Lista meczów - Wojciech Maroszek

2019-10-18 20:00
MUKS Sari Żory
UKSG Blachownia
II liga Śląska kobiet
odległość

2019-10-19 10:00
SK Górnik Radlin
MOSM Tychy
młodzicy
S2: Mateusz Gajda
odległość

2019-10-19
Hemarpol Norwid Częstochowa
SK Górnik Radlin
młodzicy
S2: Mateusz Gajda
odległość

2019-10-19
MOSM Tychy
Hemarpol Norwid Częstochowa
młodzicy
S2: Mateusz Gajda
odległość

2019-11-15 19:00
GS UKS Krzanowice
KS Burza MOSiR Mikołów
I liga Śląska kobiet
S2: Klaudia Nagler-Skroban
odległość

2019-11-16 10:00
MUKS Sari Żory
TS Volley Rybnik
młodzicy
S2: Łukasz Skroban
odległość

2019-11-16
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
MUKS Sari Żory
młodzicy
S2: Łukasz Skroban
odległość

2019-11-16
TS Volley Rybnik
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
młodzicy
S2: Łukasz Skroban
odległość

2019-11-29 18:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Hemarpol Norwid Częstochowa
kadeci
S1: Krystian Gałaszek
odległość

2019-12-04 16:30
TS Volley Rybnik
KS AZS Rafako Racibórz
juniorzy
S1: Piotr Paprzycki
odległość

2019-12-06 17:00
GKS GieKSa Katowice II
UKS Jedynka Jaworzno
kadeci
S1: Dagmara Rudecka
odległość

2019-12-13 18:00
SMS PZPS Szczyrk III
JKS SMS Jastrzębie
I liga Śląska kobiet
S1: Henryk Darocha
odległość

2020-02-11 16:00
Hemarpol Norwid Częstochowa
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy
S1: Marek Budzik
odległość

2020-02-11
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
juniorzy
S2: Marek Budzik
odległość

2020-02-12 17:00
UKS Jedynka Rybnik
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
kadetki
S1: Marcin Szumilas
odległość

2020-02-21 15:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość

2020-02-21 17:30
BKS Chemik Bydgoszcz
UKS MKS MDK Warszawa
juniorzy
S2: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość

2020-02-22 9:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
ANBUD MKS BĘDZIN
młodzicy
S2: Piotr Paprzycki
odległość

2020-02-22
ANBUD MKS BĘDZIN
Aluron Virtu CMC Zawiercie
młodzicy
S2: Piotr Paprzycki
odległość

2020-02-22
Aluron Virtu CMC Zawiercie
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Piotr Paprzycki
odległość

2020-02-28 10:00
UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
UKS Szamotulanin Szamotuły
kadetki
S1: Grzegorz Skowroński
odległość

2020-02-28 12:00
SMS Sparta UJ Kraków
UKS Volley 34 Łódź
kadetki
S2: Grzegorz Skowroński
odległość

2020-02-29 16:00
UKS TRÓJKA Mikołów
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S1: Bartosz Ostrowski
odległość

2020-03-10 19:30
MUKS Sari Żory
MKS Imielin II
II liga Śląska kobiet
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Wojciech Maroszek

2020-02-02
MOSM Tychy II

2020-03-08
MOSM Tychy II

Lista turniejów siatkówki plażowej- Wojciech Maroszek