent Cieszyn I Zeliasz-Nguyen Dominik II Kisiel Natalia Sekretarz Zając Elżbieta
48 2020-11-21 17:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin I Rybak Sławomir II Kucharski Artur Sekretarz Dana Tadeusz
50 2020-11-27 19:30 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice I Bober Bogusław II Dusza Krzysztof Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
51 2020-11-27 19:30 KS Płomień Przystajń - Hemarpol Norwid Częstochowa I Boś Paulina II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Dana Tadeusz
49 2020-11-28 15:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Jędrys-Szynkiel Urszula II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Dana Tadeusz
52 2020-11-28 17:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Rudziniec I Polak Marek II Lasok Martyna Sekretarz Zając Elżbieta
53 2020-11-28 15:00 KS AZS Rafako Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno I Kastelik Katarzyna II Rutkowski Mirosław Sekretarz Jaroszek Konrad
54 2020-11-28 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - LKS Olimpia Włodowice I Włodyka Włodzimierz II Berger Tadeusz Sekretarz Szpara Otton
7 2020-12-02 18:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Wolszczyniak Ireneusz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Dana Tadeusz
58 2020-12-04 19:15 KS Rudziniec - KS Płomień Przystajń I Zeliasz-Nguyen Dominik II Ostrowski Bartosz Sekretarz Cieślik Wiesław
57 2020-12-05 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - UKS TRÓJKA Mikołów I Sadowski Jarosław II Kuchna Andrzej Sekretarz Bednik Ryszard
60 2020-12-05 17:00 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Dusza Krzysztof II Syguła Zbigniew Sekretarz Gajewski Krzysztof
55 2020-12-06 16:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - Talent Sferawent Cieszyn I Kapica Paweł II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz Adamczyk Ryszard
56 2020-12-06 11:00 LKS Olimpia Włodowice - KS AZS Rafako Racibórz I Górski Mateusz II Słaby Leszek Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz
26 2020-12-08 19:00 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów I Kuśmierski Janusz II Budzik Marek Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
1 2020-12-09 19:30 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz I Dobrzański Marcin II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Ozimiński Andrzej
61 2020-12-11 19:45 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - MKSR Pyskowice I Rybak Sławomir II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz Adamczyk Ryszard
62 2020-12-12 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kisiel jr Marek II Kucharski Artur Sekretarz Dana Tadeusz
63 2020-12-12 17:00 SK Górnik Radlin - KS Rudziniec I Janeczek Igor II Sadowski Jarosław Sekretarz Bednik Ryszard
64 2020-12-12 16:00 KS Płomień Przystajń - UKS Jedynka Jaworzno I Michalik Michał II Stępniak Adam Sekretarz Rembielak-Kucharska Marta
65 2020-12-12 17:00 UKS TRÓJKA Mikołów - LKS Olimpia Włodowice I Ostrowski Bartosz II Cieślik Benedykt Sekretarz Zając Elżbieta
66 2020-12-12 15:30 KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn I Paprzycki Piotr II Kuśmierski Janusz Sekretarz Jędraś Wojciech
70 2020-12-15 20:00 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno I Paprzycki Piotr II Dusza Krzysztof Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
6 2020-12-19 12:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - MKSR Pyskowice I Jędrys-Szynkiel Urszula II Boś Paulina Sekretarz Ozimiński Andrzej
67 2020-12-19 18:00 KS AZS Rafako Racibórz - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Sadowski Jarosław II Słaby Leszek Sekretarz Jędraś Wojciech
68 2020-12-19 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - Talent Sferawent Cieszyn I Berger Tadeusz II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Szpara Otton
69 2020-12-19 16:00 KS Płomień Przystajń - LKS Olimpia Włodowice I Wolszczyniak Ireneusz II Kasprzyk Wojciech Sekretarz Stępniak Adam
71 2020-12-19 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - KS Rudziniec I Pośpiech Rafał II Kucharski Artur Sekretarz Dana Tadeusz
27 2021-01-13 18:30 KS AZS Rafako Racibórz - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Polak Marek II Chudzik Maciej Sekretarz Jędraś Wojciech
81 2021-01-15 19:30 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn I Gołąbek Marcin II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
14 2021-01-16 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - KS Płomień Przystajń I Sadowski Jarosław II Słaby Leszek Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
37 2021-01-17 12:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - SK Górnik Radlin I Wolszczyniak Ireneusz II Kasprzyk Wojciech Sekretarz Dana Tadeusz
85 2021-01-22 18:50 KS Rudziniec - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Chudzik Maciej II Fiutek Mariusz Sekretarz Dusza Krzysztof
86 2021-01-23 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa I Ostrowski Bartosz II Król Piotr Sekretarz Darocha Henryk
87 2021-01-23 16:00 LKS Olimpia Włodowice - MKSR Pyskowice I Kucharski Artur II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Adamczyk Ryszard
88 2021-01-23 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Kastelik Katarzyna II Sikora Bogumił Sekretarz Adamczyk Adriana
89 2021-01-23 16:00 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin I Gołąbek Marcin II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Sadowski II Jarosław
90 2021-01-23 15:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KS Płomień Przystajń I Sznicer Mateusz II Maroszek Wojciech Sekretarz Zając Elżbieta
21 2021-01-24 12:00 MKSR Pyskowice - LKS Olimpia Włodowice I Syguła Zbigniew II Obłój Wojciech Sekretarz Bednik Ryszard
59 2021-01-24 12:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin I Kapica Paweł II Szopa Małgorzata Sekretarz Dana Tadeusz
95 2021-01-29 19:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice I Jędrys-Szynkiel Urszula II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Ozimiński Andrzej
96 2021-01-29 18:50 KS Rudziniec - UKS Jedynka Jaworzno I Janeczek Igor II Kuchna Andrzej Sekretarz Darocha Henryk
92 2021-01-30 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - SK Górnik Radlin I Bułakowski Dawid II Cieślik Benedykt Sekretarz Zając Elżbieta
93 2021-01-30 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - KS AZS Rafako Racibórz I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Dana Tadeusz
94 2021-01-30 17:00 MKSR Pyskowice - Talent Sferawent Cieszyn I Gołąbek Marcin II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Zatoński Michał
74 2021-02-05 18:50 KS Rudziniec - MKSR Pyskowice I Kapa Piotr II Grzegórzko Michał Sekretarz Darocha Henryk
76 2021-02-05 20:30 LKS Olimpia Włodowice - SK Górnik Radlin I Syguła Zbigniew II Górski Mateusz Sekretarz Dusza Krzysztof
75 2021-02-06 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Polak Marek II Słaby Leszek Sekretarz Fiutek Mariusz
77 2021-02-06 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - KS Płomień Przystajń I Kastelik Katarzyna II Nowicka Anna Sekretarz Berger Tadeusz
78 2021-02-06 16:00 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów I Paprzycki Piotr II Kuśmierski Janusz Sekretarz Jędraś Wojciech
84 2021-02-12 19:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Rudziniec I Boś Paulina II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Dana Tadeusz
79 2021-02-13 17:00 UKS TRÓJKA Mikołów - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Rutkowski Mirosław II Kastelik Katarzyna Sekretarz Targosz Witold
80 2021-02-13 16:00 KS Płomień Przystajń - KS AZS Rafako Racibórz I Pęcherzewski Andrzej II Michalik Michał Sekretarz Dana Tadeusz
82 2021-02-13 15:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - LKS Olimpia Włodowice I Rybak Sławomir II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Ozimiński Andrzej
83 2021-02-13 18:15 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno I Dusza Krzysztof II Kapa Piotr Sekretarz Karnia Łukasz
33 2021-02-14 14:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Talent Sferawent Cieszyn I Kapica Paweł II Kasprzyk Wojciech Sekretarz Fujarska Michalina
98 2021-02-19 19:30 LKS Olimpia Włodowice - KS Rudziniec I Dobrzański Marcin II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Ozimiński Andrzej
100 2021-02-20 18:00 KS AZS Rafako Racibórz - MKSR Pyskowice I Neyman Jacek II Maroszek Wojciech Sekretarz Jędraś Wojciech
102 2021-02-20 17:00 KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin I Kasprzyk Wojciech II Dobrzański Marcin Sekretarz Adamczyk Ryszard
12 2021-02-22 20:10 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz I Targosz Wojciech II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Szpara Otton
46 2021-02-25 20:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów I Stępniak Adam II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz
103 2021-02-27 17:00 SK Górnik Radlin - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Górski Mateusz II Nowiński Leszek Sekretarz Wróbel Mateusz
104 2021-02-27 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - KS Płomień Przystajń I Pęcherzewski Andrzej II Rybak Sławomir Sekretarz Dana Tadeusz
105 2021-02-27 17:00 MKSR Pyskowice - UKS TRÓJKA Mikołów I Dusza Krzysztof II Kisiel Natalia Sekretarz Sadowski II Jarosław
106 2021-02-27 15:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz I Kucharski Artur II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Ozimiński Andrzej
108 2021-02-27 12:00 UKS Jedynka Jaworzno - LKS Olimpia Włodowice I Słaby Leszek II Fiutek Mariusz Sekretarz Macek Agata
114 2021-03-02 19:00 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Nagler-Skroban Klaudia II Dusza Krzysztof Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
19 2021-03-03 19:45 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - KS Rudziniec I Kaczmarzyk Grzegorz II Boś Paulina Sekretarz Adamczyk Ryszard
113 2021-03-05 19:30 KS Płomień Przystajń - MKSR Pyskowice I Michalik Michał II Kapica Paweł Sekretarz Rembielak-Kucharska Marta
47 2021-03-06 18:00 MKSR Pyskowice - KS Płomień Przystajń I Sadowski Jarosław II Kapa Piotr Sekretarz Dusza Krzysztof
109 2021-03-06 15:00 JAWOR Mineral AZS Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice I Wolszczyniak Ireneusz II Kapica Paweł Sekretarz Dana Tadeusz
111 2021-03-06 15:00 KS AZS Rafako Racibórz - KS Rudziniec I Budzik Marek II Szynczewska Monika Sekretarz Jędraś Wojciech
24 2021-03-10 19:30 KS Płomień Przystajń - UKS TRÓJKA Mikołów I Kasprzyk Wojciech II Michalik Michał Sekretarz Dana Tadeusz
107 2021-03-10 19:00 KS Rudziniec - Talent Sferawent Cieszyn I Kisiel Natalia II Słaby Leszek Sekretarz Strugała Tomasz
118 2021-03-12 18:50 KS Rudziniec - UKS TRÓJKA Mikołów I Kapa Piotr II Paprzycki Piotr Sekretarz Szumilas Marcin
120 2021-03-12 20:00 LKS Olimpia Włodowice - Talent Sferawent Cieszyn I Syguła Zbigniew II Słaby Leszek Sekretarz Gałaszek Krystian
115 2021-03-13 15:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Rybak Sławomir II Kapica Paweł Sekretarz Dana Tadeusz
116 2021-03-13 17:00 MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin I Nowiński Leszek II Syguła Zbigniew Sekretarz Kaleta Piotr
117 2021-03-13 12:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Płomień Przystajń I Michalik Michał II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Ozimiński Andrzej
119 2021-03-13 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - KS AZS Rafako Racibórz I Lasok Martyna II Fiutek Mariusz Sekretarz Błachuciński Rafał
72 2021-03-14 12:00 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Borda Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz Sadowski II Jarosław
101 2021-03-15 18:15 UKS TRÓJKA Mikołów - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Drabik Marek II Borda Jarosław Sekretarz Zając Elżbieta
110 2021-03-16 19:00 Talent Sferawent Cieszyn - UKS Jedynka Jaworzno I Sładczyk Dawid II Dusza Krzysztof Sekretarz Kawecka Joanna
99 2021-03-17 19:00 Talent Sferawent Cieszyn - Hemarpol Norwid Częstochowa I Sikora Bogumił II Sładczyk Dawid Sekretarz Berger Tadeusz
125 2021-03-19 19:00 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa I Drabik Marek II Kuśmierski Janusz Sekretarz Łyczko Kamil
121 2021-03-20 18:00 Talent Sferawent Cieszyn - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Sikora Bogumił II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Berger Tadeusz
123 2021-03-20 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Ostrowski Bartosz Sekretarz Zając Elżbieta
124 2021-03-20 16:00 KS Płomień Przystajń - KS Rudziniec I Kaczmarzyk Grzegorz II Dobrzański Marcin Sekretarz Boś Paulina
126 2021-03-20 12:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - MKSR Pyskowice I Kucharski Artur II Stępniak Adam Sekretarz Rembielak-Kucharska Marta
112 2021-03-21 12:00 UKS TRÓJKA Mikołów - Hemarpol Norwid Częstochowa I Sadowski Jarosław II Syguła Zbigniew Sekretarz Zatoński Michał
122 2021-03-21 17:30 KS AZS Rafako Racibórz - LKS Olimpia Włodowice I Polak Marek II Dusza Krzysztof Sekretarz Jędraś Wojciech
97 2021-03-23 19:00 UKS Jedynka Jaworzno - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Sadowski Jarosław II Wajant Anna Sekretarz Macek Agata
128 2021-03-25 19:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Kucharski Artur II Szopa Małgorzata Sekretarz Ozimiński Andrzej
129 2021-03-26 18:50 KS Rudziniec - SK Górnik Radlin I Skowroński Grzegorz II Dusza Krzysztof Sekretarz Gajda Mateusz
132 2021-03-26 19:00 Talent Sferawent Cieszyn - KS AZS Rafako Racibórz I Kastelik Katarzyna II Nowicki Robert Sekretarz Olma Anna
127 2021-03-27 18:00 MKSR Pyskowice - JAWOR Mineral AZS Częstochowa I Zeliasz-Nguyen Dominik II Wulczyńska Monika Sekretarz Konar Bartosz
130 2021-03-27 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - KS Płomień Przystajń I Kuchna Andrzej II Cieślik Benedykt Sekretarz Macek Agata
131 2021-03-27 19:00 LKS Olimpia Włodowice - UKS TRÓJKA Mikołów I Borda Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz Jędrasik Paweł