Przeglądanie turniejów minisiatkówki (dla sędziów)
- Lista turniejów
- Michałkowice
- Jastrzębie-Borynia,ul.Reja 10
- Zawiercie SP 9
- Akademia Siatkarska Rudziniec
- Rybnik Gimn. Sportowe
- MKS Będzin
- Michałkowice Zespół Szkół Sportowych
- Klucze
- MKS WINNER Czechowice-Dziedzice
- BBTS Włókniarz Bielsko Biała
- Katowice Giszowiec
- Racibórz ul. Ocicka 52
- MUKS Michałkowice, Siemianowice Śląskie ZSS , ul. Mikołaja 3
- Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1)
- Mysłowice (Bończyk)
- VITA SUN MKS BĘDZIN
- Knurów - Szczygłowice
1 | 2023-12-02 | Michałkowice | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
2 | 2023-12-03 | Jastrzębie-Borynia,ul.Reja 10 | SG Wojciech Mazek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
3 | 2023-12-03 | Zawiercie SP 9 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
4 | 2023-12-03 | Zawiercie SP 9 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
5 | 2023-12-03 | Akademia Siatkarska Rudziniec | SG Bogusz Domagała | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
6 | 2023-12-03 | Rybnik Gimn. Sportowe | SG Dorota Prudel | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
7 | 2023-12-10 | MKS Będzin | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
8 | 2023-12-10 | Michałkowice | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
9 | 2023-12-10 | Jastrzębie-Borynia,ul.Reja 10 | SG Agnieszka Plewniok | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
10 | 2023-12-17 | Zawiercie SP 9 | SG Łukasz Szczepankiewicz | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
11 | 2023-12-17 | Michałkowice Zespół Szkół Sportowych | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
12 | 2023-12-17 | Jastrzębie-Borynia,ul.Reja 10 | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
13 | 2024-01-07 | Jastrzębie-Borynia,ul.Reja 10 | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
14 | 2024-01-07 | Michałkowice | SG Krzysztof Gajewski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
15 | 2024-01-07 | Zawiercie SP 9 | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
16 | 2024-01-14 | Klucze | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
17 | 2024-01-14 | Michałkowice | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
18 | 2024-01-14 | MKS WINNER Czechowice-Dziedzice | SG Przemysław Kowalski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
19 | 2024-01-21 | Zawiercie SP 9 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
20 | 2024-01-21 | Michałkowice | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
21 | 2024-01-21 | BBTS Włókniarz Bielsko Biała | SG Przemysław Kowalski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
22 | 2024-02-18 | Zawiercie SP 9 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
23 | 2024-02-18 | Katowice Giszowiec | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
24 | 2024-02-18 | Rybnik Gimn. Sportowe | SG Agnieszka Plewniok | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
25 | 2024-02-25 | Racibórz ul. Ocicka 52 | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
26 | 2024-02-25 | Michałkowice | SG Mariusz Fiutek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
27 | 2024-02-25 | Zawiercie SP 9 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
28 | 2024-03-01 | MUKS Michałkowice, Siemianowice Śląskie ZSS , ul. Mikołaja 3 | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
29 | 2024-03-03 | Zawiercie SP 9 | SG Mariusz Fiutek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
30 | 2024-03-03 | BBTS Włókniarz Bielsko Biała | SG Magdalena Dzikowska | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
31 | 2024-03-10 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Mariusz Fiutek | I Szymon Rakoczy | II Paweł Malinowski | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
32 | 2024-03-10 | Akademia Siatkarska Rudziniec | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
33 | 2024-03-10 | Rybnik Gimn. Sportowe | SG Piotr Kaleta | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
34 | 2024-03-17 | MKS Będzin | SG Mariusz Fiutek | I Dagmara Koprowska | II Paweł Malinowski | III Krzysztof Chrostek | IV Lucjan Molenda | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
35 | 2024-03-17 | Michałkowice | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
36 | 2024-03-17 | MKS WINNER Czechowice-Dziedzice | SG Tadeusz Berger | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
37 | 2024-03-23 | Jastrzębie-Borynia,ul.Reja 10 | SG Dorota Prudel | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
38 | 2024-03-24 | Mysłowice (Bończyk) | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
39 | 2024-03-24 | Zawiercie SP 9 | SG Mariusz Fiutek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
40 | 2024-04-07 | Zawiercie SP 9 | SG Mariusz Fiutek | I Krystian Gałaszek | II Benedykt Cieślik | III Krzysztof Chrostek | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
41 | 2024-04-14 | Michałkowice | SG Łukasz Szczepankiewicz | I Alicja Białek | II Dagmara Koprowska | III Paweł Malinowski | IV Monika Raj | V Jakub Ślęzak | VI Igor Jeziorski |
42 | 2024-04-21 | VITA SUN MKS BĘDZIN | SG Wiesław Cieślik | I Krzysztof Chrostek | II Benedykt Cieślik | III Dominika Szkonter | IV Lucjan Molenda | V Paweł Malinowski | VI Dariusz Chamera |
43 | 2024-04-27 | Zawiercie SP 9 | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
44 | 2024-04-28 | VITA SUN MKS BĘDZIN | SG Mariusz Fiutek | I Krzysztof Chrostek | II Magdalena Kuc | III Agnieszka Plewniok | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
45 | 2024-04-28 | VITA SUN MKS BĘDZIN | SG Zbigniew Syguła | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | III Dominika Szkonter | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
46 | 2024-05-12 | MKS Będzin | SG Mariusz Fiutek | I Krystian Gałaszek | II Leszek Słaby | III Lucjan Molenda | IV Jakub Wanat | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
47 | 2024-05-18 | Knurów - Szczygłowice | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
48 | 2024-05-18 | Zawiercie SP 9 | SG Mariusz Fiutek | I Andrzej Ozimiński | II Łukasz Szczepankiewicz | III Bartłomiej Fortuna | IV Przemysław Rychlewski | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
Copyright 2014 - 2024 - System Obsad Sędziowskich 2.0 - IT-BS Marek Polak
Konsultacje projektu - Andrzej Kuchna