Lista meczów - Michał Radomski

2019-09-28 10:00
UKS Jedynka Rybnik
MOSM Tychy II
młodziczki
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość

2019-09-28
MOSM Tychy II
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość

2019-09-28
GS UKS Krzanowice
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość

2019-10-05 9:00
JKS SMS Jastrzębie
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2019-10-05
MUKS Sari Żory
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2019-10-05
UKS Jedynka Rybnik
MUKS Sari Żory
młodziczki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2019-10-05 17:00
JKS SMS Jastrzębie
UKS Sokół '43 Katowice
I liga Śląska kobiet
odległość

2019-10-06 10:00
GS UKS Krzanowice
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S1: Alicja Różak
odległość

2019-10-06
JKS SMS Jastrzębie
KS Burza MOSiR Mikołów
młodziczki
S1: Alicja Różak
odległość

2019-10-06
KS Burza MOSiR Mikołów
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S1: Alicja Różak
odległość

2019-10-09 17:00
UKS Jedynka Rybnik
MUKS Sari Żory
kadetki
S2: Janusz Kuśmierski
odległość

2019-10-11 17:00
KS AZS Rafako Racibórz
SiKReT Gliwice
kadeci
S1: Krystian Gałaszek
odległość

2019-10-16 16:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy
S2: Marcin Gołąbek
odległość

2019-10-30 18:30
TJ Ostrava
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
kadetki
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość

2019-11-21 17:30
GS UKS Krzanowice
T R-S "SIŁA" USTROŃ
juniorki
S2: Marek Budzik
odległość

2019-11-22 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
kadeci
S2: Marek Budzik
odległość

2019-12-03 18:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
MKS Dąbrowa Górnicza
kadetki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2019-12-05 16:00
JKS SMS Jastrzębie
UKS Dębowianka
juniorki
S1: Janusz Kuśmierski
odległość

2019-12-06 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Hemarpol Norwid Częstochowa
kadeci
S2: Katarzyna Hawryło
odległość

2019-12-19 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS Dębowianka
juniorki
S2: Łukasz Skroban
odległość

2020-01-09 16:00
MUKS Sari Żory
UKS Sokół '43 Katowice
kadetki
S2: Marek Budzik
odległość

2020-02-01 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
TKS Tychy
obsada pomocnicza
odległość

2020-03-10 16:00
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
kadeci
S2: Marek Budzik
odległość

2020-03-11 18:30
JKS SMS Jastrzębie
MOSM Tychy III
kadetki
S1: Jacek Neyman
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Michał Radomski

2020-02-02
MOSM Tychy II

Lista turniejów siatkówki plażowej- Michał Radomski