Lista meczów - Krzysztof Gajewski

2019-09-28 10:00
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S1: Jarosław Borda
odległość

2019-09-28
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S1: Jarosław Borda
odległość

2019-09-28
Silesia Volley MSK Mysłowice
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Jarosław Borda
odległość

2019-10-09 16:30
MUKS Michałkowice II
KSS "GUMISIE" Pyskowice
kadetki
S2: Bartosz Ostrowski
odległość 8 km

2019-10-11
Jastrzębski Węgiel S.A.
seniorzy
odległość 79 km

2019-10-12
MUKS Pasek Będzin
MKS Dwójka Zawiercie
młodziczki
S1: Monika Szynczewska
odległość 9 km

2019-10-12
MKS Dwójka Zawiercie
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Monika Szynczewska
odległość

2019-10-12 10:00
MKS Dąbrowa Górnicza
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S1: Monika Szynczewska
odległość

2019-10-19 18:00
UKS Jedynka Siewierz
SMS PZPS Szczyrk II
obsada pomocnicza
odległość 25 km

2019-10-26
MUKS Sari Żory
KS Częstochowianka
młodziczki
S1: Leszek Słaby
odległość 9 km

2019-10-26 10:00
KS Częstochowianka
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S1: Leszek Słaby
odległość

2019-10-26
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
MUKS Sari Żory
młodziczki
S1: Leszek Słaby
odległość

2019-11-06 19:00
ANBUD MKS BĘDZIN
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
juniorzy
S2: Marek Lagierski
odległość 10 km

2019-11-07 17:30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
juniorki
S2: Marek Lagierski
odległość 5 km

2019-11-09 18:00
KS "Polonia" Łaziska Górne
VC Victoria MOSiR Cieszyn
I liga Śląska kobiet
odległość 32 km

2019-11-16 16:00
TKS Tychy
WIE-DRUK MKS Będzin
obsada pomocnicza
odległość 39 km

2019-11-20 16:00
MUKS Michałkowice
SiKReT Gliwice
kadetki
S1: Leszek Nowiński
odległość 7 km

2019-11-27 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
kadetki
S2: Piotr Lenart
odległość 9 km

2019-12-07
SPS Politechnika Częstochowska
UKS Dębowianka
młodziczki
S1: Zbigniew Syguła
odległość

2019-12-07 10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SPS Politechnika Częstochowska
młodziczki
S1: Zbigniew Syguła
odległość

2019-12-07
UKS Dębowianka
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S1: Zbigniew Syguła
odległość

2019-12-11 17:30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
MCKiS Jaworzno
kadetki
S1: Zbigniew Syguła
odległość 12 km

2019-12-14
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-12-14
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
ANBUD MKS BĘDZIN
młodzicy
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-12-14 15:00
ANBUD MKS BĘDZIN
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
młodzicy
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-12-21 17:00
KPKS Halemba
Pogoń Proszowice
obsada pomocnicza
odległość 28 km

2020-01-12 16:00
LKS Olimpia Włodowice
KS AZS Rafako Racibórz
I liga Śląska mężczyzn
odległość 45 km

2020-02-15 18:00
UKS Jedynka Siewierz
MGLKS Sobieski Oława
obsada pomocnicza
odległość 25 km

2020-02-26 17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
MUKS Sari Żory
kadetki
S2: Monika Kicun
odległość 8 km

2020-02-29 16:00
TKS Tychy
TS Volley Rybnik
obsada pomocnicza
odległość 39 km

2020-03-07 17:00
Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
CKiS Maraton Krzeszowice
obsada pomocnicza
odległość 6 km

Lista turniejów minisiatkówki - Krzysztof Gajewski

2019-12-08

2019-12-15

2020-01-11
MOSM Tychy II

2020-02-09
MKS Czechowice-Dziedzice

2020-02-16
MUKS Sari Żory

Lista turniejów siatkówki plażowej- Krzysztof Gajewski