Juniorki Młodsze

Grupa 1 - I Liga Juniorek Młodszych

  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • KS Częstochowianka
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
10 2021-09-28 18:30 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Nowicka Anna II Wygaś Andrzej Sekretarz
4 2021-10-05 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I Dusza Krzysztof II Kapa Piotr Sekretarz
5 2021-10-05 16:00 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza II I Wygas Dawid II Rybak Sławomir Sekretarz
6 2021-10-06 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Syguła Zbigniew II Fiutek Mariusz Sekretarz
7 2021-10-12 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Polak Piotr II Weiner Marcin Sekretarz
8 2021-10-12 17:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza I Popow Szymon II Cyran Janusz Sekretarz
9 2021-10-12 18:15 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie I Pęcherzewski Andrzej II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
2 2021-10-19 18:30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie I Nowicka Anna II Wygaś Andrzej Sekretarz
11 2021-10-19 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka I Ostrowski Wojciech II Fiutek Mariusz Sekretarz
12 2021-10-20 17:30 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II I Błachuciński Rafał II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
13 2021-10-26 17:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II I Targosz Wojciech II Kowalski Przemysław Sekretarz
14 2021-10-26 18:15 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała I Wygas Dawid II Michalik Michał Sekretarz
15 2021-10-26 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie I Chudzik Maciej II Lagierski Marek Sekretarz
1 2021-11-02 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kapa Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz
16 2021-11-09 18:15 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kaczmarzyk Grzegorz II Michalik Michał Sekretarz
17 2021-11-09 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Wróbel Mateusz II Kilijański Bartosz Sekretarz
19 2021-11-16 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Częstochowianka I Obłój Wojciech II Olma Anna Sekretarz
20 2021-11-16 17:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie I Kastelik Katarzyna II Targosz Witold Sekretarz
21 2021-11-16 18:30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Targosz Wojciech II Sikora Bogumił Sekretarz
3 2021-11-23 17:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KS Częstochowianka I Targosz Witold II Krupski Marek Sekretarz
24 2021-11-24 17:30 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka I Słaby Leszek II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
25 2021-11-30 17:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała I Rutkowski Mirosław II Stadnicka Justyna Sekretarz
26 2021-11-30 18:15 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza I Boś Paulina II Dobrzański Marcin Sekretarz
27 2021-11-30 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie I Kapa Piotr II Chudzik Maciej Sekretarz
22 2021-12-07 18:30 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Berger Grzegorz II Nowicka Anna Sekretarz
23 2021-12-07 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Chudzik Maciej II Lagierski Marek Sekretarz
18 2021-12-08 17:30 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała I Szumilas Marcin II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
28 2021-12-14 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I II Sekretarz
29 2021-12-14 18:30 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka I II Sekretarz
30 2021-12-15 17:30 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz

Grupa 2 - II Liga A Juniorek Młodszych

  • UKS Dębowianka
  • MKS Bielsko-Biała
  • MUKS Sari Żory
  • GS UKS Krzanowice
  • JKS SMS Jastrzębie
  • UKS TRÓJKA Mikołów
1 2021-09-28 18:30 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice I Szlagowski Krzysztof II Rutkowski Mirosław Sekretarz
2 2021-09-28 18:00 MKS Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie I Kastelik Katarzyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
3 2021-09-28 16:30 MUKS Sari Żory - UKS TRÓJKA Mikołów I Gajda Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz
4 2021-10-05 17:30 GS UKS Krzanowice - UKS TRÓJKA Mikołów I Pordzik Michał II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
5 2021-10-05 17:30 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory I Konsek Michalina II Słaby Leszek Sekretarz
7 2021-10-12 18:00 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice I Berger Grzegorz II Nowicki Robert Sekretarz
8 2021-10-12 18:30 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory I Cichecka-Meisner Michalina II Konsek Michalina Sekretarz
9 2021-10-12 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - JKS SMS Jastrzębie I Żymła Mateusz II Kuchna Andrzej Sekretarz
10 2021-10-19 17:30 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie I Konsek Michalina II Budzik Marek Sekretarz
11 2021-10-19 18:30 UKS Dębowianka - UKS TRÓJKA Mikołów I Kawecka Joanna II Nowicki Robert Sekretarz
12 2021-10-19 18:00 MKS Bielsko-Biała - MUKS Sari Żory I Berger Grzegorz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
13 2021-10-26 16:30 MUKS Sari Żory - GS UKS Krzanowice I Rakoczy Szymon II Budzik Marek Sekretarz
14 2021-10-26 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MKS Bielsko-Biała I Polak Marek II Janeczek Igor Sekretarz
15 2021-10-26 18:30 JKS SMS Jastrzębie - UKS Dębowianka I Sładczyk Dawid II Konsek Michalina Sekretarz
16 2021-11-09 17:30 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka I Neyman Jacek II Budzik Marek Sekretarz
17 2021-11-09 17:30 JKS SMS Jastrzębie - MKS Bielsko-Biała I Radomski Michał II Sładczyk Dawid Sekretarz
18 2021-11-09 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MUKS Sari Żory I Hawryło Katarzyna II Olchawa Anna Sekretarz
19 2021-11-16 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - GS UKS Krzanowice I Wajant Anna II Żymła Mateusz Sekretarz
20 2021-11-16 16:30 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie I Paprzycki Piotr II Radomski Michał Sekretarz
21 2021-11-16 18:00 MKS Bielsko-Biała - UKS Dębowianka I Popow Szymon II Nowicki Robert Sekretarz
22 2021-11-23 17:30 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała I Nagler-Skroban Klaudia II Pordzik Michał Sekretarz
24 2021-11-23 17:30 JKS SMS Jastrzębie - UKS TRÓJKA Mikołów I Polak Marek II Janeczek Igor Sekretarz
26 2021-11-30 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Dębowianka I Ostrowski Bartosz II Molencki Jakub Sekretarz
27 2021-11-30 16:30 MUKS Sari Żory - MKS Bielsko-Biała I Radomski Michał II Zębalski Marcin Sekretarz
23 2021-12-07 16:30 MUKS Sari Żory - UKS Dębowianka I Grzegórzko Michał II Gajda Mateusz Sekretarz
25 2021-12-07 17:30 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice I Radomski Michał II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
6 2021-12-10 18:30 UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała I Cyran Janusz II Targosz Wojciech Sekretarz
28 2021-12-14 17:30 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory I II Sekretarz
29 2021-12-14 18:00 MKS Bielsko-Biała - UKS TRÓJKA Mikołów I II Sekretarz
30 2021-12-14 18:30 UKS Dębowianka - JKS SMS Jastrzębie I II Sekretarz

Grupa 3 - II Liga B Juniorek Młodszych

  • MOSM Tychy
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
  • UKS Dąbrowiak
  • MCKiS Jaworzno
  • MKS COPCO Imielin
3 2021-09-28 18:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Dąbrowiak I Gajewski Krzysztof II Hawryło Katarzyna Sekretarz
4 2021-10-05 18:00 UKS Dąbrowiak - MOSM Tychy I Gałaszek Krystian II Lenart Piotr Sekretarz
5 2021-10-05 18:00 MCKiS Jaworzno - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Janeczek Igor II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
8 2021-10-12 19:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS COPCO Imielin I Wróbel Mateusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
9 2021-10-12 18:00 UKS Dąbrowiak - MCKiS Jaworzno I Bierza Damian II Lasok Martyna Sekretarz
2 2021-10-18 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno I Borda Jarosław II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2021-10-19 18:00 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy I Ostrowski Jacek II Kawalec Paweł Sekretarz
11 2021-10-19 19:00 MKS COPCO Imielin - UKS Dąbrowiak I Ostrowski Bartosz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
12 2021-10-19 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Szumilas Marcin II Chudzik Maciej Sekretarz
13 2021-10-26 19:00 MOSM Tychy - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Gałaszek Krystian II Kilijański Bartosz Sekretarz
15 2021-10-26 18:00 MCKiS Jaworzno - MKS COPCO Imielin I Wajant Anna II Lasok Martyna Sekretarz
1 2021-10-28 19:00 MOSM Tychy - MKS COPCO Imielin I Karnia Łukasz II Polak Marek Sekretarz
14 2021-11-08 18:30 UKS Dąbrowiak - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Słaby Leszek II Sadowski Jarosław Sekretarz
16 2021-11-09 19:00 MKS COPCO Imielin - MOSM Tychy I Molencki Jakub II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
17 2021-11-09 18:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Bober Bogusław II Lasok Martyna Sekretarz
18 2021-11-09 18:00 UKS Dąbrowiak - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Zębalski Marcin II Weiner Marcin Sekretarz
7 2021-11-10 17:30 MOSM Tychy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kicun Monika II Kuchna Andrzej Sekretarz
19 2021-11-16 19:00 MOSM Tychy - UKS Dąbrowiak I Polak Marek II Weiner Marcin Sekretarz
20 2021-11-16 19:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MCKiS Jaworzno I Fiutek Mariusz II Syguła Zbigniew Sekretarz
21 2021-11-16 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS COPCO Imielin I Zębalski Marcin II Jędrasik Paweł Sekretarz
22 2021-11-23 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MOSM Tychy I Lasok Martyna II Słaby Leszek Sekretarz
24 2021-11-23 18:00 MCKiS Jaworzno - UKS Dąbrowiak I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Skowroński Grzegorz Sekretarz
23 2021-11-29 19:15 MKS COPCO Imielin - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Obłój Wojciech II Hawryło Katarzyna Sekretarz
25 2021-11-30 19:00 MOSM Tychy - MCKiS Jaworzno I Gałaszek Krystian II Hawryło Katarzyna Sekretarz
26 2021-11-30 18:00 UKS Dąbrowiak - MKS COPCO Imielin I Słaby Leszek II Wajant Anna Sekretarz
27 2021-11-30 19:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Błachuciński Rafał II Fiutek Mariusz Sekretarz
6 2021-12-07 19:00 MKS COPCO Imielin - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Szumilas Marcin II Słaby Leszek Sekretarz
28 2021-12-14 19:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MOSM Tychy I II Sekretarz
29 2021-12-14 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Dąbrowiak I II Sekretarz
30 2021-12-14 19:00 MKS COPCO Imielin - MCKiS Jaworzno I II Sekretarz

Grupa 4 - II Liga C Juniorek Młodszych

  • UKS MOSM Bytom
  • KPKS Halemba
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • TKKF Szczygłowice
  • MUKS Michałkowice
1 2021-09-28 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice I Bierza Damian II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
2 2021-09-28 18:30 KPKS Halemba - TKKF Szczygłowice I Rakoczy Szymon II Ostrowski Wojciech Sekretarz
4 2021-10-05 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MUKS Michałkowice I Ostrowski Jacek II Chudzik Maciej Sekretarz
5 2021-10-05 17:30 TKKF Szczygłowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Konar Bartosz II Neyman Jacek Sekretarz
6 2021-10-07 16:15 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba I Błachuciński Rafał II Kilijański Bartosz Sekretarz
7 2021-10-12 18:30 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice I Chudzik Maciej II Konar Bartosz Sekretarz
8 2021-10-12 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS MOSM Bytom I Olchawa Anna II Ostrowski Bartosz Sekretarz
9 2021-10-12 16:00 MUKS Michałkowice - TKKF Szczygłowice I Zatoński Michał II Ostrowski Wojciech Sekretarz
10 2021-10-19 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - TKKF Szczygłowice I Janek Michał II Skowroński Grzegorz Sekretarz
11 2021-10-19 16:15 UKS MOSM Bytom - MUKS Michałkowice I Jastrzębowska Marta II Lagierski Marek Sekretarz
12 2021-10-19 18:30 KPKS Halemba - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Karnia Łukasz II Lenart Piotr Sekretarz
13 2021-10-26 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice I Molencki Jakub II Szumilas Marcin Sekretarz
14 2021-10-26 16:00 MUKS Michałkowice - KPKS Halemba I Jaroszek Konrad II Kapa Piotr Sekretarz
15 2021-10-26 17:30 TKKF Szczygłowice - UKS MOSM Bytom I Neyman Jacek II Pordzik Michał Sekretarz
3 2021-11-02 16:15 UKS MOSM Bytom - UKS Sokół '43 Katowice I Grzegórzko Michał II Gajewski Krzysztof Sekretarz
16 2021-11-09 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - UKS MOSM Bytom I Wajant Anna II Lagierski Marek Sekretarz
17 2021-11-09 17:30 TKKF Szczygłowice - KPKS Halemba I Gajda Mateusz II Kaleta Piotr Sekretarz
18 2021-11-09 16:00 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Nowiński Leszek II Sadowski Jarosław Sekretarz
19 2021-11-16 16:00 MUKS Michałkowice - UKS Sokół '43 Katowice I Słaby Leszek II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
20 2021-11-16 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TKKF Szczygłowice I Sadowski Jarosław II Polak Piotr Sekretarz
21 2021-11-16 18:30 KPKS Halemba - UKS MOSM Bytom I Grzegórzko Michał II Ostrowski Bartosz Sekretarz
22 2021-11-23 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba I Zębalski Marcin II Wajant Anna Sekretarz
23 2021-11-23 16:15 UKS MOSM Bytom - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Kaleta Piotr II Kapa Piotr Sekretarz
24 2021-11-23 17:30 TKKF Szczygłowice - MUKS Michałkowice I Zeliasz-Nguyen Dominik II Dusza Krzysztof Sekretarz
25 2021-11-30 17:30 TKKF Szczygłowice - UKS Sokół '43 Katowice I Gajda Mateusz II Konar Bartosz Sekretarz
26 2021-11-30 16:00 MUKS Michałkowice - UKS MOSM Bytom I Szumilas Marcin II Sadowski Jarosław Sekretarz
27 2021-11-30 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KPKS Halemba I Jędrasik Paweł II Gajewski Krzysztof Sekretarz
28 2021-12-14 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I II Sekretarz
29 2021-12-14 18:30 KPKS Halemba - MUKS Michałkowice I II Sekretarz
30 2021-12-14 16:15 UKS MOSM Bytom - TKKF Szczygłowice I II Sekretarz

Grupa 5 - II Liga D Juniorek Młodszych

  • KS Częstochowianka II
  • SMS Radzionków
  • SiKReT Gliwice
  • UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
  • UKS Blachownia
  • SV MOSiR Zabrze
1 2021-09-28 18:15 KS Częstochowianka II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki I Fortuna Bartłomiej II Szopa Małgorzata Sekretarz
2 2021-09-28 16:30 SMS Radzionków - UKS Blachownia I Jędrasik Paweł II Kapa Piotr Sekretarz
4 2021-10-05 18:00 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SV MOSiR Zabrze I Karnia Łukasz II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
5 2021-10-05 18:30 UKS Blachownia - SiKReT Gliwice I Welm Grzegorz II Michalik Michał Sekretarz
6 2021-10-05 18:15 KS Częstochowianka II - SMS Radzionków I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
7 2021-10-12 16:30 SMS Radzionków - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki I Kapa Piotr II Jaroszek Konrad Sekretarz
8 2021-10-12 17:00 SiKReT Gliwice - KS Częstochowianka II I Gajda Mateusz II Janeczek Igor Sekretarz
9 2021-10-12 17:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Blachownia I Zeliasz-Nguyen Dominik II Słaby Leszek Sekretarz
10 2021-10-19 18:30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - UKS Blachownia I Jędrasik Paweł II Konar Bartosz Sekretarz
11 2021-10-19 18:15 KS Częstochowianka II - SV MOSiR Zabrze I Pęcherzewski Andrzej II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
12 2021-10-19 16:30 SMS Radzionków - SiKReT Gliwice I Jaroszek Konrad II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
13 2021-10-26 18:30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SiKReT Gliwice I Zatoński Michał II Ostrowski Bartosz Sekretarz
14 2021-10-26 17:30 SV MOSiR Zabrze - SMS Radzionków I Bulanda Sylwia II Hawryło Katarzyna Sekretarz
15 2021-10-26 18:30 UKS Blachownia - KS Częstochowianka II I Fortuna Bartłomiej II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
16 2021-11-09 18:30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - KS Częstochowianka II I Gajewski Krzysztof II Zatoński Michał Sekretarz
18 2021-11-09 17:30 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice I Zeliasz-Nguyen Dominik II Polak Piotr Sekretarz
19 2021-11-16 17:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki I Gajda Mateusz II Janeczek Igor Sekretarz
20 2021-11-16 17:00 SiKReT Gliwice - UKS Blachownia I Pordzik Michał II Jaroszek Konrad Sekretarz
21 2021-11-16 16:30 SMS Radzionków - KS Częstochowianka II I Kapa Piotr II Dusza Krzysztof Sekretarz
22 2021-11-23 18:30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SMS Radzionków I Jędrasik Paweł II Polak Piotr Sekretarz
23 2021-11-23 18:15 KS Częstochowianka II - SiKReT Gliwice I Kucharski Artur II Pośpiech Rafał Sekretarz
24 2021-11-23 18:30 UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze I Welm Grzegorz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
25 2021-11-30 18:30 UKS Blachownia - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki I Welm Grzegorz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
26 2021-11-30 17:30 SV MOSiR Zabrze - KS Częstochowianka II I Zeliasz-Nguyen Dominik II Dusza Krzysztof Sekretarz
27 2021-11-30 17:00 SiKReT Gliwice - SMS Radzionków I Żymła Mateusz II Karnia Łukasz Sekretarz
3 2021-12-07 17:00 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze I Janek Michał II Dusza Krzysztof Sekretarz
17 2021-12-07 18:30 UKS Blachownia - SMS Radzionków I Boś Paulina II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
28 2021-12-14 17:00 SiKReT Gliwice - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki I II Sekretarz
29 2021-12-14 16:30 SMS Radzionków - SV MOSiR Zabrze I II Sekretarz
30 2021-12-14 18:15 KS Częstochowianka II - UKS Blachownia I II Sekretarz