Lista meczów - Dawid Sładczyk

2021-09-25 10:00
JKS SMS Jastrzębie II
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S2: Adriana Adamczyk
odległość 36 km

2021-09-25
JKS SMS Jastrzębie III
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S2: Adriana Adamczyk
odległość

2021-09-25
JKS SMS Jastrzębie
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Adriana Adamczyk
odległość

2021-09-30 17:00
VC Victoria MOSiR Cieszyn
BKS STAL Bielsko-Biała II
juniorki
S1: Adriana Adamczyk
odległość 10 km

2021-10-02 9:30
JKS SMS Jastrzębie III
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
młodziczki
S2: Szymon Popow
odległość

2021-10-02 9:30
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Szymon Popow
odległość

2021-10-02 9:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S2: Szymon Popow
odległość

2021-10-03 18:00
Talent Sferawent Cieszyn
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S1: Michał Broniszewski
odległość 92 km

2021-10-09 17:00
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
I liga Śląska mężczyzn
S1: Krzysztof Szlagowski
odległość 42 km

2021-10-14
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
TS Volley Rybnik
juniorzy młodsi
S2: Marek Ściga
odległość 15 km

2021-10-16 14:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło
obsada pomocnicza
odległość 40 km

2021-10-16 9:00
JKS SMS Jastrzębie II
MOSM Tychy II
młodziczki
S2: Adriana Adamczyk
odległość

2021-10-16
MOSM Tychy II
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S2: Adriana Adamczyk
odległość

2021-10-16
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Adriana Adamczyk
odległość

2021-10-23 14:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
I liga Śląska mężczyzn
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość 40 km

2021-10-26 18:30
JKS SMS Jastrzębie
UKS Dębowianka
juniorki młodsze
S2: Michalina Konsek
odległość 36 km

2021-11-09 17:30
JKS SMS Jastrzębie
MKS Bielsko-Biała
juniorki młodsze
S1: Michał Radomski
odległość 36 km

2021-11-13 18:00
Talent Sferawent Cieszyn
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
I liga Śląska mężczyzn
S1: Krzysztof Szlagowski
odległość 10 km

2021-11-21 17:00
Talent Sferawent Cieszyn
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Mirosław Rutkowski
odległość 10 km

2021-11-27 9:00
SK Górnik Radlin
Klub Siatkarski Racibórz
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość 54 km

2021-11-27
Klub Siatkarski Racibórz
TS Volley Rybnik
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-11-27
TS Volley Rybnik
SK Górnik Radlin
młodzicy
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-12-11 10:00
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
MOSM Tychy II
młodzicy
S1: Marek Ściga
odległość 35 km

2021-12-11
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
młodzicy
S1: Marek Ściga
odległość

2021-12-11
MOSM Tychy II
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodzicy
S1: Marek Ściga
odległość

2021-12-11 16:00
MKS Czechowice-Dziedzice
UKS Spartakus Zabrze
II liga Śląska kobiet
S2: Witold Targosz
odległość

2022-03-19
SMS PZPS Szczyrk
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
obsada pomocnicza
odległość 60 km

Lista turniejów minisiatkówki - Dawid Sładczyk

2021-11-21
SiKReT Gliwice IV

Lista turniejów siatkówki plażowej- Dawid Sładczyk