Młodzicy

Grupa 11M

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • MOSM Tychy
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • GKS GieKSa Katowice
1 2021-11-20 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Włodyka Włodzimierz II Kowalski Przemysław Sekretarz
1 2021-11-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno I Włodyka Włodzimierz II Kowalski Przemysław Sekretarz
1 2021-11-20 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Włodyka Włodzimierz II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2021-11-20 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Kucharski Artur II Rybak Sławomir Sekretarz
2 2021-11-20 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Kucharski Artur II Rybak Sławomir Sekretarz
2 2021-11-20 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kucharski Artur II Rybak Sławomir Sekretarz
3 2021-11-20 10:00 GKS GieKSa Katowice - MOSM Tychy I Dusza Krzysztof II Polak Piotr Sekretarz
3 2021-11-20 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Dusza Krzysztof II Polak Piotr Sekretarz
3 2021-11-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice I Dusza Krzysztof II Polak Piotr Sekretarz
4 2021-11-27 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
4 2021-11-27 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
4 2021-11-27 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2021-11-28 11:30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - MOSM Tychy I Weiner Marcin II Bułakowski Dawid Sekretarz
5 2021-11-28 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Weiner Marcin II Bułakowski Dawid Sekretarz
5 2021-11-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Weiner Marcin II Bułakowski Dawid Sekretarz
7 2021-12-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - GKS GieKSa Katowice I II Sekretarz
7 2021-12-04 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I II Sekretarz
7 2021-12-04 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I II Sekretarz
8 2021-12-04 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I II Sekretarz
8 2021-12-04 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy I II Sekretarz
8 2021-12-04 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa I II Sekretarz
9 2021-12-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I II Sekretarz
9 2021-12-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I II Sekretarz
9 2021-12-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I II Sekretarz
10 2021-12-11 11:00 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I II Sekretarz
10 2021-12-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I II Sekretarz
10 2021-12-11 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - MOSM Tychy I II Sekretarz
11 2021-12-11 10:00 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I II Sekretarz
11 2021-12-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I II Sekretarz
11 2021-12-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - GKS GieKSa Katowice I II Sekretarz
12 2021-12-11 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I II Sekretarz
12 2021-12-11 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I II Sekretarz
12 2021-12-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno I II Sekretarz
6 2021-12-12 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz
6 2021-12-12 GKS GieKSa Katowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz
6 2021-12-12 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz

Grupa 12M

  • UKS Jedynka Jaworzno II
  • TS Volley Rybnik II
  • TS Volley Rybnik
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • AZS Częstochowa
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • SK Górnik Radlin
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
2 2000-01-01 10:00 Klub Siatkarski Racibórz - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Neyman Jacek II Pordzik Michał Sekretarz
2 2000-01-01 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - AZS Częstochowa I Neyman Jacek II Pordzik Michał Sekretarz
2 2000-01-01 AZS Częstochowa - Klub Siatkarski Racibórz I Neyman Jacek II Pordzik Michał Sekretarz
3 2000-01-01 10:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Szczepankiewicz Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
3 2000-01-01 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin I Szczepankiewicz Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
3 2000-01-01 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie I Szczepankiewicz Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
4 2021-11-27 9:00 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz I Sładczyk Dawid II Łyczko Kamil Sekretarz
4 2021-11-27 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik I Sładczyk Dawid II Łyczko Kamil Sekretarz
4 2021-11-27 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Sładczyk Dawid II Łyczko Kamil Sekretarz
5 2021-11-27 10:00 AZS Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie I Michalik Michał II Kapica Eliza Sekretarz
5 2021-11-27 Aluron CMC Warta Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno II I Michalik Michał II Kapica Eliza Sekretarz
5 2021-11-27 UKS Jedynka Jaworzno II - AZS Częstochowa I Michalik Michał II Kapica Eliza Sekretarz
6 2021-11-27 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - TS Volley Rybnik II I Rychlewski Przemysław II Szopa Małgorzata Sekretarz
6 2021-11-27 TS Volley Rybnik II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Rychlewski Przemysław II Szopa Małgorzata Sekretarz
6 2021-11-27 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Rychlewski Przemysław II Szopa Małgorzata Sekretarz
7 2021-12-04 10:00 TS Volley Rybnik - AZS Częstochowa I II Sekretarz
7 2021-12-04 AZS Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I II Sekretarz
7 2021-12-04 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - TS Volley Rybnik I II Sekretarz
8 2021-12-04 10:00 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik II I II Sekretarz
8 2021-12-04 TS Volley Rybnik II - Aluron CMC Warta Zawiercie I II Sekretarz
8 2021-12-04 Aluron CMC Warta Zawiercie - Klub Siatkarski Racibórz I II Sekretarz
9 2021-12-04 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - SK Górnik Radlin I II Sekretarz
9 2021-12-04 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I II Sekretarz
9 2021-12-04 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Jedynka Jaworzno II I II Sekretarz
10 2021-12-11 9:30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Volley Rybnik I II Sekretarz
10 2021-12-11 TS Volley Rybnik - Aluron CMC Warta Zawiercie I II Sekretarz
10 2021-12-11 Aluron CMC Warta Zawiercie - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I II Sekretarz
11 2021-12-11 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II I II Sekretarz
11 2021-12-11 UKS Jedynka Jaworzno II - Klub Siatkarski Racibórz I II Sekretarz
11 2021-12-11 Klub Siatkarski Racibórz - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I II Sekretarz
12 2021-12-11 10:00 TS Volley Rybnik II - SK Górnik Radlin I II Sekretarz
12 2021-12-11 SK Górnik Radlin - AZS Częstochowa I II Sekretarz
12 2021-12-11 AZS Częstochowa - TS Volley Rybnik II I II Sekretarz
1 2021-12-18 10:00 TS Volley Rybnik - TS Volley Rybnik II I Bednik Ryszard II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2021-12-18 TS Volley Rybnik II - UKS Jedynka Jaworzno II I Bednik Ryszard II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2021-12-18 UKS Jedynka Jaworzno II - TS Volley Rybnik I Bednik Ryszard II Rakoczy Szymon Sekretarz

Grupa 13

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • MUKS Michałkowice
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • MOSM Tychy II
  • MKSR Pyskowice
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • SiKReT Gliwice
  • SK Górnik Radlin II
1 2021-11-20 9:00 MUKS Michałkowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Fiutek Mariusz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
1 2021-11-20 Lechia Volleyball Mysłowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Fiutek Mariusz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
1 2021-11-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice I Fiutek Mariusz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
2 2021-11-20 11:00 MOSM Tychy II - MKSR Pyskowice I Rutkowski Mirosław II Ściga Marek Sekretarz
2 2021-11-20 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Rutkowski Mirosław II Ściga Marek Sekretarz
2 2021-11-20 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MOSM Tychy II I Rutkowski Mirosław II Ściga Marek Sekretarz
3 2021-11-20 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SiKReT Gliwice I Nowiński Leszek II Zatoński Michał Sekretarz
3 2021-11-20 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin II I Nowiński Leszek II Zatoński Michał Sekretarz
3 2021-11-20 SK Górnik Radlin II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Nowiński Leszek II Zatoński Michał Sekretarz
4 2021-11-27 10:00 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Jaroszek Konrad II Sadowski II Jarosław Sekretarz
4 2021-11-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Jaroszek Konrad II Sadowski II Jarosław Sekretarz
4 2021-11-27 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SiKReT Gliwice I Jaroszek Konrad II Sadowski II Jarosław Sekretarz
5 2021-11-27 10:00 MKSR Pyskowice - MUKS Michałkowice I Darocha Henryk II Kaleta Piotr Sekretarz
5 2021-11-27 MUKS Michałkowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Darocha Henryk II Kaleta Piotr Sekretarz
5 2021-11-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKSR Pyskowice I Darocha Henryk II Kaleta Piotr Sekretarz
6 2021-11-27 12:00 SK Górnik Radlin II - MOSM Tychy II I Bednik Ryszard II Karnia Łukasz Sekretarz
6 2021-11-27 MOSM Tychy II - Lechia Volleyball Mysłowice I Bednik Ryszard II Karnia Łukasz Sekretarz
6 2021-11-27 Lechia Volleyball Mysłowice - SK Górnik Radlin II I Bednik Ryszard II Karnia Łukasz Sekretarz
7 2021-12-04 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SK Górnik Radlin II I II Sekretarz
7 2021-12-04 SK Górnik Radlin II - MKSR Pyskowice I II Sekretarz
7 2021-12-04 MKSR Pyskowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I II Sekretarz
8 2021-12-04 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
8 2021-12-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Hemarpol Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
8 2021-12-04 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Lechia Volleyball Mysłowice I II Sekretarz
9 2021-12-04 9:00 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice I II Sekretarz
9 2021-12-04 SiKReT Gliwice - MOSM Tychy II I II Sekretarz
9 2021-12-04 MOSM Tychy II - MUKS Michałkowice I II Sekretarz
10 2021-12-11 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy II I II Sekretarz
10 2021-12-11 MOSM Tychy II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
10 2021-12-11 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I II Sekretarz
11 2021-12-11 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice I II Sekretarz
11 2021-12-11 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin II I II Sekretarz
11 2021-12-11 SK Górnik Radlin II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
12 2021-12-11 10:00 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice I II Sekretarz
12 2021-12-11 SiKReT Gliwice - Lechia Volleyball Mysłowice I II Sekretarz
12 2021-12-11 Lechia Volleyball Mysłowice - MKSR Pyskowice I II Sekretarz

Grupa 1M

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • SK Górnik Radlin
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • TS Volley Rybnik
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
1 2021-10-09 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Berger Tadeusz II Olma Anna Sekretarz
1 2021-10-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Berger Tadeusz II Olma Anna Sekretarz
1 2021-10-09 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Olma Anna Sekretarz
2 2021-10-09 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Darocha Henryk II Witkowski Łukasz Sekretarz
2 2021-10-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin I Darocha Henryk II Witkowski Łukasz Sekretarz
2 2021-10-09 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno I Darocha Henryk II Witkowski Łukasz Sekretarz
3 2021-10-09 10:00 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Cichecka-Meisner Michalina II Łyczko Kamil Sekretarz
3 2021-10-09 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Cichecka-Meisner Michalina II Łyczko Kamil Sekretarz
3 2021-10-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik I Cichecka-Meisner Michalina II Łyczko Kamil Sekretarz
4 2021-10-16 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Wolszczyniak Ireneusz II Michalik Michał Sekretarz
4 2021-10-16 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Wolszczyniak Ireneusz II Michalik Michał Sekretarz
4 2021-10-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Wolszczyniak Ireneusz II Michalik Michał Sekretarz
5 2021-10-16 9:00 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
5 2021-10-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
5 2021-10-16 TS Volley Rybnik - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
6 2021-10-16 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin I Stępniak Adam II Wygas Dawid Sekretarz
6 2021-10-16 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Stępniak Adam II Wygas Dawid Sekretarz
6 2021-10-16 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Hemarpol Norwid Częstochowa I Stępniak Adam II Wygas Dawid Sekretarz
7 2021-10-23 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno I Szlagowski Krzysztof II Kowalski Przemysław Sekretarz
7 2021-10-23 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa I Szlagowski Krzysztof II Kowalski Przemysław Sekretarz
7 2021-10-23 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Szlagowski Krzysztof II Kowalski Przemysław Sekretarz
8 2021-10-23 11:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2021-10-23 11:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - TS Volley Rybnik I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2021-10-23 11:00 TS Volley Rybnik - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
9 2021-10-23 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Nagler-Skroban Klaudia II Łyczko Kamil Sekretarz
9 2021-10-23 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin I Nagler-Skroban Klaudia II Łyczko Kamil Sekretarz
9 2021-10-23 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Nagler-Skroban Klaudia II Łyczko Kamil Sekretarz
10 2021-11-06 9:00 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Borda Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
10 2021-11-06 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik I Borda Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
10 2021-11-06 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Borda Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz
11 2021-11-06 11:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa I Skowroński Grzegorz II Szumilas Marcin Sekretarz
11 2021-11-06 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Skowroński Grzegorz II Szumilas Marcin Sekretarz
11 2021-11-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Skowroński Grzegorz II Szumilas Marcin Sekretarz
12 2021-11-06 9:30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Jedynka Jaworzno I Krupski Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz
12 2021-11-06 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Krupski Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz
12 2021-11-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Krupski Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz

Grupa 2M

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • MOSM Tychy II
  • MOSM Tychy
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • TS Volley Rybnik II
  • GKS GieKSa Katowice
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • UKS Jedynka Jaworzno II
1 2021-10-09 11:00 MOSM Tychy II - MOSM Tychy I Szynczewska Monika II Błachuciński Rafał Sekretarz
1 2021-10-09 11:00 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Szynczewska Monika II Błachuciński Rafał Sekretarz
1 2021-10-09 11:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy II I Szynczewska Monika II Błachuciński Rafał Sekretarz
2 2021-10-09 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik II I Neyman Jacek II Rakoczy Szymon Sekretarz
2 2021-10-09 TS Volley Rybnik II - pauzuje I Neyman Jacek II Rakoczy Szymon Sekretarz
2 2021-10-09 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Neyman Jacek II Rakoczy Szymon Sekretarz
3 2021-10-09 10:00 GKS GieKSa Katowice - Klub Siatkarski Racibórz I Dusza Krzysztof II Janeczek Igor Sekretarz
3 2021-10-09 Klub Siatkarski Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno II I Dusza Krzysztof II Janeczek Igor Sekretarz
3 2021-10-09 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice I Dusza Krzysztof II Janeczek Igor Sekretarz
4 2021-10-16 10:00 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik II I Nagler-Skroban Klaudia II Łyczko Kamil Sekretarz
4 2021-10-16 TS Volley Rybnik II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Nagler-Skroban Klaudia II Łyczko Kamil Sekretarz
4 2021-10-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Klub Siatkarski Racibórz I Nagler-Skroban Klaudia II Łyczko Kamil Sekretarz
5 2021-10-16 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MOSM Tychy II I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
5 2021-10-16 MOSM Tychy II - GKS GieKSa Katowice I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
5 2021-10-16 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
6 2021-10-16 9:30 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno II I Karnia Łukasz II Borda Jarosław Sekretarz
6 2021-10-16 UKS Jedynka Jaworzno II - pauzuje I Karnia Łukasz II Borda Jarosław Sekretarz
6 2021-10-16 pauzuje - MOSM Tychy I Karnia Łukasz II Borda Jarosław Sekretarz
7 2021-10-23 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Słaby Leszek II Ostrowski Wojciech Sekretarz
7 2021-10-23 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Słaby Leszek II Ostrowski Wojciech Sekretarz
7 2021-10-23 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno II I Słaby Leszek II Ostrowski Wojciech Sekretarz
8 2021-10-23 10:00 TS Volley Rybnik II - MOSM Tychy I Dusza Krzysztof II Radomski Michał Sekretarz
8 2021-10-23 MOSM Tychy - GKS GieKSa Katowice I Dusza Krzysztof II Radomski Michał Sekretarz
8 2021-10-23 GKS GieKSa Katowice - TS Volley Rybnik II I Dusza Krzysztof II Radomski Michał Sekretarz
9 2021-10-23 11:00 MOSM Tychy II - Klub Siatkarski Racibórz I Obłój Wojciech II Darocha Henryk Sekretarz
9 2021-10-23 11:00 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje I Obłój Wojciech II Darocha Henryk Sekretarz
9 2021-10-23 11:00 pauzuje - MOSM Tychy II I Obłój Wojciech II Darocha Henryk Sekretarz
10 2021-11-06 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - GKS GieKSa Katowice I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz
10 2021-11-06 GKS GieKSa Katowice - pauzuje I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz
10 2021-11-06 pauzuje - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Wygaś Andrzej II Ściga Marek Sekretarz
11 2021-11-06 10:00 TS Volley Rybnik II - UKS Jedynka Jaworzno II I Budzik Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
11 2021-11-06 UKS Jedynka Jaworzno II - MOSM Tychy II I Budzik Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
11 2021-11-06 MOSM Tychy II - TS Volley Rybnik II I Budzik Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
12 2021-11-06 11:00 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Berger Tadeusz II Kowalski Przemysław Sekretarz
12 2021-11-06 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz I Berger Tadeusz II Kowalski Przemysław Sekretarz
12 2021-11-06 Klub Siatkarski Racibórz - MOSM Tychy I Berger Tadeusz II Kowalski Przemysław Sekretarz

Grupa 3M

  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
  • MKSR Pyskowice
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • AZS Częstochowa
  • SiKReT Gliwice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • MUKS Michałkowice
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
1 2021-10-09 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie I Dobrzański Marcin II Kapica Eliza Sekretarz
1 2021-10-09 Aluron CMC Warta Zawiercie - MKSR Pyskowice I Dobrzański Marcin II Kapica Eliza Sekretarz
1 2021-10-09 MKSR Pyskowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Dobrzański Marcin II Kapica Eliza Sekretarz
3 2021-10-09 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Michałkowice I Ostrowski Jacek II Gałaszek Krystian Sekretarz
3 2021-10-09 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Ostrowski Jacek II Gałaszek Krystian Sekretarz
3 2021-10-09 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Ostrowski Jacek II Gałaszek Krystian Sekretarz
5 2021-10-16 AZS Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie I Fortuna Bartłomiej II Welm Grzegorz Sekretarz
5 2021-10-16 Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Fortuna Bartłomiej II Welm Grzegorz Sekretarz
5 2021-10-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - AZS Częstochowa I Fortuna Bartłomiej II Welm Grzegorz Sekretarz
6 2021-10-16 10:00 MKSR Pyskowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Gajda Mateusz II Bulanda Sylwia Sekretarz
6 2021-10-16 Lechia Volleyball Mysłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Gajda Mateusz II Bulanda Sylwia Sekretarz
6 2021-10-16 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice I Gajda Mateusz II Bulanda Sylwia Sekretarz
7 2021-10-23 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
7 2021-10-23 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - AZS Częstochowa I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
7 2021-10-23 AZS Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
8 2021-10-23 10:00 SiKReT Gliwice - MKSR Pyskowice I Bednik Ryszard II Molencki Jakub Sekretarz
8 2021-10-23 MKSR Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Bednik Ryszard II Molencki Jakub Sekretarz
8 2021-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SiKReT Gliwice I Bednik Ryszard II Molencki Jakub Sekretarz
9 2021-10-23 10:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - MUKS Michałkowice I Jędrys-Szynkiel Urszula II Fujarska Michalina Sekretarz
9 2021-10-23 MUKS Michałkowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Jędrys-Szynkiel Urszula II Fujarska Michalina Sekretarz
9 2021-10-23 Lechia Volleyball Mysłowice - Aluron CMC Warta Zawiercie I Jędrys-Szynkiel Urszula II Fujarska Michalina Sekretarz
4 2021-10-30 9:00 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice I Fiutek Mariusz II Słaby Leszek Sekretarz
4 2021-10-30 SiKReT Gliwice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Fiutek Mariusz II Słaby Leszek Sekretarz
4 2021-10-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - MUKS Michałkowice I Fiutek Mariusz II Słaby Leszek Sekretarz
10 2021-11-06 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II I Weiner Marcin II Obłój Wojciech Sekretarz
10 2021-11-06 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Weiner Marcin II Obłój Wojciech Sekretarz
10 2021-11-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Lechia Volleyball Mysłowice I Weiner Marcin II Obłój Wojciech Sekretarz
11 2021-11-06 10:00 SiKReT Gliwice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Gajda Mateusz II Kaleta Piotr Sekretarz
11 2021-11-06 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron CMC Warta Zawiercie I Gajda Mateusz II Kaleta Piotr Sekretarz
11 2021-11-06 Aluron CMC Warta Zawiercie - SiKReT Gliwice I Gajda Mateusz II Kaleta Piotr Sekretarz
12 2021-11-06 10:00 MKSR Pyskowice - AZS Częstochowa I Konar Bartosz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2021-11-06 AZS Częstochowa - MUKS Michałkowice I Konar Bartosz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2021-11-06 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Konar Bartosz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2021-11-13 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - AZS Częstochowa I Darocha Henryk II Polak Piotr Sekretarz
2 2021-11-13 AZS Częstochowa - SiKReT Gliwice I Darocha Henryk II Polak Piotr Sekretarz
2 2021-11-13 SiKReT Gliwice - Lechia Volleyball Mysłowice I Darocha Henryk II Polak Piotr Sekretarz