Lista meczów - Piotr Kaleta

2019-09-29 10:00
KS Burza MOSiR Mikołów
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S1: Ryszard Bednik
odległość 18 km

2019-09-29
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S1: Ryszard Bednik
odległość

2019-09-29
UKS Jedynka Rybnik
KS Burza MOSiR Mikołów
młodziczki
S1: Ryszard Bednik
odległość

2019-10-02 18:00
MOSM Tychy III
KPKS Halemba
kadetki
S2: Andrzej Kuchna
odległość 26 km

2019-10-05 16:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MKS Imielin
I liga Śląska kobiet
odległość 43 km

2019-10-17 18:00
SV MOSiR Zabrze
GKS GieKSa Katowice
kadeci
S2: Sylwia Bulanda
odległość 20 km

2019-10-19 11:00
MOSM Tychy
MKS Czechowice-Dziedzice
młodziczki
S1: Ryszard Bednik
odległość

2019-10-19
MKS Czechowice-Dziedzice
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S1: Ryszard Bednik
odległość

2019-10-19
UKS Tytan Ostrowy
MOSM Tychy
młodziczki
S1: Ryszard Bednik
odległość

2019-10-19 18:00
MKS Imielin
MKS Dwójka Zawiercie
I liga Śląska kobiet
odległość 25 km

2019-10-22 18:00
UKS TRÓJKA Mikołów
KPKS Halemba
kadetki
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 18 km

2019-10-24 16:00
MCKiS Jaworzno
SV MOSiR Zabrze
juniorki
S2: Leszek Słaby
odległość 26 km

2019-10-26 17:00
KPKS Halemba
Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
obsada pomocnicza
odległość 18 km

2019-11-06 16:30
SV MOSiR Zabrze
UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy
S2: Henryk Darocha
odległość 20 km

2019-11-09 15:00
TKS Tychy
UKS Jedynka ERBUD Rybnik
II liga Śląska kobiet
odległość 29 km

2019-11-13 17:30
KS "Polonia" Łaziska Górne
MUKS Sari Żory
kadetki
S1: Igor Janeczek
odległość 23 km

2019-11-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
UKS Jedynka Jaworzno II
młodzicy
S1: Jarosław Borda
odległość

2019-11-16
UKS Jedynka Jaworzno II
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S1: Jarosław Borda
odległość

2019-11-16 10:00
GKS GieKSa Katowice
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodzicy
S1: Jarosław Borda
odległość

2019-11-20 16:00
Silesia Volley MSK Mysłowice
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
kadetki
S2: Rafał Błachuciński
odległość 12 km

2019-11-27 16:30
MUKS Michałkowice II
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
kadetki
S1: Jarosław Borda
odległość 3 km

2019-12-12 16:00
MCKiS Jaworzno
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
juniorki
S1: Henryk Darocha
odległość 26 km

2019-12-14 10:00
MUKS Sari Żory II
VC Victoria MOSiR Cieszyn
młodziczki
S1: Karol Mierzwa
odległość 55 km

2019-12-14
VC Victoria MOSiR Cieszyn
UKS Metalik Radziechowy
młodziczki
S1: Karol Mierzwa
odległość

2019-12-14
UKS Metalik Radziechowy
MUKS Sari Żory II
młodziczki
S1: Karol Mierzwa
odległość

2019-12-14 18:00
MKS Imielin
GS UKS Krzanowice
I liga Śląska kobiet
odległość 25 km

2019-12-19 19:30
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
UKS TRÓJKA Mikołów
I liga Śląska mężczyzn
odległość 18 km

2020-01-10 17:00
GKS GieKSa Katowice
MKSR Pyskowice
kadeci
S2: Zbigniew Syguła
odległość 12 km

2020-01-18 17:00
MKS Sokół Radzionków
SMS PZPS Szczyrk II
obsada pomocnicza
odległość 21 km

2020-02-01 10:00
UKS Jedynka Jaworzno
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodzicy
S1: Jarosław Borda
odległość 26 km

2020-02-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S1: Jarosław Borda
odległość

2020-02-01
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
UKS Jedynka Jaworzno
młodzicy
S1: Jarosław Borda
odległość

2020-02-08 19:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
MKS Imielin II
II liga Śląska kobiet
odległość 28 km

2020-02-15
KPKS Halemba
BKS STAL Bielsko-Biała II
młodziczki
S1: Zbigniew Syguła
odległość 12 km

2020-02-15
BKS STAL Bielsko-Biała II
MCKS Czeladź
młodziczki
S1: Zbigniew Syguła
odległość

2020-02-15 10:00
MCKS Czeladź
KPKS Halemba
młodziczki
S1: Zbigniew Syguła
odległość

2020-02-20 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
KS Wifama Łódź
juniorzy
odległość 64 km

2020-02-20 18:30
BKS Chemik Bydgoszcz
KS Stocznia Darłowo
juniorzy
odległość 405 km

2020-02-21 15:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy
odległość 64 km

2020-02-21 17:30
BKS Chemik Bydgoszcz
UKS MKS MDK Warszawa
juniorzy
odległość 64 km

2020-02-29 15:00
MKS Imielin II
UKSG Blachownia
II liga Śląska kobiet
odległość 25 km

2020-03-07
MTS As Myszków
KS Burza MOSiR Mikołów
młodziczki
S1: Anna Wajant
odległość

2020-03-07 10:00
KS Burza MOSiR Mikołów
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S1: Anna Wajant
odległość

2020-03-07
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
MTS As Myszków
młodziczki
S1: Anna Wajant
odległość

2020-03-07 17:00
MKSR Pyskowice
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
odległość 41 km

2020-03-12 16:00
MCKiS Jaworzno
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
juniorki
S2: Jarosław Sadowski
odległość 26 km

2020-03-17 18:00
Silesia Volley MSK Mysłowice
KS Częstochowianka II
kadetki
S2: Leszek Słaby
odległość 12 km

Lista turniejów minisiatkówki - Piotr Kaleta

2019-11-24
MUKS Sari Żory

2019-12-15

2020-02-02

2020-02-29
Klub Sportowy Corona Rudniki

2020-03-08

Lista turniejów siatkówki plażowej- Piotr Kaleta