Lista meczów - Klaudia Nagler-Skroban

2020-09-22 20:30
Jastrzębski Węgiel S.A.
Stroitiel Mińsk
obsada pomocnicza
odległość 47 km

2020-09-26 10:00
MUKS Sari Żory II
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S2: Piotr Kaleta
odległość

2020-09-26 10:00
GS UKS Krzanowice
VC Victoria MOSiR Cieszyn
młodziczki
S2: Piotr Kaleta
odległość

2020-09-26 10:00
VC Victoria MOSiR Cieszyn
MUKS Sari Żory II
młodziczki
S2: Piotr Kaleta
odległość

2020-10-03 17:00
MKSR Pyskowice
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S2: Piotr Paprzycki
odległość 63 km

2020-10-08 17:30
JKS SMS Jastrzębie
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
juniorki
S1: Marek Budzik
odległość 45 km

2020-11-14 15:00
KS AZS Rafako Racibórz
Hemarpol Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S2: Piotr Paprzycki
odległość 9 km

2020-11-19 17:30
GS UKS Krzanowice
MOSM Tychy
juniorki
S1: Michał Radomski
odległość 4 km

2020-11-21 9:00
JKS SMS Jastrzębie
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość 45 km

2020-11-21
MKS Dąbrowa Górnicza
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2020-11-21
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2020-11-26 18:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TKS Tychy
obsada pomocnicza
odległość 49 km

2020-12-03 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS TRÓJKA Mikołów
juniorki
S1: Jacek Neyman
odległość 4 km

2020-12-05
MCKiS Jaworzno
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 4 km

2020-12-05
SMS Radzionków
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-12-05 10:00
GS UKS Krzanowice
MCKiS Jaworzno
młodziczki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-12-16 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS Jedynka Rybnik
kadetki
S1: Michał Pordzik
odległość 4 km

2021-01-15 19:30
SK Górnik Radlin
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S1: Marcin Gołąbek
odległość 30 km

2021-01-19 16:00
GKS GieKSa Katowice
KS AZS Rafako Racibórz
juniorzy
S2: Janusz Kuśmierski
odległość 49 km

2021-01-19
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Hemarpol Norwid Częstochowa II
juniorzy
S1: Janusz Kuśmierski
odległość 49 km

2021-01-21 16:00
MCKiS Jaworzno
KS Częstochowianka
juniorki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 45 km

2021-01-21 18:30
JKS SMS Jastrzębie
UKS TRÓJKA Mikołów
juniorki
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 45 km

2021-01-23 16:00
KS AZS Rafako Racibórz
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Marcin Gołąbek
odległość 9 km

2021-01-30 17:00
MKSR Pyskowice
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S1: Marcin Gołąbek
odległość 63 km

2021-02-09 16:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
kadeci
S2: Marek Budzik
odległość 49 km

2021-02-09
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Hemarpol Norwid Częstochowa
kadeci
S1: Marek Budzik
odległość 49 km

2021-02-13
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TS Volley Rybnik
obsada pomocnicza
odległość 49 km

2021-02-20 9:00
JKS SMS Jastrzębie
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2021-02-20
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
młodziczki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2021-02-20
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2021-02-24 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS MOSM Bytom
kadetki
S1: Michał Radomski
odległość 4 km

2021-02-26 18:00
GS UKS Krzanowice
TKS Ekobet Tychy
I liga Śląska kobiet
S1: Marcin Gołąbek
odległość 4 km

2021-02-27 10:00
TS Volley Rybnik II
UKS Jedynka Jaworzno II
młodzicy
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2021-02-27
UKS Jedynka Jaworzno II
SiKReT Gliwice
młodzicy
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2021-02-27
SiKReT Gliwice
TS Volley Rybnik II
młodzicy
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2021-03-02 19:00
SK Górnik Radlin
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
I liga Śląska mężczyzn
S2: Krzysztof Dusza
odległość 29 km

2021-04-24 16:00
MKS Skier-VIS Business Center Skierniewice
SST Lubcza Racławówka
I liga Śląska kobiet
odległość 51 km

2021-04-24 19:00
MUKS Sari Żory
KS "Polonia" Łaziska Górne
I liga Śląska kobiet
odległość 51 km

2021-04-28 17:30
GS UKS Krzanowice
MTS As Myszków
kadetki
S2: Michał Pordzik
odległość 4 km

2021-04-29 18:00
GS UKS Krzanowice
MKS Bielsko-Biała
juniorki
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 4 km

2021-05-08
UKS Dąbrowiak
MCKiS Jaworzno
młodziczki
S1: Kamil Łyczko
odległość

2021-05-08 10:00
MCKiS Jaworzno
MUKS Sari Żory
młodziczki
S1: Kamil Łyczko
odległość

2021-05-08
MUKS Sari Żory
UKS Dąbrowiak
młodziczki
S1: Kamil Łyczko
odległość

2021-05-22
Lechia Volleyball Mysłowice II
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość 31 km

2021-05-22 10:00
UKS Jedynka Rybnik
TKKF Szczygłowice
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-05-22
TKKF Szczygłowice
Lechia Volleyball Mysłowice II
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Klaudia Nagler-Skroban

2021-03-06
MOSM Tychy III

2021-05-29

Lista turniejów siatkówki plażowej- Klaudia Nagler-Skroban