Lista meczów - Mirosław Rutkowski

2019-10-02 17:30
MKS Czechowice-Dziedzice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
kadetki
S1: Przemysław Kowalski
odległość 21 km

2019-10-05 19:00
PLKS Pszczyna
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
obsada pomocnicza
odległość 30 km

2019-10-06 10:00
BKS STAL Bielsko-Biała
BKS STAL Bielsko-Biała II
młodziczki
S2: Dawid Sładczyk
odległość

2019-10-06
BKS STAL Bielsko-Biała II
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
młodziczki
S2: Dawid Sładczyk
odległość

2019-10-06
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S2: Dawid Sładczyk
odległość

2019-10-09 17:30
T R-S "SIŁA" USTROŃ
GS UKS Krzanowice
juniorki
S2: Robert Nowicki
odległość 39 km

2019-10-12
TKKF Szczygłowice
UKS Dąbrowiak
młodziczki
S1: Tadeusz Berger
odległość 21 km

2019-10-12
UKS Dąbrowiak
MKS Czechowice-Dziedzice
młodziczki
S1: Tadeusz Berger
odległość

2019-10-12 10:00
MKS Czechowice-Dziedzice
TKKF Szczygłowice
młodziczki
S1: Tadeusz Berger
odległość

2019-11-16 10:00
MKS Czechowice-Dziedzice
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-11-16
KSS "GUMISIE" Pyskowice
UKS Dębowianka
młodziczki
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-11-16
UKS Dębowianka
MKS Czechowice-Dziedzice
młodziczki
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-11-27 19:00
VC Victoria MOSiR Cieszyn
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
kadetki
S2: Justyna Pędrys
odległość 47 km

2020-01-02 19:00
UKS Jedynka Jaworzno
UKS TRÓJKA Mikołów
I liga Śląska mężczyzn
S1: Katarzyna Moczek-Nawój
odległość 73 km

2020-01-11 10:00
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Aluron Virtu CMC Zawiercie
młodzicy
S1: Marek Krupski
odległość 6 km

2020-01-11
Aluron Virtu CMC Zawiercie
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
młodzicy
S1: Marek Krupski
odległość

2020-01-11
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
S1: Marek Krupski
odległość

2020-01-25 18:00
VC Victoria MOSiR Cieszyn
KS "Polonia" Łaziska Górne
I liga Śląska kobiet
S1: Grzegorz Kalfas
odległość 49 km

2020-02-01 17:00
PLKS Pszczyna
KPKS Halemba
obsada pomocnicza
odległość 30 km

2020-02-01
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S1: Janusz Cyran
odległość

2020-02-01 10:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
młodziczki
S1: Janusz Cyran
odległość

2020-02-01
MUKS Pasek Będzin
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
młodziczki
S1: Janusz Cyran
odległość

2020-02-08 19:00
UKS TRÓJKA Mikołów
KS Płomień Przystajń
I liga Śląska mężczyzn
S2: Jakub Moczek
odległość 53 km

2020-02-13
KŚ AZS Politechniki Śląskiej
juniorki
S2: Marek Ściga
odległość 39 km

2020-02-15 17:00
BBTS Bielsko Biała S.A.
KPS Siedlce
obsada pomocnicza
odległość 4 km

2020-02-21 18:30
TSK Zagroda Buczkowice
FORMA AZS Częstochowa
seniorzy
odległość 8 km

2020-02-27
UKS Dębowianka
SV MOSiR Zabrze
juniorki
S2: Justyna Pędrys
odległość 40 km

2020-02-28 18:00
VC Victoria MOSiR Cieszyn
SMS PZPS Szczyrk III
I liga Śląska kobiet
S1: Michał Broniszewski
odległość 49 km

2020-03-14 17:00
GLKS Wilkowice
KS Częstochowianka
seniorki
odległość 7 km

2020-03-21 10:00
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S2: Grzegorz Berger
odległość

2020-03-21
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
MUKS Sari Żory
młodzicy
S2: Grzegorz Berger
odległość

2020-03-21
MUKS Sari Żory
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
młodzicy
S2: Grzegorz Berger
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Mirosław Rutkowski

2020-02-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec

Lista turniejów siatkówki plażowej- Mirosław Rutkowski