Przeglądanie meczów
Młodzicy
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- KPS Progress Września
- UKS Olimp Ostrołęka
- Aluron CMC Wybicki Kielce
1 | 2024-04-06 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Anna Nowicka | II Marek Budzik | Sekretarz Michalina Konsek | L I | L II |
2 | 2024-04-06 11:45 | KPS Progress Września | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Marek Budzik | II Anna Nowicka | Sekretarz Michalina Konsek | L I | L II |
3 | 2024-04-06 17:00 | UKS Olimp Ostrołęka | - | Aluron CMC Wybicki Kielce | I Wojciech Targosz | II Anna Olma | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
4 | 2024-04-06 18:45 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | KPS Progress Września | I Anna Olma | II Wojciech Targosz | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
5 | 2024-04-07 10:00 | KPS Progress Września | - | UKS Olimp Ostrołęka | I Michał Broniszewski | II Wojciech Maroszek | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
6 | 2024-04-07 12:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Wojciech Maroszek | II Michał Broniszewski | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle
- MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka
- IM Rekord Volley Jelcz Laskowice
1 | 2024-03-23 15:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka | I Piotr Paprzycki | II Marek Budzik | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L I | L II |
2 | 2024-03-23 17:00 | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | - | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | I Marek Budzik | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L I | L II |
3 | 2024-03-24 9:30 | MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka | - | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | I Katarzyna Hawryło | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Wiktoria Kubas | L I | L II |
4 | 2024-03-24 11:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Wiktoria Kubas | L I | L II |
5 | 2024-03-24 15:00 | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | - | MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka | I Krystian Gałaszek | II Wojciech Maroszek | Sekretarz Kamil Niezabitowski | L I | L II |
6 | 2024-03-24 17:00 | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Wojciech Maroszek | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Kamil Niezabitowski | L I | L II |
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
- UKS Jedynka Jaworzno
- MOSM Tychy
- Volley Concept Katowice
1 | 2024-03-09 9:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | MOSM Tychy | I Mirosław Rutkowski | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
2 | 2024-03-09 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice | I Mirosław Tyc | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
3 | 2024-03-09 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Mirosław Rutkowski | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
4 | 2024-03-09 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Volley Concept Katowice | I Mirosław Tyc | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz |
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Tauron Norwid Częstochowa
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
1 | 2024-03-09 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Monika Szynczewska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Henryk Darocha | |
2 | 2024-03-09 12:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Katarzyna Hawryło | II Monika Szynczewska | Sekretarz Henryk Darocha | |
3 | 2024-03-09 15:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Wojciech Targosz | II Marek Krupski | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | |
4 | 2024-03-09 17:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Krupski | II Wojciech Targosz | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | |
5 | 2024-03-10 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Marek Budzik | Sekretarz Leszek Nowiński | |
6 | 2024-03-10 12:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marek Budzik | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Leszek Nowiński |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- UKS Jedynka Jaworzno
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- MOSM Tychy
1 | 2024-01-13 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | MOSM Tychy | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MOSM Tychy | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 10:00 | MOSM Tychy | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Bartosz Kilijański | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Krzysztof Chrostek | |
4 | 2024-02-24 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Bartosz Kilijański | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Krzysztof Chrostek | |
4 | 2024-02-24 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MOSM Tychy | I Bartosz Kilijański | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
- Tauron Norwid Częstochowa
- Volley Concept Katowice
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
1 | 2024-01-13 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Benedykt Cieślik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Leszek Nowiński | |
1 | 2024-01-13 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Volley Concept Katowice | I Benedykt Cieślik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Leszek Nowiński | |
1 | 2024-01-13 | Volley Concept Katowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Benedykt Cieślik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Leszek Nowiński | |
2 | 2024-01-20 10:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Ireneusz Wolszczyniak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | Volley Concept Katowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Ireneusz Wolszczyniak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Ireneusz Wolszczyniak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 10:00 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Krzysztof Dusza | II Marek Polak | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Krzysztof Dusza | II Marek Polak | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Volley Concept Katowice | I Krzysztof Dusza | II Marek Polak | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Robert Nowicki | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Robert Nowicki | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
4 | 2024-02-24 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Robert Nowicki | II Przemysław Kowalski | Sekretarz |
- Lechia Volleyball Mysłowice
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- MKS Czechowice-Dziedzice
- TS Volley Rybnik
- SiKReT Gliwice
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- Klub Siatkarski Racibórz
2 | 2024-01-13 10:00 | TS Volley Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | TS Volley Rybnik | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | SiKReT Gliwice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Łukasz Sosiński | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Łukasz Sosiński | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | Klub Siatkarski Racibórz | - | SiKReT Gliwice | I Łukasz Sosiński | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 9:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | pauzuje | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | pauzuje | - | SiKReT Gliwice | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | SiKReT Gliwice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 10:00 | SiKReT Gliwice | - | TS Volley Rybnik | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | SiKReT Gliwice | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
8 | 2024-02-17 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Michał Zatoński | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
8 | 2024-02-17 | Klub Siatkarski Racibórz | - | pauzuje | I Michał Zatoński | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
8 | 2024-02-17 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michał Zatoński | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 10:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
11 | 2024-02-24 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Witold Targosz | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
11 | 2024-02-24 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | SiKReT Gliwice | I Witold Targosz | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
11 | 2024-02-24 | SiKReT Gliwice | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Witold Targosz | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 | TS Volley Rybnik | - | pauzuje | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
6 | 2024-03-02 10:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
6 | 2024-03-02 | TS Volley Rybnik | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
6 | 2024-03-02 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Michalina Cichecka-Meisner | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
1 | 2024-03-06 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
1 | 2024-03-06 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | pauzuje | I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
1 | 2024-03-06 | pauzuje | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz |
- Volley Dąbrowa Górnicza
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
- TKKF Szczygłowice
- UKS Dwójka Świętochłowice
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
- Tauron Norwid Częstochowa II
- SK Górnik Radlin
2 | 2024-01-13 11:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Paweł Kapica | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Paweł Kapica | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Paweł Kapica | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | SK Górnik Radlin | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | pauzuje | - | SK Górnik Radlin | I | II | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 10:00 | SK Górnik Radlin | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Marek Polak | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Marek Polak | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
4 | 2024-01-20 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | SK Górnik Radlin | I Marek Polak | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | I Mateusz Wróbel | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | - | pauzuje | I Mateusz Wróbel | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Mateusz Wróbel | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | TKKF Szczygłowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Konrad Jaroszek | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | pauzuje | I Konrad Jaroszek | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | pauzuje | - | TKKF Szczygłowice | I Konrad Jaroszek | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
8 | 2024-01-25 17:30 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | TKKF Szczygłowice | I Krzysztof Chrostek | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
8 | 2024-01-25 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I Krzysztof Chrostek | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
8 | 2024-01-25 | pauzuje | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Krzysztof Chrostek | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Michał Janek | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I Michał Janek | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Michał Janek | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | - | SK Górnik Radlin | I Julia Wydra | II Tadeusz Berger | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 | SK Górnik Radlin | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Julia Wydra | II Tadeusz Berger | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | I Julia Wydra | II Tadeusz Berger | Sekretarz | |
11 | 2024-02-22 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | I Jarosław Sadowski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
11 | 2024-02-22 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | - | pauzuje | I Jarosław Sadowski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
11 | 2024-02-22 | pauzuje | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Jarosław Sadowski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 10:00 | SK Górnik Radlin | - | TKKF Szczygłowice | I Michał Radomski | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 | TKKF Szczygłowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Michał Radomski | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | SK Górnik Radlin | I Michał Radomski | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
1 | 2024-03-02 13:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | I Jarosław Sadowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
1 | 2024-03-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III | - | TKKF Szczygłowice | I Jarosław Sadowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
1 | 2024-03-02 | TKKF Szczygłowice | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
10 | 2024-03-09 12:30 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wojciech Kasprzyk | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
10 | 2024-03-09 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I Wojciech Kasprzyk | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
10 | 2024-03-09 | pauzuje | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Wojciech Kasprzyk | II Grzegorz Welm | Sekretarz |
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Volley Concept Katowice
- Tauron Norwid Częstochowa
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- UKS Jedynka Jaworzno
- TS Volley Rybnik
1 | 2023-11-25 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Volley Concept Katowice | I Marek Budzik | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | Volley Concept Katowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marek Budzik | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Janusz Cyran | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Janusz Cyran | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Janusz Cyran | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | UKS Jedynka Jaworzno | - | TS Volley Rybnik | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | TS Volley Rybnik | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | Volley Concept Katowice | - | TS Volley Rybnik | I Piotr Polak | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Piotr Polak | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Volley Concept Katowice | I Piotr Polak | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Mateusz Sznicer | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | Tauron Norwid Częstochowa | - | TS Volley Rybnik | I Mateusz Sznicer | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | TS Volley Rybnik | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Mateusz Sznicer | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | Tauron Norwid Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
5 | 2023-12-20 16:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paweł Kapica | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
5 | 2023-12-20 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Paweł Kapica | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
5 | 2023-12-20 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Paweł Kapica | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
10 | 2024-01-05 16:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Jarosław Sadowski | II Marcin Szumilas | Sekretarz | |
10 | 2024-01-05 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Jarosław Sadowski | II Marcin Szumilas | Sekretarz | |
10 | 2024-01-05 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Jarosław Sadowski | II Marcin Szumilas | Sekretarz | |
8 | 2024-01-06 9:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Volley Concept Katowice | I Anna Olma | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
8 | 2024-01-06 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Anna Olma | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
8 | 2024-01-06 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Anna Olma | II Maciej Tomaszek | Sekretarz |
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- Lechia Volleyball Mysłowice
- MOSM Tychy
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- MKS Czechowice-Dziedzice
- Volley Dąbrowa Górnicza
2 | 2023-11-25 10:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Leszek Nowiński | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Leszek Nowiński | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MOSM Tychy | I Leszek Nowiński | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | pauzuje | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I | II | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Łukasz Karnia | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Łukasz Karnia | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Łukasz Karnia | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | pauzuje | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | MOSM Tychy | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Mateusz Wróbel | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | pauzuje | I Mateusz Wróbel | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | pauzuje | - | MOSM Tychy | I Mateusz Wróbel | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
10 | 2023-12-06 18:30 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | MOSM Tychy | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
10 | 2023-12-06 | MOSM Tychy | - | pauzuje | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
10 | 2023-12-06 | pauzuje | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 17:45 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | pauzuje | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 | pauzuje | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Tadeusz Berger | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | pauzuje | I Tadeusz Berger | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Tadeusz Berger | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | pauzuje | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
9 | 2023-12-17 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | MOSM Tychy | I Rafał Błachuciński | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2023-12-17 | MOSM Tychy | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Rafał Błachuciński | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2023-12-17 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Rafał Błachuciński | II Julietta Broda | Sekretarz | |
1 | 2024-01-06 12:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
1 | 2024-01-06 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
1 | 2024-01-06 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Jakub Ślęzak | Sekretarz |
- Tauron Norwid Częstochowa II
- TKKF Szczygłowice
- SK Górnik Radlin
- Klub Siatkarski Racibórz
- UKS Dwójka Świętochłowice
- SiKReT Gliwice
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
1 | 2023-11-25 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | SiKReT Gliwice | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | SiKReT Gliwice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
1 | 2023-11-25 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | TKKF Szczygłowice | I Szymon Rakoczy | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I Szymon Rakoczy | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Szymon Rakoczy | II Wiktoria Wasilewska | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | SK Górnik Radlin | I Jacek Neyman | II Jakub Wanat | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | SK Górnik Radlin | - | pauzuje | I Jacek Neyman | II Jakub Wanat | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | pauzuje | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Jacek Neyman | II Jakub Wanat | Sekretarz | |
4 | 2023-11-29 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
4 | 2023-11-29 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | pauzuje | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
4 | 2023-11-29 | pauzuje | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Adam Stępniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 10:00 | SiKReT Gliwice | - | SK Górnik Radlin | I Jacek Neyman | II Alicja Białek | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | SK Górnik Radlin | - | pauzuje | I Jacek Neyman | II Alicja Białek | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | pauzuje | - | SiKReT Gliwice | I Jacek Neyman | II Alicja Białek | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 10:00 | TKKF Szczygłowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
6 | 2023-12-02 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TKKF Szczygłowice | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 10:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | TKKF Szczygłowice | I Adam Stępniak | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | TKKF Szczygłowice | - | SK Górnik Radlin | I Adam Stępniak | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
7 | 2023-12-09 | SK Górnik Radlin | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Adam Stępniak | II Eliza Kapica | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | SiKReT Gliwice | I Karolina Oleszko | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | SiKReT Gliwice | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Karolina Oleszko | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | Klub Siatkarski Racibórz | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Karolina Oleszko | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | pauzuje | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | pauzuje | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I | II | Sekretarz | |
10 | 2023-12-15 18:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Dawid Kozak | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
10 | 2023-12-15 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | pauzuje | I Dawid Kozak | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
10 | 2023-12-15 | pauzuje | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Dawid Kozak | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | SiKReT Gliwice | - | TKKF Szczygłowice | I Mateusz Gajda | II Alicja Białek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | TKKF Szczygłowice | - | pauzuje | I Mateusz Gajda | II Alicja Białek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | pauzuje | - | SiKReT Gliwice | I Mateusz Gajda | II Alicja Białek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | SK Górnik Radlin | - | UKS Dwójka Świętochłowice | I Jacek Neyman | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | I Jacek Neyman | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | SK Górnik Radlin | I Jacek Neyman | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz |
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- UKS VT Aquaplus Bobrowniki
- Tauron Norwid Częstochowa
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Volley Concept Katowice
- UKS Jedynka Jaworzno
- Volley Dąbrowa Górnicza
1 | 2023-10-07 10:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Łukasz Karnia | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
1 | 2023-10-07 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | pauzuje | I Łukasz Karnia | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
1 | 2023-10-07 | pauzuje | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Łukasz Karnia | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 10:00 | Volley Concept Katowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | Volley Concept Katowice | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Leszek Nowiński | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Volley Concept Katowice | I Leszek Nowiński | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 | Volley Concept Katowice | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Leszek Nowiński | II Igor Jeziorski | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Jarosław Sadowski | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | pauzuje | I Jarosław Sadowski | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 | pauzuje | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 10:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Michał Michalik | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 | Volley Concept Katowice | - | pauzuje | I Michał Michalik | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 | pauzuje | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Michał Michalik | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Marcin Zębalski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marcin Zębalski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marcin Zębalski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
2 | 2023-11-12 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Ireneusz Wolszczyniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
2 | 2023-11-12 | Tauron Norwid Częstochowa | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Ireneusz Wolszczyniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
2 | 2023-11-12 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Ireneusz Wolszczyniak | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Volley Concept Katowice | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wojciech Kasprzyk | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Wojciech Kasprzyk | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Wojciech Kasprzyk | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Janek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS Jedynka Jaworzno | - | pauzuje | I Michał Janek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | pauzuje | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Michał Janek | II Paweł Malinowski | Sekretarz |
- MOSM Tychy
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- TS Volley Rybnik
- MKS Czechowice-Dziedzice
- Lechia Volleyball Mysłowice
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
1 | 2023-10-07 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Katarzyna Kastelik | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
1 | 2023-10-07 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | MOSM Tychy | I Katarzyna Kastelik | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
1 | 2023-10-07 | MOSM Tychy | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Katarzyna Kastelik | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
2 | 2023-10-07 10:00 | TS Volley Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
2 | 2023-10-07 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
2 | 2023-10-07 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | TS Volley Rybnik | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | pauzuje | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-21 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-21 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-21 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MOSM Tychy | I Włodzimierz Włodyka | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 9:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Włodzimierz Włodyka | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | TS Volley Rybnik | I Ewa Mrózek | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 | TS Volley Rybnik | - | pauzuje | I Ewa Mrózek | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
6 | 2023-10-21 | pauzuje | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Ewa Mrózek | II Andrzej Wygaś | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 9:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | pauzuje | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 9:00 | pauzuje | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | TS Volley Rybnik | - | MOSM Tychy | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-10 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Dawid Sładczyk | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
12 | 2023-11-10 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Dawid Sładczyk | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
12 | 2023-11-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Dawid Sładczyk | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | MOSM Tychy | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | MOSM Tychy | - | pauzuje | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
11 | 2023-11-18 10:00 | pauzuje | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz |
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Volley Concept Katowice
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Alicja Białek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Krzysztof Chrostek | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz nieobsadzony | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-09 14:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Jarosław Sadowski | Sekretarz |