Szczebel Centralny - obsady pomocnicze

  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • MKS E.Leclerc Radomka Radom
  • LTS Legionovia Legionowo
  • Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
  • Developres SkyRes Rzeszów
  • Grot Budowlani Łódź
  • ŁKS Commercecon Łódź
  • ENEA PTPS Piła
  • #VolleyWrocław
  • Wisła Warszawa
  • Chemik Police
  • Energa MKS Kalisz
N/A 2019-10-25 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - LTS Legionovia Legionowo L1 Kapa Piotr L2 Włodyka Włodzimierz L3 L4
N/A 2019-10-31 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - MKS E.Leclerc Radomka Radom L1 Włodyka Włodzimierz L2 Kapa Piotr L3 L4
N/A 2019-11-19 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz L1 Nowicka Anna L2 Nowicki Robert L3 L4
N/A 2019-11-29 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Developres SkyRes Rzeszów L1 Kowalski Przemysław L2 Kastelik Katarzyna L3 L4
N/A 2019-12-11 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Grot Budowlani Łódź L1 Kastelik Katarzyna L2 Włodyka Włodzimierz L3 L4
N/A 2019-12-14 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - ŁKS Commercecon Łódź L1 Dzikowska Magdalena L2 Tyc Mirosław L3 L4
N/A 2020-01-08 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - ENEA PTPS Piła L1 Kapa Piotr L2 Kowalski Przemysław L3 L4
N/A 2020-01-24 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - #VolleyWrocław L1 Kalfas Grzegorz L2 Olma Anna L3 L4
N/A 2020-02-02 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Wisła Warszawa L1 Kastelik Katarzyna L2 Dzikowska Magdalena L3 L4
N/A 2020-02-16 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Chemik Police L1 Kapa Piotr L2 Dzikowska Magdalena L3 L4
N/A 2020-03-02 20:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Energa MKS Kalisz L1 Kastelik Katarzyna L2 Olma Anna L3 L4
  • SMS PZPS Szczyrk
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej
  • Galeria Jurajska Częstochowianka
  • Budowlani Toruń
  • Uni Opole
  • Stal Mielec
  • KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass
  • 7R SOLNA Wieliczka
  • Joker Mekro Energoremont Świecie
  • MKS SAN-Pajda Jarosław
  • Grupa Azoty PWSZ Tarnów
  • KSZO Ostrowiec
  • Enea Energetyk Poznań
N/A 2019-10-05 17:00 SMS PZPS Szczyrk - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Sekretarz Berger Tadeusz L1 Broniszewski Michał L2 Kalfas Grzegorz
N/A 2019-10-12 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Budowlani Toruń Sekretarz Cieślik Wiesław L1 Błachuciński Rafał L2 Borda Jarosław
N/A 2019-10-12 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Kasprzyk Wojciech L1 Rybak Sławomir L2 Michalik Michał
N/A 2019-10-16 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Uni Opole Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Zyskowska Agnieszka L2 Pęcherzewski Andrzej
N/A 2019-10-19 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Stal Mielec Sekretarz Bober Bogusław L1 Wyderka Wojciech L2 Mazur Tomasz
N/A 2019-10-26 16:00 SMS PZPS Szczyrk - KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass Sekretarz Nowicki Robert L1 Moczek Jakub L2 Nowicka Anna
N/A 2019-10-26 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Dana Tadeusz L1 Fortuna Bartłomiej L2 Cwalina Jakub
N/A 2019-11-02 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz Budzik Marek L1 Gołąbek Marcin L2 Paprzycki Piotr
N/A 2019-11-09 16:00 SMS PZPS Szczyrk - Stal Mielec Sekretarz Nowicka Anna L1 Popow Szymon L2 Moczek Jakub
N/A 2019-11-09 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Budowlani Toruń Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Jędrys-Szynkiel Urszula L2 Kucharski Artur
N/A 2019-11-16 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Joker Mekro Energoremont Świecie Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Kisiel jr Marek L2 Zeliasz-Nguyen Dominik
N/A 2019-11-20 18:00 SMS PZPS Szczyrk - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Nowicka Anna L1 Kowalski Przemysław L2 Kastelik Katarzyna
N/A 2019-11-20 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Stal Mielec Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Szopa Małgorzata L2 Rembielak-Kucharska Marta
N/A 2019-11-23 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Cichecka-Meisner Michalina L2 Łyczko Kamil
N/A 2019-11-27 18:00 SMS PZPS Szczyrk - KSZO Ostrowiec Sekretarz Stanek Józef L1 Berger Tadeusz L2 Ściga Marek
N/A 2019-11-30 15:00 SMS PZPS Szczyrk - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz Sikora Bogumił L1 Sładczyk Dawid L2 Kalfas Grzegorz
N/A 2019-12-07 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - KSZO Ostrowiec Sekretarz Dana Tadeusz L1 Michalik Michał L2 Pęcherzewski Andrzej
N/A 2019-12-07 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Polak Piotr L2 Płowiec Mateusz
N/A 2019-12-14 17:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Joker Mekro Energoremont Świecie Sekretarz Dana Tadeusz L1 Jędrys-Szynkiel Urszula L2 Wygas Dawid
N/A 2019-12-14 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Budzik Marek L1 Kurbiel Paweł L2 Błachuciński Rafał
N/A 2019-12-16 18:00 SMS PZPS Szczyrk - Joker Mekro Energoremont Świecie Sekretarz Pędrys Justyna L1 Dzikowska Magdalena L2 Kastelik Katarzyna
N/A 2019-12-21 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Cieślik Wiesław L1 Wyderka Wojciech L2 Zeliasz-Nguyen Dominik
N/A 2020-01-04 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass Sekretarz Zając Elżbieta L1 Podoba Piotr L2 Grzegórzko Michał
N/A 2020-01-11 15:00 SMS PZPS Szczyrk - Budowlani Toruń Sekretarz Stanek Józef L1 Broniszewski Michał L2 Dzikowska Magdalena
N/A 2020-01-11 18:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Kucharski Artur L2 Pęcherzewski Andrzej
N/A 2020-01-18 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Dusza Krzysztof L1 Gajda Mateusz L2 Podoba Piotr
N/A 2020-01-25 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Sekretarz Kasprzyk Wojciech L1 Fujarska Michalina L2 Zyskowska Agnieszka
N/A 2020-01-25 16:00 SMS PZPS Szczyrk - Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Berger Tadeusz L1 Olma Anna L2 Kastelik Katarzyna
N/A 2020-01-26 16:00 SMS PZPS Szczyrk - Uni Opole Sekretarz Pędrys Justyna L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2020-01-31 18:00 SMS PZPS Szczyrk - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Nowicki Robert L1 Nowicka Anna L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2020-02-01 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - KSZO Ostrowiec Sekretarz Kuchna Andrzej L1 Wyderka Wojciech L2 Konar Bartosz
N/A 2020-02-08 20:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Kucharski Artur L2 Zyskowska Agnieszka
N/A 2020-02-22 16:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Szopa Małgorzata L2 Fujarska Michalina
N/A 2020-02-29 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Uni Opole Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-02-29 Galeria Jurajska Częstochowianka - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-07 SMS PZPS Szczyrk - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Kapa Piotr L1 Kalfas Grzegorz L2 Olma Anna
  • SMS PZPS Szczyrk II
  • UKS Jedynka Siewierz
  • MKS Sokół Radzionków
  • KPKS Halemba
  • Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • PLKS Pszczyna
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • KS Olimpia Jawor
  • Energa MKS Kalisz
  • MGLKS Sobieski Oława
  • TS Wisła Kraków
  • MUKS Poprad Stary Sącz
  • TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
  • MKS Polonia Świdnica
  • Pogoń Proszowice
  • LUK AZS UMCS Lublin
  • CKiS Maraton Krzeszowice
N/A 2019-10-05 18:00 UKS Jedynka Siewierz - Energa MKS Kalisz Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz L1 Bierza Damian L2 Słaby Leszek
N/A 2019-10-05 17:00 KPKS Halemba - TS Wisła Kraków Sekretarz Kapa Piotr L1 Bulanda Sylwia L2 Gajda Mateusz
N/A 2019-10-05 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Kisiel Natalia L2 Zatoński Michał
N/A 2019-10-05 19:00 PLKS Pszczyna - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Szpara Otton L1 Sładczyk Dawid L2 Rutkowski Mirosław
N/A 2019-10-06 16:00 SMS PZPS Szczyrk II - KS Olimpia Jawor Sekretarz Sikora Bogumił L1 Kastelik Katarzyna L2 Olma Anna
N/A 2019-10-10 18:00 MKS Sokół Radzionków - Silesia Volley MSK Mysłowice Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Panek Agnieszka L2 Jędrasik Paweł
N/A 2019-10-12 17:00 SMS PZPS Szczyrk II - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz Targosz Witold L1 Kowalski Przemysław L2 Kastelik Katarzyna
N/A 2019-10-19 18:00 UKS Jedynka Siewierz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Lagierski Marek L1 Gajewski Krzysztof L2 Zatoński Michał
N/A 2019-10-19 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz Zając Elżbieta L1 Chojnacki Karol L2 Janek Michał
N/A 2019-10-19 18:00 PLKS Pszczyna - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz Berger Tadeusz L1 Berger Grzegorz L2 Tyc Mirosław
N/A 2019-10-26 12:00 SMS PZPS Szczyrk II - MKS Sokół Radzionków Sekretarz Targosz Wojciech L1 Kastelik Katarzyna L2 Olma Anna
N/A 2019-10-26 17:00 KPKS Halemba - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Bratek Monika L2 Kaleta Piotr
N/A 2019-11-09 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS Olimpia Jawor Sekretarz Zając Elżbieta L1 Ostrowski Bartosz L2 Syguła Zbigniew
N/A 2019-11-09 17:00 MKS Sokół Radzionków - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz Kapa Piotr L1 Krakowczyk Dominika L2 Zatoński Michał
N/A 2019-11-09 UKS Jedynka Siewierz - MKS Polonia Świdnica Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Żymła Mateusz L2 Kowalski Piotr
N/A 2019-11-16 16:00 SMS PZPS Szczyrk II - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz Targosz Witold L1 Dzikowska Magdalena L2 Berger Grzegorz
N/A 2019-11-16 18:00 UKS Jedynka Siewierz - Silesia Volley MSK Mysłowice Sekretarz Zając Elżbieta L1 Makuch Daniel L2 Kondys Paulina
N/A 2019-11-16 17:00 KPKS Halemba - PLKS Pszczyna Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Pordzik Michał L2 Machura Damian
N/A 2019-11-16 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - LUK AZS UMCS Lublin Sekretarz Lagierski Marek L1 Karnia Łukasz L2 Kowalski Piotr
N/A 2019-11-23 17:00 MKS Sokół Radzionków - KS Olimpia Jawor Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Zębalski Marcin L2 Sadowski II Jarosław
N/A 2019-11-23 18:00 PLKS Pszczyna - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec Sekretarz Berger Tadeusz L1 Dzikowska Magdalena L2 Olma Anna
N/A 2019-11-30 17:30 SMS PZPS Szczyrk II - Energa MKS Kalisz Sekretarz Stanek Józef L1 Kawalec Paweł L2 Adamczyk Aleksy
N/A 2019-11-30 18:00 UKS Jedynka Siewierz - MKS Sokół Radzionków Sekretarz nieobsadzony L1 Krakowczyk Dominika L2 Błachuciński Rafał
N/A 2019-11-30 17:00 KPKS Halemba - CKiS Maraton Krzeszowice Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Religa Maja L2 Podoba Piotr
N/A 2019-11-30 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Rudecka Dagmara L2 Żymła Mateusz
N/A 2019-12-08 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Jastrzębowska Marta L2 Janek Michał
N/A 2019-12-14 17:00 MKS Sokół Radzionków - MKS Polonia Świdnica Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz L1 Jastrzębowska Marta L2 Bierza Damian
N/A 2019-12-14 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Kondys Paulina L2 Krakowczyk Dominika
N/A 2019-12-21 17:00 KPKS Halemba - Pogoń Proszowice Sekretarz Weiner Marcin L1 Gajewski Krzysztof L2 Zatoński Michał
N/A 2020-01-04 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Sokół Radzionków Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Kisiel jr Marek L2 Syguła Zbigniew
N/A 2020-01-04 18:00 UKS Jedynka Siewierz - KS Olimpia Jawor Sekretarz Lagierski Marek L1 Jędrasik Paweł L2 Wróbel Mateusz
N/A 2020-01-04 18:00 PLKS Pszczyna - CKiS Maraton Krzeszowice Sekretarz Berger Tadeusz L1 Olma Anna L2 Adamczyk Adriana
N/A 2020-01-04 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS Wisła Kraków Sekretarz Kapa Piotr L1 Bratek Monika L2 Nowrotek Barbara
N/A 2020-01-11 18:00 SMS PZPS Szczyrk II - UKS Jedynka Siewierz Sekretarz Nowicka Anna L1 Sładczyk Dawid L2 Stadnicka Justyna
N/A 2020-01-11 17:00 MKS Sokół Radzionków - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Sadowski II Jarosław L2 Strugała Tomasz
N/A 2020-01-11 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Pogoń Proszowice Sekretarz Bober Bogusław L1 Jędrasik Paweł L2 Karnia Łukasz
N/A 2020-01-18 17:00 MKS Sokół Radzionków - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Kaleta Piotr L2 Machura Damian
N/A 2020-01-18 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - Energa MKS Kalisz Sekretarz Bednik Ryszard L1 Chojnacki Karol L2 Janek Michał
N/A 2020-01-18 PLKS Pszczyna - TS Wisła Kraków Sekretarz Targosz Wojciech L1 Kawalec Paweł L2 Broniszewski Michał
N/A 2020-01-18 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KPKS Halemba Sekretarz Skowroński Grzegorz L1 Religa Maja L2 Pawłowski Szymon
N/A 2020-01-25 16:30 KPKS Halemba - LUK AZS UMCS Lublin Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Szumilas Marcin L2 Jędrasik Paweł
N/A 2020-01-25 18:00 PLKS Pszczyna - Pogoń Proszowice Sekretarz Szpara Otton L1 Kowalski Przemysław L2 Dzikowska Magdalena
N/A 2020-02-01 17:00 MKS Sokół Radzionków - Energa MKS Kalisz Sekretarz Zając Elżbieta L1 Rudecka Dagmara L2 Strugała Tomasz
N/A 2020-02-01 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Jedynka Siewierz Sekretarz Sadowski Jarosław L1 Panek Agnieszka L2 Karnia Łukasz
N/A 2020-02-01 17:00 PLKS Pszczyna - KPKS Halemba Sekretarz Sikora Bogumił L1 Rutkowski Mirosław L2 Sładczyk Dawid
N/A 2020-02-15 18:00 UKS Jedynka Siewierz - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Gajewski Krzysztof L2 Zatoński Michał
N/A 2020-02-15 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - PLKS Pszczyna Sekretarz Budzik Marek L1 Kisiel Natalia L2 Ostrowski Bartosz
N/A 2020-02-15 17:00 KPKS Halemba - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Weiner Marcin L1 Polak Piotr L2 Żymła Mateusz
N/A 2020-02-20 18:30 SMS PZPS Szczyrk II - MKS Polonia Świdnica Sekretarz Targosz Wojciech L1 Kowalski Przemysław L2 Stadnicka Justyna
N/A 2020-02-29 MKS Sokół Radzionków - UKS Jedynka Siewierz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-02-29 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Polonia Świdnica Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-02-29 PLKS Pszczyna - LUK AZS UMCS Lublin Sekretarz Szpara Otton L1 Adamczyk Adriana L2 Berger Grzegorz
N/A 2020-03-01 15:00 SMS PZPS Szczyrk II - Silesia Volley MSK Mysłowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-07 UKS Jedynka Siewierz - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-07 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - CKiS Maraton Krzeszowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-07 KPKS Halemba - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • 7R SOLNA Wieliczka
N/A 2019-10-23 19:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Chudzik Maciej L2 Wulczyńska Monika
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
N/A 2019-08-31 Exact Systems Norwid Częstochowa - turniej L1 Dobrzański Marcin L2 Wolszczyniak Ireneusz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2019-09-01 Exact Systems Norwid Częstochowa - turniej L1 L2 Rychlewski Przemysław L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2019-09-01 Exact Systems Norwid Częstochowa - pauzuje L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • Hebar PAZARDZHIK
  • Halkbank Ankara
  • Greenyard Maaseik
  • Zenit Kazań
  • Spor Toto SC ANKARA
N/A 2019-12-11 18:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Halkbank Ankara L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Gołąbek Marcin L3 Paprzycki Piotr L4 Nagler-Skroban Klaudia LR Bober Bogusław
N/A 2019-12-11 17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar PAZARDZHIK L1 Chudzik Maciej L2 Bułakowski Dawid L3 Janeczek Igor L4 Obłój Wojciech LR nieobsadzony
N/A 2019-12-19 18:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Greenyard Maaseik L1 Polak Marek L2 Wulczyńska Monika L3 Gajda Mateusz L4 Chudzik Maciej LR Kilijański Bartosz
N/A 2020-01-29 18:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Spor Toto SC ANKARA L1 Ostrowski Wojciech L2 Górski Mateusz L3 Kurbiel Paweł L4 Malara Szymon LR nieobsadzony
N/A 2020-02-12 18:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Zenit Kazań L1 Polak Marek L2 Witkowski Łukasz L3 Błachuciński Rafał L4 Sznicer Mateusz LR Kapa Piotr
  • GKS GieKSa Katowice
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • MKS Będzin S.A.
  • Asseco Resovia Rzeszów
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Cuprum Lubin
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
  • Trefl Gdańsk
  • VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • PGE Skra Bełchatów
  • Cerrad Czarni Radom
  • BKS Visła Bydgoszcz
N/A 2019-10-27 14:45 GKS GieKSa Katowice - Asseco Resovia Rzeszów L1 Ostrowski Wojciech L2 Pieczka Paweł L3 L4
N/A 2019-10-30 20:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn L1 Chudzik Maciej L2 Bułakowski Dawid L3 L4
N/A 2019-10-30 18:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Cuprum Lubin L1 Domagała Bogusz L2 Drabik Marek L3 L4
N/A 2019-11-02 20:30 GKS GieKSa Katowice - Trefl Gdańsk L1 Szynczewska Monika L2 Janeczek Igor L3 L4
N/A 2019-11-03 14:45 Jastrzębski Węgiel S.A. - ZAKSA Kędzierzyn Koźle L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Polak Marek L3 L4
N/A 2019-11-03 20:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin S.A. L1 Obłój Wojciech L2 Witkowski Łukasz L3 L4
N/A 2019-11-06 18:00 MKS Będzin S.A. - Jastrzębski Węgiel S.A. L1 Janeczek Igor L2 Gajda Mateusz L3 L4
N/A 2019-11-09 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa L1 Ostrowski Wojciech L2 Wulczyńska Monika L3 L4
N/A 2019-11-12 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Indykpol AZS Olsztyn L1 Drabik Marek L2 Polak Marek L3 L4
N/A 2019-11-15 20:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - MKS Ślepsk Suwałki L1 Grzegórzko Michał L2 Kurbiel Paweł L3 L4
N/A 2019-11-16 14:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa L1 Bułakowski Dawid L2 Malara Szymon L3 L4
N/A 2019-11-16 17:30 GKS GieKSa Katowice - Cuprum Lubin L1 Pieczka Paweł L2 Obłój Wojciech L3 L4
N/A 2019-11-19 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - BKS Visła Bydgoszcz L1 Wulczyńska Monika L2 Domagała Bogusz L3 L4
N/A 2019-11-20 18:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cuprum Lubin L1 Chudzik Maciej L2 Ostrowski Wojciech L3 L4
N/A 2019-11-22 20:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Aluron Virtu CMC Zawiercie L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Józefowski Paweł L3 L4
N/A 2019-11-26 17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Suwałki L1 Janeczek Igor L2 Gajda Mateusz L3 L4
N/A 2019-11-27 18:00 GKS GieKSa Katowice - MKS Będzin S.A. L1 Ostrowski Wojciech L2 Bułakowski Dawid L3 L4
N/A 2019-11-30 14:45 Jastrzębski Węgiel S.A. - PGE Skra Bełchatów L1 Gołąbek Marcin L2 Pieczka Paweł L3 L4
N/A 2019-12-01 14:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Czarni Radom L1 Witkowski Łukasz L2 Kapa Piotr L3 L4
N/A 2019-12-02 20:30 MKS Będzin S.A. - Trefl Gdańsk L1 Malara Szymon L2 Obłój Wojciech L3 L4
N/A 2019-12-04 18:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk L1 Wulczyńska Monika L2 Ostrowski Wojciech L3 L4
N/A 2019-12-07 14:45 GKS GieKSa Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa L1 Jaroszek Konrad L2 Sznicer Mateusz L3 L4
N/A 2019-12-12 20:30 MKS Będzin S.A. - Asseco Resovia Rzeszów L1 Kurbiel Paweł L2 Sznicer Mateusz L3 L4
N/A 2019-12-14 14:45 Jastrzębski Węgiel S.A. - GKS GieKSa Katowice L1 Gajda Mateusz L2 Obłój Wojciech L3 L4
N/A 2019-12-15 20:30 MKS Będzin S.A. - Cuprum Lubin L1 Szynczewska Monika L2 Chudzik Maciej L3 L4
N/A 2019-12-21 14:00 GKS GieKSa Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie L1 Janeczek Igor L2 Witkowski Łukasz L3 L4
N/A 2020-01-18 17:30 MKS Będzin S.A. - ZAKSA Kędzierzyn Koźle L1 Jaroszek Konrad L2 Sajdok-Iwańska Katarzyna L3 L4
N/A 2020-01-19 17:30 GKS GieKSa Katowice - PGE Skra Bełchatów L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Obłój Wojciech L3 L4
N/A 2020-01-22 18:30 MKS Będzin S.A. - Aluron Virtu CMC Zawiercie L1 Kurbiel Paweł L2 Malara Szymon L3 L4
N/A 2020-01-25 20:30 GKS GieKSa Katowice - Indykpol AZS Olsztyn L1 Ostrowski Wojciech L2 Józefowski Paweł L3 L4
N/A 2020-01-25 14:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn Koźle L1 Boś Paulina L2 Kapica Paweł L3 L4
N/A 2020-01-27 17:30 MKS Będzin S.A. - Cerrad Czarni Radom L1 Chudzik Maciej L2 Witkowski Łukasz L3 L4
N/A 2020-01-31 20:30 MKS Będzin S.A. - PGE Skra Bełchatów L1 Bułakowski Dawid L2 Gajda Mateusz L3 L4
N/A 2020-02-05 20:30 MKS Będzin S.A. - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa L1 Janeczek Igor L2 Polak Marek L3 L4
N/A 2020-02-07 17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS GieKSa Katowice L1 Szynczewska Monika L2 Bułakowski Dawid L3 L4
N/A 2020-02-08 14:45 Jastrzębski Węgiel S.A. - Trefl Gdańsk L1 Pieczka Paweł L2 Drabik Marek L3 L4
N/A 2020-02-08 20:30 MKS Będzin S.A. - BKS Visła Bydgoszcz L1 Ostrowski Wojciech L2 Witkowski Łukasz L3 L4
N/A 2020-02-16 17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Jastrzębski Węgiel S.A. L1 Bułakowski Dawid L2 Sznicer Mateusz L3 L4
N/A 2020-02-17 20:30 GKS GieKSa Katowice - BKS Visła Bydgoszcz L1 Kurbiel Paweł L2 Chudzik Maciej L3 L4
N/A 2020-02-21 17:30 MKS Będzin S.A. - GKS GieKSa Katowice L1 Bułakowski Dawid L2 Józefowski Paweł L3 L4
N/A 2020-02-22 20:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Cerrad Czarni Radom L1 Gajda Mateusz L2 Gołąbek Marcin L3 L4
N/A 2020-02-26 17:30 GKS GieKSa Katowice - ZAKSA Kędzierzyn Koźle L1 Malara Szymon L2 Janeczek Igor L3 L4
N/A 2020-02-29 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów L1 Ostrowski Wojciech L2 Błachuciński Rafał L3 L4
N/A 2020-03-01 14:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów L1 Witkowski Łukasz L2 Polak Marek L3 L4
N/A 2020-03-03 20:30 MKS Będzin S.A. - Indykpol AZS Olsztyn L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Chudzik Maciej L3 L4
N/A 2020-03-07 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-08 GKS GieKSa Katowice - Jastrzębski Węgiel S.A. L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-18 MKS Będzin S.A. - MKS Ślepsk Suwałki L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-18 GKS GieKSa Katowice - Cerrad Czarni Radom L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-21 GKS GieKSa Katowice - MKS Ślepsk Suwałki L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-21 Aluron Virtu CMC Zawiercie - BKS Visła Bydgoszcz L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
N/A 2020-03-21 Jastrzębski Węgiel S.A. - MKS Będzin S.A. L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony
  • KPS Siedlce
  • MCKiS Jaworzno
  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • AZS Częstochowa S.A.
  • KS Gwardia Wrocław
  • LUK Politechnika Lublin
  • Stal Nysa
  • SMS PZPS Spała
  • SPS Chrobry Głogów
  • AZS AGH Kraków
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • APP Krispol Września
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • ZAKSA Strzelce Opolskie
N/A 2019-09-14 18:00 KPS Siedlce - AZS Częstochowa S.A. Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2019-09-14 17:00 MCKiS Jaworzno - KS Gwardia Wrocław Sekretarz Zając Elżbieta L1 Górski Mateusz L2 Jaroszek Konrad
N/A 2019-09-28 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Kucharski Artur L2 Dobrzański Marcin
N/A 2019-10-01 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Nowicki Robert L1 Dzikowska Magdalena L2 Nowicka Anna
N/A 2019-10-03 20:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Stal Nysa Sekretarz Kapa Piotr L1 Berger Grzegorz L2 Szlagowski Krzysztof
N/A 2019-10-10 17:30 Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa Sekretarz Dana Tadeusz L1 Rembielak-Kucharska Marta L2 Szopa Małgorzata
N/A 2019-10-12 17:00 MCKiS Jaworzno - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Janeczek Igor L2 Bułakowski Dawid
N/A 2019-10-24 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - SMS PZPS Spała Sekretarz Sikora Bogumił L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2019-10-26 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Stępniak Adam L2 Pęcherzewski Andrzej
N/A 2019-10-26 17:00 MCKiS Jaworzno - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Zając Elżbieta L1 Janeczek Igor L2 Sznicer Mateusz
N/A 2019-11-05 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Nowicki Robert L1 Kawalec Paweł L2 Kowalski Przemysław
N/A 2019-11-09 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - SMS PZPS Spała Sekretarz Pęcherzewski Andrzej L1 Rybak Sławomir L2 Michalik Michał
N/A 2019-11-09 17:00 MCKiS Jaworzno - APP Krispol Września Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Górski Mateusz L2 Sznicer Mateusz
N/A 2019-11-16 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce Sekretarz Pośpiech Rafał L1 Wygas Dawid L2 Stępniak Adam
N/A 2019-11-20 18:30 MCKiS Jaworzno - SPS Chrobry Głogów Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz L1 Jaroszek Konrad L2 Kilijański Bartosz
N/A 2019-11-23 17:00 MCKiS Jaworzno - BBTS Bielsko Biała S.A. Sekretarz Zając Elżbieta L1 Górski Mateusz L2 Ostrowski Bartosz
N/A 2019-11-30 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - SPS Chrobry Głogów Sekretarz Targosz Witold L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2019-11-30 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Rybak Sławomir L2 Dobrzański Marcin
N/A 2019-12-12 17:30 Exact Systems Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków Sekretarz Pośpiech Rafał L1 Szopa Małgorzata L2 Fortuna Bartłomiej
N/A 2019-12-15 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Berger Tadeusz L1 Kowalski Przemysław L2 Olma Anna
N/A 2019-12-21 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - AZS AGH Kraków Sekretarz Targosz Witold L1 Adamczyk Aleksy L2 Broniszewski Michał
N/A 2019-12-21 16:00 MCKiS Jaworzno - KPS Siedlce Sekretarz Bednik Ryszard L1 Jaroszek Konrad L2 Zębalski Marcin
N/A 2019-12-21 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - SPS Chrobry Głogów Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Rembielak-Kucharska Marta L2 Boś Paulina
N/A 2020-01-11 16:00 MCKiS Jaworzno - AZS AGH Kraków Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz L1 Ostrowski Bartosz L2 Wróbel Mateusz
N/A 2020-01-11 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Dana Tadeusz L1 Wygas Dawid L2 Szopa Małgorzata
N/A 2020-01-18 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - APP Krispol Września Sekretarz Nowicki Robert L1 Włodyka Włodzimierz L2 Kowalski Przemysław
N/A 2020-01-25 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz Targosz Witold L1 Broniszewski Michał L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2020-01-25 16:00 MCKiS Jaworzno - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Mazur Tomasz L2 Górski Mateusz
N/A 2020-01-26 18:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września Sekretarz Dana Tadeusz L1 Rembielak-Kucharska Marta L2 Fortuna Bartłomiej
N/A 2020-02-08 16:00 MCKiS Jaworzno - Stal Nysa Sekretarz Cieślik Wiesław L1 Jaroszek Konrad L2 Błachuciński Rafał
N/A 2020-02-08 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko Biała S.A. Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Cwalina Jakub L2 Dobrzański Marcin
N/A 2020-02-15 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - KPS Siedlce Sekretarz Sikora Bogumił L1 Broniszewski Michał L2 Rutkowski Mirosław
N/A 2020-02-20 17:30 BBTS Bielsko Biała S.A. - KS Gwardia Wrocław Sekretarz Nowicka Anna L1 Dzikowska Magdalena L2 Kapa Piotr
N/A 2020-02-22 16:00 MCKiS Jaworzno - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz Darocha Henryk L1 Molencki Jakub L2 Podoba Piotr
N/A 2020-02-29 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2020-02-29 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-07 MCKiS Jaworzno - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-14 BBTS Bielsko Biała S.A. - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz Nowicki Robert L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2020-03-14 MCKiS Jaworzno - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2020-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • TKS Tychy
  • WIE-DRUK MKS Będzin
  • BBTS Bielsko Biała S.A. II
  • TS Volley Rybnik
  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • LKS Czarni Rząśnia
  • SMS PZPS Spała III
  • LUMKS Kasztelan Rozprza
  • MKS Bzura Ozorków
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • MMKS Lotnik Łęczyca
  • AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
  • MKS w Andrychowie
  • UMKS Kęczanin Kęty
  • MKS Andrychów
N/A 2019-10-05 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik Sekretarz Różak Alicja L1 Zeliasz-Nguyen Dominik L2 Pieczka Paweł
N/A 2019-10-05 18:00 TKS Tychy - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Zając Elżbieta L1 Sznicer Mateusz L2 Molencki Jakub
N/A 2019-10-12 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Rychlewski Przemysław L2 Kopcik ✝ Grzegorz
N/A 2019-10-12 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - TS Volley Rybnik Sekretarz Skowroński Grzegorz L1 Domagała Bogusz L2 Grzegórzko Michał
N/A 2019-10-12 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - TKS Tychy Sekretarz Szpara Otton L1 Broniszewski Michał L2 Sładczyk Dawid
N/A 2019-10-19 15:00 TKS Tychy - MKS w Andrychowie Sekretarz Weiner Marcin L1 Kilijański Bartosz L2 Hawryło Katarzyna
N/A 2019-10-19 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała S.A. II Sekretarz Gałaszek Krystian L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2019-10-19 17:00 TS Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Gołąbek Marcin L2 Różak Alicja
N/A 2019-10-25 19:00 WIE-DRUK MKS Będzin - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Komenda Jakub L2 Polak Piotr
N/A 2019-10-26 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SMS PZPS Spała III Sekretarz Dobrzański Marcin L1 Wygas Dawid L2 Fujarska Michalina
N/A 2019-10-26 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - TS Volley Rybnik Sekretarz Berger Tadeusz L1 Berger Grzegorz L2 Włodyka Włodzimierz
N/A 2019-11-09 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Stępniak Adam L1 Rychlewski Przemysław L2 Fujarska Michalina
N/A 2019-11-16 16:00 TKS Tychy - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Gajewski Krzysztof L2 Zatoński Michał
N/A 2019-11-16 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Słaby Leszek L1 Błachuciński Rafał L2 Chojnacki Karol
N/A 2019-11-16 17:00 TS Volley Rybnik - MKS Andrychów Sekretarz Bednik Ryszard L1 Łyczko Kamil L2 Gołąbek Marcin
N/A 2019-11-23 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LUMKS Kasztelan Rozprza Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Welm Grzegorz L2 Kapica Paweł
N/A 2019-11-23 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - BBTS Bielsko Biała S.A. II Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Zeliasz-Nguyen Dominik L2 Janek Michał
N/A 2019-11-23 18:00 TKS Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Sekretarz Sadowski Jarosław L1 Wróbel Mateusz L2 Wyderka Wojciech
N/A 2019-11-30 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MMKS Lotnik Łęczyca Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Rychlewski Przemysław L2 Wygas Dawid
N/A 2019-11-30 12:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Bednik Ryszard L1 Gałaszek Krystian L2 Jaroszek Konrad
N/A 2019-11-30 17:00 TS Volley Rybnik - TKS Tychy Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Pordzik Michał L2 Skroban Łukasz
N/A 2019-11-30 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - MKS Andrychów Sekretarz Szpara Otton L1 Tyc Mirosław L2 Berger Grzegorz
N/A 2019-12-07 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - MKS Andrychów Sekretarz Słaby Leszek L1 Komenda Jakub L2 Zębalski Marcin
N/A 2019-12-07 16:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Cyran Janusz L1 Kawalec Paweł L2 Dzikowska Magdalena
N/A 2019-12-07 17:00 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Sekretarz Bednik Ryszard L1 Karnia Łukasz L2 Chojnacki Karol
N/A 2019-12-14 17:00 TS Volley Rybnik - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Janek Michał L2 Religa Maja
N/A 2019-12-14 18:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Zając Elżbieta L1 Zębalski Marcin L2 Borda Jarosław
N/A 2019-12-14 16:00 TKS Tychy - BBTS Bielsko Biała S.A. II Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Strugała Tomasz L2 Zeliasz-Nguyen Dominik
N/A 2019-12-21 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Sekretarz Pędrys Justyna L1 Olma Anna L2 Adamczyk Adriana
N/A 2020-01-11 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Sadowski Jarosław L2 Pawłowski Szymon
N/A 2020-01-12 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS Bzura Ozorków Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Budzowski Edward L2 Rychlewski Przemysław
N/A 2020-01-18 TS Volley Rybnik - BBTS Bielsko Biała S.A. II Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Rakoczy Szymon L2 Nagler-Skroban Klaudia
N/A 2020-01-18 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Andrychów Sekretarz Kuśmierski Janusz L1 Gałaszek Krystian L2 Łyczko Kamil
N/A 2020-01-18 18:00 TKS Tychy - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Zając Elżbieta L1 Kicun Monika L2 Konar Bartosz
N/A 2020-01-25 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Jędrys-Szynkiel Urszula L1 Welm Grzegorz L2 Budzowski Edward
N/A 2020-01-25 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - TKS Tychy Sekretarz Nowiński Leszek L1 Żymła Mateusz L2 Makuch Daniel
N/A 2020-01-25 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Stanek Józef L1 Kawalec Paweł L2 Berger Grzegorz
N/A 2020-02-01 15:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Szpara Otton L1 Kowalski Przemysław L2 Olma Anna
N/A 2020-02-01 17:00 TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Różak Alicja L2 Łyczko Kamil
N/A 2020-02-01 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TKS Tychy Sekretarz Kuśmierski Janusz L1 Radomski Michał L2 Rakoczy Szymon
N/A 2020-02-13 17:00 WIE-DRUK MKS Będzin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Sekretarz Cieślik Wiesław L1 Borda Jarosław L2 Nowiński Leszek
N/A 2020-02-15 18:00 TKS Tychy - TS Volley Rybnik Sekretarz Zając Elżbieta L1 Pordzik Michał L2 Paprzycki Piotr
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa
  • KPS Siedlce
  • MCKiS Jaworzno
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Trefl Gdańsk
N/A 2019-10-01 pauzuje - pauzuje Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2019-10-23 17:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa Sekretarz Kapa Piotr L1 Malara Szymon L2 Janeczek Igor
N/A 2019-10-30 18:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Kucharski Artur L2 Dobrzański Marcin
N/A 2019-10-30 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - MCKiS Jaworzno Sekretarz Nowicka Anna L1 Kowalski Przemysław L2 Broniszewski Michał
N/A 2019-11-27 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Obłój Wojciech L1 Włodyka Włodzimierz L2 Górski Mateusz
N/A 2019-12-10 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 Kowalski Przemysław L2 Kapa Piotr
N/A 2020-01-15 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Trefl Gdańsk Sekretarz nieobsadzony L1 Janeczek Igor L2 Polak Marek
N/A 2020-01-15 20:30 BBTS Bielsko Biała S.A. - ZAKSA Kędzierzyn Koźle Sekretarz nieobsadzony L1 Tyc Mirosław L2 Kowalski Przemysław