Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Volley Dąbrowa Górnicza w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
CSiR ul. Swobodna 46
Zazwyczaj o godzinie:
17:45
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
2 | 2023-10-03 17:30 | MOSM Tychy | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Krystian Gałaszek | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | ||
5 | 2023-10-10 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Paweł Malinowski | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz | ||
9 | 2023-10-17 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Szymon Rakoczy | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | ||
10 | 2023-10-24 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Paweł Malinowski | II Jarosław Borda | Sekretarz | ||
15 | 2023-11-07 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Iga Kowalska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | ||
17 | 2023-11-14 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MOSM Tychy | I Iga Kowalska | II Piotr Lenart | Sekretarz | ||
20 | 2023-11-21 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Aleksandra Pluskwik | II Łukasz Karnia | Sekretarz | ||
24 | 2023-11-28 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS COPCO Imielin | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz | ||
25 | 2023-12-12 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Tomasz Musiałek | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | ||
30 | 2023-12-19 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Bartosz Ostrowski | II Piotr Polak | Sekretarz | ||
1 | 2024-01-08 16:30 | MTS As Myszków | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
3 | 2024-01-09 16:30 | SV MOSiR Zabrze | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Piotr Kaleta | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | ||
6 | 2024-01-10 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Bogusław Bober | Sekretarz | ||
2 | 2024-01-15 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Rafał Błachuciński | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | ||
4 | 2024-01-16 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Monika Szynczewska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | ||
6 | 2024-01-17 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Lucjan Molenda | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | ||
2 | 2024-01-22 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Lucjan Molenda | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Leszek Słaby | ||
4 | 2024-01-23 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Mariusz Fiutek | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Leszek Nowiński | ||
5 | 2024-01-24 16:30 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Benedykt Cieślik | II Marcin Szumilas | Sekretarz Wiesław Cieślik | ||
1 | 2024-02-14 16:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Marek Drabik | II Janusz Cyran | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
4 | 2024-02-15 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Bogumił Sikora | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Henryk Darocha | L I | L II |
9 | 2024-02-17 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marcin Weiner | II Robert Nowicki | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
10 | 2024-02-18 11:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Anna Olma | II Robert Nowicki | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |