Lista meczów - Klaudia Nagler-Skroban

2000-01-01 19:00
SK Górnik Radlin
Hemarpol Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S1: Jacek Neyman
odległość 31 km

2021-09-25 10:00
Silesia Volley MSK Mysłowice
UKS Mikrus Katowice
młodziczki
S2: Michalina Konsek
odległość

2021-09-25 10:00
UKS Mikrus Katowice
MUKS Sari Żory
młodziczki
S2: Michalina Konsek
odległość

2021-09-25 10:00
MUKS Sari Żory
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S2: Michalina Konsek
odległość

2021-09-28 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy
S2: Piotr Paprzycki
odległość 45 km

2021-10-05 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS TRÓJKA Mikołów
juniorki młodsze
S1: Michał Pordzik
odległość 4 km

2021-10-07 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS Jedynka Rybnik
juniorki
S1: Kamil Łyczko
odległość 4 km

2021-10-16 10:00
Klub Siatkarski Racibórz
TS Volley Rybnik II
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość 8 km

2021-10-16
TS Volley Rybnik II
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-10-16
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
Klub Siatkarski Racibórz
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-10-19 16:30
Klub Siatkarski Racibórz
SV MOSiR Zabrze
juniorzy
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 9 km

2021-10-21 17:30
JKS SMS Jastrzębie
MKS Dąbrowa Górnicza
juniorki
S1: Kamil Łyczko
odległość 41 km

2021-10-23 9:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-10-23
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
SK Górnik Radlin
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-10-23
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-10-23 14:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
I liga Śląska mężczyzn
S2: Dawid Sładczyk
odległość 45 km

2021-11-06 17:00
Klub Sportowy Rudziniec
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
I liga Śląska mężczyzn
S2: Jacek Neyman
odległość 55 km

2021-11-12 19:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Klub Sportowy Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S2: Marcin Gołąbek
odległość 45 km

2021-11-13 17:00
SK Górnik Radlin
Volley Dąbrowa Górnicza
I liga Śląska mężczyzn
S2: Igor Janeczek
odległość 31 km

2021-11-18 18:00
SK Górnik Radlin
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy młodsi
S1: Michalina Konsek
odległość 31 km

2021-11-20 9:00
JKS SMS Jastrzębie II
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S2: Michalina Konsek
odległość 41 km

2021-11-20
KSS "GUMISIE" Pyskowice
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S2: Michalina Konsek
odległość

2021-11-20
UKS Tytan Ostrowy
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Michalina Konsek
odległość

2021-11-20 16:00
JKS SMS Jastrzębie
MKS COPCO Imielin
I liga Śląska kobiet
S1: Jacek Neyman
odległość 41 km

2021-11-23 17:30
GS UKS Krzanowice
MKS Bielsko-Biała
juniorki młodsze
S2: Michał Pordzik
odległość 4 km

2021-12-03 19:00
MUKS Sari Żory
Akademia Siatkówki AZS AWF Hummel Wrocław
obsada pomocnicza
odległość

2021-12-04 10:00
Klub Siatkarski Racibórz
TS Volley Rybnik II
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość

2021-12-04
TS Volley Rybnik II
Aluron CMC Warta Zawiercie
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość

2021-12-04
Aluron CMC Warta Zawiercie
Klub Siatkarski Racibórz
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość

2021-12-07 17:30
JKS SMS Jastrzębie
GS UKS Krzanowice
juniorki młodsze
S1: Michał Radomski
odległość 41 km

Lista turniejów minisiatkówki - Klaudia Nagler-Skroban

Lista turniejów siatkówki plażowej- Klaudia Nagler-Skroban