Lista meczów - Mateusz Wróbel

2019-09-29
Silesia Volley MSK Mysłowice
UKS Dąbrowiak
młodziczki
S1: Natalia Kisiel
odległość

2019-09-29 10:00
UKS Dąbrowiak
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S1: Natalia Kisiel
odległość

2019-09-29
KSS "GUMISIE" Pyskowice
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S1: Natalia Kisiel
odległość

2019-10-05 19:00
SK Górnik Radlin
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
odległość 81 km

2019-10-16 17:00
CFiK Klima Będzin
KS Częstochowianka
kadetki
S2: Marek Lagierski
odległość 15 km

2019-10-19
GS UKS Krzanowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
młodziczki
S1: Mateusz Sznicer
odległość

2019-10-19
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Mateusz Sznicer
odległość

2019-10-19 10:00
MKS Dąbrowa Górnicza
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S1: Mateusz Sznicer
odległość

2019-10-19 18:00
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
VC Victoria MOSiR Cieszyn
I liga Śląska kobiet
odległość 82 km

2019-10-26 10:00
MKS Dąbrowa Górnicza
KPKS Halemba
młodziczki
S1: Natalia Kisiel
odległość

2019-10-26
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Natalia Kisiel
odległość

2019-10-26
KPKS Halemba
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S1: Natalia Kisiel
odległość

2019-10-28 18:30
MKS Dąbrowa Górnicza II
MKS Dąbrowa Górnicza
kadetki
S1: Jarosław Sadowski
odległość 13 km

2019-11-06 16:00
MUKS Michałkowice II
SiKReT Gliwice
kadetki
S2: Marcin Zębalski
odległość 19 km

2019-11-09 17:00
MUKS Michałkowice
UKSG Blachownia
II liga Śląska kobiet
S2: Monika Szynczewska
odległość 19 km

2019-11-13 17:00
CFiK Klima Będzin
UKS "Stars Volley" Częstochowa
kadetki
S1: Natalia Kisiel
odległość 15 km

2019-11-16 18:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
UKS Spartakus Zabrze
II liga Śląska kobiet
S2: Jakub Molencki
odległość 65 km

2019-11-23 18:00
TKS Tychy
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
obsada pomocnicza
odległość 59 km

2019-11-27 18:30
Aluron Virtu CMC Zawiercie
UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy
S2: Monika Wulczyńska
odległość 42 km

2019-11-30 10:00
MUKS Pasek Będzin
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S1: Mateusz Sznicer
odległość

2019-11-30
BKS STAL Bielsko-Biała
KS Częstochowianka
młodziczki
S1: Mateusz Sznicer
odległość

2019-11-30
KS Częstochowianka
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S1: Mateusz Sznicer
odległość

2019-11-30 17:00
UKS Jedynka ERBUD Rybnik
UKS Spartakus Zabrze
II liga Śląska kobiet
S2: Konrad Jaroszek
odległość 83 km

2019-12-05 16:30
UKS Sokół '43 Katowice
MKS Dąbrowa Górnicza
juniorki
S2: Piotr Kapa
odległość 9 km

2019-12-07
MKS Czechowice-Dziedzice
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S1: Dawid Bułakowski
odległość 13 km

2019-12-07
UKS Tytan Ostrowy
UKS Dąbrowiak
młodziczki
S1: Dawid Bułakowski
odległość

2019-12-07 9:30
UKS Dąbrowiak
MKS Czechowice-Dziedzice
młodziczki
S1: Dawid Bułakowski
odległość

2019-12-07 19:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
UKS Jedynka ERBUD Rybnik
II liga Śląska kobiet
S2: Marek Kisiel jr
odległość 65 km

2020-01-04 18:00
UKS Jedynka Siewierz
KS Olimpia Jawor
obsada pomocnicza
odległość 35 km

2020-01-08 19:00
MKS Imielin II
MKS Dąbrowa Górnicza
II liga Śląska kobiet
S2: Rafał Błachuciński
odległość 14 km

2020-01-11 16:00
MCKiS Jaworzno
AZS AGH Kraków
obsada pomocnicza
odległość

2020-01-13 16:00
UKS Sokół '43 Katowice
GS UKS Krzanowice
juniorki
S2: Marek Drabik
odległość 16 km

2020-01-13
KS Częstochowianka
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
juniorki
S1: Marek Drabik
odległość 16 km

2020-02-14 18:00
UKS Spartakus Zabrze
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
II liga Śląska kobiet
S2: Piotr Polak
odległość 30 km

2020-02-23 14:00
GS UKS Krzanowice
MKS Dwójka Zawiercie
I liga Śląska kobiet
odległość 118 km

2020-02-26 19:00
MKS Imielin II
UKS Jedynka ERBUD Rybnik
II liga Śląska kobiet
S2: Rafał Błachuciński
odległość 14 km

2020-03-04 16:30
ANBUD MKS BĘDZIN II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
kadeci
S2: Jarosław Borda
odległość 20 km

2020-03-11 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
kadetki
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 8 km

2020-03-14
Aluron Virtu CMC Zawiercie II
TSK Zagroda Buczkowice
seniorzy
odległość 42 km

Lista turniejów minisiatkówki - Mateusz Wróbel

2019-11-17
MOSM Tychy V

2019-12-01
MOSM Tychy II

2019-12-08

2020-02-15
MOSM Tychy II

2020-02-16
MUKS Sari Żory

2020-03-01
MOSM Tychy V

Lista turniejów siatkówki plażowej- Mateusz Wróbel