Lista meczów - Krzysztof Dusza

2021-09-25 10:30
KPKS Halemba II
UKS Blachownia
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość 14 km

2021-09-25 10:30
UKS Blachownia
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-09-25 10:30
SMS Radzionków
KPKS Halemba II
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-09-30 16:30
SiKReT Gliwice
MUKS Michałkowice
juniorki
S2: Wojciech Ostrowski
odległość 286 km

2021-10-02
MUKS Pasek Będzin
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-10-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
KPKS Halemba
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-10-02 9:00
KPKS Halemba
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-10-05 16:00
MKS Dąbrowa Górnicza
BKS STAL Bielsko-Biała
juniorki młodsze
S2: Piotr Kapa
odległość 22 km

2021-10-09 17:00
Asotra MKS-MOS "Płomień" Sosnowiec
KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass
obsada pomocnicza
odległość 14 km

2021-10-09 10:00
GKS GieKSa Katowice
Klub Siatkarski Racibórz
młodzicy
S2: Igor Janeczek
odległość

2021-10-09
Klub Siatkarski Racibórz
UKS Jedynka Jaworzno II
młodzicy
S2: Igor Janeczek
odległość

2021-10-09
UKS Jedynka Jaworzno II
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S2: Igor Janeczek
odległość

2021-10-14 16:30
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
juniorki
S1: Konrad Jaroszek
odległość 24 km

2021-10-15 19:00
LKS Olimpia Włodowice
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
I liga Śląska mężczyzn
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 58 km

2021-10-16 10:00
KSS "GUMISIE" Pyskowice
MOSiR Łaziska Górne
młodziczki
S2: Marta Jastrzębowska
odległość 36 km

2021-10-16
MOSiR Łaziska Górne
Lechia Volleyball Mysłowice II
młodziczki
S2: Marta Jastrzębowska
odległość

2021-10-16
Lechia Volleyball Mysłowice II
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S2: Marta Jastrzębowska
odległość

2021-10-23 10:00
TS Volley Rybnik II
MOSM Tychy
młodzicy
S2: Michał Radomski
odległość

2021-10-23
MOSM Tychy
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S2: Michał Radomski
odległość

2021-10-23
GKS GieKSa Katowice
TS Volley Rybnik II
młodzicy
S2: Michał Radomski
odległość

2021-10-26 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
VK Ostrava
juniorzy
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 59 km

2021-11-04 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
juniorki
S1: Michał Grzegórzko
odległość 12 km

2021-11-06 16:00
TKS Tychy
UMKS Kęczanin Kęty
obsada pomocnicza
odległość 36 km

2021-11-06
UKS Sokół '43 Katowice
KPKS Halemba II
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość 16 km

2021-11-06
KPKS Halemba II
UKS Spartakus Zabrze
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość

2021-11-06 10:00
UKS Spartakus Zabrze
UKS Sokół '43 Katowice
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość

2021-11-16 16:30
SMS Radzionków
KS Częstochowianka II
juniorki młodsze
S1: Piotr Kapa
odległość 17 km

2021-11-18 16:30
SiKReT Gliwice
UKS Sokół '43 Katowice
juniorki
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 286 km

2021-11-19 19:00
LKS Olimpia Włodowice
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
I liga Śląska mężczyzn
S2: Michał Grzegórzko
odległość 58 km

2021-11-20
MOSM Tychy
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
S2: Piotr Polak
odległość

2021-11-20
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S2: Piotr Polak
odległość

2021-11-20 10:00
GKS GieKSa Katowice
MOSM Tychy
młodzicy
S2: Piotr Polak
odległość

2021-11-20 18:30
MUKS Michałkowice
KPKS Halemba
I liga Śląska kobiet
odległość 8 km

2021-11-23 17:30
TKKF Szczygłowice
MUKS Michałkowice
juniorki młodsze
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 35 km

2021-11-25 17:00
SV MOSiR Zabrze
MOSM Tychy
juniorzy młodsi
S2: Wojciech Obłój
odległość 15 km

2021-11-27
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość 17 km

2021-11-27 9:00
SMS Radzionków
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2021-11-27
BKS STAL Bielsko-Biała
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2021-11-28 11:00
SK Górnik Radlin
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
I liga Śląska mężczyzn
S2: Piotr Kapa
odległość 63 km

2021-11-30 17:30
SV MOSiR Zabrze
KS Częstochowianka II
juniorki młodsze
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 15 km

2021-12-03 19:00
UKS Jedynka Rybnik
KPKS Halemba
I liga Śląska kobiet
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 61 km

2021-12-07 17:00
SiKReT Gliwice
SV MOSiR Zabrze
juniorki młodsze
S1: Michał Janek
odległość 25 km

2021-12-11 10:00
SMS Radzionków
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S2: Jakub Molencki
odległość 17 km

2021-12-11
BKS STAL Bielsko-Biała
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Jakub Molencki
odległość

2021-12-11
MKS Dąbrowa Górnicza
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S2: Jakub Molencki
odległość

2021-12-11 18:00
MUKS Michałkowice
UKS Jedynka Rybnik
I liga Śląska kobiet
S2: Dawid Bułakowski
odległość 8 km

2021-12-18
MUKS Sari Żory II
TKKF Szczygłowice
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość 35 km

2021-12-18 10:00
TKKF Szczygłowice
SiKReT Gliwice
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-12-18
SiKReT Gliwice
MUKS Sari Żory II
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Krzysztof Dusza

2021-11-21
MUKS Sari Żory

Lista turniejów siatkówki plażowej- Krzysztof Dusza

2021-05-30
Katowice Szopienice Gimn. nr 13 Katowice ul. Brynicy 7

2021-06-12
Katowice Szopienice Gimn. nr 13 Katowice ul. Brynicy 7

2021-06-13
Będzin OSiR Będzin ul. Sportowa

2021-06-19
Cieszyn Boiska MOSiR Cieszyn Cieszyn ul. Jana Łyska 23

2021-06-20
Cieszyn Boiska MOSiR Cieszyn Cieszyn ul. Jana Łyska 23

2021-07-03
Milówka Gminny Ośrodek Sportu Milówka ul. Targowa 14

2021-07-04
Milówka Gminny Ośrodek Sportu Milówka ul. Targowa 14

2021-07-17
Knurów Kąpielisko Leśne "Zacisze" Knórów ul. Niepodległości 107

2021-07-18
Knurów Kąpielisko Leśne "Zacisze" Knórów ul. Niepodległości 107

2021-08-15
Koszęcin Boiska przy kąpielisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Koszęcin ul. Sportowa 1