Przeglądanie meczów
Juniorki Młodsze
- BKS STAL Bielsko-Biała
- UKS Jedynka Kluczbork
- UKS Volley 34 Łódź
- UKS Gminy Miękinia
1 | 2024-03-01 16:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS Volley 34 Łódź | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
2 | 2024-03-01 | UKS Jedynka Kluczbork | - | UKS Gminy Miękinia | I Anna Olma | II Michał Broniszewski | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
3 | 2024-03-02 16:00 | UKS Volley 34 Łódź | - | UKS Gminy Miękinia | I Janusz Cyran | II Marek Budzik | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
4 | 2024-03-02 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS Jedynka Kluczbork | I Marek Budzik | II Janusz Cyran | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
5 | 2024-03-03 10:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | UKS Volley 34 Łódź | I Janusz Cyran | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Robert Nowicki | L I | L II |
6 | 2024-03-03 | UKS Gminy Miękinia | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Katarzyna Hawryło | II Janusz Cyran | Sekretarz Robert Nowicki | L I | L II |
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
- UKS Sokół '43 Katowice
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- KS Częstochowianka
- JKS SMS Jastrzębie II
- BKS STAL Bielsko-Biała II
1 | 2024-02-17 9:30 | KS Częstochowianka | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Aleksandra Deska | II Artur Kucharski | Sekretarz Bartosz Henel | L I | L II |
2 | 2024-02-17 | JKS SMS Jastrzębie II | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Artur Kucharski | II Aleksandra Deska | Sekretarz Bartosz Henel | L I | L II |
3 | 2024-02-17 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | KS Częstochowianka | I Sławomir Rybak | II Paweł Malinowski | Sekretarz Andrzej Ozimiński | L I | L II |
- BKS STAL Bielsko-Biała
- Volley Dąbrowa Górnicza
- MKS Dąbrowa Górnicza
1 | 2024-02-14 16:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Marek Drabik | II Janusz Cyran | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
4 | 2024-02-15 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Bogumił Sikora | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Henryk Darocha | L I | L II |
6 | 2024-02-16 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Michał Broniszewski | II Wojciech Targosz | Sekretarz Przemysław Kowalski | L I | L II |
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- JKS SMS Jastrzębie
2 | 2024-02-14 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Janusz Cyran | II Marek Drabik | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
3 | 2024-02-15 16:00 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Katarzyna Hawryło | II Anna Olma | Sekretarz Henryk Darocha | L I | L II |
5 | 2024-02-16 16:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Wojciech Targosz | II Michał Broniszewski | Sekretarz Przemysław Kowalski | L I | L II |
- Volley Dąbrowa Górnicza
- MKS Dąbrowa Górnicza
- BKS STAL Bielsko-Biała
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- JKS SMS Jastrzębie
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
7 | 2024-02-17 12:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Przemysław Kowalski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Joanna Kawecka | L I | L II |
8 | 2024-02-17 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Robert Nowicki | II Marcin Weiner | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
9 | 2024-02-17 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marcin Weiner | II Robert Nowicki | Sekretarz Marek Ściga | L I | L II |
10 | 2024-02-18 11:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Anna Olma | II Robert Nowicki | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
11 | 2024-02-18 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Robert Nowicki | II Anna Olma | Sekretarz Tadeusz Berger | L I | L II |
- BKS STAL Bielsko-Biała
- JKS SMS Jastrzębie
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- KS Częstochowianka
1 | 2024-01-22 16:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Janusz Cyran | II Piotr Kapa | Sekretarz Marek Ściga | |
2 | 2024-01-22 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS Częstochowianka | I Przemysław Kowalski | II Janusz Cyran | Sekretarz Marek Ściga | |
3 | 2024-01-23 16:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Przemysław Kowalski | II Wojciech Targosz | Sekretarz Tadeusz Berger | |
4 | 2024-01-23 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | KS Częstochowianka | I Wojciech Targosz | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Tadeusz Berger | |
5 | 2024-01-24 16:00 | KS Częstochowianka | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Anna Olma | II Bogumił Sikora | Sekretarz Otton Szpara | |
6 | 2024-01-24 | JKS SMS Jastrzębie | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Bogumił Sikora | II Anna Olma | Sekretarz Otton Szpara |
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- Volley Dąbrowa Górnicza
- JKS SMS Jastrzębie II
- MKS Dąbrowa Górnicza
1 | 2024-01-22 16:30 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Bartosz Kilijański | II Lucjan Molenda | Sekretarz Leszek Słaby | |
2 | 2024-01-22 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Lucjan Molenda | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Leszek Słaby | |
3 | 2024-01-23 16:30 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Zbigniew Syguła | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Nowiński | |
4 | 2024-01-23 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Mariusz Fiutek | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Leszek Nowiński | |
5 | 2024-01-24 16:30 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Benedykt Cieślik | II Marcin Szumilas | Sekretarz Wiesław Cieślik | |
6 | 2024-01-24 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Marcin Szumilas | II Benedykt Cieślik | Sekretarz Wiesław Cieślik |
- MTS As Myszków
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- MKS Silesia Volley Mysłowice
1 | 2024-02-13 16:30 | MTS As Myszków | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
2 | 2024-02-20 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MTS As Myszków | I Paweł Malinowski | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
3 | 2024-02-27 16:30 | MTS As Myszków | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Aleksandra Deska | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
4 | 2024-03-05 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Martyna Lasok | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
5 | 2024-03-12 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Kamil Niezabitowski | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
6 | 2024-03-26 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MTS As Myszków | I Jarosław Sadowski | II Jacek Ostrowski | Sekretarz |
- JKS SMS Jastrzębie
- JKS SMS Jastrzębie II
- MTS As Myszków
- MKS Silesia Volley Mysłowice
1 | 2024-01-15 16:30 | MTS As Myszków | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marek Budzik | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
2 | 2024-01-15 | JKS SMS Jastrzębie | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Jacek Neyman | II Marek Budzik | Sekretarz | |
3 | 2024-01-16 16:30 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
4 | 2024-01-16 | JKS SMS Jastrzębie | - | MTS As Myszków | I Dorota Prudel | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
5 | 2024-01-17 16:30 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MTS As Myszków | I Konrad Jaroszek | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-17 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marcin Gołąbek | II Konrad Jaroszek | Sekretarz |
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- Volley Dąbrowa Górnicza
1 | 2024-01-15 16:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Jarosław Sadowski | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
2 | 2024-01-15 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Rafał Błachuciński | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
3 | 2024-01-16 16:30 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Rafał Błachuciński | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
4 | 2024-01-16 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Monika Szynczewska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
5 | 2024-01-17 16:30 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Lucjan Molenda | Sekretarz | |
6 | 2024-01-17 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Lucjan Molenda | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz |
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- KSS "GUMISIE" Pyskowice
- UKS Sokół '43 Katowice
1 | 2024-02-13 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Anastazja Rząp | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
2 | 2024-02-21 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Artur Wyszyński | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
3 | 2024-02-27 17:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Dominika Szkonter | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
4 | 2024-03-05 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Magdalena Kuc | II Piotr Polak | Sekretarz | |
5 | 2024-03-13 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Julietta Broda | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
6 | 2024-03-19 17:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Iga Kowalska | II Martyna Lasok | Sekretarz |
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- SV MOSiR Zabrze
1 | 2024-02-13 17:30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Dorota Prudel | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
2 | 2024-02-20 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | SV MOSiR Zabrze | I Aleksandra Pluskwik | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
3 | 2024-02-27 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Bogusz Domagała | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
4 | 2024-03-05 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Michał Grzegórzko | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
5 | 2024-03-12 17:30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | SV MOSiR Zabrze | I Klaudia Nagler-Skroban | II Marek Budzik | Sekretarz | |
6 | 2024-03-14 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Igor Jeziorski | II Lucjan Molenda | Sekretarz |
- UKS Sokół '43 Katowice
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- JKS SMS Jastrzębie II
1 | 2024-01-08 16:30 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Jarosław Borda | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
2 | 2024-01-08 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Łukasz Waloszczyk | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
3 | 2024-01-09 16:30 | UKS Sokół '43 Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Zbigniew Syguła | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
4 | 2024-01-09 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Bartosz Kilijański | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
5 | 2024-01-10 16:30 | JKS SMS Jastrzębie II | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Marek Drabik | II Marcin Szumilas | Sekretarz | |
6 | 2024-01-10 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Marcin Szumilas | II Marek Drabik | Sekretarz |
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
1 | 2024-01-08 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Piotr Kapa | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
2 | 2024-01-08 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Rafał Błachuciński | II Piotr Kapa | Sekretarz | |
3 | 2024-01-09 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Jacek Ostrowski | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
4 | 2024-01-09 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Benedykt Cieślik | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-10 16:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Grzegorz Skowroński | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-10 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Tomasz Musiałek | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz |
- KSS "GUMISIE" Pyskowice
- MTS As Myszków
- SV MOSiR Zabrze
- Volley Dąbrowa Górnicza
1 | 2024-01-08 16:30 | MTS As Myszków | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-08 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | SV MOSiR Zabrze | I Kamil Niezabitowski | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
3 | 2024-01-09 16:30 | SV MOSiR Zabrze | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Piotr Kaleta | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
4 | 2024-01-09 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | MTS As Myszków | I Krzysztof Dusza | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
5 | 2024-01-10 16:30 | MTS As Myszków | - | SV MOSiR Zabrze | I Bogusław Bober | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
6 | 2024-01-10 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Bogusław Bober | Sekretarz |
- SPS Częstochowa
- MUKS Sari Żory
- MOSM Tychy
1 | 2024-02-13 17:30 | SPS Częstochowa | - | MUKS Sari Żory | I Aleksandra Deska | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
2 | 2024-02-13 18:30 | pauzuje | - | MOSM Tychy | I | II | Sekretarz | |
3 | 2024-02-20 18:30 | pauzuje | - | SPS Częstochowa | I | II | Sekretarz | |
4 | 2024-02-20 16:30 | MUKS Sari Żory | - | MOSM Tychy | I Konrad Jaroszek | II Marek Budzik | Sekretarz | |
5 | 2024-02-27 17:30 | MOSM Tychy | - | SPS Częstochowa | I Aleksandra Pluskwik | II Anna Wajant | Sekretarz | |
6 | 2024-02-27 16:30 | MUKS Sari Żory | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
7 | 2024-03-05 16:30 | MUKS Sari Żory | - | SPS Częstochowa | I Dawid Kozak | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
8 | 2024-03-05 17:30 | MOSM Tychy | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
9 | 2024-03-12 17:30 | SPS Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
10 | 2024-03-12 17:30 | MOSM Tychy | - | MUKS Sari Żory | I Michał Janek | II Anna Wajant | Sekretarz | |
11 | 2024-03-19 17:30 | SPS Częstochowa | - | MOSM Tychy | I Bartosz Gołębiowski | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
12 | 2024-03-26 18:30 | pauzuje | - | MUKS Sari Żory | I | II | Sekretarz |
- Synergia
- KPKS Halemba
- MKS COPCO Imielin
- GS UKS Krzanowice
1 | 2024-02-13 17:00 | Synergia | - | GS UKS Krzanowice | I Dominika Szkonter | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
2 | 2024-02-13 18:00 | KPKS Halemba | - | MKS COPCO Imielin | I Łukasz Sosiński | II Marek Polak | Sekretarz | |
3 | 2024-02-20 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | GS UKS Krzanowice | I Michał Grzegórzko | II Bartosz Ostrowski | Sekretarz | |
4 | 2024-02-20 17:00 | Synergia | - | KPKS Halemba | I Dominika Szkonter | II Anna Wajant | Sekretarz | |
5 | 2024-02-27 18:00 | KPKS Halemba | - | GS UKS Krzanowice | I Magdalena Kuc | II Michał Grzegórzko | Sekretarz | |
6 | 2024-02-27 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | Synergia | I Kamil Niezabitowski | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
7 | 2024-03-05 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | Synergia | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
8 | 2024-03-05 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | KPKS Halemba | I Aleksandra Pluskwik | II Anna Wajant | Sekretarz | |
9 | 2024-03-12 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | MKS COPCO Imielin | I Dorota Prudel | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
10 | 2024-03-12 18:00 | KPKS Halemba | - | Synergia | I Magdalena Kuc | II Lucjan Molenda | Sekretarz | |
11 | 2024-03-26 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | KPKS Halemba | I Dorota Prudel | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
12 | 2024-03-26 17:00 | Synergia | - | MKS COPCO Imielin | I Aleksandra Pluskwik | II Mariusz Fiutek | Sekretarz |
- UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
- UKS Jedynka Rybnik
- VC Victoria MOSiR Cieszyn
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- UKS TRÓJKA Mikołów
N/A | 2024-01-23 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
1 | 2024-01-23 18:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Julia Wydra | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
2 | 2024-01-23 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Dorota Prudel | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
N/A | 2024-02-13 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
3 | 2024-02-13 18:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | UKS Jedynka Rybnik | I Magdalena Dzikowska | II Witold Targosz | Sekretarz | |
4 | 2024-02-13 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
N/A | 2024-02-20 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
5 | 2024-02-20 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Paulina Balcarek | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
6 | 2024-02-21 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Łukasz Sosiński | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
N/A | 2024-02-27 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
7 | 2024-02-27 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
8 | 2024-02-27 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | UKS Jedynka Rybnik | I Szymon Rakoczy | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-05 | UKS Jedynka Rybnik | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
9 | 2024-03-05 18:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Julia Wydra | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
10 | 2024-03-06 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Dawid Kozak | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-12 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
11 | 2024-03-12 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Piotr Polak | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-19 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
13 | 2024-03-19 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Michalina Konsek | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
14 | 2024-03-19 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Jakub Molencki | II Bartosz Ostrowski | Sekretarz | |
12 | 2024-03-20 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Jedynka Rybnik | I Łukasz Sosiński | II Michał Janek | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-26 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
15 | 2024-03-26 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | UKS Jedynka Rybnik | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-09 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
16 | 2024-04-09 18:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Julia Wydra | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
17 | 2024-04-09 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Michalina Konsek | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
18 | 2024-04-10 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Julietta Broda | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-16 | UKS Jedynka Rybnik | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
19 | 2024-04-16 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Lucjan Molenda | II Maja Religa | Sekretarz | |
20 | 2024-04-16 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Wojciech Wawro | II Wojciech Targosz | Sekretarz |
- UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
- KS Częstochowianka
- TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
- BKS STAL Bielsko-Biała
- MKS Dąbrowa Górnicza
- JKS SMS Jastrzębie
1 | 2023-10-03 16:45 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Mateusz Wróbel | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
2 | 2023-10-03 18:30 | KS Częstochowianka | - | JKS SMS Jastrzębie | I Eliza Kapica | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
3 | 2023-10-03 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Katarzyna Kastelik | II Anna Olma | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | KS Częstochowianka | I Grzegorz Berger | II Janusz Cyran | Sekretarz | |
6 | 2023-10-10 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | JKS SMS Jastrzębie | I Wojciech Ostrowski | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
4 | 2023-10-13 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Przemysław Kowalski | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz | |
7 | 2023-10-17 18:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Dorota Prudel | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Michał Janek | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | KS Częstochowianka | I Przemysław Kowalski | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 16:45 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | KS Częstochowianka | I Mateusz Wróbel | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
11 | 2023-10-24 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Anna Olma | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
12 | 2023-10-24 18:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Mirosław Tyc | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
13 | 2023-11-02 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Szymon Popow | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
14 | 2023-11-07 18:45 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Szymon Popow | II Michał Broniszewski | Sekretarz | |
15 | 2023-11-07 18:30 | KS Częstochowianka | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Grzegorz Welm | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
16 | 2023-11-14 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Rafał Błachuciński | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
17 | 2023-11-14 18:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS Częstochowianka | I Michalina Konsek | II Marek Budzik | Sekretarz | |
18 | 2023-11-14 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Szymon Popow | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
21 | 2023-11-20 18:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Marcin Gołąbek | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
19 | 2023-11-21 17:15 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Wojciech Ostrowski | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
20 | 2023-11-21 18:30 | KS Częstochowianka | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Artur Kucharski | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
22 | 2023-11-28 17:15 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marta Jastrzębowska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
24 | 2023-11-28 18:30 | KS Częstochowianka | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Bartłomiej Fortuna | II Rafał Pośpiech | Sekretarz | |
23 | 2023-12-05 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Szymon Popow | II Bogumił Sikora | Sekretarz | |
25 | 2023-12-12 18:30 | KS Częstochowianka | - | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
26 | 2023-12-12 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Łukasz Witkowski | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Szymon Popow | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
28 | 2023-12-19 17:15 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Michał Zatoński | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
29 | 2023-12-19 18:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Paulina Balcarek | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
30 | 2023-12-19 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | KS Częstochowianka | I Jarosław Borda | II Rafał Błachuciński | Sekretarz |
- VC Victoria MOSiR Cieszyn
- JKS SMS Jastrzębie II
- BKS STAL Bielsko-Biała II
- GS UKS Krzanowice
- MUKS Sari Żory
- MKS ZORZA Wodzisław Śląski
1 | 2023-10-03 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | GS UKS Krzanowice | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Krzysztof Szlagowski | Sekretarz | |
2 | 2023-10-03 18:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MUKS Sari Żory | I Paulina Balcarek | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
3 | 2023-10-03 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Maciej Tomaszek | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz | |
4 | 2023-10-10 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 18:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Dawid Kozak | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
6 | 2023-10-10 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | MUKS Sari Żory | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
7 | 2023-10-17 16:30 | MUKS Sari Żory | - | GS UKS Krzanowice | I Łukasz Sosiński | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 17:30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Dawid Kozak | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Wojciech Targosz | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Dorota Prudel | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
11 | 2023-10-24 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Julia Wydra | II Witold Targosz | Sekretarz | |
12 | 2023-10-24 16:30 | MUKS Sari Żory | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Agnieszka Plewniok | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
13 | 2023-11-07 17:30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | GS UKS Krzanowice | I Marek Budzik | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
14 | 2023-11-07 16:30 | MUKS Sari Żory | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Dawid Kozak | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
15 | 2023-11-07 18:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Grzegorz Berger | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
16 | 2023-11-14 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Dorota Prudel | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
17 | 2023-11-14 16:30 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Konrad Jaroszek | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
18 | 2023-11-14 18:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Dawid Kozak | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
21 | 2023-11-21 16:30 | MUKS Sari Żory | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Jacek Neyman | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
22 | 2023-11-28 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | MUKS Sari Żory | I Dorota Prudel | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
23 | 2023-11-28 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Wojciech Wawro | II Anna Olma | Sekretarz | |
24 | 2023-11-28 18:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Jacek Neyman | II Marek Budzik | Sekretarz | |
20 | 2023-12-05 17:30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Dawid Kozak | II Marek Budzik | Sekretarz | |
19 | 2023-12-07 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | GS UKS Krzanowice | I Ewa Mrózek | II Justyna Pędrys | Sekretarz | |
25 | 2023-12-12 18:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | GS UKS Krzanowice | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
26 | 2023-12-12 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Wojciech Wawro | II Justyna Pędrys | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 17:30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MUKS Sari Żory | I Dorota Prudel | II Jacek Neyman | Sekretarz | |
28 | 2023-12-19 18:00 | GS UKS Krzanowice | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Michał Pordzik | II Marek Budzik | Sekretarz | |
29 | 2023-12-19 19:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MUKS Sari Żory | I Maciej Tomaszek | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
30 | 2023-12-19 17:00 | VC Victoria MOSiR Cieszyn | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Przemysław Kowalski | II Witold Targosz | Sekretarz |
- MKS Dąbrowa Górnicza II
- MOSM Tychy
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- MKS COPCO Imielin
- Volley Dąbrowa Górnicza
- UKS TRÓJKA Mikołów
1 | 2023-10-03 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Kamil Niezabitowski | II Anna Wajant | Sekretarz | |
2 | 2023-10-03 17:30 | MOSM Tychy | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Krystian Gałaszek | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
3 | 2023-10-03 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS COPCO Imielin | I Dominika Szkonter | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Paweł Malinowski | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz | |
6 | 2023-10-10 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | MOSM Tychy | I Igor Janeczek | II Marek Polak | Sekretarz | |
4 | 2023-10-12 19:00 | MKS COPCO Imielin | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Szymon Rakoczy | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
7 | 2023-10-17 17:30 | MOSM Tychy | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Marek Polak | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Krzysztof Gajewski | II Martyna Lasok | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Szymon Rakoczy | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Paweł Malinowski | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
11 | 2023-10-24 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | MKS COPCO Imielin | I Igor Janeczek | II Andrzej Kuchna | Sekretarz | |
12 | 2023-10-24 17:30 | MOSM Tychy | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Paweł Kawalec | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
13 | 2023-11-07 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Dominika Szkonter | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
14 | 2023-11-07 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | MOSM Tychy | I Anna Olchawa | II Anna Wajant | Sekretarz | |
15 | 2023-11-07 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Iga Kowalska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
16 | 2023-11-14 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Igor Jeziorski | II Michał Janek | Sekretarz | |
17 | 2023-11-14 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MOSM Tychy | I Iga Kowalska | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
18 | 2023-11-14 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Anna Olchawa | II Anna Wajant | Sekretarz | |
19 | 2023-11-21 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MKS COPCO Imielin | I Iga Kowalska | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
20 | 2023-11-21 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Aleksandra Pluskwik | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
21 | 2023-11-21 17:30 | MOSM Tychy | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Igor Janeczek | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
22 | 2023-11-28 16:30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | - | MOSM Tychy | I Iga Kowalska | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
23 | 2023-11-28 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Bogusz Domagała | II Marek Polak | Sekretarz | |
24 | 2023-11-28 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS COPCO Imielin | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz | |
25 | 2023-12-12 17:45 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Tomasz Musiałek | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
26 | 2023-12-12 18:45 | MKS COPCO Imielin | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Anna Wajant | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MOSM Tychy | I Kamil Niezabitowski | II Andrzej Kuchna | Sekretarz | |
28 | 2023-12-19 17:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Dąbrowa Górnicza II | I Krzysztof Gajewski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
29 | 2023-12-19 17:30 | MOSM Tychy | - | MKS COPCO Imielin | I Katarzyna Hawryło | II Michał Janek | Sekretarz | |
30 | 2023-12-19 18:00 | UKS TRÓJKA Mikołów | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Bartosz Ostrowski | II Piotr Polak | Sekretarz |
- KSS "GUMISIE" Pyskowice
- UKS Jedynka Rybnik
- KPKS Halemba
- SV MOSiR Zabrze
- UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
- SiKReT Gliwice
1 | 2023-10-03 17:45 | KPKS Halemba | - | SV MOSiR Zabrze | I Dariusz Chamera | II Marcin Szumilas | Sekretarz | |
2 | 2023-10-03 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | SiKReT Gliwice | I Dawid Kozak | II Marek Budzik | Sekretarz | |
3 | 2023-10-04 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Agnieszka Plewniok | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
4 | 2023-10-10 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Artur Wyszyński | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 17:45 | KPKS Halemba | - | SiKReT Gliwice | I Wojciech Mazek | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Artur Wyszyński | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
7 | 2023-10-17 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Michalina Konsek | II Marek Budzik | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 17:45 | KPKS Halemba | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Aleksandra Kończyk | II Marta Jastrzębowska | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | SiKReT Gliwice | I Krystian Gałaszek | II Igor Janeczek | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | SiKReT Gliwice | I Anastazja Rząp | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
11 | 2023-10-24 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | KPKS Halemba | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
12 | 2023-10-25 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | SV MOSiR Zabrze | I Dariusz Chamera | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
13 | 2023-11-07 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | KPKS Halemba | I Agnieszka Plewniok | II Michał Janek | Sekretarz | |
14 | 2023-11-07 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | UKS Jedynka Rybnik | I Igor Janeczek | II Andrzej Kuchna | Sekretarz | |
15 | 2023-11-08 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | SiKReT Gliwice | I Artur Wyszyński | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
16 | 2023-11-14 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Magdalena Kuc | II Piotr Kapa | Sekretarz | |
17 | 2023-11-14 18:30 | SiKReT Gliwice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Łukasz Sosiński | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
18 | 2023-11-14 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | KPKS Halemba | I Kamil Niezabitowski | II Igor Janeczek | Sekretarz | |
19 | 2023-11-21 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | SV MOSiR Zabrze | I Anastazja Rząp | II Piotr Kapa | Sekretarz | |
20 | 2023-11-21 18:30 | SiKReT Gliwice | - | KPKS Halemba | I Michał Grzegórzko | II Marta Jastrzębowska | Sekretarz | |
21 | 2023-11-21 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Dawid Kozak | II Marek Budzik | Sekretarz | |
22 | 2023-11-28 18:30 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | UKS Jedynka Rybnik | I Magdalena Kuc | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
23 | 2023-11-28 18:30 | SiKReT Gliwice | - | SV MOSiR Zabrze | I Dariusz Chamera | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
24 | 2023-11-29 17:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | KPKS Halemba | I Łukasz Sosiński | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
26 | 2023-12-04 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
25 | 2023-12-12 18:30 | SiKReT Gliwice | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Magdalena Kuc | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 17:45 | KPKS Halemba | - | UKS Jedynka Rybnik | I Wojciech Mazek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
28 | 2023-12-19 17:45 | KPKS Halemba | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
29 | 2023-12-19 16:30 | UKS Jedynka Rybnik | - | SV MOSiR Zabrze | I Łukasz Sosiński | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
30 | 2023-12-19 18:30 | SiKReT Gliwice | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Michał Grzegórzko | II Magdalena Kuc | Sekretarz |
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- UKS Sokół '43 Katowice
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- SPS Częstochowa
- Synergia
- MTS As Myszków
2 | 2023-10-03 17:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | SPS Częstochowa | I Wiktoria Wasilewska | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
3 | 2023-10-03 17:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MTS As Myszków | I Paweł Jędrasik | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Mariusz Fiutek | |
1 | 2023-10-04 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | Synergia | I Łukasz Sosiński | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
4 | 2023-10-10 17:30 | SPS Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Bartosz Henel | II Rafał Pośpiech | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 17:00 | Synergia | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Igor Jeziorski | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MTS As Myszków | I Konrad Jaroszek | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
7 | 2023-10-17 18:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Zbigniew Syguła | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Synergia | I Artur Wyszyński | II Marek Lagierski | Sekretarz Jarosław Sadowski | |
9 | 2023-10-17 16:30 | MTS As Myszków | - | SPS Częstochowa | I Bartłomiej Fortuna | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Wojciech Ostrowski | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Jarosław Sadowski | |
11 | 2023-10-24 17:00 | Synergia | - | MTS As Myszków | I Michał Janek | II Anna Wajant | Sekretarz | |
12 | 2023-10-25 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | SPS Częstochowa | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
14 | 2023-11-07 16:30 | MTS As Myszków | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Bartosz Henel | II Michał Michalik | Sekretarz | |
15 | 2023-11-07 17:00 | Synergia | - | SPS Częstochowa | I Krzysztof Gajewski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
16 | 2023-11-14 16:30 | MTS As Myszków | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Dawid Wygas | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
17 | 2023-11-14 17:30 | SPS Częstochowa | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
18 | 2023-11-14 18:00 | Synergia | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Krzysztof Gajewski | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
19 | 2023-11-21 18:30 | MTS As Myszków | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Bartosz Henel | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
20 | 2023-11-21 16:30 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | SPS Częstochowa | I Igor Jeziorski | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz Jarosław Sadowski | |
21 | 2023-11-21 17:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | Synergia | I Krzysztof Gajewski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
22 | 2023-11-28 17:30 | SPS Częstochowa | - | MTS As Myszków | I Bartosz Gołębiowski | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
23 | 2023-11-28 17:00 | Synergia | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Aleksandra Pluskwik | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
24 | 2023-12-06 17:45 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Konrad Jaroszek | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
13 | 2023-12-08 18:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Wojciech Ostrowski | II Maciej Chudzik | Sekretarz Jarosław Sadowski | |
25 | 2023-12-12 17:30 | SPS Częstochowa | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Bartosz Gołębiowski | II Michał Michalik | Sekretarz | |
26 | 2023-12-12 16:30 | MTS As Myszków | - | Synergia | I Adam Stępniak | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 17:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Aleksandra Pluskwik | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
29 | 2023-12-19 17:00 | UKS Sokół '43 Katowice | - | MTS As Myszków | I Jarosław Sadowski | II Bartosz Kilijański | Sekretarz | |
30 | 2023-12-19 17:30 | SPS Częstochowa | - | Synergia | I Grzegorz Welm | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
28 | 2023-12-20 18:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Agnieszka Plewniok | II Bogusław Bober | Sekretarz |