Lista meczów - Piotr Paprzycki

2020-09-24 18:00
Jastrzębski Węgiel S.A.
Dynamo Apeldoorn
obsada pomocnicza
odległość 19 km

2020-09-26 10:00
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
MUKS Sari Żory
młodziczki
S2: Monika Bratek
odległość 14 km

2020-09-26
UKS Jedynka Rybnik
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Monika Bratek
odległość

2020-09-26
MUKS Sari Żory
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S2: Monika Bratek
odległość

2020-09-27 10:00
GS UKS Krzanowice
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S1: Marek Drabik
odległość

2020-09-27
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S1: Marek Drabik
odległość

2020-09-27
JKS SMS Jastrzębie III
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S1: Marek Drabik
odległość

2020-10-01 17:30
GS UKS Krzanowice
MKS Bielsko-Biała
juniorki
S1: Michał Radomski
odległość 40 km

2020-10-03 17:00
MKSR Pyskowice
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość 54 km

2020-10-03 10:00
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-10-03
JKS SMS Jastrzębie
MUKS Sari Żory II
młodziczki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-10-03
MUKS Sari Żory II
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2020-10-07 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
juniorzy
S2: Marek Budzik
odległość 12 km

2020-10-08 17:30
MUKS Sari Żory
VC Victoria MOSiR Cieszyn
juniorki
S2: Maja Religa
odległość 15 km

2020-10-10 9:00
JKS SMS Jastrzębie II
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość 15 km

2020-10-10
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MOSM Tychy
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2020-10-10
MOSM Tychy
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2020-10-17 18:00
MUKS Sari Żory
VC Victoria MOSiR Cieszyn
I liga Śląska kobiet
S2: Konrad Jaroszek
odległość 12 km

2020-10-21 17:30
GS UKS Krzanowice
UKS Dębowianka
kadetki
S1: Kamil Łyczko
odległość 39 km

2020-10-23 17:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Hemarpol Norwid Częstochowa
kadeci
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 12 km

2020-10-30 19:00
KS Rudziniec
Hemarpol Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 44 km

2020-10-31 10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
kadeci
S1: Jacek Neyman
odległość 12 km

2020-10-31 12:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy
S2: Jacek Neyman
odległość 12 km

2020-11-09 13:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
juniorzy
S2: Jacek Neyman
odległość 12 km

2020-11-13 16:30
TS Volley Rybnik
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
kadeci
S1: Wojciech Maroszek
odległość 4 km

2020-11-14 15:00
KS AZS Rafako Racibórz
Hemarpol Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość 29 km

2020-11-18 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy
S1: Michał Pordzik
odległość 12 km

2020-11-20 16:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
UKS MOSM Bytom
młodziczki
S2: Mateusz Gajda
odległość 14 km

2020-11-20
UKS MOSM Bytom
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S2: Mateusz Gajda
odległość

2020-11-20
JKS SMS Jastrzębie
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Mateusz Gajda
odległość

2020-11-21
MKS Imielin
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S2: Michał Pordzik
odległość

2020-11-21 11:30
UKS Jedynka Rybnik
MCKiS Jaworzno
młodziczki
S2: Michał Pordzik
odległość

2020-11-21
MCKiS Jaworzno
MKS Imielin
młodziczki
S2: Michał Pordzik
odległość

2020-11-25 14:00
JKS SMS Jastrzębie
BKS STAL Bielsko-Biała
juniorki
S2: Marek Budzik
odległość 15 km

2020-11-25 17:30
JKS SMS Jastrzębie
UKS Dębowianka
kadetki
S1: Michalina Konsek
odległość 15 km

2020-11-29 12:00
GS UKS Krzanowice
BKS STAL Bielsko-Biała
I liga Śląska kobiet
S1: Jacek Neyman
odległość 39 km

2020-12-02 18:30
UKS Jedynka Rybnik
JKS SMS Jastrzębie
kadetki
S2: Kamil Łyczko
odległość 6 km

2020-12-04 17:00
UKS Jedynka Rybnik
MKS Dwójka Zawiercie
I liga Śląska kobiet
odległość 6 km

2020-12-09 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Hemarpol Norwid Częstochowa
juniorzy
S1: Marek Budzik
odległość 12 km

2020-12-12 15:30
KS AZS Rafako Racibórz
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S2: Janusz Kuśmierski
odległość 29 km

2020-12-14 15:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
juniorzy
S2: Grzegorz Skowroński
odległość 12 km

2020-12-15 20:00
SK Górnik Radlin
UKS Jedynka Jaworzno
I liga Śląska mężczyzn
S2: Krzysztof Dusza
odległość 8 km

2020-12-16 17:30
JKS SMS Jastrzębie
MKS Bielsko-Biała
kadetki
S1: Kamil Łyczko
odległość 15 km

2020-12-17 17:30
GS UKS Krzanowice
VC Victoria MOSiR Cieszyn
juniorki
S2: Michał Radomski
odległość 39 km

2020-12-19
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
SK Górnik Radlin
młodzicy
S1: Marek Budzik
odległość 12 km

2020-12-19
SK Górnik Radlin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S1: Marek Budzik
odległość

2020-12-19 9:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
młodzicy
S1: Marek Budzik
odległość

2020-12-21 18:30
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie
kadetki
S2: Wojciech Maroszek
odległość 14 km

2021-01-18 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
GKS GieKSa Katowice
juniorzy
S2: Marek Budzik
odległość 13 km

2021-01-18
Hemarpol Norwid Częstochowa II
KS AZS Rafako Racibórz
juniorzy
S1: Marek Budzik
odległość 13 km

2021-01-20 16:00
JKS SMS Jastrzębie
MCKiS Jaworzno
juniorki
S2: Marek Budzik
odległość 16 km

2021-01-20 18:30
UKS TRÓJKA Mikołów
KS Częstochowianka
juniorki
S1: Marek Budzik
odległość 16 km

2021-01-23 10:00
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie
młodziczki
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2021-01-23
UKS Sokół '43 Katowice
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2021-01-23
JKS SMS Jastrzębie
UKS Sokół '43 Katowice
młodziczki
S1: Michalina Cichecka-Meisner
odległość

2021-01-23 18:00
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
VC Victoria MOSiR Cieszyn
I liga Śląska kobiet
odległość 13 km

2021-01-30 10:00
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-01-30
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
MKS Dwójka Zawiercie
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-01-30
MKS Dwójka Zawiercie
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-02-03 16:00
UKS Jedynka Jaworzno II
GKS GieKSa Katowice
juniorzy
S1: Rafał Błachuciński
odległość 12 km

2021-02-03
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
juniorzy
S2: Rafał Błachuciński
odległość 12 km

2021-02-06 16:00
KS AZS Rafako Racibórz
UKS TRÓJKA Mikołów
I liga Śląska mężczyzn
S2: Janusz Kuśmierski
odległość 29 km

2021-02-10 17:00
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
SK Górnik Radlin
kadeci
S2: Katarzyna Kastelik
odległość 70 km

2021-02-10
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
kadeci
S1: Katarzyna Kastelik
odległość 70 km

2021-02-24 19:30
KS "Polonia" Łaziska Górne
BKS STAL Bielsko-Biała
I liga Śląska kobiet
S1: Marek Budzik
odległość 29 km

2021-02-27 10:00
UKS Jedynka Rybnik
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-02-27
Silesia Volley MSK Mysłowice
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-02-27
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S2: Kamil Łyczko
odległość

2021-02-27 18:00
KS "Polonia" Łaziska Górne
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
I liga Śląska kobiet
S2: Michalina Cichecka-Meisner
odległość 29 km

2021-03-10 17:30
GS UKS Krzanowice
KS Burza MOSiR Mikołów
kadetki
S1: Marcin Gołąbek
odległość 39 km

2021-03-12 18:50
KS Rudziniec
UKS TRÓJKA Mikołów
I liga Śląska mężczyzn
S1: Piotr Kapa
odległość 54 km

2021-03-13 17:00
TS Volley Rybnik
AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
obsada pomocnicza
odległość 4 km

2021-03-13
Silesia Volley MSK Mysłowice
TKKF Szczygłowice
młodziczki
S1: Piotr Kapa
odległość

2021-03-13 10:00
TKKF Szczygłowice
VC Victoria MOSiR Cieszyn
młodziczki
S1: Piotr Kapa
odległość

2021-03-13
VC Victoria MOSiR Cieszyn
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S1: Piotr Kapa
odległość

2021-03-19 17:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
EKS Skra Bełchatów
kadeci
S2: Bartosz Ostrowski
odległość 13 km

2021-03-19
Aluron CMC Wybicki Kielce
IUKS Jedynka Poznań
kadeci
S1: Bartosz Ostrowski
odległość 13 km

2021-03-20 16:00
JKS SMS Jastrzębie
MKS Imielin
I liga Śląska kobiet
S1: Marek Budzik
odległość 16 km

Lista turniejów minisiatkówki - Piotr Paprzycki

Lista turniejów siatkówki plażowej- Piotr Paprzycki

2021-06-05
Łaziska Górne

2021-06-26
Katowice Szopienice Gimn. nr 13 Katowice ul. Brynicy 7