Lista meczów - Marek Polak

2019-10-12 10:00
UKS Jedynka Rybnik
MUKS Sari Żory
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość 20 km

2019-10-12
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2019-10-12
MUKS Sari Żory
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2019-11-03 14:45
Jastrzębski Węgiel S.A.
ZAKSA Kędzierzyn Koźle
obsada pomocnicza
odległość 46 km

2019-11-12 17:30
Jastrzębski Węgiel S.A.
Indykpol AZS Olsztyn
obsada pomocnicza
odległość 35 km

2019-11-28 16:00
UKS Sokół '43 Katowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
juniorki
S1: Piotr Polak
odległość 24 km

2019-12-19 18:00
Jastrzębski Węgiel S.A.
Greenyard Maaseik
obsada pomocnicza
odległość 35 km

2020-01-15 17:30
Jastrzębski Węgiel S.A.
Trefl Gdańsk
obsada pomocnicza
odległość 35 km

2020-02-01 10:00
SiKReT Gliwice
KS AZS Rafako Racibórz
młodzicy
S2: Marta Jastrzębowska
odległość 27 km

2020-02-01
KS AZS Rafako Racibórz
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
młodzicy
S2: Marta Jastrzębowska
odległość

2020-02-01
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
SiKReT Gliwice
młodzicy
S2: Marta Jastrzębowska
odległość

2020-02-01 18:00
MKS Imielin II
UKS Spartakus Zabrze
II liga Śląska kobiet
S1: Dawid Bułakowski
odległość 31 km

2020-02-05 20:30
MKS Będzin S.A.
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Warszawa
obsada pomocnicza
odległość 29 km

2020-02-08 17:00
SK Górnik Radlin
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S2: Monika Szynczewska
odległość 37 km

2020-02-12 18:00
Jastrzębski Węgiel S.A.
Zenit Kazań
obsada pomocnicza
odległość 35 km

2020-02-22 16:00
UKS Jedynka Jaworzno
LKS Olimpia Włodowice
I liga Śląska mężczyzn
S1: Marek Drabik
odległość 37 km

2020-02-26 17:30
KS "Polonia" Łaziska Górne
VC Victoria MOSiR Cieszyn
kadetki
S1: Piotr Kowalski
odległość 3 km

2020-02-29 19:00
KS "Polonia" Łaziska Górne
GS UKS Krzanowice
I liga Śląska kobiet
S1: Michał Broniszewski
odległość 2 km

2020-03-01 14:45
Aluron Virtu CMC Zawiercie
PGE Skra Bełchatów
obsada pomocnicza
odległość 66 km

2020-03-08 10:00
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
odległość 28 km

2020-03-08 11:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
ANBUD MKS BĘDZIN
młodzicy
odległość

2020-03-14 10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2020-03-14
GKS GieKSa Katowice
ANBUD MKS BĘDZIN II
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2020-03-14
ANBUD MKS BĘDZIN II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2020-03-15 12:00
MKSR Pyskowice
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S1: Benedykt Cieślik
odległość 39 km

Lista turniejów minisiatkówki - Marek Polak

2019-12-01
MOSM Tychy III

Lista turniejów siatkówki plażowej- Marek Polak