Kadetki

Grupa 29 - dwumecz o miejsca 13-14

Grupa 30 - dwumecz o miejsca 15-16

Grupa 31 - dwumecz o miejsca 17-18

Grupa 32 - dwumecz o miejsca 19-20

Grupa 33- dwumecz o miejsca 21-22

Grupa 34- dwumecz o miejsca 23-24

Grupa 35 - dwumecz o miejsca 25-26

Grupa 36 - dwumecz o miejsca 27-28

Grupa 37 - dwumecz o miejsca 29-30

Grupa 38 - dwumecz o miejsca 31-32

Grupa 39 - dwumecz o miejsca 33-34

Grupa 3A - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Kadetek

  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
  • MKS Dąbrowa Górnicza
1 2020-02-27 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk I Lenart Piotr II Lagierski Marek Sekretarz Darocha Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-28 10:00 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - UKS Szamotulanin Szamotuły I Skowroński Grzegorz II Maroszek Wojciech Sekretarz Cieślik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-28 15:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Dąbrowa Górnicza I Kilijański Bartosz II Król Piotr Sekretarz Słaby Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 B - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Kadetek

  • UKS Volley 34 Łódź
  • SMS Sparta UJ Kraków
  • UKS SMS Police Barnim Goleniów
2 2020-02-27 18:00 UKS SMS Police Barnim Goleniów - SMS Sparta UJ Kraków I Lagierski Marek II Lenart Piotr Sekretarz Darocha Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-28 12:00 SMS Sparta UJ Kraków - UKS Volley 34 Łódź I Maroszek Wojciech II Skowroński Grzegorz Sekretarz Cieślik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-02-28 17:00 UKS Volley 34 Łódź - UKS SMS Police Barnim Goleniów I Król Piotr II Kilijański Bartosz Sekretarz Słaby Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 C - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Kadetek mecz o V miejsce

  • UKS Szamotulanin Szamotuły
  • UKS SMS Police Barnim Goleniów
7 2020-02-29 10:00 UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Police Barnim Goleniów I Hawryło Katarzyna II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Błachuciński Rafał L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 3 D - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Kadetek

  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • UKS Volley 34 Łódź
  • UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
  • SMS Sparta UJ Kraków
1 2020-02-28 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-28 UKS Volley 34 Łódź - SMS Sparta UJ Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-02-29 13:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Volley 34 Łódź I Cieślik Benedykt II Weiner Marcin Sekretarz Zając Elżbieta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-02-29 15:00 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - SMS Sparta UJ Kraków I Weiner Marcin II Cieślik Benedykt Sekretarz Zając Elżbieta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-03-01 10:00 UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - UKS Volley 34 Łódź I Kapica Paweł II Pośpiech Rafał Sekretarz Zyskowska Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-03-01 12:00 MKS Dąbrowa Górnicza - SMS Sparta UJ Kraków I Pośpiech Rafał II Kapica Paweł Sekretarz Zyskowska Agnieszka L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 15A - Finał MŚl. Kadetek

  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • KS Częstochowianka
1 2020-02-12 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie I Lenart Piotr II Wulczyńska Monika Sekretarz Dziopak Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-13 18:00 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka I Hawryło Katarzyna II Malara Szymon Sekretarz Słaby Leszek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-02-14 16:30 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza I Fiutek Mariusz II Józefowski Paweł Sekretarz Borda Jarosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 15B - Finał MŚl. Kadetek

  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • MOSM Tychy
2 2020-02-12 15:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Włodyka Włodzimierz II Tyc Mirosław Sekretarz Stanek Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-02-13 15:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy I Drabik Marek II Berger Tadeusz Sekretarz Szpara Otton L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-02-14 15:00 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała I Nowicka Anna II Kapa Piotr Sekretarz Stanek Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa Finał MŚl. Kadetek - Mecz o 5-te miejsce, Półfinały i Finały

  • KS Częstochowianka
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • MOSM Tychy
  • MKS Dąbrowa Górnicza
7 2020-02-15 10:00 KS Częstochowianka - MOSM Tychy I Sadowski Jarosław II Szynczewska Monika Sekretarz Darocha Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-02-15 12:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bober Bogusław II Nowiński Leszek Sekretarz Zając Elżbieta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-02-15 14:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Nowiński Leszek II Bober Bogusław Sekretarz Zając Elżbieta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-02-16 11:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Budzik Marek Sekretarz Cieślik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-02-16 13:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Budzik Marek II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Cieślik Wiesław L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 16 - o miejsca 7-9

  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
1 2020-02-13 13:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Sadowski Jarosław II Fiutek Mariusz Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-14 13:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-02-15 11:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Kapa Piotr II Dzikowska Magdalena Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 13 - Półfinał MŚl. Kadetek

  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • MOSM Tychy
1 2020-02-03 14:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Jaroszek Konrad II Kisiel jr Marek Sekretarz Darocha Henryk
2 2020-02-03 16:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy I Kisiel jr Marek II Jaroszek Konrad Sekretarz Darocha Henryk
3 2020-02-04 13:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Kurbiel Paweł II Józefowski Paweł Sekretarz Nowiński Leszek
4 2020-02-04 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy I Józefowski Paweł II Kurbiel Paweł Sekretarz Nowiński Leszek
5 2020-02-05 14:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Sadowski Jarosław II Kapa Piotr Sekretarz Cieślik Wiesław
6 2020-02-05 16:00 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza I Kapa Piotr II Sadowski Jarosław Sekretarz Cieślik Wiesław

Grupa 14 - Półfinał MŚl. Kadetek

  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • KS Częstochowianka
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS Dwójka Zawiercie
1 2020-02-03 15:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Broniszewski Michał II Targosz Wojciech Sekretarz Szpara Otton
2 2020-02-03 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie I Targosz Wojciech II Broniszewski Michał Sekretarz Szpara Otton
3 2020-02-04 14:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie I Drabik Marek II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold
4 2020-02-04 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka I Berger Tadeusz II Drabik Marek Sekretarz Targosz Witold
5 2020-02-05 14:00 KS Częstochowianka - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Tyc Mirosław II Cyran Janusz Sekretarz Kowalski Przemysław
6 2020-02-05 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała I Cyran Janusz II Tyc Mirosław Sekretarz Kowalski Przemysław

Grupa 11 1/4 finału

  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • KPKS Halemba
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
1 2020-01-20 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Czechowice-Dziedzice I Mierzwa Karol II Skowroński Grzegorz Sekretarz
2 2020-01-20 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Skowroński Grzegorz II Mierzwa Karol Sekretarz
3 2020-01-21 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Ostrowski Wojciech II Lenart Piotr Sekretarz
4 2020-01-21 MKS Dąbrowa Górnicza II - KPKS Halemba I Lenart Piotr II Ostrowski Wojciech Sekretarz
5 2020-01-22 16:00 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice I Bułakowski Dawid II Syguła Zbigniew Sekretarz
6 2020-01-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II I Syguła Zbigniew II Bułakowski Dawid Sekretarz

Grupa 12 1/4 finału

  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • KS Częstochowianka
  • CFiK Klima Będzin
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
1 2020-01-20 16:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - CFiK Klima Będzin I Skroban Łukasz II Budzik Marek Sekretarz
2 2020-01-20 KS Częstochowianka - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Budzik Marek II Skroban Łukasz Sekretarz
3 2020-01-21 16:00 CFiK Klima Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Neyman Jacek II Kuśmierski Janusz Sekretarz
4 2020-01-21 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - KS Częstochowianka I Kuśmierski Janusz II Neyman Jacek Sekretarz
5 2020-01-22 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin I Paprzycki Piotr II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
6 2020-01-22 16:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Nagler-Skroban Klaudia II Paprzycki Piotr Sekretarz

Grupa 17 - o miejsca 10-12

  • KPKS Halemba
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • CFiK Klima Będzin
1 2020-02-29 10:00 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice I Witkowski Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
2 2020-02-29 MKS Czechowice-Dziedzice - CFiK Klima Będzin I Bułakowski Dawid II Witkowski Łukasz Sekretarz
3 2020-02-29 CFiK Klima Będzin - KPKS Halemba I Witkowski Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz

Grupa 8 - 1/8 Fin. Mistrzostw Woj. Śląskiego

  • MUKS Michałkowice
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • UKS Jedynka Rybnik
1 2020-01-07 16:00 MUKS Michałkowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Molencki Jakub II Józefowski Paweł Sekretarz
2 2020-01-07 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik I Józefowski Paweł II Molencki Jakub Sekretarz
3 2020-01-08 16:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Jedynka Rybnik I Pordzik Michał II Kilijański Bartosz Sekretarz
4 2020-01-08 MUKS Michałkowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Kilijański Bartosz II Pordzik Michał Sekretarz
5 2020-01-09 16:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Zeliasz-Nguyen Dominik II Wulczyńska Monika Sekretarz
6 2020-01-09 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice I Wulczyńska Monika II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz

Grupa 9 - 1/8 Fin. Mistrzostw Woj. Śląskiego

  • KS Częstochowianka
  • KPKS Halemba
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • MUKS Sari Żory
1 2020-01-07 17:00 KS Częstochowianka - UKS Sokół '43 Katowice I Boś Paulina II Wygas Dawid Sekretarz
2 2020-01-07 17:30 KPKS Halemba - MUKS Sari Żory I Wyderka Wojciech II Hawryło Katarzyna Sekretarz
3 2020-01-08 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba I Polak Piotr II Weiner Marcin Sekretarz
4 2020-01-08 17:00 KS Częstochowianka - MUKS Sari Żory I Welm Grzegorz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
5 2020-01-09 16:00 MUKS Sari Żory - UKS Sokół '43 Katowice I Radomski Michał II Budzik Marek Sekretarz
6 2020-01-09 17:00 KPKS Halemba - KS Częstochowianka I Dobrzański Marcin II Fujarska Michalina Sekretarz

Grupa 10 - 1/8 Fin. Mistrzostw Woj. Śląskiego

  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
  • CFiK Klima Będzin
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
1 2020-01-07 17:00 MKS Czechowice-Dziedzice - CFiK Klima Będzin I Kapa Piotr II Ryczko Maciej Sekretarz
2 2020-01-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Ryczko Maciej II Kapa Piotr Sekretarz
3 2020-01-08 17:00 CFiK Klima Będzin - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Dzikowska Magdalena II Targosz Witold Sekretarz
4 2020-01-08 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Targosz Witold II Dzikowska Magdalena Sekretarz
5 2020-01-09 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - CFiK Klima Będzin I Adamczyk Adriana II Drabik Marek Sekretarz
6 2020-01-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Czechowice-Dziedzice I Drabik Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz

Grupa 18A - o miejsca 13-18

  • MUKS Michałkowice
  • MUKS Sari Żory
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
1 2020-02-05 16:00 MUKS Michałkowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Machura Damian II Obłój Wojciech Sekretarz
2 2020-02-12 17:00 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice I Hawryło Katarzyna II Religa Maja Sekretarz
3 2020-02-19 16:00 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory I Zębalski Marcin II Domagała Bogusz Sekretarz
4 2020-02-26 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MUKS Sari Żory I Gajewski Krzysztof II Kicun Monika Sekretarz
5 2020-03-04 17:00 MUKS Sari Żory - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Religa Maja II Budzik Marek Sekretarz
6 2020-03-11 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MUKS Michałkowice I II Sekretarz

Grupa 18B - o miejsca 13-18

  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • UKS Jedynka Rybnik
  • UKS Sokół '43 Katowice
4 2020-02-05 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Jedynka Rybnik I Konar Bartosz II Bratek Monika Sekretarz
2 2020-02-12 17:00 UKS Jedynka Rybnik - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Szumilas Marcin II Maroszek Wojciech Sekretarz
3 2020-02-19 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Jedynka Rybnik I Popow Szymon II Dusza Krzysztof Sekretarz
1 2020-02-26 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Sokół '43 Katowice I Jaroszek Konrad II Pawłowski Szymon Sekretarz
5 2020-03-04 17:00 UKS Jedynka Rybnik - UKS Sokół '43 Katowice I Kuśmierski Janusz II Gołąbek Marcin Sekretarz
6 2020-03-11 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I II Sekretarz

Grupa 19A - o miejsca 19-24

  • UKS TRÓJKA Mikołów
  • VC Victoria MOSiR Cieszyn
  • KS "Polonia" Łaziska Górne
1 2020-02-11 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KS "Polonia" Łaziska Górne I Molencki Jakub II Ostrowski Jacek Sekretarz
2 2020-02-12 17:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów I Kowalski Przemysław II Pędrys Justyna Sekretarz
3 2020-02-18 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Błachuciński Rafał II Ostrowski Bartosz Sekretarz
4 2020-02-26 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kowalski Piotr II Polak Marek Sekretarz
5 2020-03-04 17:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS "Polonia" Łaziska Górne I Sładczyk Dawid II Adamczyk Aleksy Sekretarz
6 2020-03-11 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS TRÓJKA Mikołów I II Sekretarz

Grupa 19B - o miejsca 19-24

  • SiKReT Gliwice
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • KS Częstochowianka II
1 2020-02-05 18:00 SiKReT Gliwice - KS Częstochowianka II I Jaroszek Konrad II Pordzik Michał Sekretarz
2 2020-02-12 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - SiKReT Gliwice I Kawalec Paweł II Borda Jarosław Sekretarz
3 2020-02-19 18:00 SiKReT Gliwice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Pordzik Michał II Gajda Mateusz Sekretarz
4 2020-02-26 17:00 KS Częstochowianka II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Rychlewski Przemysław II Kucharski Artur Sekretarz
5 2020-03-04 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS Częstochowianka II I Kaleta Piotr II Słaby Leszek Sekretarz
6 2020-03-11 17:00 KS Częstochowianka II - SiKReT Gliwice I II Sekretarz

Grupa 20A - o miejsca 25-30

  • MOSM Tychy III
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • JKS SMS Jastrzębie
1 2020-02-05 18:00 MOSM Tychy III - JKS SMS Jastrzębie I Rudecka Dagmara II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
2 2020-02-12 17:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy III I Stadnicka Justyna II Tyc Mirosław Sekretarz
3 2020-02-19 18:00 MOSM Tychy III - BKS STAL Bielsko-Biała II I Janeczek Igor II Kicun Monika Sekretarz
4 2020-02-26 18:30 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała II I Cichecka-Meisner Michalina II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
5 2020-03-04 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie I Olma Anna II Targosz Witold Sekretarz
6 2020-03-11 18:30 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy III I II Sekretarz

Grupa 20B - o miejsca 25-30

  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • ANBUD MKS BĘDZIN
1 2020-02-05 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - ANBUD MKS BĘDZIN I Dusza Krzysztof II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
3 2020-02-19 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Pawłowski Szymon II Jaroszek Konrad Sekretarz
5 2020-02-24 18:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS BĘDZIN I Syguła Zbigniew II Skowroński Grzegorz Sekretarz
4 2020-02-26 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Sznicer Mateusz II Machura Damian Sekretarz
2 2020-03-04 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Zatoński Michał II Janeczek Igor Sekretarz
6 2020-03-11 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KSS "GUMISIE" Pyskowice I II Sekretarz

Grupa 21A - o miejsca 31-35

  • MKS Bielsko-Biała
  • MOSM Tychy II
  • MCKiS Jaworzno
1 2020-02-05 17:00 MKS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno I Adamczyk Aleksy II Sładczyk Dawid Sekretarz
2 2020-02-12 17:30 MOSM Tychy II - MKS Bielsko-Biała I Karnia Łukasz II Mazur Tomasz Sekretarz
3 2020-02-19 17:00 MKS Bielsko-Biała - MOSM Tychy II I Kalfas Grzegorz II Wygaś Andrzej Sekretarz
4 2020-02-26 16:00 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy II I Ostrowski Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
5 2020-03-04 17:30 MOSM Tychy II - MCKiS Jaworzno I Kicun Monika II Berger Grzegorz Sekretarz
6 2020-03-11 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS Bielsko-Biała I II Sekretarz

Grupa 21B - o miejsca 31-35

  • MUKS Michałkowice II
  • UKS "Stars Volley" Częstochowa
N/A 2020-02-12 pauzuje - UKS "Stars Volley" Częstochowa I II Sekretarz
N/A 2020-02-12 16:00 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2020-02-19 pauzuje - MUKS Michałkowice II I II Sekretarz
1 2020-02-26 16:00 MUKS Michałkowice II - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Panek Agnieszka II Nowiński Leszek Sekretarz
2 2020-03-03 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - MUKS Michałkowice II I Rybak Sławomir II Stępniak Adam Sekretarz
N/A 2020-03-18 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz

Grupa 1 - 1 LIGA

  • TJ Sokol Frydek Mistek
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • TJ Ostrava
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • MOSM Tychy
  • MKS Dąbrowa Górnicza
1 2019-09-24 TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava I II Sekretarz
2 2019-09-25 17:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Włodyka Włodzimierz II Nowicka Anna Sekretarz
3 2019-09-25 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy I Kaczmarzyk Grzegorz II Welm Grzegorz Sekretarz
5 2019-10-02 16:00 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza I Bratek Monika II Borda Jarosław Sekretarz Cieślik Wiesław
6 2019-10-02 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy I Polak Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz
7 2019-10-02 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I Gołąbek Marcin II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-10-02 16:00 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz Stanek Józef
9 2019-10-09 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava I Moczek Jakub II Cyran Janusz Sekretarz
11 2019-10-09 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Lenart Piotr II Górski Mateusz Sekretarz
12 2019-10-09 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza I Waloszczyk Łukasz II Wajant Anna Sekretarz
13 2019-10-16 18:00 TJ Ostrava - MOSM Tychy I Domagała Bogusz II Chudzik Maciej Sekretarz Szynczewska Monika
14 2019-10-16 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Chojnacki Karol II Darocha Henryk Sekretarz
16 2019-10-16 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
15 2019-10-21 18:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II I Olchawa Anna II Darocha Henryk Sekretarz Cieślik Wiesław
19 2019-10-21 16:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza I Kapa Piotr II Molencki Jakub Sekretarz Borda Jarosław
17 2019-10-23 16:15 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava I Bułakowski Dawid II Bierza Damian Sekretarz
18 2019-10-23 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Ostrowski Wojciech II Witkowski Łukasz Sekretarz
20 2019-10-23 17:30 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bratek Monika II Kilijański Bartosz Sekretarz
45 2019-10-23 TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie I Bierza Damian II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Bułakowski Dawid
4 2019-10-28 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Sadowski Jarosław II Wróbel Mateusz Sekretarz
21 2019-10-30 18:30 TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Nagler-Skroban Klaudia II Radomski Michał Sekretarz Jędraś Wojciech
22 2019-10-30 17:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy I Kicun Monika II Darocha Henryk Sekretarz Hawryło Katarzyna
23 2019-10-30 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Szlagowski Krzysztof II Moczek Jakub Sekretarz
24 2019-10-30 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Bartosz II Sznicer Mateusz Sekretarz
25 2019-11-06 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava I Chojnacki Karol II Skowroński Grzegorz Sekretarz
26 2019-11-06 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Kisiel jr Marek II Syguła Zbigniew Sekretarz
27 2019-11-06 17:30 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała I Ryczko Maciej II Wulczyńska Monika Sekretarz
28 2019-11-06 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek I Gałaszek Krystian II Paprzycki Piotr Sekretarz
29 2019-11-13 16:00 TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek I II Sekretarz
30 2019-11-13 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Skroban Łukasz II Gołąbek Marcin Sekretarz
31 2019-11-13 17:30 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie I Ryczko Maciej II Chudzik Maciej Sekretarz
32 2019-11-13 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kicun Monika II Lenart Piotr Sekretarz
33 2019-11-20 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava I Górski Mateusz II Jaszczak Jan Sekretarz
34 2019-11-20 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
35 2019-11-20 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Zyskowska Agnieszka II Rybak Sławomir Sekretarz
36 2019-11-20 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek I Ściga Marek II Berger Tadeusz Sekretarz
39 2019-11-26 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II I Szumilas Marcin II Budzik Marek Sekretarz
10 2019-11-27 17:15 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek I Sadowski Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
37 2019-11-27 18:00 TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała I Adamczyk Aleksy II Krupski Marek Sekretarz Targosz Witold
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie I Błachuciński Rafał II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Sadowski Jarosław
40 2019-11-27 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy I Polak Piotr II Ostrowski Bartosz Sekretarz
41 2019-12-02 17:00 MOSM Tychy - TJ Ostrava I Drabik Marek II Krakowczyk Dominika Sekretarz
43 2019-12-02 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek I Jędrasik Paweł II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
44 2019-12-02 18:30 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała I Wygas Dawid II Kapica Paweł Sekretarz
47 2019-12-02 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek I Mierzwa Karol II Lagierski Marek Sekretarz
42 2019-12-03 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Radomski Michał II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
46 2019-12-04 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Berger Tadeusz II Kawalec Paweł Sekretarz
48 2019-12-04 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy I Nagler-Skroban Klaudia II Gałaszek Krystian Sekretarz
49 2019-12-11 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Ostrava I Skroban Łukasz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
50 2019-12-11 17:30 MOSM Tychy - TJ Sokol Frydek Mistek I Molencki Jakub II Darocha Henryk Sekretarz
52 2019-12-11 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
51 2019-12-17 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I Domagała Bogusz II Darocha Henryk Sekretarz
53 2019-12-18 18:00 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza II I Chudzik Maciej II Chojnacki Karol Sekretarz Cieślik Wiesław
54 2019-12-18 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie I Sadowski II Jarosław II Fiutek Mariusz Sekretarz
55 2019-12-18 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy I Szlagowski Krzysztof II Tyc Mirosław Sekretarz
56 2019-12-18 18:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kuśmierski Janusz II Skroban Łukasz Sekretarz Gałaszek Krystian

Grupa 2A - 2 LIGA

  • MOSM Tychy III
  • UKS TRÓJKA Mikołów
  • MOSM Tychy II
  • KPKS Halemba
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
2 2019-10-01 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Machura Damian II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2019-10-02 MOSM Tychy II - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 18:00 MOSM Tychy III - KPKS Halemba I Kaleta Piotr II Kuchna Andrzej Sekretarz
N/A 2019-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 18:00 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
4 2019-10-09 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy II I Rudecka Dagmara II Drabik Marek Sekretarz
6 2019-10-15 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III I Zeliasz-Nguyen Dominik II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-10-16 KPKS Halemba - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów I Kawalec Paweł II Janeczek Igor Sekretarz
7 2019-10-22 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II I Żymła Mateusz II Nowiński Leszek Sekretarz
8 2019-10-22 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba I Kaleta Piotr II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
N/A 2019-10-23 MOSM Tychy III - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Bratek Monika II Domagała Bogusz Sekretarz
10 2019-11-06 18:00 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II I Religa Maja II Olchawa Anna Sekretarz
12 2019-11-12 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów I Hawryło Katarzyna II Kawalec Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-13 MOSM Tychy II - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy III I Dusza Krzysztof II Szumilas Marcin Sekretarz
13 2019-11-19 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III I Karnia Łukasz II Olma Anna Sekretarz
N/A 2019-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy II I Dusza Krzysztof II Rudecka Dagmara Sekretarz
15 2019-11-26 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II I Kondys Paulina II Józefowski Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-27 KPKS Halemba - pauzuje I II Sekretarz
16 2019-11-27 18:00 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2019-12-04 MOSM Tychy III - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:30 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Grzegorz II Karnia Łukasz Sekretarz
18 2019-12-04 17:00 KPKS Halemba - UKS TRÓJKA Mikołów I Janeczek Igor II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
19 2019-12-10 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba I Dzikowska Magdalena II Religa Maja Sekretarz
N/A 2019-12-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
20 2019-12-18 17:30 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III I Wajant Anna II Wulczyńska Monika Sekretarz

Grupa 2B - 2 LIGA

  • JKS SMS Jastrzębie
  • MUKS Sari Żory
  • UKS Jedynka Rybnik
  • KS "Polonia" Łaziska Górne
N/A 2019-10-02 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:30 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik I Sładczyk Dawid II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 MUKS Sari Żory - KS "Polonia" Łaziska Górne I Berger Grzegorz II Tyc Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-09 pauzuje - JKS SMS Jastrzębie I II Sekretarz
N/A 2019-10-09 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 17:00 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Radomski Michał II Kuśmierski Janusz Sekretarz
N/A 2019-10-16 17:00 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-16 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-16 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik I Religa Maja II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-10-23 pauzuje - KS "Polonia" Łaziska Górne I II Sekretarz
N/A 2019-10-23 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-23 17:30 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory I Dzikowska Magdalena II Berger Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-11-06 17:00 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-06 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
6 2019-11-06 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie I Kurbiel Paweł II Jaroszek Konrad Sekretarz
N/A 2019-11-13 17:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-13 17:00 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie I Gajda Mateusz II Popow Szymon Sekretarz
8 2019-11-13 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - MUKS Sari Żory I Janeczek Igor II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-20 17:30 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-20 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-20 17:00 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik I Religa Maja II Paprzycki Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-27 pauzuje - MUKS Sari Żory I II Sekretarz
N/A 2019-11-27 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
10 2019-11-27 17:00 UKS Jedynka Rybnik - KS "Polonia" Łaziska Górne I Gajda Mateusz II Skroban Łukasz Sekretarz
N/A 2019-12-04 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-12-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-12-04 17:00 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie I Tyc Mirosław II Dzikowska Magdalena Sekretarz
N/A 2019-12-11 17:30 pauzuje - UKS Jedynka Rybnik I II Sekretarz
N/A 2019-12-11 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
12 2019-12-11 17:30 JKS SMS Jastrzębie - KS "Polonia" Łaziska Górne I Olchawa Anna II Budzik Marek Sekretarz

Grupa 2C - 2 LIGA

  • MUKS Michałkowice
  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • SiKReT Gliwice
  • MUKS Michałkowice II
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
N/A 2019-10-02 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 15:30 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II I Strugała Tomasz II Kurbiel Paweł Sekretarz
2 2019-10-02 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Szumilas Marcin II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 16:30 MUKS Michałkowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajewski Krzysztof II Ostrowski Bartosz Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice I Pawłowski Szymon II Grzegórzko Michał Sekretarz
N/A 2019-10-16 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice I Popow Szymon II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice II I Strugała Tomasz II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-23 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-23 18:00 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pordzik Michał II Bober Bogusław Sekretarz
8 2019-10-23 16:30 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Zębalski Marcin II Dusza Krzysztof Sekretarz
N/A 2019-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice I Waloszczyk Łukasz II Pawłowski Szymon Sekretarz
10 2019-11-06 16:00 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice I Wróbel Mateusz II Zębalski Marcin Sekretarz
N/A 2019-11-13 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 15:30 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice I Błachuciński Rafał II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Strugała Tomasz II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-20 16:00 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice I Nowiński Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
13 2019-11-22 18:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice II I Jaroszek Konrad II Mierzwa Karol Sekretarz
N/A 2019-11-27 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 18:00 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Grzegórzko Michał II Strugała Tomasz Sekretarz
16 2019-11-27 16:30 MUKS Michałkowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2019-12-04 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice I Pawłowski Szymon II Dusza Krzysztof Sekretarz
18 2019-12-04 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice I Szumilas Marcin II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-12-11 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-11 16:30 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Kurbiel Paweł II Jędrasik Paweł Sekretarz
20 2019-12-11 18:00 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice II I Kapa Piotr II Popow Szymon Sekretarz

Grupa 2D - 2 LIGA

  • KS Częstochowianka
  • UKS "Stars Volley" Częstochowa
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • CFiK Klima Będzin
  • KS Częstochowianka II
N/A 2019-10-02 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:00 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II I Fujarska Michalina II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - CFiK Klima Będzin I Rychlewski Przemysław II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
N/A 2019-10-09 pauzuje - KS Częstochowianka II I II Sekretarz
3 2019-10-09 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka I Fortuna Bartłomiej II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - CFiK Klima Będzin I Bierza Damian II Zębalski Marcin Sekretarz
N/A 2019-10-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:00 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka I Wróbel Mateusz II Lagierski Marek Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 KS Częstochowianka II - ANBUD MKS BĘDZIN I Wygas Dawid II Boś Paulina Sekretarz
N/A 2019-10-23 pauzuje - CFiK Klima Będzin I II Sekretarz
7 2019-10-23 17:00 KS Częstochowianka II - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Szopa Małgorzata II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
8 2019-10-23 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka I Jaszczak Jan II Lenart Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-06 KS Częstochowianka - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka II I Obłój Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2019-11-06 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Kucharski Artur II Rychlewski Przemysław Sekretarz
N/A 2019-11-13 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
11 2019-11-13 17:00 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka I Fujarska Michalina II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 CFiK Klima Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
N/A 2019-11-20 17:00 KS Częstochowianka II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:00 KS Częstochowianka - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Budzowski Edward II Dobrzański Marcin Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 CFiK Klima Będzin - ANBUD MKS BĘDZIN I Wajant Anna II Kicun Monika Sekretarz
N/A 2019-11-27 pauzuje - UKS "Stars Volley" Częstochowa I II Sekretarz
15 2019-11-27 17:00 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin I Pośpiech Rafał II Rychlewski Przemysław Sekretarz
16 2019-11-27 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka II I Karnia Łukasz II Kuchna Andrzej Sekretarz
17 2019-12-03 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka II I Stępniak Adam II Budzowski Edward Sekretarz
N/A 2019-12-04 17:00 CFiK Klima Będzin - pauzuje I II Sekretarz
18 2019-12-04 17:00 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN I Wolszczyniak Ireneusz II Szopa Małgorzata Sekretarz
N/A 2019-12-11 pauzuje - KS Częstochowianka I II Sekretarz
19 2019-12-11 17:00 KS Częstochowianka II - CFiK Klima Będzin I Rembielak-Kucharska Marta II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
20 2019-12-11 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Sznicer Mateusz II Zatoński Michał Sekretarz

Grupa 2E - 2 LIGA

  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • MCKiS Jaworzno
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
N/A 2019-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Ryczko Maciej II Kisiel Natalia Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Komenda Jakub II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 16:00 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice I Ostrowski Wojciech II Błachuciński Rafał Sekretarz
4 2019-10-09 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice I Janeczek Igor II Zatoński Michał Sekretarz
N/A 2019-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice I Syguła Zbigniew II Polak Piotr Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno I Jędrasik Paweł II Malara Szymon Sekretarz
N/A 2019-10-23 MCKiS Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-23 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Sadowski Jarosław II Chojnacki Karol Sekretarz
N/A 2019-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Komenda Jakub II Błachuciński Rafał Sekretarz
10 2019-11-06 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Borda Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
8 2019-11-08 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Jaroszek Konrad II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 16:00 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice I Borda Jarosław II Sadowski Jarosław Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice I Żymła Mateusz II Wajant Anna Sekretarz
N/A 2019-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MCKiS Jaworzno I Kisiel Natalia II Komenda Jakub Sekretarz
14 2019-11-20 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kaleta Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-11-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gajewski Krzysztof II Lenart Piotr Sekretarz
16 2019-11-27 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Żymła Mateusz II Kilijański Bartosz Sekretarz
N/A 2019-12-04 MCKiS Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Witkowski Łukasz II Słaby Leszek Sekretarz
18 2019-12-04 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Sokół '43 Katowice I Zębalski Marcin II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-12-11 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-11 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Jaroszek Konrad II Błachuciński Rafał Sekretarz
20 2019-12-11 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz

Grupa 2F - 2 LIGA

  • MKS Bielsko-Biała
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • VC Victoria MOSiR Cieszyn
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
N/A 2019-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:00 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kastelik Katarzyna II Ściga Marek Sekretarz
2 2019-10-02 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kowalski Przemysław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice I Kowalski Przemysław II Pędrys Justyna Sekretarz
4 2019-10-09 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała I Wygaś Andrzej II Dzikowska Magdalena Sekretarz
N/A 2019-10-16 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Tyc Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Słaby Leszek II Kalfas Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-23 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Stadnicka Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz
8 2019-10-23 17:00 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice I Adamczyk Aleksy II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2019-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała I Wygaś Andrzej II Stadnicka Justyna Sekretarz
10 2019-11-06 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
N/A 2019-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała I Sładczyk Dawid II Adamczyk Aleksy Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Konsek Michalina II Cyran Janusz Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
N/A 2019-11-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
16 2019-11-27 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Rutkowski Mirosław II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2019-12-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II I Moczek Jakub II Wygaś Andrzej Sekretarz
18 2019-12-04 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała I Stadnicka Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz
N/A 2019-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-11 17:00 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Nowicka Anna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
20 2019-12-11 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz

Grupa 28

  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • BAS Białystok

Grupa 1

  • Silesia Volley MSK Mysłowice
N/A 2019-09-13 13:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Bulanda Sylwia II Kapa Piotr Sekretarz Fiutek Mariusz
N/A 2019-09-13 13:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Borda Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-09-14 9:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Syguła Zbigniew II Bulanda Sylwia Sekretarz Fiutek Mariusz
N/A 2019-09-14 9:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Borda Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz