Lista meczów - Justyna Stadnicka

2019-10-23 16:00
BKS STAL Bielsko-Biała II
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
kadetki
S2: Wojciech Targosz
odległość 24 km

2019-10-26 11:00
UKS Jedynka Rybnik
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2019-10-26 11:00
BKS STAL Bielsko-Biała
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2019-10-26 11:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2019-11-06 17:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
MKS Bielsko-Biała
kadetki
S1: Andrzej Wygaś
odległość 4 km

2019-11-13 17:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
MKS Czechowice-Dziedzice
kadetki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość 4 km

2019-11-16 11:00
BKS STAL Bielsko-Biała II
UKS Metalik Radziechowy
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość 24 km

2019-11-16
UKS Metalik Radziechowy
UKS COS Olimp Szczyrk
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2019-11-16
UKS COS Olimp Szczyrk
BKS STAL Bielsko-Biała II
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2019-12-04 17:30
MKS Czechowice-Dziedzice
MKS Bielsko-Biała
kadetki
S2: Wojciech Targosz
odległość 39 km

2019-12-12 17:45
MKS Bielsko-Biała
UKS Dębowianka
juniorki
S1: Michał Broniszewski
odległość 23 km

2019-12-14
MKS Czechowice-Dziedzice
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
młodziczki
S1: Krzysztof Szlagowski
odległość

2019-12-14 10:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
MKS Czechowice-Dziedzice
młodziczki
S1: Krzysztof Szlagowski
odległość

2019-12-14
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec II
młodziczki
S1: Krzysztof Szlagowski
odległość

2019-12-15 10:00
BKS STAL Bielsko-Biała II
UKS COS Olimp Szczyrk
młodziczki
S1: Katarzyna Kastelik
odległość

2019-12-15
UKS COS Olimp Szczyrk
TKKF Szczygłowice
młodziczki
S1: Katarzyna Kastelik
odległość

2019-12-15
TKKF Szczygłowice
BKS STAL Bielsko-Biała II
młodziczki
S1: Katarzyna Kastelik
odległość

2020-01-11 18:00
SMS PZPS Szczyrk II
UKS Jedynka Siewierz
obsada pomocnicza
odległość 16 km

2020-02-01
BKS STAL Bielsko-Biała
UKS Dębowianka
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2020-02-01
MOSM Tychy
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2020-02-01 9:00
UKS Dębowianka
MOSM Tychy
młodziczki
S1: Grzegorz Kalfas
odległość

2020-02-12 17:00
BKS STAL Bielsko-Biała II
MOSM Tychy III
kadetki
S2: Mirosław Tyc
odległość 24 km

2020-02-15 10:00
MKS Winner Czechowice-Dziedzice
MOSM Tychy
młodzicy
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-02-15
MOSM Tychy
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-02-15
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
MKS Winner Czechowice-Dziedzice
młodzicy
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-02-20 18:30
SMS PZPS Szczyrk II
MKS Polonia Świdnica
obsada pomocnicza
odległość 16 km

Lista turniejów minisiatkówki - Justyna Stadnicka

Lista turniejów siatkówki plażowej- Justyna Stadnicka