Tabele wyników minisiatkówki
Single Dziewcząt
Single Chłopców
Dwójki Dziewcząt
Dwójki Chłopców
Trójki Dziewcząt
Trójki Chłopców
Czwórki Dziewcząt
Czwórki Chłopców
Etap 6
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | JKS SMS Jastrzębie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | MKS Czechowice-Dziedzice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MOSM Tychy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2024-06-02 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:0 |
2 | 2024-06-02 | JKS SMS Jastrzębie | - | MOSM Tychy | 0:0 |
3 | 2024-06-02 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MOSM Tychy | 0:0 |
4 | 2024-06-02 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:0 |
5 | 2024-06-02 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:0 |
6 | 2024-06-02 | MOSM Tychy | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:0 |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MUKS Michałkowice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2024-06-02 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:0 |
2 | 2024-06-02 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MUKS Michałkowice | 0:0 |
3 | 2024-06-02 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | MUKS Michałkowice | 0:0 |
4 | 2024-06-02 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:0 |
5 | 2024-06-02 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:0 |
6 | 2024-06-02 | MUKS Michałkowice | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:0 |
Etap 5
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 90 | 20 |
2 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 3 | 5 | 2 | 4 | 2 | 66 | 72 |
3 | TS Volley Rybnik II | 3 | 4 | 1 | 2 | 5 | 68 | 93 |
4 | MUKS Michałkowice II | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | 59 | 98 |
1 | 2024-05-12 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 2:0 (15:3, 15:3) |
2 | 2024-05-12 | TS Volley Rybnik II | - | MUKS Michałkowice II | 2:1 (12:15, 15:12, 11:6) |
3 | 2024-05-12 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | MUKS Michałkowice II | 2:0 (15:12, 15:8) |
4 | 2024-05-12 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | TS Volley Rybnik II | 2:0 (15:4, 15:4) |
5 | 2024-05-12 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:2 (11:15, 11:15) |
6 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (3:15, 3:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 90 | 33 |
2 | MKS Czechowice-Dziedzice | 3 | 5 | 2 | 4 | 3 | 77 | 76 |
3 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 3 | 4 | 1 | 3 | 4 | 78 | 77 |
4 | MUKS Michałkowice III | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 31 | 90 |
1 | 2024-05-12 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | MUKS Michałkowice III | 2:0 (15:1, 15:4) |
2 | 2024-05-12 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 1:2 (9:15, 15:8, 9:11) |
3 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice III | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:2 (5:15, 8:15) |
4 | 2024-05-12 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 2:0 (15:12, 15:3) |
5 | 2024-05-12 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MUKS Michałkowice III | 2:0 (15:7, 15:6) |
6 | 2024-05-12 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (7:15, 6:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MOSM Tychy | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 95 | 62 |
2 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 3 | 5 | 2 | 4 | 2 | 91 | 64 |
3 | UKS Jedynka Jaworzno | 3 | 4 | 1 | 2 | 5 | 77 | 94 |
4 | TS Volley Rybnik | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | 57 | 100 |
1 | 2024-05-12 | MOSM Tychy | - | TS Volley Rybnik | 2:0 (15:6, 15:6) |
2 | 2024-05-12 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | 2:0 (15:8, 15:10) |
3 | 2024-05-12 | TS Volley Rybnik | - | UKS Jedynka Jaworzno | 1:2 (9:15, 15:13, 10:12) |
4 | 2024-05-12 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 2:0 (20:18, 15:13) |
5 | 2024-05-12 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | 2:0 (15:4, 15:7) |
6 | 2024-05-12 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MOSM Tychy | 0:2 (8:15, 11:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MUKS Michałkowice | 3 | 6 | 3 | 6 | 1 | 111 | 94 |
2 | JKS SMS Jastrzębie | 3 | 5 | 2 | 5 | 2 | 97 | 73 |
3 | Klub Siatkarski Racibórz | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 | 95 | 96 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 51 | 91 |
1 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (15:7, 15:8) |
2 | 2024-05-12 | Klub Siatkarski Racibórz | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (11:15, 11:15) |
3 | 2024-05-12 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (11:15, 5:15) |
4 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice | - | Klub Siatkarski Racibórz | 2:0 (24:22, 22:20) |
5 | 2024-05-12 | Klub Siatkarski Racibórz | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (16:14, 15:6) |
6 | 2024-05-12 | JKS SMS Jastrzębie | - | MUKS Michałkowice | 1:2 (14:16, 15:8, 8:11) |
Etap 4
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 43 |
2 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 107 | 81 |
3 | TS Volley Rybnik | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 91 | 80 |
4 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 70 | 113 |
5 | UKS Jedynka Jaworzno III | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 49 | 120 |
1 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 2:0 (15:8, 15:8) |
2 | 2024-04-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 2:0 (15:13, 15:5) |
3 | 2024-04-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:2 (6:15, 8:15) |
4 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | TS Volley Rybnik | 2:0 (15:4, 15:8) |
5 | 2024-04-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (7:15, 10:15) |
6 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 0:2 (13:15, 10:15) |
7 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 2:0 (15:3, 15:1) |
8 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:2 (9:15, 10:15) |
9 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | TS Volley Rybnik | 0:2 (4:15, 0:15) |
10 | 2024-04-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (8:15, 2:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 38 |
2 | TS Volley Rybnik II | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 110 | 91 |
3 | MUKS Michałkowice III | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 100 | 119 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 92 | 125 |
5 | Klub Siatkarski Racibórz III | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 81 | 130 |
1 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | MUKS Michałkowice III | 0:2 (12:15, 13:15) |
2 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik II | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 2:0 (15:11, 15:6) |
3 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice III | - | TS Volley Rybnik II | 1:2 (19:17, 8:15, 4:11) |
4 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 2:0 (15:5, 15:9) |
5 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (4:15, 3:15) |
6 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | MUKS Michałkowice III | 0:2 (9:15, 12:15) |
7 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 2:0 (15:6, 15:2) |
8 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | TS Volley Rybnik II | 0:2 (7:15, 6:15) |
9 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 1:2 (15:13, 10:15, 10:12) |
10 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice III | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (3:15, 6:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MOSM Tychy | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 125 | 62 |
2 | Klub Siatkarski Racibórz | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 116 | 71 |
3 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 108 | 93 |
4 | M-Volley / Norwid Częstochowa | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 93 | 96 |
5 | UKS Dwójka Świętochłowice | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 120 |
1 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 2:0 (15:0, 15:0) |
2 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | Klub Siatkarski Racibórz | 0:2 (5:15, 8:15) |
3 | 2024-04-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 0:2 (0:15, 0:15) |
4 | 2024-04-14 | MOSM Tychy | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 2:0 (15:12, 15:7) |
5 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | MOSM Tychy | 1:2 (15:9, 6:15, 5:11) |
6 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 2:0 (15:0, 15:0) |
7 | 2024-04-14 | MOSM Tychy | - | Klub Siatkarski Racibórz | 2:0 (15:7, 15:10) |
8 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 2:0 (16:14, 15:10) |
9 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 2:1 (15:9, 13:15, 11:4) |
10 | 2024-04-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MOSM Tychy | 0:2 (0:15, 0:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MUKS Michałkowice | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 129 | 63 |
2 | UKS Jedynka Jaworzno | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 115 | 53 |
3 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 4 | 6 | 2 | 5 | 5 | 102 | 103 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 89 | 96 |
5 | P-Volley Team Częstochowa | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 120 |
1 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 2:0 (15:1, 15:8) |
2 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | P-Volley Team Częstochowa | 2:0 (15:0, 15:0) |
3 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 1:2 (10:15, 15:10, 9:11) |
4 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | 2:0 (15:12, 15:13) |
5 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | MUKS Michałkowice | 1:2 (15:13, 6:15, 1:11) |
6 | 2024-04-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 0:2 (0:15, 0:15) |
7 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice | - | P-Volley Team Częstochowa | 2:0 (15:0, 15:0) |
8 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (15:6, 15:8) |
9 | 2024-04-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | 0:2 (0:15, 0:15) |
10 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | MUKS Michałkowice | 0:2 (8:15, 8:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | SiKReT Gliwice II | 4 | 7 | 3 | 7 | 2 | 127 | 83 |
2 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 111 | 76 |
3 | MUKS Michałkowice II | 4 | 6 | 2 | 5 | 6 | 120 | 139 |
4 | UKS Millenium Porąbka | 4 | 6 | 2 | 4 | 6 | 108 | 126 |
5 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 4 | 4 | 0 | 2 | 8 | 90 | 132 |
1 | 2024-04-14 | SiKReT Gliwice II | - | UKS Millenium Porąbka | 2:0 (15:7, 15:8) |
2 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 2:1 (7:15, 15:12, 11:6) |
3 | 2024-04-14 | UKS Millenium Porąbka | - | MUKS Michałkowice II | 2:1 (15:12, 13:15, 11:8) |
4 | 2024-04-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | SiKReT Gliwice II | 0:2 (9:15, 12:15) |
5 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (10:15, 9:15) |
6 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | UKS Millenium Porąbka | 1:2 (15:13, 11:15, 5:11) |
7 | 2024-04-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 2:0 (15:8, 15:4) |
8 | 2024-04-14 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice II | 1:2 (13:15, 15:7, 9:11) |
9 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | SiKReT Gliwice II | 0:2 (7:15, 7:15) |
10 | 2024-04-14 | UKS Millenium Porąbka | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (7:15, 8:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 123 | 66 |
2 | JKS SMS Jastrzębie | 4 | 7 | 3 | 7 | 2 | 123 | 80 |
3 | UKS Jedynka Jaworzno II | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 88 | 102 |
4 | MKSR Pyskowice | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 83 | 108 |
5 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 60 | 121 |
1 | 2024-04-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 2:0 (15:3, 15:6) |
2 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | MKSR Pyskowice | 2:0 (15:10, 15:10) |
3 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 0:2 (14:16, 8:15) |
4 | 2024-04-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 1:2 (15:7, 9:15, 9:11) |
5 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (10:15, 8:15) |
6 | 2024-04-14 | MKSR Pyskowice | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 2:0 (15:10, 15:8) |
7 | 2024-04-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKSR Pyskowice | 2:0 (15:8, 15:10) |
8 | 2024-04-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 2:0 (15:9, 15:0) |
9 | 2024-04-14 | MKSR Pyskowice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:2 (10:15, 5:15) |
10 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (6:15, 5:15) |
Etap 3
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 55 |
2 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 108 | 80 |
3 | M-Volley / Norwid Częstochowa | 4 | 6 | 2 | 4 | 5 | 98 | 113 |
4 | P-Volley Team Częstochowa | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 79 | 105 |
5 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 75 | 127 |
1 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | P-Volley Team Częstochowa | 2:0 (15:11, 15:11) |
2 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 2:0 (15:11, 15:3) |
3 | 2024-03-17 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 0:2 (10:15, 7:15) |
4 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 2:0 (15:6, 15:6) |
5 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (7:15, 11:15) |
6 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | P-Volley Team Częstochowa | 0:2 (7:15, 8:15) |
7 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 2:0 (15:6, 15:9) |
8 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 0:2 (10:15, 9:15) |
9 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 1:2 (10:15, 15:11, 6:11) |
10 | 2024-03-17 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (6:15, 4:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 28 |
2 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 99 | 75 |
3 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 76 | 101 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 87 | 123 |
5 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 68 | 123 |
1 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 2:0 (15:1, 15:5) |
2 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 0:2 (13:15, 12:15) |
3 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 1:2 (9:15, 15:7, 9:11) |
4 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (4:15, 5:15) |
5 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:2 (8:15, 13:15) |
6 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 2:0 (15:6, 15:10) |
7 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (15:7, 15:4) |
8 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 2:0 (15:3, 15:5) |
9 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (3:15, 2:15) |
10 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:2 (6:15, 7:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 123 | 52 |
2 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 124 | 69 |
3 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 119 | 65 |
4 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 90 |
5 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 90 |
1 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0:0 |
2 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 1:2 (14:16, 15:8, 7:11) |
3 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 0:2 (0:15, 0:15) |
4 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 2:0 (15:0, 15:0) |
5 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 0:2 (11:15, 12:15) |
6 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 2:0 (15:0, 15:0) |
7 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 2:0 (15:13, 18:16) |
8 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 0:2 (0:15, 0:15) |
9 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 2:0 (15:0, 15:0) |
10 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 0:2 (0:15, 0:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MOSM Tychy | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 75 |
2 | UKS Jedynka Jaworzno | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 121 | 100 |
3 | MUKS Michałkowice II | 4 | 6 | 2 | 5 | 5 | 124 | 119 |
4 | MKSR Pyskowice | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 98 | 109 |
5 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 60 | 120 |
1 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MKSR Pyskowice | 2:0 (15:12, 15:7) |
2 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 2:0 (15:7, 15:9) |
3 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice | - | MUKS Michałkowice II | 1:2 (13:15, 15:12, 8:11) |
4 | 2024-03-17 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | 2:0 (15:13, 15:11) |
5 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice II | - | MOSM Tychy | 0:2 (11:15, 8:15) |
6 | 2024-03-17 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKSR Pyskowice | 0:2 (9:15, 2:15) |
7 | 2024-03-17 | MOSM Tychy | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 2:0 (15:9, 15:10) |
8 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MUKS Michałkowice II | 2:1 (15:13, 11:15, 11:9) |
9 | 2024-03-17 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Jedynka Jaworzno | 0:2 (10:15, 4:15) |
10 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice | - | MOSM Tychy | 0:2 (4:15, 9:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MUKS Michałkowice | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 52 |
2 | SiKReT Gliwice II | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 110 | 84 |
3 | UKS Jedynka Jaworzno II | 4 | 6 | 2 | 4 | 5 | 102 | 112 |
4 | UKS Jedynka Jaworzno III | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 63 | 121 |
5 | MUKS Michałkowice III | 4 | 4 | 0 | 2 | 8 | 107 | 133 |
1 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice | - | MUKS Michałkowice III | 2:0 (15:6, 15:5) |
2 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | SiKReT Gliwice II | 0:2 (12:15, 3:15) |
3 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 1:2 (17:15, 13:15, 8:11) |
4 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | MUKS Michałkowice | 0:2 (3:15, 3:15) |
5 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 2:0 (15:7, 15:7) |
6 | 2024-03-17 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice III | 2:0 (15:13, 16:14) |
7 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | SiKReT Gliwice II | 0:2 (4:15, 8:15) |
8 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 2:0 (15:7, 15:9) |
9 | 2024-03-17 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice | 0:2 (10:15, 9:15) |
10 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 1:2 (15:5, 13:15, 3:11) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | UKS Dwójka Świętochłowice II | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 60 | 20 |
2 | UKS Dwójka Świętochłowice | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 50 | 30 |
3 | MKSR Pyskowice II | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 60 |
1 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice II | 0:2 (0:15, 0:15) |
2024-03-17 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 0:0 | |
2 | 2024-03-17 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 2:0 (15:12, 15:8) |
2024-03-17 | MKSR Pyskowice II | - | pauzuje | 0:0 | |
2024-03-17 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice II | 0:0 | |
3 | 2024-03-17 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MKSR Pyskowice II | 2:0 (15:0, 15:0) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 125 | 77 |
2 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 116 | 93 |
3 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 123 | 110 |
4 | Klub Siatkarski Racibórz III | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 82 | 108 |
5 | Klub Siatkarski Racibórz II | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 62 | 120 |
1 | 2024-03-17 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Klub Siatkarski Racibórz II | 2:0 (15:10, 15:6) |
2 | 2024-03-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 2:0 (15:8, 15:11) |
3 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (9:15, 3:15) |
4 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 2:1 (13:15, 15:12, 11:7) |
5 | 2024-03-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 2:0 (15:8, 15:9) |
6 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | Klub Siatkarski Racibórz II | 2:0 (15:7, 15:11) |
7 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 2:0 (15:6, 15:7) |
8 | 2024-03-17 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (18:20, 11:15) |
9 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:2 (7:15, 13:15) |
10 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:2 (9:15, 7:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | JKS SMS Jastrzębie | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 113 | 87 |
2 | TS Volley Rybnik | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 118 | 99 |
3 | TS Volley Rybnik II | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 106 | 101 |
4 | Klub Siatkarski Racibórz | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 105 | 108 |
5 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 74 | 121 |
1 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 2:0 (16:14, 15:6) |
2 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik | - | TS Volley Rybnik II | 2:0 (15:11, 15:13) |
3 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | TS Volley Rybnik | 0:2 (11:15, 8:15) |
4 | 2024-03-17 | JKS SMS Jastrzębie | - | Klub Siatkarski Racibórz | 2:0 (15:7, 15:12) |
5 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik | - | JKS SMS Jastrzębie | 2:0 (15:12, 15:11) |
6 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 2:0 (15:10, 15:9) |
7 | 2024-03-17 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Volley Rybnik II | 2:0 (15:11, 15:11) |
8 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik | 2:0 (18:16, 15:12) |
9 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik II | - | Klub Siatkarski Racibórz | 2:0 (15:12, 15:10) |
10 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (6:15, 10:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | UKS Millenium Porąbka | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 127 | 94 |
2 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 4 | 7 | 3 | 7 | 3 | 136 | 108 |
3 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 100 | 116 |
4 | TS Volley Rybnik III | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 92 | 109 |
5 | UKS Millenium Porąbka II | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 78 | 106 |
1 | 2024-03-17 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Millenium Porąbka II | 2:0 (15:7, 15:7) |
2 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik III | 2:0 (15:12, 15:6) |
3 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 2:0 (15:4, 15:12) |
4 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 2:1 (10:15, 16:14, 11:9) |
5 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | UKS Millenium Porąbka | 0:2 (9:15, 13:15) |
6 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik III | - | UKS Millenium Porąbka II | 2:0 (15:13, 15:6) |
7 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka | - | TS Volley Rybnik III | 2:0 (15:7, 15:12) |
8 | 2024-03-17 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 2:1 (15:11, 12:15, 11:6) |
9 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik III | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 0:2 (13:15, 12:15) |
10 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka II | - | UKS Millenium Porąbka | 0:2 (6:15, 9:15) |
Etap 2
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 125 | 71 |
2 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 4 | 7 | 3 | 7 | 2 | 122 | 58 |
3 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 95 | 93 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 76 | 126 |
5 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 66 | 136 |
1 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (15:4, 15:5) |
2 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 2:0 (15:10, 15:7) |
3 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 0:2 (7:15, 9:15) |
4 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 1:2 (15:9, 8:15, 9:11) |
5 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (5:15, 9:15) |
6 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 1:2 (7:15, 22:20, 7:11) |
7 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 2:0 (15:2, 15:2) |
8 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 2:0 (15:9, 15:12) |
9 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (4:15, 5:15) |
10 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (2:15, 3:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 90 | 53 |
2 | M-Volley / Norwid Częstochowa | 3 | 5 | 2 | 4 | 3 | 89 | 82 |
3 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 3 | 4 | 1 | 3 | 4 | 77 | 87 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 57 | 91 |
5 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 2:0 (16:14, 15:7) |
2 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 0:0 |
3 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:2 (8:15, 9:15) |
4 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 1:2 (8:15, 15:12, 8:11) |
5 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 2:0 (15:8, 15:8) |
6 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 0:0 |
7 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 0:0 |
8 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:2 (11:15, 9:15) |
9 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 0:0 |
10 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 0:2 (8:15, 11:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | P-Volley Team Częstochowa | 3 | 6 | 3 | 6 | 2 | 97 | 76 |
2 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 3 | 5 | 2 | 5 | 4 | 107 | 106 |
3 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 3 | 4 | 1 | 4 | 4 | 94 | 82 |
4 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | 63 | 97 |
5 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2024-01-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2:1 (3:15, 15:7, 11:7) |
2 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0:0 |
3 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 2:0 (15:9, 15:4) |
4 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | P-Volley Team Częstochowa | 1:2 (6:15, 15:12, 9:11) |
5 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 1:2 (15:11, 9:15, 9:11) |
6 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 0:0 |
7 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0:0 |
8 | 2024-01-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 2:0 (15:10, 15:7) |
9 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | P-Volley Team Częstochowa | 0:0 |
10 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 1:2 (16:14, 10:15, 9:11) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MOSM Tychy | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 129 | 62 |
2 | MUKS Michałkowice | 4 | 7 | 3 | 7 | 2 | 126 | 67 |
3 | UKS Jedynka Jaworzno II | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 85 | 77 |
4 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 76 | 90 |
5 | MKSR Pyskowice II | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 120 |
1 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 2:0 (15:7, 15:7) |
2 | 2024-01-14 | MKSR Pyskowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 0:2 (0:15, 0:15) |
3 | 2024-01-14 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKSR Pyskowice II | 2:0 (15:0, 15:0) |
4 | 2024-01-14 | MOSM Tychy | - | MUKS Michałkowice | 2:1 (13:15, 15:13, 11:8) |
5 | 2024-01-14 | MKSR Pyskowice II | - | MOSM Tychy | 0:2 (0:15, 0:15) |
6 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 2:0 (15:5, 15:12) |
7 | 2024-01-14 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 2:0 (15:6, 15:5) |
8 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice | - | MKSR Pyskowice II | 2:0 (15:0, 15:0) |
9 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | MUKS Michałkowice | 0:2 (8:15, 6:15) |
10 | 2024-01-14 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MOSM Tychy | 0:2 (7:15, 8:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | SiKReT Gliwice | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 122 | 78 |
2 | UKS Jedynka Jaworzno | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 109 | 75 |
3 | MUKS Michałkowice II | 4 | 6 | 2 | 4 | 6 | 116 | 130 |
4 | SiKReT Gliwice II | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 107 | 116 |
5 | UKS Jedynka Jaworzno III | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 71 | 126 |
1 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MUKS Michałkowice II | 2:0 (15:11, 15:9) |
2 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | SiKReT Gliwice | 0:2 (4:15, 8:15) |
3 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 2:1 (15:10, 10:15, 11:8) |
4 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice II | - | UKS Jedynka Jaworzno | 0:2 (6:15, 9:15) |
5 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | SiKReT Gliwice II | 0:2 (9:15, 7:15) |
6 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice | - | MUKS Michałkowice II | 2:0 (15:7, 16:14) |
7 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice II | - | SiKReT Gliwice | 0:2 (12:15, 14:16) |
8 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 2:0 (15:4, 15:6) |
9 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice | - | UKS Jedynka Jaworzno | 2:0 (15:12, 15:7) |
10 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice II | - | SiKReT Gliwice II | 2:1 (15:13, 13:15, 11:8) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MKSR Pyskowice | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 90 | 43 |
2 | MUKS Michałkowice III | 3 | 5 | 2 | 4 | 2 | 74 | 60 |
3 | UKS Dwójka Świętochłowice | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 | 60 | 78 |
4 | UKS Dwójka Świętochłowice II | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 47 | 90 |
1 | 2024-01-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MKSR Pyskowice | 0:2 (6:15, 8:15) |
2 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Dwójka Świętochłowice II | 2:0 (15:6, 15:8) |
3 | 2024-01-14 | MKSR Pyskowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice II | 2:0 (15:6, 15:9) |
4 | 2024-01-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MUKS Michałkowice III | 0:2 (8:15, 8:15) |
5 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice III | - | MKSR Pyskowice | 0:2 (6:15, 8:15) |
6 | 2024-01-14 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 0:2 (9:15, 9:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 50 |
2 | Klub Siatkarski Racibórz | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 115 | 106 |
3 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 110 | 109 |
4 | TS Volley Rybnik II | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 97 | 115 |
5 | UKS Millenium Porąbka | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 58 | 120 |
1 | 2024-01-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | UKS Millenium Porąbka | 2:0 (15:7, 15:6) |
2 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik II | 2:0 (15:13, 15:12) |
3 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka | - | Klub Siatkarski Racibórz | 0:2 (8:15, 7:15) |
4 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 2:0 (15:3, 15:9) |
5 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:2 (10:15, 7:15) |
6 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik II | - | UKS Millenium Porąbka | 2:0 (15:10, 15:13) |
7 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik II | 2:0 (15:6, 15:8) |
8 | 2024-01-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz | 1:2 (15:17, 15:10, 6:11) |
9 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (13:15, 15:17) |
10 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:2 (2:15, 5:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | JKS SMS Jastrzębie | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 74 |
2 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 117 | 101 |
3 | TS Volley Rybnik | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 115 | 112 |
4 | Klub Siatkarski Racibórz III | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 101 | 129 |
5 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 95 | 132 |
1 | 2024-01-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 2:0 (15:12, 15:5) |
2 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 2:0 (16:14, 15:8) |
3 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | TS Volley Rybnik | 0:2 (8:15, 12:15) |
4 | 2024-01-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 2:0 (15:12, 15:5) |
5 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (7:15, 8:15) |
6 | 2024-01-14 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 1:2 (13:15, 16:14, 10:12) |
7 | 2024-01-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 2:0 (15:10, 15:9) |
8 | 2024-01-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | TS Volley Rybnik | 2:1 (10:15, 19:17, 11:7) |
9 | 2024-01-14 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:2 (8:15, 7:15) |
10 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (13:15, 10:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Klub Siatkarski Racibórz II | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 113 | 105 |
2 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 4 | 7 | 3 | 7 | 3 | 137 | 116 |
3 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 124 | 119 |
4 | TS Volley Rybnik III | 4 | 6 | 2 | 4 | 6 | 129 | 138 |
5 | UKS Millenium Porąbka II | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 107 | 132 |
1 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik III | 2:0 (15:13, 15:11) |
2 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 0:2 (13:15, 13:15) |
3 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik III | - | UKS Millenium Porąbka II | 2:1 (17:15, 13:15, 12:10) |
4 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 2:0 (20:18, 15:13) |
5 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka II | - | Klub Siatkarski Racibórz II | 0:2 (11:15, 9:15) |
6 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | TS Volley Rybnik III | 1:2 (15:11, 15:17, 8:11) |
7 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 0:2 (8:15, 10:15) |
8 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | UKS Millenium Porąbka II | 2:0 (15:10, 15:11) |
9 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 2:1 (12:15, 16:14, 11:4) |
10 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik III | - | Klub Siatkarski Racibórz II | 0:2 (13:15, 11:15) |
Etap 1
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 22 |
2 | M-Volley / Norwid Częstochowa | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 103 | 94 |
3 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 4 | 6 | 2 | 5 | 5 | 115 | 126 |
4 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 94 | 125 |
5 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 55 | 120 |
1 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 2:0 (15:9, 15:8) |
2 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 2:0 (15:8, 15:8) |
3 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 1:2 (15:11, 17:19, 9:11) |
4 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 2:0 (15:2, 15:2) |
5 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (5:15, 5:15) |
6 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | 0:2 (13:15, 11:15) |
7 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | 2:0 (15:2, 15:0) |
8 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | 2:1 (15:9, 12:15, 12:10) |
9 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa | 0:2 (5:15, 8:15) |
10 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | 0:2 (2:15, 4:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 90 | 31 |
2 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 3 | 5 | 2 | 4 | 2 | 71 | 63 |
3 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 3 | 4 | 1 | 2 | 4 | 66 | 87 |
4 | P-Volley Team Częstochowa | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 49 | 95 |
5 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2023-12-10 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0:0 |
2 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (15:11, 15:10) |
3 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:0 |
4 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | P-Volley Team Częstochowa | 2:0 (15:2, 15:8) |
5 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:2 (5:15, 6:15) |
6 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | 0:0 |
7 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | 2:0 (15:6, 15:4) |
8 | 2023-12-10 | P-Volley Team Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | 0:2 (9:15, 3:15) |
9 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | P-Volley Team Częstochowa | 2:0 (15:9, 20:18) |
10 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | 0:0 |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 95 | 70 |
2 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 3 | 5 | 2 | 4 | 2 | 89 | 79 |
3 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 3 | 4 | 1 | 2 | 5 | 88 | 100 |
4 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 3 | 3 | 0 | 1 | 6 | 79 | 102 |
5 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 0:0 |
2 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 2:0 (15:13, 15:9) |
3 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 0:2 (10:15, 18:20) |
4 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 0:0 |
5 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 2:0 (15:7, 15:13) |
6 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | 0:2 (11:15, 7:15) |
7 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II | 2:1 (14:16, 15:12, 13:11) |
8 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | 0:0 |
9 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 0:0 |
10 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa | 2:0 (15:12, 16:14) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MOSM Tychy | 4 | 8 | 4 | 8 | 1 | 133 | 70 |
2 | UKS Jedynka Jaworzno | 4 | 7 | 3 | 7 | 2 | 130 | 84 |
3 | SiKReT Gliwice II | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 93 | 82 |
4 | MUKS Michałkowice II | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 90 | 90 |
5 | UKS Dwójka Świętochłowice II | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 120 |
1 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno | - | SiKReT Gliwice II | 2:0 (15:12, 15:6) |
2 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice II | 2:0 (15:0, 15:0) |
3 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice II | 2:0 (15:11, 15:11) |
4 | 2023-12-10 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | 2:1 (15:12, 14:16, 14:12) |
5 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice II | - | MOSM Tychy | 0:2 (4:15, 11:15) |
6 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | SiKReT Gliwice II | 0:2 (0:15, 0:15) |
7 | 2023-12-10 | MOSM Tychy | - | UKS Dwójka Świętochłowice II | 2:0 (15:0, 15:0) |
8 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MUKS Michałkowice II | 2:0 (15:12, 15:11) |
9 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno | 0:2 (0:15, 0:15) |
10 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice II | - | MOSM Tychy | 0:2 (3:15, 12:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | MUKS Michałkowice | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 26 |
2 | UKS Jedynka Jaworzno III | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 99 | 75 |
3 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 4 | 6 | 2 | 4 | 4 | 97 | 80 |
4 | UKS Dwójka Świętochłowice | 4 | 5 | 1 | 2 | 6 | 75 | 90 |
5 | MKSR Pyskowice | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 120 |
1 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 0:2 (9:15, 9:15) |
2 | 2023-12-10 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MUKS Michałkowice | 0:2 (8:15, 2:15) |
3 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 2:0 (16:14, 15:13) |
4 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 0:2 (0:15, 0:15) |
5 | 2023-12-10 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKSR Pyskowice | 2:0 (15:0, 15:0) |
6 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Jaworzno III | 2:0 (15:3, 15:5) |
7 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice | - | MUKS Michałkowice | 0:2 (0:15, 0:15) |
8 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | 0:2 (10:15, 9:15) |
9 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | 2:0 (15:4, 15:4) |
10 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | MKSR Pyskowice | 2:0 (15:0, 15:0) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | SiKReT Gliwice | 3 | 6 | 3 | 6 | 0 | 90 | 57 |
2 | MKSR Pyskowice II | 3 | 5 | 2 | 4 | 3 | 87 | 83 |
3 | UKS Jedynka Jaworzno II | 3 | 4 | 1 | 3 | 4 | 87 | 86 |
4 | MUKS Michałkowice III | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 52 | 90 |
1 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice | - | MUKS Michałkowice III | 2:0 (15:12, 15:5) |
2 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 2:1 (15:7, 14:16, 12:10) |
3 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Jedynka Jaworzno II | 0:2 (5:15, 10:15) |
4 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice | - | MKSR Pyskowice II | 2:0 (15:10, 15:6) |
5 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice II | - | MUKS Michałkowice III | 2:0 (15:12, 15:8) |
6 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | SiKReT Gliwice | 0:2 (11:15, 13:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 59 |
2 | TS Volley Rybnik | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 113 | 101 |
3 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 4 | 6 | 2 | 4 | 5 | 114 | 118 |
4 | Klub Siatkarski Racibórz III | 4 | 5 | 1 | 3 | 6 | 104 | 118 |
5 | UKS Millenium Porąbka II | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 65 | 120 |
1 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 2:0 (15:13, 15:12) |
2 | 2023-12-10 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Millenium Porąbka II | 2:0 (15:9, 15:13) |
3 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 1:2 (12:15, 15:12, 8:11) |
4 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | 2:0 (15:11, 15:11) |
5 | 2023-12-10 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:2 (9:15, 10:15) |
6 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka II | - | Klub Siatkarski Racibórz III | 0:2 (8:15, 12:15) |
7 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Millenium Porąbka II | 2:0 (15:1, 15:3) |
8 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | 2:0 (16:14, 15:13) |
9 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka II | - | TS Volley Rybnik | 0:2 (7:15, 12:15) |
10 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | 0:2 (9:15, 5:15) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 121 | 86 |
2 | MKS Czechowice-Dziedzice | 4 | 6 | 2 | 5 | 4 | 119 | 113 |
3 | UKS Millenium Porąbka | 4 | 6 | 2 | 5 | 5 | 126 | 130 |
4 | Klub Siatkarski Racibórz II | 4 | 5 | 1 | 3 | 7 | 122 | 140 |
5 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 4 | 5 | 1 | 2 | 7 | 108 | 127 |
1 | 2023-12-10 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 2:0 (15:12, 15:7) |
2 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka | - | Klub Siatkarski Racibórz II | 1:2 (15:13, 14:16, 8:11) |
3 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | UKS Millenium Porąbka | 0:2 (14:16, 11:15) |
4 | 2023-12-10 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 2:0 (15:11, 15:10) |
5 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (8:15, 12:15) |
6 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | 1:2 (11:15, 16:14, 8:11) |
7 | 2023-12-10 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz II | 2:0 (15:9, 15:12) |
8 | 2023-12-10 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Millenium Porąbka | 1:2 (11:15, 15:12, 9:11) |
9 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | 0:2 (16:18, 10:15) |
10 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 0:2 (10:15, 14:16) |
Miejsce | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | JKS SMS Jastrzębie | 4 | 8 | 4 | 8 | 0 | 120 | 79 |
2 | Klub Siatkarski Racibórz | 4 | 7 | 3 | 6 | 2 | 113 | 81 |
3 | TS Volley Rybnik II | 4 | 6 | 2 | 4 | 5 | 114 | 106 |
4 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 4 | 5 | 1 | 3 | 7 | 112 | 130 |
5 | TS Volley Rybnik III | 4 | 4 | 0 | 1 | 8 | 66 | 129 |
1 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik III | 2:0 (15:7, 15:5) |
2 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 2:1 (15:11, 11:15, 11:7) |
3 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik III | - | TS Volley Rybnik II | 0:2 (4:15, 9:15) |
4 | 2023-12-10 | JKS SMS Jastrzębie | - | Klub Siatkarski Racibórz | 2:0 (15:11, 15:12) |
5 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik II | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (13:15, 13:15) |
6 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik III | 2:1 (13:15, 15:10, 11:8) |
7 | 2023-12-10 | JKS SMS Jastrzębie | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | 2:0 (15:9, 15:13) |
8 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik II | 2:0 (15:11, 15:10) |
9 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Klub Siatkarski Racibórz | 0:2 (8:15, 10:15) |
10 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik III | - | JKS SMS Jastrzębie | 0:2 (6:15, 2:15) |