Lista meczów - Jakub Komenda

2019-10-02 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
kadetki
S2: Marcin Weiner
odległość 9 km

2019-10-05
UKS MOSM Bytom
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Paweł Kurbiel
odległość 53 km

2019-10-05
MKS Dąbrowa Górnicza
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S1: Paweł Kurbiel
odległość

2019-10-05 10:00
KSS "GUMISIE" Pyskowice
UKS MOSM Bytom
młodziczki
S1: Paweł Kurbiel
odległość

2019-10-12
SK Górnik Radlin
UKS Jedynka Jaworzno
młodzicy
S1: Piotr Lenart
odległość

2019-10-12 10:00
UKS Jedynka Jaworzno
Aluron Virtu CMC Zawiercie
młodzicy
S1: Piotr Lenart
odległość

2019-10-12
Aluron Virtu CMC Zawiercie
SK Górnik Radlin
młodzicy
S1: Piotr Lenart
odległość

2019-10-16 17:00
GKS GieKSa Katowice
UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy
S2: Marek Drabik
odległość 15 km

2019-10-25 19:00
WIE-DRUK MKS Będzin
AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
obsada pomocnicza
odległość 53 km

2019-11-06 17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
Silesia Volley MSK Mysłowice
kadetki
S2: Rafał Błachuciński
odległość 7 km

2019-11-16
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS MOSM Bytom
młodziczki
S1: Krzysztof Dusza
odległość

2019-11-16 10:00
UKS MOSM Bytom
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
młodziczki
S1: Krzysztof Dusza
odległość

2019-11-16
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S1: Krzysztof Dusza
odległość

2019-11-20 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
MCKiS Jaworzno
kadetki
S1: Natalia Kisiel
odległość 9 km

2019-12-06 20:00
MKS Imielin II
MUKS Sari Żory
II liga Śląska kobiet
odległość 28 km

2019-12-07 16:00
WIE-DRUK MKS Będzin
MKS Andrychów
obsada pomocnicza
odległość 7 km

2019-12-07
ANBUD MKS BĘDZIN II
ANBUD MKS BĘDZIN
młodzicy
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-12-07
ANBUD MKS BĘDZIN
UKS Jedynka Jaworzno
młodzicy
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2019-12-07 10:00
UKS Jedynka Jaworzno
ANBUD MKS BĘDZIN II
młodzicy
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2020-03-05 17:30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
AZS Częstochowa
juniorki
S2: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość 6 km

2020-03-11 17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
MUKS Michałkowice
kadetki
S2: Krzysztof Dusza
odległość 7 km

2020-03-15 11:00
WIE-DRUK MKS Będzin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
obsada pomocnicza
odległość 51 km

Lista turniejów minisiatkówki - Jakub Komenda

2019-11-24
MKS Czechowice-Dziedzice

2019-12-01
MOSM Tychy II

2020-02-01
MOSM Tychy II

2020-02-02
CFiK Klima Będzin

2020-02-08
MUKS Sari Żory

2020-02-09
CFiK Klima Będzin

2020-02-15
MOSM Tychy II

2020-02-16
MUKS Sari Żory

Lista turniejów siatkówki plażowej- Jakub Komenda