Przeglądanie turniejów minisiatkówki (dla sędziów)
- Lista turniejów
- Michałkowice
- Sokół Radzionków
- Imielin
- Zawiercie
- Tychy
- Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1)
- Krzanowice
- Katowice ul. Przyjazna 7 A
- Ostrowy nad Okszą
- Jastrzębie Zdrój
- Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19
- Blachownia Hala OSiR
- Katowice ul. Mikołowska 131
- Zawiercie SP 9
- Katowice Szopienice
- Bytom, hala ”Na Skarpie” ul.Modrzewskiego 5A
- MTS AS Myszków
- Ruda Ślaska
- Knurów - Szczygłowice
- Ożarowice SP ul. Szkolna 10
- Mysłowice (Bończyk)
- Żory MOSiR
- Dąbrowa Górnicza I
1 | 2023-12-02 | Michałkowice | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
2 | 2023-12-03 | Sokół Radzionków | SG Agnieszka Plewniok | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
3 | 2023-12-03 | Imielin | SG Kamil Niezabitowski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
4 | 2023-12-03 | Zawiercie | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
5 | 2023-12-03 | Tychy | SG Szymon Rakoczy | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
6 | 2023-12-03 | Tychy | SG Katarzyna Hawryło | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
7 | 2023-12-03 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Jarosław Borda | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
8 | 2023-12-03 | Zawiercie | SG Łukasz Karnia | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
9 | 2023-12-03 | Imielin | SG Kamil Niezabitowski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
10 | 2023-12-03 | Krzanowice | SG nieobsadzony | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
11 | 2023-12-03 | Katowice ul. Przyjazna 7 A | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
12 | 2023-12-03 | Katowice ul. Przyjazna 7 A | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
13 | 2023-12-03 | Ostrowy nad Okszą | SG Bartłomiej Fortuna | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
14 | 2023-12-10 | Jastrzębie Zdrój | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
15 | 2023-12-10 | Jastrzębie Zdrój | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
16 | 2023-12-10 | Michałkowice | SG Katarzyna Hawryło | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
17 | 2023-12-10 | Ostrowy nad Okszą | SG Łukasz Szczepankiewicz | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
18 | 2023-12-10 | Michałkowice | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
19 | 2023-12-17 | Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19 | SG Przemysław Kowalski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
20 | 2023-12-17 | Tychy | SG Katarzyna Hawryło | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
21 | 2023-12-17 | Blachownia Hala OSiR | SG Sławomir Rybak | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
22 | 2023-12-17 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
23 | 2024-01-07 | Michałkowice | SG Krzysztof Gajewski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
24 | 2024-01-07 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Michał Zatoński | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
25 | 2024-01-07 | Imielin | SG Katarzyna Hawryło | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
26 | 2024-01-07 | Zawiercie SP 9 | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
27 | 2024-01-14 | Krzanowice | SG Dorota Prudel | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
28 | 2024-01-14 | Michałkowice | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
29 | 2024-01-14 | Ostrowy nad Okszą | SG Łukasz Szczepankiewicz | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
30 | 2024-01-14 | Michałkowice | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
31 | 2024-01-20 | Katowice Szopienice | SG Kamil Niezabitowski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
32 | 2024-01-20 | Katowice Szopienice | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
33 | 2024-01-21 | Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19 | SG Anna Olma | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
34 | 2024-01-21 | Tychy | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
35 | 2024-02-18 | Tychy | SG Kamil Niezabitowski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
36 | 2024-02-18 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
37 | 2024-02-18 | Zawiercie | SG Łukasz Karnia | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
38 | 2024-02-18 | Bytom, hala ”Na Skarpie” ul.Modrzewskiego 5A | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
39 | 2024-02-18 | Jastrzębie Zdrój | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
40 | 2024-02-18 | Katowice ul. Przyjazna 7 A | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
41 | 2024-02-18 | Katowice ul. Przyjazna 7 A | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
42 | 2024-02-18 | MTS AS Myszków | SG Paweł Kapica | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
43 | 2024-02-25 | Michałkowice | SG Mariusz Fiutek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
44 | 2024-02-25 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Łukasz Karnia | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
45 | 2024-02-25 | Imielin | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
46 | 2024-02-25 | Zawiercie SP 9 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
47 | 2024-03-03 | Jastrzębie Zdrój | SG Dorota Prudel | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
48 | 2024-03-03 | Tychy | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
49 | 2024-03-03 | Zawiercie SP 9 | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
50 | 2024-03-03 | Michałkowice | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
51 | 2024-03-10 | Tychy | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
52 | 2024-03-10 | Bytom, hala ”Na Skarpie” ul.Modrzewskiego 5A | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
53 | 2024-03-10 | Bytom, hala ”Na Skarpie” ul.Modrzewskiego 5A | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
54 | 2024-03-10 | Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19 | SG Przemysław Kowalski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
55 | 2024-03-10 | Michałkowice | SG Krystian Gałaszek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
56 | 2024-03-10 | Ruda Ślaska | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
57 | 2024-03-10 | Knurów - Szczygłowice | SG Agnieszka Plewniok | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
58 | 2024-03-10 | Ożarowice SP ul. Szkolna 10 | SG Łukasz Karnia | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
59 | 2024-03-10 | MTS AS Myszków | SG Bartłomiej Fortuna | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
60 | 2024-03-17 | Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19 | SG Przemysław Kowalski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
61 | 2024-03-17 | Mysłowice (Bończyk) | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
62 | 2024-03-17 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Łukasz Szczepankiewicz | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
63 | 2024-03-17 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Łukasz Szczepankiewicz | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
64 | 2024-03-24 | Mysłowice (Bończyk) | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
65 | 2024-03-24 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
66 | 2024-03-24 | Katowice ul. Mikołowska 131 | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
67 | 2024-03-24 | Zawiercie SP 9 | SG Mariusz Fiutek | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
68 | 2024-04-06 | Żory MOSiR | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
69 | 2024-04-06 | Katowice Szopienice | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
70 | 2024-04-06 | Katowice Szopienice | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
71 | 2024-04-13 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
72 | 2024-04-13 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Zbigniew Syguła | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
73 | 2024-04-13 | Dąbrowa Górnicza I | SG Wiesław Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
74 | 2024-04-14 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Jacek Ostrowski | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
75 | 2024-04-14 | Michałkowice | SG Łukasz Szczepankiewicz | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
76 | 2024-04-20 | Knurów - Szczygłowice | SG Michał Pordzik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
77 | 2024-04-20 | MTS AS Myszków | SG Bartłomiej Fortuna | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
78 | 2024-04-21 | Tychy | SG Henryk Darocha | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
79 | 2024-05-11 | Będzin I ul. Wisławy Szymborskiej 1 (dawniej Stalickiego 1) | SG Zbigniew Syguła | I Łukasz Waloszczyk | II Łukasz Karnia | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
80 | 2024-05-12 | Żory MOSiR | SG Agnieszka Plewniok | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
81 | 2024-05-12 | Michałkowice | SG Benedykt Cieślik | I Jarosław Borda | II Paweł Malinowski | III Jarosław Sadowski | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
82 | 2024-05-12 | Michałkowice | SG Benedykt Cieślik | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
83 | 2024-05-13 | Tychy | SG Henryk Darocha | I Wojciech Mazek | II Lucjan Molenda | III Piotr Kaleta | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
84 | 2024-05-18 | Mysłowice (Bończyk) | SG Piotr Kaleta | I nieobsadzony | II nieobsadzony | III nieobsadzony | IV nieobsadzony | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
85 | 2024-05-18 | Tychy | SG Łukasz Karnia | I Paulina Balcarek | II Krzysztof Chrostek | III Bartosz Ostrowski | IV Julia Wydra | V nieobsadzony | VI nieobsadzony |
Copyright 2014 - 2024 - System Obsad Sędziowskich 2.0 - IT-BS Marek Polak
Konsultacje projektu - Andrzej Kuchna