Przeglądanie meczów
Juniorzy
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Tauron Norwid Częstochowa
- AS Stal Nysa
- SMS Sparta AGH Kraków
1 | 2024-02-23 16:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | AS Stal Nysa | I | II | Sekretarz Michalina Konsek | L I Konrad Jaroszek | L II Michał Pordzik |
2 | 2024-02-23 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SMS Sparta AGH Kraków | I | II | Sekretarz Michalina Konsek | L I Michał Pordzik | L II Konrad Jaroszek |
3 | 2024-02-24 11:00 | AS Stal Nysa | - | SMS Sparta AGH Kraków | I | II | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L I Wojciech Mazek | L II Jacek Neyman |
4 | 2024-02-24 13:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I | II | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L I Jacek Neyman | L II Wojciech Mazek |
5 | 2024-02-25 11:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | AS Stal Nysa | I | II | Sekretarz Wiktoria Kubas | L I Michał Radomski | L II Igor Jeziorski |
6 | 2024-02-25 13:30 | SMS Sparta AGH Kraków | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I | II | Sekretarz Wiktoria Kubas | L I Igor Jeziorski | L II Michał Radomski |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- UKS Iskra Warszawa
A-1 | 2024-02-08 16:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I Przemysław Kowalski | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Michalina Konsek | |
A-2 | 2024-02-09 9:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | UKS Iskra Warszawa | I Mariusz Fiutek | II Wojciech Targosz | Sekretarz Leszek Słaby | |
A-3 | 2024-02-09 16:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Iskra Warszawa | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Piotr Król | Sekretarz Henryk Darocha |
- SUKSS Suwałki
- LTS Feniks Leżajsk
- KPS Chełmiec Wałbrzych
B-1 | 2024-02-08 18:30 | SUKSS Suwałki | - | LTS Feniks Leżajsk | I Katarzyna Hawryło | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Michalina Konsek | |
B-2 | 2024-02-09 12:00 | LTS Feniks Leżajsk | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Wojciech Targosz | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Słaby | |
B-3 | 2024-02-09 19:00 | SUKSS Suwałki | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Piotr Król | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Henryk Darocha |
- UKS Iskra Warszawa
- LTS Feniks Leżajsk
o V miejsce-7 | 2024-02-10 9:30 | UKS Iskra Warszawa | - | LTS Feniks Leżajsk | I Piotr Paprzycki | II Robert Nowicki | Sekretarz Przemysław Kowalski |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- SUKSS Suwałki
- UMKS WAN MOS Wola Warszawa
- KPS Chełmiec Wałbrzych
1 | 2024-02-09 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | I | II | Sekretarz | |
2 | 2024-02-09 | SUKSS Suwałki | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I | II | Sekretarz | |
8 | 2024-02-10 12:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | SUKSS Suwałki | I Marek Krupski | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Patrycja Wiencek-Liszewska | |
9 | 2024-02-10 14:30 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Bartosz Kilijański | II Marek Krupski | Sekretarz Patrycja Wiencek-Liszewska | |
10 | 2024-02-11 10:00 | UMKS WAN MOS Wola Warszawa | - | SUKSS Suwałki | I Rafał Błachuciński | II Marek Budzik | Sekretarz Michał Pordzik | |
11 | 2024-02-11 12:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Marek Budzik | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Michał Pordzik |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Tauron Norwid Częstochowa
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
1 | 2024-01-26 16:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Monika Szynczewska | Sekretarz Henryk Darocha | |
2 | 2024-01-26 18:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Monika Szynczewska | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Henryk Darocha | |
3 | 2024-01-27 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Piotr Paprzycki | II Marek Budzik | Sekretarz Michalina Konsek | |
4 | 2024-01-27 12:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Michalina Konsek | |
5 | 2024-01-28 10:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Rafał Błachuciński | II Robert Nowicki | Sekretarz Wiesław Cieślik | |
6 | 2024-01-28 12:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Robert Nowicki | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Wiesław Cieślik |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- Tauron Norwid Częstochowa
- Volley Concept Katowice
- SK Górnik Radlin
1 | 2024-01-12 17:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Volley Concept Katowice | I Piotr Paprzycki | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Michalina Cichecka-Meisner | |
2 | 2024-01-12 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SK Górnik Radlin | I Marcin Gołąbek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Michalina Cichecka-Meisner | |
3 | 2024-01-13 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Marek Drabik | II Michał Pordzik | Sekretarz Joanna Kawecka | |
4 | 2024-01-13 15:00 | SK Górnik Radlin | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Michał Pordzik | II Marek Drabik | Sekretarz Joanna Kawecka | |
5 | 2024-01-14 12:00 | Volley Concept Katowice | - | SK Górnik Radlin | I Krzysztof Dusza | II Marek Budzik | Sekretarz Wiktoria Kubas | |
6 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Wiktoria Kubas |
- Tauron Norwid Częstochowa II
- MOSM Tychy
- SV MOSiR Zabrze
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
- SiKReT Gliwice
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
N/A | 2024-01-01 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:30 | SiKReT Gliwice | - | SV MOSiR Zabrze | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | MOSM Tychy | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SiKReT Gliwice | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:30 | SiKReT Gliwice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SV MOSiR Zabrze | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | SiKReT Gliwice | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MOSM Tychy | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | SV MOSiR Zabrze | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:30 | SiKReT Gliwice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | SiKReT Gliwice | I | II | Sekretarz | |
1 | 2024-01-16 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Paweł Kapica | II Bartosz Gołębiowski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-16 17:00 | MOSM Tychy | - | SiKReT Gliwice | I Łukasz Waloszczyk | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
3 | 2024-01-23 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Szymon Popow | II Justyna Pędrys | Sekretarz | |
4 | 2024-01-23 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | MOSM Tychy | I Michał Michalik | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
5 | 2024-02-13 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | SiKReT Gliwice | I Julia Wydra | II Anna Olma | Sekretarz | |
6 | 2024-02-13 17:00 | MOSM Tychy | - | SV MOSiR Zabrze | I Monika Raj | II Lucjan Molenda | Sekretarz | |
7 | 2024-02-20 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Magdalena Kuc | II Piotr Lenart | Sekretarz | |
8 | 2024-02-20 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | MOSM Tychy | I Iga Kowalska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
10 | 2024-02-27 18:30 | SiKReT Gliwice | - | MOSM Tychy | I Marek Polak | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
11 | 2024-03-05 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Łukasz Karnia | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
12 | 2024-03-05 17:00 | MOSM Tychy | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Lucjan Molenda | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
13 | 2024-03-12 18:30 | SiKReT Gliwice | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Łukasz Sosiński | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
14 | 2024-03-12 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | MOSM Tychy | I Monika Raj | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
15 | 2024-03-19 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | SV MOSiR Zabrze | I Paweł Kawalec | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
16 | 2024-03-19 17:00 | MOSM Tychy | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Rafał Błachuciński | II Lucjan Molenda | Sekretarz | |
9 | 2024-03-21 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Włodzimierz Włodyka | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz |
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Tauron Norwid Częstochowa II
- SiKReT Gliwice
- SV MOSiR Zabrze
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Tauron Norwid Częstochowa
- Volley Concept Katowice
N/A | 2023-10-03 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
2 | 2023-10-03 18:30 | SiKReT Gliwice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Wojciech Mazek | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-10 | pauzuje | - | Volley Concept Katowice | I | II | Sekretarz | |
4 | 2023-10-10 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SV MOSiR Zabrze | I Michał Zatoński | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 18:30 | SiKReT Gliwice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Jakub Molencki | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-10 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dawid Wygas | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-17 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
7 | 2023-10-17 18:30 | SiKReT Gliwice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kamil Niezabitowski | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SV MOSiR Zabrze | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 17:00 | Volley Concept Katowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Igor Jeziorski | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
3 | 2023-10-18 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | Volley Concept Katowice | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-24 | pauzuje | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Paweł Kapica | II Bartosz Gołębiowski | Sekretarz Bartosz Henel | |
11 | 2023-10-24 17:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | SV MOSiR Zabrze | I Marcin Dobrzański | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
12 | 2023-10-24 18:30 | SiKReT Gliwice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Dariusz Chamera | II Marek Polak | Sekretarz | |
1 | 2023-10-25 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Artur Kucharski | II Sławomir Rybak | Sekretarz Marcin Dobrzański | |
N/A | 2023-10-31 18:30 | SiKReT Gliwice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
13 | 2023-10-31 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Kamil Niezabitowski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
14 | 2023-10-31 17:00 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Wojciech Mazek | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
15 | 2023-10-31 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marta Rembielak-Kucharska | II Bartosz Gołębiowski | Sekretarz Marcin Dobrzański | |
N/A | 2023-11-07 | pauzuje | - | Tauron Norwid Częstochowa | I | II | Sekretarz | |
16 | 2023-11-07 17:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
17 | 2023-11-07 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Volley Concept Katowice | I Bartłomiej Fortuna | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Artur Kucharski | |
18 | 2023-11-07 18:30 | SiKReT Gliwice | - | SV MOSiR Zabrze | I Paweł Jędrasik | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-14 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
19 | 2023-11-14 17:00 | Volley Concept Katowice | - | SiKReT Gliwice | I Jarosław Sadowski | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
20 | 2023-11-14 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Piotr Kaleta | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
21 | 2023-11-14 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marcin Dobrzański | II Sławomir Rybak | Sekretarz Andrzej Ozimiński | |
22 | 2023-11-21 | pauzuje | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I | II | Sekretarz | |
23 | 2023-11-21 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Przemysław Rychlewski | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
24 | 2023-11-21 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SiKReT Gliwice | I Paweł Jędrasik | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
25 | 2023-11-21 17:30 | Volley Concept Katowice | - | SV MOSiR Zabrze | I Piotr Kaleta | II Anna Wajant | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-28 | Volley Concept Katowice | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
26 | 2023-11-28 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Igor Jeziorski | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
27 | 2023-11-28 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SiKReT Gliwice | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
28 | 2023-11-28 17:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Marcin Dobrzański | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
43 | 2023-11-30 19:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Paweł Kapica | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-05 | pauzuje | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I | II | Sekretarz | |
29 | 2023-12-05 17:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | SiKReT Gliwice | I Marcin Dobrzański | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
30 | 2023-12-05 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Krystian Gałaszek | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
31 | 2023-12-05 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Volley Concept Katowice | I Piotr Kaleta | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
33 | 2023-12-06 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Krzysztof Chrostek | II Bogusław Bober | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-08 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
32 | 2023-12-08 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
34 | 2023-12-08 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | SiKReT Gliwice | I Marta Rembielak-Kucharska | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-12 | pauzuje | - | SiKReT Gliwice | I | II | Sekretarz | |
35 | 2023-12-12 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | SV MOSiR Zabrze | I Marta Rembielak-Kucharska | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
36 | 2023-12-12 17:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
37 | 2023-12-12 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Maciej Chudzik | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-19 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
38 | 2023-12-19 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Wojciech Ostrowski | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
39 | 2023-12-19 17:00 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Łukasz Karnia | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
40 | 2023-12-19 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | SiKReT Gliwice | I Konrad Jaroszek | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-09 | pauzuje | - | SV MOSiR Zabrze | I | II | Sekretarz | |
41 | 2024-01-09 18:30 | SiKReT Gliwice | - | Volley Concept Katowice | I Łukasz Sosiński | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
42 | 2024-01-09 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz |
- SK Górnik Radlin
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- MOSM Tychy
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
1 | 2023-10-03 18:00 | SK Górnik Radlin | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
2 | 2023-10-03 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Polak | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
3 | 2023-10-03 17:00 | MOSM Tychy | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Michał Janek | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
4 | 2023-10-10 | pauzuje | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I | II | Sekretarz | |
5 | 2023-10-10 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MOSM Tychy | I Paulina Balcarek | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-10 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Michalina Konsek | II Marek Budzik | Sekretarz Alicja Różak | |
7 | 2023-10-17 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
8 | 2023-10-17 17:00 | MOSM Tychy | - | SK Górnik Radlin | I Piotr Kaleta | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Mirosław Rutkowski | II Krzysztof Szlagowski | Sekretarz | |
10 | 2023-10-24 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I | II | Sekretarz | |
11 | 2023-10-24 18:00 | SK Górnik Radlin | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Przemysław Kowalski | II Krzysztof Szlagowski | Sekretarz Alicja Różak | |
12 | 2023-10-24 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MOSM Tychy | I Piotr Paprzycki | II Dawid Sładczyk | Sekretarz | |
13 | 2023-11-07 17:00 | MOSM Tychy | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
14 | 2023-11-07 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Wojciech Targosz | Sekretarz | |
15 | 2023-11-07 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | SK Górnik Radlin | I Michał Pordzik | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
16 | 2023-11-14 | pauzuje | - | SK Górnik Radlin | I | II | Sekretarz | |
17 | 2023-11-14 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Piotr Paprzycki | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
18 | 2023-11-14 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MOSM Tychy | I Magdalena Dzikowska | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
19 | 2023-11-21 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
20 | 2023-11-21 17:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Jakub Molencki | II Marek Polak | Sekretarz | |
21 | 2023-11-21 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | SK Górnik Radlin | I Dawid Sładczyk | II Krzysztof Szlagowski | Sekretarz | |
22 | 2023-12-05 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I | II | Sekretarz | |
23 | 2023-12-05 18:00 | SK Górnik Radlin | - | MOSM Tychy | I Dorota Prudel | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz Alicja Różak | |
24 | 2023-12-05 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Krzysztof Szlagowski | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
25 | 2023-12-12 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
26 | 2023-12-12 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | SK Górnik Radlin | I Paweł Kawalec | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
27 | 2023-12-12 17:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Łukasz Waloszczyk | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
28 | 2023-12-19 | pauzuje | - | MOSM Tychy | I | II | Sekretarz | |
29 | 2023-12-19 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Anna Olma | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
30 | 2023-12-19 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Piotr Kaleta | II Wojciech Mazek | Sekretarz Leszek Słaby |