N/A 2019-08-06 17:00 Polska - Węgry I Nowicki Robert II Sekretarz Nowicka Anna
N/A 2019-08-07 17:00 Polska - Węgry I Targosz Wojciech II Sekretarz Kowalski Przemysław
N/A 2019-08-08 10:00 Polska - Węgry I Krupski Marek II Sekretarz Popow Szymon
N/A 2019-08-30 Exact Systems Norwid Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-08-31 Exact Systems Norwid Częstochowa - turniej L1 Dobrzański Marcin L2 Wolszczyniak Ireneusz L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2019-09-01 Exact Systems Norwid Częstochowa - turniej L1 L2 Rychlewski Przemysław L3 L4 LR nieobsadzony
N/A 2019-09-01 Exact Systems Norwid Częstochowa - pauzuje L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony L3 nieobsadzony L4 nieobsadzony LR nieobsadzony
N/A 2019-09-06 16:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - pauzuje I Sikora Bogumił II Nowicki Robert Sekretarz Popow Szymon
N/A 2019-09-06 18:15 BBTS Bielsko Biała S.A. - pauzuje I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz Popow Szymon
1 2019-09-06 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I Bober Bogusław II Lenart Piotr Sekretarz
N/A 2019-09-07 10:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - pauzuje I Sikora Bogumił II Berger Tadeusz Sekretarz Stanek Józef
N/A 2019-09-07 10:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - pauzuje I Bober Bogusław II Berger Grzegorz Sekretarz Targosz Witold
N/A 2019-09-07 14:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - pauzuje I Krupski Marek II Targosz Wojciech Sekretarz Berger Grzegorz
N/A 2019-09-07 14:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - pauzuje I Sikora Bogumił II Berger Tadeusz Sekretarz Stanek Józef
2 2019-09-07 10:00 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I Darocha Henryk II Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2019-09-07 KS Częstochowianka - turniej I Kapica Paweł II Dobrzański Marcin Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz
N/A 2019-09-13 13:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Bulanda Sylwia II Kapa Piotr Sekretarz Fiutek Mariusz
N/A 2019-09-13 13:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Borda Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-09-13 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Budzik Marek II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2019-09-14 9:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Syguła Zbigniew II Bulanda Sylwia Sekretarz Fiutek Mariusz
N/A 2019-09-14 9:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Borda Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-09-14 15:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - pauzuje I Kapica Paweł II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2019-09-14 18:00 KPS Siedlce - AZS Częstochowa S.A. Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2019-09-14 17:00 MCKiS Jaworzno - KS Gwardia Wrocław Sekretarz Zając Elżbieta L1 Górski Mateusz L2 Jaroszek Konrad
N/A 2019-09-15 11:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Cieślik Benedykt II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-09-15 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Szynczewska Monika II Fiutek Mariusz Sekretarz
3 2019-09-15 9:00 UKS Jedynka Siewierz - turniej I Szczepankiewicz Łukasz II Dobrzański Marcin Sekretarz
N/A 2019-09-20 17:30 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - turniej I Szynczewska Monika II Wulczyńska Monika Sekretarz
1 2019-09-24 TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava I II Sekretarz
2 2019-09-25 17:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Włodyka Włodzimierz II Nowicka Anna Sekretarz
3 2019-09-25 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy I Kaczmarzyk Grzegorz II Welm Grzegorz Sekretarz
6 2019-09-27 pauzuje - KS Częstochowianka I Cwalina Jakub II Budzowski Edward Sekretarz
6 2019-09-27 17:00 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka I Cwalina Jakub II Budzowski Edward Sekretarz
6 2019-09-27 KS Częstochowianka II - pauzuje I Cwalina Jakub II Budzowski Edward Sekretarz
1 2019-09-28 10:00 UKS Jedynka Rybnik - MOSM Tychy II I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Radomski Michał Sekretarz
1 2019-09-28 MOSM Tychy II - GS UKS Krzanowice I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Radomski Michał Sekretarz
1 2019-09-28 GS UKS Krzanowice - UKS Jedynka Rybnik I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Radomski Michał Sekretarz
2 2019-09-28 TKKF Szczygłowice - JKS SMS Jastrzębie I Kuśmierski Janusz II Różak Alicja Sekretarz
2 2019-09-28 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kuśmierski Janusz II Różak Alicja Sekretarz
2 2019-09-28 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TKKF Szczygłowice I Kuśmierski Janusz II Różak Alicja Sekretarz
3 2019-09-28 10:30 KPKS Halemba - KS Burza MOSiR Mikołów I Dusza Krzysztof II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-09-28 10:30 KS Burza MOSiR Mikołów - MUKS Sari Żory I Dusza Krzysztof II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-09-28 10:30 MUKS Sari Żory - KPKS Halemba I Dusza Krzysztof II Krakowczyk Dominika Sekretarz
2 2019-09-28 17:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKSR Pyskowice I Szczepankiewicz Łukasz II Darocha Henryk Sekretarz Ozimiński Andrzej
4 2019-09-28 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - KS AZS Rafako Racibórz I Król Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz Cieślik Wiesław
5 2019-09-28 16:00 KS Płomień Przystajń - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-09-28 17:30 MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie I Szynczewska Monika II Bierza Damian Sekretarz Górski Mateusz
2 2019-09-28 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała I Pędrys Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz Szpara Otton
3 2019-09-28 15:00 SMS PZPS Szczyrk III - GS UKS Krzanowice I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz Kalfas Grzegorz
4 2019-09-28 18:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - KS Burza MOSiR Mikołów I Nowicka Anna II Nowicki Robert Sekretarz Targosz Witold
6 2019-09-28 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Hawryło Katarzyna II Budzik Marek Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
N/A 2019-09-28 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Kucharski Artur L2 Dobrzański Marcin
1 2019-09-28 9:00 UKS Dębowianka - UKS COS Olimp Szczyrk I Szlagowski Krzysztof II Kastelik Katarzyna Sekretarz
1 2019-09-28 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała I Szlagowski Krzysztof II Kastelik Katarzyna Sekretarz
1 2019-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Dębowianka I Szlagowski Krzysztof II Kastelik Katarzyna Sekretarz
2 2019-09-28 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
2 2019-09-28 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała II I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
2 2019-09-28 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
3 2019-09-28 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MKS Czechowice-Dziedzice I Nowicka Anna II Ściga Marek Sekretarz
3 2019-09-28 MOSM Tychy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Nowicka Anna II Ściga Marek Sekretarz
3 2019-09-28 MKS Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy I Nowicka Anna II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-09-28 UKS Dąbrowiak - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Obłój Wojciech II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2019-09-28 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS MOSM Bytom I Obłój Wojciech II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2019-09-28 UKS MOSM Bytom - UKS Dąbrowiak I Obłój Wojciech II Jędrasik Paweł Sekretarz
5 2019-09-28 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2019-09-28 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Silesia Volley MSK Mysłowice I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2019-09-28 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2019-09-28 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Kapa Piotr II Panek Agnieszka Sekretarz
6 2019-09-28 14:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Kapa Piotr II Panek Agnieszka Sekretarz
6 2019-09-28 Lechia Volleyball Mysłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Kapa Piotr II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-09-28 UKS Tytan Ostrowy - MKS Dwójka Zawiercie II I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-09-28 MKS Dwójka Zawiercie II - KS Częstochowianka II I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-09-28 10:30 KS Częstochowianka II - UKS Tytan Ostrowy I Wolszczyniak Ireneusz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
2 2019-09-28 KS Częstochowianka - LKPS Borowno I Rembielak-Kucharska Marta II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-09-28 10:00 LKPS Borowno - MKS Dwójka Zawiercie I Rembielak-Kucharska Marta II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-09-28 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka I Rembielak-Kucharska Marta II Fujarska Michalina Sekretarz
3 2019-09-28 10:00 MCKS Czeladź - MUKS Pasek Będzin I Kisiel Natalia II Strugała Tomasz Sekretarz
3 2019-09-28 MCKS Czeladź - pauzuje I Kisiel Natalia II Strugała Tomasz Sekretarz
3 2019-09-28 pauzuje - MUKS Pasek Będzin I Kisiel Natalia II Strugała Tomasz Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Tytan Ostrowy - MCKS Czeladź I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
5 2019-09-29 LKPS Borowno - MKS Dwójka Zawiercie II I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
5 2019-09-29 MKS Dwójka Zawiercie II - MUKS Pasek Będzin I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
5 2019-09-29 10:00 MUKS Pasek Będzin - LKPS Borowno I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
4 2019-09-29 10:00 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
4 2019-09-29 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Jedynka Rybnik I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Jedynka Rybnik - KS Burza MOSiR Mikołów I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
5 2019-09-29 JKS SMS Jastrzębie - MOSM Tychy II I Bratek Monika II Krakowczyk Dominika Sekretarz
5 2019-09-29 MOSM Tychy II - KPKS Halemba I Bratek Monika II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-09-29 11:00 LKS Olimpia Włodowice - SK Górnik Radlin I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Skowroński Grzegorz Sekretarz Cieślik Wiesław
5 2019-09-29 10:00 KPKS Halemba - JKS SMS Jastrzębie I Bratek Monika II Krakowczyk Dominika Sekretarz
6 2019-09-29 10:00 MUKS Sari Żory - TKKF Szczygłowice I Cichecka-Meisner Michalina II Gałaszek Krystian Sekretarz
6 2019-09-29 TKKF Szczygłowice - GS UKS Krzanowice I Cichecka-Meisner Michalina II Gałaszek Krystian Sekretarz
6 2019-09-29 GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory I Cichecka-Meisner Michalina II Gałaszek Krystian Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Moczek Jakub II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-09-29 UKS Dębowianka - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Moczek Jakub II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-09-29 9:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS Dębowianka I Moczek Jakub II Ściga Marek Sekretarz
5 2019-09-29 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS COS Olimp Szczyrk I Wygaś Andrzej II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2019-09-29 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - MKS Czechowice-Dziedzice I Wygaś Andrzej II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2019-09-29 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Wygaś Andrzej II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-09-29 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MOSM Tychy I Bierza Damian II Kawalec Paweł Sekretarz
6 2019-09-29 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Bierza Damian II Kawalec Paweł Sekretarz
6 2019-09-29 10:00 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała I Bierza Damian II Kawalec Paweł Sekretarz
1 2019-09-29 10:00 UKS MOSM Bytom - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Nowiński Leszek II Bulanda Sylwia Sekretarz
1 2019-09-29 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Lechia Volleyball Mysłowice I Nowiński Leszek II Bulanda Sylwia Sekretarz
1 2019-09-29 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS MOSM Bytom I Nowiński Leszek II Bulanda Sylwia Sekretarz
2 2019-09-29 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
2 2019-09-29 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
2 2019-09-29 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
3 2019-09-29 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Dąbrowiak I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-09-29 10:00 UKS Dąbrowiak - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-09-29 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
4 2019-09-29 MCKS Czeladź - MKS Dwójka Zawiercie I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
4 2019-09-29 11:15 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Tytan Ostrowy I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
N/A 2019-10-01 pauzuje - pauzuje Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
N/A 2019-10-01 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Nowicki Robert L1 Dzikowska Magdalena L2 Nowicka Anna
2 2019-10-01 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Machura Damian II Hawryło Katarzyna Sekretarz
1 2019-10-02 15:30 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II I Strugała Tomasz II Kurbiel Paweł Sekretarz
2 2019-10-02 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Szumilas Marcin II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-02 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:00 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II I Fujarska Michalina II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - CFiK Klima Będzin I Rychlewski Przemysław II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
N/A 2019-10-02 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
5 2019-10-02 16:00 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza I Bratek Monika II Borda Jarosław Sekretarz Cieślik Wiesław
6 2019-10-02 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy I Polak Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz
7 2019-10-02 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I Gołąbek Marcin II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-10-02 16:00 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz Stanek Józef
1 2019-10-02 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Ryczko Maciej II Kisiel Natalia Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Komenda Jakub II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2019-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:00 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kastelik Katarzyna II Ściga Marek Sekretarz
2 2019-10-02 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kowalski Przemysław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Wygas Dawid II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
2 2019-10-02 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kuśmierski Janusz II Paprzycki Piotr Sekretarz
3 2019-10-02 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Fortuna Bartłomiej II Kucharski Artur Sekretarz
1 2019-10-02 18:00 MOSM Tychy III - KPKS Halemba I Kaleta Piotr II Kuchna Andrzej Sekretarz
N/A 2019-10-02 MOSM Tychy II - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:30 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik I Sładczyk Dawid II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 MUKS Sari Żory - KS "Polonia" Łaziska Górne I Berger Grzegorz II Tyc Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-02 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-03 20:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Stal Nysa Sekretarz Kapa Piotr L1 Berger Grzegorz L2 Szlagowski Krzysztof
7 2019-10-05 10:00 UKS Tytan Ostrowy - LKPS Borowno I Stępniak Adam II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
7 2019-10-05 LKPS Borowno - pauzuje I Stępniak Adam II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
7 2019-10-05 pauzuje - UKS Tytan Ostrowy I Stępniak Adam II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-05 MKS Dwójka Zawiercie - KS Częstochowianka II I Malara Szymon II Górski Mateusz Sekretarz
8 2019-10-05 KS Częstochowianka II - MUKS Pasek Będzin I Malara Szymon II Górski Mateusz Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie I Malara Szymon II Górski Mateusz Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 MKS Dwójka Zawiercie II - MCKS Czeladź I Błachuciński Rafał II Zębalski Marcin Sekretarz
9 2019-10-05 MCKS Czeladź - KS Częstochowianka I Błachuciński Rafał II Zębalski Marcin Sekretarz
9 2019-10-05 KS Częstochowianka - MKS Dwójka Zawiercie II I Błachuciński Rafał II Zębalski Marcin Sekretarz
7 2019-10-05 15:00 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - KS Rudziniec I Wajant Anna II Kuchna Andrzej Sekretarz Dziopak Tadeusz
7 2019-10-05 9:00 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
7 2019-10-05 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
9 2019-10-05 16:00 KS Płomień Przystajń - UKS Jedynka Jaworzno I Wolszczyniak Ireneusz II Szopa Małgorzata Sekretarz Dana Tadeusz
7 2019-10-05 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
10 2019-10-05 18:00 KS AZS Rafako Racibórz - LKS Olimpia Włodowice I Grzegórzko Michał II Neyman Jacek Sekretarz Karnia Łukasz
8 2019-10-05 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - GS UKS Krzanowice I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
11 2019-10-05 19:00 SK Górnik Radlin - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Ostrowski Bartosz II Borda Jarosław Sekretarz Wróbel Mateusz
8 2019-10-05 10:00 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
12 2019-10-05 18:00 MKSR Pyskowice - UKS TRÓJKA Mikołów I Sadowski Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz Kurbiel Paweł
8 2019-10-05 10:00 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
9 2019-10-05 MOSM Tychy II - KS Burza MOSiR Mikołów I Bednik Ryszard II Kondys Paulina Sekretarz
9 2019-10-05 KS Burza MOSiR Mikołów - TKKF Szczygłowice I Bednik Ryszard II Kondys Paulina Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 TKKF Szczygłowice - MOSM Tychy II I Bednik Ryszard II Kondys Paulina Sekretarz
7 2019-10-05 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Wojciech II Ostrowski Jacek Sekretarz Panek Agnieszka
8 2019-10-05 16:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Imielin I Janeczek Igor II Hawryło Katarzyna Sekretarz Kaleta Piotr
11 2019-10-05 17:30 GS UKS Krzanowice - BKS STAL Bielsko-Biała I Cichecka-Meisner Michalina II Gołąbek Marcin Sekretarz Jędraś Wojciech
12 2019-10-05 17:00 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice I Cieślik Benedykt II Skowroński Grzegorz Sekretarz Radomski Michał
N/A 2019-10-05 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik Sekretarz Różak Alicja L1 Zeliasz-Nguyen Dominik L2 Pieczka Paweł
N/A 2019-10-05 18:00 TKS Tychy - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Zając Elżbieta L1 Sznicer Mateusz L2 Molencki Jakub
N/A 2019-10-05 18:00 UKS Jedynka Siewierz - Energa MKS Kalisz Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz L1 Bierza Damian L2 Słaby Leszek
N/A 2019-10-05 17:00 KPKS Halemba - TS Wisła Kraków Sekretarz Kapa Piotr L1 Bulanda Sylwia L2 Gajda Mateusz
N/A 2019-10-05 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Kisiel Natalia L2 Zatoński Michał
N/A 2019-10-05 19:00 PLKS Pszczyna - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Szpara Otton L1 Sładczyk Dawid L2 Rutkowski Mirosław
N/A 2019-10-05 17:00 SMS PZPS Szczyrk - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Sekretarz Berger Tadeusz L1 Broniszewski Michał L2 Kalfas Grzegorz
1 2019-10-05 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
1 2019-10-05 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
1 2019-10-05 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
1 2019-10-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Bierza Damian II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-10-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Bierza Damian II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-10-05 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Bierza Damian II Rychlewski Przemysław Sekretarz
7 2019-10-05 UKS Dębowianka - BKS STAL Bielsko-Biała II I Mazur Tomasz II Religa Maja Sekretarz
7 2019-10-05 BKS STAL Bielsko-Biała II - MOSM Tychy I Mazur Tomasz II Religa Maja Sekretarz
7 2019-10-05 11:00 MOSM Tychy - UKS Dębowianka I Mazur Tomasz II Religa Maja Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - BKS STAL Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Molencki Jakub Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
8 2019-10-05 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice I Berger Tadeusz II Molencki Jakub Sekretarz
1 2019-10-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
8 2019-10-05 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Tadeusz II Molencki Jakub Sekretarz
1 2019-10-05 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
9 2019-10-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS COS Olimp Szczyrk I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
9 2019-10-05 UKS COS Olimp Szczyrk - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Pieczka Paweł II Pawłowski Szymon Sekretarz
1 2019-10-05 SK Górnik Radlin - MUKS Sari Żory I Pieczka Paweł II Pawłowski Szymon Sekretarz
1 2019-10-05 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik I Pieczka Paweł II Pawłowski Szymon Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - ANBUD MKS BĘDZIN II I Fiutek Mariusz II Janek Michał Sekretarz
1 2019-10-05 ANBUD MKS BĘDZIN II - GKS GieKSa Katowice I Fiutek Mariusz II Janek Michał Sekretarz
1 2019-10-05 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN I Fiutek Mariusz II Janek Michał Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Jedynka Jaworzno II I Sadowski Jarosław II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Sadowski Jarosław II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-05 11:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Gajda Mateusz II Domagała Bogusz Sekretarz
7 2019-10-05 UKS MOSM Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza I Kurbiel Paweł II Komenda Jakub Sekretarz
7 2019-10-05 MKS Dąbrowa Górnicza - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Kurbiel Paweł II Komenda Jakub Sekretarz
7 2019-10-05 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS MOSM Bytom I Kurbiel Paweł II Komenda Jakub Sekretarz
8 2019-10-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Lechia Volleyball Mysłowice I Wulczyńska Monika II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-05 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Wulczyńska Monika II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-05 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wulczyńska Monika II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 UKS Dąbrowiak - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Konar Bartosz II Strugała Tomasz Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Dąbrowiak I Konar Bartosz II Strugała Tomasz Sekretarz
9 2019-10-05 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Konar Bartosz II Strugała Tomasz Sekretarz
10 2019-10-06 10:00 KS Częstochowianka - UKS Tytan Ostrowy I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
10 2019-10-06 UKS Tytan Ostrowy - MUKS Pasek Będzin I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
10 2019-10-06 MUKS Pasek Będzin - KS Częstochowianka I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
11 2019-10-06 MKS Dwójka Zawiercie - pauzuje I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 pauzuje - MKS Dwójka Zawiercie II I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 11:15 MKS Dwójka Zawiercie II - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-10-06 KS Częstochowianka II - LKPS Borowno I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
12 2019-10-06 LKPS Borowno - MCKS Czeladź I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 MCKS Czeladź - KS Częstochowianka II I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
10 2019-10-06 10:00 TKKF Szczygłowice - UKS Jedynka Rybnik I Drabik Marek II Kowalski Piotr Sekretarz
10 2019-10-06 UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba I Drabik Marek II Kowalski Piotr Sekretarz
10 2019-10-06 KPKS Halemba - TKKF Szczygłowice I Drabik Marek II Kowalski Piotr Sekretarz
11 2019-10-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory I Słaby Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
11 2019-10-06 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy II I Słaby Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
11 2019-10-06 11:00 MOSM Tychy II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Słaby Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie I Różak Alicja II Radomski Michał Sekretarz
12 2019-10-06 JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów I Różak Alicja II Radomski Michał Sekretarz
12 2019-10-06 KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice I Różak Alicja II Radomski Michał Sekretarz
N/A 2019-10-06 16:00 SMS PZPS Szczyrk II - KS Olimpia Jawor Sekretarz Sikora Bogumił L1 Kastelik Katarzyna L2 Olma Anna
10 2019-10-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Dębowianka I Włodyka Włodzimierz II Popow Szymon Sekretarz
10 2019-10-06 UKS Dębowianka - MKS Czechowice-Dziedzice I Włodyka Włodzimierz II Popow Szymon Sekretarz
10 2019-10-06 9:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Włodyka Włodzimierz II Popow Szymon Sekretarz
11 2019-10-06 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy I Pędrys Justyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
11 2019-10-06 MOSM Tychy - UKS COS Olimp Szczyrk I Pędrys Justyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
11 2019-10-06 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Pędrys Justyna II Kowalski Przemysław Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II I Rutkowski Mirosław II Sładczyk Dawid Sekretarz
12 2019-10-06 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Rutkowski Mirosław II Sładczyk Dawid Sekretarz
12 2019-10-06 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - BKS STAL Bielsko-Biała I Rutkowski Mirosław II Sładczyk Dawid Sekretarz
10 2019-10-06 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS MOSM Bytom I Darocha Henryk II Karnia Łukasz Sekretarz
10 2019-10-06 UKS MOSM Bytom - Silesia Volley MSK Mysłowice I Darocha Henryk II Karnia Łukasz Sekretarz
10 2019-10-06 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Darocha Henryk II Karnia Łukasz Sekretarz
11 2019-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Bober Bogusław II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Bober Bogusław II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
11 2019-10-06 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Bober Bogusław II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
12 2019-10-06 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
12 2019-10-06 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Dąbrowiak I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
12 2019-10-06 UKS Dąbrowiak - Lechia Volleyball Mysłowice I Cieślik Benedykt II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2019-10-09 16:30 MUKS Michałkowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajewski Krzysztof II Ostrowski Bartosz Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice I Pawłowski Szymon II Grzegórzko Michał Sekretarz
N/A 2019-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka I Fortuna Bartłomiej II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
N/A 2019-10-09 pauzuje - KS Częstochowianka II I II Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - CFiK Klima Będzin I Bierza Damian II Zębalski Marcin Sekretarz
9 2019-10-09 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava I Moczek Jakub II Cyran Janusz Sekretarz
11 2019-10-09 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Lenart Piotr II Górski Mateusz Sekretarz
12 2019-10-09 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza I Waloszczyk Łukasz II Wajant Anna Sekretarz
3 2019-10-09 16:00 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice I Ostrowski Wojciech II Błachuciński Rafał Sekretarz
4 2019-10-09 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice I Janeczek Igor II Zatoński Michał Sekretarz
N/A 2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice I Kowalski Przemysław II Pędrys Justyna Sekretarz
4 2019-10-09 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała I Wygaś Andrzej II Dzikowska Magdalena Sekretarz
N/A 2019-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN I Kastelik Katarzyna II Targosz Witold Sekretarz
5 2019-10-09 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Gałaszek Krystian II Budzik Marek Sekretarz
6 2019-10-09 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
3 2019-10-09 18:00 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
4 2019-10-09 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy II I Rudecka Dagmara II Drabik Marek Sekretarz
N/A 2019-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 17:00 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Radomski Michał II Kuśmierski Janusz Sekretarz
N/A 2019-10-09 pauzuje - JKS SMS Jastrzębie I II Sekretarz
N/A 2019-10-09 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-09 17:30 T R-S "SIŁA" USTROŃ - GS UKS Krzanowice I Rutkowski Mirosław II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2019-10-10 18:00 MKS Sokół Radzionków - Silesia Volley MSK Mysłowice Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Panek Agnieszka L2 Jędrasik Paweł
N/A 2019-10-10 17:30 Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa Sekretarz Dana Tadeusz L1 Rembielak-Kucharska Marta L2 Szopa Małgorzata
1 2019-10-10 18:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Grzegórzko Michał II Pawłowski Szymon Sekretarz
1 2019-10-10 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Fiutek Mariusz II Molencki Jakub Sekretarz
2 2019-10-10 17:30 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Dusza Krzysztof II Gajda Mateusz Sekretarz
3 2019-10-10 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała I Błachuciński Rafał II Darocha Henryk Sekretarz
2 2019-10-10 18:00 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice I Religa Maja II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-10 18:00 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
2 2019-10-10 17:00 JKS SMS Jastrzębie - MKS Bielsko-Biała I Neyman Jacek II Tyc Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-10 UKS Dębowianka - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-11 18:30 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II I Wygas Dawid II Kapica Paweł Sekretarz
2 2019-10-11 17:15 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno I Kisiel Natalia II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-10-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-10-11 19:00 KS Rudziniec - MKSR Pyskowice I Kapa Piotr II Darocha Henryk Sekretarz Religa Maja
16 2019-10-11 19:00 SMS PZPS Szczyrk III - KS "Polonia" Łaziska Górne I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz Nowicki Robert
N/A 2019-10-11 Jastrzębski Węgiel S.A. - pauzuje I Król Piotr II Budzik Marek Sekretarz Gajewski Krzysztof
1 2019-10-11 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - SiKReT Gliwice I Gałaszek Krystian II Radomski Michał Sekretarz
2 2019-10-11 17:30 Talent Sferawent Cieszyn - UKS TRÓJKA Mikołów I Olma Anna II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2019-10-11 SK Górnik Radlin - pauzuje I II Sekretarz
2 2019-10-11 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Zyskowska Agnieszka II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
3 2019-10-11 16:30 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Gajda Mateusz II Paprzycki Piotr Sekretarz
1 2019-10-11 17:00 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno II I Waloszczyk Łukasz II Domagała Bogusz Sekretarz
1 2019-10-12 10:00 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Polak Marek II Gałaszek Krystian Sekretarz
1 2019-10-12 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Jedynka Rybnik I Polak Marek II Gałaszek Krystian Sekretarz
1 2019-10-12 MUKS Sari Żory - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Polak Marek II Gałaszek Krystian Sekretarz
2 2019-10-12 9:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - KS Częstochowianka I Kilijański Bartosz II Karnia Łukasz Sekretarz
2 2019-10-12 9:30 KS Częstochowianka - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Kilijański Bartosz II Karnia Łukasz Sekretarz
2 2019-10-12 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Kilijański Bartosz II Karnia Łukasz Sekretarz
3 2019-10-12 MKS Dwójka Zawiercie II - BKS STAL Bielsko-Biała I Nowiński Leszek II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2019-10-12 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Nowiński Leszek II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2019-10-12 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie II I Nowiński Leszek II Jędrasik Paweł Sekretarz
15 2019-10-12 15:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - KS AZS Rafako Racibórz I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Zyskowska Agnieszka
16 2019-10-12 16:00 LKS Olimpia Włodowice - KS Płomień Przystajń I Kucharski Artur II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz
17 2019-10-12 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa I Sznicer Mateusz II Bober Bogusław Sekretarz Bednik Ryszard
18 2019-10-12 15:00 pauzuje - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie I II Sekretarz
1 2019-10-12 TKKF Szczygłowice - UKS Dąbrowiak I Berger Tadeusz II Rutkowski Mirosław Sekretarz
1 2019-10-12 UKS Dąbrowiak - MKS Czechowice-Dziedzice I Berger Tadeusz II Rutkowski Mirosław Sekretarz
1 2019-10-12 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - TKKF Szczygłowice I Berger Tadeusz II Rutkowski Mirosław Sekretarz
13 2019-10-12 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dwójka Zawiercie I Gajda Mateusz II Wulczyńska Monika Sekretarz Dziopak Tadeusz
14 2019-10-12 17:00 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice I Mierzwa Karol II Jaroszek Konrad Sekretarz Jędraś Wojciech
3 2019-10-12 UKS Tytan Ostrowy - UKS Dębowianka I Sadowski Jarosław II Sadowski II Jarosław Sekretarz
17 2019-10-12 18:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Olma Anna II Cyran Janusz Sekretarz Adamczyk Adriana
3 2019-10-12 UKS Dębowianka - MCKS Czeladź I Sadowski Jarosław II Sadowski II Jarosław Sekretarz
18 2019-10-12 18:00 MKS Imielin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Mazur Tomasz II Szynczewska Monika Sekretarz Machura Damian
3 2019-10-12 10:00 MCKS Czeladź - UKS Tytan Ostrowy I Sadowski Jarosław II Sadowski II Jarosław Sekretarz
N/A 2019-10-12 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LKS Czarni Rząśnia Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Rychlewski Przemysław L2 Kopcik ✝ Grzegorz
N/A 2019-10-12 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - TS Volley Rybnik Sekretarz Skowroński Grzegorz L1 Domagała Bogusz L2 Grzegórzko Michał
N/A 2019-10-12 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - TKS Tychy Sekretarz Szpara Otton L1 Broniszewski Michał L2 Sładczyk Dawid
N/A 2019-10-12 17:00 SMS PZPS Szczyrk II - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz Targosz Witold L1 Kowalski Przemysław L2 Kastelik Katarzyna
1 2019-10-12 10:00 KS Częstochowianka II - SPS Politechnika Częstochowska I Wolszczyniak Ireneusz II Fujarska Michalina Sekretarz
1 2019-10-12 SPS Politechnika Częstochowska - LKPS Borowno I Wolszczyniak Ireneusz II Fujarska Michalina Sekretarz
1 2019-10-12 LKPS Borowno - KS Częstochowianka II I Wolszczyniak Ireneusz II Fujarska Michalina Sekretarz
N/A 2019-10-12 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Budowlani Toruń Sekretarz Cieślik Wiesław L1 Błachuciński Rafał L2 Borda Jarosław
N/A 2019-10-12 17:00 MCKiS Jaworzno - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Janeczek Igor L2 Bułakowski Dawid
1 2019-10-12 9:00 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze I Drabik Marek II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-12 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II I Drabik Marek II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-12 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Drabik Marek II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-12 MUKS Sari Żory - GKS GieKSa Katowice I Kurbiel Paweł II Rudecka Dagmara Sekretarz
1 2019-10-12 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kurbiel Paweł II Rudecka Dagmara Sekretarz
1 2019-10-12 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Sari Żory I Kurbiel Paweł II Rudecka Dagmara Sekretarz
3 2019-10-12 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN II I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
3 2019-10-12 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno II I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
3 2019-10-12 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-10-12 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Kasprzyk Wojciech L1 Rybak Sławomir L2 Michalik Michał
1 2019-10-12 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kisiel jr Marek II Zębalski Marcin Sekretarz
1 2019-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kisiel jr Marek II Zębalski Marcin Sekretarz
1 2019-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Kisiel jr Marek II Zębalski Marcin Sekretarz
2 2019-10-12 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno I Lenart Piotr II Komenda Jakub Sekretarz
2 2019-10-12 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Lenart Piotr II Komenda Jakub Sekretarz
2 2019-10-12 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin I Lenart Piotr II Komenda Jakub Sekretarz
3 2019-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Józefowski Paweł II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-10-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy I Józefowski Paweł II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-10-12 9:30 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Józefowski Paweł II Ryczko Maciej Sekretarz
1 2019-10-12 MUKS Pasek Będzin - MKS Dwójka Zawiercie I Szynczewska Monika II Gajewski Krzysztof Sekretarz
1 2019-10-12 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Szynczewska Monika II Gajewski Krzysztof Sekretarz
1 2019-10-12 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Pasek Będzin I Szynczewska Monika II Gajewski Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-12 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS MOSM Bytom I Dusza Krzysztof II Janek Michał Sekretarz
2 2019-10-12 10:00 UKS MOSM Bytom - KPKS Halemba I Dusza Krzysztof II Janek Michał Sekretarz
2 2019-10-12 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Dusza Krzysztof II Janek Michał Sekretarz
15 2019-10-13 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Burza MOSiR Mikołów I Berger Tadeusz II Wygaś Andrzej Sekretarz Targosz Witold
10 2019-10-15 18:00 KS Burza MOSiR Mikołów - SMS PZPS Szczyrk III I Kurbiel Paweł II Dusza Krzysztof Sekretarz Konsek Michalina
6 2019-10-15 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III I Zeliasz-Nguyen Dominik II Ryczko Maciej Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice I Popow Szymon II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice II I Strugała Tomasz II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-16 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:00 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka I Wróbel Mateusz II Lagierski Marek Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 KS Częstochowianka II - ANBUD MKS BĘDZIN I Wygas Dawid II Boś Paulina Sekretarz
13 2019-10-16 18:00 TJ Ostrava - MOSM Tychy I Domagała Bogusz II Chudzik Maciej Sekretarz Szynczewska Monika
14 2019-10-16 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Chojnacki Karol II Darocha Henryk Sekretarz
16 2019-10-16 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice I Syguła Zbigniew II Polak Piotr Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno I Jędrasik Paweł II Malara Szymon Sekretarz
N/A 2019-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-16 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Uni Opole Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Zyskowska Agnieszka L2 Pęcherzewski Andrzej
5 2019-10-16 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Tyc Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Słaby Leszek II Kalfas Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-10-16 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-16 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Radomski Michał II Gołąbek Marcin Sekretarz
8 2019-10-16 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Michalik Michał II Rychlewski Przemysław Sekretarz
9 2019-10-16 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Górski Mateusz II Kisiel Natalia Sekretarz
1 2019-10-16 18:00 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik I Jaroszek Konrad II Dusza Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-16 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Skroban Łukasz II Kuśmierski Janusz Sekretarz
1 2019-10-16 17:00 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno I Komenda Jakub II Drabik Marek Sekretarz
2 2019-10-16 16:30 SV MOSiR Zabrze - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Konar Bartosz II Olchawa Anna Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów I Kawalec Paweł II Janeczek Igor Sekretarz
N/A 2019-10-16 KPKS Halemba - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-16 17:00 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-16 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik I Religa Maja II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-10-16 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-17 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-17 19:00 AZS Częstochowa - KS Częstochowianka I Fortuna Bartłomiej II Dobrzański Marcin Sekretarz
2 2019-10-17 16:30 MTS As Myszków - ANBUD MKS BĘDZIN I Kaczmarzyk Grzegorz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-10-17 16:00 MCKiS Jaworzno - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Błachuciński Rafał II Ostrowski Jacek Sekretarz
2 2019-10-17 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze I Bratek Monika II Skowroński Grzegorz Sekretarz
4 2019-10-17 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Kilijański Bartosz II Rudecka Dagmara Sekretarz
5 2019-10-17 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice I Kalfas Grzegorz II Wygaś Andrzej Sekretarz
6 2019-10-17 17:30 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza I Olchawa Anna II Budzik Marek Sekretarz
4 2019-10-17 18:00 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice I Kaleta Piotr II Bulanda Sylwia Sekretarz
4 2019-10-17 18:30 UKS Dębowianka - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Szlagowski Krzysztof II Sładczyk Dawid Sekretarz
3 2019-10-18 17:00 GKS GieKSa Katowice II - ANBUD MKS BĘDZIN II I Jędrasik Paweł II Drabik Marek Sekretarz
4 2019-10-18 18:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Dobrzański Marcin II Szopa Małgorzata Sekretarz
N/A 2019-10-18 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
6 2019-10-18 19:00 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Hemarpol Norwid Częstochowa I Lenart Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz Zatoński Michał
19 2019-10-18 19:00 pauzuje - KS Rudziniec I II Sekretarz
21 2019-10-18 19:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - SMS PZPS Szczyrk III I Dzikowska Magdalena II Darocha Henryk Sekretarz Zając Elżbieta
4 2019-10-18 19:00 AZS Częstochowa - UKS Jedynka ERBUD Rybnik I Welm Grzegorz II Cwalina Jakub Sekretarz Adamczyk Ryszard
5 2019-10-18 20:00 MUKS Sari Żory - UKSG Blachownia I Błachuciński Rafał II Bratek Monika Sekretarz Maroszek Wojciech
3 2019-10-18 17:00 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn I Jaroszek Konrad II Janeczek Igor Sekretarz
4 2019-10-18 17:00 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz I Gałaszek Krystian II Budzik Marek Sekretarz
N/A 2019-10-18 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-18 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Konsek Michalina II Gołąbek Marcin Sekretarz
5 2019-10-18 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik I Dobrzański Marcin II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
6 2019-10-18 16:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Michalik Michał II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
3 2019-10-18 17:15 UKS Jedynka Jaworzno II - ANBUD MKS BĘDZIN I Kondys Paulina II Obłój Wojciech Sekretarz
N/A 2019-10-18 17:30 MKSR Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-19 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Broniszewski Michał II Wygaś Andrzej Sekretarz
4 2019-10-19 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MUKS Sari Żory I Broniszewski Michał II Wygaś Andrzej Sekretarz
4 2019-10-19 MUKS Sari Żory - BKS STAL Bielsko-Biała I Broniszewski Michał II Wygaś Andrzej Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 KS Częstochowianka - UKS Jedynka Rybnik I Rybak Sławomir II Wygas Dawid Sekretarz
5 2019-10-19 UKS Jedynka Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie II I Rybak Sławomir II Wygas Dawid Sekretarz
5 2019-10-19 MKS Dwójka Zawiercie II - KS Częstochowianka I Rybak Sławomir II Wygas Dawid Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kalfas Grzegorz II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-10-19 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Kalfas Grzegorz II Kowalski Przemysław Sekretarz
6 2019-10-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Kalfas Grzegorz II Kowalski Przemysław Sekretarz
22 2019-10-19 16:00 KS Płomień Przystajń - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Dana Tadeusz
24 2019-10-19 17:00 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice I Wajant Anna II Sadowski Jarosław Sekretarz Panek Agnieszka
19 2019-10-19 18:00 MKS Imielin - MKS Dwójka Zawiercie I Malara Szymon II Witkowski Łukasz Sekretarz Kaleta Piotr
20 2019-10-19 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Ostrowski Wojciech II Ostrowski Jacek Sekretarz Wróbel Mateusz
22 2019-10-19 18:00 KS "Polonia" Łaziska Górne - BKS STAL Bielsko-Biała I Budzik Marek II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Krakowczyk Dominika
23 2019-10-19 17:00 JKS SMS Jastrzębie - KS Burza MOSiR Mikołów I Cichecka-Meisner Michalina II Król Piotr Sekretarz Rakoczy Szymon
24 2019-10-19 17:30 GS UKS Krzanowice - UKS Sokół '43 Katowice I Kapa Piotr II Paprzycki Piotr Sekretarz Makuch Daniel
7 2019-10-19 10:00 TKKF Szczygłowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Jaroszek Konrad II Skroban Łukasz Sekretarz
7 2019-10-19 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MCKS Czeladź I Jaroszek Konrad II Skroban Łukasz Sekretarz
7 2019-10-19 MCKS Czeladź - TKKF Szczygłowice I Jaroszek Konrad II Skroban Łukasz Sekretarz
8 2019-10-19 11:00 MOSM Tychy - MKS Czechowice-Dziedzice I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
8 2019-10-19 MKS Czechowice-Dziedzice - UKS Tytan Ostrowy I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
8 2019-10-19 UKS Tytan Ostrowy - MOSM Tychy I Bednik Ryszard II Kaleta Piotr Sekretarz
9 2019-10-19 9:00 UKS Dąbrowiak - UKS Dębowianka I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz
N/A 2019-10-19 15:00 TKS Tychy - MKS w Andrychowie Sekretarz Weiner Marcin L1 Kilijański Bartosz L2 Hawryło Katarzyna
9 2019-10-19 9:00 UKS Dębowianka - KS Burza MOSiR Mikołów I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz
N/A 2019-10-19 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała S.A. II Sekretarz Gałaszek Krystian L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
9 2019-10-19 9:00 KS Burza MOSiR Mikołów - UKS Dąbrowiak I Nowicka Anna II Targosz Witold Sekretarz
N/A 2019-10-19 17:00 TS Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Gołąbek Marcin L2 Różak Alicja
2 2019-10-19 10:00 LKPS Borowno - UKSG Blachownia I Michalik Michał II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
2 2019-10-19 UKSG Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska I Michalik Michał II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
2 2019-10-19 SPS Politechnika Częstochowska - LKPS Borowno I Michalik Michał II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
N/A 2019-10-19 18:00 UKS Jedynka Siewierz - SMS PZPS Szczyrk II Sekretarz Lagierski Marek L1 Gajewski Krzysztof L2 Zatoński Michał
N/A 2019-10-19 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz Zając Elżbieta L1 Chojnacki Karol L2 Janek Michał
N/A 2019-10-19 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Stal Mielec Sekretarz Bober Bogusław L1 Wyderka Wojciech L2 Mazur Tomasz
1 2019-10-19 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała II I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz
1 2019-10-19 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Metalik Radziechowy I Sładczyk Dawid II Tyc Mirosław Sekretarz
1 2019-10-19 10:00 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Domagała Bogusz II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-10-19 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Domagała Bogusz II Bratek Monika Sekretarz
N/A 2019-10-19 18:00 PLKS Pszczyna - MUKS Poprad Stary Sącz Sekretarz Berger Tadeusz L1 Berger Grzegorz L2 Tyc Mirosław
1 2019-10-19 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice I Domagała Bogusz II Bratek Monika Sekretarz
4 2019-10-19 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Górski Mateusz II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
4 2019-10-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory I Górski Mateusz II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
4 2019-10-19 MUKS Sari Żory - ANBUD MKS BĘDZIN II I Górski Mateusz II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
5 2019-10-19 GKS GieKSa Katowice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Kucharski Artur II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
N/A 2019-10-19 MKS Imielin II - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - GKS GieKSa Katowice I Kucharski Artur II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
1 2019-10-19 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Spartakus Zabrze I Słaby Leszek II Borda Jarosław Sekretarz Zębalski Marcin
5 2019-10-19 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kucharski Artur II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
2 2019-10-19 17:00 TKS Tychy - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Molencki Jakub II Nowiński Leszek Sekretarz Karnia Łukasz
6 2019-10-19 UKS Jedynka Jaworzno II - TS Volley Rybnik I Pieczka Paweł II Bulanda Sylwia Sekretarz
3 2019-10-19 18:00 MUKS Michałkowice - JKS SMS Jastrzębie II I Błachuciński Rafał II Grzegórzko Michał Sekretarz Dziopak Tadeusz
6 2019-10-19 10:00 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Pieczka Paweł II Bulanda Sylwia Sekretarz
6 2019-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno II I Pieczka Paweł II Bulanda Sylwia Sekretarz
1 2019-10-19 10:00 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
1 2019-10-19 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
1 2019-10-19 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
4 2019-10-19 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Włodyka Włodzimierz II Adamczyk Aleksy Sekretarz
4 2019-10-19 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN I Włodyka Włodzimierz II Adamczyk Aleksy Sekretarz
4 2019-10-19 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Włodyka Włodzimierz II Adamczyk Aleksy Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Wulczyńska Monika II Polak Piotr Sekretarz
5 2019-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Wulczyńska Monika II Polak Piotr Sekretarz
5 2019-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno I Wulczyńska Monika II Polak Piotr Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy I Maroszek Wojciech II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin I Maroszek Wojciech II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa I Maroszek Wojciech II Gajda Mateusz Sekretarz
4 2019-10-19 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba I Szlagowski Krzysztof II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-10-19 KPKS Halemba - MUKS Pasek Będzin I Szlagowski Krzysztof II Ściga Marek Sekretarz
4 2019-10-19 MUKS Pasek Będzin - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Szlagowski Krzysztof II Ściga Marek Sekretarz
5 2019-10-19 UKS MOSM Bytom - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Wojciech II Rudecka Dagmara Sekretarz
5 2019-10-19 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Ostrowski Wojciech II Rudecka Dagmara Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS MOSM Bytom I Ostrowski Wojciech II Rudecka Dagmara Sekretarz
6 2019-10-19 GS UKS Krzanowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2019-10-20 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
3 2019-10-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
3 2019-10-20 10:00 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Paprzycki Piotr II Gałaszek Krystian Sekretarz
20 2019-10-21 18:00 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - UKS Jedynka Jaworzno I Bierza Damian II Bułakowski Dawid Sekretarz Słaby Leszek
15 2019-10-21 18:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II I Olchawa Anna II Darocha Henryk Sekretarz Cieślik Wiesław
19 2019-10-21 16:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza I Kapa Piotr II Molencki Jakub Sekretarz Borda Jarosław
7 2019-10-22 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II I Żymła Mateusz II Nowiński Leszek Sekretarz
8 2019-10-22 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba I Kaleta Piotr II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
7 2019-10-23 18:00 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pordzik Michał II Bober Bogusław Sekretarz
8 2019-10-23 16:30 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Zębalski Marcin II Dusza Krzysztof Sekretarz
N/A 2019-10-23 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-23 pauzuje - CFiK Klima Będzin I II Sekretarz
7 2019-10-23 17:00 KS Częstochowianka II - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Szopa Małgorzata II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
8 2019-10-23 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka I Jaszczak Jan II Lenart Piotr Sekretarz
17 2019-10-23 16:15 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava I Bułakowski Dawid II Bierza Damian Sekretarz
18 2019-10-23 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Ostrowski Wojciech II Witkowski Łukasz Sekretarz
20 2019-10-23 17:30 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bratek Monika II Kilijański Bartosz Sekretarz
7 2019-10-23 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Sadowski Jarosław II Chojnacki Karol Sekretarz
N/A 2019-10-23 MCKiS Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
45 2019-10-23 TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie I Bierza Damian II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Bułakowski Dawid
7 2019-10-23 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Stadnicka Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz
8 2019-10-23 17:00 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice I Adamczyk Aleksy II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2019-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
10 2019-10-23 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kowalski Przemysław II Berger Tadeusz Sekretarz
11 2019-10-23 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Fujarska Michalina II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
N/A 2019-10-23 17:30 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa Sekretarz Kapa Piotr L1 Malara Szymon L2 Janeczek Igor
N/A 2019-10-23 19:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Chudzik Maciej L2 Wulczyńska Monika
3 2019-10-23 16:30 TS Volley Rybnik - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Paprzycki Piotr II Budzik Marek Sekretarz
4 2019-10-23 17:00 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz I Gołąbek Marcin II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
3 2019-10-23 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
4 2019-10-23 17:00 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze I Żymła Mateusz II Drabik Marek Sekretarz
N/A 2019-10-23 MOSM Tychy III - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-23 pauzuje - KS "Polonia" Łaziska Górne I II Sekretarz
5 2019-10-23 17:30 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory I Dzikowska Magdalena II Berger Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-10-23 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-24 18:30 UKS Dębowianka - JKS SMS Jastrzębie I Kastelik Katarzyna II Targosz Witold Sekretarz
6 2019-10-24 17:45 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz
N/A 2019-10-24 T R-S "SIŁA" USTROŃ - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-24 17:00 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN I Rybak Sławomir II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
4 2019-10-24 19:00 AZS Częstochowa - MTS As Myszków I Fujarska Michalina II Kapica Paweł Sekretarz
3 2019-10-24 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Pawłowski Szymon II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
4 2019-10-24 16:00 MCKiS Jaworzno - SV MOSiR Zabrze I Kaleta Piotr II Słaby Leszek Sekretarz
25 2019-10-24 20:15 KS Rudziniec - SK Górnik Radlin I Grzegórzko Michał II Kisiel jr Marek Sekretarz Szumilas Marcin
N/A 2019-10-24 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - SMS PZPS Spała Sekretarz Sikora Bogumił L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
6 2019-10-24 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - SiKReT Gliwice I Olchawa Anna II Kapa Piotr Sekretarz
7 2019-10-24 17:30 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza II I Adamczyk Adriana II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
8 2019-10-24 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice I Mierzwa Karol II Borda Jarosław Sekretarz
9 2019-10-24 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Broniszewski Michał II Targosz Wojciech Sekretarz
5 2019-10-24 18:00 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno II I Bratek Monika II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2019-10-24 18:00 pauzuje - GKS GieKSa Katowice I II Sekretarz
5 2019-10-25 18:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II I Szopa Małgorzata II Rybak Sławomir Sekretarz
6 2019-10-25 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice II I Zębalski Marcin II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-10-25 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-25 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - LTS Legionovia Legionowo L1 Kapa Piotr L2 Włodyka Włodzimierz L3 L4
29 2019-10-25 18:00 SMS PZPS Szczyrk III - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kastelik Katarzyna II Ściga Marek Sekretarz Targosz Wojciech
N/A 2019-10-25 19:00 WIE-DRUK MKS Będzin - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Komenda Jakub L2 Polak Piotr
6 2019-10-25 18:30 UKSG Blachownia - AZS Częstochowa I Dusza Krzysztof II Fortuna Bartłomiej Sekretarz Adamczyk Ryszard
10 2019-10-25 17:30 UKS Spartakus Zabrze - MKS Imielin II I Olchawa Anna II Chojnacki Karol Sekretarz Bober Bogusław
5 2019-10-25 17:30 Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin I Kawalec Paweł II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
N/A 2019-10-25 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-25 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Cwalina Jakub II Dobrzański Marcin Sekretarz
8 2019-10-25 18:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik I Rakoczy Szymon II Neyman Jacek Sekretarz
9 2019-10-25 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Targosz Witold II Olma Anna Sekretarz
6 2019-10-25 17:15 ANBUD MKS BĘDZIN - MKSR Pyskowice I Molencki Jakub II Lenart Piotr Sekretarz
7 2019-10-26 MUKS Sari Żory - KS Częstochowianka I Słaby Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
7 2019-10-26 10:00 KS Częstochowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Słaby Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
7 2019-10-26 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory I Słaby Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
8 2019-10-26 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Ostrowski Wojciech II Makuch Daniel Sekretarz
8 2019-10-26 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dwójka Zawiercie II I Ostrowski Wojciech II Makuch Daniel Sekretarz
8 2019-10-26 MKS Dwójka Zawiercie II - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Ostrowski Wojciech II Makuch Daniel Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 UKS Jedynka Rybnik - BKS STAL Bielsko-Biała I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS Jedynka Rybnik I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
27 2019-10-26 16:00 KS Płomień Przystajń - UKS TRÓJKA Mikołów I Michalik Michał II Kucharski Artur Sekretarz Ozimiński Andrzej
28 2019-10-26 12:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Stępniak Adam II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz Ozimiński Andrzej
30 2019-10-26 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje I Ostrowski Bartosz II Nowiński Leszek Sekretarz Cieślik Wiesław
4 2019-10-26 UKS Dębowianka - MOSM Tychy I Borda Jarosław II Machura Damian Sekretarz
4 2019-10-26 11:00 MOSM Tychy - TKKF Szczygłowice I Borda Jarosław II Machura Damian Sekretarz
4 2019-10-26 TKKF Szczygłowice - UKS Dębowianka I Borda Jarosław II Machura Damian Sekretarz
5 2019-10-26 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Dąbrowiak I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
5 2019-10-26 UKS Dąbrowiak - UKS Tytan Ostrowy I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
5 2019-10-26 10:00 UKS Tytan Ostrowy - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
25 2019-10-26 17:30 MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice I Bierza Damian II Bułakowski Dawid Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz
6 2019-10-26 MCKS Czeladź - KS Burza MOSiR Mikołów I Moczek-Nawój Katarzyna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
26 2019-10-26 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - KS Burza MOSiR Mikołów I Gajda Mateusz II Podoba Piotr Sekretarz Rudecka Dagmara
N/A 2019-10-26 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SMS PZPS Spała III Sekretarz Dobrzański Marcin L1 Wygas Dawid L2 Fujarska Michalina
6 2019-10-26 KS Burza MOSiR Mikołów - MKS Czechowice-Dziedzice I Moczek-Nawój Katarzyna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
27 2019-10-26 18:00 JKS SMS Jastrzębie - KS "Polonia" Łaziska Górne I Paprzycki Piotr II Sładczyk Dawid Sekretarz Adamczyk Adriana
6 2019-10-26 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - MCKS Czeladź I Moczek-Nawój Katarzyna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
28 2019-10-26 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Tyc Mirosław II Dzikowska Magdalena Sekretarz Szpara Otton
30 2019-10-26 18:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Imielin I Broniszewski Michał II Kapa Piotr Sekretarz Stanek Józef
N/A 2019-10-26 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - TS Volley Rybnik Sekretarz Berger Tadeusz L1 Berger Grzegorz L2 Włodyka Włodzimierz
3 2019-10-26 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - KS Częstochowianka II I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
3 2019-10-26 KS Częstochowianka II - UKSG Blachownia I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
3 2019-10-26 UKSG Blachownia - SPS Politechnika Częstochowska I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
N/A 2019-10-26 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Stępniak Adam L2 Pęcherzewski Andrzej
N/A 2019-10-26 17:00 MCKiS Jaworzno - LUK Politechnika Lublin Sekretarz Zając Elżbieta L1 Janeczek Igor L2 Sznicer Mateusz
N/A 2019-10-26 12:00 SMS PZPS Szczyrk II - MKS Sokół Radzionków Sekretarz Targosz Wojciech L1 Kastelik Katarzyna L2 Olma Anna
3 2019-10-26 10:00 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II I Konar Bartosz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-10-26 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Konar Bartosz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
3 2019-10-26 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze I Konar Bartosz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
N/A 2019-10-26 16:00 SMS PZPS Szczyrk - KARPATY PWSZ MOSiR Krosno Glass Sekretarz Nowicki Robert L1 Moczek Jakub L2 Nowicka Anna
N/A 2019-10-26 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - 7R SOLNA Wieliczka Sekretarz Dana Tadeusz L1 Fortuna Bartłomiej L2 Cwalina Jakub
2 2019-10-26 10:00 UKS Metalik Radziechowy - UKS COS Olimp Szczyrk I Szlagowski Krzysztof II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2019-10-26 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała II I Szlagowski Krzysztof II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2019-10-26 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Metalik Radziechowy I Szlagowski Krzysztof II Adamczyk Adriana Sekretarz
N/A 2019-10-26 17:00 KPKS Halemba - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Bratek Monika L2 Kaleta Piotr
2 2019-10-26 10:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice I Górski Mateusz II Ryczko Maciej Sekretarz
2 2019-10-26 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Górski Mateusz II Ryczko Maciej Sekretarz
2 2019-10-26 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Górski Mateusz II Ryczko Maciej Sekretarz
7 2019-10-26 MUKS Sari Żory - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Mazur Tomasz II Żymła Mateusz Sekretarz
N/A 2019-10-26 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II I Mazur Tomasz II Żymła Mateusz Sekretarz
7 2019-10-26 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - MUKS Sari Żory I Mazur Tomasz II Żymła Mateusz Sekretarz
7 2019-10-26 17:00 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MUKS Michałkowice I Pordzik Michał II Pawłowski Szymon Sekretarz Cichecka-Meisner Michalina
8 2019-10-26 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Skowroński Grzegorz II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-26 11:30 TKS Tychy - JKS SMS Jastrzębie II I Sadowski Jarosław II Gałaszek Krystian Sekretarz Karnia Łukasz
8 2019-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Skowroński Grzegorz II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2019-10-26 18:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MKS Dąbrowa Górnicza I Molencki Jakub II Polak Piotr Sekretarz Górski Mateusz
8 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Skowroński Grzegorz II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2019-10-26 10:00 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN II I Bednik Ryszard II Wyderka Wojciech Sekretarz
9 2019-10-26 ANBUD MKS BĘDZIN II - TS Volley Rybnik I Bednik Ryszard II Wyderka Wojciech Sekretarz
9 2019-10-26 TS Volley Rybnik - GKS GieKSa Katowice I Bednik Ryszard II Wyderka Wojciech Sekretarz
2 2019-10-26 10:00 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
2 2019-10-26 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
2 2019-10-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
7 2019-10-26 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno I Weiner Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2019-10-26 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy I Weiner Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2019-10-26 9:30 MOSM Tychy - ANBUD MKS BĘDZIN I Weiner Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
8 2019-10-26 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa I Dobrzański Marcin II Rychlewski Przemysław Sekretarz
8 2019-10-26 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Dobrzański Marcin II Rychlewski Przemysław Sekretarz
8 2019-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Dobrzański Marcin II Rychlewski Przemysław Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Budzik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
9 2019-10-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin I Budzik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
9 2019-10-26 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Budzik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
7 2019-10-26 10:00 MUKS Pasek Będzin - UKS MOSM Bytom I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-10-26 UKS MOSM Bytom - GS UKS Krzanowice I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-10-26 GS UKS Krzanowice - MUKS Pasek Będzin I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
8 2019-10-26 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
8 2019-10-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
8 2019-10-26 KPKS Halemba - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
9 2019-10-26 10:00 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
9 2019-10-26 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
9 2019-10-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie I Szczepankiewicz Łukasz II Kapica Eliza Sekretarz
2 2019-10-27 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KS Burza MOSiR Mikołów I Podoba Piotr II Szumilas Marcin Sekretarz
2 2019-10-27 9:30 MOSM Tychy - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Podoba Piotr II Szumilas Marcin Sekretarz
29 2019-10-27 16:00 LKS Olimpia Włodowice - KS VOLLEY Miasteczko Śląskie I Dobrzański Marcin II Kasprzyk Wojciech Sekretarz Adamczyk Ryszard
2 2019-10-27 9:30 KS Burza MOSiR Mikołów - MOSM Tychy I Podoba Piotr II Szumilas Marcin Sekretarz
N/A 2019-10-27 14:45 GKS GieKSa Katowice - Asseco Resovia Rzeszów L1 Ostrowski Wojciech L2 Pieczka Paweł L3 L4
4 2019-10-28 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Sadowski Jarosław II Wróbel Mateusz Sekretarz
12 2019-10-29 19:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Szumilas Marcin II Gajda Mateusz Sekretarz
21 2019-10-30 18:30 TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Nagler-Skroban Klaudia II Radomski Michał Sekretarz Jędraś Wojciech
22 2019-10-30 17:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy I Kicun Monika II Darocha Henryk Sekretarz Hawryło Katarzyna
23 2019-10-30 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Szlagowski Krzysztof II Moczek Jakub Sekretarz
24 2019-10-30 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Bartosz II Sznicer Mateusz Sekretarz
1 2019-10-30 17:00 UKS Metalik Radziechowy - UKS COS Olimp Szczyrk I Sładczyk Dawid II Tyc Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-30 20:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn L1 Chudzik Maciej L2 Bułakowski Dawid L3 L4
N/A 2019-10-30 18:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Cuprum Lubin L1 Domagała Bogusz L2 Drabik Marek L3 L4
N/A 2019-10-30 18:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Kucharski Artur L2 Dobrzański Marcin
N/A 2019-10-30 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - MCKiS Jaworzno Sekretarz Nowicka Anna L1 Kowalski Przemysław L2 Broniszewski Michał
1 2019-10-31 20:15 KS Rudziniec - UKS TRÓJKA Mikołów I Chudzik Maciej II Darocha Henryk Sekretarz Bratek Monika
N/A 2019-10-31 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - MKS E.Leclerc Radomka Radom L1 Włodyka Włodzimierz L2 Kapa Piotr L3 L4
7 2019-10-31 18:00 SK Górnik Radlin - UKS TRÓJKA Mikołów I Nagler-Skroban Klaudia II Gołąbek Marcin Sekretarz
3 2019-10-31 10:00 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie I Pordzik Michał II Molencki Jakub Sekretarz
N/A 2019-11-02 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz Budzik Marek L1 Gołąbek Marcin L2 Paprzycki Piotr
N/A 2019-11-02 20:30 GKS GieKSa Katowice - Trefl Gdańsk L1 Szynczewska Monika L2 Janeczek Igor L3 L4
N/A 2019-11-03 14:45 Jastrzębski Węgiel S.A. - ZAKSA Kędzierzyn Koźle L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Polak Marek L3 L4
N/A 2019-11-03 20:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin S.A. L1 Obłój Wojciech L2 Witkowski Łukasz L3 L4
8 2019-11-05 18:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-05 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Nowicki Robert L1 Kawalec Paweł L2 Kowalski Przemysław
8 2019-11-06 17:00 T R-S "SIŁA" USTROŃ - JKS SMS Jastrzębie I Berger Grzegorz II Berger Tadeusz Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice I Waloszczyk Łukasz II Pawłowski Szymon Sekretarz
10 2019-11-06 16:00 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice I Wróbel Mateusz II Zębalski Marcin Sekretarz
N/A 2019-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka II I Obłój Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
N/A 2019-11-06 KS Częstochowianka - pauzuje I II Sekretarz
10 2019-11-06 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Kucharski Artur II Rychlewski Przemysław Sekretarz
25 2019-11-06 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava I Chojnacki Karol II Skowroński Grzegorz Sekretarz
26 2019-11-06 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Kisiel jr Marek II Syguła Zbigniew Sekretarz
27 2019-11-06 17:30 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała I Ryczko Maciej II Wulczyńska Monika Sekretarz
28 2019-11-06 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek I Gałaszek Krystian II Paprzycki Piotr Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Komenda Jakub II Błachuciński Rafał Sekretarz
10 2019-11-06 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Borda Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
N/A 2019-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała I Wygaś Andrzej II Stadnicka Justyna Sekretarz
10 2019-11-06 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
N/A 2019-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-06 18:00 MKS Będzin S.A. - Jastrzębski Węgiel S.A. L1 Janeczek Igor L2 Gajda Mateusz L3 L4
13 2019-11-06 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Dobrzański Marcin II Boś Paulina Sekretarz
14 2019-11-06 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Gajewski Krzysztof II Lagierski Marek Sekretarz
15 2019-11-06 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Molencki Jakub II Dusza Krzysztof Sekretarz
5 2019-11-06 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik I Konsek Michalina II Gołąbek Marcin Sekretarz
6 2019-11-06 18:15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin I Kowalski Przemysław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
5 2019-11-06 16:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno I Kaleta Piotr II Darocha Henryk Sekretarz
6 2019-11-06 18:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Ostrowski Wojciech II Malara Szymon Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Bratek Monika II Domagała Bogusz Sekretarz
10 2019-11-06 18:00 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II I Religa Maja II Olchawa Anna Sekretarz
N/A 2019-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
6 2019-11-06 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie I Kurbiel Paweł II Jaroszek Konrad Sekretarz
N/A 2019-11-06 17:00 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-06 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-07 18:30 UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała I Kowalski Przemysław II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-07 GS UKS Krzanowice - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-07 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Molencki Jakub II Słaby Leszek Sekretarz
5 2019-11-07 16:30 MTS As Myszków - KS Częstochowianka I Wygas Dawid II Fujarska Michalina Sekretarz
6 2019-11-07 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - AZS Częstochowa I Chojnacki Karol II Bierza Damian Sekretarz
5 2019-11-07 18:30 SV MOSiR Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Jastrzębowska Marta II Grzegórzko Michał Sekretarz
6 2019-11-07 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno I Gajewski Krzysztof II Lagierski Marek Sekretarz
10 2019-11-07 18:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Jędrys-Szynkiel Urszula II Michalik Michał Sekretarz
10 2019-11-07 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kurbiel Paweł II Kapa Piotr Sekretarz
11 2019-11-07 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Moczek-Nawój Katarzyna II Krupski Marek Sekretarz
12 2019-11-07 17:30 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice I Bulanda Sylwia II Chudzik Maciej Sekretarz
8 2019-11-08 18:30 Hemarpol Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II I Michalik Michał II Kapica Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-08 GKS GieKSa Katowice II - pauzuje I II Sekretarz
8 2019-11-08 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Jaroszek Konrad II Fiutek Mariusz Sekretarz
8 2019-11-08 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn I Neyman Jacek II Paprzycki Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-08 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-08 18:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Rakoczy Szymon II Darocha Henryk Sekretarz
12 2019-11-08 16:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik I Kaczmarzyk Grzegorz II Welm Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-11-08 pauzuje - SV MOSiR Zabrze I II Sekretarz
9 2019-11-09 18:00 KS "Polonia" Łaziska Górne - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Jaroszek Konrad II Podoba Piotr Sekretarz Gajewski Krzysztof
26 2019-11-09 17:00 MKSR Pyskowice - KS AZS Rafako Racibórz I Zeliasz-Nguyen Dominik II Sadowski Jarosław Sekretarz Szumilas Marcin
N/A 2019-11-09 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki Sekretarz Stępniak Adam L1 Rychlewski Przemysław L2 Fujarska Michalina
N/A 2019-11-09 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - SMS PZPS Spała Sekretarz Pęcherzewski Andrzej L1 Rybak Sławomir L2 Michalik Michał
N/A 2019-11-09 17:00 MCKiS Jaworzno - APP Krispol Września Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Górski Mateusz L2 Sznicer Mateusz
N/A 2019-11-09 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS Olimpia Jawor Sekretarz Zając Elżbieta L1 Ostrowski Bartosz L2 Syguła Zbigniew
N/A 2019-11-09 17:00 MKS Sokół Radzionków - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz Kapa Piotr L1 Krakowczyk Dominika L2 Zatoński Michał
N/A 2019-11-09 16:00 SMS PZPS Szczyrk - Stal Mielec Sekretarz Nowicka Anna L1 Popow Szymon L2 Moczek Jakub
N/A 2019-11-09 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Budowlani Toruń Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Jędrys-Szynkiel Urszula L2 Kucharski Artur
N/A 2019-11-09 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa L1 Ostrowski Wojciech L2 Wulczyńska Monika L3 L4
N/A 2019-11-09 UKS Spartakus Zabrze - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-09 18:00 MKS Imielin II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Nowrotek Barbara II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Janeczek Igor
12 2019-11-09 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie II I Chojnacki Karol II Lagierski Marek Sekretarz Janek Michał
13 2019-11-09 15:00 TKS Tychy - UKS Jedynka ERBUD Rybnik I Gałaszek Krystian II Kilijański Bartosz Sekretarz Kaleta Piotr
14 2019-11-09 17:00 MUKS Michałkowice - UKSG Blachownia I Wróbel Mateusz II Szynczewska Monika Sekretarz Dziopak Tadeusz
15 2019-11-09 18:00 MUKS Sari Żory - AZS Częstochowa I Różak Alicja II Drabik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech
N/A 2019-11-09 UKS Jedynka Siewierz - MKS Polonia Świdnica Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Żymła Mateusz L2 Kowalski Piotr
N/A 2019-11-12 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Indykpol AZS Olsztyn L1 Drabik Marek L2 Polak Marek L3 L4
12 2019-11-12 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów I Hawryło Katarzyna II Kawalec Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-13 17:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 15:30 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice I Błachuciński Rafał II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Strugała Tomasz II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-11-13 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 17:00 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka I Fujarska Michalina II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 CFiK Klima Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
N/A 2019-11-13 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
29 2019-11-13 16:00 TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek I II Sekretarz
30 2019-11-13 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Skroban Łukasz II Gołąbek Marcin Sekretarz
31 2019-11-13 17:30 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie I Ryczko Maciej II Chudzik Maciej Sekretarz
32 2019-11-13 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kicun Monika II Lenart Piotr Sekretarz
11 2019-11-13 16:00 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice I Borda Jarosław II Sadowski Jarosław Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice I Żymła Mateusz II Wajant Anna Sekretarz
N/A 2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała I Sładczyk Dawid II Adamczyk Aleksy Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje I II Sekretarz
16 2019-11-13 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kastelik Katarzyna II Cyran Janusz Sekretarz
17 2019-11-13 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz
18 2019-11-13 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Hemarpol Norwid Częstochowa I Jastrzębowska Marta II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
7 2019-11-13 16:30 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Jaroszek Konrad II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
8 2019-11-13 18:15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz I Dzikowska Magdalena II Krupski Marek Sekretarz
7 2019-11-13 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice I Ostrowski Bartosz II Dobrzański Marcin Sekretarz
8 2019-11-13 18:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SV MOSiR Zabrze I Zębalski Marcin II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
11 2019-11-13 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy III I Dusza Krzysztof II Szumilas Marcin Sekretarz
N/A 2019-11-13 MOSM Tychy II - pauzuje I II Sekretarz
8 2019-11-13 17:00 ANBUD MKS BĘDZIN - GKS GieKSa Katowice I Jaszczak Jan II Kilijański Bartosz Sekretarz
7 2019-11-13 17:00 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie I Gajda Mateusz II Popow Szymon Sekretarz
8 2019-11-13 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - MUKS Sari Żory I Janeczek Igor II Kaleta Piotr Sekretarz
9 2019-11-14 17:45 MKS Bielsko-Biała - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Tyc Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
10 2019-11-14 18:30 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice I Pordzik Michał II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
N/A 2019-11-14 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-14 17:00 KS Częstochowianka - AZS Częstochowa I Pośpiech Rafał II Fujarska Michalina Sekretarz
8 2019-11-14 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - MTS As Myszków I Zatoński Michał II Wulczyńska Monika Sekretarz
23 2019-11-14 18:00 KS AZS Rafako Racibórz - UKS TRÓJKA Mikołów I Paprzycki Piotr II Darocha Henryk Sekretarz Jędraś Wojciech
7 2019-11-14 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MCKiS Jaworzno I Popow Szymon II Kurbiel Paweł Sekretarz
8 2019-11-14 18:30 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Zeliasz-Nguyen Dominik II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2019-11-14 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Ostrowski Wojciech II Molencki Jakub Sekretarz
2 2019-11-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Ostrowski Wojciech II Molencki Jakub Sekretarz
2 2019-11-14 15:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS Volley Rybnik I Ostrowski Wojciech II Molencki Jakub Sekretarz
9 2019-11-14 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz I Janeczek Igor II Drabik Marek Sekretarz
13 2019-11-14 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II I Adamczyk Adriana II Kilijański Bartosz Sekretarz
14 2019-11-14 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba I Kawalec Paweł II Nowicki Robert Sekretarz
15 2019-11-14 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Waloszczyk Łukasz II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-11-14 18:00 pauzuje - UKS Jedynka Jaworzno II I II Sekretarz
9 2019-11-15 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Kawalec Paweł II Hawryło Katarzyna Sekretarz
10 2019-11-15 17:00 GKS GieKSa Katowice II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Bober Bogusław II Szumilas Marcin Sekretarz
N/A 2019-11-15 ANBUD MKS BĘDZIN II - pauzuje I II Sekretarz
32 2019-11-15 19:30 pauzuje - LKS Olimpia Włodowice I II Sekretarz
32 2019-11-15 20:00 MKS Imielin - SMS PZPS Szczyrk III I Syguła Zbigniew II Fiutek Mariusz Sekretarz Zatoński Michał
36 2019-11-15 19:00 GS UKS Krzanowice - KS Burza MOSiR Mikołów I Maroszek Wojciech II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Jędraś Wojciech
N/A 2019-11-15 20:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - MKS Ślepsk Suwałki L1 Grzegórzko Michał L2 Kurbiel Paweł L3 L4
17 2019-11-15 18:30 UKSG Blachownia - TKS Tychy I Fujarska Michalina II Pośpiech Rafał Sekretarz Ozimiński Andrzej
10 2019-11-15 17:00 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin I Jaroszek Konrad II Józefowski Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-15 Talent Sferawent Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-15 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik I Budzik Marek II Paprzycki Piotr Sekretarz
14 2019-11-15 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa I Adamczyk Aleksy II Targosz Wojciech Sekretarz
15 2019-11-15 18:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Wygas Dawid II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
9 2019-11-15 17:15 ANBUD MKS BĘDZIN - SV MOSiR Zabrze I Strugała Tomasz II Darocha Henryk Sekretarz
10 2019-11-15 17:30 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice I Kondys Paulina II Kapa Piotr Sekretarz
10 2019-11-16 MUKS Pasek Będzin - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
10 2019-11-16 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
11 2019-11-16 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Podoba Piotr II Sadowski II Jarosław Sekretarz
11 2019-11-16 MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice I Podoba Piotr II Sadowski II Jarosław Sekretarz
11 2019-11-16 10:30 KPKS Halemba - MKS Dwójka Zawiercie I Podoba Piotr II Sadowski II Jarosław Sekretarz
12 2019-11-16 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom I Dusza Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 UKS MOSM Bytom - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Dusza Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz
12 2019-11-16 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza I Dusza Krzysztof II Komenda Jakub Sekretarz
10 2019-11-16 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - MUKS Sari Żory I Ostrowski Bartosz II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 MUKS Sari Żory - MKS Dwójka Zawiercie II I Ostrowski Bartosz II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2019-11-16 MKS Dwójka Zawiercie II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Ostrowski Bartosz II Żymła Mateusz Sekretarz
11 2019-11-16 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gołąbek Marcin II Łyczko Kamil Sekretarz
11 2019-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Rybnik I Gołąbek Marcin II Łyczko Kamil Sekretarz
11 2019-11-16 10:00 UKS Jedynka Rybnik - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Gołąbek Marcin II Łyczko Kamil Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KS Częstochowianka I Pęcherzewski Andrzej II Fujarska Michalina Sekretarz
12 2019-11-16 KS Częstochowianka - BKS STAL Bielsko-Biała I Pęcherzewski Andrzej II Fujarska Michalina Sekretarz
12 2019-11-16 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pęcherzewski Andrzej II Fujarska Michalina Sekretarz
31 2019-11-16 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - KS Rudziniec I Kisiel Natalia II Wajant Anna Sekretarz Panek Agnieszka
33 2019-11-16 17:00 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Rybak Sławomir II Dobrzański Marcin Sekretarz Budzowski Edward
34 2019-11-16 13:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS TRÓJKA Mikołów I Szopa Małgorzata II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Zyskowska Agnieszka
31 2019-11-16 18:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Dwójka Zawiercie I Sładczyk Dawid II Kastelik Katarzyna Sekretarz Nowicki Robert
33 2019-11-16 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Włodyka Włodzimierz II Tyc Mirosław Sekretarz Gałaszek Krystian
34 2019-11-16 18:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - JKS SMS Jastrzębie I Ściga Marek II Wygaś Andrzej Sekretarz Jaroszek Konrad
35 2019-11-16 18:00 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Sokół '43 Katowice I Górski Mateusz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz Szynczewska Monika
10 2019-11-16 KS Burza MOSiR Mikołów - TKKF Szczygłowice I Nowiński Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 TKKF Szczygłowice - UKS Tytan Ostrowy I Nowiński Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
10 2019-11-16 UKS Tytan Ostrowy - KS Burza MOSiR Mikołów I Nowiński Leszek II Rudecka Dagmara Sekretarz
11 2019-11-16 9:30 MOSM Tychy - MCKS Czeladź I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
11 2019-11-16 9:30 MCKS Czeladź - UKS Dąbrowiak I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
11 2019-11-16 9:30 UKS Dąbrowiak - MOSM Tychy I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Sadowski Jarosław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
12 2019-11-16 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Dębowianka I Sadowski Jarosław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
12 2019-11-16 UKS Dębowianka - MKS Czechowice-Dziedzice I Sadowski Jarosław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
4 2019-11-16 10:00 UKSG Blachownia - LKPS Borowno I Kapica Paweł II Rychlewski Przemysław Sekretarz
4 2019-11-16 LKPS Borowno - KS Częstochowianka II I Kapica Paweł II Rychlewski Przemysław Sekretarz
4 2019-11-16 KS Częstochowianka II - UKSG Blachownia I Kapica Paweł II Rychlewski Przemysław Sekretarz
N/A 2019-11-16 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce Sekretarz Pośpiech Rafał L1 Wygas Dawid L2 Stępniak Adam
N/A 2019-11-16 16:00 TKS Tychy - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Fiutek Mariusz L1 Gajewski Krzysztof L2 Zatoński Michał
N/A 2019-11-16 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Słaby Leszek L1 Błachuciński Rafał L2 Chojnacki Karol
N/A 2019-11-16 17:00 TS Volley Rybnik - MKS Andrychów Sekretarz Bednik Ryszard L1 Łyczko Kamil L2 Gołąbek Marcin
N/A 2019-11-16 16:00 SMS PZPS Szczyrk II - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych Sekretarz Targosz Witold L1 Dzikowska Magdalena L2 Berger Grzegorz
N/A 2019-11-16 18:00 UKS Jedynka Siewierz - Silesia Volley MSK Mysłowice Sekretarz Zając Elżbieta L1 Makuch Daniel L2 Kondys Paulina
2 2019-11-16 11:40 MOSM Tychy II - JKS SMS Jastrzębie I Sznicer Mateusz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
2 2019-11-16 JKS SMS Jastrzębie - SV MOSiR Zabrze I Sznicer Mateusz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
2 2019-11-16 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy II I Sznicer Mateusz II Krakowczyk Dominika Sekretarz
N/A 2019-11-16 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Joker Mekro Energoremont Świecie Sekretarz Cieślik Benedykt L1 Kisiel jr Marek L2 Zeliasz-Nguyen Dominik
3 2019-11-16 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - UKS Metalik Radziechowy I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
3 2019-11-16 UKS Metalik Radziechowy - UKS COS Olimp Szczyrk I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
3 2019-11-16 UKS COS Olimp Szczyrk - BKS STAL Bielsko-Biała II I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-16 17:00 KPKS Halemba - PLKS Pszczyna Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Pordzik Michał L2 Machura Damian
N/A 2019-11-16 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - LUK AZS UMCS Lublin Sekretarz Lagierski Marek L1 Karnia Łukasz L2 Kowalski Piotr
3 2019-11-16 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Wajant Anna II Religa Maja Sekretarz
3 2019-11-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS SPRINT Katowice I Wajant Anna II Religa Maja Sekretarz
3 2019-11-16 UKS SPRINT Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Wajant Anna II Religa Maja Sekretarz
N/A 2019-11-16 14:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa L1 Bułakowski Dawid L2 Malara Szymon L3 L4
N/A 2019-11-16 17:30 GKS GieKSa Katowice - Cuprum Lubin L1 Pieczka Paweł L2 Obłój Wojciech L3 L4
10 2019-11-16 10:00 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik I Maroszek Wojciech II Skroban Łukasz Sekretarz
10 2019-11-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MUKS Sari Żory I Maroszek Wojciech II Skroban Łukasz Sekretarz
10 2019-11-16 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Maroszek Wojciech II Skroban Łukasz Sekretarz
11 2019-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-16 AZS Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-16 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
16 2019-11-16 18:00 MUKS Sari Żory - MUKS Michałkowice I Janeczek Igor II Gajda Mateusz Sekretarz Szumilas Marcin
11 2019-11-16 10:00 GKS GieKSa Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
12 2019-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
18 2019-11-16 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka ERBUD Rybnik I Bratek Monika II Nowrotek Barbara Sekretarz Hawryło Katarzyna
12 2019-11-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
20 2019-11-16 18:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Spartakus Zabrze I Wróbel Mateusz II Molencki Jakub Sekretarz Strugała Tomasz
3 2019-11-16 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
3 2019-11-16 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
3 2019-11-16 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
10 2019-11-16 ANBUD MKS BĘDZIN - SK Górnik Radlin I Kucharski Artur II Michalik Michał Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN I Kucharski Artur II Michalik Michał Sekretarz
10 2019-11-16 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Kucharski Artur II Michalik Michał Sekretarz
11 2019-11-16 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MOSM Tychy I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
11 2019-11-16 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
11 2019-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
12 2019-11-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Darocha Henryk II Ryczko Maciej Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Darocha Henryk II Ryczko Maciej Sekretarz
12 2019-11-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa I Darocha Henryk II Ryczko Maciej Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MUKS Pasek Będzin I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
36 2019-11-17 18:00 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin I Dusza Krzysztof II Bober Bogusław Sekretarz Rudecka Dagmara
19 2019-11-17 15:00 MKS Imielin II - JKS SMS Jastrzębie II I Gałaszek Krystian II Cieślik Benedykt Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2019-11-19 18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz L1 Nowicka Anna L2 Nowicki Robert L3 L4
N/A 2019-11-19 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - BKS Visła Bydgoszcz L1 Wulczyńska Monika L2 Domagała Bogusz L3 L4
13 2019-11-19 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III I Karnia Łukasz II Olma Anna Sekretarz
9 2019-11-20 17:00 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik I Religa Maja II Paprzycki Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-20 17:30 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-20 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-20 16:00 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice I Nowiński Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
N/A 2019-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-11-20 19:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - MKS Imielin I Bober Bogusław II Lenart Piotr Sekretarz Bulanda Sylwia
13 2019-11-20 17:00 KS Częstochowianka - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Budzowski Edward II Dobrzański Marcin Sekretarz
N/A 2019-11-20 17:00 KS Częstochowianka II - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 CFiK Klima Będzin - ANBUD MKS BĘDZIN I Wajant Anna II Kicun Monika Sekretarz
33 2019-11-20 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava I Górski Mateusz II Jaszczak Jan Sekretarz
34 2019-11-20 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
35 2019-11-20 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Zyskowska Agnieszka II Rybak Sławomir Sekretarz
36 2019-11-20 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek I Ściga Marek II Berger Tadeusz Sekretarz
N/A 2019-11-20 18:30 MCKiS Jaworzno - SPS Chrobry Głogów Sekretarz Szczepankiewicz Łukasz L1 Jaroszek Konrad L2 Kilijański Bartosz
13 2019-11-20 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MCKiS Jaworzno I Kisiel Natalia II Komenda Jakub Sekretarz
14 2019-11-20 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kaleta Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Konsek Michalina II Cyran Janusz Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
N/A 2019-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-20 18:00 SMS PZPS Szczyrk - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Nowicka Anna L1 Kowalski Przemysław L2 Kastelik Katarzyna
N/A 2019-11-20 19:00 Galeria Jurajska Częstochowianka - Stal Mielec Sekretarz Adamczyk Ryszard L1 Szopa Małgorzata L2 Rembielak-Kucharska Marta
N/A 2019-11-20 18:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cuprum Lubin L1 Chudzik Maciej L2 Ostrowski Wojciech L3 L4
19 2019-11-20 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Hawryło Katarzyna II Domagała Bogusz Sekretarz
20 2019-11-20 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Stępniak Adam II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
21 2019-11-20 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Gołąbek Marcin II Neyman Jacek Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy II I Dusza Krzysztof II Rudecka Dagmara Sekretarz
N/A 2019-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-21 17:30 GS UKS Krzanowice - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Radomski Michał II Budzik Marek Sekretarz
12 2019-11-21 17:45 MKS Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie I Ściga Marek II Kawalec Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-21 UKS Dębowianka - pauzuje I II Sekretarz
12 2019-11-21 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - Talent Sferawent Cieszyn I Kicun Monika II Karnia Łukasz Sekretarz
16 2019-11-21 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
17 2019-11-21 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba I Wygaś Andrzej II Broniszewski Michał Sekretarz
18 2019-11-21 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice I Kowalski Przemysław II Sikora Bogumił Sekretarz
11 2019-11-22 17:00 GKS GieKSa Katowice II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Janeczek Igor II Król Piotr Sekretarz
12 2019-11-22 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II I Ostrowski Wojciech II Chojnacki Karol Sekretarz
N/A 2019-11-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-22 18:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice II I Jaroszek Konrad II Mierzwa Karol Sekretarz
21 2019-11-22 19:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - LKS Olimpia Włodowice I Stępniak Adam II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Ozimiński Andrzej
37 2019-11-22 19:00 KS Rudziniec - KS AZS Rafako Racibórz I Paprzycki Piotr II Kapa Piotr Sekretarz Bulanda Sylwia
42 2019-11-22 18:00 SMS PZPS Szczyrk III - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz Stanek Józef
N/A 2019-11-22 20:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Aluron Virtu CMC Zawiercie L1 Sajdok-Iwańska Katarzyna L2 Józefowski Paweł L3 L4
21 2019-11-22 17:30 UKS Spartakus Zabrze - JKS SMS Jastrzębie II I Waloszczyk Łukasz II Pawłowski Szymon Sekretarz Rudecka Dagmara
22 2019-11-22 18:30 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS Imielin II I Błachuciński Rafał II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Krakowczyk Dominika
11 2019-11-22 17:00 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz I Jaszczak Jan II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
N/A 2019-11-22 SK Górnik Radlin - pauzuje I II Sekretarz
16 2019-11-22 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Radomski Michał II Budzik Marek Sekretarz
17 2019-11-22 18:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Budzowski Edward II Boś Paulina Sekretarz
18 2019-11-22 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik I Dzikowska Magdalena II Olma Anna Sekretarz
11 2019-11-22 16:30 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice I Zatoński Michał II Fiutek Mariusz Sekretarz
12 2019-11-22 17:30 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze I Bober Bogusław II Strugała Tomasz Sekretarz
N/A 2019-11-22 17:15 ANBUD MKS BĘDZIN - pauzuje I II Sekretarz
38 2019-11-23 16:00 KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin I Jędrys-Szynkiel Urszula II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Dana Tadeusz
39 2019-11-23 17:00 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Pieczka Paweł II Syguła Zbigniew Sekretarz Kisiel jr Marek
41 2019-11-23 18:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-23 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LUMKS Kasztelan Rozprza Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Welm Grzegorz L2 Kapica Paweł
37 2019-11-23 18:30 MKS Dwójka Zawiercie - KS Burza MOSiR Mikołów I Cwalina Jakub II Kucharski Artur Sekretarz Rychlewski Przemysław
38 2019-11-23 15:00 GS UKS Krzanowice - KS "Polonia" Łaziska Górne I Neyman Jacek II Gajda Mateusz Sekretarz Paprzycki Piotr
39 2019-11-23 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Podoba Piotr II Kicun Monika Sekretarz Makuch Daniel
40 2019-11-23 18:00 JKS SMS Jastrzębie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Mierzwa Karol II Jaroszek Konrad Sekretarz Bober Bogusław
41 2019-11-23 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Imielin I Broniszewski Michał II Kastelik Katarzyna Sekretarz Stanek Józef
N/A 2019-11-23 17:00 MCKiS Jaworzno - BBTS Bielsko Biała S.A. Sekretarz Zając Elżbieta L1 Górski Mateusz L2 Ostrowski Bartosz
N/A 2019-11-23 16:00 WIE-DRUK MKS Będzin - BBTS Bielsko Biała S.A. II Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Zeliasz-Nguyen Dominik L2 Janek Michał
N/A 2019-11-23 18:00 TKS Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel Sekretarz Sadowski Jarosław L1 Wróbel Mateusz L2 Wyderka Wojciech
N/A 2019-11-23 17:00 MKS Sokół Radzionków - KS Olimpia Jawor Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Zębalski Marcin L2 Sadowski II Jarosław
N/A 2019-11-23 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - Grupa Azoty PWSZ Tarnów Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Cichecka-Meisner Michalina L2 Łyczko Kamil
N/A 2019-11-23 18:00 PLKS Pszczyna - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec Sekretarz Berger Tadeusz L1 Dzikowska Magdalena L2 Olma Anna
N/A 2019-11-23 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
23 2019-11-23 15:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKSG Blachownia I Molencki Jakub II Nowrotek Barbara Sekretarz Wulczyńska Monika
24 2019-11-23 17:00 TKS Tychy - MUKS Sari Żory I Gałaszek Krystian II Polak Piotr Sekretarz Bednik Ryszard
25 2019-11-23 16:30 MUKS Michałkowice - AZS Częstochowa I Pawłowski Szymon II Lagierski Marek Sekretarz Kowalski Piotr
6 2019-11-23 10:00 MKS Dwójka Zawiercie II - MUKS Pasek Będzin I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
6 2019-11-23 MUKS Pasek Będzin - MKS Dąbrowa Górnicza I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
6 2019-11-23 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie II I Nowiński Leszek II Borda Jarosław Sekretarz
42 2019-11-24 16:00 LKS Olimpia Włodowice - UKS Jedynka Jaworzno I Nowiński Leszek II Słaby Leszek Sekretarz Cieślik Wiesław
39 2019-11-26 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II I Szumilas Marcin II Budzik Marek Sekretarz
N/A 2019-11-26 17:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Ślepsk Suwałki L1 Janeczek Igor L2 Gajda Mateusz L3 L4
14 2019-11-26 18:00 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin I Gałaszek Krystian II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
15 2019-11-26 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II I Kondys Paulina II Józefowski Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-27 pauzuje - MUKS Sari Żory I II Sekretarz
10 2019-11-27 17:00 UKS Jedynka Rybnik - KS "Polonia" Łaziska Górne I Gajda Mateusz II Skroban Łukasz Sekretarz
N/A 2019-11-27 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-27 17:30 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Dębowianka I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz
15 2019-11-27 18:00 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Grzegórzko Michał II Strugała Tomasz Sekretarz
16 2019-11-27 16:30 MUKS Michałkowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-27 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
10 2019-11-27 17:15 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek I Sadowski Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
35 2019-11-27 19:00 KS Płomień Przystajń - MKSR Pyskowice I Michalik Michał II Boś Paulina Sekretarz Kasprzyk Wojciech
N/A 2019-11-27 pauzuje - UKS "Stars Volley" Częstochowa I II Sekretarz
15 2019-11-27 17:00 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin I Pośpiech Rafał II Rychlewski Przemysław Sekretarz
16 2019-11-27 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka II I Karnia Łukasz II Kuchna Andrzej Sekretarz
37 2019-11-27 18:00 TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała I Adamczyk Aleksy II Krupski Marek Sekretarz Targosz Witold
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie I Błachuciński Rafał II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Sadowski Jarosław
40 2019-11-27 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy I Polak Piotr II Ostrowski Bartosz Sekretarz
15 2019-11-27 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gajewski Krzysztof II Lenart Piotr Sekretarz
16 2019-11-27 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Żymła Mateusz II Kilijański Bartosz Sekretarz
N/A 2019-11-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
16 2019-11-27 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Rutkowski Mirosław II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-27 18:00 GKS GieKSa Katowice - MKS Będzin S.A. L1 Ostrowski Wojciech L2 Bułakowski Dawid L3 L4
22 2019-11-27 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Tyc Mirosław II Wygaś Andrzej Sekretarz Przebinda Weronika
23 2019-11-27 16:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Wygas Dawid II Dobrzański Marcin Sekretarz
24 2019-11-27 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - ANBUD MKS BĘDZIN I Paprzycki Piotr II Gołąbek Marcin Sekretarz
10 2019-11-27 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin I Pordzik Michał II Gałaszek Krystian Sekretarz
9 2019-11-27 18:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno I Wróbel Mateusz II Wulczyńska Monika Sekretarz
N/A 2019-11-27 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz Obłój Wojciech L1 Włodyka Włodzimierz L2 Górski Mateusz
10 2019-11-27 16:30 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice I Jędrasik Paweł II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
16 2019-11-27 18:00 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2019-11-27 KPKS Halemba - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-27 18:00 SMS PZPS Szczyrk - KSZO Ostrowiec Sekretarz Stanek Józef L1 Berger Tadeusz L2 Ściga Marek
13 2019-11-28 17:00 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice I Cichecka-Meisner Michalina II Paprzycki Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-28 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-28 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka I Bulanda Sylwia II Lenart Piotr Sekretarz
10 2019-11-28 16:30 MTS As Myszków - AZS Częstochowa I Welm Grzegorz II Michalik Michał Sekretarz
9 2019-11-28 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Karnia Łukasz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
10 2019-11-28 18:30 SV MOSiR Zabrze - MCKiS Jaworzno I Szumilas Marcin II Gajda Mateusz Sekretarz
19 2019-11-28 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Targosz Witold II Moczek-Nawój Katarzyna Sekretarz
7 2019-11-28 18:15 UKS Jedynka Jaworzno II - MKSR Pyskowice I Janek Michał II Drabik Marek Sekretarz
20 2019-11-28 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Polak Piotr II Polak Marek Sekretarz
21 2019-11-28 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
N/A 2019-11-28 18:00 pauzuje - MKSR Pyskowice I II Sekretarz
13 2019-11-29 17:15 ANBUD MKS BĘDZIN II - GKS GieKSa Katowice II I Sznicer Mateusz II Szynczewska Monika Sekretarz
14 2019-11-29 16:30 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Cwalina Jakub II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
N/A 2019-11-29 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-29 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - Developres SkyRes Rzeszów L1 Kowalski Przemysław L2 Kastelik Katarzyna L3 L4
47 2019-11-29 19:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin I Kapica Paweł II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Adamczyk Ryszard
26 2019-11-29 19:00 AZS Częstochowa - TKS Tychy I Fujarska Michalina II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Dana Tadeusz
13 2019-11-29 17:30 Talent Sferawent Cieszyn - SiKReT Gliwice I Adamczyk Aleksy II Dzikowska Magdalena Sekretarz
28 2019-11-29 18:30 UKSG Blachownia - MKS Imielin II I Welm Grzegorz II Boś Paulina Sekretarz Ozimiński Andrzej
N/A 2019-11-29 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-11-29 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kawalec Paweł II Nowicka Anna Sekretarz
20 2019-11-29 16:30 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Gajda Mateusz II Gołąbek Marcin Sekretarz
21 2019-11-29 18:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Gałaszek Krystian II Maroszek Wojciech Sekretarz
13 2019-11-29 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno II I Domagała Bogusz II Darocha Henryk Sekretarz
14 2019-11-29 17:00 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze I Budzik Marek II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Jedynka Rybnik - SPS Politechnika Częstochowska I Borda Jarosław II Szumilas Marcin Sekretarz
1 2019-11-30 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Borda Jarosław II Szumilas Marcin Sekretarz
1 2019-11-30 10:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Jedynka Rybnik I Borda Jarosław II Szumilas Marcin Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 UKS SPRINT Katowice - UKS Dębowianka I Nowiński Leszek II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2019-11-30 UKS Dębowianka - MUKS Sari Żory I Nowiński Leszek II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2019-11-30 MUKS Sari Żory - UKS SPRINT Katowice I Nowiński Leszek II Sadowski II Jarosław Sekretarz
3 2019-11-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze I Gajda Mateusz II Kondys Paulina Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy I Gajda Mateusz II Kondys Paulina Sekretarz
3 2019-11-30 MOSM Tychy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gajda Mateusz II Kondys Paulina Sekretarz
N/A 2019-11-30 17:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - SPS Chrobry Głogów Sekretarz Targosz Witold L1 Dzikowska Magdalena L2 Włodyka Włodzimierz
1 2019-11-30 10:00 KS Częstochowianka II - TKKF Szczygłowice I Kasprzyk Wojciech II Budzowski Edward Sekretarz
1 2019-11-30 TKKF Szczygłowice - MCKS Czeladź I Kasprzyk Wojciech II Budzowski Edward Sekretarz
1 2019-11-30 MCKS Czeladź - KS Częstochowianka II I Kasprzyk Wojciech II Budzowski Edward Sekretarz
44 2019-11-30 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Nowiński Leszek II Sadowski Jarosław Sekretarz Górski Mateusz
N/A 2019-11-30 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MMKS Lotnik Łęczyca Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz L1 Rychlewski Przemysław L2 Wygas Dawid
2 2019-11-30 JKS SMS Jastrzębie - Silesia Volley MSK Mysłowice I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
45 2019-11-30 16:00 pauzuje - UKS TRÓJKA Mikołów I II Sekretarz
2 2019-11-30 Silesia Volley MSK Mysłowice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
46 2019-11-30 16:30 KS VOLLEY Miasteczko Śląskie - MKSR Pyskowice I Borda Jarosław II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz Polak Piotr
2 2019-11-30 11:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz
3 2019-11-30 KS Burza MOSiR Mikołów - MOSM Tychy II I Sładczyk Dawid II Kawalec Paweł Sekretarz
3 2019-11-30 MOSM Tychy II - UKS COS Olimp Szczyrk I Sładczyk Dawid II Kawalec Paweł Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 UKS COS Olimp Szczyrk - KS Burza MOSiR Mikołów I Sładczyk Dawid II Kawalec Paweł Sekretarz
44 2019-11-30 18:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała I Kastelik Katarzyna II Ściga Marek Sekretarz Kowalski Przemysław
45 2019-11-30 17:00 MKS Imielin - JKS SMS Jastrzębie I Janeczek Igor II Król Piotr Sekretarz Jastrzębowska Marta
46 2019-11-30 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Ostrowski Wojciech II Lagierski Marek Sekretarz Machura Damian
47 2019-11-30 18:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz Obłój Wojciech
48 2019-11-30 18:00 KS "Polonia" Łaziska Górne - KS Burza MOSiR Mikołów I Weiner Marcin II Wajant Anna Sekretarz Kondys Paulina
N/A 2019-11-30 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno Sekretarz Ozimiński Andrzej L1 Rybak Sławomir L2 Dobrzański Marcin
1 2019-11-30 10:00 LKPS Borowno - MTS As Myszków I Jędrys-Szynkiel Urszula II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 MTS As Myszków - UKSG Blachownia I Jędrys-Szynkiel Urszula II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 UKSG Blachownia - LKPS Borowno I Jędrys-Szynkiel Urszula II Zyskowska Agnieszka Sekretarz
N/A 2019-11-30 12:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Bednik Ryszard L1 Gałaszek Krystian L2 Jaroszek Konrad
N/A 2019-11-30 17:00 TS Volley Rybnik - TKS Tychy Sekretarz Jędraś Wojciech L1 Pordzik Michał L2 Skroban Łukasz
N/A 2019-11-30 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. II - MKS Andrychów Sekretarz Szpara Otton L1 Tyc Mirosław L2 Berger Grzegorz
1 2019-11-30 10:00 UKS Metalik Radziechowy - MUKS Sari Żory II I Kalfas Grzegorz II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2019-11-30 MUKS Sari Żory II - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kalfas Grzegorz II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2019-11-30 VC Victoria MOSiR Cieszyn - UKS Metalik Radziechowy I Kalfas Grzegorz II Adamczyk Adriana Sekretarz
N/A 2019-11-30 17:30 SMS PZPS Szczyrk II - Energa MKS Kalisz Sekretarz Stanek Józef L1 Kawalec Paweł L2 Adamczyk Aleksy
N/A 2019-11-30 18:00 UKS Jedynka Siewierz - MKS Sokół Radzionków Sekretarz nieobsadzony L1 Krakowczyk Dominika L2 Błachuciński Rafał
1 2019-11-30 UKS Sokół '43 Katowice - SiKReT Gliwice I Molencki Jakub II Machura Damian Sekretarz
1 2019-11-30 10:00 UKS Spartakus Zabrze - UKS Sokół '43 Katowice I Molencki Jakub II Machura Damian Sekretarz
1 2019-11-30 SiKReT Gliwice - UKS Spartakus Zabrze I Molencki Jakub II Machura Damian Sekretarz
114 2019-11-30 14:00 KS AZS Rafako Racibórz - KS Płomień Przystajń I Grzegórzko Michał II Neyman Jacek Sekretarz Mazur Tomasz
3 2019-11-30 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Sadowski Jarosław II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-11-30 17:00 KPKS Halemba - CKiS Maraton Krzeszowice Sekretarz Dziopak Tadeusz L1 Religa Maja L2 Podoba Piotr
3 2019-11-30 MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza II I Sadowski Jarosław II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-11-30 17:00 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Sekretarz Ostrowski Jacek L1 Rudecka Dagmara L2 Żymła Mateusz
3 2019-11-30 MKS Dąbrowa Górnicza II - Lechia Volleyball Mysłowice I Sadowski Jarosław II Ryczko Maciej Sekretarz
1 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Weiner Marcin II Górski Mateusz Sekretarz
1 2019-11-30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Weiner Marcin II Górski Mateusz Sekretarz
1 2019-11-30 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Weiner Marcin II Górski Mateusz Sekretarz
2 2019-11-30 ANBUD MKS BĘDZIN - MOSM Tychy I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
2 2019-11-30 MOSM Tychy - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
3 2019-11-30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
3 2019-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN II I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-11-30 14:45 Jastrzębski Węgiel S.A. - PGE Skra Bełchatów L1 Gołąbek Marcin L2 Pieczka Paweł L3 L4
1 2019-11-30 12:00 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2019-11-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
2 2019-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - GKS GieKSa Katowice I Witkowski Łukasz II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 GKS GieKSa Katowice - TS Volley Rybnik I Witkowski Łukasz II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2019-11-30 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa I Witkowski Łukasz II Jastrzębowska Marta Sekretarz
N/A 2019-11-30 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-11-30 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
3 2019-11-30 9:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
3 2019-11-30 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
29 2019-11-30 17:00 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - UKS Spartakus Zabrze I Wróbel Mateusz II Jaroszek Konrad Sekretarz Budzik Marek
30 2019-11-30 18:30 JKS SMS Jastrzębie II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pawłowski Szymon II Gałaszek Krystian Sekretarz Rakoczy Szymon
N/A 2019-11-30 15:00 SMS PZPS Szczyrk - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz Sikora Bogumił L1 Sładczyk Dawid L2 Kalfas Grzegorz
1 2019-11-30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
1 2019-11-30 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
1 2019-11-30 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 MUKS Pasek Będzin - BKS STAL Bielsko-Biała I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2019-11-30 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Częstochowianka I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2019-11-30 KS Częstochowianka - MUKS Pasek Będzin I Sznicer Mateusz II Wróbel Mateusz Sekretarz
1 2019-11-30 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II I Wajant Anna II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice I Wajant Anna II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wajant Anna II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Dąbrowiak - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Janeczek Igor II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-11-30 9:30 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Janeczek Igor II Bratek Monika Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - UKS Dąbrowiak I Janeczek Igor II Bratek Monika Sekretarz
3 2019-11-30 KPKS Halemba - MKS Czechowice-Dziedzice I Obłój Wojciech II Dzikowska Magdalena Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 MKS Czechowice-Dziedzice - GS UKS Krzanowice I Obłój Wojciech II Dzikowska Magdalena Sekretarz
3 2019-11-30 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Obłój Wojciech II Dzikowska Magdalena Sekretarz
43 2019-12-01 11:00 LKS Olimpia Włodowice - KS Rudziniec I Kuchna Andrzej II Darocha Henryk Sekretarz Błachuciński Rafał
N/A 2019-12-01 14:45 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Cerrad Czarni Radom L1 Witkowski Łukasz L2 Kapa Piotr L3 L4
3 2019-12-01 10:00 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz
3 2019-12-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dwójka Zawiercie II I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz
3 2019-12-01 MKS Dwójka Zawiercie II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Tadeusz II Broniszewski Michał Sekretarz
2 2019-12-01 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II - UKS MOSM Bytom I Dusza Krzysztof II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
2 2019-12-01 10:00 UKS MOSM Bytom - UKS Tytan Ostrowy I Dusza Krzysztof II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
2 2019-12-01 UKS Tytan Ostrowy - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II I Dusza Krzysztof II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
41 2019-12-02 17:00 MOSM Tychy - TJ Ostrava I Drabik Marek II Krakowczyk Dominika Sekretarz
43 2019-12-02 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek I Jędrasik Paweł II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
44 2019-12-02 18:30 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała I Wygas Dawid II Kapica Paweł Sekretarz
47 2019-12-02 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek I Mierzwa Karol II Lagierski Marek Sekretarz
N/A 2019-12-02 20:30 MKS Będzin S.A. - Trefl Gdańsk L1 Malara Szymon L2 Obłój Wojciech L3 L4
17 2019-12-03 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka II I Stępniak Adam II Budzowski Edward Sekretarz
42 2019-12-03 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Radomski Michał II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
N/A 2019-12-04 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-12-04 17:00 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie I Tyc Mirosław II Dzikowska Magdalena Sekretarz
N/A 2019-12-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice I Pawłowski Szymon II Dusza Krzysztof Sekretarz
18 2019-12-04 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice I Szumilas Marcin II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-12-04 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-12-04 17:00 CFiK Klima Będzin - pauzuje I II Sekretarz
18 2019-12-04 17:00 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN I Wolszczyniak Ireneusz II Szopa Małgorzata Sekretarz
46 2019-12-04 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Berger Tadeusz II Kawalec Paweł Sekretarz
48 2019-12-04 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy I Nagler-Skroban Klaudia II Gałaszek Krystian Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Witkowski Łukasz II Słaby Leszek Sekretarz
18 2019-12-04 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Sokół '43 Katowice I Zębalski Marcin II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-12-04 MCKiS Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II I Moczek Jakub II Wygaś Andrzej Sekretarz
18 2019-12-04 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała I Stadnicka Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz
N/A 2019-12-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-12-04 18:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk L1 Wulczyńska Monika L2 Ostrowski Wojciech L3 L4
25 2019-12-04 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Pordzik Michał II Konsek Michalina Sekretarz
26 2019-12-04 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Jędrasik Paweł II Sadowski Jarosław Sekretarz
27 2019-12-04 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Fortuna Bartłomiej II Kucharski Artur Sekretarz
11 2019-12-04 16:30 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz I Paprzycki Piotr II Maroszek Wojciech Sekretarz
12 2019-12-04 18:00 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Budzik Marek II Kuśmierski Janusz Sekretarz
11 2019-12-04 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - SV MOSiR Zabrze I Błachuciński Rafał II Darocha Henryk Sekretarz
12 2019-12-04 17:00 GKS GieKSa Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Polak Piotr II Kuchna Andrzej Sekretarz
17 2019-12-04 17:30 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Grzegorz II Karnia Łukasz Sekretarz
18 2019-12-04 17:00 KPKS Halemba - UKS TRÓJKA Mikołów I Janeczek Igor II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
N/A 2019-12-04 MOSM Tychy III - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-12-05 16:00 JKS SMS Jastrzębie - UKS Dębowianka I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
16 2019-12-05 17:30 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała I Gołąbek Marcin II Skroban Łukasz Sekretarz
N/A 2019-12-05 T R-S "SIŁA" USTROŃ - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-12-05 17:00 KS Częstochowianka - MTS As Myszków I Kucharski Artur II Boś Paulina Sekretarz
12 2019-12-05 19:00 AZS Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Dobrzański Marcin II Wygas Dawid Sekretarz
11 2019-12-05 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SV MOSiR Zabrze I Furmaniuk Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
22 2019-12-05 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - KPKS Halemba I Kisiel jr Marek II Darocha Henryk Sekretarz
23 2019-12-05 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Wróbel Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz
24 2019-12-05 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała I Targosz Wojciech II Kowalski Przemysław Sekretarz
15 2019-12-06 17:15 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Waloszczyk Łukasz II Lenart Piotr Sekretarz
16 2019-12-06 17:00 GKS GieKSa Katowice II - UKS Jedynka Jaworzno I Rudecka Dagmara II Maroszek Wojciech Sekretarz
N/A 2019-12-06 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje I II Sekretarz
49 2019-12-06 19:30 KS Rudziniec - KS Płomień Przystajń I Paprzycki Piotr II Budzik Marek Sekretarz Pordzik Michał
51 2019-12-06 19:00 GS UKS Krzanowice - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Jaroszek Konrad II Kisiel jr Marek Sekretarz Jędraś Wojciech
54 2019-12-06 15:00 BKS STAL Bielsko-Biała - SMS PZPS Szczyrk III I Darocha Henryk II Dzikowska Magdalena Sekretarz Szpara Otton
15 2019-12-06 17:00 SK Górnik Radlin - Talent Sferawent Cieszyn I Jaszczak Jan II Gajda Mateusz Sekretarz
16 2019-12-06 17:00 SiKReT Gliwice - UKS TRÓJKA Mikołów I Mierzwa Karol II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2019-12-06 KS AZS Rafako Racibórz - pauzuje I II Sekretarz
32 2019-12-06 18:00 UKS Spartakus Zabrze - UKSG Blachownia I Pawłowski Szymon II Bratek Monika Sekretarz Jastrzębowska Marta
33 2019-12-06 20:00 MKS Imielin II - MUKS Sari Żory I Chojnacki Karol II Fiutek Mariusz Sekretarz Komenda Jakub
22 2019-12-06 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Radomski Michał II Hawryło Katarzyna Sekretarz
23 2019-12-06 16:30 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Cichecka-Meisner Michalina II Kuśmierski Janusz Sekretarz
24 2019-12-06 18:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Jędrys-Szynkiel Urszula II Kucharski Artur Sekretarz
N/A 2019-12-06 17:00 GKS GieKSa Katowice - pauzuje I II Sekretarz
16 2019-12-06 17:30 MKSR Pyskowice - ANBUD MKS BĘDZIN I Szumilas Marcin II Bulanda Sylwia Sekretarz
4 2019-12-07 9:30 UKS Dąbrowiak - MKS Czechowice-Dziedzice I Bułakowski Dawid II Wróbel Mateusz Sekretarz
2 2019-12-07 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Kalfas Grzegorz II Broniszewski Michał Sekretarz
5 2019-12-07 UKS MOSM Bytom - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Obłój Wojciech II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2019-12-07 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory I Kalfas Grzegorz II Broniszewski Michał Sekretarz
5 2019-12-07 UKS ŹRÓDEŁKO Kat