Lista meczów - Jarosław Sadowski

2001-01-01
UKS Mikrus Katowice
MOSM Tychy II
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość 35 km

2001-01-01
MOSM Tychy II
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość

2001-01-01 10:00
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice II
UKS Mikrus Katowice
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość

2021-10-02 10:00
MKS COPCO Imielin
Silesia Volley MSK Mysłowice II
młodziczki
S1: Igor Janeczek
odległość 21 km

2021-10-02
MKS COPCO Imielin
młodziczki
S1: Igor Janeczek
odległość

2021-10-02 10:00
Silesia Volley MSK Mysłowice II
młodziczki
S1: Igor Janeczek
odległość

2021-10-03 10:00
SMS Radzionków
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2021-10-03
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
KS Częstochowianka
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2021-10-03
KS Częstochowianka
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2021-10-05 18:00
SiKReT Gliwice
Klub Siatkarski Racibórz
juniorzy
S2: Bartosz Ostrowski
odległość 54 km

2021-10-07 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
SiKReT Gliwice
juniorki
S1: Leszek Słaby
odległość 12 km

2021-10-09 17:00
Klub Sportowy Rudziniec
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
I liga Śląska mężczyzn
S1: Jarosław Borda
odległość 66 km

2021-10-14 16:30
UKS Jedynka Jaworzno
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
juniorzy młodsi
S1: Łukasz Witkowski
odległość 12 km

2021-10-16 9:00
UKS Jedynka Jaworzno
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2021-10-16
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TS Volley Rybnik
młodzicy
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2021-10-16
TS Volley Rybnik
UKS Jedynka Jaworzno
młodzicy
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2021-10-19 17:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy
S2: Igor Janeczek
odległość 20 km

2021-10-23 16:00
Silesia Volley MSK Mysłowice
MUKS Poprad Stary Sącz
obsada pomocnicza
odległość 12 km

2021-10-23 11:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
młodzicy
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2021-10-23 11:00
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
TS Volley Rybnik
młodzicy
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2021-10-23 11:00
TS Volley Rybnik
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
młodzicy
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2021-11-04 16:30
UKS Jedynka Jaworzno
MOSM Tychy
juniorzy młodsi
S2: Leszek Nowiński
odległość 12 km

2021-11-06 17:30
MKS Dwójka Zawiercie
KPKS Halemba
I liga Śląska kobiet
S2: Jacek Ostrowski
odległość 36 km

2021-11-08 18:30
UKS Dąbrowiak
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
juniorki młodsze
S1: Leszek Słaby
odległość 11 km

2021-11-09 16:00
MUKS Michałkowice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
juniorki młodsze
S1: Leszek Nowiński
odległość 22 km

2021-11-13 16:30
SV MOSiR Zabrze
UKS Spartakus Zabrze
II liga Śląska kobiet
S2: Piotr Kapa
odległość 39 km

2021-11-16 19:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
TKKF Szczygłowice
juniorki młodsze
S2: Piotr Polak
odległość 52 km

2021-11-20 10:00
MUKS Pasek Będzin
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S2: Jarosław Borda
odległość 11 km

2021-11-20
JKS SMS Jastrzębie III
MUKS Michałkowice
młodziczki
S2: Jarosław Borda
odległość

2021-11-20
MUKS Michałkowice
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S2: Jarosław Borda
odległość

2021-11-20 18:30
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S1: Marek Polak
odległość 12 km

2021-11-23 17:00
GKS GieKSa Katowice II
MIKI UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy
S2: Leszek Nowiński
odległość 23 km

2021-11-27 17:00
MKS COPCO Imielin
Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne
I liga Śląska kobiet
odległość 21 km

2021-11-30 16:00
MUKS Michałkowice
UKS MOSM Bytom
juniorki młodsze
S1: Marcin Szumilas
odległość 22 km

2021-12-02 16:00
MUKS Michałkowice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
juniorki
S1: Jarosław Borda
odległość 23 km

2021-12-04 10:00
UKS Sokół '43 Katowice
MOSiR Łaziska Górne
młodziczki
S2: Michał Zatoński
odległość 12 km

2021-12-04
MOSiR Łaziska Górne
MCKS Czeladź
młodziczki
S2: Michał Zatoński
odległość

2021-12-04
MCKS Czeladź
UKS Sokół '43 Katowice
młodziczki
S2: Michał Zatoński
odległość

2021-12-04 17:00
TKS Tychy
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
II liga Śląska kobiet
odległość 37 km

2021-12-07 18:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
GKS GieKSa Katowice
juniorzy
S1: Mateusz Żymła
odległość 20 km

2021-12-08 18:30
KPKS Halemba
JKS SMS Jastrzębie
I liga Śląska kobiet
S2: Leszek Słaby
odległość 40 km

2021-12-09 16:00
MKS Dąbrowa Górnicza
JKS SMS Jastrzębie
juniorki
S2: Marek Lagierski
odległość 12 km

2021-12-11
MOSM Tychy
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Dawid Bułakowski
odległość

2021-12-11 10:00
MKS Dwójka Zawiercie
MOSM Tychy
młodziczki
S2: Dawid Bułakowski
odległość

2021-12-11
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
MKS Dwójka Zawiercie
młodziczki
S2: Dawid Bułakowski
odległość

2021-12-18
MOSM Tychy III
MUKS Michałkowice
młodziczki
S2: Piotr Polak
odległość

2021-12-18 10:00
MUKS Michałkowice
UKS Blachownia
młodziczki
S2: Piotr Polak
odległość

2021-12-18
UKS Blachownia
MOSM Tychy III
młodziczki
S2: Piotr Polak
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Jarosław Sadowski

2021-11-21
MOSM Tychy V

Lista turniejów siatkówki plażowej- Jarosław Sadowski