1
|
2023-09-22
18:30 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Marcin Dobrzański | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Wojciech Kasprzyk |
3
|
2023-09-22
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Bogusław Bober | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Konrad Jaroszek |
5
|
2023-09-22
19:00 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Grzegorz Kaczmarzyk | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Bartłomiej Fortuna |
6
|
2023-09-22
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Benedykt Cieślik | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Henryk Darocha |
4
|
2023-09-23
18:00 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Zbigniew Syguła | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Szymon Rakoczy |
9
|
2023-09-29
18:30 |
SK Górnik Radlin |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Marek Budzik | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Szymon Rakoczy |
11
|
2023-09-29
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Krystian Gałaszek | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Krzysztof Gajewski |
10
|
2023-09-30
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Łukasz Witkowski | II Łukasz Karnia | Sekretarz Wojciech Targosz |
12
|
2023-10-01
17:30 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Wojciech Targosz | II Anna Nowicka | Sekretarz Marek Ściga |
14
|
2023-10-06
18:00 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Benedykt Cieślik | II Marcin Szumilas | Sekretarz Leszek Nowiński |
16
|
2023-10-06
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Monika Szynczewska | II Michał Pordzik | Sekretarz Leszek Słaby |
18
|
2023-10-06
18:00 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Ireneusz Wolszczyniak | II Paweł Kapica | Sekretarz Artur Kucharski |
13
|
2023-10-07
17:00 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Przemysław Kowalski | II Wojciech Targosz | Sekretarz Kacper Stanclik |
15
|
2023-10-07
17:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Anna Nowicka | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz Julia Wydra |
17
|
2023-10-07
18:00 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Andrzej Kuchna | II Benedykt Cieślik | Sekretarz Leszek Słaby |
7
|
2023-10-09
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Bartosz Kilijański | II Marcin Weiner | Sekretarz Wiesław Cieślik |
19
|
2023-10-13
18:00 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Dawid Wygas | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska |
20
|
2023-10-13
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Zbigniew Syguła | II Monika Szynczewska | Sekretarz Elżbieta Zając |
22
|
2023-10-13
18:30 |
SK Górnik Radlin |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Marcin Gołąbek | II Marek Budzik | Sekretarz Alicja Różak |
24
|
2023-10-13
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Łukasz Szczepankiewicz | II Robert Nowicki | Sekretarz Henryk Darocha |
21
|
2023-10-14
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz Łukasz Witkowski |
23
|
2023-10-14
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Łukasz Karnia | II Benedykt Cieślik | Sekretarz Krystian Gałaszek |
29
|
2023-10-20
20:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Michał Broniszewski | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz Anna Olma |
25
|
2023-10-21
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Marta Rembielak-Kucharska | II Sławomir Rybak | Sekretarz Ewa Bednarek |
26
|
2023-10-21
17:30 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Włodzimierz Włodyka | II Mirosław Tyc | Sekretarz Robert Nowicki |
28
|
2023-10-21
17:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Mirosław Rutkowski | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz Marek Ściga |
30
|
2023-10-21
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Andrzej Kuchna | Sekretarz Paweł Malinowski |
27
|
2023-10-22
18:00 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Krystian Gałaszek | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Nowiński |
2
|
2023-10-23
19:30 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Justyna Pędrys | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Bogumił Sikora |
32
|
2023-10-27
18:30 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Paulina Boś | II Michał Michalik | Sekretarz Adam Stępniak |
33
|
2023-10-27
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Wojciech Ostrowski | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Henryk Darocha |
31
|
2023-10-28
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Łukasz Witkowski | II Piotr Polak | Sekretarz Marcin Szumilas |
34
|
2023-10-28
16:00 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Jarosław Borda | II Piotr Król | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
35
|
2023-10-28
17:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Wojciech Ostrowski | II Krzysztof Szlagowski | Sekretarz Alicja Różak |
36
|
2023-10-28
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Jarosław Sadowski | II Łukasz Karnia | Sekretarz Krzysztof Gajewski |
38
|
2023-11-03
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Bartosz Ostrowski | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Nowiński |
39
|
2023-11-03
19:00 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Anna Olma | II Michał Broniszewski | Sekretarz Anna Nowicka |
40
|
2023-11-03
19:00 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Adam Stępniak | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz |
42
|
2023-11-03
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Przemysław Kowalski | II Mirosław Tyc | Sekretarz Szymon Popow |
41
|
2023-11-04
17:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Dawid Sładczyk | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Wojciech Targosz |
8
|
2023-11-09
19:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Piotr Polak | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Wiesław Cieślik |
43
|
2023-11-10
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Anna Olma |
44
|
2023-11-10
19:00 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Jarosław Sadowski | II Andrzej Kuchna | Sekretarz Henryk Darocha |
45
|
2023-11-10
18:30 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Bartłomiej Fortuna | II Adam Stępniak | Sekretarz Tadeusz Dana |
46
|
2023-11-10
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Krzysztof Dusza | II Martyna Lasok | Sekretarz Elżbieta Zając |
48
|
2023-11-10
19:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Mateusz Sznicer | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Wiesław Cieślik |
47
|
2023-11-11
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Mateusz Gajda | II Michał Pordzik | Sekretarz Konrad Jaroszek |
51
|
2023-11-17
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Igor Janeczek | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Marek Lagierski |
54
|
2023-11-17
18:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Przemysław Kowalski | II Michał Pordzik | Sekretarz Ewa Mrózek |
49
|
2023-11-18
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Michał Michalik | II Paweł Kapica | Sekretarz Ewa Bednarek |
50
|
2023-11-18
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Zbigniew Syguła | II Michał Grzegórzko | Sekretarz Leszek Słaby |
52
|
2023-11-18
17:00 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz Marek Ściga |
53
|
2023-11-18
16:30 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Grzegorz Kaczmarzyk | II Sławomir Rybak | Sekretarz Tadeusz Dana |
37
|
2023-11-19
12:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Artur Kucharski | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz Ewa Bednarek |
56
|
2023-11-24
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Michał Grzegórzko | II Krzysztof Szlagowski | Sekretarz Wiesław Cieślik |
58
|
2023-11-24
18:30 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Marcin Dobrzański | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz Ewa Bednarek |
59
|
2023-11-24
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Rafał Błachuciński | II Bogusław Bober | Sekretarz Leszek Słaby |
57
|
2023-11-25
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Mateusz Gajda | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Łukasz Karnia |
60
|
2023-11-25
18:30 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Krystian Gałaszek | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Szymon Rakoczy |
Kwalifikator: Marek Krupski |
55
|
2023-11-28
18:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Przemysław Kowalski | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Robert Nowicki |
Kwalifikator: Marek Krupski |
62
|
2023-12-01
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Marcin Szumilas | II Mateusz Gajda | Sekretarz Henryk Darocha |
64
|
2023-12-01
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Marek Polak | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Nowiński |
66
|
2023-12-01
19:30 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Ireneusz Wolszczyniak | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Bartłomiej Fortuna |
61
|
2023-12-02
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Bartłomiej Fortuna | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Ewa Bednarek |
63
|
2023-12-02
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Wojciech Ostrowski | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Kamil Niezabitowski |
65
|
2023-12-02
17:00 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Marcin Szumilas | II Łukasz Karnia | Sekretarz Włodzimierz Włodyka |
Kwalifikator: Marek Krupski |
71
|
2023-12-06
20:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Mateusz Gajda | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Wojciech Targosz |
Kwalifikator: Marek Krupski |
67
|
2023-12-08
19:30 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Konrad Jaroszek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
69
|
2023-12-08
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Monika Szynczewska | Sekretarz Henryk Darocha |
70
|
2023-12-09
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Przemysław Rychlewski | II Mateusz Gajda | Sekretarz Ewa Bednarek |
Kwalifikator: Marek Krupski |
72
|
2023-12-09
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz Mirosław Rutkowski |
74
|
2023-12-15
19:30 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Artur Kucharski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Bartłomiej Fortuna |
76
|
2023-12-15
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Andrzej Kuchna | II Jacek Neyman | Sekretarz Henryk Darocha |
77
|
2023-12-15
18:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Mirosław Tyc | II Robert Nowicki | Sekretarz Szymon Popow |
78
|
2023-12-15
19:45 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Zbigniew Syguła | II Jarosław Sadowski | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz |
73
|
2023-12-16
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Przemysław Rychlewski | II Marcin Dobrzański | Sekretarz Ryszard Adamczyk |
75
|
2023-12-16
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Wojciech Ostrowski | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Marcin Weiner |
80
|
2024-01-05
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Łukasz Szczepankiewicz | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Elżbieta Zając |
84
|
2024-01-05
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Bogusław Bober | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Wiesław Cieślik |
79
|
2024-01-06
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Ireneusz Wolszczyniak | II Marcin Dobrzański | Sekretarz Tadeusz Dana |
82
|
2024-01-06
17:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Marek Budzik | Sekretarz Rafał Błachuciński |
83
|
2024-01-06
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Anna Olma | II Robert Nowicki | Sekretarz Justyna Pędrys |
89
|
2024-01-12
19:45 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Bartłomiej Fortuna | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz |
90
|
2024-01-12
19:20 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Michał Broniszewski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Marek Ściga |
68
|
2024-01-13
17:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Włodzimierz Włodyka | II Anna Olma | Sekretarz Anna Nowicka |
85
|
2024-01-13
18:30 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Ireneusz Wolszczyniak | II Marcin Dobrzański | Sekretarz Ryszard Adamczyk |
86
|
2024-01-13
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Zbigniew Syguła | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
92
|
2024-01-19
19:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Krzysztof Dusza | II Mateusz Gajda | Sekretarz Wiesław Cieślik |
93
|
2024-01-19
18:30 |
SK Górnik Radlin |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Marek Polak | II Lucjan Molenda | Sekretarz Michał Pordzik |
95
|
2024-01-19
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Bogusław Bober | II Jarosław Borda | Sekretarz Henryk Darocha |
96
|
2024-01-19
18:30 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Artur Kucharski | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska |
94
|
2024-01-20
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Jacek Neyman | II Marek Budzik | Sekretarz Michał Pordzik |
87
|
2024-01-24
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Krystian Gałaszek | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Joanna Kawecka |
Kwalifikator: Mariusz Fiutek |
99
|
2024-01-26
18:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Marcin Gołąbek | II Jacek Neyman | Sekretarz Joanna Kawecka |
102
|
2024-01-26
20:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Robert Nowicki | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Benedykt Cieślik |
97
|
2024-01-27
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Artur Kucharski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Bartłomiej Fortuna |
100
|
2024-01-27
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Przemysław Kowalski | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Robert Nowicki |
Kwalifikator: Mariusz Fiutek |
101
|
2024-01-27
16:30 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Rafał Błachuciński | II Anna Olma | Sekretarz Joanna Kawecka |
104
|
2024-02-02
18:30 |
SK Górnik Radlin |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Piotr Paprzycki | II Robert Nowicki | Sekretarz Szymon Popow |
106
|
2024-02-02
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Piotr Polak | II Jarosław Sadowski | Sekretarz Leszek Słaby |
88
|
2024-02-03
16:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Włodzimierz Włodyka | II Mirosław Tyc | Sekretarz Marek Ściga |
103
|
2024-02-03 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I | II | Sekretarz |
105
|
2024-02-03
15:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Bogusław Bober | II Mateusz Gajda | Sekretarz Krystian Gałaszek |
108
|
2024-02-03
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Jarosław Sadowski | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
91
|
2024-02-07
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Marcin Szumilas | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Leszek Nowiński |
Kwalifikator: Mariusz Fiutek |
81
|
2024-02-09
20:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Przemysław Rychlewski | II Marcin Szumilas | Sekretarz Benedykt Cieślik |
Kwalifikator: Mariusz Fiutek |
113
|
2024-02-09
19:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Lucjan Molenda | II Michał Grzegórzko | Sekretarz Wiesław Cieślik |
109
|
2024-02-10
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Artur Kucharski | II Paweł Kapica | Sekretarz Ryszard Adamczyk |
110
|
2024-02-10
17:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Joanna Kawecka |
112
|
2024-02-10
17:00 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Wojciech Targosz | II Michał Broniszewski | Sekretarz Kacper Stanclik |
114
|
2024-02-10
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
SK Górnik Radlin
|
| I Mateusz Gajda | II Łukasz Karnia | Sekretarz Leszek Słaby |
98
|
2024-02-14
19:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Marcin Gołąbek | II Michał Pordzik | Sekretarz Robert Nowicki |
115
|
2024-02-14
18:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Mirosław Rutkowski | II Anna Olma | Sekretarz Szymon Popow |
107
|
2024-02-16
19:00 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Artur Kucharski | II Michał Michalik | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska |
117
|
2024-02-16
19:30 |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Wiesław Cieślik |
116
|
2024-02-17
17:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Bogusław Bober | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Piotr Polak |
119
|
2024-02-17
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Łukasz Karnia | II Mateusz Gajda | Sekretarz Leszek Nowiński |
120
|
2024-02-17
17:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Wojciech Ostrowski | II Jarosław Sadowski | Sekretarz Krystian Gałaszek |
118
|
2024-02-18
14:00 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Sławomir Rybak | II Adam Stępniak | Sekretarz Tadeusz Dana |
111
|
2024-02-21
19:30 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Konrad Jaroszek | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Katarzyna Hawryło |
122
|
2024-02-23
19:30 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
|
| I Michał Michalik | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz Łukasz Szczepankiewicz |
124
|
2024-02-23
18:00 |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- |
Tauron Norwid Częstochowa
|
| I Krzysztof Dusza | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Słaby |
126
|
2024-02-23
18:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Klub Siatkarski Racibórz
|
| I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Robert Nowicki |
121
|
2024-02-24
16:00 |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa |
- |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
|
| I Dawid Wygas | II Paweł Kapica | Sekretarz Ryszard Adamczyk |
123
|
2024-02-24
18:00 |
Talent Sferawent Cieszyn |
- |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
|
| I Robert Nowicki | II Wojciech Targosz | Sekretarz Włodzimierz Włodyka |
125
|
2024-02-24
18:00 |
Volley Dąbrowa Górnicza |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Mateusz Gajda | II Łukasz Karnia | Sekretarz Krzysztof Gajewski |
129
|
2024-03-01
18:30 |
Tauron Norwid Częstochowa |
- |
Volley Dąbrowa Górnicza
|
| I Grzegorz Kaczmarzyk | II Paweł Kapica | Sekretarz Ryszard Adamczyk |
127
|
2024-03-02
18:00 |
Klub Siatkarski Racibórz |
- |
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
|
| I Mateusz Gajda | II Marek Polak | Sekretarz Jakub Wanat |
128
|
2024-03-02
17:00 |
SK Górnik Radlin |
- |
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
|
| I Jacek Neyman | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz Katarzyna Hawryło |
130
|
2024-03-02
17:30 |
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie |
- |
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
|
| I Michał Pordzik | II Lucjan Molenda | Sekretarz Rafał Błachuciński |
132
|
2024-03-02
17:00 |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- |
LKS Olimpia Włodowice
|
| I Mirosław Rutkowski | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Marek Ściga |
131
|
2024-03-03
17:00 |
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- |
Talent Sferawent Cieszyn
|
| I Łukasz Karnia | II Marcin Szumilas | Sekretarz Robert Nowicki |
Kwalifikator: Marek Krupski |