Lista meczów - Bogusław Bober

2019-09-06 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
seniorki
odległość 23 km

2019-09-07 10:00
BBTS Bielsko Biała S.A.
seniorzy
odległość 85 km

2019-09-15 11:00
KŚ AZS Politechniki Śląskiej
seniorki
odległość 11 km

2019-10-06
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S2: Wojciech Furmaniuk
odległość

2019-10-06 10:00
KSS "GUMISIE" Pyskowice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Wojciech Furmaniuk
odległość

2019-10-06
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S2: Wojciech Furmaniuk
odległość

2019-10-12 16:00
UKS Jedynka Jaworzno
Hemarpol Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S1: Mateusz Sznicer
odległość 41 km

2019-10-19 17:00
KŚ AZS Politechniki Śląskiej
Stal Mielec
obsada pomocnicza
odległość 11 km

2019-10-23 18:00
SiKReT Gliwice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
kadetki
S1: Michał Pordzik
odległość 13 km

2019-10-25 17:30
UKS Spartakus Zabrze
MKS Imielin II
II liga Śląska kobiet
odległość 5 km

2019-11-13 17:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
KSS "GUMISIE" Pyskowice
kadetki
S1: Tomasz Strugała
odległość 32 km

2019-11-15 17:00
GKS GieKSa Katowice II
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
kadeci
S2: Marcin Szumilas
odległość 27 km

2019-11-17 18:00
KS AZS Rafako Racibórz
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Krzysztof Dusza
odległość 62 km

2019-11-20 19:30
KS "Polonia" Łaziska Górne
MKS Imielin
I liga Śląska kobiet
S2: Piotr Lenart
odległość 20 km

2019-11-22 17:30
MKSR Pyskowice
SV MOSiR Zabrze
kadeci
S2: Tomasz Strugała
odległość 23 km

2019-11-23 18:00
JKS SMS Jastrzębie
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
I liga Śląska kobiet
odległość 52 km

2019-12-04 17:30
KSS "GUMISIE" Pyskowice
MUKS Michałkowice
kadetki
S1: Marcin Szumilas
odległość 23 km

2019-12-11 18:00
Jastrzębski Węgiel S.A.
Halkbank Ankara
obsada pomocnicza
odległość 53 km

2020-01-10 17:00
SK Górnik Radlin
SiKReT Gliwice
kadeci
S1: Sylwia Bulanda
odległość 51 km

2020-01-11 17:00
Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Pogoń Proszowice
obsada pomocnicza
odległość 29 km

2020-01-13 15:30
KPKS Halemba
MCKiS Jaworzno
juniorki
S1: Mateusz Płowiec
odległość 8 km

2020-01-13
AZS Częstochowa
JKS SMS Jastrzębie
juniorki
S2: Mateusz Płowiec
odległość 8 km

2020-02-08 18:00
MUKS Michałkowice II
SV MOSiR Zabrze
seniorki
odległość 23 km

2020-02-08 10:00
SiKReT Gliwice
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S2: Piotr Kowalski
odległość 13 km

2020-02-08
Silesia Volley MSK Mysłowice
Lechia Volleyball Mysłowice II
młodziczki
S2: Piotr Kowalski
odległość

2020-02-08
Lechia Volleyball Mysłowice II
SiKReT Gliwice
młodziczki
S2: Piotr Kowalski
odległość

2020-02-10
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
Hemarpol Norwid Częstochowa
juniorzy
S2: Grzegorz Skowroński
odległość 46 km

2020-02-10
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy
S1: Grzegorz Skowroński
odległość 46 km

2020-02-15 12:00
MKS Dwójka Zawiercie
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
kadetki
S2: Leszek Nowiński
odległość 37 km

2020-02-15 14:00
BKS STAL Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza
kadetki
S1: Leszek Nowiński
odległość 37 km

2020-02-22
UKS Dąbrowiak
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Igor Janeczek
odległość

2020-02-22 10:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S2: Igor Janeczek
odległość

2020-02-22
MUKS Pasek Będzin
UKS Dąbrowiak
młodziczki
S2: Igor Janeczek
odległość

2020-03-06 18:00
SV MOSiR Zabrze
GLKS Wilkowice
seniorki
odległość 2 km

2020-03-07 17:00
MKSR Pyskowice
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S1: Michał Grzegórzko
odległość 23 km

Lista turniejów minisiatkówki - Bogusław Bober

Lista turniejów siatkówki plażowej- Bogusław Bober