Lista meczów - Krzysztof Dusza
2000-01-01
18:00
TKKF Szczygłowice
UKS VT Aquaplus Bobrowniki
juniorki
S1: Krzysztof Chrostek
odległość
33 km
2023-09-28
18:00
TKKF Szczygłowice
MKS Bielsko-Biała
juniorki
S1: Michał Grzegórzko
odległość
35 km
2023-09-30
16:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
MUKS Michałkowice
I liga Śląska kobiet
S2: Katarzyna Hawryło
odległość
15 km
2023-10-03
16:45
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
MKS Dąbrowa Górnicza
juniorki młodsze
S1: Mateusz Wróbel
odległość
7 km
2023-10-04
17:45
Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
Synergia
juniorki młodsze
S1: Łukasz Sosiński
odległość
142 km
2023-10-07
17:00
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
KPS Chełmiec Wałbrzych
obsada pomocnicza
odległość
37 km
2023-10-07
10:00
Volley Concept Katowice
UKS Jedynka Jaworzno
młodzicy
S2: Katarzyna Niedbała
odległość
2023-10-07
Volley Dąbrowa Górnicza
Volley Concept Katowice
młodzicy
S2: Katarzyna Niedbała
odległość
2023-10-10
18:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
SV MOSiR Zabrze
juniorzy
S1: Michał Zatoński
odległość
23 km
2023-10-11
17:00
KSS "GUMISIE" Pyskowice
UKS Jedynka Rybnik
juniorki młodsze
S1: Artur Wyszyński
odległość
37 km
2023-10-12
17:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
MKS Silesia Volley Mysłowice
juniorki
S2: Piotr Kaleta
odległość
24 km
2023-10-17
18:30
SiKReT Gliwice
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy
S1: Kamil Niezabitowski
odległość
26 km
2023-10-19
16:45
SiKReT Gliwice
KS Częstochowianka
juniorki
S1: Marta Jastrzębowska
odległość
29 km
2023-10-21
17:00
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
WKS Sobieski Żagań
obsada pomocnicza
odległość
37 km
2023-10-21
10:00
MKS Sokół Radzionków
BKS STAL Bielsko-Biała II
młodziczki
S2: Katarzyna Złotowska
odległość
2023-10-24
16:45
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
KS Częstochowianka
juniorki młodsze
S1: Mateusz Wróbel
odległość
7 km
2023-10-25
17:45
Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
SPS Częstochowa
juniorki młodsze
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość
142 km
2023-10-27
19:30
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S1: Wojciech Ostrowski
odległość
24 km
2023-11-04
20:00
MUKS Michałkowice
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
I liga Śląska kobiet
S2:
odległość
8 km
2023-11-10
19:30
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S2: Martyna Lasok
odległość
28 km
2023-11-16
18:15
MKSR Pyskowice
Volley Concept Katowice II
juniorzy młodsi
S1: Konrad Jaroszek
odległość
37 km
2023-11-22
17:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
juniorzy młodsi
S2: Marcin Gołąbek
odległość
68 km
2023-11-23
16:45
SiKReT Gliwice
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
juniorki
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość
29 km
2023-11-25
17:30
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S1: Mateusz Gajda
odległość
29 km
2023-11-28
18:30
SiKReT Gliwice
SV MOSiR Zabrze
juniorki młodsze
S1: Dariusz Chamera
odległość
26 km
2023-11-29
20:00
UKS VT Alukoncept Bobrowniki
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
obsada pomocnicza
odległość
38 km
2023-11-30
18:15
MKSR Pyskowice
UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy młodsi
S2: Bogusław Bober
odległość
37 km
2023-12-08
19:30
LKS Olimpia Włodowice
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S1: Konrad Jaroszek
odległość
61 km
2023-12-12
16:30
MKS Dąbrowa Górnicza
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
juniorki młodsze
S1: Łukasz Witkowski
odległość
22 km
2023-12-14
19:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
TS Volley Rybnik
juniorzy młodsi
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość
68 km
2023-12-16
17:30
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Wojciech Ostrowski
odległość
29 km
2023-12-19
17:15
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
BKS STAL Bielsko-Biała
juniorki młodsze
S1: Michał Zatoński
odległość
7 km
2024-01-06
JKS SMS Jastrzębie
MKS Dąbrowa Górnicza II
juniorki
S1: Konrad Jaroszek
odległość
65 km
2024-01-09
16:30
SV MOSiR Zabrze
Volley Dąbrowa Górnicza
juniorki młodsze
S1: Piotr Kaleta
odległość
37 km
2024-01-09
KSS "GUMISIE" Pyskowice
MTS As Myszków
juniorki młodsze
S2: Piotr Kaleta
odległość
37 km
2024-01-11
18:30
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy młodsi
S1: Tomasz Musiałek
odległość
23 km
2024-01-13
10:00
Klub Sportowy Corona Rudniki
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S1: Agnieszka Plewniok
odległość
2024-01-14
12:00
Volley Concept Katowice
SK Górnik Radlin
juniorzy
S2: Marek Budzik
odległość
67 km
2024-01-14
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Tauron Norwid Częstochowa
juniorzy
S1: Marek Budzik
odległość
67 km
2024-01-19
19:00
Volley Dąbrowa Górnicza
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S2: Mateusz Gajda
odległość
28 km
2024-01-20
10:00
UKS Jedynka Rybnik
MUKS Michałkowice
młodziczki
S2: Krzysztof Chrostek
odległość
2024-01-26
19:00
GS UKS Krzanowice
MKS Czechowice-Dziedzice
I liga Śląska kobiet
S1: Jakub Molencki
odległość
99 km
2024-02-03
17:30
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
I liga Śląska mężczyzn
S1: Jarosław Sadowski
odległość
29 km
2024-02-17
10:00
Volley Concept Katowice
Tauron Norwid Częstochowa
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość
13 km
2024-02-17
Tauron Norwid Częstochowa
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość
2024-02-17
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
Volley Concept Katowice
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość
2024-02-17
17:00
Klub Siatkarski Racibórz
Volley Dąbrowa Górnicza
I liga Śląska mężczyzn
S1: Bogusław Bober
odległość
75 km
2024-02-23
18:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Tauron Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S2: Mariusz Fiutek
odległość
23 km
2024-02-29
18:15
MKSR Pyskowice
Volley Concept Katowice II
juniorzy młodsi
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość
35 km
2024-03-05
16:30
TS Volley Rybnik
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy młodsi
S1: Konrad Jaroszek
odległość
59 km
2024-03-09
16:00
MKS Czechowice-Dziedzice
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
I liga Śląska kobiet
S2: Andrzej Kuchna
odległość
54 km
Lista turniejów minisiatkówki - Krzysztof Dusza
Lista turniejów siatkówki plażowej- Krzysztof Dusza
2023-08-12
Koszęcin Boiska przy kąpielisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Koszęcin ul. Sportowa 1
2023-08-13
Koszęcin Boiska przy kąpielisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Koszęcin ul. Sportowa 1