Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu TS Volley Rybnik w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Rybnik, ul. Grunwaldzka 18 Hala Zespołu Szkół Sportowych w Rybniku
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
2 | 2023-10-07 10:00 | TS Volley Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
2 | 2023-10-07 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | TS Volley Rybnik | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 | TS Volley Rybnik | - | pauzuje | I Ewa Mrózek | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | TS Volley Rybnik | I Ewa Mrózek | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | TS Volley Rybnik | - | MOSM Tychy | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | UKS Jedynka Jaworzno | - | TS Volley Rybnik | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | TS Volley Rybnik | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Piotr Polak | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | Volley Concept Katowice | - | TS Volley Rybnik | I Piotr Polak | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | Tauron Norwid Częstochowa | - | TS Volley Rybnik | I Mateusz Sznicer | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | TS Volley Rybnik | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Mateusz Sznicer | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | TS Volley Rybnik | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | TS Volley Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
6 | 2024-03-02 10:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
6 | 2024-03-02 | TS Volley Rybnik | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 | TS Volley Rybnik | - | pauzuje | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 10:00 | SiKReT Gliwice | - | TS Volley Rybnik | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz |