Lista meczów - Marek Budzik
2023-09-28
18:00
SK Górnik Radlin
TS Volley Rybnik
juniorzy młodsi
S1: Dawid Kozak
odległość
15 km
2023-09-29
18:30
SK Górnik Radlin
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
I liga Śląska mężczyzn
S2: Katarzyna Hawryło
odległość
15 km
2023-10-03
16:30
UKS Jedynka Rybnik
SiKReT Gliwice
juniorki młodsze
S1: Dawid Kozak
odległość
14 km
2023-10-04
16:30
Jastrzębski Węgiel S.A.
Exact Systems Norwid Częstochowa
seniorzy
odległość
21 km
2023-10-07
MKS Czechowice-Dziedzice
Lechia Volleyball Mysłowice
młodzicy
S2: Dawid Kozak
odległość
2023-10-10
18:00
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy
S1: Michalina Konsek
odległość
15 km
2023-10-12
16:30
Klub Siatkarski Racibórz
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy młodsi
S2: Dawid Kozak
odległość
35 km
2023-10-13
18:30
SK Górnik Radlin
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S1: Marcin Gołąbek
odległość
15 km
2023-10-14
10:00
GS UKS Krzanowice
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Dorota Prudel
odległość
2023-10-17
16:30
UKS Jedynka Rybnik
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
juniorki młodsze
S1: Michalina Konsek
odległość
14 km
2023-10-21
9:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Lechia Volleyball Mysłowice
młodzicy
S2: Michał Gąsiorek
odległość
18 km
2023-10-21
Lechia Volleyball Mysłowice
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
S2: Michał Gąsiorek
odległość
2023-10-21
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Michał Gąsiorek
odległość
2023-10-26
18:00
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
juniorzy młodsi
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość
15 km
2023-10-29
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Silesia Volley Mysłowice
młodziczki
S2: Szymon Rakoczy
odległość
2023-10-29
MKS Silesia Volley Mysłowice
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S2: Szymon Rakoczy
odległość
2023-11-04
17:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
I liga Śląska kobiet
S1: Kamil Łyczko
odległość
33 km
2023-11-07
17:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
GS UKS Krzanowice
juniorki młodsze
S2: Klaudia Nagler-Skroban
odległość
18 km
2023-11-10
19:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S2: Marcin Gołąbek
odległość
12 km
2023-11-14
18:00
JKS SMS Jastrzębie
KS Częstochowianka
juniorki młodsze
S1: Michalina Konsek
odległość
15 km
2023-11-16
16:30
TS Volley Rybnik
Klub Siatkarski Racibórz
juniorzy młodsi
S1: Jacek Neyman
odległość
12 km
2023-11-21
16:30
UKS Jedynka Rybnik
KSS "GUMISIE" Pyskowice
juniorki młodsze
S1: Dawid Kozak
odległość
15 km
2023-11-23
16:30
TS Volley Rybnik
SK Górnik Radlin
juniorzy młodsi
S2: Michalina Konsek
odległość
12 km
2023-11-25
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Joanna Kawecka
odległość
18 km
2023-11-25
9:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Volley Concept Katowice
młodzicy
S2: Joanna Kawecka
odległość
2023-11-28
18:00
JKS SMS Jastrzębie II
BKS STAL Bielsko-Biała II
juniorki młodsze
S1: Jacek Neyman
odległość
15 km
2023-11-30
19:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy młodsi
S2: Marcin Gołąbek
odległość
18 km
2023-12-05
17:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie II
juniorki młodsze
S1: Dawid Kozak
odległość
18 km
2023-12-07
19:00
JKS SMS Jastrzębie
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
juniorki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość
15 km
2023-12-12
18:00
JKS SMS Jastrzębie II
GS UKS Krzanowice
juniorki młodsze
S2: Dawid Kozak
odległość
15 km
2023-12-14
17:00
JKS SMS Jastrzębie
BKS STAL Bielsko-Biała
juniorki
S1: Marcin Gołąbek
odległość
15 km
2023-12-16
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
TS Volley Rybnik
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość
12 km
2023-12-16
10:00
TS Volley Rybnik
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość
2023-12-16
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
S2: Marek Polak
odległość
2023-12-16
18:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MUKS Michałkowice
I liga Śląska kobiet
S1: Michał Pordzik
odległość
33 km
2023-12-19
18:00
GS UKS Krzanowice
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
juniorki młodsze
S1: Michał Pordzik
odległość
55 km
2024-01-04
18:00
SK Górnik Radlin
Klub Siatkarski Racibórz
juniorzy młodsi
S1: Kamil Łyczko
odległość
15 km
2024-01-06
17:00
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
I liga Śląska mężczyzn
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość
15 km
2024-01-07
11:00
MKS Dąbrowa Górnicza II
KS Częstochowianka
juniorki
S2: Szymon Rakoczy
odległość
15 km
2024-01-13
9:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
UKS Jedynka Jaworzno
młodzicy
S2: Dorota Prudel
odległość
17 km
2024-01-13
UKS Jedynka Jaworzno
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
młodzicy
S2: Dorota Prudel
odległość
2024-01-13
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Dorota Prudel
odległość
2024-01-14
12:00
Volley Concept Katowice
SK Górnik Radlin
juniorzy
S1: Krzysztof Dusza
odległość
17 km
2024-01-14
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Tauron Norwid Częstochowa
juniorzy
S2: Krzysztof Dusza
odległość
17 km
2024-01-15
16:30
MTS As Myszków
MKS Silesia Volley Mysłowice
juniorki młodsze
S2: Jacek Neyman
odległość
15 km
2024-01-15
JKS SMS Jastrzębie
JKS SMS Jastrzębie II
juniorki młodsze
S1: Jacek Neyman
odległość
15 km
2024-01-19
19:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MKS Dąbrowa Górnicza
I liga Śląska kobiet
S2: Mirosław Rutkowski
odległość
28 km
2024-01-20
17:00
Klub Siatkarski Racibórz
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S1: Jacek Neyman
odległość
35 km
2024-01-21
10:00
MOSM Tychy
Volley Concept Katowice
juniorzy młodsi
S1: Paweł Kawalec
odległość
17 km
2024-01-21
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy młodsi
S2: Paweł Kawalec
odległość
17 km
2024-01-27
10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy
S1: Piotr Paprzycki
odległość
17 km
2024-01-27
12:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Tauron Norwid Częstochowa
juniorzy
S2: Piotr Paprzycki
odległość
17 km
2024-02-11
10:00
UMKS MOS Wola Warszawa
SUKSS Suwałki
juniorzy
S1: Rafał Błachuciński
odległość
17 km
2024-02-11
12:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
KPS Chełmiec Wałbrzych
juniorzy
S2: Rafał Błachuciński
odległość
17 km
2024-02-16
16:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy młodsi
S1: Katarzyna Hawryło
odległość
17 km
2024-02-16
Tauron Norwid Częstochowa
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy młodsi
S2: Katarzyna Hawryło
odległość
17 km
2024-02-17
10:00
JKS SMS Jastrzębie
MUKS Sari Żory
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość
15 km
2024-02-17
MKS Silesia Volley Mysłowice
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość
2024-02-17
MUKS Sari Żory
MKS Silesia Volley Mysłowice
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość
2024-02-19
JKS SMS Jastrzębie
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
młodziczki
S2: Marcin Gołąbek
odległość
2024-02-23
18:00
SK Górnik Radlin
Klub Siatkarski Racibórz
I liga Śląska mężczyzn
S2: Marcin Gołąbek
odległość
15 km
2024-03-02
16:00
UKS Volley 34 Łódź
UKS Gminy Miękinia
juniorki młodsze
S1: Janusz Cyran
odległość
55 km
2024-03-02
BKS STAL Bielsko-Biała
UKS Jedynka Kluczbork
juniorki młodsze
S2: Janusz Cyran
odległość
55 km
2024-03-10
10:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
Tauron Norwid Częstochowa
młodzicy
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość
70 km
2024-03-10
12:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
młodzicy
S2: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość
2024-03-12
17:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
SV MOSiR Zabrze
juniorki młodsze
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość
18 km
2024-03-15
19:00
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
I liga Śląska mężczyzn
S2: Rafał Błachuciński
odległość
15 km
2024-03-23
15:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka
młodzicy
S1: Piotr Paprzycki
odległość
17 km
2024-03-23
17:00
AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle
IM Rekord Volley Jelcz Laskowice
młodzicy
S2: Piotr Paprzycki
odległość
2024-03-25
16:30
TS Volley Rybnik
Tauron Norwid Częstochowa II
juniorzy młodsi
S2: Marcin Gołąbek
odległość
12 km